انتقاد از کاربران !!!

تب‌های اولیه

82 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
انتقاد از کاربران !!!

سلام ، بعد از اینکه تاپیک انتقاد به اسک دین !!! را مطالعه کردم ، با خودم فکر کردم با توجه به اینکه تعامل ما در اینجا دو طرفه هست ، بد نیست یه انتقادی هم از کاربران بشه ، نام تاپیک را انتقاد از کاربران نذاشتم برای اینکه می دونستم ، مدیران و کارشناسان محترم حاضر به شرکت در این تاپیک نخواهند شد(البته اگر شرکت هم کنند که عالی می شه ، سوء تفاهم ها برطرف می شه ) ، برای همین اسم آن را اعتراف کاربران گذاشتم تا کاربران شجاع! خودشون بیان اینجا و اعتراف کنند.

من شخصا اعتراف می کنم که نظم تاپیکها را به هم می زنم ، البته این عمدی نیست ، چون در خلال مباحث ، ناخودآگاه مباحث دیگری مطرح می شوند و مجبور می شم سوال ظاهرا بی ربط را در تاپیکی که موضوعش متفاوت هست، بپرسم.
و همچنین قصد بی احترامی به کارشناسان و کاربران مخالف عقایدم را نیز ندارم ، و فقط عقایدشان را تحلیل می کنم ، آنها نیز عقاید مرا تحلیل می کنند.
همچنین ایجاد کردن موضوعاتی که قبلا پاسخ داده شده ، چون به جواب سوالم نمی رسم ، ناچار از ایجاد سوالات به ظاهر تکراری می شوم.

با سلام چیزی ندارم بگم نظر یکی از بزرگواران رو میذارم

نقل قول:
فقط یکی جلوی این سرکار خاتون بگیره یک تنه اندازه یه سایت شلوغ می کنه
:ok:

:Gig:

مدیر فرهنگی نوشت:
جهت ارسال هر گونه تصویر ابتدا آن را در گالری آپلود نمایید .

سلام:Gig:

با سلام و عرض احترام به دوستان
تذكري بود كه دوست داشتم عرض كنم و دنبال فرصت خوب و مكان خوب مي گشتم تا عرض كنم و دوستان ببينند، فكر كنم اينجا مناسب باشد و دوستان مطالعه كنند.
اما تذكر بنده اين است كه ما شاهد تاپيك هاي متعددي هستيم كه موضوعات و سوالات آن كاملا تكراري مي باشد مثلا در مورد حقوق زنان تاپيك هاي متعدد ولي تكراري زده مي شود يا در مورد بحث توسل و شفاعت و ... .
خوب دوستان وقتي تاپيك هاي تكراري مشاهده ميكنيد حتما تذكر بدهند كه قبلا اين بحث مطرح شده و در بحث شركت نكنند، مگر اينكه تاپيك هاي قبلي رو مطالعه كرده باشد و هنوز شبهه برطرف نشده يا اشكال به مطالب قبلي دارد يا اينكه اشكالش جديد باشد.

سلام
راستش عنوان رو که دیدم فکر کردم مثل مسیحیان اتاق اعترافی اینجا راه افتاده..
چه کمکی میکنه این تاپیک؟؟
خب اگه کسی به کاربری انتقاد داره میتونه در پروفایلش و یا خصوصی تر و یا در صورت بروز مشکل با مدیران مطرح کنه.
اینکه کسی بیاد اینجا اعتراف کنه دقیقا یعتی چی؟
متشکرم
یا علی ع

نان شب;109703 نوشت:
سلام
راستش عنوان رو که دیدم فکر کردم مثل مسیحیان اتاق اعترافی اینجا راه افتاده..
چه کمکی میکنه این تاپیک؟؟
خب اگه کسی به کاربری انتقاد داره میتونه در پروفایلش و یا خصوصی تر و یا در صورت بروز مشکل با مدیران مطرح کنه.
اینکه کسی بیاد اینجا اعتراف کنه دقیقا یعتی چی؟
متشکرم
یا علی ع

سلام ، خب در اولین پست توضیح دادم، هدفم از این تاپیک این بود که اگر کارشناسان محترم انتقادی از کاربران سایت اسک دین داشته باشند می تونند ، به جای اینکه در خلال مباحث مطرح کنند ، در این تاپیک ارسال کنند. و خود کاربران نیز برای اینکه سوتفاهم ها رفع بشه مواردی را که صلاح می دانند مطرح کنند. یک کاربرد دیگرش هم اینه که تخلیه روانی در این تاپیک صورت می گیره و آرامش سایت تقریبا حفظ خواهد شد.

عمار;109695 نوشت:
اما تذكر بنده اين است كه ما شاهد تاپيك هاي متعددي هستيم كه موضوعات و سوالات آن كاملا تكراري مي باشد مثلا در مورد حقوق زنان تاپيك هاي متعدد ولي تكراري زده مي شود يا در مورد بحث توسل و شفاعت و ... . خوب دوستان وقتي تاپيك هاي تكراري مشاهده ميكنيد حتما تذكر بدهند كه قبلا اين بحث مطرح شده و در بحث شركت نكنند، مگر اينكه تاپيك هاي قبلي رو مطالعه كرده باشد و هنوز شبهه برطرف نشده يا اشكال به مطالب قبلي دارد يا اينكه اشكالش جديد باشد.

سلام
این بد نیست اما به نظر بنده سه اشکال داره :
1- اغلب این تاپیکها خیلی طولانی و همراه با مباحث غیر مرتبط هستند که ممکن است فرد را خسته کند یا به پاسخ مناسب نرساند مگر اینکه تاپیکهای مربوطه بطور شایسته ای تدوین شوند
2- به نظر شما آنوقت جنبه گفتگو در سایت تضعیف نمی شه
3- شاید موضوع از منظری متفاوت مطرح بشه یا حتی در بعد خاص ادامه پیدا کنه که مشابهت رو کم می کنه
موفق باشید

حامد;109806 نوشت:
1- اغلب این تاپیکها خیلی طولانی و همراه با مباحث غیر مرتبط هستند که ممکن است فرد را خسته کند یا به پاسخ مناسب نرساند مگر اینکه تاپیکهای مربوطه بطور شایسته ای تدوین شوند

سلام به شما جناب حامد
دوست عزيز لازم نيست همه مطالب مطالعه شود فقط سوالات كليدي و جواب هاي كارشناسان و جواب هاي اساسي ديگر كاربران مطالعه شود.بعضي از تاپيك ها هم كه جمع بندي شده اند و كار راحت مي شود.

حامد;109806 نوشت:
2- به نظر شما آنوقت جنبه گفتگو در سایت تضعیف نمی شه

نه دوست عزيز چرا ضيعيف شود.اگر سوال و مطلب جديدي در مورد موضوعات تكراري بود، در همان تاپيك قبلي مطرح شود كه بالا هم عرض كرديم و گفتگو دوباره ادامه پيدا مي كند كما اينكه در حال حاضر هم اين روال در بعضي از تاپيك ها مشاهده مي شود.

حامد;109806 نوشت:
3- شاید موضوع از منظری متفاوت مطرح بشه یا حتی در بعد خاص ادامه پیدا کنه که مشابهت رو کم می کنه

اعتراض بيشتر ما به تاپيك هايي بود كه موضوعات كاملا مشابه رو مطرح كردند ولي اگر سوال و اشكال در بعد مختلفي باشد وجود تاپيك جديد اشكالي ندارد اما آنچه ما ديده ايم غالبا اينگونه است كه موضوعات تماما تكراري مي باشد.
در ثاني بعضي از اين سوالات با منظر جديد هم اگر در تاپيك هاي قبلي مطرح شود خوب است چون در انتهاي بحث ما يك تاپيكي داريم كه به يك بحثي پرداخته ايم كه تمام جوانب آن را بررسي شده است و مي توانيم به عنوان يك منبع و بحث كامل معرفي كنيم .

tobeh;109713 نوشت:
سلام ، خب در اولین پست توضیح دادم، هدفم از این تاپیک این بود که اگر کارشناسان محترم انتقادی از کاربران سایت اسک دین داشته باشند می تونند ، به جای اینکه در خلال مباحث مطرح کنند ، در این تاپیک ارسال کنند. و خود کاربران نیز برای اینکه سوتفاهم ها رفع بشه مواردی را که صلاح می دانند مطرح کنند. یک کاربرد دیگرش هم اینه که تخلیه روانی در این تاپیک صورت می گیره و آرامش سایت تقریبا حفظ خواهد شد.

سلام علیکم
خدا خیرت بده توبه گرامی
این همه کاربران از ما انتقاد میکنن یه بار هم ما در کیسه درد ودلمون رو باز کنیم
1.از محضر تمام کاربران محترم عاجزانه درخواست میکنم از ایجاد موضوعات تکراری بپرهیزند.وقتی موضوع تکراری ایجاد میکنید ما مجبور به ادغام میشیم چون مفهومی نداره که یک مسله بارها و بارها تکرار بشه و نظرات هم معمولا حول یک محور میچرخه.اگر واقعا جای بحث داشته باشه که بهتره در همان تاپیک قبلی بحث شود و ادامه دهنده همان باشد.
بعد و قبل از این ادغام ها هم باید تا مدتها بحث و کشمکش با کاربر محترم داشته باشیم که باور کنید دو تاپیک عین هم هستند

2.مسله ای که میخوام مطرح کنم با عذرخواهی از محضر تمام همکاران علمی و اجرایی گرامیم هست ولی از بس که این مسله توسط کاربران پرسیده میشه و حتی گاهی مورد تمسخرشون قرار میگیره لازم به گفتنش دانستم
همکاران علمی و اجرایی به صورت افتخاری در سایت مشغول بکارند و فی السبیل الله در خدمت شما هستند
حتی گاهی بعضی همکاران حاضر به پذیرفتن هیچ گونه هدیه ای که صرفا جهت یادگاری از سوی سایت ارایه میشود؛ نیستند
خداوند به همه این بزرگواران جزای خیر عنایت کند

3.همون طور که اکثرا واقفید کار همکاران اجرایی رسیدگی به کارهای اجرایی انجمنشونه و خیلی نمیتونن وقت برای کارهای علمی انجمن مربوطه بگذارند.کارهای اجرایی هم کمتر به چشم کاربران میاد و به همین دلیل وقتی میبینند از همکاران اجرایی در تاپیک ها خبری نیست شاکی میشوند که اینها صرفا نامشون رنگی شده و کاری نمیکنند در صورتی کارهای اجرایی یک انجمن آنقدر وقت گیر و زیاد هست که فرصت و ذهن آزادی برای این اظهارنظرها باقی نمیمانه مگر اینکه بیخیال تمام کارهای اجرایی بشیم و به تاپیک ها بپردازیم

4.خواهش میکنیم که در انتخاب محل برای زدن تاپیکهاتون دقت کنید و اگر شک دارید که این موضوع برای این قسمت از انجمن مورد نظرتون هست حداقل با یکی از همکاران مشورت کنید
بارها پیش آمده که مطالب مربوط به علم کلام در انجمن مشاوره گنجانده شده و ما انتقال داده ایم

اینها فعلا علی الحساب باشه تا باز یادم بیاد:Sham:

بنده هم یک انتقاد و اعتراف از خودم بکنم.

اول بگم که:

:hamdel:مدیر اجرایی:hamdel: ارادت داریم ولی خداییش خوب پاک می کنین ا :khaneh:

سعی کنم, اگر پستم ویرایش شد یا حذف از دست همکاران و مدیران دلگیر نشم و سریع اعتراض نکنم که آقا/خانوم چرا و به چه حقی پستم رو پاک کردی؟

کمی آدم زورش میاد یکی پستش رو که نوشته پاک کنه, ولی خوب که فکر کردم, سایت برای همه هست, کسی که هم که میاد سایت می خواد تنها مطلب بخونه و همین.

مدیر اجرایی و همکاران دیگر هم مارو ببخشن که اعتراض کردم :Gol:

امیدوارم رعایت کنم, بگو ایشاللا.

رحیمی;109909 نوشت:
ارادت داریم ولی خداییش خوب پاک می کنین ا

مدیر اجرایی همیشه هست حتی ساعت 12و46 دقیقه نیمه شب:khaneh:

با سلام و شب بخير:Gol:

به نظر من يه نكته اي كه بايد همراهان خوب و صميمي اسك دين مد نظر قرار بدن اينه كه :

فقط آي ديهاي رنگي نيستن كه
بايد سايت رو مديريت كنن
بايد مطالب رو هدايت كنن
بايد ايده هاي جديد بدن
بايد كاربران رو تشويق كنن
بايد در معرفي سايت كوشا باشن
بايد خلق مقاله ، تصوير ، نرم افزار ، كتاب و ... كنن
بايد سعي به ايجاد جو صميمي بين كاربران كنن
بايد با متخلفين برخورد كنن
بايد مطالب انجمن رو جمع بندي و منتشر كنن
و ....

بلكه به نظر من همه مون بايد اسك دين رو سايت خودمون بدونيم:Mohabbat:

و هر كدوم در حد تواناييهامون در رشد و تعالي اهداف دين و قرآن كوشا باشيم:Hedye:
چه اشكالي داره اگر ما هم چيزي بلديم يا كاري از دستمون بر مياد انجام بديم
يا با همكاران و مديران اون بخش مطرح كنيم و كمك حالشون باشيم:Kaf:

البته خدا رو شكر جمعي از كاربران و همراهان خوب سايت هميشه اين الطاف رو داشته و دارند.
اما اگر كسي هست كه تا حالا فكر مي كرده چون مدير نيست پس احساس مسوليتي هم نسبت به انجمن نداره:Gig:
مي خوام عرض كنم اسك دين براي شماست:hamdel:
پس همه با هم دين و قرآن رو ياري كنيم

منم يك خادم و خاك كف پاي همه شما
اينم شكلك مورد علاقه من:ok:
يا علي:Gol:

به نام خدا
پیشنهاد میشه عنوان موضوع تغییر کنه به اعتراف ٫ انتقاد ٫ راهنمایی ٫ تبلیغات + ...
باضافه نقطه چین هم یعنی همچنان بر عنوان اضافه خواهد شد
:Moteajeb!:
این جوری پیش بریم عنوان ها هم متنوع میشه و کسی از عنوان تکراری خسته نمیشه :Narahat az:
راستی این انتقاد بودا
:ok:
یه سوال اگه اینجا اعتراف کنیم گناهامون پاک میشه ؟ :khaneh:
:taeed:

سراسیمه سلام هنگام انتظار سلام هنگام رسیدن سلام
نه دیگه مدیر عزیز به نظر منم همون اعتراف بهتره
راستی
اعتراف کن تا حالا
چند هزارتا تایپیک پاک کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:khandeh!:
البته بعید می دونم که تا حالا ماله منو پاک کرده باشی!!!!!!!!!!!!!:Gig:

گناهت که پاک نمیشه
اما احساس میکنم دیگه کمتر بابت گناهت غصه بخوری :Khandidan!:
:Moteajeb!::Sokhan::pir:

با سلام وتشکر از همه بزرگواران

یک موضوع اساسی خدمت کاربران ودوستان عرض کنم که چرا گاهی اوقات انرژی و وقت گرانبهای خود ودیگران را تلف میکنیم ؟ مثلا موضوعاتی مانند جنسیت شیطان و خدا و.... در این واویلای گذر عمر چه جایگاهی دارند ؟؟ جالب است که در زمان معصومین علیهم السلام نیز از این قبیل سوالات از ایشان میشده وایشان علاوه بر جواب تاکید داشتند که بر مهمات تکیه کنید :

عن أبى عون قال : سمعت أبا صالح الحنفى قال : قال على عليه السلام ذات يوم : سلونى
فقال ابن الكوا أخبرنى عن بنت الاخ من الرضاعة وعن المملوكتين الاختين ؟
فقال : انك لذاهب في التيه سل ما يعنيك أو ما ينفعك فقال ابن الكوا : انما نسئلك
عما لا نعلم ، فاما ما نعلم فلا نسئلك عنه ، ثم قال : اما الاختان المملوكتان أحلتهما آية
وحرمتهما آية ولا أحله ولا أحرمه ولا أفعله أنا ولا واحد من اهل بيتى

همچنین از طریق عامه :

عن أبي صالح قال : قال علي : سلوني فإنكم لن تسألوا مثلي ولن تسألوا مثلي فقال ابن الكوا : أخبرنا عن الأختين المملوكتين وعن بنت الأخ من الرضاعة . فقال : سل عن ما يعنيك فإنك ذاهب في التيه . فقال : إنما أسأل عما لا نعلم فأما ما نعلم فإنا لا نسأل عنه . قال : أما الأختان المملوكتان فأحلتهما آية وحرمتهما آية ولا آمر به ولا أنهى عنه ولا أفعله أنا ولا أهل بيتي . فذكره
رواه أبو يعلى ورجاله رجال الصحيح ورواه البزار بنحوه .

در تفسير عياشى از ابى عون روايت كرده كه گفت : از ابى صالح حنفى شنيدم كه گفت : روزى على (عليه السلام ) فرمود: (سلونى ، از من بپرسيد)، ابن الكواء گفت : بگو ببينم آيا دختر خواهر رضاعى حلال است يا نه ؟ و آيا جمع بين دو خواهر كه حرام است در بردگان نيز حرام است ؟ حضرت فرمود: ذهن تو هميشه بيابان گرد است ، و به سوى سؤ الهاى حيرت انگيز مى رود، _ چيزى بپرس كه به دردت بخورد، و يا به تو سودى ببخشد، ابن الكواء گفت :
ما از تو آنچه نمى دانيم مى پرسيم ، و اما آنچه مى دانيم از تو نمى پرسيم ، آنگاه امام (عليه السلام ) فرمود: اما همخوابگى با دو خواهر برده را آيه اى از قرآن حلالش دانسته ، و آيه اى ديگر تحريمش كرده ، و من نه مى گويم حلال است و نه مى گويم حرام است ، و ليكن نه خودم و نه احدى از اهل بيتم بين دو خواهر مملوك جمع نمى كنيم .

همچنین درباره مهریه حضرت فاطمه سلام الله علیها در آسمان ! :

وقيل لرسول الله ( صلى الله عليه وآله ) : قد علمنا مهر فاطمة في الارض فما مهرها في السماء فقال :
سل ما يعنيك ودع مالا يعنيك قيل هذا مما يعنينا يا رسول الله قال : كان مهرها في السماء
خمس الارض فمن مشى عليها مبغضا لها او لولدها مشى عليها حراما إلى ان تقوم الساعة .

/ صفحة 147 /روضة الواعظين

یا در باره کیفیت تسبیح رعد :

عن يونس بن عبدالرحمن ان داود قال : كنا عنده فارتعدت السماء
فقال هو : سبحان من يسبح له الرعد بحمده والملئكة من خيفته ، فقال له ابوبصير :
جعلت فداك ان للرعد كلاما ؟ فقال : يا ابا محمد سل عما يعنيك ودع مالا يعنيك .عیاشی

من كتاب صفوة
الاخبار قال: قام ابن كواء اليشكري إلى أمير - المؤمنين عليه السلام فقال: يا
أمير المؤمنين أخبرني عن بصير بالليل وعن بصير بالنهار، وعن بصير بالنهار أعمى
بالليل، وعن بصير بالليل أعمى بالنهار، فقال له أمير - المؤمنين عليه السلام: سل
عما يعنيك ودع مالا يعنيك، أما بصير بالليل بصير بالنهار فهذا رجل آمن بالرسل الذين
مضوا، وأدرك النبي صلى الله عليه واله فآمن به، فأبصر في ليله و نهاره، وأما أعمى
بالليل بصير بالنهار فرجل جحد الانبياء الذين مضوا والكتب وأدرك النبي صلى الله
عليه واله فآمن به، فعمي بالليل وأبصر بالنهار، وأما أعمى بالنهار بصير بالليل فرجل
آمن بالانبياء والكتب وجحد النبي صلى الله عليه واله، فأبصر بالليل وعمي بالنهار.
فقال عبد الله بن الكواء: يا أمير المؤمنين إن في كتاب الله آية قد أفسدت قلبي
وشككتني في ديني، فقال له أمير المؤمنين عليه السلام: ثكلتك أمك وعدمتك قومك ماهي ؟
قال: قول الله عزوجل لمحمد صلى الله عليه واله في سورة النور: " والطير صافات كل قد
علم صلاته وتسبيحه " ما هذا الطير وما هذه الصلاة والتسبيح ؟ فقال: ويحك إن
الله خلق الملائكة في صور شتى، ألا وإن لله ملكا في صورة ديك أنج أشعث ...

