یک پیشنهاد به کاربرانی که نام کاربری خود را تغییر می دهند

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
یک پیشنهاد به کاربرانی که نام کاربری خود را تغییر می دهند

سلام
عرض احترام فراوان به همه کاربران محترم اسک دینی
بار ها مشاهده شده تغییر نام کاربری دوستان انجمن باعث سردرگمی کاربران دیگه شده مثلا چندین مورد مشاهده شده کاربری که آیدیش رو تغییر داده دیگر کاربرا به عنوان کاربر جدید شناختنش و حتی پیام خوش آمد هم براش گذاشتن:Moteajeb!: خلاصه اینکه ،یه پیشنهاد ساده برای رهایی از این سر درگمی که به تایید:Kaf: جناب Masoomi هم رسیده:
کاربرانی که نام کاربری خودشون رو تغییر میدن نام کاربری سابق رو تو امضاشون جا بدن به همین راحتی!

با تشکر از راهنماييهاي دوره اي مدير محترم اجرايي

به نظرم لازمه يه دوره آموزش بدو ورود به اسک دين بذاريد:ok:

کار رو يه سره کنيد خلاص!!!:Nishkhand:

من هم به کاربران محترم و عزيز اسک دين پيشنهاد ميدم که ترجيحاً هنگام تغيير نام کاربري ، نامي غير لاتين انتخاب کنن و چه بهتر که از القاب و اسامي ديني و قرآني بهره ببريم که انجمن در زمينه نامهاي کاربري هم يکدست بشه.

گل ليلا

يا علي:Gol:

سلام چرا شما انقد با تایپ لاتین مشکل دارین:Gig:

guest;93546 نوشت:
سلام چرا شما انقد با تایپ لاتین مشکل دارین

با سلام
حرفه خود بنده ، برنامه نويسي و كار با سينتكسهاي مختلف لاتين زبانهاي برنامه نويسي است.
اما رسم الخط و تحرير زبان شيرين فارسي و معنوي زبان عربي چيز ديگري است...
به خصوص در انجمني كه ديني و مذهبي است ، هر چه كلمات نزديكتر به زبان قرآن و حديث باشند به نظرم بهتر است.
اما به هر حال حق انتخاب با شما دوستان است.:ok:
يا علي
:Gol:

منظورم مشکله خوندنش نبود:khaneh:

منظورم دیدگاه سایت حالا متنا هیچی,‌ اما نام‌های کاربران به نظر من اشکال نداره

به نام علی اعلی

سلام بر همه کاربران اسک دین:Gol:

چون خودم با این مساله مواجه شدم گفتم بقیه بزرگواران رو هم مطلع کنم:

مدیر اجرایی;92668 نوشت:
سلام
عرض احترام فراوان به همه کاربران محترم اسک دینی
بار ها مشاهده شده تغییر نام کاربری دوستان انجمن باعث سردرگمی کاربران دیگه شده مثلا چندین مورد مشاهده شده کاربری که آیدیش رو تغییر داده دیگر کاربرا به عنوان کاربر جدید شناختنش و حتی پیام خوش آمد هم براش گذاشتن:Moteajeb!: خلاصه اینکه ،یه پیشنهاد ساده برای رهایی از این سر درگمی که به تایید:Kaf: جناب Masoomi هم رسیده:
کاربرانی که نام کاربری خودشون رو تغییر میدن نام کاربری سابق رو تو امضاشون جا بدن به همین راحتی!

تشکر از همه اسک دینی های عزیز:ok::ok::ok: