جمهوری اسلامی و فرماسونری

تب‌های اولیه

11 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
جمهوری اسلامی و فرماسونری

سلام.خدا رو شکر اینجا همه با مفاهیم فراماسونری آشنا هستند و لازم نیست مطالب رو از اول توضیح بدم.خب بریم سر اصل مطلب.در مطلب قبلی که در مورد فراماسونری خدمتتون عرض کردم به نکته ی اعداد و نمادگرایی با اعداد و نظریه ی پایان دنیا در سال 2012 اشاره کردم.(در این که این نظریه کاملا توسط ماسون هاست بنده شکی ندارم.)اگر خونده بودید به این جملات برخورد میکردید...
((چرا سال 2012 که(در نظریه های مختلف) زمان پایان دنیاست همزمان با 44 مین رئیس جمهوری آمریکا و 33مین رئیس جمهوری اسرائیل و 33مین سالگرد انقلاب اسلامی ایران است؟))
این اعداد فقط با یک جمع و تفریق ساده بدست میاد.اما این که چه نکته ای در پس این اعداد وجود داره مهمه.همونطور که میدونید ماسون ها قرار بود سال 2007 نظم نوین جهانی رو اعلام کنن که به دلایلی موفق نشدند.بعد گفتن که این وعده رو در سال 2012 عملی خواهند کرد.از اون جایی که این ماسون ها رو میشناسید میدونید که این ها بدون نماد گرایی دست به کاری نمیزنند.سال 2012 مصادف با اون مطالبی هست که در سطر های بالا میبینید.اما اینکه یکی از 33 ها مربوط به جمهوری اسلامی میشه لرزه به تن ما ها میندازه و با خودمون فکر میکنیم که یعنی جمهوری اسلامی هم بله؟...........
اما اینطور نیست.آنها میخواهند انقلاب ما رو به خودشون متصل کنند.(همونطوری که صدام رو به خودشون چسبوندند و گفتن اون هم 33 سال حکومت کرد در حالی که 26 سال حکومت کرده بود.)اول انقلاب این ها وقتی دیدند دیگه کاری از دستشون بر نمیاد شروع به دفاع از نهضت کردند.به تازگی در حرم امام خمینی یک شیئ سفالی شبیه به هرم هم درست کردند.و یا یک چیز دیگه در مورد امام خمینی.این ها گفتند که امام خمینی ساعت 9:33 وارد تهران شد.(که هر دو عدد عدد ماسونهاست)در حالی که امام ساعت 9:27 وارد تهران شده بود.روزنامه های اون موقع این مطلب رو تصدیق میکنه.خلاصه این که انقلاب ما رو دارن از ما میگیرن و امام زمان(ع) فقط دلش به ما ها خوشه.برای فرجش دعا کنید.....(اللهم بلغ مولانا الامام هادی المهدی).یا علی...

بسم الله الرحمن الرحیم

حتما بعدها که این مباحث در بین مردم رواج پیدا میکنه و مردم از این مفاهیم آگاهی و اطلاع پیدا میکنند کسانی هستند که طبق فرمایش شما این شبهه را ایجاد میکنند که انقلاب ایران نیز یک راهی بود برای شدت بخشیدن شیوع تفکر ماسونی در غرب و جهان اسلام یا اینکه میگویند بخاطر تعدیل قیمت فت بنا بر سیاستهای اقتصادی و سیاسیشاناین حکومت را بر پا کردند و ...

پاسخی که به این شبهه میتوان داد به ضعم بنده این پاسخهاست شما و دوستان هم اگر پاسخهائی به نظرتان میرسد بفرمائید:

1- ببرای شدت بخشیدن گرایش به ماسونری در غرب 2 عامل محرک بسیار قویتر از جمهوری اسلامی بود الف کمونیسم ب- قدرت رسانه ای

اما در مورد جهان عرب پاسخ این است که قبل از اینکه جمهوری اسلامی بوجود بیاید اعراب جنگ با اسرائیل را با شکست واگذار کرده بودند و محمدآل سعود طی قرار دادی در عوض حمایت انگیسیها از حکومتش فلسطین را به صهیونیستها بخشیده بود( رجوع شود به تاریخ آل سعود ص580 چاپ بیروت ناصر السعید و المصدرالسابق ص840 و 841)

حکومتهای عرب بیش از اینکه بخواهند از ایران ترسانده شوند میل و تمایل زایدالوصفی به پیشرفتها و آزادیهای غری دارند والا مبارزه آنها با ایران یک مبارزه مستقل میشد و نه با هماهنگی و همصدای در حد شباهت غربیها.

در پاسخ به مسئله قیمت نفت و سیاستهای مربوطه این نکته غیر قابل رد است که غربیها چندین برابر سود احتمالی و سیاست احتمالی را برای از بین بردن جمهوری اسلامی و نشانه های مذهبی در این کشور دارند صرف میکنند.

جمهوری اسلامی ایران یک دکترین تمام عیار در برابر تمام مقاصد آتلانتیسی آنهاست و آنها برای اینکه این مانع را بردارند حاضرند هرکاری حتی کشیده شدن به ذلت را انجام بدهند و داده اند.

یاحق

اطلاعات خوبی بود امیر.
ادامه بده:Kaf:

راست میگه: فراماسونها این اواخر به زور اونم طی چند روز تعداد استانهای ایران رو کردند 33 تا!!!!

newmrd;85152 نوشت:
فراماسونها این اواخر به زور اونم طی چند روز تعداد استانهای ایران رو کردند 33 تا!!!!

سلام علیکم جمیعا
مفاهیم دکترین ولایت فقیه و جموری اسلامی با مفاهیم ماسونری هم راستا نیست ولی این دال بر این نیست که ماسونری در ایران نوکر و سر سپرده نداشته باشد.

دارد - نوکرهائی سر سپرده . اتفاقا بهمراه تعدادی از دوستان در حال جمع آوری اسنادی در ارتباط مظاهر ماسونری هستیم که چه در صدا و سیما و چه در ارگانهای دولتی دیگر و غیر دولتی وجود دارد.
و دوستان و عزیزانی که قصد همیاری را دارید در این مسیر دستشان را صمیمنه میشاریم.

یاحق

سلام علیکم....
در مورد فرماسونها و وجودشون و اینکه درون کشور ایران نیز هستند شکی نیست........
اما دوستان به نظر شما اینکه بگردیم چی چنده و چیه به نظرتون درسته....
مثلا من بگم از دم منزلمون تا سوپر مارکت محلمون 33 قدمه تا اولین منزل بعد از خونه ما 13 قدم و کلا همه چیزو ربط بدم به اینجور حرفا که یه جور کمک کردن به قدرت دهی اوناست.........
ببینید دوستان ما باید هشیار باشیم و بدونیم در اطرافمون چه خبره اما با این نمادگرایی ها که این جاهلان دنیا در پیش گرفتند خودشونم به خودشون شک کردند..
اینها همه چیزهایی ست که ما را از اهداف اصلی و پشت پرده آنها گمراه میکنه..........

تو یه ساختمان دارند هزار هزار توطئه می کنند ما بشینیم بگیم از طبقه اولش تا اتاق مدیر 33 *11 قدم راهه و بالاش هرمه پایینش فلانه که نشد تحلیل....
دوستان مسائل اصلی که کم کم داره اتفاق میوفته و مردم ناخواسته دارند دچارش میشند را باید فهمید و به دیگران انتقال داد.......
حالا انقلاب ما در 2012 میشه 33 نمی دونم چی میشه 33 و اون میشه 44 خوب اونا میشینند همین حساب کتابها را میکنند تا مارا سر گرم کنند ........
دوستان عزیز امیدوارم ما دیگه خودمونا اسیر این قدرت پوشالی نمادگرایی اونا نکنیم.....
حزب شیطان به حمد الهی نابود است.....
ولی ما هم وظیفه داریم بدانیم.....اما اصل را نه فرع را....
ببینیم اطرافمان چه خبر است....
اسلام را حفظ کنیم.....نه اینکه اسلام به ما نیاز داشته باشد....نه ما با حفظ اسلام خود را حفظ میکنیم....
بیدار باشیم و امت اسلامی را بیدار کنیم......هممه زندگیمان نشود مادیات و روزمرگی...بفهمیم و ارزشها را ارجمند بدانیم......
انقلابمان را در دل....زبان و در عمل حفظ کنیم....
یک چیز بزرگ از چیزهای کوچک شروع میشود.......
یا علی...

