اشکها و لبخندها ( فایل صوتی )

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
اشکها و لبخندها ( فایل صوتی )

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیـــــــاء عند ربهم یرزقون

سلام علیکم جمیعا

امروز 1390/1/13 است و طبق رسوم ایرانیان روزی است که برای بیرون راندن نحسی ای که قوم یهود با خود به ایران آورده بودند مردم از خانه های خود خارج میشوند.

اینجا قصدندارم از تاریخچه و دلیل اینکه عدد 13 برای اکثر اقوام نحس شده صحبت کنم و ریشه آنرا با عقاید یهود بسنجم بلکه اینجا دو فایل صوتی تقدیم میکنم از حجه الاسلام انجوی نژاد که اولی خاطرات جبهه است که بسیار شیرین و جالب است و دومی که خاطرات نویسنده ای بنام صفائی است که جناب انجوی نژاد آنرا نقل میکند از زندگینامه سرداری بنام یونس زنگی آیادی

امیدوارم امروز نحسی نفس را از دل بیرون نمائیم.

دوستانیکه از خاطرات جبهه بیشتر یمخوهند بخوانند از کلام جناب انجوی نژاد میتوانند به نقلهای جناب سوگند و سلیله زهرای عزیز در این صفحات مراجعه نمایند.

http://www.askdin.com/showthread.php?p=62129

http://www.askdin.com/showthread.php?p=70869

اول لبخندها
با حجم 3.7 مگابایت 34 دقیقه mp3

( با کیفیت بالاتر با حجم حدودی 10 مگابایت در سایتهای دیگر موجود است )

یاحق

دوم اشکها

خب شاید این فایل صوتی را عده ای بشنوند و باور نکنند که چنین اتفاقی افتاده باشد. و یا اینکه نویسنده ها وقتی اینرا میشنوند آنرا از ترفندها نویسندگی برای کمک و قوت بخشیدن به تصورات خواننده بدانند.

حال در هر صورت و به هر شکلی که فکر میکنیم در این نقطه عقایدی مشترک داریم که کسانیکه برای بدست آوردن خدا از اموال و انفس گذشتند به او رسیدند . مهم این است.

و این کلام هم ذکری است بر این احوال.

حجم 2.7 مگابایت فرمت mp3
با عرض معذرت بخاطر مشکل فنی در سرور سایت آپ نشد لذا از اینجا دانلود کنید
و من الله التوفیق

یاحق

اشکها دانلود نمی شوند و فایلش حذف شده مجددا" زحمت بکشید
یاعلی

خادمی;160720 نوشت:
اشکها دانلود نمی شوند و فایلش حذف شده مجددا" زحمت بکشید یاعلی

سلام علیکم

امان از پارس اسپیس . با عرض معذرت کمی طول میکشد حدود 8900 فایل را در هارد جمع کردن این عواقب را هم دارد.
:Nishkhand:
یاحق

الحمدلله پیدا شد.

حاج یونس زنگی آبادی

التماس دعا