◊╠سي دي مالتي مدياي مجموعه محصولات رايگان اسک دين╣◊

تب‌های اولیه

21 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
◊╠سي دي مالتي مدياي مجموعه محصولات رايگان اسک دين╣◊

سي دي مالتي مدياي مجموعه محصولات رايگان اسک دين

هم اکنون
مي توانيد اين سي دي جامع را که با افکتهاي زيبايي ساخته شده تهيه و در اين ماههاي مبارک اقدام به انتشار در مدارس ، دانشگاهها ، ادارات ، مساجد ، هيئات و ... نماييد.

از دوست عزيزم جناب مهدي60 که زحمت تهيه اين مجموعه ارزنده رو کشيدند صميمانه سپاسگزاري مي کنم

پل ارتباطي با ما :
nashriat@askdin.com

يا علي:Gol:

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
با اموزش سی دی محصولات اسک دین در خدمت شما هستیم
ابتدا فایل های پیوست پست اول را دانلود کنید
بعد آن را از حالت فشرده خارج کنید
سه فایل باید داشته باشد طبق تصویر زیر

حالا نرم افزار های اسک دین را از اينجا و اينجا دانلود کنید و بعد از خارج کردن از حالت فشرده در پوشه DATA قرار دهید

بعد کتاب های پرسمان را از اينجا دانلود کنید و بعد از خارج کردن از حالت فشرده در پوشه DATA قرار دهید

بعد کتاب های اجرایی را از اينجا دريافت نماييد

کتاب های اجرایی را بعد از دانلود طبق لیست زیر تغییر نام بدهید و در پوشه DATA قرار دهید

داستانهاي شگفت از زيارت عاشورا و تربت ..........book1

كتاب مالتي مدياي فرزانگان .............book2

وسائل الشيعه(جهاد با نفس) ..........book3

40 داستان امام حسن(ع) ..........book4

1001 داستان امام علي(ع) .......book5

چهل داستان و چهل حديث از امام رضا(ع) .......book6

40داستان وحديث امام صادق(ع) ......... book7

يک مرد و هفت ميدان ....... book8

چند نکته
در قسمت کتاب پرسمان یک دکمه به نام پی دی اف خوان است که برای کسانی که نرم افزار مناسب ندارند کاربرد دارد باید از اینجا نرم افزار را دانلود و در داخل پوشه DATAقرار دهید
نرم افزار هایی که صوت دارند باید صوت نرم افزار را بعد از دانلود در پوشه
DATA قرار دهید
اگر به هر دلیلی در مراحل بالا اشتباه کرده باشید خود نرم افزار ارور می دهد و اشتباه شما مشخص می شود
بعد از اتمام مراحل بالا یک بار تمام قسمت ها را چک کنید که تمام نرم افزار ها اجرا بشوند
در مرحله آخر سه پوشه را طبق شکل زیر بر روی سی دی رایت کنید

تاکیید می کنم فقط این سه پوشه را باید رایت کنید بدون اینکه آنها را در پوشه دیگری قرار دهید

سي دي مالتي مدياي مجموعه محصولات رايگان اسک دين

ضمن تشکر از دوست عزيزم جناب مهدي60 که زحمت تهيه اين مجموعه ارزنده رو کشيدند
هم اکنون مي توانيد اين سي دي جامع را که با افکتهاي زيبايي ساخته شده تهيه و در اين ماههاي مبارک اقدام به انتشار در مدارس ، دانشگاهها ، ادارات ، مساجد ، هيئات و ... نماييد.

روش ايجاد سي دي در بالا آموزش داده شده است.
در صورت وجود هر گونه مشکل با بنده يا جناب مهدي60 مطرح بفرماييد.

nashriat@askdin.com

[="Blue"]به نام خدا
از این کار زیبا و در خور تشکر همکاران نرم افزار و نشریات الکترونیک صمیمانه تشکر می کنم
ثبت دکمه صلوات به تنهایی کافی نبود:Gol::Gol:[/]

با سلام و عرض تبريك ولادت جوادالائمه و پيشاپيش ولادت اميرالمؤمنين علي عليه السلام

:Gol::Gol::Gol::Gol::Gol:

با تشكر بسيار بسيار فراوان از جناب گل ليلا و جناب mahdi60 وديگر عزيزاني كه خالصانه در امر تبليغ دين گام بر مي دارند.

انشاءالله كه مورد پسند حضرت حق و امام عصر قرار گيرد.

با سلام،
باز نرم افزار و باز هم جناب گل لیلا و mahdi60.
:Kaf:

با سپاس از زحمات شما.

سلام

اقا من برنامه های مختلف رو دانلود میکنم و میزارم تو پوشه دیتا ، بعضی ها رو اجرا میکنه بعضی ها رو نه!!

لطفا سی دی رو اماده و بدون هیچ مشکلی و با هر حجمی هست بزارین من دانلود کنم که امشب روز اخر اعتکاف هست و باید توضیع کنم!!

فقط لطفا همکاری کنین

ممنون :Gol:

BlackHat;121434 نوشت:
اقا من برنامه های مختلف رو دانلود میکنم و میزارم تو پوشه دیتا ، بعضی ها رو اجرا میکنه بعضی ها رو نه!!

با سلام

با توجه به اينکه فعلا امکان قرار دادن کل سي دي براي دانلود نيست ، به اين مطلب توجه بفرماييد:
هر خطايي که سيستم به شما نشان ميدهد ، نام فايل مورد نيازش را در انتهاي خطا نشان مي دهد.
اين دقيقا نامي است که بايد معادل آن فايلي در پوشه ديتا داشته باشيد.
شايد برخي را از حالت فشرده خارج نکرده ايد و شايد نام برخي با آنچه بايد باشد مغايرت دارد.
باز مشکلي بود در خدمتم

به نام خدا
عرض سلام ودرود
منتظر نسخه جدید این برنامه هستیم
با اضافه کردن برنامه های جدید
راستی برنامه های جدید بعد از آپدیت نسخه اول هم در پستی لیست کنید متشکر می شوم
التماس دعا:Hedye:

دوستان انجمن گفتگوی دینی
یکی از راههای تبلیغات محصولات سایت انتشار سی دی مزبور هست
قابل توجه دوستان و بزرگوارانی که در کانون ها و هیاات سمت دارند.

مدیر فرهنگی;217323 نوشت:
دوستان انجمن گفتگوی دینی یکی از راههای تبلیغات محصولات سایت انتشار سی دی مزبور هست قابل توجه دوستان و بزرگوارانی که در کانون ها و هیاات سمت دارند.

سلام

يكي از عمده ترين راه هاي آن هم با خبر شدن مسئولان، و انتشار اين سي دي در سطح كلان است

من پيشنهاد مي كنم اين سي دي تهيه شود و براي اعضاي فعال ارسال شود

با سلام و عرض ادب؛:Gol:
بزرگواران،بنده این سی دی را درست کردم،حالا باید چکار کنم؟بین دوستانم پخشش کنم؟تا چند عدد؟آیا برای اینکار هم اجر معنوی در نظر گرفته میشود؟

ممنون و متشکرم
:Gol:یا علی مدد :Gol:

«سید رضوی»;219549 نوشت:
حالا باید چکار کنم؟بین دوستانم پخشش کنم؟تا چند عدد؟آیا برای اینکار هم اجر معنوی در نظر گرفته میشود؟

به نام خدا
با عرض سلام ودرود
جزاکم الله خیرا
خداوند به شما جزای خیر بدهد
حالا بین دوستانتون تکثیر کنید
بهشون بگید شما هم انتشارش بدید
باز هم ممنون

ببخشید،موقع ای که برنامه را باز میکنم،میخواد ورژن جدید فلش پلیر را بگیره که نمیتونه و خطا میده،چکار کنم؟آیا چیز مهمی هست؟چون میگه اگه نصب نشه ممکنه که بعضی جاها از برنامه کار نکنه؛{اینترنتم هم مشکلی نداره}

*****ممنون*****

سلام
عرض ادب و احترام
دو تا فلش تو برنامه هست البته لازم نیست حتما فلش پلیر داشته باشید خود نرم افزار دارد
البته اگر هم مشکلی برای فلش پیش بیاید اصل برنامه کار می کند اون فلش ها کاری به اصل کار ندارد
با تشکر

سلام و درود فراوان؛:Gol:

به چند تا اشکال برخوردم بدین شرح:

-کتاب اجرایی 40داستان امام رضا(ع) دانلود نمیشه؛میگه:این فایل پیوست وجود ندارد

-کلیدی در برنامه برای نرم افزار زیارت اربعین و عاشورا وجود نداره؛

-در بخش کتاب پرسمان،کلید های:پرسمان انبیا و پرسمان نماز بدون برنامه موندند،چون در سایت چیزی نیست!

-در بخش پرسمان،برای کلید "برایم از قرآن بگو" باید همان فایل 40 حدیث قرآن را بزارم؟

-وقتی کلید برنامه ی یاوران دجال را میزنم،سایت اسک دین را باز میکنه با اینکه برنامه ی یاوران دجال هم در پاکت دیتا موجود هست؛

ممنون میشم راهنماییم کنید؛

یا حق:Gol:

«سید رضوی»;220367 نوشت:
ببخشید،موقع ای که برنامه را باز میکنم،میخواد ورژن جدید فلش پلیر را بگیره که نمیتونه و خطا میده،چکار کنم؟آیا چیز مهمی هست؟چون میگه اگه نصب نشه ممکنه که بعضی جاها از برنامه کار نکنه؛{اینترنتم هم مشکلی نداره}

*****ممنون*****

خب بزرگواران،برای این مشکل هم راه حلی پیدا کنین؛چون وقتی که سی دی را میذاریم،مستقیم در برنامه نمیره و خطای فلاش پلیر را میده
ممنون

با سلام و تشکر از زحمتی که می کشید

«سید رضوی»;220641 نوشت:
-کتاب اجرایی 40داستان امام رضا(ع) دانلود نمیشه؛میگه:این فایل پیوست وجود ندارد

اصلاح شد

«سید رضوی»;220641 نوشت:
-در بخش کتاب پرسمان،کلید های:پرسمان انبیا و پرسمان نماز بدون برنامه موندند،چون در سایت چیزی نیست!

از اینجا دریافت کنید
http://www.askdin.com/post12231-1.html
http://www.askdin.com/post18736-3.html
فقط اگر نامهاشون با نام داخل برنامه منطبق نبود طبق خطایی که برنامه میدهد اصلاح کنید.

«سید رضوی»;220641 نوشت:
-در بخش پرسمان،برای کلید "برایم از قرآن بگو" باید همان فایل 40 حدیث قرآن را بزارم؟

بله

«سید رضوی»;220641 نوشت:
-کلیدی در برنامه برای نرم افزار زیارت اربعین و عاشورا وجود نداره؛

«سید رضوی»;220641 نوشت:
-وقتی کلید برنامه ی یاوران دجال را میزنم،سایت اسک دین را باز میکنه با اینکه برنامه ی یاوران دجال هم در پاکت دیتا موجود هست؛

نرم افزارهایی که بعد از این سی دی طراحی شده اند را جداگانه از اینجا دریافت و در سی دی قرار بدین
ان شاء الله در نسخه های بعد به خود برنامه مالتی مدیای سی دی اضافه خواهند شد.
یا علی
:Gol:

گل ليلا;222086 نوشت:
نقل
نوشته اصلی توسط : «سید رضوی»

بله

با سلام
نمی دونم مد نظر این تاپیکه؟
http://www.askdin.com/thread3240.html