عيدي اسك ديني هابه يكديگر به مناسبت ميلاد پيامبر(ص)وامام صادق(ع)

تب‌های اولیه

50 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
عيدي اسك ديني هابه يكديگر به مناسبت ميلاد پيامبر(ص)وامام صادق(ع)

صدای
بال و پر جبرئیل می آید
شب است و ماه به آغوش ایل می آید
لب کویر پس
از این ترک نخواهد خورد
که ساقی از طرف سلسبیل می آید
لباس خاطره را
از حریر عشق بدوز
حلیمه! نزد تو فردی اصیل می آید
نگاه آمنه از این
به بعد می خندد
چرا که معجزه ای بی بدیل می آید

عيدي بنده تقديم به همه اسك ديني هاي عزيز

از فرمايشات رسول گرامي اسلام حضرت محمد ابن عبدالله صلي الله عليه وآله وسلم:
«خدایا مرا به علم توانگر ساز و به حلم زینت بخش و به تقوی عزیز کن و به عافیت زیبایی ده.»

امام صادق (ع):

مَن عَرَفَ اللهَ خافَ اللهَ و مَن خافَ اللهَ سَخَت نَفسَهُ عَنِ الدُّنیا

هر که خدا رابشناسد ترس او در دلش می افتد و هر كه از خدا ترسان باشد نفسش از دنیا باز می ماند.

(جهاد النفس، ص 83)

كارشناس بزرگوار جناب عماد مطلبي رو نقل كردن كه بنده هم در اينجا اون رو تقديم شما ميكنم:

وقتی که ابولهب ازدنیا رفت برادرش عباس بعد از یکسال اورادرخواب دیدوپرسید حالت چطور است ؟
ابولهب گفت ((درآتش دوزخ هستم ولي در (هر شب دوشنبه يادرهرشب دوبار)برعذاب من تخفيف داده مي شودوازبين دوانگشت شست واشاره دستم آب مي مکم واين تخفيف به خاطر آن است که ثويبه رابه مژدگاني اينکه به من بشارت تولد محمد صلي الله عليه وآله وسلم راداد آزاد کردم واوآن حضرت راشير داد))
مورخ معروف ابن جوزي مي گويدوقتي که چنين تخفيفي براي ابولهب که آيات قران در مزمت اونازل شده داده شود آيا در آتش است آن کسي که در شب ولادت پيامبر شاد وخوشحال باشد ،بنا براين روايت درمورد مسلمان يکتا پرستي که از امت پيامبرصلي الله عليه وآله وسلم است وشب وروز ولادت آن حضرت جشن مي گيردوانفاق مي کند وشيريني وغذا به مردم مي دهد بايد پاداشهاي بسيار در نظر گرفت .....
درادامه شيخ عباس مي فرمايد: واز اموري که تجربه شده است اينکه شادي کردن وگرامي داشتن شب وروز ولادت پيامبر صلي الله عليه واله وسلم موجب بيمه شدن از حوادث تلخ در آن سال مي گردد ومژده اي براي بر آمدن آرزو ها ووصول به اهداف است خداوند ما وشما رابراي انجام کارهاي نيک موفق بداردوبراي انجام سنتهاي نيک ياري کند که او ماراکافي بوده واو نيکو نگهباني است
:Gol::Gol:به نقل از کتاب کحل البصر عالم فرزانه شيخ عباس قمي :Gol::Gol:

زیک مشرق نمایان شد دو خورشید جهان ­آرا

که رخت نور پوشاندند بر تن آسمان­ها را

دو مرآت جمال حق، دو دریای کمال حق

دو نور لایزال حق، دو شمع جمع محفل­ها

دو وجه الله ربانی، دو سرّ الله سبحانی

دو رخسار سماواتی، دو انسان خدا سیما

دو عیسی دم، دو موسی ید، دو حُسن خالق سرمد

یکی صادق یکی احمد یکی عالی یکی اعلا

سلام
عید همگی مبارک :hamdel:
این هم عیدی من. فایل پیوست شده را دانلود کنید. البته سازنده اش بنده نیستم. ایمیل شده بود از طرف دوستان
بسیار بسیار زیباست
حتما حتما حتما دانلود کنید و برای سازنده و فرستندگانش دعا کنید
التماس دعا :Sham:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت فاطمه سلام الله علیها می فرمایند

