فرمان جهاد اقتصادی

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
فرمان جهاد اقتصادی

[=&quot]دیدگاه ایت ا..نعیم ابادی
[/]

[=&quot]سال جها د اقتصادي.اول بايد شغل معني بشه .تا زماني كه كشاورزي شغل حساب نشه دامداري شغل حساب نشه رانندگي شغل حساب نشه كارهايي كه جامعه مورد نيازشه شغل حساب نشه مشكل اشتغال ما حل نمي شه و امكان جهاد اقتصادي انطور كه مورد نظر رهبري است امكان تحققش نيست.اول بايد شغل معنا بشه.شغل مساوي با ميز نيست.ميز يكي از شغلهاست چقدر مي تونه شاغل داشته باشه همه پشت ميز بيايند.بايد روحيه كار را در جامعه زنده كنيم .دقت كنيد تكليف همه است.من دوتا حديث برايتان بخوانم حديث دقت كنيد.حديث اول كمك گيري از ديگران بدون تلاش براي زندگي به استناد كمك از ديگران و سوال از ديگران زندگي كردن اين كليد فقر است.اقا مي خواد دست به سياه و سفيد نزنه زندگيش هم تامين بشه.اين در جهاد اقتصادي مي تونه شركت بكنه اين از سردمداران جهاد تنبلي است.در ميدان بيكاري و فرار از كار مرد است.جها د اقتصادي مرد كار مي خواد نه فرار كننده از كار.دستم مي خوام يه ذره اسيب نبيند خيلي خوب.خوابم هم مي خواهم يه ذره كم و زياد نشود خيلي خوب اين مال جهاد اقتصادي است.اصلا رهبر معظم از كلمه جهاد استفاده كردند.جهاد با دشمن يك.جهاد در ميدان علم، دو.جهاد با نفس ،سه.جهاد اقتصائي يعني جامعه بايد همه توانش را بگذارد و ورود پيدا كند براي حل مشكلات خودش.اب دارد و خاك دارد .يادم به يك حديث افتاد. [/]
[=&quot]امام باقر مي فرمايد هر كس كه اب دارد زمين دارد اما به دليل بي حالي و بي كاري باز نيازمند است از رحمت خدا به دور است.[/]
[=&quot][/][=&quot]
[/]

[=&quot] [/]
[=&quot]اينجا همه بايد ورود پيدا كنيم اقا كار كار كار .حال حال حال .بعضي ها چهره اساسي در فرار از كارند.ميگي به اينجا كار كن ميگه نه اگر نگهباني يا رانندگي هست من مي توانم[/]
[=&quot]نگهباني يا رانندگي اين دو تا با مزاج من مي سازد.اما بيل با مزاج من نمي سازد،دامداري هم با مزاج من نمي سازد اماگوشتش با مزاج من خوب مي سازد.دامداري نه گوشتش اري .گاوداري نه شيرش اري.گندم كاشتن نه اما نانش اري.جهاد اقتصادي اول بايد تزريق فرهنگي در روحيه هاي خسته پ‍ژمرده، مرده تا به كار بياد دست به بيل، پشت سر گوسفند حركت كند اين مي شود جهاد اقتصادي و البته و صد البته وقتي كه فضاي اين رقم اماده شد بايد بانكهاي ما وامهاشون را همينجا بدهند نه ا20 1ميليارد تومان براي سرمايه گذاري در كشورهاي ديگربيگانه .كشاورز بيچاره را مي خواهد سه مليون وام بده جونش و مي گيره 120 مليار تومان براي سرمايه گذاري در كشور خارج با پول اين ملت بانكها هم بفهمند چكار مي كنند دست اندكاران جهت گذاري سرمايه هم بدانند چكار مي كنند .120 مليارد تومان چه اين استان را حل نمي كند اقاي بانك چي حل نمي كند.هردم ازين باغ بري مي رسد تازه تر از تازه تري مي رسد[/]

[=&quot]يك جا 60 مليارد تومان يك جا 120 مليارد تومان .مگر توان اقتصادي و پولي اين مملكت چقدر است.مردم بايد حركت كنند بانكها بايد ورود پيدا كنند .سياست گذاران در استان و كشور بايد ورود پيدا كنند .جامعه حركت كند ان وقت مي شودسال جهاد اقتصادي.[/]
[=&quot]سرمايه ها خارج، بيلها كنار،از دامداري فرار، از مزرعه داري فرار،از باغ و راغ فرار.انوقت جهاد اقتصادي خواهد شد؟.جهاد اقتصادي همش تلاش كنيم پشت ميز قرار بگيريم اين جهاد اقتصادي است؟.بار ديگر بايد به جامعه بگوييم كه خواستن از ديگران ذلت است ذلت است.اگر دست داري توان داري باز از امكانات دولت بگيري و كار نكني و زندگي بكني اين يك ذلت است[/]

با سلام

بزرگورا برای جلوگیری از نوشته شدن تایپک هایی با موضوعات واحد لطفا قبل از ایجاد تایپک در بالای صفحه از ابزار جستجو استفاده کنید

در مورد این تایپک هم می توانید
مطالب خود را در این ادرس ادامه دهید

http://www.askdin.com/showthread.php?t=11103