امالى صدوق: الدقاق، عن الصوفي، عن الروياني، عن عبد العظيم الحسني، عن سليمان الجعفري،
عن موسى بن جعفر، عن آبائه (عليهم السلام) قال: مر أمير المؤمنين (عليه السلام) علي
بن أبي طالب برجل يتكلم بفضول الكلام، فوقف عليه، ثم قال: يا هذا إنك تملي على
حافظيك كتابا إلى ربك فتكلم بما يعنيك ودع مالا يعنيك .

حدثنا محمد بن الحسن بن احمد بن الوليد رضى الله عنه قال: حدثنا محمدبن الحسن الصفار، عن احمد بن محمد بن عيسى، عن الحسين بن سعيد، عن الحسين بن علوان، عن الاعمش، عن عباية الاسدي قال: كان عبدالله بن العباس جالسا على شفير زمزم يحدث الناس، فلما فرغ من حديثه، أتاه رجل فسلم عليه ثم قا ل: ياعبدالله انى رجل من أهل الشام، فقال: أعوان كل ظالم إلا من عصم الله منكم، سل عما بدالك، فقال: يا عبدالله بن عباس انى جئتك اسألك عمن قتله علي بن أبى طالب من أهل لا إله إلا الله لم يكفروا بصلاة، ولابحج ولابصوم شهر رمضان، ولا بزكاة، فقال له عبدالله: ثكلتك أمك، سل عما يعنيك ودع مالا يعنيك، فقال: ماجئتك أضرب اليك من حمص للحج ولا للعمرة ولكني أتيتك لتشرح لي أمر علي بن أبى طالب وفعاله، فقال له: ويلك ان علم العالم صعب لا تحتمله ولاتقربه القلوب الصدئة، أخبرك ان علي بن أبى طالب كان مثله في هذه الامة كمثل موسى والعالم عليهما السلام. علل الشرايع للشيخ الصدوق

واگر بتوان به نوعی این مهم را جزو قوانین سایت گنجاند ارزشش را دارد.

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّهَ وَقُولُوا قَوْلًا سَدِيدًا {الأحزاب/70}

جناب خیرالبریه ضمن تقدیر از زحمات خالصانه شما

ما کلاس اولیم میشه لطف کنید ترجمه فارسی احادیث رو هم بذارید؟
اکثر احادیثی که قرار میدین عربی هستن بدون ترجمه ممنون میشم ترجمه فارسی هم قرار بدین برای استفاده بیشتر :Gol:

نقل قول:

ما کلاس اولیم میشه لطف کنید ترجمه فارسی احادیث رو هم بذارید؟
اکثر احادیثی که قرار میدین عربی هستن بدون ترجمه ممنون میشم ترجمه فارسی هم قرار بدین برای استفاده بیشتر

با سلام

بزرگوار ، دوعلت دارد اول آنکه اینجانب معنی اصل و اصل مطلب را روشن میکنم و وقت کافی جهت ترجمه همه اخبار که معمولا چند صفحه هستند ندارم ، اما اگر در باره قسمتی از متن سوالی داشتید در خدمتیم ، آخه خودتان به ما حق دهید ما زحمت تحقیق را میکشیم ترجمه از شما :Gol:

دوم آنکه بعلت تغییر معنای لغات در طول زمان و تحریک دوستان به تحقیق اینجانب معمولا بطور خلاصه و موجز اصل معنی را می آورم تا اگر برداشت سایر اساتید چیز دیگریست حقیر را راهنمایی و ارشاد نمایند واین نکته بسی مهم است .

مثلا :

در فارسی قدیم خر به معني _فهميده‌ي با وقار و خرد ورز متين؛ بود چون بسیار با وقار و متین است ! اما الان چی ؟ وهمچنین دیو که خدای بزرگ قدیم بود والان به معنای نیروی شیطانی و امثال ذلک .

رحیمی;109909 نوشت:

ا

:hamdel:مدیر اجرایی:hamdel: ارادت داریم ولی خداییش خوب پاک می کنین

سلام به همگی‌

اولین پستی که فکنم حذف شد توسط مدیر اجرایی:hamdel: بود که دیگه خوشبختانه ایشان فعلا پستهای منو پاک نمی‌کنن(گوش شیطون کر)

بعدشم مدیر سایت :hamdel:(خداییش خیلی اذیتشون میکنم )زحمت حذف کردن پستهای بندرو می‌کشید که ایشونم فعلا پاک نمی کنن

حالا, مهربونترین مدیر توی سایت که تا بحال دیدم مدیر فرهنگی‌ هستن که تا به حال ازشون بغیر خوبی‌ چیز دیگی‌ ندیدم

:hamdel:

سراسیمه سلام هنگام انتظار سلام هنگام رسیدن سلام
خدا رو شکر تمام مسولین تا حالا
پاکونشون رو بر نداشتن برای
پاک کردن تایپیکها من
پس فعلا
یا حق

با سلام و احترام

بنده هم اعتراف مي كنم كه جديداً برخي از بانوان محترم سايت به خاطر مطرح كردن برخي مباحث از حقير دلخور شده بودند ، كه البته به لطف خدا به خير داره تموم ميشه انشاالله . :Gol:

و همين جا اعتراف مي كنم بنده طرفدار سخن حق هستم .

اگر چه كه ظاهرا به نفع ديگري باشه ، و از اين موضع خودم عقب نشيني نمي كنم انشاالله ، مگر اينكه متوجه بشم طرفداريم درست نبوده .

به هيچ عنوان شخصيت بزرگان دين براي بنده ملاك شناخت حق نيست چرا كه دريافتم :

* ایاک ان تنصب رجلا دون الحجه و تصدقه فی کل ما قال ؛
* ان دین الله لایعرف بالرجال بل بآیه الحق، فاعرف الحق تعرف اهله ؛
* من دخل فى هذا الدين بالرجال اخرجه منه الرجال كما ادخلوه فيه ؛

موفق و سربلند باشيد در پناه يوسف فاطمه ؛

مدیر اجرایی;109913 نوشت:
مدیر اجرایی همیشه هست حتی ساعت 12و46 دقیقه نیمه شب
با سلام مگه شما خواب ندارید؟ :Gig:

آذر بانو;110352 نوشت:

بنده هم اعتراف مي كنم كه جديداً برخي از بانوان محترم سايت به خاطر مطرح كردن برخي مباحث از حقير دلخور شده بودند ، كه البته به لطف خدا به خير داره تموم ميشه انشاالله . :Gol:

ضمناً خيلي ممنون ميشم اگر كسي دلخوري يا ناراحتي از بنده داره به صورت خصوصي با خودم در ميون بذاره . :Gol::Hedye:

تا رفع كدورت بشه و ناراحتي نباشه انشاالله ؛ :ok:
با تشكر مجدد؛

خاتون مهر;110357 نوشت:
با سلام مگه شما خواب ندارید؟ :gig:

فكر كنم زماني كه اين پيام رو فرستادند ساعت 12 و 46 دقيقه نيمه شب بوده كه اينطور نوشتند

با سلام

گل گیسو;110090 نوشت:

گل گیسو گزارش از
دلیل گزارش:

سلاممم ببخشید چرا چن وقته به این موضوعات اینجا دامن زده میشه؟؟که واقعا درست هم نیس خیلی از آقایون ازین مسئله خبر نداشتند کما اینکه دیدید اشاره هم کردند اما با مطرح کردن این موضوع؟
و ما داریم مهر تاییدی میزنیم بر یک جنایت
من مطمئنم اگه این تاپیک رو ی کاربر معمولی راه مینداخت حتما حذف میشد اما حالا...
با تمام احترامی که برای جناب رضا قائل هستم اما از ایشون انتظار نداشتم به خدا درست نیست این مسائل اینجوری مطرح بشه
چنتا از دوستان هم که اومدن این چن وقته فقط بحثای فمنیستی راه میندازن
اسکرول پر شده از حق و حقوق زن و مسائل کاملا شخصی زنانه
مخاطب این سایت افراد کم سن و سال هم میتونن باشند به اینها هم توجه کنیم
ممنوووووووون از شما

اجرکم عند الله
یا علی
پست گزارش شده : حرمت ختنه کردن دختران واقع در انجمن : حقوق زنان
کاربر ارسال کننده مطلب : رضا

با سلام
سرکار گل گیسو چون از مطلب بنده گزارش تهیه کردید مجبورم توضیحاتی را خدمت شما بدهم!
اولا در مقام پرسشگری و سوال کردن و طرح شبهه
با رعایت قوانین سایت بنده هم هماند دیگران اجازه طرح سوال و پرسش را دارم تا اینجا فکر نکنم اشتباهی صورت گرفته باشد !!و همینجا میشود قائله را ختم کرد !
اما مواردی را عنوان میکنم که لازم دیدم توضیح داده شود !

1-اگر به کل مطلب تاپیک نگاه میکردید متوجه میشدید که بنده به چه علت این تاپیک راعنوان کردم !جناب معدنچی و دوستان مطالبی در تاپیکی ارائه دادند که ارتباطی با ان تاپیک نداشت و بعد از این بنده به دوستان گفتم در تاپیکی جدا این موضوع برسی شود بهتر است این تا اینجای قضیه !

