برادران اهل سنت ! دروغ چرا ؟!؟!؟!؟

تب‌های اولیه

12 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
برادران اهل سنت ! دروغ چرا ؟!؟!؟!؟

بسم الله الرحمن الرحیم

قبل از عید امسال که عمره رفته بودم دیدم برادرای اهل سنت در حال پخش کتاب هایی به زبان های مختلف بین مردم هستند که من هم از روی کنجکاوی طبیعی چند تا شو گرفتم و مطالعه کردم خیلی از حرفاشون متعجب شدم یکی از کتاب هایی که آوردم کتابی است به نام کیف اهتدیت / چگونه هدایت یافتم؟ (در مقابل کتاب ثم اهتدیت جناب تیجانی که عالم سنی بود و شیعه شد) این کتاب به زبان فارسی مناسبی نگارش یافته است و داستان طلبه ای فاضل و با سوادی به نام مرتضی رادمهر از حوزه علمیه قم است که رفته رفته بعد از برخورد با علمای اهل سنت منطقه سیستان و ... که برای تبلیغ به آنجا رفته بود ، تغییر عقیده داده و سنی شده است !

از سستی قلم آن و از روال داستانی بهم ریخته آن که بگذریم ، این کتاب چنان مملو از مطالب غیر واقعی از زندگی طلاب شیعه است که هر طلبه ای که آنرا بخواند مسلما برای او مثل کتاب جوکی است که بدستش رسیده تا آخر نمی تواند آنرا زمین بگذارد!!!

البته متأسفانه غیر طلاب ممکن است با خواندن این کتاب پی به واقعیت نبرند اما برخی از نکات آنرا نقل می کنم نه همه آنرا و البته بدون توضیح چون نمی خواهم آن کتاب در چاپ های بعدی اصلاح شود !

1. در سال 1368 برای گذراندن سال ششم حوزوی(اول خارج) در حوزه علمیه فیضیه قم ثبت نام کردم!!

2. لذا با جمع بندی فهرست سئوالات به مرکز مدیریت حوزه علمیه فیضیه در حضور مراجع مسائل را مطرح نمودم !!

3.حضرت آیت الله امینی دستور قطع مستمری ماهانه مرا صادر فرمودند!!

4. در شروع سال سوم دانشگاه که همزمان با پایان ترم اول خارج دروس حوزوی ام بود !!!

عرضم این است برادران اهل سنت چرا اینهمه دروغ ؟ چرا ؟ برای اینکه حقانیت خودتان را ثابت کنید به دروغ های شاخداری مانند سنی شدن طلبه حوزه قم متوسل شدید آنهم با داستان سرایی که سراسر دروغ است و به هیچوجه با زندگی یک طلبه در قم مطابقت ندارد واقعا چرا ؟

سجاد;103857 نوشت:
. در سال 1368 برای گذراندن سال ششم حوزوی(اول خارج) در حوزه علمیه فیضیه قم ثبت نام کردم!! 2. لذا با جمع بندی فهرست سئوالات به مرکز مدیریت حوزه علمیه فیضیه در حضور مراجع مسائل را مطرح نمودم !! 3.حضرت آیت الله امینی دستور قطع مستمری ماهانه مرا صادر فرمودند!! 4. در شروع سال سوم دانشگاه که همزمان با پایان ترم اول خارج دروس حوزوی ام بود !!!

سلام
توضیح دروغها اینهاست :
1- سال ششم حوزوی پایان سطح مقدمات است نه آغاز دروس خارج . دروس خارج پس از پایان سال دهم آغاز می شود
2- مرکز مدیریت حوزه علمیه محل حضور مراجع نیست
3- مستمری ماهانه بطور مستقل توسط مراجع پرداخت می شود و آقای امینی دخالتی در امور شهریه سایر مراجع ندارند
4- دروس خارج ترمی نیست
اینها همه نشان دهنده ساختگی بودن داستان است
چون هر طلبه ای ولو طلاب شهرستان از این موضوعات طلاع دارند چه رسد به طلبه ای که در قم درس خوانده است .
الغریق یتشبث بکل حشیش

با سلام

اینجانب نیز این کتاب را که بوسیله یکی از دوستان سنی ام روی موبایلم ریخته شده بود خوانده بودم و در جواب ؛ وبلاگ خودم را به این دوست سنی معرفی کرده بودم . من فکر کنم که این مرتضی رادمهر مشکل روانی داشته است.

