تلاوت هاي قرآن از شبكه سه سيما

تب‌های اولیه

34 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
تلاوت هاي قرآن از شبكه سه سيما

بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام
چند روزي هست كه دنبال تلاوت قرآن با ترجمه ي گويا مي گردم .
چند نمونه پيدا كردم
ولي صدا گوينده ي ترجمه رو جالب نمي دونم .
حالا اگه دوستان جايي رو سراغ دارند كه مي تونم اين تلاوت هاي با ترجمه ي گويا كه از شبكه سه سيما قبل از اذان ظهر پخش مي شه به بنده معرفي كنند ممنون مي شم .:Gol::Gol::Gol:

با سلام

بزرگوار این ادرس گنجینه صوتی تبیان است

به نظر مطالبی را که می خواهید می توانید در این ادرس بیابید

http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=73064&categoryID=845

سلام
تشكر بابت اهميت دادن شما .
اين رو قبلاً ديده بودم و موردي كه مي خواستم نبود .
ترجمه اي كه از شبكه سه پخش ميشه رو مي خوام فقط .

خبري نشد ؟
خيلي دنبالش هستم .

نا اميد بشم كه ديگه نيست ؟
اگه نيست دنبالش نباشم .

salmanizadeh;103045 نوشت:
نا اميد بشم كه ديگه نيست ؟ اگه نيست دنبالش نباشم .

با سلام

نا اميد نشين خدا بزرگه

ما كه پي گيريم اكر پيدا كرديم

اطلاع مي ديم

دوستان هم همين طور

ممنون از لطفتون .

سلام.

نقل قول:
ترجمه اي كه از شبكه سه پخش ميشه رو مي خوام فقط .

متاسفانه نشنیده ام.

با صدای آقای کبیری هم هست.

برای نمونه ترجمه صوتی آیه نور, پیوست پست هست.

[="DarkGreen"]به نام خدا
با سلام وصلوات برمحمد وال محمد
وتشکر از رحیمی گرامی بابت مشارکت ها :Gol:
این فایل از استاد کریم منصوری هم دو سه روز قبل از تلویزیون گرفتم
یعنی قبل از درخواست شما
منتهی کامل نگرفتم
سوره قارعه تا آیه 7
التماس دعا[/]

خيلي ممنون بابت زحمت هايي كه كشيديد .
فقط اينكه اوني نيست كه من دنبالش هستم .:geristan:

به نظر من مترجمه از قاريه قشنگ تر مي خونه . يه صداي ملايمي هم پس زمينه ي قرائت ترجمه وجود داره .

كه باعث جذاب تر شدن ترجمه مي شه . شبكه سوم سيما . اولش هم مي گه (( ما قرآن را ... نازل كرديم ))
يه همچين چيزي اول ميگه . اگه اشتباه نكرده باشم .

[="blue"]قاری :پورزرگری

[="magenta"]سوره بقره[/]آیه 213

پخش شده مورخه اول اردیبهشت ماه 1390-قبل از اذان ظهر شبکه سوم[/]

بهههههههههه
خیلی‌ جالب بود
آخه معنی آیات هم هست , هم کوتاه هم خیلی‌ تو ذهن می‌مونه اگه می‌شه این پستو حداقل هر هفته با قرار دادن یه سوره جدید آپ کنین به همین شکل
ممنون

مدیر فرهنگی;103430 نوشت:
[="blue"]قاری :پورزرگری

[="magenta"]سوره بقره[/]آیه 213

پخش شده مورخه اول اردیبهشت ماه 1390-قبل از اذان ظهر شبکه سوم[/]

سلام
آقا دست شما درد نكنه خودشه .
هرچي از اين ها داريد بذاريد خيلي خيلي ممنون .
خدا عوض خير بده شما رو .

با سلام.

بله خیلی جالب هستند.:Gol:

مدیر فرهنگی;103430 نوشت:
قاری :پورزرگری

سوره بقرهآیه 213

پخش شده مورخه اول اردیبهشت ماه 1390-قبل از اذان ظهر شبکه سوم

خیلی ممنونم بابت این فایل زیبا.

بسیار مفید بود.

نقل قول:
اوني نيست كه من دنبالش هستم .:geristan:

به نظر من مترجمه از قاريه قشنگ تر مي خونه . يه صداي ملايمي هم پس زمينه ي قرائت ترجمه وجود داره .

كه باعث جذاب تر شدن ترجمه مي شه . شبكه سوم سيما . اولش هم مي گه (( ما قرآن را ... نازل كرديم ))
يه همچين چيزي اول ميگه . اگه اشتباه نكرده باشم .

اینگونه که متوجه شدم با شنیدن فایل ترجمه از آیت الله مکارم شیرازی و با صدای آقای اسماعیل قادرپناه می باشد.