2-در مورد تصورات شما باید بگویم اینطور نبوده که بنده چنین کاری را درست بدانم
چرا که مراجع جواب دادند و در همان تاپیک بزرگمهر گرامی قید کردند!
اما مشکل اینجاست که بنده به خود اجازه نمیدهم در حیطه تخصصی وارد شوم
حدیثی و یا سخنی را قبل از تحقیق کامل و نظر علما و اساتید رد کنم , گفتار بنده در این تاپیک در مورد حدیث بود!!! که دوستانی هستند که متاسفانه به خود اجازه چنین کاری را میدهند و بدون بنیه قوی علمی مطالبی ارائه میدهند که دور از منطق اسلام است و این برای همین جوانانی که شما از آنها میگوید و ما هم عنوان کردیم خوشایند نیست !

3-از طرفی مدتیست در هر تاپیکی که سخنی از زنان در ادیانهای دیگر میشود و یا مطلب علمی برسی میشود دوستانی این مطلب را عنوان میکنند که در اسلام هم این است چرا بر دیگر ادیان خورده میگیرد !!،و یا به نوعی اسلام حق و حقوق زن را رعایت نکرده بنده از شما سوال میکنم آیا این جوانان کم سن و سال که از این تاپیکها دیدن میکنند و ببینند دوستانی را که در لباس محبان اهل بیت ع هستند و گفتارهای آنها بدون شناخت اهل بییت ع انجام میشود چه تصوری میکنند!!؟آیا دچار سردر گمی و شک و شبهه در اول راه نمیشوند؟و شاید هنوز به تحلیل درست نرسیده منحرف شوند!؟

گفتار خودم را با احادیثی خاتمه میدهم !

و فى (( بصائر الدرجات )) عن جابر قال : قال ابو جعفر عليه السلام : قال رسول الله صلى الله عليه و آله : ان حديث آل محمد صلى الله عليه و آله صعب مستصعب ، لا يومن به الا ملك مقرب او نبى مرسل او عبد امتحن الله قلبه للايمان ، فما ورد عليكم من حديث آل محمد صلى الله عليه و آله فلانت له قلوبكم و عرفتموه فاقبلوه ، و ما اشمازت (منه ) قلوبكم و انكرتموه فردوه الى الله و الى الرسول و الى العالم من آل محمد صلى الله عليه و آله ، و انما الهالك اذا حدث احدكم بشى ء (منه ) لا يحتمله فيقول : و الله ما كان هذا، و الانكار هو الكفر.
و در (( بصائر الدرجات )) از جابر، از امام باقر عليه السلام روايت است كه رسول خدا صلى الله عليه و آله فرمود: همانا حديث آل محمد ناآرام و سركش است ، به آن ايمان نمى آورد مگر فرشته مقرب يا پيامبر مرسل يا مؤمنى كه خداوند دل او را براى ايمان آزموده باشد.
پس هر حديثى از آل محمد كه به شما رسيد و در برابر آن آرامش دل يافتيد و آن را آشنا ديديد، بپذيريد، و هر حديثى كه دلتان از آن رميد و ناآشنايش ديديد، آن را به خدا و پيامبر و عالم آل محمد صلى الله عليه و آله رد كنيد، همانا هلاك شونده كسى است كه چون حديثى را كه تحمل آن را ندارد برايش بازگو كنند، گويد: به خدا سوگند چنين نيست . و انكار همان كفر است .

و فى (( المحاسن )) عن الكاظم عليه السلام : لا تقل لما بلغك عنا او نسب الينا: هذا باطل . و ان كنت تعرف خلافه فانك لا تدرى لم قلنا و على اى وجه و صفة .
و در (( محاسن )) از امام كاظم عليه السلام روايت است كه : به آنچه از ما به تو رسيد يا به ما نسبت داده شده نگو اين باطل است ، هر چند خلاف آن را بدانى ، زيرا نمى دانى كه به چه دليل و بر چه وجه و صفتى ما اين سخن را گفته ايم .

و فى (( العلل )) عن اءحدهما عليهما السلام : لا تكذبوا بحديث اتاكم (به ) مرجى و لا قدرى و لا خارجى نسبه الينا، فانكم لا تدرون لعله شى ء من الحق ، فتكذبوا الله عزوجل فوق عرشه .
و در (( علل )) از امام باقر يا صادق عليهما السلام روايت است كه : حديثى را كه يكى از مرجئه يا قدريه يا خوارج براى شما آورد و آن را به ما نسبت داد، تكذيب نكنيد، زيرا شما نمى دانيد، شايد كه حق باشد، و در اين صورت خداى بزرگ را كه در بالاى عرش خود قرار دارد تكذيب نموده ايد.

یا علی ع

سلام.

خیر البریه;109996 نوشت:
آخه خودتان به ما حق دهید ما زحمت تحقیق را میکشیم ترجمه از شما :Gol:

خیلی ممنونم.:Gol:

یکی مثل من که عربیش ضعیف هست چکار انجام بدهند؟ :Gig:

اوه! فهمیدم به آن تاپیک ها وارد نشوم.:Ghamgin:

(البته جای این حرف, تاپیک انتقادات بود که: وقتی ترجمه گذاشته نشده است, برای من و امثال من, مثل این هست که هیچ چیزی گذاشته نشده:Labkhand:)

guest;110136 نوشت:
حالا, مهربونترین مدیر توی سایت که تا بحال دیدم مدیر فرهنگی‌ هستن که تا به حال ازشون بغیر خوبی‌ چیز دیگی‌ ندیدم

کلا همه همکاران و مدیران بخش فرهنگی سایت, اینجوری هستند.:Gol:

تشکر.

با سلام
من كه از اين سايت خيلي راضيم
با اينكه براي من كمي خطر دارد به دلائل امني ولي نمي تونم از اين سايت دل بكنم
از همه ممنونم

رضا;110396 نوشت:
با سلام

با سلام
سرکار گل گیسو چون از مطلب بنده گزارش تهیه کردید مجبورم توضیحاتی را خدمت شما بدهم!
اولا در مقام پرسشگری و سوال کردن و طرح شبهه
با رعایت قوانین سایت بنده هم هماند دیگران اجازه طرح سوال و پرسش را دارم تا اینجا فکر نکنم اشتباهی صورت گرفته باشد !!و همینجا میشود قائله را ختم کرد !
اما مواردی را عنوان میکنم که لازم دیدم توضیح داده شود !

1-اگر به کل مطلب تاپیک نگاه میکردید متوجه میشدید که بنده به چه علت این تاپیک راعنوان کردم !جناب معدنچی و دوستان مطالبی در تاپیکی ارائه دادند که ارتباطی با ان تاپیک نداشت و بعد از این بنده به دوستان گفتم در تاپیکی جدا این موضوع برسی شود بهتر است این تا اینجای قضیه !

2-در مورد تصورات شما باید بگویم اینطور نبوده که بنده چنین کاری را درست بدانم
چرا که مراجع جواب دادند و در همان تاپیک بزرگمهر گرامی قید کردند!
اما مشکل اینجاست که بنده به خود اجازه نمیدهم در حیطه تخصصی وارد شوم
حدیثی و یا سخنی را قبل از تحقیق کامل و نظر علما و اساتید رد کنم , گفتار بنده در این تاپیک در مورد حدیث بود!!! که دوستانی هستند که متاسفانه به خود اجازه چنین کاری را میدهند و بدون بنیه قوی علمی مطالبی ارائه میدهند که دور از منطق اسلام است و این برای همین جوانانی که شما از آنها میگوید و ما هم عنوان کردیم خوشایند نیست !

3-از طرفی مدتیست در هر تاپیکی که سخنی از زنان در ادیانهای دیگر میشود و یا مطلب علمی برسی میشود دوستانی این مطلب را عنوان میکنند که در اسلام هم این است چرا بر دیگر ادیان خورده میگیرد !!،و یا به نوعی اسلام حق و حقوق زن را رعایت نکرده بنده از شما سوال میکنم آیا این جوانان کم سن و سال که از این تاپیکها دیدن میکنند و ببینند دوستانی را که در لباس محبان اهل بیت ع هستند و گفتارهای آنها بدون شناخت اهل بییت ع انجام میشود چه تصوری میکنند!!؟آیا دچار سردر گمی و شک و شبهه در اول راه نمیشوند؟و شاید هنوز به تحلیل درست نرسیده منحرف شوند!؟

گفتار خودم را با احادیثی خاتمه میدهم !

و فى (( بصائر الدرجات )) عن جابر قال : قال ابو جعفر عليه السلام : قال رسول الله صلى الله عليه و آله : ان حديث آل محمد صلى الله عليه و آله صعب مستصعب ، لا يومن به الا ملك مقرب او نبى مرسل او عبد امتحن الله قلبه للايمان ، فما ورد عليكم من حديث آل محمد صلى الله عليه و آله فلانت له قلوبكم و عرفتموه فاقبلوه ، و ما اشمازت (منه ) قلوبكم و انكرتموه فردوه الى الله و الى الرسول و الى العالم من آل محمد صلى الله عليه و آله ، و انما الهالك اذا حدث احدكم بشى ء (منه ) لا يحتمله فيقول : و الله ما كان هذا، و الانكار هو الكفر.
و در (( بصائر الدرجات )) از جابر، از امام باقر عليه السلام روايت است كه رسول خدا صلى الله عليه و آله فرمود: همانا حديث آل محمد ناآرام و سركش است ، به آن ايمان نمى آورد مگر فرشته مقرب يا پيامبر مرسل يا مؤمنى كه خداوند دل او را براى ايمان آزموده باشد.
پس هر حديثى از آل محمد كه به شما رسيد و در برابر آن آرامش دل يافتيد و آن را آشنا ديديد، بپذيريد، و هر حديثى كه دلتان از آن رميد و ناآشنايش ديديد، آن را به خدا و پيامبر و عالم آل محمد صلى الله عليه و آله رد كنيد، همانا هلاك شونده كسى است كه چون حديثى را كه تحمل آن را ندارد برايش بازگو كنند، گويد: به خدا سوگند چنين نيست . و انكار همان كفر است .

و فى (( المحاسن )) عن الكاظم عليه السلام : لا تقل لما بلغك عنا او نسب الينا: هذا باطل . و ان كنت تعرف خلافه فانك لا تدرى لم قلنا و على اى وجه و صفة .
و در (( محاسن )) از امام كاظم عليه السلام روايت است كه : به آنچه از ما به تو رسيد يا به ما نسبت داده شده نگو اين باطل است ، هر چند خلاف آن را بدانى ، زيرا نمى دانى كه به چه دليل و بر چه وجه و صفتى ما اين سخن را گفته ايم .

و فى (( العلل )) عن اءحدهما عليهما السلام : لا تكذبوا بحديث اتاكم (به ) مرجى و لا قدرى و لا خارجى نسبه الينا، فانكم لا تدرون لعله شى ء من الحق ، فتكذبوا الله عزوجل فوق عرشه .
و در (( علل )) از امام باقر يا صادق عليهما السلام روايت است كه : حديثى را كه يكى از مرجئه يا قدريه يا خوارج براى شما آورد و آن را به ما نسبت داد، تكذيب نكنيد، زيرا شما نمى دانيد، شايد كه حق باشد، و در اين صورت خداى بزرگ را كه در بالاى عرش خود قرار دارد تكذيب نموده ايد.

یا علی ع

سلاممممممم بر جناب رضا
من واقعا از رفتار شما تعجب میکنم که چرا با افرادی که از شما انتقاد میکنند اینطوری برخورد میکنید؟؟؟!!!

اون از دوستانی که در تاپیک مذکور از شما انتقاد کردند و رفتار شما و اینکه همه رو جاعل و متقلب خوندید و گفتید اینهمه آدم برداشت غلط دارند و شما درست فکر میکنید
اینم ازین اقدامتون که یک بار من رو با پیام خصوصی مواخذه کردید که چرا برای شما گزارش رد کردم
و اینجا هم علنی مطرح کردید اما جواب

اولا که من هیچ احادیث رو رد نکردم و این تهمت شما رو نمیپذیرم من کدوم حدیث رو منکر شدم که شما اینهمه حدیث اینجا گذاشتید و اینجوری وانمود میکنید که من ردکننده حرف و کلام خدا هستم؟؟؟
احادیث درباره تهمت هم زیاد داریم جناب رضا

من فقط مطلبی گذاشتم از نظر پزشکی مضرات اینکار رو بیان کردم
و در خصوصی هم به شما گفتم که

سلامممممم بر استاد رضا بزرگوار
ببینید استاد کل عالم و آدم دارن میگن اینکار بده اونوقت شما درسته حتی از طرف اسلام و حرف خدا رو داری میزنی و مهر تایید سلام براینکار رو علنا میفرمایید

بعضی چیزا درسته در اسلام هس اما نیازی نداره ما بیایم بازش کنیم و اخرش برای همه ی علامت سوال بمونه که چرا اسلام دستور به همچین کاری داده؟
من الان میدونم شما میخواید بفرمایید که من اینجوری فک میکنم
اما اگه ی بار دیگه تاپیک رو نگاه کنیم خیلی اینجوری فک میکنن و نوشتند و خیلیای دیگه هم با صلواتشون تایید کردند

علاوه برین دیدی که بعضی از آقایون اصلا با این مساله آشنا نبودند همونطور که احضار کردند اما مطرح کردن این مساله باعث شده پیگیر چیزی بشن که هیچ ربطی بهشون نداره
شاید مسائل زنانه دیگه ای که اینجا مطرح میشه بشه ی جوری بهشون ربط داد اما این مساله چی؟؟؟
تازه اینجا کلی هم مهمون میاد که کم سن و سالن و..

استاد رضا بزرگوار من واقعا به شما ارادت دارم و میخوام از دست من ناراحت نباشید الانم عاجزانه میخوام که بنده رو حلال کنید و دلخوری نباشه
و..

اینم متن نامه خصوصی من به شما هرچند که من قصد نداشتم بذارم تا همه بفهمند اما وقتی شما اینکار رو کردید منم مجبووووووورم
میگم تعجب میکنم از شما که این مساله تا این حد شما رو اذیت کرده که هم تو پیام خصوصی مواخذه کنید هم علنی...
حالا اگه من نمیومدم و سری به این تاپیک نمیزدم کی میخواس از تهمتهای ناجوانمردانه ای که شما به من زدید دفاع کنه؟؟؟

و من الله التوفیق
یا علی

نقل قول:
با سلام
من كه از اين سايت خيلي راضيم
با اينكه براي من كمي خطر دارد به دلائل امني ولي نمي تونم از اين سايت دل بكنم
از همه ممنونم

سایت چندزبانه رحیل (ثبت نام استشهادیون بحرین)
http://www.rahil.ir/

سایت اخبار و عکس و حمایت از بحرین
http://www.todaybahrain.com/

گل گیسو;110543 نوشت:
سلاممممممم بر جناب رضا
من واقعا از رفتار شما تعجب میکنم که چرا با افرادی که از شما انتقاد میکنند اینطوری برخورد میکنید؟؟؟!!!

با سلام
سرکار گل گیسو موضوع را پر هیاهو جلوه ندهید !!به شما نه توهینی شده و نه کلام نا مربوطی !
بنده لازم به توضیح دیدم و توضیح دادم و جواب شما را در همان دو و
سه خط اول دادم!!
یاداوری کنم کسی که انتقادی دارد از کسی اول آنرا با پیام خصوصی عنوان میکند نه اینکه گزارشی تعیین و به عموم بگذرد و انتظار جواب نداشته باشد !
بنده چطور سخن گفتم که برای شما خوشایند نیست؟عنوان کردید از بنده انتظار نداشتید !!
بنده ام جواب دادم!!

گل گیسو;110543 نوشت:
اون از دوستانی که در تاپیک مذکور از شما انتقاد کردند و رفتار شما و اینکه همه رو جاعل و متقلب خوندید و گفتید اینهمه آدم برداشت غلط دارند و شما درست فکر میکنید
اینم ازین اقدامتون که یک بار من رو با پیام خصوصی مواخذه کردید که چرا برای شما گزارش رد کردم

بنده نسبت به هرکسی که به عقاید و مقدسات شیعه توهین کند جواب خواهم داد در هرجا و هر مکان و در ان تاپیک هم بعد ازاینکه حدیث و کل کتاب به تمسخر گرفته شد جوابی را دادم

گل گیسو;110543 نوشت:
اولا که من هیچ احادیث رو رد نکردم و این تهمت شما رو نمیپذیرم من کدوم حدیث رو منکر شدم که شما اینهمه حدیث اینجا گذاشتید و اینجوری وانمود میکنید که من ردکننده حرف و کلام خدا هستم؟؟؟
احادیث درباره تهمت هم زیاد داریم جناب رضا

در این مورد نسبت به شما عنوان نکردم خطاب بنده نسبت به عده ای از کاربران بود که به راحتی منطق اسلام را زیر سوال میبرند احادیث را جعلی میداند

گل گیسو;110543 نوشت:
علاوه برین دیدی که بعضی از آقایون اصلا با این مساله آشنا نبودند همونطور که احضار کردند اما مطرح کردن این مساله باعث شده پیگیر چیزی بشن که هیچ ربطی بهشون نداره
شاید مسائل زنانه دیگه ای که اینجا مطرح میشه بشه ی جوری بهشون ربط داد اما این مساله چی؟؟؟
تازه اینجا کلی هم مهمون میاد که کم سن و سالن و..

زمانی این تاپیک زده شد که این مطلب از طرف کاربری عنوان شده بود !!در ضمن اینکه شما از ان خبر نداشتید دلیل بر خبر نداشتن دیگران نیست! یک نگاه به نت بزنید و مشاهده کنید مطالب در مورد این موضوع را!!
مگر ما باید از شبهه ای فرار کنیم ؟و در این سایت پاسخ داده نشود که خوشایند عده ای نیست ؟!
این سایت رسالتی دارد و هرکسی این رسالت را به نحو احسنت انجام داد از شما نباید پاداشی دریافت کند که!!و یا توبیخ شود!

اینجا یک سایت آزاد است که طبق قوانین سایت هرکسی میتواند پرسش کند و با ان شبهه ارتباطی داشته باشد پس سخن شما مصداق ندارد !!
دلیل را توضیح دادم

گل گیسو;110543 نوشت:
میگم تعجب میکنم از شما که این مساله تا این حد شما رو اذیت کرده که هم تو پیام خصوصی مواخذه کنید هم علنی...
حالا اگه من نمیومدم و سری به این تاپیک نمیزدم کی میخواس از تهمتهای ناجوانمردانه ای که شما به من زدید دفاع کنه؟؟؟

و من الله التوفیق
یا علی

اذیت در مرام محبان اهل بیت ع نیست

اگر انتقادی از بنده داشتید که یا به صورت پیام خصوصی با بنده در جریان میگذاشتید و یا پیامی برای مدیر گرامی قرار میدادید تا برسی شود !اینکه گزارش گذاشتید بنده هم دیدم جواب بدهم و توضیحی داده باشم !
شما را مواخذه نکردم طوری سخن نگوید که خدای نکرده ایجاد شبهه کند!!یاد آوری کردم که در موقعی گزارش تعیین میکنند که کسی موضوع را ندیده باشد و یا خلاف قوانین سایت تاپیکی زده باشد نه اینکه بعد از چند روز از زدن تاپیک گزارش عنوان شود قصد شما از این گزارش چه بوده؟
بنظر می اید قصد دیگری داشتید حالا چه کسی ناجوانمردانه عمل کرده؟
چطور ناراحت شدید که توضیحی به انتظار نداشتن شما داده شده !!!!!!!!! اما موقع نوشتن گزارش یادتان نبود عنوان کنید و خبر بدهید !؟
چه شد که آنچه را که برای خد میپسندید برای دیگران نمیپسندید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که شاید منهم توضیحی داشته باشم و بقول شما از حقم دفاع کنم و تنها به قاضی رفتید؟؟!!
در آخربه شما تهمت نزده ام کجای سخنان بنده تهمت به شما بوده دوست گرامی؟

در پناه حق

من نمیخوام این ماجرا رو کش بدم فک میکنم با حلالیت طلبیدن از شما چه در پیام خصوصی و چه در اینجا منظورم رو رسوندم که قصد کش دادن ندارم

رضا;110549 نوشت:
سرکار گل گیسو موضوع را پر هیاهو جلوه ندهید !!به شما نه توهینی شده و نه کلام نا مربوطی !

مشخصه چه کسی پرهیاهو جلوه داره این حق منه به عنوان ی کاربر اگه مشکلی دیدم گزارش کنم و هیچ مشکل شخصی هم با شما ندارم این شمایید که با دیدن گزارش پیام خصوصی فرستادید و تو ی تاپیک که هیچ ربطی به این مسائل نداره این جریان رو مطرح کردید و هیاهو راه انداختید
رضا;110549 نوشت:
یاداوری کنم کسی که انتقادی دارد از کسی اول آنرا با پیام خصوصی عنوان میکند نه اینکه گزارشی تعیین و به عموم بگذرد و انتظار جواب نداشته باشد !

من فقط از شما انتقاد نکردم همینطور که اولش نوشته من گفتم چرا چن وقته اجازه میدید این مطالب فضای اینجا رو پر کنه
و منظورم به شما نبوده در همه این گزارش
حالا اینکه شما همه رو به خودتون گرفتید مشکل شماست

رضا;110549 نوشت:
بنده نسبت به هرکسی که به عقاید و مقدسات شیعه توهین کند جواب خواهم داد در هرجا و هر مکان و در ان تاپیک هم بعد ازاینکه حدیث و کل کتاب به تمسخر گرفته شد جوابی را دادم

کسی در اون تاپیک کتاب و احادیث رو به تمسخر نگرته بود جناب رضا فقط دوستان گفته بودند سند معتبری نداره این کتابهایی که شما معرفی کردید یا سندشون ضعیفه،من که تمسخری نمیبینم
رضا;110549 نوشت:
بنده در این مورد نسبت به شما عنوان نکردم خطاب بنده نسبت به عده ای از کاربران بود که به راحتی منطق اسلام را زیر سوال میبرند احادیث را جعلی میداند

ولی شما جایی مطرح کردید که خطابتون به من بوده و دوستانی که تاپیک مذکور رو نخوندند حتما فکر میکنند من منکر سندیت شدم،من هیچ وقت جایی شما رو مخاطب قرار نمیدم بعد با دیگران حرف بزنم که
رضا;110549 نوشت:
اگر انتقادی از بنده داشتید که یا به صورت پیام خصوصی با بنده در جریان میگذاشتید و یا پیامی برای مدیر گرامی قرار میدادید تا برسی شود !اینکه گزارش گذاشتید بنده هم دیدم جواب بدهم و توضیحی داده باشم ! اما بنظر بنده قصد دیگری داشتید حالا چه کسی ناجوانمردانه عمل کرده؟ در آخر بنده به شما تهمت نزده ام کجای سخنان بنده تهمت به شما بوده دوست گرامی؟

گفتم که انتقاد بنده فقط از شخص شما نبود
و در ضمن این حق منه کاربر گزارش بفرستم و شما نمیتنید این حق من رو زیر سوال ببرید

یا با فرستادن پیام خصوصی و مطرح کردن در تاپیکها من رو تحت فشار قرار بدید که چرا اینکار رو کردم
تهمت نزدید؟؟؟؟اینکه به گونه ای حرف زدید و احادیثی رو قرار دادید که انگار من منکر سخن خدا و پیغمبر هستم تهمت نیست؟؟؟؟تهمتی ازین بالاتر؟؟؟؟
اما خدا رو شکر که ما خدایی داریم که به صورت خیلی اتفاقی من رو به این تاپیک کشوند تا از آبروم دفاع کنم

الانم مجددا از شما حلالیت میطلبم
و من الله التوفیق

یا علی

گل گیسو;110553 نوشت:
من نمیخوام این ماجرا رو کش بدم فک میکنم با حلالیت طلبیدن از شما چه در پیام خصوصی و چه در اینجا منظورم رو رسوندم که قصد کش دادن ندارم

مشخصه چه کسی پرهیاهو جلوه داره این حق منه به عنوان ی کاربر اگه مشکلی دیدم گزارش کنم و هیچ مشکل شخصی هم با شما ندارم این شمایید که با دیدن گزارش پیام خصوصی فرستادید و تو ی تاپیک که هیچ ربطی به این مسائل نداره این جریان رو مطرح کردید و هیاهو راه انداختید

من فقط از شما انتقاد نکردم همینطور که اولش نوشته من گفتم چرا چن وقته اجازه میدید این مطالب فضای اینجا رو پر کنه
و منظورم به شما نبوده در همه این گزارش
حالا اینکه شما همه رو به خودتون گرفتید مشکل شماست

کسی در اون تاپیک کتاب و احادیث رو به تمسخر نگرته بود جناب رضا فقط دوستان گفته بودند سند معتبری نداره این کتابهایی که شما معرفی کردید یا سندشون ضعیفه،من که تمسخری نمیبینم

ولی شما جایی مطرح کردید که خطابتون به من بوده و دوستانی که تاپیک مذکور رو نخوندند حتما فکر میکنند من منکر سندیت شدم،من هیچ وقت جایی شما رو مخاطب قرار نمیدم بعد با دیگران حرف بزنم که

گفتم که انتقاد بنده فقط از شخص شما نبود
و در ضمن این حق منه کاربر گزارش بفرستم و شما نمیتنید این حق من رو زیر سوال ببرید

یا با فرستادن پیام خصوصی و مطرح کردن در تاپیکها من رو تحت فشار قرار بدید که چرا اینکار رو کردم
تهمت نزدید؟؟؟؟اینکه به گونه ای حرف زدید و احادیثی رو قرار دادید که انگار من منکر سخن خدا و پیغمبر هستم تهمت نیست؟؟؟؟تهمتی ازین بالاتر؟؟؟؟
اما خدا رو شکر که ما خدایی داریم که به صورت خیلی اتفاقی من رو به این تاپیک کشوند تا از آبروم دفاع کنم

الانم مجددا از شما حلالیت میطلبم
و من الله التوفیق

یا علی

با سلام
جواب گفته های شما را با این حدیث میدهم
بنده با این حدیث پیش میروم حال شما دوست داشته باشید و یا ...................!

[=verdana][=&quot]امام باقر (ع) به جابر جعفی فرمود[/][=&quot] :[/][/]
[=verdana][=&quot]ای[/][=&quot] جابر آگاه باش ، زمانی از دوستان ما به حساب می آیی [/][=&quot]که[/][=&quot] اگر تمام اهل یک شهر بگویند که تو مرد بدی هستی (یا انتقادت گویند[/][=&quot] ) [/][=&quot]سخن[/][=&quot] آنان غمگین و متاثرت نکند[/][=&quot]،[/][/]

[=verdana][=&quot]
و اگر همه آنان گفتند تو مرد شایسته و خوبی[/]
[=&quot] هستی مسرور و خوشحالت [/][=&quot]ننماید (خوشحال نشوی ) بلکه اعمال و رفتارت را به[/][=&quot] کتاب خدا عرضه[/][=&quot] کن ،[/]
[/]

[=verdana][=&quot]اگر[/][=&quot]دیدی کردار و گفتارت مانند قرآن است و در راه [/][=&quot]قرآن [/][=&quot]قدم بر می[/][=&quot]داری حرامهایش را ترک می کنی و خواسته های آن کتاب مقدس را با[/][=&quot]علاقه و میل انجام می دهی و از کیفر هایی که در راه آن[/][=&quot] آمده خائف [/][=&quot]و ترسانی در روش خود پابرجا و شادمان باش و بدان که گفته های[/][=&quot] مردم به تو زیانی نمی رساند ( خوشحال باش که پشت سرت حرف می زنند[/][=&quot]،[/][=&quot]زیرا گناهان تو را به حساب آنها می نویسند و ثوابهایش را به[/][=&quot] حساب[/][=&quot]تو[/][=&quot] ) [/][=&quot]ولی اگر کارها و رفتارت مخالف قرآن بود و بر خلاف کتاب خدا قدم بر[/][=&quot]می[/][=&quot]داری[/][=&quot]، چه چیز تو را از خودت غافل و بی خبر ساخته است[/][=&quot] .[/][/]
[=verdana][=&quot]الحدیث جلد 2 صفحه386[/][/]

یا علی ع

ای کاش از اول هم همین حدیث رو پیش میگرفتید و ازین جریان انقدر ناراحت نمیشدید که بنده رو مواخذه کنید
حتی اگر در مثبت ترین نگاهم همه حق رو به شما بدم اما اینکارتون اصلا درست نبود این قضیه رو اینجا مطرح کنید و بخواهید گزارش من رو تلافی کنید و بعد هم حتی من رو خبر نکنید که من جواب شما رو تو این تاپیک دادم خانم گل گیسو بیاید از خودتون دفاع کنید
شاید من از سنتهای اینجا خبر ندارم و اصولا اگه از یک کارشناسی گزارش رد کنی دنبال یک تاپیک میگرده تا به شما بتازه
الله اعلم

ای کاش میشد هیچ وقت یک جانبه به قاضی نریم وبه حرفهایی که میزنیم پایبند باشیم و احادیث فقط لقلقه زبان ما نباشه
و من الله التوفیق
راستی من برای چندمین بار از شما میخوام که حلالم کنید
من واقعا شما رو استاد خودم میدونم و امیدوارم دلخوری پیش نیومده باشه
هدف دفاع از خود بود
ما را بحلید
یا علی

منتقد;110547 نوشت:
سایت چندزبانه رحیل (ثبت نام استشهادیون بحرین)
http://www.rahil.ir/

سایت اخبار و عکس و حمایت از بحرین
http://www.todaybahrain.com/

ممنونم
دستتون درد نكنه
دومي باز شد و لي سايت اول باز نمي شه
حكومت اجازه نمي دهد
مي خواستم ثبت نام كنم
اسمم را بنويسيد

Masoomi;109938 نوشت:
یه سوال اگه اینجا اعتراف کنیم گناهامون پاک میشه ؟

سلام
آثار وضعی برخی از گناهان حتی با اعتراف هم پاک نمیشه مثل گناهان فنی در انجمن گفتگوی دینی
:Nishkhand:

کارشناسان انجمن احکام نوشت:
حین ارسال هر گونه سوال فقهی ، نام مرجع تقلید خود را نیز قید نمایید

سلام این هم انتقاد کارشناسان محترم انجمن احکام :ok:

لطفا اصرار نکنید من اعتراف نمی کنم

اعتراف فقط پیش خداست و بس البته اگه بعنوان مشاوره باشه می شه پیش اون هم کارشناس نه همه کس مطرح کرد اعتراف به گناه در نزد خلق جز خفت و خواری چیزی رو به بار نمیاره در احادیث و روایات فراوانی امر شد به مستور نگهداشتن توبه و اعتراف امیر المومنین علی علیه السلام میفرماید حرفی که از بین دو لب فرا تر رود در هیچ دلی باقی نمیماند پس با دست خودمون خودمونو به هچل نندازیم

ERROR;112329 نوشت:
اعتراف فقط پیش خداست و بس البته اگه بعنوان مشاوره باشه می شه پیش اون هم کارشناس نه همه کس مطرح کرد اعتراف به گناه در نزد خلق جز خفت و خواری چیزی رو به بار نمیاره در احادیث و روایات فراوانی امر شد به مستور نگهداشتن توبه و اعتراف امیر المومنین علی علیه السلام میفرماید حرفی که از بین دو لب فرا تر رود در هیچ دلی باقی نمیماند پس با دست خودمون خودمونو به هچل نندازیم

سلام ، ارور گرامی منظور ما نعوذبالله اعتراف به گناهان نیست:Narahat az: ، بلکه اعتراف به برخی کارهایی و اعمالی هست که طبق قوانین سایت پیش نمی ره ، مثلا ایجاد کردن سوال تکراری (به خاطر اینکه به جواب سوال نمی رسند و یا به جنبه های دیگر موضوع می پردازند) و یا سوال فقهی بدون تعیین نام مرجع تقلید و ..... که البته نام این تاپیک را می خواستم انتقاد از کاربران در مقابل انتقاد از اسک دین بذارم که فکر کردم شاید کاربران گرامی ناراحت بشند ، برای همین اعتراف کاربران گذاشتم تا بار منفی نداشته باشد ، و همچنین کارشناسان محترم می توانند انتقادات خود را نسبت به کاربران عزیز مطرح نمایند تا سعی در حل آن داشته باشند.
ضمن اینکه این اعترافات اختیاری هست.

خیلی ممنون :Gol:

ERROR;112329 نوشت:

سلام
بله علاوه بر اینکه اعتراف به گناه خواری به دنبال داره باعث میشه قبح عمل بریزه و ادمی دوباره بره سراغه گناه کم کم گناه عادی میشه:ok: و شایدهم یه جایی خوب جلوه کنه به دهنش مزه بده :no:
اما گمون نکنم هدف از ایجاد این تاپیک اعتراف گناه باشه
:Gig:

ممنون میشم بفرمایید به چی باید اعتراف کنیم؟؟؟!!!!!!!!!!!!:Gig:

سلام :Gol:
روایت داره که دوست من کسی است که عیوبم رو به من هدیه کنه .
منتظر سخت ترین انتقادها ( بهترین هدیه ها) از خودم هستم .
راستی من متوجه شدم در بسیاری از تاپیکهایی که می زنم کسی نقدی یا حرفی نمی زند .
به نظر شما دلیلش چیست ؟
موفق در دوستی

quote=رضا;108942]
خلاصه این که ختنه کردن زنان و دختران علاوه بر اینکه واجب نیست، از سنّت های مستحب هم نیست و اسلام آن را از دایره احکام بیرون ساخته است تا جزو متغیرهای اجتماعی قرار گیرد.
][

رضا;110396 نوشت:

[=arial narrow]اولا در مقام پرسشگری و سوال کردن و طرح شبهه با رعایت قوانین سایت بنده هم هماند دیگران اجازه طرح سوال و پرسش را دارم تا اینجا فکر نکنم اشتباهی صورت گرفته باشد !!و همینجا میشود قائله را ختم کرد ! اما مواردی را عنوان میکنم که لازم دیدم توضیح داده شود !

;110074 نوشت:

[=arial narrow]نقل نوشته اصلی توسط : دانشور نمی دونم این موضوعات چه ربطی به آقایون داره که دائم باید از جلو چشماشون عبور کنه ختنه کردن زنان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یوسف;110084 نوشت:

[=arial narrow]خوب است یک سرچ روی موضوعات زنان در شبکه بکنید تا هزار تا موضوع خوب پیدا کنید. به جای اینکه در اینجا با موضوعات به بی فرهنگی کنونی جهان تهاجم بشود وفساد وتباهی آنها به چالش کشیده بشود که چرازنان را زیر چرخ فساد خود تباه کرده ومردان را متحیر ومجنون . ایستاده ایم تا یکی برود از عادات عرب جاهلی یک چیزی مثل ختنه دختران را به اسم پرسش از حکم شرعی آن در بیاوردو آن را دست مایه تهاجم بر ضد ما یا سرگرمی برای ما قرار بدهد من فکر میکنم قضیه این موضوعات یک چیزی مثل همون سنگ هایی است که وهابی ها می اندازند تا ما رو از موضوعات مهم غافل کنند. ونیروی سایت رو هدر دهند. اگر یک تاپیک میزدند:موضوعات لازم برای گفتگو چقدر خوب بود

قوانین سایت;112435 نوشت:
برخی از عناوین نامناسب جهت تاپیک ها عبارتند از : كمك ،تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، مرا راهنمايي كنيد ، سوال ،‌ يكي جواب بده ،‌ يكسوال ، و جملاتي مشابه که نشان دهنده محتوای متن ارسالی نباشند، جدا خودداری نماييد. ‌براي انتخاب موضوع مي‌توانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد

در ارسال عنوان تاپیکها دقت کنیم:Narahat az::Hedye:

قوانین سایت ;113270 نوشت:

سوالات مطرح شده در انجمن معمولا حداکثر ظرف سه روز از سوی کارشناسان پاسخگوئی خواهد شد مگر آنكه نياز به بررسي بيشتر داشته باشند.

دوستان عزیز در دریافت پاسخها عجله نکنید!

حامد;112435 نوشت:
سلام :Gol:
روایت داره که دوست من کسی است که عیوبم رو به من هدیه کنه .

سلام حامد جان:Gol:
مقصود روایت، اهداء عیوب در پاکتی سربسته و بصورت خصوصی است نه در اجتماع و حضور جمع و نه در تایپیکی عمومی؟؟؟

حامد;112435 نوشت:
منتظر سخت ترین انتقادها ( بهترین هدیه ها) از خودم هستم .

این روحیه، بسیار روحیه خوب و پسندیده ای است.

البته گاهاً شیطان از همین ویژگی، کمر آدمی را به زمین می زند و مقدمه ای می شود برای ورود به وادی عجب و تکبر و غرور؟؟؟

متأسفانه این ادبیات را در بین خیلی ها رایج دیده ام و بسیاری نفس خود را آماده پذیرش عیوبشان معرفی می کنند، اما بقول استاد بزرگواری، توصیهه می فرمود: در انتقاد و ذکر عیوب دیگران خصوص اشخاص بزرگ، احتیاط کن بسیار اندک اند انسان های خودساخته ای که از ذکر عیوب شان خرسند می شوند و عموماً تأثیر منفی می پذیرند، در واقع، همان قدر که نفس انسانی، به مدح و ثنا تمایل و گرایش دارد، چندین برابرش از مذمت و عیب گویی ناخرسند و سرخورده می شود، ممکن است به ظاهر چهره رضامندی بگیرد اما در باطنش اثر می کند و در جایی که فرصتی یابد، عکس العملش را بروز می دهد.

حامد;112435 نوشت:
راستی من متوجه شدم در بسیاری از تاپیکهایی که می زنم کسی نقدی یا حرفی نمی زند. به نظر شما دلیلش چیست؟
موفق در دوستی

می تواند دلایل متعددی داشته باشد ... الحمدلله شما در مباحث، معمولاً موفق هستید و اصولاً همه می توانند موفق باشند مشروط به تمرکز و تأکید بر حق و حقیقت و البته رعایت اعتدال "اعدلوا هو اقرب للتقوی و اتقواالله"

البته در خصوص طرح این سؤال، یک جمله در گوشی: همانگونه که پاسخش نیاز به دقت دارد، در سؤالتان هم باید دقت بیشتری می کردید؟ مقصودتان از سؤال چندان روشن نیست؟ انشاءالله که خیر است ...

موفق در پناه حق ...:Gol:

صدیق;113302 نوشت:
مقصود روایت، اهداء عیوب در پاکتی سربسته و بصورت خصوصی است نه در اجتماع و حضور جمع و نه در تایپیکی عمومی؟؟؟

سلام
ممنون از نصایح شما بزرگوار
اما انتقاد از یک نفر داوطلب می تونه دیگران را هم متوجه اشتباهات مشابه احتمالی بکند

صدیق;113302 نوشت:
البته گاهاً شیطان از همین ویژگی، کمر آدمی را به زمین می زند و مقدمه ای می شود برای ورود به وادی عجب و تکبر و غرور؟؟؟ متأسفانه این ادبیات را در بین خیلی ها رایج دیده ام و بسیاری نفس خود را آماده پذیرش عیوبشان معرفی می کنند، اما بقول استاد بزرگواری، توصیهه می فرمود: در انتقاد و ذکر عیوب دیگران خصوص اشخاص بزرگ، احتیاط کن بسیار اندک اند انسان های خودساخته ای که از ذکر عیوب شان خرسند می شوند و عموماً تأثیر منفی می پذیرند،

فکر نمی کنم شنیدن انتقاد تناسبی با غرور و تکبر داشته باشد . ترس بنده این است که انتقاد نشه .
صدیق;113302 نوشت:
البته در خصوص طرح این سؤال، یک جمله در گوشی: همانگونه که پاسخش نیاز به دقت دارد، در سؤالتان هم باید دقت بیشتری می کردید؟ مقصودتان از سؤال چندان روشن نیست؟ انشاءالله که خیر است ...

یعنی در بعضی تاپیکهایی که می زنم متکلم وحده می شوم وکسی در بحثها شرکت نمی کنه با اینکه موضوع جای بحث داره مثل همین تاپیک : اینطوری و تو همین دنیا بهشتی شوید .
موفق باشید

حامد;113351 نوشت:

اما انتقاد از یک نفر داوطلب می تونه دیگران را هم متوجه اشتباهات مشابه احتمالی بکند

با سلام
النصح بین الملاء تقریع

صدیق;113302 نوشت:
سلام حامد جان:Gol:

متأسفانه این ادبیات را در بین خیلی ها رایج دیده ام و بسیاری نفس خود را آماده پذیرش عیوبشان معرفی می کنند، اما بقول استاد بزرگواری، توصیهه می فرمود: در انتقاد و ذکر عیوب دیگران خصوص اشخاص بزرگ، احتیاط کن بسیار اندک اند انسان های خودساخته ای که از ذکر عیوب شان خرسند می شوند و عموماً تأثیر منفی می پذیرند، در واقع، همان قدر که نفس انسانی، به مدح و ثنا تمایل و گرایش دارد، چندین برابرش از مذمت و عیب گویی ناخرسند و سرخورده می شود، ممکن است به ظاهر چهره رضامندی بگیرد اما در باطنش اثر می کند و در جایی که فرصتی یابد، عکس العملش را بروز می دهد.

موفق در پناه حق ...:Gol:

سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش

با تشکر ازاستاد محترم و نکته سنج :Gol:

روزی یکی از دوستان در مجلس درس عالم ربانی واستاد عرفانی سؤالی را مطرح کردند با این مضمون :

چرا خداوند وسایل عزت و شوکت عده ای را فراهم میکند وعده ای دیگر مانند من هرچه تلاش میکند موفق به کسب این مقامات نمیشود آیا این از عدالت خداوند است ؟

استادفرمودند : آنان که شما از ایشان یاد می کنید عزت را به بهایی گزاف به دست آورده اند نه با ریاضت های خود ساخته و خود پسندیده . که این وصف اخیر از غرور و تکبر سر چشمه میگیرد و سپس در قالب همین امور جاری میگردد

بلکه عزت واقعی با درجاتی از شناخت - اطاعت - رضایت -تسلیم وتعلیم این امور بر دیگران کسب میشود. برای رسیدن به عزت خدایی:

شناخت باید شناختی از حد بندگی باشد
اطاعت باید اطاعتی در حد بندگی باشد
رضایت باید رضایتی در شأن خالق باشد
تسلیم باید تسلیمی در حد عبد و معبود باشد
و تعلیم باید شایسته و مستمر ودر لحظات متحول باشد مطابق حال معلم و متعلم .

وخدا را شکر که این اوصاف رادر برخی دوستان در این مکان مشاهده میکنیم .وای کاش این نعمت حسن همجواری را قدر بدانیم . و بیاموزیم واندوخته بر گیریم

گاهی به این فکر میکنم که شایستگی وکسب عزت ذاتی است ونه اکتسابی .
که اگر اکتسابی هم باشد ذات باید بتواند وظرفیت پذیرایی آن را داشته باشد .

خداوندا ترا سپاس به خاطر همجواری مجازی با برخی از بندگان خوب و شایسته ات .

انتقاد که همیشه نباید از ضعفها و ... بگوید . بیایید خوبی ها را هم ببینیم و از خوبها هم تشکر کنیم .

اساتید محترم جناب صدیق - جناب عرفان - جناب حامی جناب گل لیلا ؛ از زحمات صادقانه ی شما و نکته سنجی ها و اطلاعات خوب و روش برخورد صبورانه تان با کاربران صمیمانه سپاسگزاریم .

کارشناسان گرامی جناب سلیم - جناب طاها - عترت بزرگوار - و...... از زحمات دقیق و صبورانه ی شما هم سپاسگزاریم .

واز همه ی دوستان زحمکش و متعهد به دین عزیزمان جناب رضا ی بزرگوار - سرکار سلالةالزهرا- مریم گرامی - جنابmahdi60 سرکار نیایش سبز -ریحانةالنبی گرامی و.... از زحمات شما هم سپاسگزاریم .

واز همه مهمتر در اداره ی این مرکز عمومی که هر برخوردی در آن به حساب اخلاق دینی و پایه های اعتقادی مان گزارده میشود مدیریت ونظارت مدیر محترم و همکار ایشان مدیر اجرایی که به ایشان هم خدا قوت میگوییم

عزیزان بیایید به جا ی نفرت و نقد مخرب و..... قدر یکدیگر را بدانیم .

باور کنید آنچه شما فکر می کنید در سر بده نیست . فقط قدر دانی از همه ی دوستان وقدر دانی ویژه از زحمتکشان متعهد !!! همین!!!

وتعلیم بذر عشق پاشیدن و زدودن نفرت از دلها که رسالت هر مسلمان است .

................................................................................... حق یارتان :roz:.............................................................................................

دانشور;113408 نوشت:
با سلام
النصح بین الملاء تقریع

با سلام و درود:Gol:

«النُّصحُ بین الملأ تقریعٌ»؛ اندرز دادن در حضور جمع، سرزنش باشد. (شرح نهج البلاغه ابن ابی الحدید، ص 341)

در توضیح این سخن نورانی آمده است:

ـ عنصرالمعالی گوید: تا نخواهند کس را نصیحت مگوی و پند مده، خاصه کسی را که پند نشنود که او خود اوفتد و بر سر ملأ، هیچ کس را پند مده که گفته اند: «النصح بین الملأ تقریع». (قابوس نامه، ص 28 و 29)

ـ در کیمیای سعادت آمده است: نصیحت بر ملأ فضیحت باشد. (امثال و حکم،ص 1815)

ـ رشید وطواط در شرح این کلمه گوید: هر که دوستی را نصیحت کند، تنها باید کرد، چه نصیحت در میان مردمان فضیحت بود.

گر نصیحت کنی به خلوت کن/ که جز این شیوه نصیحت نیست
هر نصیحت که بر ملا باشد/ آن نصیحت به جز فضیحت نیست

موفق باشید ...:Gol:

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
سلام ویژه به همه کاربران عزیز اسک دین همراهان همیشگی سایت انجمن گفتگوی دینی
دیدیدم چند روز بازار انتقاد از اسک دین بدجوری داغ است گفتیم ما هم عقب نمانیم شروع کنیم به انتقاد:khandeh!:
دوستان عزیزان این روز خیلی از کاربران از نحوی برخورد مدیران انتقاد می کنند و خلاصه بازار سر صدا کردن حسابی داغ شده ولی واقعیت چیست؟:Gig:
ظاهرا سایت تا وقتی طبق میل عهده ای رفتار کند جای بسیار خوب و مفیدی است اما همین که بر خلاف نظر عهده ای رفتار شد و نظرات این دوستان رد شد شروع به قول خودشان انتقاد(یا شاید هم هر جور توهین و..) می کنند
همین که پست این افراد حذف می شود و یا تایپکی آنها ادغام می شود شروع می کنند به سر و صدا که به اسم دین دارید چنین و چنان می کنید خیانت به دین و...
اما واقیعت این نیست به آمار زیر دقت کنید

در 6 ماه اول سال 90 حدود 2000 تایپک ایجاد شده است
اما موارد حذفی 60 مورد(20 مورد آن مربوط به خود همکاران بود 15 مورد هم موارد تکراری بوده)
اما موارد حذفی یک ماه اخیر که انقدر دوستان اعتراض دارند فقط 10 مورد بوده
کافی است به قسمت موارد حذفی بروید تا ببینید این 10 مورد چی بود

در 6 ماه اول سال 90 حدود 46000 پست زده شده حالا چند موردش حذف شده آمار دقیق ندارم ولی فکر نمی کنم عددی باشد که در مقابل 46000 به چشم اید

دوستان عزیز خواهش می کنم بیشتر رعایت انصاف را بکنید سایت یک سری قوانین دارد که باید رعایت بشود و این قوانیین توسط مرکز ملی وضع شده و رفتار مدیران سایت مدام زیر زربین مرکز است
با تشکر از همه عزیزان

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
سلام ویژه به همه کاربران عزیز اسک دین همراهان همیشگی سایت انجمن گفتگوی دینی
دیدیدم چند روز بازار انتقاد از اسک دین بدجوری داغ است گفتیم ما هم عقب نمانیم شروع کنیم به انتقاد:khandeh!:
دوستان عزیزان این روز خیلی از کاربران از نحوی برخورد مدیران انتقاد می کنند و خلاصه بازار سر و صدا کردن حسابی داغ شده ولی واقعیت چیست؟:Gig:
ظاهرا سایت تا وقتی طبق میل عهده ای رفتار کند جای بسیار خوب و مفیدی است اما همین که بر خلاف نظر عهده ای رفتار شد و نظرات این دوستان رد شد شروع به قول خودشان انتقاد(یا شاید هم هر جور توهین و..) می کنند
همین که پست این افراد حذف می شود و یا تایپکی آنها ادغام می شود شروع می کنند به سر و صدا که به اسم دین دارید چنین و چنان می کنید خیانت به دین و...
اما واقیعت این نیست به آمار زیر دقت کنید

در 6 ماه اول سال 90 حدود 2000 تایپیک ایجاد شده است
اما موارد حذفی 60 مورد(20 مورد آن مربوط به خود همکاران بود 15 مورد هم موارد تکراری بوده)
اما موارد حذفی یک ماه اخیر که انقدر دوستان اعتراض دارند فقط 10 مورد بوده
کافی است به قسمت موارد حذفی بروید تا ببینید این 10 مورد چی بود

در 6 ماه اول سال 90 حدود 46000 پست زده شده حالا چند موردش حذف شده آمار دقیق ندارم ولی فکر نمی کنم عددی باشد که در مقابل 46000 به چشم اید

دوستان عزیز خواهش می کنم بیشتر رعایت انصاف را بکنید سایت یک سری قوانین دارد که باید رعایت بشود و این قوانیین توسط مرکز ملی وضع شده و رفتار مدیران سایت مدام زیر زربین مرکز است
با تشکر از همه عزیزان

موضوع قفل شده است