صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: خاطره انگیز ترین روز تان در زندگی کدام روز بود ؟چرا؟

علاقه
    تدریس - تألیف - تحصیل
    نوشته
    1,916
    حضور
    34 روز 17 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12300

خاطره انگیز ترین روز تان در زندگی کدام روز بود ؟چرا؟

سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش

دوستان بزرگوار تعطیلات عید هم تمام شد . و 14 روز از سال جدید را هم پشت سر گذاشتیم.
    واین آغاز طبیعت در بهار مصادف است با گذر عمر ما .

وتعامل ما در این مسیر پر فراز و نشیب با دنیا همچنان ادامه دارد وچه خوشبخت آن کسانی که در این معامله با دنیا سود ببرند .

ودر مقابل متاع اندک دنیا بهای لحظات عمر گرانمایه را ارزان ومفت از دست ندهند .

راستی بهترین روز ما انسانها روزی است که در معامله با دنیا سود ببریم .

در این ایام از سال جدید ویا قبل از آن سودمند ترین روزتان کدام روز بوده ؟

.................................................. ................... حق یارتان .................................................. ..................................
    ویرایش توسط ••ostad•• : ۱۳۹۰/۰۱/۱۷ در ساعت ۱۹:۳۰

2. صلوات ها 21

3.  

علاقه
    چشم و دلی مجاب و کمی پنجره!
    نوشته
    1,219
    حضور
    12 روز 11 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    0
    گالری
    464
    صلوات
    12347

با سلام
    بهترین روز زندگی من روزی بود که خواهرم رو بعد از یک ماه بیماری سخت از بیمارستان آوردیم خونه.

اِنَّ النّاسَ عَبیدُ الدُّنْیا وَ الدِّینُ لَعْقٌ عَلى اَلْسِنَتِهِمْ یَحوطونَهُ ما دَرَّتْ مَعائِشُهُمْ فَاِذا مُحِّصوا بِالْبَلاءِ قَلَّ الدَّیّانونَ؛

به راستى که مردم بنده دنیا هستند و دین لق لقه زبان آنهاست
    تا جایى گرد دین می گردند که معاش آنها تامین باشد
    و چون در معرض امتحان قرار گیرند، دینداران کم مى‏ شوند

حسین ابن علی علیه السلام
    تحف العقول، ص 245

5. صلوات ها 16

علاقه
    تدریس - تألیف - تحصیل
    نوشته
    1,916
    حضور
    34 روز 17 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12300

نقل قول نوشته اصلی توسط مـــریم نمایش پست ها
    با سلام
    بهترین روز زندگی من روزی بود که خواهرم رو بعد از یک ماه بیماری سخت از بیمارستان آوردیم خونه.

بزرگوار ایا هیچ به این فکر کردهاید که چرا این روز را بهترین روز زندگی خود میدانید ؟

چرای آن هدف شما از زندگی را بیان میکند . و مسیر زندگی تان را برایتان روشنتر!!!

راستی بزرگوار چرا این روز بهترین روز زندگی شما بوده ؟ سودی که شما از این روز دریافت کردید چه بوده؟

.................................................. ........................ حق یارتان .................................................. .........................................

7. صلوات ها 12

علاقه
    چشم و دلی مجاب و کمی پنجره!
    نوشته
    1,219
    حضور
    12 روز 11 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    0
    گالری
    464
    صلوات
    12347

نقل قول نوشته اصلی توسط ••ostad•• نمایش پست ها
    سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش بزرگوار ایا هیچ به این فکر کردهاید که چرا این روز را بهترین روز زندگی خود میدانید ؟ چرای آن هدف شما از زندگی را بیان میکند . و مسیر زندگی تان را برایتان روشنتر!!! راستی بزرگوار چرا این روز بهترین روز زندگی شما بوده ؟ سودی که شما از این روز دریافت کردید چه بوده؟
    سلام
    خب من خواهرم رو خیلی دوست داشتم.
    روزهای خوب دیگری هم توی زندگیم بوده اما بیماری خواهرم ممکن بود منجر به مرگ بشه .
    نمی تونم خوشحالی اون روز رو به خاطر سودی بدونم که ازش دریافت کردم. اصلا اسمش رو نمی تونم سود بذارم.
    آدم وقتی کسی رو دوست داره ، دیگه به سود و زیان خودش فکر نمی کنه.
    خواهر من اون روز احساس سلامتی کرد. و همین برای من کافی بود.
    دیگه سود از این بهتر؟

اِنَّ النّاسَ عَبیدُ الدُّنْیا وَ الدِّینُ لَعْقٌ عَلى اَلْسِنَتِهِمْ یَحوطونَهُ ما دَرَّتْ مَعائِشُهُمْ فَاِذا مُحِّصوا بِالْبَلاءِ قَلَّ الدَّیّانونَ؛

به راستى که مردم بنده دنیا هستند و دین لق لقه زبان آنهاست
    تا جایى گرد دین می گردند که معاش آنها تامین باشد
    و چون در معرض امتحان قرار گیرند، دینداران کم مى‏ شوند

حسین ابن علی علیه السلام
    تحف العقول، ص 245

9. صلوات ها 12

علاقه
    تدریس - تألیف - تحصیل
    نوشته
    1,916
    حضور
    34 روز 17 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12300

نقل قول نوشته اصلی توسط مـــریم نمایش پست ها
    نمی تونم خوشحالی اون روز رو به خاطر سودی بدونم که ازش دریافت کردم. اصلا اسمش رو نمی تونم سود بذارم. آدم وقتی کسی رو دوست داره ، دیگه به سود و زیان خودش فکر نمی کنه. خواهر من اون روز احساس سلامتی کرد. و همین برای من کافی بود. دیگه سود از این بهتر؟

مریم بزرگوارم از این که هیچ سودی در این معامله بازندگی در نظرت نیست کمی باید تعجب کرد.
    شما در عوض غصه و غمی که از بیماری خواهرتان تحمل کردید ودر عوض نگرانیهایی که در مدت زمان عمرتان که با بیماری خواهرتان مصادف شد لحضات غم وغصه و نگرانی را با عشق ومحبت ودعا وخیر خواهی معامله کردید .
    اکنون که سلامتی او حاصل شده سود شما از این معامله حس خوب درک محبت و خیر خواهی برای غیر خودتان است .
    این یعنی یک قدم دور شدن از منیت و خودخواهی و سود در تعامل با زندگی !
    موفق باشی و سلامتی و خیرخواهی برکت زندگی ات باد

.................................................. .............................. حق یارتان .................................................. ..............................

11. صلوات ها 13

نوشته
    520
    حضور
    3 ساعت 13 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    77
    صلوات
    3595

سلام به همه دوستان

بهترين روز زندگي من مربوط به چند سال قبله روزي كه يه آدم بد و گناهكار و غرق در دنيارو كه تو غفلت عمر سپري ميكرد خداي مهربونش از روي لطف و كرم بهش توجه كرد و زندگيشو يه دفعه دگرگون كرد

براي اين آدمكام به جاي شاد غمگينه كه وقتي خدا تو اون روز عشقشو نصيبم كرد و عاشقش شدم فقط دو سال تونستم اون جوري باشم كه معشوقم دوست داره

اميدوارم خداي بزرگ و مهربون كاري كنه اين تنها سرمايمو كه عشق بهشه از دست ندم

التماس دعا
    ویرایش توسط نازنين مريم : ۱۳۹۰/۰۱/۱۴ در ساعت ۱۴:۲۷
    الهي
    اي كريمي كه بخشنده عطايي , اي حكيمي كه پوشنده خطايي , اي احدي كه در ذات و صفات بي همتايي , اي خالقي كه راهنمايي و اي قادري كه خدايي را سزايي , بذات لا يزال خود , به صفات با كمال خود , به عزت و جلال خود و بعظمت جمال خود , جان ما را صفاي خود ده , دل ما را هواي خود ده , چشم ما را ضياء خود ده و ما را آن ده كه آن به .

13. صلوات ها 16

نوشته
    666
    حضور
    4 روز 12 ساعت 26 دقیقه
    دریافت
    70
    آپلود
    1
    گالری
    423
    صلوات
    7040

سلام

بهترین روز زندگیم ، شایدم بهترین روزهای زندگیم ؛
    زمانی بود که برای شفای عزیزترینم دائماً مشغول راز و نیاز با خدا بودم!
    هرچندکه خیلی سخت بود ولی به این وسیله بهش خیلی نزدیک شدم........
    یه تجربه تلخ و شیرین!!!!!!!!
    تلخ از جهت دنیوی و سختی هاش!
    شیرین از جهت معنوی و نزدیکی به خدای مهربونمون!
    اما الان احساس میکنم که رابطم باهاش مثل قبل نیست!

خدایا ما رو حتی یه لحظه به خودمون وا مگذار

و خداوند
    سعادت ما را بر خود واجب ساخته
    پس
    نماز را بر ما واجب ساخت...
    تا سعادت ما را
    تضمین کند...

๑۩ تصاویر و طراحی های اسلامی ۩๑

15. صلوات ها 12

علاقه
    تدریس - تألیف - تحصیل
    نوشته
    1,916
    حضور
    34 روز 17 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12300

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنين مريم نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

بهترين روز زندگي من مربوط به چند سال قبله روزي كه يه آدم بد و گناهكار و غرق در دنيارو كه تو غفلت عمر سپري ميكرد خداي مهربونش از روي لطف و كرم بهش توجه كرد و زندگيشو يه دفعه دگرگون كرد

براي اين آدمكام به جاي شاد غمگينه كه وقتي خدا تو اون روز عشقشو نصيبم كرد و عاشقش شدم فقط دو سال تونستم اون جوري باشم كه معشوقم دوست داره

اميدوارم خداي بزرگ و مهربون كاري كنه اين تنها سرمايمو كه عشق بهشه از دست ندم

التماس دعا

بزرگوار خوش بر سعادت شما که طعم عشق را چشیده ای آن هم عشق به لطیف و کریم را
    خدای مهربون و لطیف باکرامتی که خودش فرموده( لا نکلف نفس الا وسعها )
    پس اگر تکلیف عشقش را بر شما هدیه کرده قطعا" وسعت وجودی داشته اید !!!بلکه این بار گران ولطیف بر دلهای کم وسعت نمیگنجد !

عجب معامله ی سنگینی حب دنیا و لذت زود گذر گناه را با عشق به خدا معامله کردن؟!!!

نگران نباشید! او که در این معامله عشقش را به شما ارزانی داشته خود نیز محافظتش میکند زیرا آگاه است که بندگان را تاب تحمل این وسعت از معرفت را بدون یاری او نیست ! تنها باید مراقب بود که دل را با غیر به نام عشق نیالود .که دل و میوه ی آن یعنی عشق فقط لایق اوست که خداست .ونه هیچ غیری !!!

.................................................. ......................... حق یارتان .................................................. .......................................
    ویرایش توسط ••ostad•• : ۱۳۹۰/۰۱/۱۴ در ساعت ۱۸:۳۳

17. صلوات ها 10

نوشته
    520
    حضور
    3 ساعت 13 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    77
    صلوات
    3595

بزرگوار خوش بر سعادت شما که طعم عشق را چشیده ای آن هم عشق به لطیف و کریم را
    خدای مهربون و لطیف باکرامتی که خودش فرموده( لا نکلف نفس الا وسعها )
    پس اگر تکلیف عشقش را بر شما هدیه کرده قطعا" وسعت وجودی داشته اید !!!بلکه این بار گران ولطیف بر دلهای کم وسعت نمیگنجد !

عجب معامله ی سنگینی حب دنیا و لذت زود گذر گناه را با عشق به خدا معامله کردن؟!!!