*!*طیب طاهر*!*;85260 نوشت:
سلام علیکم....
در مورد فرماسونها و وجودشون و اینکه درون کشور ایران نیز هستند شکی نیست........
اما دوستان به نظر شما اینکه بگردیم چی چنده و چیه به نظرتون درسته....
مثلا من بگم از دم منزلمون تا سوپر مارکت محلمون 33 قدمه تا اولین منزل بعد از خونه ما 13 قدم و کلا همه چیزو ربط بدم به اینجور حرفا که یه جور کمک کردن به قدرت دهی اوناست.........
ببینید دوستان ما باید هشیار باشیم و بدونیم در اطرافمون چه خبره اما با این نمادگرایی ها که این جاهلان دنیا در پیش گرفتند خودشونم به خودشون شک کردند..
اینها همه چیزهایی ست که ما را از اهداف اصلی و پشت پرده آنها گمراه میکنه..........

تو یه ساختمان دارند هزار هزار توطئه می کنند ما بشینیم بگیم از طبقه اولش تا اتاق مدیر 33 *11 قدم راهه و بالاش هرمه پایینش فلانه که نشد تحلیل....
دوستان مسائل اصلی که کم کم داره اتفاق میوفته و مردم ناخواسته دارند دچارش میشند را باید فهمید و به دیگران انتقال داد.......
حالا انقلاب ما در 2012 میشه 33 نمی دونم چی میشه 33 و اون میشه 44 خوب اونا میشینند همین حساب کتابها را میکنند تا مارا سر گرم کنند ........
دوستان عزیز امیدوارم ما دیگه خودمونا اسیر این قدرت پوشالی نمادگرایی اونا نکنیم.....
حزب شیطان به حمد الهی نابود است.....
ولی ما هم وظیفه داریم بدانیم.....اما اصل را نه فرع را....
ببینیم اطرافمان چه خبر است....

با سلام
دوست گرامی به این صورت که شما عنوان میکنید نیست!!
فرماسونها بیشتر از انی که من و شما فکر میکنیم به دنیای کنونی احاطه دارند!!
و به نظر من شناخت آنها واجب است دوست عزیز!
در مورد نمادها به این صورت که شما میگوید نیست دوست گرامی کسانی که اطلاع چندانی از آنها ندارند و نمادها را بدرستی نمیشناسند اینطور تحلیل میکنند!
آنها میدانند که میخواهند چکار کنند و دقیق میدانند نه با شک سالهاست که به دنبال حکومت شیطانی هستند !!!
بنظر بنده هرچه در این مورد تحقیق بشود بازم کم است !
باید تلاش کنیم باید به عموم حکومت شیطانی را گوش زد کنیم!

آخرین سخنرانی استاد رائفی پور(علی رفیعی) در همایشی که توسط موسسه موعود با موضوع ” پیرامون مسائل فراماسونری” برگذار شد.
دانلود فایل صوتی : هر قسمت ۲ مگابایت
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
دانلود فایل تصویری : هر قسمت ۱۷ مگابایت
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم

اطلاعات بیشتری درباره استاد رائفی پور از اینجــــــــا
دریافت بقیه سخنرانی های استاد رائفی پور از اینجــــــــا

رضا;85264 نوشت:
با سلام دوست گرامی به این صورت که شما عنوان میکنید نیست!! فرماسونها بیشتر از انی که من و شما فکر میکنیم به دنیای کنونی احاطه دارند!! و به نظر من شناخت آنها واجب است دوست عزیز! در مورد نمادها به این صورت که شما میگوید نیست دوست گرامی کسانی که اطلاع چندانی از آنها ندارند و نمادها را بدرستی نمیشناسند اینطور تحلیل میکنند! آنها میدانند که میخواهند چکار کنند و دقیق میدانند نه با شک سالهاست که به دنبال حکومت شیطانی هستند !!! بنظر بنده هرچه در این مورد تحقیق بشود بازم کم است ! باید تلاش کنیم باید به عموم حکومت شیطانی را گوش زد کنیم!

سلام علیکم جمیعا

درست گفتی رضای عزیز

خیلیها هستند که امروز توی ایران اصلا نمیدانند ماسونری چیست من هم که میدانم همین دیروز فهمیدم.

ادعای مسلمانی داریم اما نردبان شیطان پرستی میشویم بدلیل جهالت.

دوستان کمک کردند و تقریبا از سال 84 تا الان حدود 6 فیلم سینمائی وکارتون ماسونری از صدا و سیما را پیدا کردیمکه جنبه آموزشی مفاهیم ماسونری داشت.

این دردنکه.
بقول علی علیه اسلام کسی از این درد نمیره غیرتش مرده

چی بگم

یاحق

به نام علیم

با سلام بر شما دوستان

باید بگم که به طور کامل نباید پیش رفت باید میانه رو بود بعد از شناخت باید راه حلی برای مقابله پیدا کرد بهتره راه حل مفیدی

پیدا بشه اینکه فقط به دنبال پیدا کردن نشانه هاشون باشیم و بگیم هستند که سطحی فکر کردیم و این کار می تونه هدفشان همین هم باشه که مارو سرگرم کنند
در این که دشمنان ما از احمق ترین ها هستند هیچ شکی نیست:hamdel:

سلام علیکم....
ببینید دوستان عزیز من موافق قدرت روز افزون آنها هستم....
می دانم که اهداف بلند مدتی دارند و بسیار حساس پیش می روند...
اما این داستان همانند فیلمی است که یک صحنه داخلی و یک پشت صحنه دارد.......
بازیگران به دیدن فیلم مشغولند و کارگردان در دنبال القای مفهوم به بیننده است.....
نماد گرایی آنها بیشتر نشان دادن قدرت آنهاست در همین مورد....
اهداف پشت پرده را باید یافت و اسیر این بازی های شطرنج گونه آنها نباید شد........
آنها به دنبال قدرت هستند و این قدرت به دنبال ضعیف کردن ادیان محقق خواهد شد.......
باید تحلیل کرد دقیقا اما نه با شیوه تحمیلی آنها....
من قبول دارم قدرت دارند و هدف اما این نمادگرایی ها خود یک جنگ روانیست....تا اهداف اصلی آنها زیاد مورد بررسی قرار نگیرد......

*!*طیب طاهر*!*;85444 نوشت:
من قبول دارم قدرت دارند و هدف اما این نمادگرایی ها خود یک جنگ روانیست....تا اهداف اصلی آنها زیاد مورد بررسی قرار نگیرد......

سلام علیکم جمیعا

بله دقیقا درست است یک جنگ روانی را دارند ولی این را هم میدانیم که اینها تا ذکر شیطان را نگویند بندگی شیطان را نکرده اند.

ذکر اینها در رسانه های ارتباط جمعی با درج نمادهایشان انجام میشود.

نمیدانم مقاله ای که رضای عزیز اینجا درج کردند خوانده اید یا خیر کسی که کاهن اینهاست نامش فیلیپ است و یک صهیونیست یهودی تبار است.

چون این حکم از شیطان سالهاست که صادر شده مبنی بر درج نمادهای شیطانی در انظار این شخص پایه گذار جنبش بصریای شد در هالیوود.

از این طریق این نمادها را برای عبادت شیطان در فیلمهایش درج میکند و این مفاهیم را اشاعه میدهد و البته این کار باعث میشود که اگر در کشوری زندگی میکنید و از قدرت فراماسونری درکشورتان خبر ندارید کافی است کلیدتلویزیون را بپیچانیدو کانالها را عوض کرده کمی تامل کنیدتا بفهمید درچه کشوری زندگی میکنید.

مخلص کلام اینکه به قول استاد رائفی پور اینها دیوانه وار نمادگرا هستند و ...

یاحق

موضوع قفل شده است