کسی هست به این دردها گوش بده؟؟؟جومونگ دلاور خوش آمدی.......

تب‌های اولیه

34 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
کسی هست به این دردها گوش بده؟؟؟جومونگ دلاور خوش آمدی.......

سلام
این عکس رو ببینید......

عکس بالا استقبال خبرنگاران ایرانی از جومونگ است..
بیرون 2000نفر با پلاکارد هایی با نوشته های دلاور ما خوش آمدی..منتظرند تا این آقا که از اون طرف دنیا اومده رو ببینند و بهش خوش آمد بگن...
این همون زمانیه که عکس جومونگ به خانه های خیلی ها راه پیدا کرد و شد پوستر و به اتاق دختر و پسرها چسبیده شد...شد ساعت و روی دیوارها گذاشته شد...یه بازیگر اونم توی یه فیلم افسانه تا این حد توی دل مردم جا باز کرد....

فایلی رو که میذارم گوش بدید تا ادامه حرفامو بگم....

تنهاترین سردار;99606 نوشت:
فایلی رو که میذارم گوش بدید تا ادامه حرفامو بگم....

ادامه حرف هاتون رو بفرمایید .

طلاییه که میرید وقتی دژ رو تا اخر میری به یه جایی میرسید که بهش میگن گودی قتلگاه..جایی که با تانک از روی رزمنده های ما رد شدن..جایی که توی همون تکه 120تا شهید پیدا کردن..
همونجا توی قتلگاه یه لودری هست ...راوی تعریف میکرد میگفت قبل از شروع عملیات لودر عراقی ها داشت کار میکرد ..موقعیت طوری بود که باید راننده لودر کشته میشد..یکی از بچه های نوجوان که هیکل کوچکی داشت را فرستادیم که بی سرو صدا بره و راننده لودر رو بکشه..همین که زیر لودر رسید راننده بیل لودر رو اورد پایین و کمر این نوجوان خورد شد،نگران شدیم گفتیم الان داد میزنه از درد و عملیات لو میره..اما دریغ از یک آخ...همونجا ریر لودر بی صدا دست و پا زد تا شهید شد....
دلاور کیه؟؟؟جومونگ؟؟چرا باید ذهن مردم ما یه بازیگر فیلم افسانه رو دلاور بشناسه؟؟ازیه بچه 5 ساله تا پیرمرد 90ساله بپرسید جومونگ کیه ؟
اون رو به عنوان یه شخصیت محبوب میشناسه..شهید قجه ای رو کی میشناسه؟شهید محمودی،شهید هاشمی رو چی..............؟
ادامه دارد....

لطفا مظلوم نمایی نکنید..!!!مقصر خود ما هستیم ...من و شما..
فقط گفتیم شهدا شرمنده ایم..برای شهدا چکار کردیم؟؟
دشمن یک میلیون و صد و پنجاه هزار موشک و خمپاره ریخت روی سه راه شهادت و اون منطقه رو شخم زد..دید که فایده نداره هرچی میکشه ما بیشتر و محکم تر میشم..همونطوری که امام راحل فرمود بکشید ما را زنده تر میشویم...
جنگ تمام شد اما تمام نشد و دشمن با سلاحی دیگر وارد شد و اسم این جنگ شد جنگ نرم....
میدان مین امروز شده اینترنت و ماهواره و همین فیلم های تهاجم فرهنگی ،کدوم یکی از ما جنگید توی این جنگ؟توی اتاق کدوم یکی از ما یه چفیه چسبیده و یه عکس شهید وسطش؟؟
کدوم یکی از ما وقتی دیدیم دوستمون داره میره روی میدون مین دشمن دستشو گرفتیم و نذاشتیم بره؟؟فقط حرف زدیم و گریه کردیم و گفتیم شهدا شرمنده ایم..

یاد کردن یاد شهدا و شناختن شهدا و شناساندن شهدا یک وظیفه است..
ما در مقابل همه خون هایی که ریخته شد مسولیم..
طلاییه دیدم یه خانمی داره زمین رو میکنه ..نزدیک رفتم که بر حسب وظیفه بگم خواهرم زمین رو نکنید..دیدم داره گریه میکنه و همین طوری که زمین رو میکنه داد میزنه بابایی کجایی؟کجا دنبالت بگردم ؟بابایی خواستگار دارم،کجایی؟زبونم قفل شد و زانوهام سست شد......مادران شهدایی رو میدیدم که با عکس فرزندی که هیچ وقت پیکرش پیدا نشد دنبال بچه هاشون میگشتن...یکی شون که خیلی پیر بود با پسرش اومده بود پسرش میگفت هنوز وقتی زنگ در به صدا در میاد میگه این دیگه علی پسرمه.........
ما در مقابل همه این افراد مسولیم در مقابل بیشتر از 5000خانواده ای که هنوز در انتظار پیکر عزیزانشون هستن مسولیم..در مقابل فرزند اون جانباز شیمیایی که زار میزد و میگفت امسال اولین سالی هست که بدون بابام میایم مناطق و پدرم چند ماه پیش با یک دنیا زجر شهید شد مسولیم
.

این فایل ها رو گوش بدید به نظرم خیلی تاثیر گذاره...
یکیش در مورد دختر یه شهیده و دیگری در مورد مادر شهید مفقودالاثر

سلام

به خدا ارزش کار ها امثال پدر من بیشتر از این که بیان تو تلویزون رادیو در مورد جانباز و شهید صحبت کنند !

فقط میریم اداره دنبال کار پدرم این ساختمانهای 10 طبقه .طبقه میشونمش میگم میرم کارتو میرسم میام چون با وضع حرکتیش نمی تونه این چندین پله بالا و پایین بره ! میگم بابام جانبازه نمی تونه بیاد . بر میگردن میگن به ماچه می خواست نره جبهه!!!!!

بگذریم . اجرشون پیش کسی است که عدالت رو برپا میکنه ! نه دست من است نه دست شما و نه دست آقایون.

چرا جومونگ دلاور شد ! از تبلیغات اشتباه ما !

ميشه بگيد جومونگ كجاش دلاوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

madanchi11;99657 نوشت:
ر میگردن میگن به ماچه می خواست نره جبهه!!!!!

اگه نمي رفتن الان ما خيلي راحت جلو كامپيوتر نمي نشستيم و از بيگانه حمايت كنيم

با سلام
دوستان این مطالب جای بحث نداره(لطفا وارد بحث نشید) فقط انشالله این مطالب باعث بیداری همه ما بشه
از انجمن فرهنگی و همه کاربرانی که فرصت بیشتری دارند خواهش میکنم در صورت امکان گروهی تشکیل بدهند و در مورد شهدا فعالیت منظم داشته باشند تا همه کابرانی که به سایت میان بیشتر با شهدا آشنا بشن.اثری که خون شهید برای هدایت انسان ها داره من توی هیچ چیز ندیدم..به قول سید یاسر یکی از راوی های مناطق جنوب که رو به آسمون کرد و گفت: آی غربی ها و امریکایی ها که 20 میلیون میلیارد هزینه کردید تا این جوان ها رو از راه بدر کنید ماهواره هاتون رو روشن کنید و ببینید یه چفیه 1000تومنی داره چکار میکنه...........ما از 72 کشور جهان زایر داشتیم امسال..چندین مورد داشتیم که توی همین مناطق مسلمون شدن...چقدر دختر و پسر بودن که خودشون رو با شهدا پیدا کردن..
شهدا رو پیدا کنید تا بیشتر گم نشدیم

تنهاترین سردار;99603 نوشت:
سلام این عکس رو ببینید......

من که نه فیلمش رو دیدم. نه می شناسمش ! نه می دونم مربوط به کدوم فیلمه؟ فقط می دونم از این فیلمهای مزخرف کره ای ( یا چینی! یا ژاپنی ! یا نمی دونم از اون چشم بادامیهاست. ) که هر من باید زحمت کانال عوض کردن را به خودم می دادم!

برای جا افتادن بهتر مطلب لحن این کلام رو تعمدا مقداری رادیکال می کنم، عصر ما عصر توهمه، یه تکه چرم و پلاستیک یه گوشه ی دنیا از یه خط رد میشه، یه میلیارد نفر بالا و پایین می پرن و می خندن، یک میلیارد دیگه تو سر خودشون می زنن و گریه می کنن، یا یه شخصیت خیالی مثل جومونگ اینطور عوام مردم رو درگیر می کنه، از این دست مسائل فراوونه، البته دقیق تر بشیم همیشه همینطور بوده و همینطور هم خواهد بود:

«اَكْثَرَ النّاسِ لا یشْكُرونَ» (بقره؛ 243)

«اَكْثَرَ النّاسِ لا یعلَمونَ» (اعراف؛ 187)

«اَكْثَرَ النّاسِ لا یؤمِنونَ» (هود؛ 17)

«اَكْثَركُمْ فاسِقونَ» (مائده؛ 59)

«اَكْثَرُهُم لا یعْقِلونَ» (مائده؛ 103)

«اَكْثَرَهُم یجْهَلُونَ» (انعام؛ 111)

«وَ ما یتَّبعُ اَكثَرُهُم اِلاّ ظَنّاً» (یونس؛ 36)

«اَكثَرُهُمُ الْكافِرونَ» (نحل؛ 83)

و...

seyedziya;99778 نوشت:
عصر ما عصر توهمه،

و عصر منیت ، اینکه چیکار کنم موفق بشم ، چیکار کنم پولدار بشم ، چیکار کنم رئیس بشم ، چیکار کنم پیشرفت کنم ، چگونه از انسانهای دیگر به عنوان نردبان ترقی استفاده کنم ، چیکار کنم مشهور بشم ، و ......... حتی به بهای خرد و له کردن دیگران و از بین بردن اخلاقیات، همش من من من

در مقابل تفکر شهداء

چیکار کنم موفق بشیم ، چیکار کنم پیشرفت کنیم ، چیکار کنم سربلند بشیم ، چیکار کنم انسانهای دیگر در آرامش باشند، چیکار کنیم جون دیگران را نجات بدم و ............. حتی به بهای از دست دادن زندگی و حیات :geryeh:

سلام
با تشکر از توجه همه دوستان و جملات زیبایی که فرمودند.
عصر توهم و عصر منیت و عصری که خیلی ها فقط حرف میزنن...
دوستان گفتیم و گفتم اما نتیجه چی شد؟؟؟همه تایید کردید و قبول کردم اما باید چکار کرد؟چکار میخوایم و میتونیم بکنیم؟اینه که مهمه ...
چند پیشنهاد از من:
-توی خونه مون یا اتاق شخصی یه سمت رو اختصاص بدیم به یاد شهدا...خیلی با سلیقه یه چفیه بچبونیم به دیوار و عکس یه شهید (میشه شهید خودتون باشه)رو بزنید روی چفیه و دورشو با گل یا سلیقه خودنون تزیین کنید..
یکی این که یاد شهید رو زنده نگه داشتید و دیگری الگویی میشید برای فامیل و تشویق کنید دیگران هم اینکار رو بکنن

-روی بچه های کوچکتر کار کنیم تا از همین بچه گی با فرهنگ شهدا بزرگ بشن..باور کنید اگر خیلی خوشبینانه بگم 70 درصد جوانان ما شهدای بزرگ از جمله شهید همت رو نمیشناسن.

دوستان بیکار نشینید..هر کی راهکاری داره برای این سایت یا بیرون این سایت بگه تا همه بتونیم استفاده کنیم...

:Gig:

کسی راهکار و پیشنهادی نداره؟چه کار کنیم که سایت بوی شهدا رو بگیره؟توی زنده گی روزمره برای زنده نگه داشتن یاد شهدا چکار کنیم؟؟
بازم من میگم:
-به جای این همه اس ام اس رنگارنگ برای دوستانمون جملات شهدا و جملاتی رو که یاد شهید رو زنده میکنه بفرستیم.
-عکس صفحه موبایلمون ..زنگ موبایلمون همه یادی از شهدا و اسمی از شهدا توش باشه
-توی اسک دین هر روز رو اسم یک شهید بذاریم ..مثلا امروز روز شهید...فردا.. و همیشه ادامه داشته باشه..هر روز یک شهید بزرگوار

حتی میتونیم در باره اون شهید که اسم روز رو گذاشتم به اسمش مطلب بذاریم ...و دوستان ختم صلوات داشته باشن برای اون شهید..تا شب کلی گل صلوات جمع میکنیم..البته باید کاربران رو عادت داد تا هر روز منتظر اسم یک شهید باشند
میشه روی لوگوی سایت مثل همین هفت سین اسم یا عکس اون شهید رو قرار داد و هعلام کرد امروز روز شهید...
پیشنهاد بدید................یالا....:Kaf:

سلام
تو رو خدا دیگه نگید دلم کباب شد:Ghamgin:

خود من از طرفدارای این آقا بودم ولی وقتی با این هزینه هنگفت ایشون رو به ایران اوردن و مردم ایران این همه بهشون محبت کردن ایشون خوب جواب محبتای ما ایرانی ها رو دادن............

بعد برگشتنشون از ایران مصاحبه ای با یکی از مجله های کشورشون انجام دادن و خوب از خجالت ایرانی ها در اومدن.واقعا براشون متاسفم و هم چنین برای خودم:Ghamgin:

جومونگ 1شخصیت خیالی نیست و در زمان خودش انسان بسیار خوب و درستکاری بوده ولی برای مردم کشور خودش.ما الگو های خودمون رو از یاد بردیم

نمی دونم اون دنیا چطور میخوایم جواب خون شهدا رو بدیم و همچنین جواب بچه هاشون رو که هر لحظه منتظر برگشتن پدرشون بودن.فقط میتونم بگم شهدا شرمنده ایم:Ghamgin:

rana;100568 نوشت:
فقط میتونم بگم شهدا شرمنده ایم

سلام
ممنون از حرفای خوبی که گفتید
اما با جمله اخرتون اصلا موافق نیستم.
ما که همیشه شرمنده شهدا هستیم اما این که بگیم فقط میتونیم بگیم شرمنده که درست نیست..
خیلی کارها میشه کرد فقط باید همت داشت و یا علی گفت.
میشه از همین الان شروع کنید و به جای عکس فعلی اوتاوار عکس یه شهید رو بذارید(البته نظر خودتونه)

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
تشکر از دوست عزیز و خوبم جناب تنهاترین سردار
دوستان این پیشنهاد بنده حقیر است البته ملامت نکنید ما عادت کردیم همه چیز را یا نرم افزار کنیم یا نرم افزار ببینم
پیشنهاد می کنم با کمک کاربران اسک دین یک نرم افزار برای شهدا و برای استفاده از این چراغ های هدایت ساخته شود
شما عزیزان می توانید در این امر سهیم باشید مطالب با ذکر نام کاربری شما در نرم افزار ذکر می شود
دوستان می توانند در موضوعات زیر اقدام به تهیه و جمع اوری مطلب کنند
خاطرات جالب از شهیدان
توصیه های شهیدان ( در مورد حجاب، عفاف ،دینداری و...)
وصیت نامه
تصاویر جالب
مواضع و حمایت های شهدا در قبال رهبری
شهدا و امام زمان
شهادت های عجیب
و...
با تشکر

mahdi60;100598 نوشت:
وستان این پیشنهاد بنده حقیر است البته ملامت نکنید ما عادت کردیم همه چیز را یا نرم افزار کنیم یا نرم افزار ببینم پیشنهاد می کنم با کمک کاربران اسک دین یک نرم افزار برای شهدا و برای استفاده از این چراغ های هدایت ساخته شود

:Kaf::Kaf::Kaf:

سلام داداش گلم:Gol:
خدا خیرت بده خیلیییییییییییییییی خوشحالم کردی...
اجرت با شهدا
:Gol:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

تشکر جناب مهدی60
من هم موافقم
البته این پیشنهاد رو قبلا به جناب گل لیلا داده بودم ...
بنده با یه نرم افزار کامل و جامع در زمینه دفاع مقدس و شهدا موافقم
میشه از الان شروع کرد

به امید توفیق

سلیلة الزهراء;100602 نوشت:
میشه از الان شروع کرد

سلام
فی هذه ساعه...
خیلی خوبه این یعنی همت..
اجرتون با شهدا
ادامه پیشنهاد ها و عمل به اون ها فراموش نشه دوستان.:Gol:
یه فایل از استاد رائفی پور میذارم حتما گوش کنید حرفای خیلی قشنگی در مورد شهدا میزنه
خدانگهدار دوستان:Gol:

مـهـدی;100598 نوشت:
پیشنهاد می کنم با کمک کاربران اسک دین یک نرم افزار برای شهدا و برای استفاده از این چراغ های هدایت ساخته شود

سلیلة الزهراء;100602 نوشت:
سلام تشکر جناب مهدی60 من هم موافقم البته این پیشنهاد رو قبلا به جناب گل لیلا داده بودم ... بنده با یه نرم افزار کامل و جامع در زمینه دفاع مقدس و شهدا موافقم میشه از الان شروع کرد

سلام
صرفا جهت یادآوری........

بنام خدا

سلام

اگر با احساس جلو برید
اگر بخواید دوستان رو فقط احساسی کنید (منظورم بیرون از نت یا نت)
پس در حد همون احساس هم میفهمن و جلو میرن
این حرفا که فرمودین قشنگه
خیلی هم قشنگ
و البته حقیقت
اما با شورو احساس کسی ثابت قدم نمیمونه
وقتی که میخوایم از شهدا برای کسی حرف بزنیم،پیامک بدیم،عکس بچسبونیم
باید جنگ رو
هدفش رو
حکم جهاد رو
ارزش ها رو
و...
بشناسیم
باید سیر تا پیاز خود اون شهید رو بدونیم
باید بشناسیم تا بشناسونیم

توی اردوها ی جنوب بچه ها رو احساسی میکنن بعدم ولشون میکنن دیگه از همون احساس استفاده نمیکنن تا به بار بشینه
چه عکسایی که ما نچسبونیدم به اتاقو جلو همون عکسا گناه کردیم
چه اس ام اسای سخن شهید رو نفرستادیمو با همون موبایل گناه کردیم
........................................
یکی از شهیدو شهادت دوره
باهاشون ارتباط برقرار نمیکنه
چون نمیشناسه
چون تا عکس شهیدو جنگ میاد کانال تلوزیون عوض میشه میره رو سریالی که حاجی عاشق دختره میشه
درد این دل زیاده آقا
اگر میخوای واسه شهید کاری کنید به امید قول کسی نشینید
تو همین تاپیک با هر پست پر شور و احساسیتون یک لینک از یک شهید بگذارید
اینطوری بهتره
یکی مثل من میگه این تاپیک علاوه بر شور شعور هم داره
مثل سخنرانی هایی که گذاشتین

ممنون

تلوزیون ما بدترین عامل واسه تبلیغات منفی هست

سلام
ممنون از نظرات زیبایی که دادید
به این ها به چشم یه تلنگر نگاه کنید که بیدار بشیم و ببینیم اطرافمون چه خبره سعی داشتم مظلومیت شهدا و بی معرفتی ما رو بگم توی این تاپیک..
این که پوستر جومونگ یا هر هنرپیشه و خواننده یا یه آدم بی بند و بار بچسبه به اتاق ما و خبری از یاد شهدا نباشه..
این که یادمون بیاد دلاور کیا بودن....
ما هرکاری برای شهدا بکنیم کم کردیم ...

تنهاترین سردار;99614 نوشت:
طلاییه که میرید وقتی دژ رو تا اخر میری به یه جایی میرسید که بهش میگن گودی قتلگاه..جایی که با تانک از روی رزمنده های ما رد شدن..جایی که توی همون تکه 120تا شهید پیدا کردن..
همونجا توی قتلگاه یه لودری هست ...راوی تعریف میکرد میگفت قبل از شروع عملیات لودر عراقی ها داشت کار میکرد ..موقعیت طوری بود که باید راننده لودر کشته میشد..یکی از بچه های نوجوان که هیکل کوچکی داشت را فرستادیم که بی سرو صدا بره و راننده لودر رو بکشه..همین که زیر لودر رسید راننده بیل لودر رو اورد پایین و کمر این نوجوان خورد شد،نگران شدیم گفتیم الان داد میزنه از درد و عملیات لو میره..اما دریغ از یک آخ...همونجا ریر لودر بی صدا دست و پا زد تا شهید شد....
دلاور کیه؟؟؟جومونگ؟؟چرا باید ذهن مردم ما یه بازیگر فیلم افسانه رو دلاور بشناسه؟؟ازیه بچه 5 ساله تا پیرمرد 90ساله بپرسید جومونگ کیه ؟
اون رو به عنوان یه شخصیت محبوب میشناسه..شهید قجه ای رو کی میشناسه؟شهید محمودی،شهید هاشمی رو چی..............؟
ادامه دارد....

موقعی که جومونگ نشون میداد . بعضی ساعتاش با در چشم باد که درون مایه ملی داشت مقارن بود
و خونواده ترجیح میداد جومونگ نگاه کنه:Ghamgin:
به نظر شما چرا؟
شاید هم به دلیل قدرت سینمایی فیلمشون بود
ولی...

سلام

جلوه ها و ساختش خوبه

فیلم های ما از لحاظ تکنیک جنگ و ... ضعیفه

باید قوی بشه

تنهاترین سردار;140304 نوشت:
سلام
صرفا جهت یادآوری........

[="Blue"]به نام خدا
با سلام و ادب
ممنون از یادآوری
گاهی جا داره برخی تاپیکها یادآوری بشه
نمونه اش همین
اجر شما با شهیدان:Gol:[/]

مدیر فرهنگی;141559 نوشت:
به نام خدا با سلام و ادب ممنون از یادآوری گاهی جا داره برخی تاپیکها یادآوری بشه نمونه اش همین اجر شما با شهیدان

سلام به مدیر فرهنگی عزیز و با تشکر از زحمات بی دریغ شما و بخش فرهنگی با توجه به استقبالی که میشه من فکر کنم این سایت یه بخش مجزا برای دفاع مقدس و شهدا کم داره...یعنی میشه همین جا قولشو از شما بگیریم؟؟؟؟:Gol::Gol::Gol::Gol:

سلام به نظر بنده اگر به جای چسباندن عکس شهیدان رو در و دیوار و یا فحش و لعنت فرستادن به افراد بیگانه ....با اندکی فکر کاری میکردیم فیلمی میساختیم از شهیدان و واقعیت های زندگیشون خیلی بهتر بود....اما منظور من از فیلم ..فیلمی نیست که امروزه میسازند فیلم های مسخره ای که فقط ساخته میشن واسه احساسات ما و کاملا تکراری و کلیشه ای هستند...من شخصا خودم دیگه تله فیلم ها و فیلم های سینمایی تکراری نمیبینم احساس میکنم وقتم تلف شده....ما فیلم های خوب زیاد داشتیم اما روز به روز بد تر میشه و وضع ایده های پشت فیلم هم بد تر....ای کاش به جای بودجه های کلانی که در خیلی از جاها از بین میره سر مسائل بی اهمیت ..بودجه ای در نظر گرفته شه واسه ساختن فیلم هایی نظیر یوسف پیامبر..محمد رسول الله...و یا خیلی از فیلم های سیاه پوستی و نژاد پرستی که ادم از دیدنش لذت ببره و چیزی یاد میگیره.....امید وارم یه روزی به جای شعار دادن فکر کنیم و کمی عمل....و کمی خلاقیت برای جذب جوان امروز....و اون روز مطمئن باشین که دیگه افتخار بچه های ایران جومونگ نخواهد بود....سعی کنیم از خلاقیت ها و فکر های خوب در سراسر دنیا الگو بگیریم....چه غرب چه شرق....فرقی نمیکند مسلمان یا غیر مسلمان فکر خوب ..خوبه....

با سلام
لازم نیست جهت گیری بشه به سمتی
اولا جومونگ افسانه نیست و اون اتفاقات واقعا در تاریخ کره رخ داده و اون ها هم قدرشو دونستن و ازش یک فیلم عالی درست کردن.
دوما چرا تقصیر رو بر گردن بیگانه میندازیم؟ خودمون تاریخ غنی داریم. داستان های فولکلوریک عالی داریم که میشه ازش هزاران فیلم و سریال درست کرد و نزدیک تر از اون ها جنگی داریم که واقعا درش حماسه آفریده شده. به جای اینکه به کمیت فیلم ها توجه کنیم یه خرده هم باید به کیفیتشون فکر کنیم.

تقصیر صدا و سیماست. به جای اینکه به فیلم های مبتذل سینما مجوز بده، باید پول خوبی به کارگردان های سازنده ی همون فیلم ها بده که فیلمی رو که فرهنگ ایرانی رو ترویج میده بسازند.

یه ارباب حلقه ها که نتیجه ی قوه ی خیال یک نویسنده بود اونقدر فروش رفت. حالا ما شاهنامه داریم پر از قصه. چون 1% پولی رو که یک بازیکن فوتبال میگیره به متخصص جلوه های ویژه نمیدیم، سرمون مونده بی کلاه. فیلم سینمایی باید جالب باشه که بیننده داشته باشه. اگر هم جالب نبود باید داستانش جالب باشه.

سلام
منم می گم تقصیر صدا و سیما و فیلم نامه نویسی هست
وقتی صدا و سیمای خودمون میاد یه فیلم می سازه واسه رفتن یه شهر به شهر دیگه 2 قسمت می ذاره معلومه که ادم حوصلش سر می ره
در صورتی که تو جومونگ سراسر هیجانه و ادم رو کنجکاو می کنه که بفهمه بعدش چیه
داستان حضرت یوسف یکی از بهترین داستان هاست ولی بجز چند قسمتش بقیش واقعا حوصله ادم رو سر می برد
رفتن به یه شهر دیگه یا نشون دادن یه زن اخه چه لزومی داره حتما 40 قسمت بشه بذار 10 قسمت ولی با کیفیت و با هیجان
دیگه ما جوونا خسته شدیم تو تلویزیون ببینیم یه ماشینی از هزار متری داره میاد و می ره یا یه اسبی میاد و می ره
جوونا دنبال هیجان هستن
نمونه بارزش فیلم محمد رسول الله(ص) ادم بازم که هنوز نگاش می کنه یه احساس غرور و هیجان درش بوجود میاد که دوست داره بازم نگاش کنه
یا هزاران شهید دیگه
باید صدا و سیما به روز بشه از تنبلی بیاد بیرون از 50 سال پیش بیاد بیرون
باید ذهن مخاطب رو کنجکاو کنه و همش منتظر باشه چی می خواد پیش بیاد
یه نوع هیپنوتیزم کنه مخاطب رو تا مخاطب دنبالش باشه
باور بفرمایید دوستم دو شبانه روز نخوابید کلا سیدیش رو خرید و جومونگ رو نگاه کرد داشت می مرد
وقتی بش می گی چرا نخوابیدی می گه واقعا قشنگ بود ادم رو کنجکاو می کرد
ببینید دنیا چقدر پیشرفت کرده ما واسه درس هم حاضر نیستیم دو شبانه روز بیدار باشیم حتی واسه عبادت ولی واسه یه فیلم نمونش خیلی زیاده
باید تنبلی رو بذاریم کنار و پا به پا با علم روانشناسی روز دنیا جلو بریم اگر می خواهیم که بزرگان خودمون پیامبران شهدا رو از دیگر افسانه ها پر رنگ تر کنیم
با صحبت و حرف درست نمی شه با علم فراروانشناسی باید جلو رفت تا عمق ذهن مخاطب رو نشونه گرفت
تا جوونای ما وقتی اسم شهید بیاد خشکشون بزنه و بگه این الگوی ماست
یا علی

سلام فیلمهای حماسه ای مربوط به اوایل انقلاب ودفاع مقدس خیلی بی محتواوغیرقابل قبول هستندوخالی بندی مثل اخراجی ها،نفوذی،حمله به اچ3،مهاجر حقایق جنگ تحمیلی درسینه ی آقای آوینی،شهیدباکری،شهیدان زین الدین به خاک سپرده شد،وسردارانی همچون سرداررشید،محسن رضایی ،قالیباف وسایرشهیدان وفرمانده هاوسربازان وبسیجیهای داوطلب خودشان برگی گرانبهاازتاریخ 8سال دفاع مقدس هستندیاخوزستانهاکه واقعاجنگ وبمباران وشهادت عزیزانشان رابه عینه دیدن وهنوزباگذشت سالیان سال درذهن جنگ رامجسم میکنند خدالعنت کنه صدام وبعث راوکسانی که ازداخل ایران به کشورخیانت کردند