|❀ طراحي آرم اسك دين+ جايزه ❀|*ما منتظريم*

تب‌های اولیه

68 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
|❀ طراحي آرم اسك دين+ جايزه ❀|*ما منتظريم*

طراحي آرم اسك دين+ جايزه

:Gol:سلام به تمامي عزيزان اسك ديني:Gol:

از تمامي عزيزان كه دستي در طراحي دارند دعوت به عمل مياد كه با استفاده از ابتكار و خلاقيت خودشون مارو در ايجاد آرمي زيبا و منحصر به فرد براي سايت گفتگوي ديني ياري كنند و

ضمناً اگر كساني هستند كه ايده هاي خوبي دارند ولي قادر به طراحي نيستند نيز لطف كنند و جهت الهام گيري ديگر عزيزان اعلام كنند.

نكته1:
ترجيحاً آرم را با سايز كوچك جهت نمايش در سايت و با سايز بزرگ جهت دانلود قرار دهيد. منتظر آرم هاي زيباي شما عزيزان هستيم .:Kaf:
نكته2:
عزيزاني كه آرم طراحي شده رو در سايت قرار مي دن، توضيح كوچكي در مورد عناصر به كار گرفته شده اعلام كنند.

با تشكر

★★★توجه: ★★★
:Hedye:مديريت محترم سايت براي بهترين آرم جايزه اي نيز در نظر گرفتند.:Hedye:

سلام
اين يه طرح اوليه است كه قابليت تكميل شدن رو داره

طرح تشكيل شده از دو علامت سوال متقارن(نماداسك،پرسش)
طرح گنبد(نماددين)
طرح جوانه وسط(نمادپويايي و تكامل)

سلام

آیا موارد خاصی از نظر طراحی مد نظر هست مثلا رنگ خاص ، طرح خاص ، حالت تلقینی خاص و ... ؟

seven7777777;82988 نوشت:
سلام

آیا موارد خاصی از نظر طراحی مد نظر هست مثلا رنگ خاص ، طرح خاص ، حالت تلقینی خاص و ... ؟

سلام به شما و تشكر از سؤالتون
خوب آرم نشانه ي نوع كار و فعاليت يك نهاد، گروه، سايت و... است پس براي طراحي اين آرم خيلي خوبه كه به پرسشگري، دين و مواردي از اين قبيل توجه بشه.
باتشكر

سلام به همه مدیران،کارشناسان و دوستان گرامی :Gol:

اینم یه طرح هستش که امیدوارم مفید باشه :ok:

- خوب پرچم ایران نشون دهنده فعالیت سایت در این کشور هستش که واضحه
- تجمع سه رنگ در نقطه اوج نشون دهنده گنبد هستش که اتحاد رو هم نمایش میده
- اسم سایت هم که مشخصه
- حروف A و n هر دو در پایین ترین نقطه به هم رسیدن ،که هر کدوم یه علامت سوال رو تشکیل دادن و همچنین نشان از اتحاد در پاسخگویی داره

شاد و پیروز باشید در پناه حق:Gol:

التماس دعا دارم:Gol:

تکمیل شده طرح قبلی:

سلام بر عزیزان اسک دین:Gol:

با تشکر از عزیزانی که آرم هاشون رو قرار دادن

منتظر آرم های بیشتری هستیم...

یکی از دوستان می تونه یه نماد واسه جواب بگه . مثلا لامپ ، گل ، ستاره ، چی نماد جوابه ؟

seven7777777;83564 نوشت:
یکی از دوستان می تونه یه نماد واسه جواب بگه . مثلا لامپ ، گل ، ستاره ، چی نماد جوابه ؟

سلام به دوستان خوب اسك ديني :Gol:

من خيلي وارد نيستم
ولي شايد شمع يا چراغ يا...

دوستان سلام
من کلا کار گرافیکیم خوب نیست . چندتایی ایده تو ذهنم هست . کم کم عملی می کنم می ذارم . در ضمن دوستانی که طرح نمیزارن ، اگه برای تکمیل طرح های دیگه نظری دارن بگن یا همون طرحی که مد نظرشون هست بگن تا فایل PSD شو قرار بدیم و تکمیلش کنن . به هر حال اینم اولین طرح من که عناصرش کاملا روشنه .
کلیدی که به معنای باز کردن و حل شدنو ایناست . دندانه که باعث باز شدن قفل میشه و اگه نباشه قفلی باز نمیشه ، اسم سایته . علامت پرسش که نماد سوال هست و محتویات اون هم نشان دهنده محتوای پرسش ها هستند .

این بالایی از همه بهتره:Kaf:

[="green"]من یه طرح خوب دارم به محض این که اماده اجرا شد رو نمایی می کنم ولی یه چیز مهم:
ارم با لوگو فرق میکنه؟
ارم باید ساده باشه و جزئیات زیادی در ان مشخص نیست مثلا ارم می تواند مهر شود ولی لوگو چیزی با جزئیات و طرافت است و سرشار از رنگ و در کل یه چیز ترگل ورگل است
[/]

با سلام و تشکر از همه دوستان
به نظرم طرح خوبيه
اما :
اول اينکه رنگي بايد باشه.اين جوري آدم ياد نوشته هاي روزنامه مي افته:Moteajeb!:
بعد اگر کليد عمودي کار بشه جذاب تره:ok:
مثلا دو عبارت ask و din به عناون دندانه هاي کليد زير هم کار بشن.يعني بالا اسک و پاينش دين و مجموع اين مربعي که تشکيل مي دن مقابل نقطه مربعي علامت سوال قرار بگيره.
اگر نمادي از يک آدمک نشسته با حالت تفکر هم اين وسطا جا مي شد بدک نبود.مثلا به جاي روزنه ورود کليد يک آدمک نشسته در حالت تفکر کار بشه:Gig:

يا علي:Gol:

سلام دوستان
عرض ادب و احترام خدمت همه عزیزان
یه پیشنهاد داشتم دیدم بهترین جا برای طرح آن این تایپیک است
دوستان به نظر من هدر سایت مناسب نیست نه اسمی از انجمن در آن است نه لگویی نه نمادی و هیچ اثری از اسک دین ندارد اکثر کسانی که تازه وارد این سایت می شوند شاید فکر کنند که این سایت مرکز ملی پاسخگویی است مثل خود من که اول فکر می کردم اینجا مرکز ملی پاسخگویی است.
بهتر است یک هدر جدید با اسم و لگو و نماد اسک دین طراحی شود و جایگزین هدر فعلی شود.
البته همچنان منتظر طرح آرم برای اسک دین از طرف شما هستیم.
با تشکر
موفق و پیروز باشید

mahdi60;84295 نوشت:
بهتر است یک هدر جدید با اسم و لگو و نماد اسک دین طراحی شود و جایگزین هدر فعلی شود.

سلام
پیشنهاد بسیار عالی و خوبی است که باید پس از تصویب طرح آرم سایت به اون پرداخت تا یک هدر زیبا و مناسبی از آب در بیاد که با آرم سایت هم همخونی داشته باشه .

با سلام

طرح و لوگو :

کلمه "اسک" در نماد مناره و گنبد کوچک
کلمه "دین" در نماد گنبد بزرگتر

اینم دو تای دیگه :

http://www.askdin.ir/gallery/images/544/1_askfin22.jpg

http://www.askdin.ir/gallery/images/544/1_ask21424.jpg

سلام به همه
اولا من کلمن نه رنگ آمیزیم خوبه ، نه کار گرافیکیم و نه ... :Gig:
دوما به نظر بنده حقیر طرح جناب محمد صادق همینجوریش بسیار زیباست ، حالا با نظر دوستان احتمالا یه چیز خیلی نابی در میاد از آب .
نکتش اینه که طرحشون هم واسه لوگو خوبه هم آرم . این خیلی مهمه .
همچنین خورشید می تونه نماد روشنگری باشه که نقطه دین هم هست و این مورد خودش نشونه اینه که روشنگری در زمینه دین ماست .
خمینطور نوع و نحوه ساخت آرم طوریه که مثل لوگوی google میشه برای مناسبت های مختلف روش خیلی مانور داد .
در کل محمد صادق جان خیلی عالیه ، مرسی .

با سلام خدمت عزيزان اسك دين و تبريك هفته وحدت:Gol:

با تشكر از دوستاني كه زحمت كشيدند و در اين امر مشاركت كردند.:Kaf:

همچنان منتظر ايده ها و طراحي هاي بي نظير ديگر دوستان هستيم...

:Moshtagh::Moshtagh::Moshtagh:

سلام به اسك ديني هاي عزيز:Gol:
ما منتظريــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم:ok:

سلام
اندازه اش بزرگه که خوب بینید...رنگ زمینه اش هم همینطوریه...در واقع اصل لوگو بخش مشکی اون هست.

نان شب;91075 نوشت:
سلام
اندازه اش بزرگه که خوب بینید...رنگ زمینه اش هم همینطوریه...در واقع اصل لوگو بخش مشکی اون هست.

[="DarkGreen"]علیکم السلام و رحمة الله
با تشکر از حضرتعالی
لطفا در مورد طرح و ایده خود توضیح هم بدهید.
[="Blue"]ارتباط طرح با اسک دین[/]
با تشکر:Gol:[/]

نان شب;91072 نوشت:

سلام علیکم
راستش فکر کردم چیز مبهمی توش نیست که نیاز به توضیح داشته باشه...
اسکدین هست با شکلی متفاوت ..چیز خاص دیگری در آن نیست.
البته من انتظار داشتم وقتی طرحی رو ارائه میدم از طرف کسی که طرح رو خواسته نظری و پیشنهادی بشنوم نه اینکه...
به هر حال متشکرم.
یا علی ع

با سلام خدمت کاربران محترم ........ فکر میکنم یک دست که دراز شده و نوری بروی کف دست که باز است ( مثل دعا ) تابیده جالب باشد

با سلام به اسك ديني هاي عزيز:Gol:
تشكر از لطف تمامي عزيزان شركت كننده و جناب نان شب و كاربر جديد و گرامي سركار/ جناب mehdis به خاطر ارائه ي طرح و ايده:Kaf:
همچنان منتظر طرح ها و ايده هاي ديگر دوستان هستيـــــــــــــــــــــــــــم:ok:

عبدالله معراج;83814 نوشت:
من یه طرح خوب دارم به محض این که اماده اجرا شد رو نمایی می کنم

:Moshtagh::Moshtagh::Moshtagh:

مبين طرح;91549 نوشت:
تشكر از لطف تمامي عزيزان شركت كننده و جناب نان شب و

سلام
تشکر از جنابعالی به خاطر تلاشتان.
نان شب;91510 نوشت:
البته من انتظار داشتم وقتی طرحی رو ارائه میدم از طرف کسی که طرح رو خواسته نظری و پیشنهادی بشنوم نه اینکه...

منظورم انتقاد بود نه تشکر
یا علی ع

با سلام خدمت اساتید بزرگوار

فکر میکنم دستی که بصورت برنجی بالای علم هیئت ها است و اخیرا زیاد استفاده نمیشه مناسب باشه ............ چون نماد عاشوراست و همه را به یاد امام حسین می اندازه

نمادهایی از نور وقلم و پنجره ای که رو به انجمن باز شده:

سلام
ببخشید من خودم نمی تونم طراحی کنم اما نظرم رو میگم

یه خورشید تابان که وسطش علامت سوال باشه و در شعاع های نوری اش نماد ادیان باشد:Gol:

[="Blue"]به نام خدا
این طرح زیبا از APOCALYPSEبزرگوار در پاتوق دیدم

اینجا
یه طرح دیگه هم اینجا

همچنان منتظر طرح های جالب و زیبا و دیدنی از ایشان و سایر بزرگواران اسک دینی هستیم.[/]

مدیر فرهنگی عزیز عرض ادب و احترام و سلام فراوان
بزرگوار بنده در حدی نیستم که طرح بدهم گه گداری دست به نرم افزار ها می زنم اون طرح اولی را هم دیدی ببخشید طرح که نه گفتم پست که می گزارم این تصویر هم ضمیمه اش باشد مشغول دیدن فیلم تلقین بودم که در اثنای فیلم دیدیم قلم و کاغذ هست و به خود جرات دادم تا افکار خود را به تصویر بکشم

تصویر دوومی هم که کار نرم افزار فتوشاپ هست کار جالبی نشده بنده نمی توانم خوب روی مسئله ی گرافیک متمرکز شوم طرح های دوستان را که دیدم واقعا عالی بودند انشالله که خداوند همه ما بندگان حقیرش را در پناه خود از شر هر لیدی حفظ کند و به راهی که خودش مفدر فرموده هدایت کند

دوستان عزیزم ببخشید مدیر فرهنگی عزیز منت بر سر بنده گزاشتند قصد نداشتم اینجا قرارشان بدهم در حد شما عزیازن نیستند ولی ندیر عزیز لطف فرمودند و ما را شرمنده کردند

برای ظهور مولایمان دعا بفرمائید
کوچک و خاک پای بندگان خوب خدا ایسوس

نقل قول:
به نام خدا
این طرح زیبا از apocalypseبزرگوار در پاتوق دیدم

با سلام و آرزوی اوقاتی خوش و معنوی برای اسک دینی های عزیز
تشکر جناب مدیر
ممنون از دقتتون

نقل قول:
بزرگوار بنده در حدی نیستم که طرح بدهم

نقل قول:
تصویر دوومی هم که کار نرم افزار فتوشاپ هست کار جالبی نشده

شکسته نفسی نفرمایید جناب

apocalypse
هر دو کارتون عالیه
منتظر طرح های دیگر شما و تمامی اسک دینی های عزیز هستیم.

آرم رسمي مركز جهت الگوبرداري واستفاده گرافيست هاي سايت

سلام
با تشكر از گرافيست ها وهمكاران محترم بخش فرهنگي لطفا در طراحي آرم از كلماتي مانند گفتگوي ديني و يا پرسش كليد دانايي استفاده شود.

سلام
به نظر من سعی کنین تو طرح ها از نمادهای اسلیمی استفاده بشه!
مثلا گنبد یکی از نمادهای اسلامی هست که این روزا به فراموشی داره میره...

سلام به همه ي بزرگواران:Gol:
ممنونم جناب مدير
طرح زيباييه

سلام

اقا بگين جايزش چیه ببینم صرف میکنه چیزی درست کنم یا نه ؟:khaneh::Khandidan!:

من یه دوستی دارم تو کار گرافیکه (کارش حرف نداره)

ولی جون من بگین جایزش چی هست :دی من عاشق جایزه گرفتنم :pirooz:

:khaneh:
سلام
تو صفحه اول سایت اسکدین کنار هر موضوعی علامت تک چشم مصری گذاشتن که مال شیطون پرستاست.
شما اون مسجد سنی یه مناره ای کنار تاپیکا رو درست کنین،بعد لوگوی سایتو طراحی کنین

برای تذکر این نکته که کسی تاحالا توجه نکرده بود ،بهم جایزه چی میدین؟:khandeh!:

به نام خدا
با سلام و عرض ادب

این رو می گید؟

نقل قول:

این رو می گید؟

سلام
بله همینو میگم:ok:

طرح شماره 1
:hamdel:

سلام به اسک دینیهای عزیز:Gol:

تشکر از کاربر بزرگوار pep30 طرح زیباییه
ممنون از لطفتون
به نظر میاد باید منتظر طرح های زیبای دیگه ای هم از شما باشیم.:Kaf:

منتقد;109751 نوشت:
تو صفحه اول سایت اسکدین کنار هر موضوعی علامت تک چشم مصری گذاشتن که مال شیطون پرستاست.

به نام خدا
سلام
جوون من که عینکم ته استکانی یا استکانی اثری از مثلث و چشم نمی بینم اینی که گفتید کجا دیدید؟

:Graphic (33):

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
با تشکر از همه عزیزان که زحمت کشیدند و در طراحی لوگو کمک می کنند
همچنان منتظر طرح های شما هستیم.
با تشکر

در اولین فرصتی که پیدا کنم برای طراحی آرم واسه انجمن دریغ نمیکنم... تصمیم با شما و کاربراست... و کارهای من هم پیشنهادی بیش نیست ..!!! لطف دارید همگی!

طرح شماره 2
بدون آمیختن رنگ

:hamdel:

مدیر اجرایی;110046 نوشت:
با يك سري تغييرات

به نظرم قبلي بهتر بود استاد
يا علي:Gol: