خواص سنگهاي مختلف و اثر آن بر سالک

تب‌های اولیه

44 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
خواص سنگهاي مختلف و اثر آن بر سالک

بسم الله الرحمن الرحيم

اين تاپيک را به حول و قوه الهي ايجاد نمودم تا کاربراني که سئوال در مورد سنگهاي مختلف دارند و آثار و خواص آنها بفرمايند تا در حد علم ناقصم پاسخگو باشم

يا علي

دو سوال:
!)آیا صحیح است که نگاه کردن به در نجف ثواب عمره دارد؟
2)آیا اگر کسی از نظر مالی توانایی خرید بعضی سنگهای مقدس مثل عقیق یمنی را نداشته باشد،خداوند همان خواص را به او عنایت می کند یا خیر؟

بسم الله الرحمن الرحیم

بله این خواص صحیح است ولی به شرطها و شروطها

خواص هر سنگ منوط به همراه داشتن اونه و رعایت یک سری شرایط

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
دوست عزیز در مورد حدید توضیح می دهید که چه خواصی دارد؟
با تشکر

کل یوم عاشورا کل ارض کربلا

حدید برای هیبت و قدرت به کار می ره در مکانهای پر هول و اضطراب استفاده می شود
دارای خادمینی بسیار قدرتمند می باشد
بر روی حدید اذکار خاصی حک می شوند از جمله العزه لله جمیعا و چند ذکر دیگه که از گفتن اونها معذورم

و اما با توجه به موارد بالا حدید نباید همیشه در دست باشد زیرا باعث عصبی شدن شخص می گردد و حتی به خاطر نیروی فوق العاده ای که دارد ممکن است باعث عقیم شدن موقتی نیز گردد

ولیکن در مکانهای دشوار می تواند اثری فوق العاده داشته باشد

یا حق

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
دوست عزیز بابت توضیحاتی که دادید تشکر می کنم اگر می شود در مورد نوشته هایی که روی شرف الشمس هست هم توضیح کاملی بدهید واقعا این نوشته ها مستند است.
با تشکر موفق پیروز باشید

اگه می شه در مورد شرف الشمس توضیح دهید

بسم الله الرحمن الرحیم

شرف الشمس در اخبار به روزی گفته می شود که خورشید به افتخار شهادت به ولایت شاه ولایت علی علیه السلام نائل امد
مسئله کلمات شرف الشمس است از یک سو و ساعت نوشتن آن و روز ان و از همه مهمتر شخص نویسنده
نویسنده شرف الشمس باید دارای قدرت روحی بالا باشد و حداقل در ترک گناه اهتمام شدید کند

البته سنگی هم هست به اسم سنگ شرف الشمس که زیاد معروف نیست و بیشتر کلمات معروفند
ساعت شرف الشمس امسال 19 فروردین بود که دعای خاصی نوشته میشد و لای قرآن نوشته میشد با کلمات شرف الشمس بر روی برگه ای
حک بر روی انگشتر نیز با آداب خاصی انجام می شود در همان ساعت

البته سئوال بنده این است که شما دقیقا دنبال چه خاصیتی هستید؟

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
به تصویر زیر دقت کنید و توضیح دهید

از همین که اینطور اینرو این سایته به حراج گذاشته بدونید اشتباهه
سئوال کردم از حضورتون دقیقا چه خاصیتی مد نظرتون است؟

fagheer;83506 نوشت:
از همین که اینطور اینرو این سایته به حراج گذاشته بدونید اشتباهه
سئوال کردم از حضورتون دقیقا چه خاصیتی مد نظرتون است؟

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
دوست عزیز من می خواهم بدانم این نوشته هایی که روی شرف الشمس می نویسند چیست و طبق چه مدرکی است .
با تشکر
موفق و پیروز باشید

ببینید اکثر مسائل مربوط به علوم غریبه فاقد مدرک مرسل است به دلایل متعدد

سند این حروف را به حضرت علی علیه السلام نسبت می دهند والله اعلم

بعد عرض حقیر اینجا راجع به خواص سنگها است نه اسرار حروف

یا حق

fagheer;83431 نوشت:
خواص هر سنگ منوط به همراه داشتن اونه

پس اون کسی که پول نداره باید دچار بلا بشه و از پولدار باید دفع بلا بشه.درست فهمیدم؟
(به نظر شما با عدالت خدا می سازه؟)

داشتن سنگ به تنهائی کارساز نیست دقت نفرمودید به عرض قبلی بنده که گفتم به شرطها و شروطها؟

تازه این سنگها در گرانترین حالت 100 هزار تومن باشن 100 هزار تومن خیلی پوله؟

و ضمنا سنگ و خدامش به هرکسی خدمت نمی کنند شرط دارد برای خودش

سلام.

اصل بودن سنگ هایی مثل عقیق یمانی یا فیروزه نیشابوری را چطور می شود فهمید؟

تشکر.

Fagheer;83543 نوشت:
این سنگها در گرانترین حالت 100 هزار تومن باشن
:Gig:
پس حاج آقا یک سری به مغازه های انگشتر فروشی دور حرم حضرت معصومه بزنید و ببینید عقیق های 600هزار تومن و 500هزار تومن چقدر فراوونه!
Fagheer;83543 نوشت:
100 هزار تومن خیلی پوله؟

:Moteajeb!:
بابا حاج آقای فقیر(!!!) دست ما رو هم بگیر.فقیرش که شما باشی خوش به حال پولدارش!:khandeh!:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر عزیزم اونی که نگین رو 600 تومن میفروشه قطعا نه نگینش اصله نه خود اون لیاقت فروش نگین رو داره

یکی از همون شروط که عرض کردم فروشنده نگینه نگینهائی که توی مشهد و قم فروش می ره اکثرا قلابی هستن

ضمنا رب انی لما انزلت الی من خیر فقیر

و علاوه بر این مطمئن باشید نگین اصل قیمتش از 100 تومن بالاتر نیست

بسم الله الرحمن الرحيم

دوستان يک نکته مهم رو توجه کنند بعضي از نگين فروشها براي فروختن جنسهايشان مي گويند عقيق عقيقه يمن و غير يمن نداره همشون يه اثر دارن و قص علي هذا

به هيچ عنوان توجه نکنيد شرط اثر هر سنگي البته شرط اصلي و نه تمام شروط اينه که اصل باشه

---جناب sysys عقيق يمن به رنگ قرمز و قرمز تيره وجود داره پس توجه کنيد که عقيقهاي زرد و سبز و سفيد و سياه به هيچ عنوان يمن نيستند
ضمنا عقيق يمن از درخشندگي خاصي برخورداره که در نور آفتاب به وضوح متوجه خواهيد شد و علاوه بر اون اگر در حالت روحي خوبي باشدي موقع دست کشيدن به عقيق يمن در وجودتون يک حالت رعشه لذت بخش ايجاد ميشه

ولي عليرغم همه اينها براي شناخت عقيق واقعي بايد اون رو به کارشناس نشون بديد که اگر در مشهد يا خوزستان هستيد آدرس مي دم بهتون ببريد عقيق رو نشون بديد مي گن بهتون يمنه يا نه

ساير سنگها معمولا قلابي ندارن البته فيروزه نيشابور هم يک سري مشخصات ظاهري داره که يکي از اونها رنگ آبي درخشان اونه

ضمنا اندازه سنگ هيچ ربطي به خاصيت اون نداره يک شنگ يک متري عقيق يمن با يک سنگ 1 سانتي متري اون کاملا خواصشون يکيه

سلام ، آیا برای تقویت یاد و بندگی خدا سنگی وجود دارد؟ اگر وجود دارد شرایط استفاده آن چیه؟

بسم الله الرحمن الرحيم
سلام بر حسين عليه السلام

به اين ترکيب که عرض مي کنم استفاده فرماييد

يک سري انگشتر ها وجود دارد که از پنج نگين تشکيل شده است

مشهد ساکن هستيد؟کجا ساکن هستيد؟

اين ترکيب را استفاده بفرماييد

ياقوت ---چشم ببر--عقيق يمن ((ترجيحا جزع باشد))در نجف و فيروزه

روي عقيق بايد ذکري حک شود اگر مايل بوديد پيغام خصوصي بدهيد ذکر را عرض کنم خدمتتان

خاصيت ياقوت جلب محبت است
خاصيت چشم ببر دفع جن و شياطين
اون سه تاي ديگه هم که خواصشون معروفه

يا علي

سلام دوستان
عرض ادب و احترام خدمت همه عزیزان
تشکر ویژه از جناب فقیر عزیز
دوست من ببخشید که گیر دادم به شرف الشمس
می شود بگویید که خاصیت شرف الشمس مربوط به خود سنگ است یا آن نوشته ها و آیا بعد از یک سال خاصیت آن ازبین می رود
بعد خوب یا بد بودن این سنگ از کجا مشخص می شود بعد این نوشته را هر کسی می تواند روی سنگ بنویسد
با تشکر موفق و پیروز باشید

از سنگ شرف الشمس برای : چشم زخم ، گشايش امور ،برآورده شدن آرزوها ،افزايش رزق وروزي استفاده می گردد.

البته بنده حديثي در اين باره نديدم

در روز شرف الشمس شکل شرف الشمس را از ساعت 11 ظهر تا قبل از غروب افتاب با خط زرد ((زعفران)) روی کاعذ و یا پارچه می نویسند و دعای مخصوص را خوانده و نوشته و بعد هر حاجتی که از خداي يکتا خواسته مي شود را زیر دعا نوشته و درقرآن میگذارند تا سال بعد همان روز و همان ساعت

سلام.

ممنون بابت پاسخ, استفاده کردم.

مشهد نیستم ولی چند هفته دیگه خدا بخواهد مشهد میرم, اگر امکانش برایتان مقدور هست آدرس را لطف کنید و بدید, ممنونم.

تشکر.:Gol::Gol:

دوستان توجه کنن که اوج اثر عقیق یمنی زمانی است که خادم عقیق به عقد صاحب عقیق دربیاد ((یعنی در اختیارش قرار بگیره نه اون عقد که ما می شناسیم))
برای همین در زمان خرید عقیق باید از فروشنده بخواهیم خادم رو به عقد ما دربیاره
برای همین هم است که عرض می کنم فروشنده بسیار مهمه چون تا نفسش حق نباشه نمی تونه این کار رو بکنه

اگر خادم عقیق واقعا به عقد صاحب نگین دربیاد اثرات و قدرت نگین چندین برابر میشه

خیلی ممنون, چشم.

بنده هم از بازار رضا از یک بنده خدای دیگری عقیق را خریدم(با قیمت کمی بالا)

آن موقع اصلا از خادم عقیق اطلاعی نداشتم و فروشنده هم مطلبی نگفت, الان امکان این کار هست؟

سلام خدمت همه ی دوستان
من شنیدم که هر کسی سنگ خاصی داره. یعنی با توجه به یه سری مشخصات (مثل نام، نام پدر، تاریخ تولد و...) یه سنگ مخصوص داره که مناسب اون فرده. اینکه سنگ هرکسی چیه، بعضی افراد خاص می دونن.
کسی در مورد صحت این موضوع اطلاعی داره؟

مطلب دوم اینکه، جناب فقیر! شما طبق چه استنادی این مطالب رو میفرمایید؟
تجربه ی شخصیه؟ از کتاب خوندید؟ از کسی شنیدید؟
یکی مثل من چطور میتونه از صحت مطالب ذکرشده مطمئن بشه؟

fagheer;83610 نوشت:
از سنگ شرف الشمس برای : چشم زخم ، گشايش امور ،برآورده شدن آرزوها ،افزايش رزق وروزي استفاده می گردد.

البته بنده حديثي در اين باره نديدم

در روز شرف الشمس شکل شرف الشمس را از ساعت 11 ظهر تا قبل از غروب افتاب با خط زرد ((زعفران)) روی کاعذ و یا پارچه می نویسند و دعای مخصوص را خوانده و نوشته و بعد هر حاجتی که از خداي يکتا خواسته مي شود را زیر دعا نوشته و درقرآن میگذارند تا سال بعد همان روز و همان ساعت

با سلام
و تشکر از دوستان گرامی!
جناب فقیر میشه راجع به این ستاره ۵ پر توضیح دهید؟
و همانطور در متن دعای شما آنجا که علی
سیدنا محمد !!اشاره به چه کسی است؟؟؟؟؟
و همانطور حرف هه و ان ۳ خط افقی !؟؟؟!!!

البته بنده برای شما کمی ان را بزرگتر میکنم تا بیشتر مشخص باشد

میرزا;85889 نوشت:
من شنیدم که هر کسی سنگ خاصی داره

بسم الله الرحمن الرحیم

اینها بیشتر بازار گرم کردن برخی سود جوهاست بنده حقیر تا کنون موردی راجع به سنگ خاص برای ماه تولد در روایات ندیدم

میرزا;85889 نوشت:
مطلب دوم اینکه، جناب فقیر! شما طبق چه استنادی این مطالب رو میفرمایید؟ تجربه ی شخصیه؟ از کتاب خوندید؟ از کسی شنیدید؟ یکی مثل من چطور میتونه از صحت مطالب ذکرشده مطمئن بشه؟

بنده عرض خارق العاده ای نکردم اگر مطلبی عجیب است بفرمایید که سندش را عرض کنم

رضا;85893 نوشت:
ا سلام و تشکر از دوستان گرامی! جناب فقیر میشه راجع به این ستاره ۵ پر توضیح دهید؟ و همانطور در متن دعای شما آنجا که علی سیدنا محمد !!اشاره به چه کسی است؟؟؟؟؟ و همانطورحرف هه و ان ۳ خط افقی !؟؟؟!!!

با تشکر از رضای عزیز بعد از کلمه مبارک محمد صلی الله علیه و اله کلمه د اشتباه چاپی است که باید و باشد
اون خطوط افقی کلمات عبری هستند فکر کنم

البته بنده هم عرض کردم که در این زمینه که عبارت از طلسمات است هیچ تخصصی ندارم بلکه در زمینه سنگها و خواصش تاپیک را زدم
ولی رضای عزیز توصیه بنده این است که از این گونه احراز به هیچ عنوان استفاده نکیند مگر اینکه منبع ان مطمئن باشد
بسیار از اینها دعوت ملائک مقرب هستند که حضور انها می تواند سنگینی بسیار زیادی از لحاظ روحی و جسمی برای سالک ایجاد کند و باعث ازارش گردد

یا علی

عزیزانی که طالب حرز مجرب و موثر هستند بازوبند حضرت علی علیه السلام خیلی خوبه که بزودی در قسمت ختومات مجرب قرار خواهم داد

یا علی

Fagheer;85900 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم

با تشکر از رضای عزیز بعد از کلمه مبارک محمد صلی الله علیه و اله کلمه د اشتباه چاپی است که باید و باشد
اون خطوط افقی کلمات عبری هستند فکر کنم

البته بنده هم عرض کردم که در این زمینه که عبارت از طلسمات است هیچ تخصصی ندارم بلکه در زمینه سنگها و خواصش تاپیک را زدم
ولی رضای عزیز توصیه بنده این است که از این گونه احراز به هیچ عنوان استفاده نکیند مگر اینکه منبع ان مطمئن باشد
بسیار از اینها دعوت ملائک مقرب هستند که حضور انها می تواند سنگینی بسیار زیادی از لحاظ روحی و جسمی برای سالک ایجاد کند و باعث ازارش گردد

یا علی

با سلام
جناب فقیر گرامی اینکه میگوید اشتباه چاپی است کمی دور از باور است !!
و اینکه میفرماید بنده از این احراز استفاده نکنم یا میدانید!؟و یا ...!!؟
مگر شما منبع ارائه دادید چطور شما به خود اجازه میدهید این نوشتار را ارائه دهید به نام اسلام و شیعه!!اما بنده اگر چیزی را میبینم که سوال بر انگیر است !سوال نکنم!
دوست گرامی اینکه متنی که شما قرار دادید
به عنوان دعاء و نمادهایی که قرار دادید بسیار نزدیک به فرقه ضاله بهائیت است !!:Sham:
اسمی که آنجاست اسم پیامبر (ص)نیست! چرا که هیچگاه اسم پیامبر بدون (ص )نمییاد بلکه اسم
سید علی‌محمد باب

میباشد !و حتی نوشته عربی که در ان از اسم اعظم استفاده شده و نمادهای دیگر هم خوانی دارد..!!

به چه دلیل !!:Sham:
۱-شوقی افندی،ذکر کرده‌است که نشان و علامت دیانت بهائی، ستاره ۵ پر است.

در نوشتهای کدام از علما شما دیدی که از ستاره ۵ پر استفاده کنند!!

۲-بر طبق حروف ابجد، باب برابر ۵ است و بهاء برابر ۹. از این رو ستاره ۹پر نیز به عنوان یکی از نشان‌های دیانت بهائی ذکر می‌شود.

۳-بهائیان کلمه اسم اعظم الهی را کلمه بهاء می‌دانند. بهاء به معنی شکوه، درخشندگی و نور است.
اسم اعظم نشان برجسته و علامتی از دیانت بهائی است.
بنا به تعریف شوقی افندی، که بهائیان او را به عنوان ولی امرالله در دیانت بهائی معصوم و مصون از خطا می‌دانند، اسامی بهاء، یابهاءالابهی، بهاءالله و نقش روی انگشتر، اسم اعظم هستند و به عنوان یکی از نشان‌های بهائی تعریف شده‌اند.

۴-نقش اسم اعظم که بر روی نگین انگشتر و یا تابلو،، توسط عبدالبهاء طرح گردیده‌است.
این طرح شامل سه خط افقی است که نشان دهنده عالم حق (عالم خداوند)، عالم امر (عالم پیامبران) و عالم خلق (عالم انسان) است. . اگر یک ستاره باشد نشان یکی از این ملعونهاست و دو ستاره در اطراف نشان دهنده باب و بهاءالله هستند.

۵- و حرف «هـ» نشانگر بهاءالله

امیدوارم که دقت لازم شود جناب فقیر

سید علی محمد شیرازی بنیانگذار جریانی انحرافی به نام بابیت است که در ابتدا شاید بسیار ساده به نظر می‌آمد اما در طول زمان آغازگر داستانی گردید که زمینه انحراف بسیاری را فراهم آورد و امروزه هر عقل سلیم و منصفی، کافی است نگاهی بر تاریخ این فرقه نماید تا حقایق بر او روشن گردد.

اصولاً در میان نخبگان فراماسونری ایران، نسبت بالائی از بهائیان وجود دارد که افرادی همچون « علیقلی نبیل الدوله » ، « میرزا آقا خان کرمانی » ، « ابراهیم حکیمی » ، « سید جمال واعظ » ، « ذبیح اله قربانی » ، « احسان یارشاطر» ، « امیرعباس هویدا » ، « پری اباصلتی » و ... از این دسته اند.
با تشکر

fagheer;83455 نوشت:
حدید برای هیبت و قدرت به کار می ره در مکانهای پر هول و اضطراب استفاده می شود دارای خادمینی بسیار قدرتمند می باشد بر روی حدید اذکار خاصی حک می شوند از جمله العزه لله جمیعا و چند ذکر دیگه که از گفتن اونها معذورم و اما با توجه به موارد بالا حدید نباید همیشه در دست باشد زیرا باعث عصبی شدن شخص می گردد و حتی به خاطر نیروی فوق العاده ای که دارد ممکن است باعث عقیم شدن موقتی نیز گردد ولیکن در مکانهای دشوار می تواند اثری فوق العاده داشته باشد

fagheer;83515 نوشت:
ببینید اکثر مسائل مربوط به علوم غریبه فاقد مدرک مرسل است به دلایل متعدد سند این حروف را به حضرت علی علیه السلام نسبت می دهند والله اعلم

سلام علیکم جمیعا

جناب فقیر شما اگر نمیدانستید چه چیزی را دارید رواج میدهید این عبارات را درج نمی کردید

fagheer;83543 نوشت:
و ضمنا سنگ و خدامش به هرکسی خدمت نمی کنند شرط دارد برای خودش

fagheer;83596 نوشت:
خاصيت ياقوت جلب محبت است خاصيت چشم ببر دفع جن و شياطين اون سه تاي ديگه هم که خواصشون معروفه

fagheer;83688 نوشت:

به هنگام مشکلات هنگام انجام شر بر این نگینها میدمند.

و من شر النفاسات فی العقد

یاحق

fagheer;83688 نوشت:

قدرت متعلق به ذات اقدس الهی است و اوست که مقدر را تعئین میکند و ما در این مورد مجبوریم به مقدر.

این اجنه فقط ظاهر را تغئیر میدهند ولی قادر به نغئیر اصل نیستند

یاحق

اسمی که آنجاست اسم پیامبر (ص)نیست! چرا که هیچگاه اسم پیامبر بدون (ص )نمییاد بلکه اسم
سید علی‌محمد باب

:Khandidan!:

یکی از خواص در نجف دفع سردرد است
اگر به سر درد دچار شدید چند دقیقه ای به در نجف خیره شوید درد تسکین می یابد

در دست نمودن حدید به مدت طولانی باعث التهابات روحی و سردرد می شود

عقیق یمن فقط به رنگ سرخ است هر رنگی به غیر از ان یمن نمی باشد دقت کنید کسانی که می گویند عقیق زرد یمن است دروغ می گویند

هرکس که انگشتر عقیق در دست داشته باشد

بعد از نماز صبح قبل از اینکه چشمش به کسی بیفتد یا به چیزی نگین را به کف دست بچرخاند و به ان نگاه کند و سوره قدر را بخواند و بگوید :

اشهد ان لا اله الا الله وحده لا شریک له و کفرت بجبت و الطاغوت و امنت بسر محمد و آل محمد علیه و علیهم السلام و علانیتهم و ظاهرهم و باطنهم و اولهم و اخرهم

در ان روز از بلیات حفظ می شود بعزه الله الواحد

خواص سنگهاي مختلف و اثر آن بر سالک!!!!

من سراغ ندارم عارفی بیاید بگوید یا گفته باشد که سنــــگ و انگشتــــــر برای طی طریق کاربرد دارد کسی اگر سراغ دارد بگوید و استناد کند.

سنـــــــگ حال میخواهد عقیق باشد یا هر سنگ دیگری بر روی آن اورادی با عنوان عقود خوانده شود ریشه دینی عرفانی و مذهبی ندارد و کسانیکه خواه دانسته یا ندانسته از این موضوع برای رفع مشکلاتشان استفاده میکنند سالک نیستند .

مشرکند و به شرک پناه آورده اند و بدروغ لباس پشمینه فقراء بر تن میکنند و نام سالک بر خود میگذارند .

بله آنها سالک هستند ولی سلوک درگاه جن پرستی .

برائت کردن نیازی ندارد شیعه یا سنی یا هر دینی داشته باشی .

مظاهر شرک مظاهر شرک است والسلام.

یاحق

چشم ببر

از خواص این انگشتر دفع انرژی های منفی است و دفع اجنه و شیاطین

با سلام.

در تاپیک " شرف الشمس چیست ؟" در این مورد و صحت این شکل صحبت شده است.

حقیر فکر می کنم اگر دعاهایی که ذکر می شود منبع شان هم لطف کنید بنویسید انشالله صحت مسائل قابلیت بررسی بیشتری خواهد داشت.

تشکر.

در نجف

سنگی است بسیار ارامش بخش و فرح زا که نگاه کردن به ان باعث ایجاد سرور می شود

sysysy;86121 نوشت:
با سلام. در تاپیک " شرف الشمس چیست ؟" در این مورد و صحت این شکل صحبت شده است. Click the image to open in full size. حقیر فکر می کنم اگر دعاهایی که ذکر می شود منبع شان هم لطف کنید بنویسید انشالله صحت مسائل قابلیت بررسی بیشتری خواهد داشت. تشکر.

برادرم اینجا بحث انگشتر است نه اوراد
متشکرم

fagheer;86123 نوشت:

برادرم اینجا بحث انگشتر است نه اوراد
متشکرم

ممنونم از تذکرتان.

آن تاپیک هم تاجایی که بنده متوجه شدم در مورد نقش شرف الشمس بود که اساتید در مورد شکل شرف الشمس و نقشی که شما برای انگشتر ذکر کردید توضیحاتی داده اند.

Fagheer;86125 نوشت:
همانطور که برای رضا هم توضیح دادم و کورچشمان کور باطن ندیدند اکثر این اوراد و احراز فاقد اعتبارند
و فقط باید به بسنده به منابع معتبر کرد

الحمدلله الذی جعلنا من شیعه امیرالمومنین علی علیه السلام

:Gol:
خوشبختانه بنده و احتمال زیاد تمام کاربران بزرگوارسایت, بینایی ظاهری داریم, کور دلی را خدا عالم است, بنده که سعی می کنم نباشم.

بله همینطور هست, امیدوارم سوء تفاهمی رخ نداده باشد و انشاالله صحبت های اساتید در آن تاپیک رفع ابهامی باشد برای ارتباط نقش شرف شمس و دین بهایی.

ممنون.:Gol:
التماس دعا.

موضوع قفل شده است