*"* نامه ی زن بافنده به رزمندگان اسلام +عکس *"*

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
*"* نامه ی زن بافنده به رزمندگان اسلام +عکس *"*

بسم الله الرحمن الرحیم

زنی که جوراب می بافد تا پای رزمنده ای که در راه اسلام می جنگد از سرما نلرزد.

همه ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس با هم بسیج شده بودند تا هر طور که هست از نظام و انقلابشان پاسداری کنند. هر کس به نوعی در این پیروزی شریک شد. یکی جان خود را داد، دیگری فرزنش را و عده ای هم مالشان را هر چقدر هم کم در راه خدا دادند.
نامه ای را که در این مطلب خواهید خواند نوشته شده توسط خانمی است که یک جوراب را که در توانش بوده بافته و تقدیم رزمندگان اسلام کرده است.

متن نامه به دست خط خانم «سارا فخیمی»

متن نامه خانم سارا فخیمی:

«فرزند قهرمانم! من که پیرزنی هستم ضعیف و نمی توانم در کنار شما فرزندان دلیر اسلام، بر علیه دشمنان قرآن بجنگم، این جوراب را برایت بافته، تقدیمت می کنم تا در راه پاسداری از انقلاب اسلامی، پاهای استوارت از سرما نلرزند.
پیروز باشی، مادر تو: سارا فخیمی»

سلیلة الزهراء;99652 نوشت:

«فرزند قهرمانم! من که پیرزنی هستم ضعیف و نمی توانم در کنار شما فرزندان دلیر اسلام، بر علیه دشمنان قرآن بجنگم، این جوراب را برایت بافته، تقدیمت می کنم تا در راه پاسداری و سربازی از انقلاب اسلامی، پاهای استوارت از سرما نلرزند.

جا مونده

سلام
واقعا با خواندن اینها مو به تن آدم بلند می شه واقعا یه لحظه خودمو گذاشتم جای اون زرمنده ای که همراه جورابش یه همچین نامه ای رو هم دریافت کرده باشه
فکر کنین.....

سلیلة الزهراء;99652 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم

زنی که جوراب می بافد تا پای رزمنده ای که در راه اسلام می جنگد از سرما نلرزد.

متن نامه به دست خط خانم «سارا فخیمی»

متن نامه خانم سارا فخیمی:

«فرزند قهرمانم! من که پیرزنی هستم ضعیف و نمی توانم در کنار شما فرزندان دلیر اسلام، بر علیه دشمنان قرآن بجنگم، این جوراب را برایت بافته، تقدیمت می کنم تا در راه پاسداری از انقلاب اسلامی، پاهای استوارت از سرما نلرزند.

[=Times New Roman]سلام عليكم و رحمه الله

نقل شده كه در صف خريداران يوسف نبي علي نبينا و آله و عليه السلام پير زني نيز وجود داشت و با تمام آنچه كه داشت يعني كلافي از نخ

ميخواست تا نامش در خريداران يوسف باشد.
اگرچه در وقتي همين انسان
روضه رضوان را به دو گندم فروخت ولي كساني بودند كه آنرا چنين باز خريد كردند.
:Gol:
ياحق

[="Indigo"]شهداء شرمنده ايم...[/]