هرکس بهترین عبادات خود را برای خدا به جای اورد خدا بهترین نعمتهای خود را برای او می فرستد

حضرت فاطمه سلام الله علیها حدیثی به این مضمون دارند که البته متن دقیقش خاطم نیست

هرکس کثرت ذکر او را از خواستن حاجت بازبدارد خدا انچنان به او عطا می کند که به حاجت خواهان عطا نفرموده است

عید همه مبارک

تنها چیزی که میتونم بگم اینه:الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

انشاالله خدا همه ما رو به برکت این عید و تولد عاقبت به خیر کنه.

آب زنيد راه هين که نگار می رسد مژده دهيد باغ را بوی بهار می رسد

راه دهيد يار را ، آن مه ده چهار را کز رخ نور بخش او نور نثار می رسد

چاک شده ست آسمان،غلغله ای ست در جهان عنبر و مشک می دمد ،سنجق يار می رسد

رونق باغ می رسد، چشم و چراخ می رسد غم به کناره می رود ، مه به کنارمی رسد

تير روانه می رود ، سوی نشانه می رود ما چه نشسته ايم پس؟شه زشکار می رسد

باغ سلام می کند سرو قيام می کند سبزه پياده می رود ، غنچه سوار می رسد

خلوتيان آسمان تا چه شراب می خورند ! روح خراب و مست شد، عقل خمار می رسد

چون برسی به کوی ما،خامشی است خوی ما زان که زگفت و گوی ما، گرد و غبار می رسد

:Gol:سلام سلام:Gol:

اي محمد (ص)اي رسول بهترين کردارها
حسن خلقت شهره در اخلاقها ، رفتارها

در بيانت بند مي آيد زبان ناطقان
قامت مدحت کجا و خلعت گفتارها

بال رفتن تا حريمت را ندارد اين قلم
قاب قوسينت کجا و مرغک پندارها

اشهدان لا اله جزخدای دین تو
اشهدانت النبی ای احمد مختارها

ولادت با سعادت پیامبر خوب و نازنینمون که سلام و درود خدا بر او و خاندان پاکش باد ، رو به همه محبانش تبریک می گم:Gol::hamdel::Gol:

ولادت با سعادت امام صادق (علیه السلام) رو هم به همگی تبریک عرض می کنم:hamdel::Kaf:

با سلام و عرض تبریک

عیدی زیباتری از این دو کلام رئیس مذهب تشیع امام جعفر صادق علیه السلام به ذهنم نرسید ؛

باشد که آویزه ی گوشمان شود انشاالله

قال الصادق علیه السلام :

ایاک ان تنصب رجلا دون الحجة و تصدقه فی کل ما قال ؛

بپرهیز از اینکه کسی را (جز حجت معصوم الهی) بدون ‏دليل پیشوا و رهبر خود دانى و او را در هر چه می گويد ، تصديق كنى.

من دخل فى هذا الدين بالرجال اخرجه منه الرجال كما ادخلوه فيه و من دخل فيه بالكتاب و السنة زالت الجبال قبل ان يزول . بحار / 2 / 105

هر کس به اعتبار شخصیت ها وارد دین شود ، به خاطر همین شخصیت ها روزی از دین خارج می شود . اما کسی که به اعتبار کتاب خدا و سنت رسول اکرم و(و ائمه معصومین علیهم السلام) داخل دین شود ، کوه ها از جا کنده می شود ولی تزلزلی در شخص وارد نمی شود.

به امید پیروی از راه اهلبیت علیهم السلام :ok::Gol:

سلام به همه دوستان گرامی
عید میلاد عزیز پیامبر رحمت بر همه مبارک:hamdel:
سادات و سیدای گرامی التماس دعا داریم
اول برای فرج اقا و بعد ما رو فراموشتون نشه:hamdel:
عیدی بنده هم:
بهترین اعمال دوست داشتن در راه خدا و دشمنی در راه اوست
رسول الله صلوات الله علیه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلام و درود :Gol:

من بیشتر دوست دارم عیدی بگیرم تا عیدی بدم !!!!

اما چه کار کنم که تولد عزیزان فاطمه(س) است
:hamdel:

اسک دینی ها عیدتون مبارک :ok:

علی یارتان :Gol:

سلام به دوستان عزيز اسك دين :Gol:
:tavallod:اعياد بر همگي مبارك :tavallod:

هركي هر زيارتي نصيبش شد اگه حوصله داشت و يادش بود برا ما بي نصيبا هم دعا كنه
اينم عيدي بنده:

پيامبر صلى‏ الله عليه ‏و ‏آله :

اَدِّبوا اَولادَكُمْ عَلى ثَلاثِ خِصالٍ : حُبِّ نَبيِّكُمْ و حُبِّ اَهْلِ بَيْتِهِ وَ عَلى قِراءَةِ الْقُرآنِ ؛
فرزندانتان را به سه چيز ادب كنيد: عشق به پيامبرتان، عشق به خاندان او، و قرآن خواندن.

حدیث امام على عليه السلام درمورد پيامبر اكرم :

فى صِفَةِ النَّبىِّ صلى الله عليه و آله طَبيبٌ دَوّارٌ بِطِبِّهِ قَد أَحكَمَ مَراهِمَهُ وَأَحمى (أمضى) مَواسِمَهُ يَضَعُ ذلِكَ حَيثُ الحاجَةُ إِلَيهِ مِن قُلوبٍ عُمىٍ وَآذانٍ صُمٍّ وَأَلسِنَةٍ بُكمٍ، مُتَتَبِّعٌ بِدَوائِهِ مَواضِعَ الغَفلَةِ وَمَواطِنَ الحَيرَةِ... ؛

در توصيف پيامبر صلى الله عليه و آله مى فرمايد: پزشكى است كه با دانش خود، همواره ميان مردم مى گردند، مرهمهايش را به خوبى فراهم و ابزار كارش را آماده كرده و آنها را هر جا كه لازم باشد، از دلهاى كور و گوشهاى كر و زبانهاى گنگ به كار مى برد. غفلت گاه ها و جايگاه هاى حيرت را جستجو و با داروى خود آنها را درمان مى كند.

نهج البلاغه، خطبه 108

سلام دوستان.عیدتون مبارک:Gol:

پیامبر(ص):
برای هرچیزی کلیدی است و کلید آسمانها "لااله الاالله" است

امام صادق(ع):
دعا کردن مقدرات را برطرف میکند،پس زیاد دعا کنید که کلید تمام رحمتهاست

سلام به همه ی دوستان:Gol:

عیدتون مبارک باشه انشاالله:Gol:

«لَقَدْ جَاءكُمْ رَسُولٌ مِّنْ أَنفُسِكُمْ عَزِيزٌ عَلَيْهِ مَا عَنِتُّمْ حَرِيصٌ عَلَيْكُم بِالْمُؤْمِنِينَ رَؤُوفٌ رَّحِيمٌ»(توبه: 138)
«هر آینه رسولی از خودتان برای شما آمد، که آنچه شما را رنج می دهد بر او گران می آید. سخت به شما دلبسته است و نسبت به مومنان رئوف و مهربان است.»

سلام به بچه های اسک دین.
نمیدونم چرا عکس رو آپلود میکنم اشکال داره.به هر حال....
منم تبریک میگم
پیامبر اکرم (ص):
برای هر چیزی چهره ای است وچهره دین نماز است،مبادا کسی چهره ی دین خود را زشت کند.

امام جعفر صادق(ع):
«ان المسلمين يلتقيان، فافضلهما أشدهما حبا لصاحبه.»

