کلیپ صوتی..روایتگری های خیلی زیبا در مورد شهدا...«شهدای تازه تفحص شده»

تب‌های اولیه

32 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
کلیپ صوتی..روایتگری های خیلی زیبا در مورد شهدا...«شهدای تازه تفحص شده»

[="Blue"]طلائيه

به روايت حاج آقا مهدوي بيات

بسيار زيباست.... ان شالله حتما دانلود كنيد...

دانلود (لينك مستقيم)

[/]

مدیر محترم در صفحاتی که فایل صوتی پیوست میشه این آهنگ متن را بردارید که بشه آنلاین گوش داد یا برای فایل های صوتی تاپیک جدا گانه ای باز کنید

روایتگری شهدا (طلائیه)

روایتگری شهدا (طلائیه)2

کلیپ زیبا از روایتگری حاج آقا عبدلی

پادگان شهید محمودوند- شهدای تازه تفحص شده- روایتگری-اونایی که رفتن می دونند- اونایی که نرفتند...نصیبشون بشه.

روایتگری های حاج آقای عبدلی واقعا شنیدنیه
از دست ندهید.

کلیپ صوتی ........ 1،3 مگابایت

کلیپ تصویری ...... 5،08 مگابایت ........دانلود

شادی روح امام و شهدا صلوات

[="blue"][="magenta"]روایتگری حاج محمد احمدیان (از اعضای تفحص شهدای برون مرز)[/]

1-خاطره ای از پشتیبانی شهدا از ولایت فقیه حتی بعد از شهادتشان

2-خاطره ای از شهید عباس علی فتاحی شهیدی که عملیات فتح المبین مدیون سکوتش است

3-خاطره ای از یکی از امدادهای غیبی در جبهه های نبرد حق علیه باطل

4-روایت معجزه ای از تفحص شهدا در منطقه بیات

[/]

دل طلایه به درد شهر نمی خوره!

یه روحانی، سر سه راهی شهادت زیر آفتاب ۵۰ درجه که توی سایه هم نمیشه ایستاد…
میگم چیزی جا گذاشتی؟ میگی نه! میگم دلت جا مونده؟ میگی آره! میگم بزار جا بمونه! میگی دلم تکلیفش چی میشه؟ میگم بزار جا بمونه! مگه حمید و مهدی، بچه های بدر و خیبر جا نموندند، دل تو هم بمونه! چی میشه مگه قصه اینجا همینه جاموندن قصه همیشگی مونه…

روایتی از طلایه
از دست ندهید!

:Rose:شادی روح شهدا صلوات:Rose:

[="Blue"]روایت تکان دهنده ی حجت الاسلام مومنی

در مورد دختر شهیدی که حال و هوای پدر در سر داشت تا اینکه...

پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنید...

فرمت mp3 /

حجم : 624 کیلو بایت

Download
[/]

سلام
روایتگری بسیار زیبا و تاثیر گذار در مورد شهدا
قسمت اول

دوستان مطمین باشید اگر دانلود کنید پشیمون نمیشید
دانلود کنید و یاد شهدا رو فراموش نکنید
:Gol:

سلام
قسمت دوم
دوستان مواظب باشید عاشق شهدا نشید...از ما گفتن
..

این یکی تضمینیه ..
خیلی خیلی قشنگه آدم رو تکون میده واقعا......

از اون فایل هایی که خطر عاشق شدن داره

مسلمان شدن دختر لهستانی در مناطق راهیان

تنهاترین سردار;100709 نوشت:
دوستان مواظب باشید عاشق شهدا نشید...از ما گفتن..

شهدا چکار میکنن با دل ما...

خاطره ای از استاد رحیم پور ارغدی در مورد عملیات خیبر..

الهي اگر جز سوختگان را به ضيافت عنداللهي نميخواني، ما را بسوز آنچنان که هيچکس را آنگونه نسوخته باشي...(شهید آوینی)

شب عملیات بدر..
حاج حسین یکتا

شهادت ذروه بلند تکامل انساني است و خون شهيد سبزينه حيات طيبه اخروي و تربت او دارالشفاي آزادگان، شهدا در جوار رحمت حق شاهدان محفل انس‌اند..............(شهید اوینی)

خاطره گویی طنز از اولین اعزام .......حاج حسین یکتا
به شرط قهقه خنده
..

شهادت قلبي است که خون حيات را در شريان‌هاي سپاه حق مي‌دواند و آن را زنده نگه مي‌دارد(شهید آوینی)

نسیمی جان فزا می آید بوی کرب و بلا می آید

بسیار عالی
خداوند توفیقتون بده:Gol:

چراعاشق شهدا نشیم؟:Moteajeb!:

در باغ شهادت هنوز بازه..............یکی از دوستام چند روز به درجه رفیع شهادت رسید...واقعا خوشبحالش به این میگن عاقبت بخیری .....بنده خدا همیشه دوست داشت شهید بشه...بالاخره هم به آرزوش رسید

خوشبحالشون که دیگه نیستند ببیند چی داره به سرمون میاد........ شیعیان.........و مسلمون....و ...رواج فرهنگ صیغه........خاک عالم بر سرمون....

خیال خال;141325 نوشت:
چراعاشق شهدا نشیم؟

سلام
چون اونوقت شب و روزمون میشه عطش شهادت
شب و روزمون میشه حسرت شهادت
میسوزید......
.

سلام
خاطره گویی بسیار زیبای حاج حسین

بوی محرم میاد...
سه روز مانده کمر خم بشود....هفتاد و دو عاشق از زمین کم بشود...سه روز مانده که محرم بشود...
شهدا شاگردان مکتب امام حسین (ع) هستند....هر شهیدی تیر میخورد ندای یا حسین (ع) سر میداد..شبهای عملیات شهدا با روضه ابا عبدالله جون میگرفتن..توی روضه ها ناله میزدن و آرزوی شهادت میکردن..حالا ما هم این شبای محرم دعا کنیم تا لایق شهادت بشیم ...خیلی التماس دعای شهادت دارم.......

روایتگری زیبااز آقای داوود آبادی .....واقعا زیباستتتتتتت:Gol:

سلام
یه مداحی قشنگ از اقای موسوی...اونایی که مناطق جنگی رفتن با گوش دادنش حسابی دلشون هوایی میشه..خدا قسمت همتون بکنه برید...من که از الان دلم پر میزنه، اگر بگن بین سفر دور دنیا و طلاییه یکی رو انتخاب کن ،انتخابم طلاییه هست...اونایی که رفتن میدونن من چی میگم...

پارسال از 50 تا کشور زایر داشتیم،باید میدید این خارجی ها چه گریه هایی میکنن اونجا...
اونجا تکه ای از بهشته..

سلام جناب تنهاترین سردار

واقعا جای سپاس و تشکر فراوان داره این زحمات شما
این کلیپ طلاییه رو گوش داده بودم واقعا خیلی تاثیر گذاره،خیلیییییییییییییییی دوست دارم برم طلائیه ولی مثل اینکه شهدا نمیخوان من پامو روی اون خاک های پاک بزارم ...:Ghamgin: {لیاقتشو ندارم}
التماس دعا،اجرتون با شهدا

کلیپی زیبا وشنیدنی از حاج حسین یکتا در مورد توفیقی که نصیب خادم الشهدا میشود وخدمت شهدا در مناطق جنوب رو می کنند
http://dl.modafeclip.ir/seda/shohada/yekta-tofigh-khademi.mp3

کلیپ روایتگری شهدا
لحظه شهادت یک شهید پس از برخورد ترکش به پهلو....
گوش کنید قشنگه...

به نام خدا...

چه خوب بود.یادش به خیر. شب بود.اطراف یادمان رو فانوس چیده بودند.وداع بود با شلمچه.
بعد نماز مغرب و عشا برگشتیم به سمت اتوبوس ها.همهمه شده بود.دلهامون رو با کفشهامون دستمون گرفته بودیم.
غریب بودم!شلوغ بود.اما انگار تنها بودم.معنی گریه انقطاع رو اون موقع فهمیدم.
آااااااخ…شلمچه.دلم یه ذره شده که ازین دنیای منطق و بحث و جدل و جبر و…مسخره بازی ها برم شلمچه.
به قول حاج حسین یکتا:”شهدا ,سال اولی های راهیان نور رو خیلی روشون حساب بازکردند…چون اینها ندیده خریدار شدند.برای همین شهدا خیلی خاطرشونو میخواند…اما سال بعدی ها رو هم میخواند؟چرا؟چون اومدن راهیان رفتند توی شهرشون و همه ی معنویتشو از دست میده اما دوباره شهدا دعوتش میکنند به مقتلشون..”
کاش دوباره دعوت شیم…
در اردوی راهیان نور نوروز ۹۱ در منطقه عملیاتی شلمچه بعد از نماز مغرب و عشاء، در حالی که یادمان شلمچه رو به سوی خلوت شدن میرفت، حاج حسین یکتا برای زوار شهدا در این منطقه روایتگری کردند.

فایل شماره یک
فایل شماره دو
فایل شماره سه

منبع:http://shahide.ir/

گناه کنیم،اما مثل شهدا....!

دانلود کنید/حجم:575Kb/مدت زمان:04:52

[="Tahoma"][="Black"]

روایتگری زیبا از حاج آقا عبدلی
پادگان شهید محمودوند- شهدای تازه تفحص شده

مدت زمـــان: 7:46
حجم فایل: 7.1 مگابایت
دانلــــــود کنید

شـــادی روح شـــهـــدا صـــلـــوات

[/]

روایت شهدا همراه نوای دلنشین نی
راوی برادر محمد امیری استان فارس

دانلود

[="DarkGreen"]

تنهاترین سردار;100709 نوشت:
دوستان مواظب باشید عاشق شهدا نشید...از ما گفتن..

سلام بر گلهای بهشتی روی زمین .

من با اعتقادتون موافق نیستم . شهدا عشق اند . شهدا زندگی بخش هر گناه کاری هستند . شهدا به مثال یک شیشه عطری هستند که اگر در اون شیشه را باز کنیم ، فضا پر از بوی معطر میشه . :Gol:[/]