"جریانات مرگ" در کلیپهای مرگ تقریبی

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
"جریانات مرگ" در کلیپهای مرگ تقریبی

سلام
به نظرتان دیدن یک مستند در رابطه با جریانات مرگ از زبان کسانی که برای دقایقی مرگ را تجربه کرده اند چطور است ؟
به این آدرس بروید و فایلها را دانلود کنید و نظر بدهید :

http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=77644&categoryID=4793

برچسب: 

حامد;100730 نوشت:
به نظرتان دیدن یک مستند در رابطه با جریانات مرگ از زبان کسانی که برای دقایقی مرگ را تجربه کرده اند چطور است ؟ به این آدرس بروید و فایلها را دانلود کنید و نظر بدهید

سلام
امیدوارم کلیپها را دانلود کرده و دیده باشید به نظر من که خیلی زیباهستند . یعنی تمامش یادآور معارف ناب دین است . جدا شدن روح از جسم ، ورود به برزخ ، غرق شدن در نور و رحمت الهی ، مشاهده انسان کامل در چهره نوری عظیم ، مشاهده مردان دوازده گانه ، مشاهده و چشیدن اعمال و بالاتر و برتر از همه به نظر حقیر ذوق و چشیدن وحدت وجود و برداشته شدن حجاب غیریت .
حتما ببینید . تعصب هم به خرج ندهید که اغلب اینها آمریکایی هستند . خوب آمریکایی ها هم آدمند و خدا دارند .
البته لازم به یاد آوری است که نسخه اصل این مستند شامل تجربیات منفی هم بوده . تجربه وحشتناک و درد آور آدمهای بدی که بخاطر اعمال ناشایست ( مثل خود کشی یا سارق بودن ) متفاوت با دیگران بوده اند .
موفق باشید

با سلام خدمت دوستان عزیزم:Gol:
جناب حامد از شما به خاطر قرار دادن این کلیپ ها در سایت تشکر میکنم
به نظر من هم خیلی جالب بود:ok:

حامد;102682 نوشت:
جدا شدن روح از جسم ، ورود به برزخ ، غرق شدن در نور و رحمت الهی ، مشاهده انسان کامل در چهره نوری عظیم ، مشاهده مردان دوازده گانه ، مشاهده و چشیدن اعمال و بالاتر و برتر از همه به نظر حقیر ذوق و چشیدن وحدت وجود و برداشته شدن حجاب غیریت .

موضوع قفل شده است