«از دو مسلمان كه به هم برخورد می كنند آن كه ديگری را بيشتر دوست دارد افضل است.»
(اصول كافی، ج 3، ص193)

بسم الله الرحمن الرحیم

یک هدیه مخصوص هرکی خواست ازش استفاده کنه برای تعجیل مولامون مهدی عج الله تعالی فرجه الشریف دعا کنه

هر مشکلی براتون بروز کرد چهل روز هر روز چهل بار با قلبی فارغ ((خیله مهمه که قلب فارغ باشه پس در ساعتی بخونید که کمترین مشغله ذهنی رو دارید)) ترجیحا در زیر آسمان و ترجیحا روی پشت بام و باز هم ترجیحا در شب این ذکر خوانده بشه

یا هو یا من لا هو الا هو

خیلی ها از این ذکر به خیلی جاها رسیدن به لطف و رحمت الله و محبت اهل بیت علیهما السلام

seyedziya;86693 نوشت:
«لَقَدْ جَاءكُمْ رَسُولٌ مِّنْ أَنفُسِكُمْ عَزِيزٌ عَلَيْهِ مَا عَنِتُّمْ حَرِيصٌ عَلَيْكُم بِالْمُؤْمِنِينَ رَؤُوفٌ رَّحِيمٌ»(توبه: 138)
«هر آینه رسولی از خودتان برای شما آمد، که آنچه شما را رنج می دهد بر او گران می آید. سخت به شما دلبسته است و نسبت به مومنان رئوف و مهربان است.»

چقدر این آیه قشنگ بود :hamdel: :Sham:

واقعاً باعث تاسف هست که چقدر ما بی معرفتیم نسبت به پیامبر عزیزمون و اهلبیت ایشون صلوات الله علیهم اجمعین :crying:

تقاضا می کنم یه بار دیگه با تامل و دقت بیشتری آیه رو مطالعه کنید .

ممنونم از جناب سید ضیاء محترم و بزرگوار :Gol:

پيامبر(صلي الله عليه وآله) رحمتي است براي همه و آن حضرت در تامين سعادت دنيا و آخرت همگان حريص است؛

تا جایی که خداوند خطاب به حضرت میفرماید :

لعلک بخع نفسک الا يکونوا مومنين؛

گويي مي خواهي جان خود را از شدت اندوه از دست دهي به خاطر اينکه آنان ايمان نمي آورند.

:hamdel::hamdel::hamdel:

[="DarkOrchid"]:roz:رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم:roz:[/]

[="Plum"]خردمند ترین افراد کسی است که خدا ترس تر از دیگران باشد ، و فرمان او را بیشتر اطاعت نماید.

کم خردترین افراد کسی است که از شاه بیشتر بترسد ، و فرمانش را زیادتر از دیگران اطاعت نماید.[/]

:goleroz:امام صادق علیه السلام

:goleroz:

هر کس بخواهد دعایش مستجاب شود، باید کسب خود را حلال کند و حق مردم را بپردازد. دعاى هیچ بنده‏اى که مال حرام در شکمش باشد یا حق کسى بر گردنش باشد، به درگاه خدا بالا نمى‏رود.

امشب سخن از جان جهان باید گفت......توصیف رسول انس و جان باید گفت
در شام ولادت دو قطب عالم.......تبریک به صاحب الزمان باید گفت..

:Gol:سلام علیکم عیدتان مبارک:Gol:

تَلا رَسُولُ اللّه صلى الله عليه و آله (قُوا أنفُسَكُم وَأَهليكُم نارا) فَقالُوا: يا رَسُولَ اللّه كَيفَ نَقى أَهلَنا نارا؟ قالَ: تَمُرُونَهُم بِما يُحِبُّ اللّه وَتَنهَونَهُم عَمّا يَكرَهُ اللّه ؛
رسول خدا صلى الله عليه و آله اين آيه را تلاوت فرمودند: «خود و خانواده تان را از آتش دوزخ حفظ كنيد»، گفتند: اى رسول خدا! چگونه خانواده مان را از آتش دوزخ حفظ كنيم؟ فرمودند: به آنچه خدا دوست دارد امرشان كنيد و از آنچه خدا نمى پسندد، نهي شان نمائيد.

الدرّالمنثور، ج6، ص244
تحف العقول، ص 322
قال الصادق(ع)
من ابتلي من المؤمنين ببلاء فصبر عليه ، كان له مثل أجر الف شهيد .

امام جعفر صادق (ع) : هر مؤمني به بلائي گرفتار شود و صبر كند ، اجر هزار شهيد براي اوست .

اصول كافي ، ج 3 ، ص 146

امام جعفر صادق (ع) : سه چیز از علامات مؤمن است : شناختن خدا و شناختن دوستان و دشمنان خدا .

........میلاد با سعادت پیامبر اعظم(ص) و امام صادق (ع) بر همه اسک دینی ها مبارک باد.....

شریف ترین قلب ها قلب کسی است که در ان اندیشه ی ازار کسی نباشد.
منم این اعیاد مبارک رو به همه تبریک می گم.

سلام و درود بر برو بچه های ِ :Gol:

بنده هم به نوبه ی خودم این ایّام را تبریک عرض می کنم خدمت همه ی دوستان و اساتید:Gol:

حقیر هم به عنوان عیدی تصمیم گرفتم یه خاطره ی قضاوتی تقدیم شما بزرگواران کنم:Nishkhand:

**خاطـــــــــــــــره ی قضــــــــــــاوتی**

در دوران نوجوانی دوست و همکلاسی بنده فوتبالیست بود و عضو تیم ملی نوجوانان:ok:

از یکی از اردوهای تیم ملی نوجوانان که توی کشور روسیه بود تازه برگشته بود و از صبح تا شب برای ما تعریف می کرد که اینجوری بود اونجوری بود این کارو کردیم این کارو نکردیم:Nishkhand:

کلاً به فراخور سنشون و سنمون علاقه خاصی به جلب توجه و خودی نشان دادن داشتند:Cheshmak:

یک روز وقتی از مدرسه ی ما تعطیل شد با دوستم داشتم بر می گشتم خونه که بر خورد کردیم به یه دسته از بچه ها که فوتبال بازی می کردند .

یه کمی پایین تر یه مدرسه ی دخترانه بود که اونا هم تعطیل شده بودند و منتظر سرویس و یا در حال رفتن به منزل بودند دوستم وقتی دید که چندتایی از دختر خانم ها دارن فوتبال بچه ها رو نیگاه می کنند جوگیر شد یه خودی نشون بده و هنرنمایی کنه :Nishkhand:

به بچه ها گفت توپ رو بدین به من می خوام یه چشمه از کارام رو بهتون نشون بدم ! بهش گفتم علی بی خیال دیرمون شده ! بیا بریم ! به گوشش نرفت که نرفت!:Narahat az:
گفت نه حتماً من باید یه حرکت تکنیکی در این زمان و در این مکان انجام بدم!! بنده هم کبفم رو گذاشتم زمین با یه حالتی که نشون می داد از دستش عصابی هستم!!
صورتمم برگردوندم گفتم هرکاری دوست داری انجام بده به من مربوط نیست فقط زودتر تمامش کن!!!

یه دسته از دختر خانم ها هم که منتظر سرویسشون بودند در حال تماشا:Cheshmak:

دوستم توپ و برداشت و شروع کرد به روپایی زدن به نحوی زیبا و دل انگیز همه داشتند تماشاش می کردند تو حین روپایی زدن چون ادم حواسش به توپه که نخوره زمین گاهی اوقات موقعیت مکانیش رو به درستی نمی تونه تخمین بزنه و تشخیص بده و از دستش در میره که الان در کجا ایستاده:Cheshmak:

علی حوس کرده بود یکی از اون قیچی برگردون های واقعاً زیباش بزنه ولی فراموش کرده بود الان دقیقاً کجا ایستاده منم چون ناراحت بودم از دستش حواسم نبود دقیقاً می خواد چیکار کنه و صورتمو یه کم برگردونده بودم!!

خلاصه علی یه ضربه به توپ زد تا در موقعیت مناسب قرار بگیره پرید بالا تا قیچی برگردون بزنه ولی یه هویی غیبش زد:Moteajeb!:

من که متوجه ی خنده حاضرین که داشتند تماشاش می کردند شدم برگشم ببینم علی کجاست ولی علی غیبش زده بود و خانم ها و آقایون هم در حال خندیدن بودند!!

می دونین چی شده بود:Cheshmak: دوستم فراموش کرده بود که بغل یه جوی ایستاده اونم یه جوی آب نسبتاً بزرگ :Nishkhand: و وقتی پریده بود بالا قیچی برگردون بزنه موقع فرود اشتباهی توی جوی آب فرود اومده بود:Khandidan!: :Khandidan!: :Khandidan!: :Khandidan!:

دوستم رو از توی جوی آب در میون خنده ی حضار بیرون کشیدم اونقدر بنده خدا شرمنده شده بود که از اون بلبل شیرین سخن صدایی شنیده نمی شد:khaneh:

کیفش رو من برداشتم و گفتم تا دم در خونتون همرات میام چون می دونم برخورد مامانت وقتی تو رو با این سرو وضع ببینه:Cheshmak:
از ضربه ای که در اثر افتادن به جوی آب بهت وارد شد شدیدتره:Khandidan!: :Khandidan!: :Khandidan!:

5 سال بعد وقتی دوستم مقابل سائوپالوی برزیل دقیقه ی 88 یک پنالتی رو از دست داد در اوج ناراحتی بعد از بازی این خاطره رو براش ترسیم کردم:khaneh: و گفتم این هنوز تغاص همون کاری ِ که انجام دادی:Narahat az::Khandidan!:

امیدوارم که خاطره ی قضاوت مقبول درگاه دوستان قرار گرفته باشه:Cheshmak::Gol:

برای دوستمم دعا کنید تا اسیب دیدگی زانوش هرچه زودتر خوب بشه و به سطح اول فوتبال کشور برگرده:Gol:

شاد و سلامت باشید :Gol:

یا علی

[="Indigo"]

:Gol:سلام به همه دوستان :Gol:
[/]
[="DarkOrchid"]
:Gol:منم اين عيد مباركو به همه اسك ديني هاي عزيز تبريك ميگم :Gol:
[/]

:Sham:

[="Indigo"]
پيامبر اكرم (ص ) :
[/]
:Gol:

[="DarkOrchid"]
از دنيا بپرهيزيد ، قسم به آن كس كه جان من در كف اوست كه دنيا ازهاروت و ماروت ساحرتر است .
[/]

[="Indigo"]كنز العمال ، ج 3 ، ص 182[/]

[="DarkGreen"]

امام صادق (ع):
[/]

[="SeaGreen"]
هر که خدا رابشناسد ترس او در دلش می افتد و هر از خدا ترسان باشد نفسش از دنیا باز می ماند.
[/]

[="YellowGreen"]

(جهاد النفس، ص 83)
[/]

سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش

..................................میلاد بهانه ی خلقت ؛ نور دوعالم ؛ امین وحی ؛ بر خلق
.......................................................زمین وآسمان مبارک باد

سلام

تبریک فراوان به همه دوستان اسک دینی

:Kaf:

عیدتون پرتقالی باد!

سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش

...........................

خداوند سبحان او را (محمد صلی الله علیه وآله) با امر خود برای اظهار حق وگویایی ذکرش فرستاد . او رسالت را با کمال امانت ادا کرد و در حد اعلای رشد رخت از این دنیا بر بست ؛ ودر میان ما پرچم حق را جانشین ساخت, که هر کس از آن پیشی گرفت , از دین خارج گشت وهر کس از آن عقب افتاد , در هلاکت سقوط کرد , وهر کس که ملتزم پیروی از او گشت , به سعادت واقعی نایل آمد .

نهج البلاغه خطبه ی100 از ترجمه ی علامه جعفری قدس سره

...................................

این عید قشنگو به همه ی اسک دینی ها تبرییییییییییییییککککککککککککککککک میگم.

عيد آمد و عيد آمد وان بخت سعيد آمد کان معتمد سدره از عرش مجيد آمد
عيد آمد اي مجنون غلغل شنو از گردون کان قيصر مه رويان زان قصر مشيد آمد

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

[=Times New Roman]ستاره ای بدرخشید و ماه مجلس شد -- دل رمیده ما را انیس و مونس شد

[=Times New Roman]نگار من که به مکتب نرفت و خط ننوشت -- به یک غمزه مسئله آموز صد مدرس شد

[=Times New Roman]سلام علیکم جمیعا

[=Times New Roman]بنده هم این عید سعید را به همه مومنین و همه اسک دینی هایعزیز تبریک و تهنیت عرض میکنم.

به محمد عزیز که عیدی میخواست و امیدوارم از این هدیه خوشش بیاد به گل گیسو به رضا به 1963, ABCDEFG, agh, ahmadthd, aliyarshenas, Amir abas, AMIREHSAN, aras, aseman, ashkan62, ••ostad••, baharloo, baran_n, bina88, dalwand, delgarm2008, erfan_alavi, faezeh, Fagheer, farzadd123, goolha, HANI, hashemi_m, ho.nomad, iran masood, iranp301, JustGOD5, kasra, ll_JANAT_ll, m1a3a7m0, ma29459, mah69, Maryam91, mobintarh, mostaan, narenj, pedramadi, po0neh, pooyesh, Rahavard, sadra, saeed2725, saghar, Sahar-Omid, sajedee, salasaran, sana0145, sayehe khorshid, seyedziya, shela, sina178s, SNOWY, t4h9r1, talabeonline, فرزانه, قضاوت, منیب, مولا, ماه بانو, متحیر, مجنون, مجید, محمودسبط شیخ انصاری, محمد, محمد 110, محمد حسین1, محمد حسام شجاع, محمد صادق, محمدامین, محمدحسین, محب المهدي, Masoomi, مدیر فرهنگی, مدیر اجرایی, مدیر سایت, مصطفي, نماد مهر, نی نوا, نیایش, نازنين مريم, ياس كبود, یوکابد, یا فاطمة (س), یا مهدی عج, یا ثارالله, یاقوت احمر, گل ليلا, گل گیسو, پنج تن, پانته آ, yas90, zahra, آسمان هفتم, الهی به رقیه ( ع ), امكان, اميدوار, امیر احمدی, اهل البیت, اهورانی, اويس قرن, ایمان, ابدیت2, اسراء, اعظم1366, بنان, بوی یاس, بی دل, بی صدا, بینام, برهان, توحید صمدی, حامی, حامد, حبیب الله, حسان, خاتون مهر, خاطره, دانا, روشن, رکسانا, راهيان نور, راسل, رزسفید, رضا, زمزم, زینب سادات, زیتون, سلیلة الزهراء, سلیم, سنگ صبور67, سوگند, سوال, سیب سرخ, سید مهدی, سید محسن, سیده مریم, سادات, سجاد, سرباز اسلام, سعید, شفا, صابر_ط, صدیق, صدرا, طاها, طارق, عمار, عارف گنو, عارفه89, عترت, عرفان, عرفات و همه و همه

این اسکرین سیور صوتی را هم که با عجله درست کردم به شما تقدیم میکنم.

پس از خارج کردن از فاشل فشرده روی فایل setup دابل کلیک کنید و گزینه install را بزنید.

یاحق

[=arial]در خلوت شب آمنه زیبا بشری زاد

[=arial]تنها نه پسر بر بشریت پدری زاد

[=arial]در فتنه بیدادگران دادگری زاد

[=arial]چشم همه روشن که قرص قمری زاد

[=arial]میلاد رسول اکرم صلی الله و علیه وآله و امام جعفرصادق علیه السلام بر همگی مبارکباد.:Gol:

عیدی به همه شمه منتظران

[=Arial Black]:Gol:اللهم صلی علی محمد و آل محمد
[=Arial Black]وعجل فرجه و سهل مخرجه:Gol:
[=Arial Black]
[=Arial Black]
[=Arial Black]

[=Arial Black]
[=Arial Black]
[=Arial Black]

من هم به همه سروران عزیز این عید بزرگ رو تبریک می گم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و ترحّم علی عجزنا و اقفنا بحقّهم

سلام به همه ی بچه های گل اسک دین:Gol::Gol:

**********امشب چه شب قشنگیه میلاد دونور**********

منم این دومیلاد فرخنده روبه همه ی شماتبریک میگم
امیدوارم عیدی همه اول سلامتی وظهوراقای خوبان باشه

وبعدهم سعادت وخوشبختی وعاقبت به خیری همه ی بچه های گل اسک دین

اینم تقدیم به عاشقان ومحبان اهل بیت(علیهم لسلام)

درسایه سارامن وامان الهی سبزوخدایی باشید
یاحق:Gol:

با سلام به همه اسک دینی های گرانقدر کارشناسان ، همکاران و کاربران محترم :Gol:

شب بسیار نورانی و زیبایی است که خداوند امشب به برکت رحمه للعالمین و صادق مصدَّق ، الطاف بی انتهایش را نصیب همگان می کند به نظر حقیر بهترین عیدی که دوستان می توانند به هم بدهند دعا و آرزویی است که در آن ، بهترین ها را برای هم از خداوند بزرگ درخواست نمایند
.:Hedye:

بنده هم به حسب وظیفه ای که در قبال همه بزرگواران این جامعه کوچک دینی داشتم امشب در مسجد زیبای جمکران به یاد همه سروران بودم و از خداوند بزرگ خواستم که دعاهای نورانی تمام عزیزان در چنین شب با برکتی را قرین استجابت فرماید.:Sham:
آمین یا رب العالمین

بنده هم ضمن عرض تبريك فراوان و آرزوي نزول بهترين بركات الهي در زندگي شما
به يمن ميلاد اين دو گل سرسبد عالم هستي هديه ناقابل خودم رو تقديم مي كنم

http://www.askdin.com/showthread.php?t=10710

:hamdel:

[="DarkRed"]سلامممممممممم بر اسک دینی های عزیز
ابنجانب بنده نوعی به نوبه خود نیز این عید رو تبریک میگم به همه اسک دینی های عزیززززززز از جمله دوستانی که تو این تاپیک شرکت کردند و عید بزرگ رو تبریک گفتن و مخصوصا به برادرای گلم جناب قضاوت که با خاطرشون دل ما رو شاد کردند و جناب بینا و گل لیلا به خاطر عیدیای قشنگشون تشکررررررررر میکنم[/]

گوش کنید

گوش کنید

صدایی می آید

وای چه زیباست این صدا

صدای اذان صدای کودکی صادق

صدایی که دل را به طلوعی نورانی می برد گوش کنید صدای کودکی می آید بی پدر مادرش غرق نگاه به ملکوت غرق نگاه به

کودکش گوش کنید صدا می اید صدای رویش گل محمدی ،گل سرخ

میلاد رسول الله و صادق آلش مبارک:Kaf::Hedye::Kaf::Gol::Kaf::Mohabbat::Kaf::Sham::birthday::aks::Rose:

سلام:Gol:
عید همگی دوستان مبارک

سلام
چه زيباست شاد بودني كه همراه با بهره مندي از معارف اهل بيت عليهم السلام باشد

تشكر ميكنم از همه عزيزاني كه دعوت بنده رو پذيرفتن و به اين تاپيك سر زدن. عيدي هاي همه دوستان هم مفيد وقابل استفاده بود انشاءالله خداوند به همگي توفيق زيارت رسول خدا صلي الله عليه وآله وسلم وائمه بقيع عليهم السلام رو عنايت كنه.:Gol: