درخواست کمک از بزرگان وصاحب نظران دفاع مقدس(مهم و غیر فوری)

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
درخواست کمک از بزرگان وصاحب نظران دفاع مقدس(مهم و غیر فوری)

[="Magenta"]سلام:Ghamgin:
این ترم درس آشنایی با دفاع مقدس برداشتم با ذوق و شوق گفتیم یه استاد هلو میادو 20 میده و میره
نمیدونید چیا کشیدیم تا این درسو برداشتیم :Gig:

اما
صدای دهل از دور خوش است :Ghamgin:
چشمتون روز بد نبینی یه استاد اومده نمیشه سر کلاس نفس کشید.:Gig:

یک پروژه داده در حد پایانامه (همون در حد تیم ملی)

حالا بعد این مقدمه یک پروژه کامل در مورد دفاع مقدس میخوام هر موضوعی باشه
مثل خلاصه کتاب
اگه کار شبیه این انجام دادیدو دارید که شرمندم میکنم اینجا قرار بدید

مهمه چون مهمه دیگه بعد غیر فوریه چون تا بعد عید وقت داره

التماس دعا

[/]

[="Blue"]به نام خدا
با سلام و خوش آمدگویی
[="Red"]شاید ویژه نامه های در سطح نت بتونه کمکتون کنه[/]
نظیر[/]

ويژه نامه ها و مجلات الكترونيكي - سرداران شهيد و شهداي شاخص
یا
کتابخانه

سلام ممنون

راستش گفت اگر کپی همین مطالبی که تو نت باشه بدون تعارف صفر میده همین الانم قاچاقی اومدم اینجا تاپیک زدم

گفتم اول اگه کسی کار خاصی تو این زمینه کرده ممنون میشم قرار بده اگر نبود برم دنبال سرچ

اومدم یه جارو بزنم این تاپیک خاک نخوره

سلام و عرض ادب.:Gol:

امیدوارم روزی برسد که دیگر از این پروژه ها نخواهند.

کار نکرده ام ولی شاید سایت مجلات اسلامی noormags برای سر زدن بد نباشد.(چون از گوگل نمی توان به محتوای بعضی مقالات دسترسی پیدا کرد.)

مقالات زیاد هم هستند که در اینترنت می توان به آنها دسترسی پیدا کرد که احتمالا به دردتان نخورد.

‫ارزشمندی و تأثير خاطره نويسی دفاع مقدس بر‬ ‫روند نمايشنامه نويسی‬

جنگ شیمیایی علیه ایران از ‫پژوهشكده علوم ومعارف دفاع مقدس‬

در صورت استفاده منابع مقالات را هم ذکر کنید ممنونم.(در کل اگر چند مقاله را ترکیب کنید هم استاد هم خودتان راضی می شوید هم ... )

التماس دعا.:Gol::Gol:
تشکر.

sysysy;89702 نوشت:
سلام و عرض ادب.:Gol:

امیدوارم روزی برسد که دیگر از این پروژه ها نخواهند.

کار نکرده ام ولی شاید سایت مجلات اسلامی noormags برای سر زدن بد نباشد.(چون از گوگل نمی توان به محتوای بعضی مقالات دسترسی پیدا کرد.)

مقالات زیاد هم هستند که در اینترنت می توان به آنها دسترسی پیدا کرد که احتمالا به دردتان نخورد.

‫ارزشمندی و تأثير خاطره نويسی دفاع مقدس بر‬ ‫روند نمايشنامه نويسی‬

جنگ شیمیایی علیه ایران از ‫پژوهشكده علوم ومعارف دفاع مقدس‬

در صورت استفاده منابع مقالات را هم ذکر کنید ممنونم.(در کل اگر چند مقاله را ترکیب کنید هم استاد هم خودتان راضی می شوید هم ... )

التماس دعا.:Gol::Gol:
تشکر.

سلام بزرگوار

آمین

متاسفانه استادای این درسها به جای اینکه بچه هارو جذب کنن دفع میکنن نه این درس بیشتر درسهای عمومی طوری رفتار میکنن که از ترم بعد بچه ها به هم توصیه کنن یه وقت این درسو نگیریا
یا بعضی استادا دروس عمومی مثل انقلاب اندیشه 1 و 2 اینقدر سخت گیری میکنن که ازون درس فقط یک روز حفظ کردن مطالبش به یادمون بمونه
استادی داشتیم که روحانیم بود اینقدر قشنگ تاریخ امامتو گفت که کلاسش برامون مثل زنگ تفریح بود توصیفش مثل این بود داریم فیلمشو میبینم آخرم اصلا برای امتحان سخت نگرفت یه 40 تا سوال از کل کتاب مشخص کرد با از 40 تا 10 تاشو مهم تر کرد که حتما ده نمره ازشون میاد هم امتحانش خوب بود و هم هنوزم حرفهاش به یادمه خدا خیرش بده
بعضی استادا برعکس به جای اینکه یکم تو این درسها کمک کنن معدل بچجه ها بالا بره امتحانی میگیرن که.....بماند

ممنون دوست بزرگوار از راهنماییتون :Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol:
ما بازم چشم انتظار مطالب بیشتر از بزرگان این عرصه میمانیم :ok:

HAMED-DJ;89285 نوشت:
یک پروژه کامل در مورد دفاع مقدس میخوام هر موضوعی باشه
مثل خلاصه کتاب

سلام به اسک دینی های عزیز:Gol:
نمی دونم جناب HAMED-DJ شاید از شنیدنه نظر بنده خندتون بگیره شاید هم استقبال کنید:Gig:
ولی به این فکر کنید که شاید این توفیقیه که خدا بهتون داده که به این بهانه بیشتر به شهدا فکر کنید به جانبازا!
اگه وقتشو دارید، همین 5شنبه که میاد یه سر به گلزار شهدا بزنید. خونواده های شهدا میان به مزار بچه هاشون ، هم رزم ها میان، حرف های زیادی برای گفتن دارن:ok:
چه خوب می شد اگه به جای کپی مطالبی که دیگران انجام دادن و یه کار تکراریه، حالا که این توفیق نصیبتون شده، خودتون دست به کار شید! مطمئن باشید لذتی داره که هیچ نمره ی بیستی اون لذتو بهتون نمی ده.

یا اینکه یه سر برید پیش جانبازا و خاطرات اونها رو، دردهاشونو، نامردی ماهارو(خودم رو عرض می کنم که تاحالا یه سر بهشون نزدم) نسبت به اونا بیارید روکاغذ! فیلم، عکس، به خدا کم برامون زحمت نکشیدن! ارزش کار روی یه پایان نامه رو دارن.
التماس دعا

مبين طرح;89985 نوشت:

سلام به اسک دینی های عزیز:Gol:
نمی دونم جناب HAMED-DJ شاید از شنیدنه نظر بنده خندتون بگیره شاید هم استقبال کنید:Gig:
ولی به این فکر کنید که شاید این توفیقیه که خدا بهتون داده که به این بهانه بیشتر به شهدا فکر کنید به جانبازا!
اگه وقتشو دارید، همین 5شنبه که میاد یه سر به گلزار شهدا بزنید. خونواده های شهدا میان به مزار بچه هاشون ، هم رزم ها میان، حرف های زیادی برای گفتن دارن:ok:
چه خوب می شد اگه به جای کپی مطالبی که دیگران انجام دادن و یه کار تکراریه، حالا که این توفیق نصیبتون شده، خودتون دست به کار شید! مطمئن باشید لذتی داره که هیچ نمره ی بیستی اون لذتو بهتون نمی ده.

یا اینکه یه سر برید پیش جانبازا و خاطرات اونها رو، دردهاشونو، نامردی ماهارو(خودم رو عرض می کنم که تاحالا یه سر بهشون نزدم) نسبت به اونا بیارید روکاغذ! فیلم، عکس، به خدا کم برامون زحمت نکشیدن! ارزش کار روی یه پایان نامه رو دارن.
التماس دعا

[="Magenta"]
مبين طرح;89985 نوشت:

سلام بزرگوار
ممنون از راهنهماییتون :Gol:
اتفاقا الان که گفتیدا یادم اومد یکی از بستگان جانبازه میشه ازونم کمک گرفت

نه بحثی که کردم کلی بود منظورم این بود شاید تو جمع 50 نفری که این درسو گرفتن جند نفر راهی که گفتید شما رو انتخاب کنن ولی بقیه از این درس بیزار میشن خودتون جو دانشجوها رو بهتر میدونید منظورم این بود استاد باید طوری جو کلاس رو پیش ببره که هم این خاطرات همیشه بمونه و همه مشتاق گرفتن این درس این جنبه درس خیلی کارآمد تره تا سخت گیریش حتی افرادی که تاحالا هیچ علاقه ای به دفاع مقدس و شهیدا نداشتن به واسطه استاد و کلاسش با این مباحث انس بگیرن

[/]