یاد ماجرایی افتادم که آقای دکتر تیجانی تعریف میکرد که میگفت روزی در یک تاکسی در کشور خارجی سوار شدم و راننده شروع کرد که ببین این روافض چه دروغگوهایی هستند ..اصلا شخص تیجانی وجود خارجی ندارد وساخته وپرداخته شیعیان است و....!!!!!!!

خیر البریه;104072 نوشت:
من فکر کنم که این مرتضی رادمهر مشکل روانی داشته است.

با تشکر از خیر البریه گرامی :Gol:

اما حقیر یقین دارم که اصلا چنین شخصی وجود خارجی ندارد و تمام کتاب خیال بافی و دروغ محض است .

سلام علیکم جمیعا

درست متوجه شدید سجاد گرامی . این حجه الاسلام زادمهر وجود خارجی ندارد. وهابیها حتی برای اینکه یک عکس از وی تهیه کنند دست به دامن فتوشاپ رضی الیهود عنه شدند و کله یک بنده خدا را بر روی بدن یک روحانی چنان ناشیانه مونتاژ کرده اند که من و شمائی که از این دغل بازیها سر در نمی آوریم در یک نگاه متوجه میشویم.

خجالت آور تر اینکه این مسئله را جار میزنند و هیچ هول و ترسی ندارند که روزی دستشان رو شود .

موضوع بعدی اینکه اینها وهابی اند اهل سنت هرگز چنین دروغگو نبودند و محرف اصول و تفاسیر و روایات نیستند.

یاحق

bina88;104149 نوشت:
موضوع بعدی اینکه اینها وهابی اند اهل سنت هرگز چنین دروغگو نبودند و محرف اصول و تفاسیر و روایات نیستند.

با سلام خدمت جناب بینای گرامی
:Gol:

بله حق با شماست اینها وهابی هستند ای کاش می توانستم تمام نکات دروغ این کتاب سراسر خیالات باطل را بگویم و دوستان عزیز را از یک فکاهی بزرگ بهره مند کنم ! ای کاش ...

سلام.

خيلي ممنون نمي دانستم, بدبختي رو ببينيد كه آدم پيدا نكردند افسانه سازي مي كنند....

اين شهيد ... شده :Cheshmak: كه انشالله محشور باشد با ....:ok:

در سايت هاي سني كه كتاب هاي اين فرد را براي دانلود گذاشته بودند, عكس هايي هم درون كتاب ها بود. عكس هايي كه مي گويند متعلق به اين فرد هست را از كتاب جدا كردم.(از سايت حزب الفرقان كه منبع اصليست فكر كنم)

دين حاليشون نيست, فتوشاپ هم بلد نيستند؟!:Gig:

بعضي عكس ها خيلي جالب هست, ببينيد و بخنديد:

كله اش را از اين جا جدا كرده اند:

صاف چسبانده اند بر سر عكس رهبري در مجلس هنگام سخنراني

كله نا مبارك خودش و دوستش را از اين دو عكس برداشته :

چسبونده به سر عكس آقاي خاتمي به همراه محافظ هايش.(متاسفانه عكس اصلي را نيافتم)

از اين عكس استفاده كرده است:

چسبانده است بر سر؟؟!

نمي دانم از اين عكس ها در كتابي كه شما داريد هم استفاده شده است يا نه؟

اينقدرها هم .... نيستند! البته شايد چون قديم امكانات نبود, اينقدر ناشيانه بوده جعلشان....

انشالله اگر وقت شد و گشتم و عكس اصلي اينها را يافتم اينجا قرار مي دهم, اگر شما مي دانيد حتما بزاريد, مخصوصا عكس سخنراني را.(چون فكر مي كنم آن عكس معروفي باشد.)

منبع برخي جملاتم از سايت وليعصر بود كه نقل قولش هست:
(نمي دانم چرا همه عكس ها را به همراه نسخه اصلي شان نگذاشته است....)

نقل قول:
با سلام
در ابتدا بايد بگوييم که ما شيعيان هيچ گاه تشيع فردي را (هرچند دانشمند و يا فاضل) دليل بر حقانيت شيعه نمي دانيم ؛ بلکه اين مطلب را به عنوان مويد و نيز براي گرم شدن دل هاي شيعيان و بعد از مطرح کردن ادله ، مطرح مي نماييم ؛ به خلاف اهل سنت که در ابتدا اشخاص را دليل بر جقانيت دانسته و سپس اگر داشته باشند دليل مطرح مي کنند ؛ اما در پاسخ به شما در مورد مرتضي رادمهر تنها کافي است به دو مطلب در اينترنت نگاهي بياندازيد :
1- عکس هاي آقاي رادمهر ([="Blue"]متاسفانه اهل سنت عکس چند نفر را در اينترنت به جاي آقاي رادمهر منتشر کرده اند[/]) !!!
2- يکي از عکس هاي معروف ايشان همان عکس سخنراني مقام معظم رهبري در مجلس شوراي اسلامي است که با دستکاري ناشيانه سر (به اصطلاح رادمهر را ) به جاي سر ايشان گذاشته اند !!!!!
3- يکي از عکس هاي ايشان (عکس دستگيري وي توسط عوامل نظام!!!) عکس سيد محمد خاتمي رييس جمهور سابق به همراه محافظان است که به طور ناشيانه اي دستکاري شده است !!! و ....
4- در کتاب وي مي گويد دعاي سراسر شرک کميل !!! با اينکه در اين دعا حتي يک مورد هم بحث توسل و شفاعت نيامده است .
بنا بر اين به جاي استناد به شيعه شدن دروغين وي !!! (کسي که حتي وجود خارجي هم ندارد) به ادله هر دو طرف توجه کنيد ؛ نه به اينکه فلان شخص سني شده و يا فلان کس شيعه .

راستي اين هم عكس اين فرد با ماشين اش.

ببخشيد درهم برهم نوشتم.

التماس دعا.
يا علي.

رحیمی;104301 نوشت:
نمي دانم از اين عكس ها در كتابي كه شما داريد هم استفاده شده است يا نه؟

با تشکر از جناب رحیمی گرامی

مطالب جالبی را نقل فرمودید که بیش از پیش پرده از هویت اینها بر می دارد .

در کتابی که من دارم عکسی از شهید مرتضی رادمهر نیامده است !!

از دوستان خوبم بازدید کنندگان محترم تاپیک دعوت می کنم که به سهم خودشان از انتشار مطالب این تاپیک در اینترنت مضایقه نکنند . :Gol:

با سلام و احترام

و تشکر از استاد سجاد بزرگوار به خاطر تاپیک جالب و مفیدشون

تا الان این تاپیک رو ندیده بودم امروز اتفاقی کلیک کردم، و با خوندن مطالبش کلی خندیدم. :Khandidan!: (خصوصا به عکس هایی که جناب رحیمی در مورد این حجت الاسلام رادمهر گذاشته بودند.)

نمیدونم چه کسی اینقدر ماهرانه این عکس ها رو اینقدر دقیق درست کرده :khaneh:

به یاد این کلام امام صادق علیه السلام افتادم که فرمودند:
الحمد لله الذی جعل اعدائنا من الحمقا. سپاس مخصوص خداوندی است که دشمنان ما جزء احمق احمقان قرار داد. :solh:

جزاکم الله خیرالجزاء

با سلام،
من فکر کنم الحمدلله دیگه مردم اینقدر هشیار شدن که دیگه با این اراجیف هدایت نمیشن!!!

خیر البریه;104072 نوشت:
یاد ماجرایی افتادم که آقای دکتر تیجانی تعریف میکرد که میگفت روزی در یک تاکسی در کشور خارجی سوار شدم و راننده شروع کرد که ببین این روافض چه دروغگوهایی هستند ..اصلا شخص تیجانی وجود خارجی ندارد وساخته وپرداخته شیعیان است و....!!!!!!!

سلام

اقای تیجانی چیزی در جواب نگفتند؟

mkk1369;117682 نوشت:

اقای تیجانی چیزی در جواب نگفتند؟

خاطرات خیلی جالب و قشنگی دارن آقای تیجانی در کتاب "آنگاه هدایت شدم"

توصیه می کنم کتاب شون رو حتماً مطالعه کنید.

موضوع قفل شده است