حقوق از دست رفته مردان ، به خاطر پدرها ، برادرها و همسرهایمان

تب‌های اولیه

12 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
حقوق از دست رفته مردان ، به خاطر پدرها ، برادرها و همسرهایمان

سلام علیکم:Gol: ،تعجب نکنید ، کسی که ادعای مدافع حقوق از دست رفته هست ، براش فرقی نمی کنه که چه کسی حقوقش پایمال شده! و ازش دفاع خواهد کرد.

این تاپیک را ایجاد کردم تا اگر آقایون در مورد حقوق از دست رفته خود حرفی ، سخنی نکته ای داشته باشند مطرح فرمایند تا انشاء الله با آگاهی به این امر از بروز آن جلوگیری نماییم.

tobeh;105121 نوشت:
کسی که ادعای مدافع حقوق از دست رفته هست ، براش فرقی نمی کنه که چه کسی حقوقش پایمال شده! و ازش دفاع خواهد کرد.

:ok::ok::ok:

با سلام خدمت دوستان عزیزم:Gol:
هر چند حقوقه خانم ها انقدر پایمال شده که پایمالیه حقوقه مردان به چشم نمیاد !!!!
اما من هم خوشحال میشم درد دل آقایونه محترم رو در این مورد بشنوم و اینو بدونین که اگه از این تاپیک استقبال نشه به معنایه اینه که همه چی آرومه!!!
پس اگر مطلبی است شرکت فرمایید...:ok:

اولین مورد را از خود سایت شروع می کنیم ، برای ایجاد این تاپیک جای مناسبی نیافتم ، داشتم فکر می کردم خب آقایون به عنوان انسان حقوقشون را حداقل در این سایت کجا باید مطرح کنند؟

راست میگه منم با توبه موافقم
مگه آقایون حقی ندارند که هیچ جایی برای آنها حقی نیست؟
چرا باید حقوق خانم ها همه جا نقل بشه و تو هر فضایی جایی داشته باشند تازه دو قرتو نمیشون هم باقی باشه؟

آشنای قریب;105125 نوشت:
چرا باید حقوق خانم ها همه جا نقل بشه و تو هر فضایی جایی داشته باشند

چون حقوق خانم ها بیشتر پایمال شده :Cheshmak:

tobeh;105123 نوشت:
خب آقایون به عنوان انسان حقوقشون را حداقل در این سایت کجا باید مطرح کنند؟

در همین تاپیک!

بی صبرانه منتظره شنیدن حقوق های از دست رفته ی آقایان هستم:ok:

بسم الله الرحمن الرحيم
اول بايد كلمه حق را تعريف كنيد بعد برويد سراغ اينكه حق چه كسي پايمال شده است و حق چه كسي پايمال نشده است.
دوم اينكه منظور از كلمه مرد و زن ، زن و شوهر است يا نه جنس مرد و زن هست؟ مثلاً حق دوست پسر يا دوست دختر؟
ولي به طور كلي اين بحثها، بحثهاي جالبي نيست و به غير از دلخوري چيز ديگه اي به ارمغان نمي آورد.

از جمله حقوقی که اسلام برای شوهر نهاده قوام داشتن مرد نسبت به همسرشه (الرجال قوامون علی النساء) که امروزه پایمال شده چون خانمها امروزه همه چیز براشون مهمه ولی تنها چیزی که مهم نیست شوهره
مثلا: 1-امروزه زن برای مردم تو مجالس جشن و عقد و عروسی و ... به خودش می رسه اما برای شوهرش این کار رو نمی کنه
در حالی که اسلام گفته که زن برای شوهرش آرایش کنه ولی برای نامحرم نکنه لذا این جا جایی است که حق شوهر خورده شده
2- نظر شوهر براش مهم نیست اما نظر دیگران مهمه
3- شوهر حق ازدواج مجدد داره اما به خاطر کولی بازی زنان امروزی جرأ ت نداره که حتی حرفش رو هم بزنه
اینا حقوقیه که اسلام برای مرد تعریف کرده اما متاسفانه هیچ توجهی به اون نمی شه
البته امیدوارم خواهران گرامی از حقوق پایمال شده ای که ذکر کردم دلخور نشده باشند چون ما مردها صبرمون زیاده و نسبت به بسیاری از حقوقمون چشم پوشی کرده ایم.

آشنای قریب;105181 نوشت:
شوهر حق ازدواج مجدد داره اما به خاطر کولی بازی زنان امروزی جرأ ت نداره که حتی حرفش رو هم بزنه

ببخشید؟؟؟!!!!!!!!!

انگار شرط و شروط را فراموش کرده اید!!!

اگر در شرایط ضمن عقد نوشته اند که بدون رضایت خانم ازدواج مجدد نکند که جای بحث نیست...
ا
گر میخواهید مشکلی پیش نیاید وقتی میرید خواستگاری بفرمایید که این حقتون رو میخواین تا دیگه مشکلی بوجود نیاید! بینم کی حاضر میشه دخترش رو با این شرط...!)
ا
گر هم یک زن برایش کافی نبوده و ازدواج مجدد داشته حتما بلد نبوده عدالت را بر قرار کنه که به قوله شما خانم ها کولی بازی در آوردند!!!

خدایا تو شاهد باش چه حقوقی از مردان ضایع شده است!

آشنای قریب;105181 نوشت:
- شوهر حق ازدواج مجدد داره اما به خاطر کولی بازی زنان امروزی جرأ ت نداره که حتی حرفش رو هم بزنه

ماشالله! ماشالله!
کولی بازی؟!!!
آزار زن و بچه شد حق؟!!

زیتون;105184 نوشت:
آزار زن و بچه شد حق؟!!

چه آزاری؟؟؟!!!
همه ی بچه ها دوست دارن بابا هاشون چند تا مامان واسشون بیاره!!!!!!:khaneh:
فقط باید فرهنگ سازی بشه!:khandeh!:

همه ي مشكلاتتون حل شده حالا فقط مونده اين بحث حق و حقوقتون :Moteajeb!:
دست برداريد از اين حرفها
مشكلات زندگي اگر اين بود كه خيلي وقتها مشكلش حل شده بود
كساني اين حرفهاي انحرافي رو مطرح ميكنن كه درك درستي از افكار و عقايد اسلام ندارند خصوصاً افكار و عقايد شيعه...
هر كسي كه ميخواد از حق و حقوق خودش با خبر بشه بره يه سري توي زندگي امام علي و حضرت فاطمه بزنه تا بدونه حق و حقوق يعني چي؟
اگر بخواهيم كه زنها رو زير سئوال ببريم ميتونيم بگيم كه بله حضرت حوا مرد گول زد و ما رو بد بخت كرد و اورد توي اين دنيا
اگر بخواهيم از مردمها بد بگيم بله خب شيطون مردِ و همه ي ما رو گول ميزنه
يا اينكه امام حسن عليه السلام رو زنش به شهادت رسوند
يا اينكه بزرگترين جنايتها به دست مردها به انجام ميرسه
من عقيده دارم همه ي ما بايد اول موقعيت خودمون توي نظام آفرينش بشناسيم (يعني خودشناسي) دوم بايد تعريف درست و جامعي از زندگي زناشويي داشته باشيم و سوم هميشه اين جور نباشه كه ما بايد تمام امور رو به نفع خودمون تفسير كنيم.
در جامعه ي امروزي ما من چيزي از شناخت خود نمي بينم. همه ي يك سري افكار پوچ دارن كه اينها رو با حرفهاي پوچ ميزنن. كسانيكه جنگ بين مرد و زن را مطرح ميكنن در واقع آدمهايي هستند كه مقام خودشون در نظام هستي نشناختن.
بهره گيري از رفتار امام علي و حضرت فاطمه براي ما بهترين منبع است.
در زير سايه ي اهل بيت موفق و مويد باشيد.

سلام و درود بر برو بچه های ِ :Gol:

با اجازه حقیر یه بررسی بی طرفانه انجام بدم :ok::Cheshmak:

tobeh;105121 نوشت:
سلام علیکم ،تعجب نکنید

سرکار tobeh تعجب کردن هم جزء حقوقمونه :Nishkhand: پس اجازه بفرمایید تعجب کنیم :Moteajeb!: :Khandidan!:

نقل قول:
این تاپیک را ایجاد کردم تا اگر آقایون در مورد حقوق از دست رفته خود حرفی ، سخنی نکته ای داشته باشند مطرح فرمایند
ما مرد عملیم! :Cheshmak: حرف و سخن نمی زنیم !! عمل می کنیم :Nishkhand:

نقل قول:
هر چند حقوقه خانم ها انقدر پایمال شده که پایمالیه حقوقه مردان به چشم نمیاد !!
حالا یکبار هم یه بنده خدایی پیدا شده می خواد سبب خیر بشه :Cheshmak: به همین دلیل یه تاپیکی برای آقایون زده ! بقیه تاپیک ها برای خانم ها :Nishkhand: :Narahat az:

اجازه بفرمایی به آقایون یه کمی خوش بگذره:Cheshmak: جای دوری نمی ره:Nishkhand:

hedi;105122 نوشت:
اما من هم خوشحال میشم درد دل آقایونه محترم رو در این مورد بشنوم

مرد که نباید سفره ی دلشو همه جا باز کنه !!! :Nishkhand: همین قدر بدونین دل آقایون از دست خانم ها خونـــــــــــــــه :Khandidan!:

hedi;105185 نوشت:
اگه از این تاپیک استقبال نشه به معنایه اینه که همه چی آرومه!!!

چرا جوسازی و فرافکنی می کنین :Nishkhand: این تاپیک هم مهر و موم میشه هاااااااااا:Cheshmak: :Nishkhand:

tobeh;105123 نوشت:
آقایون به عنوان انسان حقوقشون را حداقل در این سایت کجا باید مطرح کنند؟

بعضی جاها آدم به انسان بودن خودش افتخار می کنه. :Nishkhand:

آشنای قریب;105125 نوشت:
مگه آقایون حقی ندارند که هیچ جایی برای آنها حقی نیست؟

مظلوم نمایی نکنین! حق از این بیشتر می خوایین : :Cheshmak:
«الرجال قوامون علی النساء»

آشنای قریب;105181 نوشت:
چرا باید حقوق خانم ها همه جا نقل بشه و تو هر فضایی جایی داشته باشند تازه دو قرتو نمیشون هم باقی باشه؟

خوب آقایون همون اول تمام حقوقشون رو یکجا گرفتند!! اون بالا نوشتم ! از این بیشتر می خوایین :Moteajeb!: :Moteajeb!: :Khandidan!:

ما آقایون اشتهامون همیشه زیاد بوده :Nishkhand:

jomhoori;105176 نوشت:
ولي به طور كلي اين بحثها، بحثهاي جالبي نيست و به غير از دلخوري چيز ديگه اي به ارمغان نمي آورد.

نفوس بد نزنین !! :Nishkhand: بحث تا اینجا مفرح بوده ! :Khandidan!: دوستان همکاری کنند همینجوری ادامه می دیم:Cheshmak::khaneh:

آشنای قریب;105181 نوشت:
شوهر حق ازدواج مجدد داره اما به خاطر کولی بازی زنان امروزی جرأ ت نداره که حتی حرفش رو هم بزنه

چرا تو خونه هم به خودشون می رسن ! شما نمی بینید:Nishkhand:

آشنای قریب;105181 نوشت:
نظر شوهر براش مهم نیست اما نظر دیگران مهمه

حتماً شوهرش رو بی جنم و بی عرضه می بینه که به حرفش اهمیت نمیده :khaneh:

آشنای قریب;105181 نوشت:

به خاطر کولی بازی خانم ها نیست که جرأت نداره:Cheshmak: شوهرا عرضه و جنمشون رو از دست دادند:Khandidan!:

آشنای قریب;105181 نوشت:
چون ما مردها صبرمون زیاده و نسبت به بسیاری از حقوقمون چشم پوشی کرده ایم.

بنده بعنوان یک مرد دلم برای خودم می سوزه :Khandidan!:

hedi;105182 نوشت:
وقتی میرید خواستگاری بفرمایید که این حقتون رو میخواین تا دیگه مشکلی بوجود نیاید!

اون موقع آقایون به دنبال حق مسلمشون هستند:Cheshmak: بقیه حقوق در اولویت بعدی هستند:Nishkhand:

hedi;105182 نوشت:
حتما بلد نبوده عدالت را بر قرار کنه که به قوله شما خانم ها کولی بازی در آوردند!

حالا می ذاشتند آقاهه شانسش رو امتحان کنه شاید تونست عدالت رو برقرار کنه:Narahat az: :khaneh:

زیتون;105184 نوشت:
ماشالله! ماشالله! کولی بازی؟!!! آزار زن و بچه شد حق؟!!

چقدر قشنگ تفسیرش کردید:Khandidan!:

hedi;105185 نوشت:
همه ی بچه ها دوست دارن بابا هاشون چند تا مامان واسشون بیاره!!!!!!

آخی طفلکی ها ! واقعاً چه دنیای پاکی دارند بچه ها :Nishkhand: ببینم بچه ها چند بابا که نمی خوان:Narahat az: :Khandidan!: :Khandidan!:

فقط مشکل اینجاست که مامان ها و بابا ها ممکنه با هم تداخل پیدا کنند:Khandidan!:

خب یه بررسی اجمالی از پست ها داشتم البته بی طرفانه :Cheshmak:

شاد و سلامت باشید :Gol:

یا علی

موضوع قفل شده است