نگران نباشید! او که در این معامله عشقش را به شما ارزانی داشته خود نیز محافظتش میکند زیرا آگاه است که بندگان را تاب تحمل این وسعت از معرفت را بدون یاری او نیست ! تنها باید مراقب بود که دل را با غیر به نام عشق نیالود .که دل و میوه ی آن یعنی عشق فقط لایق اوست که خداست .ونه هیچ غیری !!!

سلام بر شما

واقعا حرفاتون روح آشفته و ناراحت منو خيلي آروم كرد ممنون.

تازگيا كه سوالات مختلف ديني برام مطرح ميشه دچار عذاب وجدان ميشم و در مقابل خدا احساس شرمندگي ميكنم و ازش عذرخواهي ميكنم البته هدف از عضويتم در سايت اين بوده به كمك كارشناسان بنيادين اعتقاداتمو قوي كنم و از برخي محيط هاي مضر دور بشم تا علاقه و محبتمو به خدا بتونم براي هميشه حفظ كنم .

رفتار عاشق بايد مطابق خواست معشوق باشه هميشه ازش كمك ميخوام كه منو به روزاي گذشته برگردونه كه اعمالم با احساسم مطابقت پيدا كنه و به توفيق خود خداي مهربون از هر چه خلاف ميلشه دوري كنم و شيريني عبادتشو دوباره نصيبم كنه .

نگران نباشید! او که در این معامله عشقش را به شما ارزانی داشته خود نیز محافظتش میکند
    اين حرفتون خيلي زياد به من انگيزه و اميد داد واقعا ممنونم

التماس دعا دارم خيلي زياد
    الهي
    اي كريمي كه بخشنده عطايي , اي حكيمي كه پوشنده خطايي , اي احدي كه در ذات و صفات بي همتايي , اي خالقي كه راهنمايي و اي قادري كه خدايي را سزايي , بذات لا يزال خود , به صفات با كمال خود , به عزت و جلال خود و بعظمت جمال خود , جان ما را صفاي خود ده , دل ما را هواي خود ده , چشم ما را ضياء خود ده و ما را آن ده كه آن به .

19. صلوات ها 10

علاقه
    تدریس - تألیف - تحصیل
    نوشته
    1,916
    حضور
    34 روز 17 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12300

نقل قول نوشته اصلی توسط زینب سادات نمایش پست ها
    سلام

بهترین روز زندگیم ، شایدم بهترین روزهای زندگیم ؛
    زمانی بود که برای شفای عزیزترینم دائماً مشغول راز و نیاز با خدا بودم!
    هرچندکه خیلی سخت بود ولی به این وسیله بهش خیلی نزدیک شدم........
    یه تجربه تلخ و شیرین!!!!!!!!
    تلخ از جهت دنیوی و سختی هاش!
    شیرین از جهت معنوی و نزدیکی به خدای مهربونمون!
    اما الان احساس میکنم که رابطم باهاش مثل قبل نیست!

خدایا ما رو حتی یه لحظه به خودمون وا مگذار

زینب سادات گرامی تجربه ی تلخ وشیرینت حاکی از آن است که در این معامله با دنی نا خود آگاه عزیزتر از خدا را برای خود برگزیدی !!!

گرچه برای شفای عزیزت به خدا نزدیک شدی و با معنویتش آشنایی پیدا کردی که این آشنایی وثمره ی ان شیرینی به همراه داشته اما از این که در عزت اورا به خدایت برتری دادی و عزیزترین خواندی اکنون به تلخی رسیدی واین حس را داری که رابطه ات با او مثل قبل نیست.
    میدانی بزرگوار اگر به خاطر عظمت وکبریایی خدا با او راز و نیاز کنی تو عزیزترین همه گان از جمله خدا خواهی شد ؟

واین یعنی یک معامله ی خوب وتعامل پر سود در دنیا !!!

.................................................. ......................... حق یارتان .................................................. ....................................

ویرایش توسط ••ostad•• : ۱۳۹۰/۰۱/۱۴ در ساعت ۲۲:۰۶

21. صلوات ها 7

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری