سوال آیا یهودی ها ماسون هستند

تب‌های اولیه

13 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
سوال آیا یهودی ها ماسون هستند

با سلام سوال مظرح کرده بودم قرار شد در تاپیک جدا گانه مطرح کنم اگر جواب بدید ممنون میشم

بنده سوالی داشتم من چند روز مبحث ها رو دنبال میکنم تا جایی پیش رفتم ولی فکر کنم در اول مبحث ماسون ها مشکل دارم

فهمیدم که ماسون ها شیطان پرسندند از شیطان اطلاعت میکنند علامتهایی دارند غیر مستقیم این علامت ها رو ترویج میدن به هم دیگه با علامت های خاص نشان میدند که ما از آن فرقه هستم و....

حالا سوال من گفته شد که یهودی ها ماسون هستند یعنی یهودی ها حضرت عیسی رو با تفاسیر ماسون ها قبول ندارند ؟

مثلا گفته میشه آمریکایی ماسون هستند یعنی قبول ندارند حضرت عیسی رو پس اگر ندارند چرا یهودی گفته میشوند چرا این کار را علنی نمیکنند ؟

اصلا چرا میگیم بهشون یهود بگیم ماسون اصلا چرا اطاعت میکنند مگر تو انجیل نگفته شیطان یا نماد 666 نماد شیطان هست

پس چرا کیلیسا میرن و.... این مبحثو بنده متوجه نشدم اگه جواب بدید ممنون میشم

ماسون ها یک گروه مخفی و محدودند ، نه این که کل آمریکا یا یهود ماسون هستند !!!

بلکه آمریکایها توسط افکار ماسونی اداره می شوند ، یعنی سردمداران آنها از ماسون ها هستند . (نه صرفا همه ی آنها)

سلام علیکم جمیعا

iran masood;86161 نوشت:
حالا سوال من گفته شد که یهودی ها ماسون هستند یعنی یهودی ها حضرت عیسی رو با تفاسیر ماسون ها قبول ندارند ؟

مسعود گرامی حق دارد زیراکه اینها در خیلی مسائل مشترکند ولی نکاتی هست که باعث میشود

1- بین یهودیان و مسیحیان حقیقی و یهودی نما ها و مسیحی نماهای صهیونیست

2- و بین یهودیان و مسیحیان حقیقی و مسیحی نماها و یهودی نماهای کابالائیست

3-و بین یهودی نماها و مسیحی نماهای کابالائیسم و صهیونیسم با آنهائی که از این گروهها عضو فراماسونری شده اند فصل افتراقی باید وجود داشته باشد.

در ابتدا ما باید فرا ماسونری را بگوئیم که چه سازمانی است و چه کارهائی را با ادیان ابراهیمی کرده و ریشه در چه اعتقادات و چه سیاستهائی دارد بعد بتوانیم مفاهیم دیگر را توصیف کنیم.

خود فراماسونری در لندن پایه گذاری شد و ریشه این فراماسونری و قواعد آن بر اساس آموزه های کتابی بود با نام زوهر ( ظهر ) که کتابی است متعلق به آئین کابالائی که در آن آموزه های شیطانی درج شده است
قواعدی منظم - بسیار پیچیده و کاملا دقیق برای به خدمت گیری انسانها برای برده داری و ..

سیاستهای فراماسونری را نمیتوان از ابتدا برداشتی از کتاب کابالائیستها بطور کامل دانست

انگلیسیها که از آموزه های این کتاب که از طریق کابالائیستهای یهودی بهشان رسید برای توسعه امپراتوری خود استفاده کردند ولی سیاستی که آنها برای مستعمره داری و تسلط طولانی مدت بر مستعمرات استفاده میکردند برداشتی از سیاست امپراتوریهای بزرگی همچون یونان - ایران - و بالاخص یاسای مغولها بود.

ولی بعدها انها دیدند که نمیتوان بر ملتها به زور و تفرقه زیاد حکومت کرد چراکه آنها هم بیدار شده و مقابله خواهند کرد.

لذا با استفاده از همین کابالائیسم و عرفای شیطان پرست دست به پروزه بزرگتری زدند.

تسخیر اذهان به جای تسخیر زمینهای ممالک

مردمان سرزمینهای ثروتمند اکثر قریب به اتفاقشان معتقد به ادیان ابراهیمی و البته بودیسم بودند.

لذا با تغئیر در مفاهیم دینی هر یک از ادیان زایده ای ناثواب از هر دین ساختند.

از یهودیان که مشکل چندانی نداشتند چون کتاب تلمود کارشان را راحت شاخته لذا صهیونیسم متولد شد.

از مسیحیان هم بهمچنین بعداز دین زدگی مسیحیان از بعد از رنسانس مشکل چندانی پیش نیامد که این دین را از قالب دین و مذهب خارج کنند.

در اسلام رائده های نامیمونی همچون وهابیت و بهائیت را حمایت کردند و رشد دادند از راه تسلط بر حاکمان فاسق و فاسد.

اما در باب بودیسم یک فلسفه امحاء طولانی دارد که جای شگفتی است.

این مذهب کاملا در کابالایسم هضم شد.

ادامه دارد...

پس از اینکه کابالا توانست مفاهیم عبادی ابراهیمی را دستکاری نماید و فرقه های گوناگون را پایه گذاری کند مومنین هر آئین حتما با ماسونهای مجری این انحرافات سر به مخالفت برداشتند لذا ماسونری که اساسا اعضاء اصلی اش شامل سیاستمداران رده اول مملکتی و همچنین افراد نخبه میشد این مشکلشان را هم تا حد زیادی توانستند حل کنند.

این نخبه ها چه کسانی هستند؟

در این عکس که بر اساس کتاب کمدی الهی دانته نقاشی شده شما نخبه از دید ماسونری را میتوانید ببینید.

داستان کابالا و یهودیت از کجا شروع شد و به صهیونیسم انجامید ؟

این داستان ریشه تاریخی دارد و بر میگردد به زمان حضرت یوسف علیه السلام در سرزمین فرعون ( مصر) که ایشان کنعانیان را به مصر آوردند و این کنعانیان بعد از وفات این پیامبر به آئین شیطان پرستی مصریان متمایل شدند.
این مسئله تا زمان حضرت موسی ادامه یافت که ایشان قوم بنی اسرائیل را از این سرزمین هجرت داد ولی هنوز تفکرات شیطان پرستی در قلبهای مریضشان باقی مانده بود و هست.

آئین شیطان پرستی در مصر باستان در درون اعتقادات بنی اسرائیل طماع و ایراد گیر باقی ماند
و کتابی با نام تلمود برای تبدیل آموزه های تورات به آموزه های شیطانی توسط خاخامهای کذاب یهودی نوشته شد.

کتاب تلمود راهی را برای تبدیل یک یهودی به شیطان پرست را از طریق استدلالات دینی منحرف میسر میکرد.

تا اینجا بماند که سوالی بود در متن سوال مسائل مطرح گردد.

یاحق

الان متوجه شدم که همه نیستن بیشتر سر دمداران از این فرقه ها هستند چون هی میگفتند اسرائیل ماسون هستند امریکا و....

ادم قاطی میکرد ولی به نظر من هر چیز را ربط دادن به یک چشم هم خیلی خوب نیست چون من جایی میدیدم همین آرم شبکه یک به شکل یک چشم است پس ماسون هستند یا همین آرم شبکه خبر یا هرکی دستشو به اون نماد کرد پس ماسون هست؟

اینا یک ذره گنگ

iran masood;86251 نوشت:
الان متوجه شدم که همه نیستن بیشتر سر دمداران از این فرقه ها هستند چون هی میگفتند اسرائیل ماسون هستند امریکا و....

سلام علیکم

90 درصد کشورهای دنیا را یا ماسونری بطور مستقیم دارد هدایت میکند مانند امریکا فرانسه انگلستان اسرائیل ترکیه و...

10 درصد مابقی یا مهره های درشتی در آنها دارند یا اینکه غیر مستقیم با سران حکومت آنها در ارتباطند و فرمان میدهند.

یاحق

از کجا بینای عزیز به این تحلیل میشه رسید ؟چون یک بار مثلا اوباما دستشو به صورت نماد کرده؟البته ترفداری نمیکنم میخوام راههای شناخت رو بدونم؟

نگفتید آرم شبکه یک و شبکه خبر چطور؟اگه آرم ماسون هست چرا حذف نمیشه؟صحیح هر نمادییو یه جوری بپیچینم و ربط به دیم به ماسون؟

آیا میتوان گفت که دلیل پیشرفت کشورهای غربی این عامل باشد که چون با نیروی شیطانی در ارتباط هستند همانطوری که میدونیم به اینها اطلاعاتو میرسونن؟

سلام و درود :Gol:

iran masood;86261 نوشت:
آرم شبکه یک و شبکه خبر چطور؟اگه آرم ماسون هست چرا حذف نمیشه؟صحیح هر نمادییو یه جوری بپیچینم و ربط به دیم به ماسون؟

همین صفحه ی اصلی اسک دین اون پایین کاربرای آنلاین را به صورت یک چشم نشون داده!

فکر نمیکنم هر تک چشمی منظور نماد ماسون باشه!

علی یارتان :Gol:

iran masood;86261 نوشت:
از کجا بینای عزیز به این تحلیل میشه رسید ؟چون یک بار مثلا اوباما دستشو به صورت نماد کرده؟البته ترفداری نمیکنم میخوام راههای شناخت رو بدونم؟

سلام علیکم جمیعا

پونه گرامی هم فرمودند . صرف شباهت نمادها دال بر حضور ماسونری نیست .

برای اطمینان از حضور ماسونری چند فاکتور را باید در نظر داشت :

1- انحرافات در عقاید مذهبی ( چه این انحرافات از طریق روحانیون دینی صورت گیرد چه رسانه های جمعی )

2- وجود فاکتورهای ثذوت و قدرت و لاویگری ( باند بازی بالاخص سیاسی و مخصوصا این لاویگری وجهه قانونی داشته باشد)

3- اشاعه فحشاء و فقردر جامعه دارای ذخایر معدنی و نفتی نهایتا فاصله طبقاتی مادی میان افراد جامعه

4- رسانه ای که کنترل کننده اذهان است

5- افراد جامعه مطلوب ماسونری افرادی با مغز خر هستند. هیچگاه فکر نمیکنند و حتی به تصورشان خطور نمیکند که آن کاری را دارند انجام میدهند که ماسونها ازشان خواسته اند.

6- آزادی مفرط - آزادی بی قید و شرط - ترویج انواع تفکرات با عنوان آزادی بیان.

قانونی در فراماسونری هست با عنوان قانون نظم در بی نظمی.

اگر کسی این قانون را بفهمد که چطور تنظیم شده در اینکه این قانون را شیطان میتوانسته چنینبه بشر جاهل بیاموزد شک نخواهد کرد.

نمادش هم تبر معکوس است.

امریکا تمام اینها را داراست.

یاحق

iran masood;86261 نوشت:
آیا میتوان گفت که دلیل پیشرفت کشورهای غربی این عامل باشد که چون با نیروی شیطانی در ارتباط هستند همانطوری که میدونیم به اینها اطلاعاتو میرسونن؟

اما در مورد دلیل پیشرفت در کشورهای غربی

شما ببینید چه چیزهائی عامل پیشرفت این کشورها شده اند خنده اتان میگیرد بر حماقت ما

1- آنها کتب علمی ما را که در دوران اوج پیشرفت اسلامی از لحاظ علمی نوشته شده بود در دانشگاههایشان تدریس میکردند

آن موقع ما بدلیل تعصب مسخره بعضی متدینین مدرسه نداشتیم مکتب داشتیم آنهم ملا عم جزو را دست و پا شکسته درس میداد.

2- منابع ثروت بدست آمده از قدرت ماسونری را در جذب بهترینهای علمی و نخبگان آنها بکار گرفتند.

شما ببینید مثلا در ناسا چند نفر امریکائی اصیل وجود دارد .

و بعد از جذب این نخبه ها ثروت ماسونری برای پیشرفت اینها در علوم متفاوت بکار آمد . آنها یک امپراتوری را ساختند و حتی به منابع علمی ای دستدارند که خود رئیس جمهور امریکا از همه جزئیات آن بیخبر است.

ثروت - قدرت - مغز متفکر - فلاسفه - عبرت از تاریخ - استفاده از مفاهیم عرفانی و شیانی کابالا برای کشور احمقی چون امریکا تازه شده این.

میدانید العیاذ بالله اگر مردم ایران پست و شیطان پرست بودند الان من و شما داشتیم توی کره ماه با هم چت میکردیم؟

البته این را بگویم خداوند افسارشرا بر عقل و ذهنشان نهاده این بوضوح روشن است.

یاحق

po0neh;86265 نوشت:
سلام و درود :gol:

همین صفحه ی اصلی اسک دین اون پایین کاربرای آنلاین را به صورت یک چشم نشون داده!

فکر نمیکنم هر تک چشمی منظور نماد ماسون باشه!

علی یارتان :gol:

آفرین من هم میخواستم همینو بگم پس چرا از همین تک چشم در مترو تهران است زیر سوال رفته در فیلم قهوه تلخ خونه ها به شکل خاصی میگن ماسون یا حرکات بازیگران و... واقعا به نظر من صحیح نیست که خودمون کشورمونو که اسلامی هست سریع ببریم زیر سوال هر کی خونه درست میکنه شبیه مثلث میشه سریع میگن گونیا و پرکار نماد ماسون و...

هرچند با این هم موافق هستم باید کمی محتاتانه عمل کرد حداقل معماری ها و حرکات جوری نه باشه که شباهت داشته باشه به اونا

آیا اینطوری صحیح است.

iran masood;86328 نوشت:
آفرین من هم میخواستم همینو بگم پس چرا از همین تک چشم در مترو تهران است زیر سوال رفته در فیلم قهوه تلخ خونه ها به شکل خاصی میگن ماسون یا حرکات بازیگران و... واقعا به نظر من صحیح نیست که خودمون کشورمونو که اسلامی هست سریع ببریم زیر سوال هر کی خونه درست میکنه شبیه مثلث میشه سریع میگن گونیا و پرکار نماد ماسون و...

هرچند با این هم موافق هستم باید کمی محتاتانه عمل کرد حداقل معماری ها و حرکات جوری نه باشه که شباهت داشته باشه به اونا

آیا اینطوری صحیح است.

[=Century Gothic]با سلام
و تشکر از سوال خوبتان !!اشاره به مطلب جالبی کردید !

[=Century Gothic]و تشکر از بینای گرامی که مطالب عمیقی را عنوان کردند !!

[=Century Gothic] بنده یک توضیح کوچک میدهم و برای روشن شدن بیشتر شما را دعوت به سخنان دکتر رائفی پور جلب میکنم !

قسمت سوم:Sham:

[=Century Gothic] البته دیدن مستند ظهور هم خالی از لطف نیست.:Sham:
[=Century Gothic]دوست گرامی باید در نظر داشت که :
[=Century Gothic] يکي ديگر از علل گرايش به جنبش‌هاي شيطاني استفادة وسيع آنها از نمادهاست.
انتقال و نشر انديشه‌ها از طريق گفتن يا نوشتن دشوار است و تعداد محدودي از مردم با آن ارتباط برقرار مي‌کنند.:Sham:
اما نمادها به راحتي جايگاه خود را در فرهنگ عمومي پيدا مي‌کنند و به خاطر اينکه ظرفيت کار هنري دارند، به صورت جذابي در جامعه، به خصوص بين جوانان و زنان گسترش مي‌يابند.
نمادها همواره حامل معنا و پيام هستند و نوعي نگرش يا فکر را تداعي مي‌کنند و رفتار خاصي را يادآور مي‌شوند.
مثلاً مردم با ديدن گلدسته ياد مسجد و نماز مي‌افتند.
با ديدن چراغ قرمز احساس خطر مي‌کنند و مي‌ايستند.

جنبش شيطان‌گرايي با استفاده وسيع از نمادها و به کارگيري ظرفيت‌هاي هنري نظير گرافيک، سينما و از همه بيشتر موسيقي به عرصه آمده است.
نمادها و سمبول‌هاي شيطاني روي لباس‌ها، گردنبندها و دستبندها، انگشترها و ساعت‌ها، از کفش تا کلاه همه جا ديده مي‌شود.
اين نمادها با طراحي‌هاي متنوع و زيبا افراد را جذب مي‌کنند، پس از اينکه استفاده از آنها تکرار شد و به عنوان بخشي از رفتار و سليقة شخص در آمده و به نوعي هويت و خودپندارة فرد را تشکيل مي‌دهد، در اين شرايط با افراد ديگري که نمودهاي رفتاري و ذوقي همانندي را دارند، احساس همزاد پنداري کرده و خود را از آنها و آنها را از خود مي‌پندارد و در رفتار و گفتار و افکار به طور ناخودآگاه شبيه به آنها مي‌شود.

به قول ارنست کاسيرر انسان حيوان نمادساز است و به خاطر قدرت تفکر و معناجويي يا معنا بخشي، کنش‌هاي متقابل انسان‌ها به صورت نمادين شکل مي‌گيرد. و از اين راه معاني را به هم منتقل مي‌کنند.
مثلاً دو نفر که به هم مي‌رسند براي هم دست تکان مي‌دهند و اين حرکت نماد توجه، محبت و احترام است.
معاني که به صورت نمادين در روابط انساني جريان پيدا مي‌کند، به واسطة هنر بسيار مؤثرتر مي‌شود و سينما يکي از تأثير گذارترين هنرهاست.
[=Century Gothic]شيطان‌پرستي يا شيطان‌گرايي در کشور ما هنوز در دورة نمادين به سرمي‌برد و به ايدئولوژي تبديل نشده است.
اما در کشورهاي غربي با توجه به شبکه فراماسونري و نيز مباني عرفان يهودي (قبالا يا کابالا) به يک ايدئولوژي سياسي و مذهبي تبديل شده و کاملاً با آرمان‌هاي صهيونيسم هماهنگي دارد. ولي بايد توجه داشت که با کارکردي که نمادها دارند، بعد از مرحلة ترويج نمادها، نوبت به انتقال ايدئولوژي‌ خواهد رسيد.

[=Century Gothic]خيلي روشن عرض کنم وقتي سلام و عليک جوانان ما اشاره به نماد سرشيطان شد و آنگاه ديدند که فلان هنرپيشة صهيونيست، فلان ورزش‌کار کاباليست و رئيس جمهور آمريکا نيز دستش را آنطور بالا مي‌برد، به طور ناخودآگاه با آنها احساس همانندي کرده و ارزش‌ها و انديشه‌هاي آنها را از آن خود مي‌داند.
حالت سرشيطان نمادي از بافومت است که به صورت يک بز روي کره زمين نشسته و به معناي تحقق حکومت شيطان در زمين است.
متأسفانه مسئولين به اين ابعاد موضوع توجه ندارند و جنبش شيطاني را فقط از منظر انحرافات اجتماعي مي‌بينند و از لايه‌هاي عميق‌تر تغافل مي‌کنند.

[=Century Gothic]
اینم لینک سخنرانی
[=Century Gothic]دکتر رائفی پور[=Century Gothic] که سید ضیای گرامی زحمت کشیدند و جای تشکر دارد!

:Sham:http://www.askdin.com/showthread.php?t=8938

iran masood;86328 نوشت:
آفرین من هم میخواستم همینو بگم پس چرا از همین تک چشم در مترو تهران است زیر سوال رفته

نه دیگه ، نشد ، اون تک چشم ها بحث شون فرق می کرد ! یکسری تک چشم که روی پیشانی افراد بودند !

+ علامات دیگر که در لینک زیر جناب بینا کاملا بررسی کرده اند .

http://www.askdin.com/showthread.php?t=9793&p=86446

موضوع قفل شده است