๑۩๑ غرفه مركز ملي پاسخگويي در نمايشگاه بين المللي كتاب تهران ๑۩๑

تب‌های اولیه

34 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
๑۩๑ غرفه مركز ملي پاسخگويي در نمايشگاه بين المللي كتاب تهران ๑۩๑

مركز ملي پاسخگويي با حضور خود در بيست و چهارمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران به سوالات علاقمندان پاسخ مي دهد.

عزيزان تهراني و حومه تهران مي توانند با مراجعه به نمايشگاه، پاسخ سوالات و شبهات خود را در تمامي موارد ، به صورت حضوري از كارشناسان محترم مركز دريافت نمايند.

تعدادي از كارشناسان و پاسخگويان مركز كه به صورت تلفني يا اينترنتي در طول سال در خدمت دوستان هستند ، در اين غرفه حضور خواهند داشت.

شايان ذكر است امروز پنج شنبه مدير محترم مركز ملي و مدير محترم انجمن گفتگوي ديني در غرفه حضور يافتند و به سوالات علاقمندان پاسخ دادند.

ان شاء الله قرار است در روزهاي آتي ، مجموعه توليدات اسك دين در قالب يك نرم افزار زيبا به صورت سي دي تقديم عزيزان علاقمند گردد.

محل غرفه مركز ملي ، در روبروي ساختمان تالار ناشران داخلي ، مقابل نماز خانه موقت نمايشگاه مي باشد.

:Gol:

سلام

عجیبه من دوبار نمایشگاه رفتم غرفه را ندیدم می شود جای دقیقترش را بگویید؟

این نرم افزار ها کی عرضه می شود

و قیمت اش چند است؟:Gol:

mkk1369;108094 نوشت:
سلام عجیبه من دوبار نمایشگاه رفتم غرفه را ندیدم می شود جای دقیقترش را بگویید؟ این نرم افزار ها کی عرضه می شود و قیمت اش چند است؟

با سلام
متاسفانه چيدمان غرفه ها امسال اصلا خوب نيست:Moteajeb!:
از سمت خيابان بهشتي كه وارد شويد ،از پله ها كه مي خواهيد بالا برويد و وارد سالنهاي مصلي شويد ، اگر به پشت سر خود نگاه كنيد غرفه را خواهيد ديد.عجب ادرسي دادم:Cheshmak:

در مورد سي ديها قول فردا يا پس فردا رو دادن
كليه توليدات اسك دين رايگان هستند و براي شفاف سازي و پاسخ به شبهات ذهني جوانان تهيه شده اند.:ok:

يا علي:Gol:

نقل قول:
عجیبه من دوبار نمایشگاه رفتم غرفه را ندیدم می شود جای دقیقترش را بگویید؟

دیگه چرا غرفه گذاشتن؟:Gig:
وقتی یه جاییه که کسی نمیبینه استقبال نمیشه چرا گذاشتن؟؟:_loool:
دم دست غرفه رو درست میکردن که همه بتونن راحت استفاده کنن

من نمیتونم این همه راهو برا پیدا کردنش برم

منتقد;108155 نوشت:
وقتی یه جاییه که کسی نمیبینه استقبال نمیشه چرا گذاشتن؟؟

شاید من حواسم نبود:Gig::Gol:

منتقد;108155 نوشت:
دیگه چرا غرفه گذاشتن؟ وقتی یه جاییه که کسی نمیبینه استقبال نمیشه چرا گذاشتن؟؟ دم دست غرفه رو درست میکردن که همه بتونن راحت استفاده کنن من نمیتونم این همه راهو برا پیدا کردنش برم

اي كاش مسوولين نمايشگاه هم مثل شما فكر مي كردن و جاي بهتري براي اين امر مهم اختصاص ميدادن:Gig:
البته اگر نمايشگاه بريد متوجه كمبود امكانات ميشين:Ghamgin:

با سلام

با تشكر از گل ليلاي عزيز
مشكلات و كمبود ها را قبول دارم ولي با همين وضعيت غرفه مركز ملي بسيار شلوغ و پر بازديد است و محل امن و آرامي است براي مردم عزيز جهت طرح سوالات و شبهات ديني

سلام علیکم جمیعا

از اساتید سایت کسی اونجا هست ؟

سلام

این صحیحین که توی نمایشگاه می فروشند را می شه خرید یا نه ؟

(ببخشید اگر اینجا می پرسم):Gol:

سلام
من همه جای نمایشگاه غیر از سالن عربی سر زدم ولی این غرفه را ندیدم.
کجا رفتید قایم شدید؟
کاش قبل از شروع نمایشگاه اعلام کرده بودید تا حواسمون باشه دنبالش بگردیم.
یا در نمایشگاه یه تبلیغاتی انجام میدادید.
منظورتون از کمبود امکانات چیه؟ مگه پارسال امکانات داشت؟:Gig:
البته جا برای استراحت بازدیدکنندگان نداشت که همیشه همینطور بود و خوب نیست.

با سلام
آدرس غرفه مركز ملي پاسخگويي به سوالات ديني : مصلي تهران - ورودي شماره 12 خيابان شهيد قنبر زاده - روبروي راديو سلامت - يا روبروي بانك صادرات

mkk1369;108543 نوشت:
سلام این صحیحین که توی نمایشگاه می فروشند را می شه خرید یا نه ؟ (ببخشید اگر اینجا می پرسم)

سلام
:Gol:
جواب من را کسی نمی دهد؟:Gig:

[="Blue"]به نام خدا
دوست گرامی در مورد صحیحین در این تاپیک توضیحاتی داده شده
http://www.askdin.com/showthread.php?t=3360
التماس دعا[/]

سلام

اره تو نمایشگاه چندتا غرفه پاسخگویی هست
من همین الان از تهران از نمایشگاه اومدم

یکی رو بروی رادیو سلامت
یکی داخل سالن کتب عمومی (دقیقا جایی که صدا سیما مستقر شده)
یک هم روبروی ورودی 29 سالن کتب عمومی
فکر کنم یکی دیگه هم دیدم ولی یادم نیست....

یا علی

mkk1369;108761 نوشت:
سلام
:gol:
جواب من را کسی نمی دهد؟:gig:

سلام
دوست عزیز خرید صحیحین برای تحقیق و بررسی اشکالی نداره

چند نفرو میذاشتین سی دی ها رو بین راه مردم پخش میکرد

خیلیا میتونستن استفاده کنن ولی چون غرفه رو پیدا نکردن نتونستن

[="Blue"][="DarkGreen"]پاسخگویی كارشناسان مركز ملی پاسخگویی به سوالات دینی در نمایشگاه كتاب
[/]

مسئول آموزش مركز ملی پاسخگویی به سوالات دینی از حضور كارشناسان این مركز برای پاسخگویی به سؤالات و شبهات دینی در بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران خبر داد.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد اصغری با اشاره به حضور فعال مركز ملی پاسخگویی به سوالات دینی در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران، گفت: مركز ملی پاسخگویی به سوالات دینی با حدود 350 كارشناس روزانه به 10 هزار پرسش پاسخ می دهد.

وی افزود: این مركز با 10 كارشناس مجرب خود در نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران حضور یافته است كه هركدام از كارشناسان انتخاب شده دارای تخصص‌های مختلفی هستند كه با توجه به تخصص خود به سوالات ونیازهای دینی مراجعه كنندگان پاسخ خواهند گفت.

مسئول آموزش مركز ملی پاسخگویی به سوالات دینی ادامه داد: كارشناسان این مركز در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران به سوالات اعتقادی، قرآنی، احكام، فقه پاسخ گفته و همچنین مشاوره اخلاقی ارائه می كنند.

وی با بیان اینكه مركز ملی پاسخگویی به سوالات دینی برای چهارمین سال متوالی است كه در نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران حضور دارد گفت: این مركز سابقه حضور در نمایشگاه‌های بین المللی قرآن، نمایشگاه سیمرغ ، نمایشگاه مطبوعات، نمایشگاه‌های استانی، جشن‌های رمضان و مسابقات بین المللی حفظ و قرآن را در كارنامه دارد.

حجت‌الاسلام اصغری بیان داشت: كارشناسانی كه در این نمایشگاه پاسخگوی سوالات و شبهات دینی هستند از تحصیلات عالیه برخوردار می باشند كه در كل روزهای نمایشگاه حضور فعال خواهند داشت.

لازم به ذكر است مركز ملی پاسخگویی به سوالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی در تمام طول سال از طریق مكتوب، تلفنی و مجازی پاسخگوی سوالات دینی است.[/]
منبع

blackhat;108867 نوشت:
سلام

اره تو نمایشگاه چندتا غرفه پاسخگویی هست
من همین الان از تهران از نمایشگاه اومدم

یکی رو بروی رادیو سلامت
یکی داخل سالن کتب عمومی (دقیقا جایی که صدا سیما مستقر شده)
یک هم روبروی ورودی 29 سالن کتب عمومی
فکر کنم یکی دیگه هم دیدم ولی یادم نیست....

یا علی

غرفه مرکز ملی پاسخگویی به سئوالات دینی در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کتاب به صورت متمرکز و با استقرار کارشناسان مرکز به بازدید کنندگان و مردم عزیز مشاوره دینی می دهد.
به نظرم تمرکز مزایای زیادی را به دنبال داشته مثلا پشتیبانی بیشتر ، تعامل مفید کارشناسان و ارجاع آسان پرسشگران به کارشناسان مربوطه ، و..... را به دنبال دارد .
مزیت و امتیاز ویژه غرفه مرکز تخصصی بودن موضوعات و حضور کارشناسان مجرب و متخصص در هر موضوع می باشد .
البته ممکنه اشکالات فراوانی نیز وجود داشته باشد که ان شا الله با تدبیر مسئوالان نمایشگاه و مرکز ملی برای سال های بعد بر طرف می شود . می توان
1.عدم تبلیغات کافی و اطلاع رسانی نامناسب ،
2.فقدان بنر و تابلو های اطلاع رسانی در محدوده مصلی ،
3.وجود سر و صدای زیاد به طوری که گاهی رنج آور و غیر قابل تحمل می باشد ،
4. پرت بودن غرفه ،
5.کم بودن تعداد کارشناسان ،
6.نامناسب بودن خیمه و غرفه پاسخگویی از نظر امکانات و محدود بودن مکان ،
7.فراهم نکردن و در نظر نگرفتن فضا و زمینه ای مناسب برای معرفی بخش اینترنتی که دومین مجموعه و سامانه پاسخگویی مرکز به شمار می رود .
و.....
را به عنوان کاستی ها نام برد

سلام

امروز خواهرم رفته بود نمایشگاه ولی پیداش نکرد
حالا فکر کنین اونایی که نمیدونستن و دنبالشم نیستن که اصلا متوجه نمیشن غرفه ای بوده

عکسایی که گذاشتین نشون داد نود درصد فقط نوجوونا اونم از خانواده های خیلی مذهبی بهش مراجعه کردن

نقل قول:
مزیت و امتیاز ویژه غرفه مرکز تخصصی بودن موضوعات و حضور کارشناسان مجرب و متخصص در هر موضوع می باشد .

نباید به کمترینها راضی بشین
مرزی برای راضی شدن نباید باشه
کار شما جوریه که باید براش حریص باشید یعنی هرچی بیشتر فعالیت کنین تب فعالیت بیشتری بیاد سراغتون
ولی حیف حیف حیف
:Ghamgin:
نظرمو بعد اینکه خوندین پاک کنین

منتقد;110763 نوشت:
امروز خواهرم رفته بود نمایشگاه ولی پیداش نکرد حالا فکر کنین اونایی که نمیدونستن و دنبالشم نیستن که اصلا متوجه نمیشن غرفه ای بوده

سلام

من دیروز و امروز آنجا رفتم

اگر کسی می خواهد آنجا برود

به بنر انتشارات بین الملل نگاه کند

اگر کلمexit یا خروج را روی ان مشه هده کرد 180 درجه بچرخد غرفه را می بیند
آگر نه بود(بنر را می گویم) بروند سمت دیگر
آدرس را هم که مدیریت دادند
فکر کنم دم در خروجی 16 بود؟:Gol:

فکر نکم فقط مذهبی ها آنجا بروند !!!

سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش

بنده امروز (جمعه) با همراهی چند تن از دوستان آنجا(مکان غرفه ی پاسخگویی به سؤالات دینی در نمایشگاه کتاب ) بودیم .دو مطلب به نظرم رسید بد نیست در مراحل بعدی لحاظ شود .

اولا : در این مرکز هیچ خانمی نبود تا اگر خانمها بخواهند پرسشی داشته باشند با ایشان راحت تر در میان بگزارند .

ثانیا" از وسایل ارتباطات مانند اینترنت و مثلا" مانیتور یا وسایل دیگر که بتوان مطالبی را مثلا" نحوه ی صحیح وضو گرفتن و یا آموزش صحیح قرائت قران و.... را آموزش داد وتبلیغ کرد هم اثری نبود .

ثالثا" از اعضای محترم سایت (کارشناسان و مسئولین) هم کسی را در این غرفه نیافتیم .یا شاید نمی خواستند حضورشان اعلام شود !!!
بد نبود همایشی هرچند مختصر در این روز برای آشنایی ویا پرسش و پاسخ آنلاین برگزار میشد با جوانب امر که تبلیغی عالی بود .

................................................................... حق یارتان :roz:............................................................................

از الان برنامه ریزی کنین،ایده های نو رو در نظر بگیرین و برای اطلاع رسانی و تبلیغ آماده بشین تا سال دیگه بترکونین، این تاپیکو هم نبنیدن تا ایده های نو دریافت کنین
و شاورهم فی الامر
نظر شما؟

سلام

یک غرفه پویا ایجاد کنید

الان نمایشگاه قران نزدیک است

اگر بتوانید حضور پیدا کنید خوب است

مطالب فصلی و موضوعی نیز بگنجانید

مثلا
بر فرض اجرای این کار در نمایشگاه قران

پیرامون ماه رمضان نیز شخصی را بگذارید تا سخن بگوییند

یا همایش برگزار کنید:Gig::Gol:

سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش

البته سال گذشته نیز مرکز ملی پاسخگویی دینی در نمایشگاه قرآنی غرفه ی فعال وخوبی را داشت .

اما باز هم همان مطالب و اشکالاتی که در بالا در مورد نمایشگاه کتاب عرض کردم موجود بود . گرچه سال گذشته به نظر نمیرسید که در نمایشگاه قرآنی اقدام به پاسخگویی کرده باشند بلکه فقط حضور در نمایشگاه مشهود بود .

....................................................................... حق یارتان :roz:.......................................................................................

[="Blue"][="Red"]فعالیت مرکز ملی پاسخگویی به سئوالات دینی در نمایشگاه کتاب گسترش یابد[/]
مدیر حوزه‌های علمیه کشور خواستار گسترش فعالیت‌های روحانیون در غرفه مرکز ملی پاسخگویی به سئوالات دینی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله مرتضی مقتدایی با حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در بازدید از مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی طی سخنانی گفت: دفتر تبلیغات اسلامی با حضور ثابت و فعال خود در این نمایشگاه اقدامات بسیار مفید و موثری در راستای ارتقای فرهنگ دینی و اسلامی انجام داده که با استقبال قابل توجهی روبرو شده است.
مدیر حوزه‌های علمیه کشور افزود: یکی از کارهای بسیار مهمی که در این نمایشگاه انجام گرفته مشاوره و تبلیغ چهره به چهره کار‌شناسان مرکز ملی پاسخگویی به سئوالات دینی است که استقبال فراوانی از آن صورت گرفته و تاثیر آن کاملا مشهود است.
[="Purple"]پاسخگویی به سئوالات دینی موجب زینت فضای نمایشگاه کتاب می‌شود[/]

وی با شاره به با تجربه بودن کار‌شناسان و مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اظهار داشت: پاسخگویی به سئوالات دینی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران موجب زینت این فضای علمی، فرهنگی و اجتماعی شده است و امیدواریم شاهد توسعه این امر باشیم.

آیت الله مقتدایی بیان داشت: انسان سازی اهمیت بسیار زیادی دارد و تلاش برای تربیت نسل جوان حضور در خط مقدم دشوار‌ترین کار‌ها است.

وی همچنین گفت: بدیهی است که در معارف اسلامی آنجایی که روی علم تکیه شده است مراد علم توحید و معرفت دینی است که تبلیغ آن و عمل به آن این همه اهمیت، و کسب آن این همه شرافت دارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان با بیان اینکه العلماء ورثه الانبیاء یک فکر رایج و قطعی در همه مفاهیم دینی است، افزود: تحریض به علم، بخش عمده‌اش بر این است که انسان آن علم را به مخاطبینی برساند که به آن احتیاج دارند.[/]
منبع

مدیر فرهنگی;111075 نوشت:
فعالیت مرکز ملی پاسخگویی به سئوالات دینی در نمایشگاه کتاب گسترش یابد
مدیر حوزه‌های علمیه کشور خواستار گسترش فعالیت‌های روحانیون در غرفه مرکز ملی پاسخگویی به سئوالات دینی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله مرتضی مقتدایی با حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در بازدید از مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی طی سخنانی گفت: دفتر تبلیغات اسلامی با حضور ثابت و فعال خود در این نمایشگاه اقدامات بسیار مفید و موثری در راستای ارتقای فرهنگ دینی و اسلامی انجام داده که با استقبال قابل توجهی روبرو شده است.
مدیر حوزه‌های علمیه کشور افزود: یکی از کارهای بسیار مهمی که در این نمایشگاه انجام گرفته مشاوره و تبلیغ چهره به چهره کار‌شناسان مرکز ملی پاسخگویی به سئوالات دینی است که استقبال فراوانی از آن صورت گرفته و تاثیر آن کاملا مشهود است.
پاسخگویی به سئوالات دینی موجب زینت فضای نمایشگاه کتاب می‌شود

وی با شاره به با تجربه بودن کار‌شناسان و مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اظهار داشت: پاسخگویی به سئوالات دینی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران موجب زینت این فضای علمی، فرهنگی و اجتماعی شده است و امیدواریم شاهد توسعه این امر باشیم.

آیت الله مقتدایی بیان داشت: انسان سازی اهمیت بسیار زیادی دارد و تلاش برای تربیت نسل جوان حضور در خط مقدم دشوار‌ترین کار‌ها است.

وی همچنین گفت: بدیهی است که در معارف اسلامی آنجایی که روی علم تکیه شده است مراد علم توحید و معرفت دینی است که تبلیغ آن و عمل به آن این همه اهمیت، و کسب آن این همه شرافت دارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان با بیان اینکه العلماء ورثه الانبیاء یک فکر رایج و قطعی در همه مفاهیم دینی است، افزود: تحریض به علم، بخش عمده‌اش بر این است که انسان آن علم را به مخاطبینی برساند که به آن احتیاج دارند.
منبع

سلام علیکم

در سال 97 برنامه مرکز ملی برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران چگونه است ؟

لبخند نگاه;978974 نوشت:
سلام علیکم

در سال 97 برنامه مرکز ملی برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران چگونه است ؟

انشاءلله امسال هم مثل سال های گذشته در نمایشگاه کتاب از ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت در خدمت مراجعان محترم خواهیم بود.

مدیر سایت;979121 نوشت:

انشاءلله امسال هم مثل سال های گذشته در نمایشگاه کتاب از ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت در خدمت مراجعان محترم خواهیم بود.

عرض سلام و ادب خدمت استاد گرامی

بزرگواری کنید اگر امکان دارد در کنار پاسخ به سوالات شرعی و دینی بخشی هم در نظر بگیرید برای معرفی کتاب مناسب و همچنین سیر مطالعاتی در حوزه های مختلف قرآن علوم قرآنی و ...
مراجعه کنندگان زیادی رو هر دفعه در نمایشگاه کتاب یا کتاب فروشی ها میبینیم که بدنیال معارف هستند ولی کتاب مناسب خودشان و نیازشان را نمیشناسند و یا سیر مطالعاتی ندارند

اگر ایجاد کردید یادتان نرود نوشته بزرگی هم بزنید ورودی غرفه . فقط روی میزهای غرفه یک صفحه در اندازه a5 نگذارید برای معرفی .

مدیر سایت;979121 نوشت:

سلام برمدیرخستگی ناپذیر و پرتلاش کانون

لطفا از انجمن عکس بگیرید این جا بفرستید گزارش هم بفرستید ما که دسترسی به تهران نداریم ازغرفه ملی همراه دوستان و همراهان و ...عکس بفرستید ممنون می شیم:-h@};-

فاتح;979138 نوشت:

بزرگواری کنید اگر امکان دارد در کنار پاسخ به سوالات شرعی و دینی بخشی هم در نظر بگیرید برای معرفی کتاب مناسب و همچنین سیر مطالعاتی در حوزه های مختلف قرآن علوم قرآنی و ...
مراجعه کنندگان زیادی رو هر دفعه در نمایشگاه کتاب یا کتاب فروشی ها میبینیم که بدنیال معارف هستند ولی کتاب مناسب خودشان و نیازشان را نمیشناسند و یا سیر مطالعاتی ندارند

سلام

بسیار موافقم
خیلی خوب میشود اگر اینطور باشد

فاتح;979138 نوشت:

اگر ایجاد کردید یادتان نرود نوشته بزرگی هم بزنید ورودی غرفه . فقط روی میزهای غرفه یک صفحه در اندازه a5 نگذارید برای معرفی .

پیشنهاد خوبیه. در سال های قبل هم مراجعانی دراین مورد داشتیم. در همون نمایشگاه افراد متعددی با خود بنده در این مورد صحبت کردند.
اما مستحضرید برای همه نمیشه یه سیر مطالعاتی معرفی کرد. بنابراین هر کدام از بزرگواران تشریف بیاورند می توند از کارشناسان در این زمینه مشورت بگیرند تا بر اساس تحصیلات و نیاز مطالعاتی ایشان کتاب هایی خدمت شون معرفی شود.

فریال;979146 نوشت:
از انجمن عکس بگیرید این جا بفرستید گزارش هم بفرستید

عکس از انجمن ؟
منظورتون همون عکس از غرفه مرکز ملی بود ؟

مدیر سایت;979342 نوشت:
منظورتون همون عکس از غرفه مرکز ملی بود ؟

سلام استاد@};-^:)^

بله

از سوال و جوابها در همایش و نمایشگاه عکس بفرستید:)>-:iran:

انشاءالله برنامه ریزی ها انجام بشه اگر همکاران و کارشناسان سایت، توفیق حضور در نمایشگاه داشته باشند، اطلاع رسانی خواهد شد.