چند ثانیه از شاهنامه خوانی ایشان را پیوست می کنم, اگر همان گوینده فایل ارسالی مدیر فرهنگی بزرگوار هست و نیز مدنظر شماست, بفرمایید. (منبع: یاسین مدیا)

شاید ترجمه صوتی قرآن کریم با صدای آقای اسماعیل قادر پناه در اینترنت/محصولات قابل خریداری باشد.

البته یک راه هم, سفارش برنامه های تلوزیونی از سروش رسانه هست.

به نقل از سایت سروش;103430 نوشت:
براي خريد برنامه هاي تلويزيوني به كجا مراجعه كنيم ؟

براي خريد برنامه هاي تلويزيوني به كجا مراجعه كنيم ؟ براي خريد كليه برنامه هاي تلويزيوني به جز خبر و برنامه هاي شبكه خبر از سال 1384 به بعد ، مي توانيد با مركز سروش سيما تماس بگيريد . 9-22881860

منبع: http://www2.soroush.ir/web/soroush/64

بله . آقا ي قادر پناه هستند . هر چي از اين نمونه داريد لطف كنيد بذاريد براي دانلود .

salmanizadeh;103611 نوشت:
بله . آقا ي قادر پناه هستند . هر چي از اين نمونه داريد لطف كنيد بذاريد براي [="#0000ff"]دانلود[/] .

سلام.

ببخشيد پست قبلي تان تقريبا همزمان با پست من ارسال شد...

متاسفانه نيافتم.

اگر در برنامه [="Blue"]ديگري[/] از اين صداها استفاده شده است, بفرماييد شايد در سايت آرشيو صدا و سيما يا آرشيو راديو براي دانلود آماده باشد.

ركورد مستقيم, همانطور كه مدير محترم فرهنگي زحمت كشيدند هم مي تواند راه حل باشد.:Gol:

اميدوارم دوستان ديگر پيدا كنند اين مجموعه مورد نظر شما را.

يا علي.

با سلام،

بسیار عالی بود، به نطر بنده بهترین شیوه است که با قرآن انس بیشتری پیدا کنیم.

سلام
اين يكي ديگه از تلاوت هاي با ترجمه ي گويا ست كه خودم ضبط كردم .
تقديم به همه دوست داران قرآن .

salmanizadeh;104677 نوشت:
سلام
اين يكي ديگه از تلاوت هاي با ترجمه ي گويا ست كه خودم ضبط كردم .
تقديم به همه دوست داران قرآن .

[="blue"]با تشکر از حضرتعالی
انشاءالله این تاپیک را حضرتعالی و سایر بزرگواران زود به زود آپ کنند
تاپیک خوبی است[/]

سلام علیکم جمیعا

معرفی مجموعه ای از نرم افزارهای قرآنی و مفاتیح

با ترجمه و قرائتهای مختلف

نرم افزار تلاوت قرآن با صدای قاری دلخواه Quran Auto..

نرم افزار امروز با عنوان Quran Auto Reciter می باشد که یک نرم افزار پر کاربرد در ماه مبارک رمضان برای روزه داران عزیز به شمار میرود. این نرم افزار قادر است تا سوره های مختلف قرآن را با صوتی بسیار زیبا و دلنشین قرائت کند. در واقع شما با استفاده از این نرم افزار می توانید به قرائت سوره های دلخواه خود با صوت قاری مورد علاقه خود گوش دهید. چند سوره به صورت پیش فرض درون نرم افزار قرار گرفته که شما برای دست یابی به سوره های بیشتر می توانید با انتخاب سوره های دلخواه و قاری مورد نظر خود اقدام به دانلود فایل صوتی سوره ی مورد نظرتان از سایت منبع نرم افزار نمایید. همچنین شما می توانید با استفاده از این نرم افزار علاوه بر دانلود سوره ها، اقدام به دریافت اذان های دلخواه خود با صدای موذن مورد نظرتان از سایت منبع نرم افزار نمایید. از دیگر امکانات این نرم افزار میتوان به داشتن نمایشگر زمان اذان صبح ، ظهر و عصر ، مغرب و عشا اشاره نمود که به محض فرا رسیدن وقت آن، نرم افزار به صورت خودکار اقدام به پخش اذان با صدای موذن مورد نظر شما می نماید. علاوه بر این نمایش تمام سوره ها همراه با ترجمه انگلیسی و عربی از دیگر
قابلیت های این نرم افزار است.

برخی از ویژگی‌های این نرم افزار:
- امکان تلاوت سوره های قرآن با صدای قاری دلخواه.
- امکان دانلود فایل صوتی سوره های دلخواه با صدای قاری مورد نظر.
- امکان پخش اذان با صدای موذن های دلخواه.
- امکان دانلود فایل صوتی اذان های دلخواه با صدای موذن مورد نظر.
- امکان پخش اذان در هر کدام از زمان ها صبح ، ظهر و عصر ، مغرب و عشا.
- قابليت بروز رساني نرم افزار از اينترنت.
- سازگار با ويندوز هاي مختلف.
- داشتن حجم مناسب.
- کاربرد آسان.
- و ...

دریافت فایل برنامه (15.12 مگابایت )

این نرم افزار به کاربران این امکان را می دهد که متن، ترجمه، تفسیر و تمام امکاناتی را که در بخش قرآن کریم پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیة الله العظمی مکارم شیرازی مشاهده میکنند، بدون نیاز به ارتباط با اینترنت در رایانه خود داشته باشن

نرم افزار به حجم ۲۰٫۵۴ مگابایت
بسته صوتی به حجم ۱۶۲٫۸۵ مگابایت

بسته صوتی که بعد از دانلود باید در مسیر زیر کپی کنید Quran\data\soundsدر غیر این صورت صدای آیات مستقیما از سایت خوانده خواهد شد.
مفاتیحش هم از همینجا دانلود کنید.

اگر هم از آن مفاتیح قویتر میخواهید این یکی را دانلود کنید با حجم 13 مگابایت

ترجمه گویای فارسی قرآن کریم (ترجمه استاد فولادوند با صدای آقای هدایت فر)
نمونه تغئیر فرمت داده اش را از همینجا دانلود کنید

مجموعه کامل قرآن به همراه قرائت و ترجمه Zekr v1.0.0

نرم افزار Zekr که به نوعی قرآن رومیزی کامپیوتر شما محسوب می شود نرم افزاری است که کاملا بر پایه ی قرآن طراحی شده و در بین نرم افزارهای مشابه خود از امکانات فراوانی برخوردار است که می توان از بین این امکانات به تلاوت قرآن با صوتی دلنشین و همچنین تفسیر و ترجمه ی قرآن نام برد که این امکانات و همچنین محیط ساده ولی جذاب آن سبب شده است تا این نرم افزار به راحتی برای همه ی افراد از جمله مردم عادی و همچنین پژوهشگران قرآن قابل استفاده باشد. این نرم افزار که برای اولین بار در سال 2005 ارائه شد اکنون به تکاملی فوق العاده دست یافته و بسیاری از مشکلات و باگ های آن در این ورژن برطرف شده و اکنون در اختیار شما دوستان آسان دانلودی قرار گرفته است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Zekr v1.0.0 :
- امکان نشانه گذاری و تغییر رنگ منو ها
- امکان تلاوت قرآن در هر دو صورت آفلاین و آنلاین
- امکان جست وجوی پیشرفته در آیات و ذکرها
- امکان زوم کردن بر روی متن قرآن و آیه به صورت جداگانه یا هر دو
- بهبود و پیشرفت هارمونیک آیکون ها
- پشتیبانی از 24 زبان زنده ی دنیا از جمله زبان شیرین فارسی
- تغییر سایز آیکون های برنامه از 13 پیکسل به 16 پیکسل
- تغییر نکردن سایز فونت نام سوره با تغییر سایز فونت
- تلاوت قرآن با صوتی بسیار دلنشین
- توانایی تفسیر و ترجمه ی قرآن
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

طريقه فعالسازي : براي نصب نرم افزار شما احتياج به برنامه Java SE Runtime Environment داريد.

قيمت: رايگان
دانلود رايگان نرم افزار نسخه 32 بيتي - 7.66 مگابايت

دانلود رايگان نرم افزار نسخه 64 بيتي - 7.86 مگابايت

asandownload.com

یاحق

شما تونستید قرآن با صدای آقای ایزد پناه رو پیدا کنید؟

sunbeam;126518 نوشت:
شما تونستید قرآن با صدای آقای ایزد پناه رو پیدا کنید؟

با سلام و خوش آمد گویی به شما

اگر منظورتان لینک دانلود قرآن با صدای آقای قادرپناه هست, من خیر فعلا پیدا نکرده ام.

با تشکر

سلام
با توجه به اینکه از زمان درخواست لینک تاکنون چند ماهی گذشته اما تصور کردم شاید دسترسی به آن برای علاقه مندان مفید باشه و بلکه بدینوسیله
کار خداپسندانه ای صورت بگیره ، در هر صورت فایل صوتی قرآن کریم با صدای سعدالغامدی و با ترجمه آیت الله مکارم شیرازی و صدای آقای اسماعیل قادرپناه
را میتونید از لینک زیر دانلود کنید .
قبلا به استحضار کاربران محترم میرسونم که فقط سوره مبارکه فاتحه تا مرسلات با صدای ایشونه و مابقی سوره ها با صدای شخص دیگری است.

لینک

http://www.rasekhoon.net/song/subject-1615.aspx

زیاد نیستند کسایی که ترجمه گویای قرآن را انجام دادند.
من فکر میکنم منظور شما صدای دلنشیت آقای اسماعیل قادر پناه باشه
اینم امتحان کنید شاید......
ای آدرس سایت ترجمه ها
http://rasekhoon.net/song/show-110198.aspx

سلام

لینک های فوق تغییر کرده اند ، علاقه مندان میتوانند برای دریافت قرآن و ترجمه مورد نظر به لینک زیر مراجعه فرمایند .

http://rasekhoon.net/media/3271

[=arial, helvetica, sans-serif]سلام دوستان.حتما شما هم ازشبکه های مختلف سیماترجمه ی زیبای فارسی قرآن باصدای آقای اسماعیل قادرپناه وشنیده اید.مدتها بود که میخواستم این ترجمه ی زیبا رابطورکامل تهیه کنم ولی متاسفانه نه تواینترنت قابل دستیابی بود ونه اینکه شبکه های مختلف که باآنها تماس گرفتم ازآن اطلاعی داشتند.تااینکه به رادیو قرآن ایمیل زدم وآنها شماره تلفن موسسه ی صوت القرآن درتهران رابه من محبت کردند.حتی برنامه معروف آفتاب شرقی شبکه یک هم که هرروز قبل ازاذان ظهر یک صفحه ازاین ترجمه روپخش میکنه هیچ کمکی به من نکردند.متاسفم ازاین جامعه ای که اطلاع قرآنی درآن بسیارناچیزاست.حال دوستانی که مایل به تهیه ی این ترجمه ی زیباهستندمیتوانند باشماره تلفن موسسه صوت القرآن درتهران(۰۲۱۳۳۱۲۷۳۰۶)تماس حاصل نمایندواین ترجمه ی زیبارودرشش عدد سی دی اورجینال به صورت(ام پی تری) وبابسته بندی جذاب دریافت نمایند.قاری معروف مصرآقای خلیل الحصری قرآن وبه شیوه ی ترتیل میخوانند وآقای اسماعیل قادرپناه هم ترجمشوبیان میکنند.ازآنجایی که کپی ازآن به هرنحو،شرعا حرام است معذورم ازاینکه آن رابرای دانلود برروی وبلاگ قراردهم.
منبع : http://www.aming900.blogfa.com/post/1

سلام دوست عزیز اسم کسی که دنبالشی
اسماعیل قادرپناه است که شبکه 3 صداشو پخش میکنه:ok::Kaf:

salmanizadeh;102671 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام
چند نمونه پيدا كردم
حالا اگه دوستان جايي رو سراغ دارند كه مي تونم اين تلاوت هاي با ترجمه ي گويا كه از شبكه سه سيما قبل از اذان ظهر پخش مي شه به بنده معرفي كنند ممنون مي شم .:gol::gol::gol:

منم خیلی دنبالش گشتم تااینکه یه سی دی از یه دوست بهم رسید کاملا اتفاقی .حالا یه صفحه برات میذارم ببین همینه؟

سلام
ببخشید من تازه عضو این سایت شدم. و خیلی دنبال این ترک های صوتی قران با صدای اقادی قادرپناه هستم. اما نمیتونم وارد سایت راسخون که قبلا چندین ترک صوتی با موضوعات دیگه دانلود کردم بشم. خصوصا که تلاوت های آقای عبدالباسط رو هم تو این سایت داشت. میشه کمکم کنید؟ هربار بجای اینکه بره سایت راسخون میره سایت آنتی ویروس نود!!!! نمیدونم چرا اینطور شده.

نود رو اف کن یا از موسسه صافات تهیه کن

ممنون . سایت صافات رو دیدم اما نمی دونم چطور باید به ترک های که میخوام برسم یعنی اسمشون چیه که سرچ کنم؟ نود رو هم نمی دونم چطور باید آف کنم!

برو تو ستینگ نود دیسیبل کن

salmanizadeh;102671 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام
چند نمونه پيدا كردم
حالا اگه دوستان جايي رو سراغ دارند كه مي تونم اين تلاوت هاي با ترجمه ي گويا كه از شبكه سه سيما قبل از اذان ظهر پخش مي شه به بنده معرفي كنند ممنون مي شم .:Gol::Gol::Gol:

به نام خدا-سلام
این سایت بر طبق صفحه عثمان طه ترجمه با صدای آقای قادر پناه(همون که در شبکه 3 ترجمه میکنند و شما خواسته بودید)
قرار داده
اما
فقط ترجمه قرآن است و خود قرآن رو نداره
اینم سایت http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188876

salmanizadeh;103045 نوشت:
نا اميد بشم كه ديگه نيست ؟
اگه نيست دنبالش نباشم .

سلام گوينده اسماعيل قادرپناه سايت راسخون قاري سعد الغامدي با ترجمه گويا