فراماسونري

تب‌های اولیه

56 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
فراماسونري

با عرض سلام به همه ي شما
من اين تاپيك رو زدم تا هر كسي هر سوالي در مورد فراماسونري و نظم نوين جهاني داره بپرسه تا پاسخ داده شود همچنين در مورد برخي مسائل شيطان پرستي هم مي توانيم به بحث و گفت وگو بپردازيم.
اگه به طور خصوصي هم مي خواهيد صحبت كنيم اين ID منه Hiddenrap10
اميد وارم تاپيكه خوبي شه.
:ok:

punisher;82672 نوشت:
با عرض سلام به همه ي شما من اين تاپيك رو زدم تا هر كسي هر سوالي در مورد فراماسونري و نظم نوين جهاني داره بپرسه تا پاسخ داده شود همچنين در مورد برخي مسائل شيطان پرستي هم مي توانيم به بحث و گفت وگو بپردازيم. اگه به طور خصوصي هم مي خواهيد صحبت كنيم اين ID منه Hiddenrap10 اميد وارم تاپيكه خوبي شه.

با عرض سلام و خوش آمد گوئی خدمت شما

مبحث نظم نوین جهانی از نوع ماسونی در این تاپیک

فراماسونری:حقیقت چیست؟

درحال طرح و تبادل آرائ و بررسی است خوشحال مشوم حضور پیدا کنید و نظرات شما را در باب مباحثی که طرح شده بخوانیم.

البته موضوع کنترل ذهن هم مدنظر است.

یاحق

punisher;82672 نوشت:
با عرض سلام به همه ي شما
من اين تاپيك رو زدم تا هر كسي هر سوالي در مورد فراماسونري و نظم نوين جهاني داره بپرسه تا پاسخ داده شود همچنين در مورد برخي مسائل شيطان پرستي هم مي توانيم به بحث و گفت وگو بپردازيم.
اگه به طور خصوصي هم مي خواهيد صحبت كنيم اين ID منه Hiddenrap10
اميد وارم تاپيكه خوبي شه.
:ok:

با سلام
و تشکر از شما دوست عزیز برای همیاری :Gol:
در این تاپیکها در مورد فراماسونري عزیزان مطالب قابل تاملی ارائه کردند

(شیطان شناسی) یارکشی آخرالزمانی + دانلود فایل صوتی

دکتر رائفی پور؛ یهود شناسی، صهیونیسم، فراماسونری، شیطان پرستی، و...

هفت اقليم كابالا

ماسونيسم چیست

فراماسونری:حقیقت چیست؟

نماد کابالیستی x و مفاهیم آن

هشدار!!!!!علایم شیطان پرستان را بشناسیم

ستون شيطان در مكه؟

دانلود سخنرانیهای آخرالزمان -تمام علائم در این تاپیک دانلود کنید

خيلي ممنون از دعوت هاي شما
تا جايي كه بتوانم در خدمت هستم

بسم الله الرحمن الرحیم)

از این که باز رجوع شد به نمادگرایی ، ناچاریم و ظاهر و باطن گویای مطلبه!
اصراری در صحت نمادها نیست . صحبت بر سر اشاعه ی فرهنگ هاست.
چند سال دیگه می تونیم ما هم عقایدمون رو به این وسعت تبلیغ کنیم؟!

چند ماه پیش در مورد المپیک لندن مطلبی در سایت قرار دادیم با عنوان “المپیک لندن یا المپیک شیطان” که توضیحاتی در مورد المپیک ۲۰۱۲ لندن بود حال میخواهیم مراسم افتتاحیه المپیک لندن را بررسی کنیم
استادیومی که در آن مراسم (یا مناسک!!!) اجرا شد

خورشید پرستی :

درخت زندگی :

عروسکی با چوب جادوگری! :

همچنین به صلیب های برعکس داخل تماشاگران دقت کنید:

به نورافشانی در قسمت راس شبه هرم ها نگاه کنید این در واقع همان نماد چشم جهان بین است:

و چند تصویر دیگر از این مراسم:

با سلام و تشكر از پست شما.
ببخشيد درخت زندگي نماد چيه؟:Gig:

هیچ جای دنیا جز ایران دنبال این شکلک ها نیست...

Hedye;251020 نوشت:
با سلام و تشكر از پست شما.
ببخشيد درخت زندگي نماد چيه؟:Gig:

اشاره به فيلم درخت زندگي برنده جشنواره كن داره :‌
تو اين لينك اطلاعات خوبي داده شده
http://www.zohur12.ir/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-the-tree-of-life/

دوستانی که میخوان بیشتر در مورد این درخت بدونن رو به دیدن فیلم سرچشمه محصول سال 2006دعوت میکنم.

ايا واقعا اصلي ترين مشكلات ما يك مشت ادم های از دین درامده ی منحرف کثیف و چند دانه عکس بی اصل و بدرد نخور است ؟؟؟ یا مشکل ما این است که مردم علی بن ابی طالب را نمی شناسند ؟

قنبر حیدر;251097 نوشت:
ايا واقعا اصلي ترين مشكلات ما يك مشت ادم های از دین درامده ی منحرف کثیف و چند دانه عکس بی اصل و بدرد نخور است ؟؟؟ یا مشکل ما این است که مردم علی بن ابی طالب را نمی شناسند ؟

دوست من محبت شما به اهل بیت(علیهم السلام) ستودنی ست
اما متاسفانه یک مشت نیستن بسیار بسیاربیشتر از اینحرفها و این عکس ها هست
دلیل اصلیش هم عناد با فرزند علی ابن ابیطالب(ع) هست.بله این یکی از مشکلات اصلی ماست.

سبوي تشنه مشکل اصل ما همین جاست اگر شما کمی در روایات های مبارک اهل بیت نظر کنید می بینید دایم فرمودند : ظالم را اگر هم بسیار زیاد است کوچک کنید حق را اگر چه کم باشد عظیم کنید . اصلا این شعار احادیث اهل بیت است .
اما ما دقیقا بر خلاف این عمل می کنیم ، دایم می گوییم : اصلا شیطان پرستی دنیارا گرفته اصلا از ما هیچ کاری بر نمی یاد. اصلا تمام تشیع نابود شد
تا یک مثلث می بینیم :وای شیاطن پرست شدن همه :هر چی سه گوش هست شیطانه این حرف ها کار یهوده این ها را پخش نکنید تا یهود خوشحال نشود .

قدس شریف;251026 نوشت:
هیچ جای دنیا جز ایران دنبال این شکلک ها نیست...

اره واقعا
بعضی از دوستامو می بینم رفتن چند کتاب مال خود امریکاییها و یهودیا رو اوردن
هی تو مسیر هم که می خوایم بریم حتی واسه تفریح هم که می ریم دنبال یه چیزین که این شکل ها رو بوجود بیارن و بگن ببین این شکله نماد فراماسونه
یک ذوقی هم می کنن بعدش
نمی دونم ایا همش دنبال این شکلک ها بودن اگاهی ما رو افزایش می ده یا تمرکز پذیرفتن اونو

قنبر حیدر;251109 نوشت:
سبوي تشنه مشکل اصل ما همین جاست اگر شما کمی در روایات های مبارک اهل بیت نظر کنید می بینید دایم فرمودند : ظالم را اگر هم بسیار زیاد است کوچک کنید حق را اگر چه کم باشد عظیم کنید . اصلا این شعار احادیث اهل بیت است . اما ما دقیقا بر خلاف این عمل می کنیم ، دایم می گوییم : اصلا شیطان پرستی دنیارا گرفته اصلا از ما هیچ کاری بر نمی یاد. اصلا تمام تشیع نابود شد تا یک مثلث می بینیم :وای شیاطن پرست شدن همه :هر چی سه گوش هست شیطانه این حرف ها کار یهوده این ها را پخش نکنید تا یهود خوشحال نشود .

دوست عزیزم
بله درسته نباید اینقدر به نماد ها بها بدیم برای مثال از این دست آثار می توان به مجموعه مستند "Arrival" اشاره کرد که با نام "ظهور"در ایران تکثیر و توزیع شده .در این مجموعه ضمن پرداختن افراطی به نمادها و نشانه های مختلف ماسونی ، از تحلیل اندیشه ها و تفکرات مخرب فراماسونری به شدت پرهیز شده و مخاطب را در سطح یک سری ظواهر نگاه داشته و به وی اجازه نمی دهد که پدیده فراماسونری را در عمق اندیشه و فکر ، بررسی و تحلیل نماید. چنین گرایشی متاسفانه در برخی از سخنرانان داخلی که بعضا در دانشگاهها و مراکز علمی و آکادمیک نیز برنامه دارند ، مشهود است که به دلیل عدم حضور فعال محققان و پژوهشگران معتبر این حوزه در محافل و مجامع علمی ، بعضا بازار داغی هم پیدا کرده اند.
اما نمیشه بهش بی تفاوت هم بود
تشکیلات فراماسونری در یک سازماندهی نوین ، امروزه ورای نمادسازی و سمبل گرایی در عرصه یک جنگ نرم تمام عیار با تمامیت اسلام درگیر شده و همه نیروهایش را به این میدان فراخوانده است تا دریک درگیری نفس گیر پس از فروپاشی ایدئولوژیک جامعه اسلامی ( همچون تجربه آندلس)، فروپاشی فیزیکال آن را شاهد باشد.
امروز نادیده گرفتن این تهاجم فرهنگی همه جانبه ( که مقام معظم رهبری آن را به طور رسمی از آذرماه 1368 یعنی فقط حدود 6 ماه پس از آغاز ولایتشان گوشزد کرده و طی این 22 سال در هر فرصت و در بسیاری از بیاناتشان مراحل مختلف آن را تبیین نموده و ضرورت مقابله برنامه ریزی شده را یادآور شده اند) جز تاثیر اندیشه های ماسونی نیست ، اندیشه ای که تمامی طرح و برنامه های فوق را جز توهمی بیش ندانسته و تحت تاثیر القائات صهیونیست هایی مانند کارل پوپر و دانیل پایپز (که توهم توطئه را تئوریزه نمود ) آن را حاصل خیالات و تصورات کهنه شده محسوب می کنند.

مسافر زمان;251113 نوشت:
اره واقعا بعضی از دوستامو می بینم رفتن چند کتاب مال خود امریکاییها و یهودیا رو اوردن هی تو مسیر هم که می خوایم بریم حتی واسه تفریح هم که می ریم دنبال یه چیزین که این شکل ها رو بوجود بیارن و بگن ببین این شکله نماد فراماسونه یک ذوقی هم می کنن بعدش نمی دونم ایا همش دنبال این شکلک ها بودن اگاهی ما رو افزایش می ده یا تمرکز پذیرفتن اونو

در امتداد فرموده شما:
بیشرف اوفتاده بجون قرآن کریم دنبال آیه 666 هست واااای این آیه از فراماسونا گفته وووووای سوره 13 رو ببین...
ایالات متحده و اون100 سناتور میدونن چجور خر کنن. باچی؟ چیدن دلارها کنارهم ووووااای 11 سپرتامبر رو نشون میده! اینا مسلمین منحرفن همین وبس...
آمریکا میدونه چجور منحرف کنه نمیدونم چرا از واقعیت دور و عاشق خرافه ایم؟ چرا؟
در حالی که تنها راه مبارزه با استکبار وصهیونیسم جهـــاد هست... کی اینا بیدار میشن؟

اسرائیل ربطی به فراماسونرا نداره. واسه جهود اگر تمام مردم باهاش باشن یا نباشن فرقی نمیکنه. یهود بی همه چیز هیچی جز بسط دینشو تسخیر عراضی نمی خواد. یهود باکسی کار نداره کاره خودشو میکنه. یهود آمریکارو داره واسه نابودی عراق سوریه ایران. یهود کاربکار هیچکس جز احیای نسلش نداره(قاتلهم الله).

فراماسون افسانه است. ولی این بدین معنا نیست که وجود نداشته وندارد. این بحث همچون بحث هولوکاست هست که هولوکاست نیز افسانه ای بیش نبوده ولی وجود داشته(بدین ترتیب بقول خودشان شش میلیون یهودی سوزانده شدند مسلما این یک غلو است و) در نهایت به افسانه مبدل میشود. وجود هولوکاست فراماسونرها و شیطان پرستی(

نیز همین است با این نمادها و اشاره ها برفرض وجود یک افسانه بیش نیست) غیر قابل انکار است. اما نه به این شدت و حدت که همین امر غلو برچسب افسانه را بروی آنان میزند. برای ایرانیه خوش خیال الان میان میگن این تعداد مسلمون در میانمار کشته شده که عدد شیطانپرستی است بعد شماها عوض فکر جهاد بفکر نمادبازیا مشغول میشید... کار مسلمان جهاد هست جهاد واقعی نه چیدن پازل نمادها کناهم.

کجا دنبال شیطان میگردید؟ تو شمارش سوره ها یا اسم الله جل جلاله(نعوذ بالله) دست بردارید.شیطان مگر غیر از اسرائیل و آمریکاست؟ شیطان مگر غیر از سرمایه گذاران المپیک لندن است؟ شیطان مگر غیر از این هفت ملیون بهائی است؟

خودتونو از هرچیز جز اسلام مبرا کنید.
من وظیفمو انجام دادم.

برای ایرانیه خوش خیال الان میان میگن این تعداد مسلمون در میانمار کشته شده که عدد شیطانپرستی است بعد شماها عوض فکر جهاد بفکر نمادبازیا مشغول میشید... کار مسلمان جهاد هست جهاد واقعی نه چیدن پازل نمادها کناهم.

کجا دنبال شیطان میگردید؟ تو شمارش سوره ها یا اسم الله جل جلاله(نعوذ بالله) دست بردارید.شیطان مگر غیر از اسرائیل و آمریکاست؟ شیطان مگر غیر از سرمایه گذاران المپیک لندن است؟ شیطان مگر غیر از این هفت ملیون بهائی است؟

خودتونو از هرچیز جز اسلام مبرا کنید.
من وظیفمو انجام دادم.

در همین مورد، نوشته زیر هم قسمتی از یک یادداشت از آقای وحید جلیلی است که در ماهنامه راه، شماره 56، چاپ شده و تحلیل خیلی خوبیه و جای فکر داره:

تأملی در «غرب‌زدگی حزب‌اللهی»!

وحيد جليلي
این گونه است که نسلی ساخته‌اند که می‌شود اسمشان را گذاشت غرب‌زده‌های جدید غربزده‌‌های حزب‌اللهی!؛ غرب‌زده‌ها کی‌اند مگر؟ نه آنها که بی‌توجهند به گنجینه‌های خودی و سرمایه‌های ملی و داشته‌های این مردم؟
فرهگ کار نداریم و کار فرهنگی می‌خواهیم بکنیم.

...

...و در گوشه‌ای دیگر فرنگی کارهایند!

و کجا نیستند؟

می‌روی برازجان چفیه به گردن به استقبال می‌آیند که داریم کار فرهنگی می‌کنیم در مسجد

«وفقکم‌الله، چه می‌کنید مثلا»

«چهار گیگ کلیپ شیطان پرستی دانلود کرده‌ایم از اینترنت و می‌شناسیم همه فرقه‌ها و نغمه‌‌هایشان را»

«نادر مهدوی و بیژن گرد را هم می‌شناسید؟»

«نه! کی‌هستند؟»

«همین بچه‌محل‌های خودتا در خورموج که دادند هلی‌کوپتر شیطان بزرگ را کوسه‌های خلیج فارس خوردند»

«عجب؟! نشنیده بودیم در این بیست و چند سال اسمشان را در برنامه‌‌های فرهنگی بسیج و ارشاد و سازمان تبلیغات و کانون‌های مساجد و ...»

«ولی به جایش هزار تا جیمسون جکسون را شناخته‌اید در فعالیت‌های فرنگی‌تان»

و از برازجان تا بجنورد تا بیرجند تا تبریز همین است خبر.

فرنگی کارها، کار فرهنگی را مصادره کرده‌اند.

نیرو تربیت می‌کنند به چه مقبولی

رجایی را تمییز نمی‌دهد از باهنر و هالیوود را می‌شناسد مثل کف دست!

خورشید انقلاب را نمی‌شناسد و ستاره داوود را در کف نعلبکی و نوک برج و پشت وانت اکبر سیبیل کشف می‌کند و در جزیره برمودا دنبال فراماسون‌ها می‌گردد که هیچ کدام از ما یک لیوان آن نمی‌خوریم مگر اینکه آنها برایش برنامه‌ریزی کرده‌اند!!

اینها اراجیفی است که نهادهای خوشنام جمهوری اسلامی سی‌دی‌هایش را ده هزار تا ده‌هزار تا به عنوان کار فرهنگی حقنه می‌کنند در مغز ایتام آل محمد(ص)

و این گونه است که نسلی ساخته‌اند که می‌شود اسمشان را گذاشت غرب‌زده‌های جدید غربزده‌‌های حزب‌اللهی!

غرب‌زده‌ها کی‌اند مگر؟ نه آنها که بی‌توجهند به گنجینه‌های خودی و سرمایه‌های ملی و داشته‌های این مردم؟

چه فرقی می‌کند که تو نادر مهدوی و بیژن گرد را در اثبات غرب از یاد ببری یا در انکار غرب؟

و کدام انکار؟ وقتی شب و روزت به تحلیل غرب می‌گذرد و حلال کردنش به صد بهانه!

معیار غرب‌زدگی خودانکاری است

چه به بهانه نقد غرب باشد چه قبولش.

فرنگی کارها آزاد نیستند پای در این سرزمین محکم نکرده‌اند و در سطح درگیرند.

غرب سربه‌سرشان گذاشته است.

نیمی از قدرتشان را پیشاپیش گرفته است.

در بند نقد غرب‌اند و داشته‌هایشان نسیه است!

تئوری حکومت و جامعه و فرهنگ‌شان در آینده‌ها نوشته خواهد شد.

وقتی که انقلاب اسلامی را نجات بدهند از التقاط جمهوری و اسلامی که امام خمینی( که فلسفه غرب نمی‌دانست! و دوره‌های شیطان پرستی و غرب‌شناسی در آبعلی و مشهد و اردبیل و قم و نیاوران ندیده بود) دچارش شد! و دچار کرد یک ملت را به التقاط با مدرنیته! به اضطرار یا...

فرنگی کارها اهل کار نیستند چون به سرمایه فرهنگی ایرانی، به گنجینه فرهنگ انقلاب اسلامی به داشته‌های جامعه دینی ایران بی‌توجه‌ترند تا کوچکترین تحکر غربی‌ها و غرب‌زدها.

کار فرهنگی از توجه به سرمایه‌ فرهنگی خودی آغاز می‌شود.

چه بر می‌آید از آنها که سرمایه فرهنگی‌شان صرفا اطلاعات راست و دروغی است که از رقیب دارند؟ کالاها و ترفند‌ها و بازار دشمن را می‌شناسند اما در این سو گویی معادن از خاک بیرون زده را هم نمی‌بینند و نه حتی کالاهای خودی را.

تاجر و بازاریاب کالاهای پرزرق و برق دشمن‌اند. تمام زندگیشان شده است برانگیختن کنجکاوی خودی‌ها به سلوک فکری و اخلاقی و سیاسی و هنری و رسانه‌ای غرب.

و یک دهم این انرژی را هم به کار نمی‌گیرند در تولید و توزیع و تبلیغ محصولاتی که کارگران فرهنگ خودی از دل سرمایه‌های فرهنگی خودی متولد کرده‌اند.

فرنگی کارها اهل تولید نیستند.

در بازار فرهنگی وسیعی که جهالت مدیریت‌های بدکاره خوش‌نیت نصیبشان کرده؛ تجارت کالاهای بیگانه جایگزین تولید محصولات ایرانی شده است و نابود می‌کند این تجارت خارجی، تولید ملی را.

کار فرهنگ، بی‌فرهنگ کار راه نمی‌افتد.

و تا دور دست این تاجران فرنگ‌زده گریزان از کار و اعتنا به سرمایه ایرانی باشد فرهنگ به سامانی نخواهد رسید و کار فرهنگی استحصال و باز تولید سرمایه‌های فرهنگی خودی اعم از معارف و علوم و تجربیات و الگوها و اسوه‌ها و ... است و نه سرگرمی و سردرگمی در بازارهای مکاره اندیشه و هنر و رسانه فرهنگی غربی.

منبع: ماهنامه راه 56

MohammadAli
جای تحسین داره... تبارک الله انفسکم
خداکند مسلمین خصوصا ایرانیها بخودشون بیان

من که قانه نشدم...................

قنبر حیدر;251109 نوشت:
سبوي تشنه مشکل اصل ما همین جاست اگر شما کمی در روایات های مبارک اهل بیت نظر کنید می بینید دایم فرمودند : ظالم را اگر هم بسیار زیاد است کوچک کنید حق را اگر چه کم باشد عظیم کنید . اصلا این شعار احادیث اهل بیت است .
اما ما دقیقا بر خلاف این عمل می کنیم ، دایم می گوییم : اصلا شیطان پرستی دنیارا گرفته اصلا از ما هیچ کاری بر نمی یاد. اصلا تمام تشیع نابود شد
تا یک مثلث می بینیم :وای شیاطن پرست شدن همه :هر چی سه گوش هست شیطانه این حرف ها کار یهوده این ها را پخش نکنید تا یهود خوشحال نشود .

سلام

بله
این طرز تفکر درست نیست که بگیم ...های...فلان شده و .....اصلا خود دشمن می خاد مارو سرگرم این قضیه کنه ...و در این فضای تاریک و خاموش چنان ضربه ای بزنه که نفهمیم از کجا خوردیم...پس نباید این ها رو زیاد گنده کنیم .مسئله فراماسونری رو باید پیچوند ...
اصل تکیه بر اهل بیت (ع) هست...هرکس در مسیر عاشورا باشد و ائمه اطهار(ع) رو درک کرده باشد ..اینا که چیزی نیست..خود شیطان هم بیاد هیچ غلطی نمی تواند بکند

در ضمن اصلا درست نیست که بگیم فراماسون ها امدند و دنیا رو گرفتن و شیعه ...شده و ... و....و....

اتفاقا اگر کمی پژوهش کنیم می فهمیم تنها دین که مقابلشون وایستاده (مقابل گنده تر ترشون هم ایستاده) شیعه هست...اصلا گردن ابلیس رو در مسجد کوفه امام زمان(عج) می زند...دنیا هم از دست ابلیس راحت میشه.

یعنی لشگر خدا این جا شیعه هست....حق نیز همین است .....کسی اگر کمی انصاف داشته بشد و با عقل سلیم بنشیند بررسی کند می فهمد که شیعه چه طور تو دهنشون می زند....در واقع هستی عالم به دست شیعه هست..اصلا کلا بهتون بگم شیعه طرف جبهه حق هست....یاران شیطان و شیطان هم در سمت ناحق هستند.

فقط ما قدر خودمون رو باید بدونیم
خودسازی کنیم
تکبر نداشته باشیم
دل هم نوع رو نلرزانیم
امام زمان(عج) رو واسه مشکلاتمون نخواهیم ....به خاطر خودش بخواهیم ....

شما نگاه کن شیعه تو دهنوشن می زنه همه جا..اون هم به برکت دردانه و علت بقای عالم حضرت صاحب الزمان (عج) هست

جنگ 33روزه لبنان رو داشته باشید......

ما باید قدر خودمون رو بدونیم

در این دوره زمونه ..چتر و پناهگاهی بالاتر از اهل بیت(ع) نیست...اگر کسی در زیر پناه ائمه اطهار(ع) باشد یقینا ..نجات که یافته هیچ....خودش یکی از افرادی است که طومار این ها رو بر می چیند.......گفتم زیاد ذهن رو نباید مشغول ماسون ها کرد
به عقیده من اصلی ترین و کله گنده ترین این ها همون شیطان هست...اونم که یه دیو هست...عفریت...هست...

توصیه من تکیه به امام حسین علیه السلام هست

نه به این معنا که دائما دست به دعا برداریم...خیر این کار اشتباهی است بریم همش دعا کنیم و تو مسجد باشم..نه اتفاقا پژوهش هم لازم هست..یعنی بفهمیم دشمن چه در سر دارد.

لذا هم نباید بگیم ای اینها دنیارو گرفتن..که اشتباه است....اشتباه است و ثمره ان ناامیدی است...
نباید هم تحقیقات علمی و دینی رو نادیده بگیریم....

اما اصل اینجا اهل بیت (ع) هستن
ببینیم چه چیز باعث شد که عاشورایی اتفاق بیفتد

من میگم هرکس ولایت پذیر ائمه اطهار(ع) باشد مشکلی ندارد
دقت کنید گفتم ولایت پذیر.....روی همین کلمه می شه بحث کرد..

قدس شریف:
اسرائیل ربطی به فراماسونرا نداره

...........................................................................................................

شما چه طور اثبات می کنید که اسرائیل و یهود و فراماسونری با هم هیچ ارتباطی ندارند
در این زمینه مطالعه و پژوهش علمی داشتید ؟؟؟؟؟/اگر داشتید به ماهم بگید

اسرائیل منشا و اصلا شیشه عمر اصلی این دیوان هست

خود امریکاهم دیگه دورش تموم شده...اسرائیل دنبال یه غول بچه دیگه برای ادامه نقشه هاش می گرده...

sayedali;251238 نوشت:
می تونید با این حرفاتون پژوهش یک پژوهشگر علمی رو زیر سوال ببرید

پژوهشگر علمی منظور جناب رائفی پور افسانه پرداز هست؟

باز هم تاکید می کنم
به نظر من برای مبارزه باید آگاه از نیرنگ دشمن باشیم

تیکه به اهل بیت (ع) شود

امام زمان(عج) رو برای خودش بخواهید ...نه این که الان کارمون لنگ شده و به حضرت مهدی صاحب الزمان(عج) احتیاج داریم....به خاطر خودش بخواهید

از امام حسین(ع) چه کسانی دفاع کردند:
حضرت علی اکبر(ع) و حضرت علی اصغر(ع)

همین
یک کم تامل کنید.

قدس شریف;251241 نوشت:
پژوهشگر علمی منظور جناب رائفی پور افسانه پرداز هست؟

خیر ایشون افسانه پرداز نیست..ایشون مستند و مستدل حرف می زند

عقل سلیم می خواهد
شما هم اگر دلیل دارید به ایشون بگید تا توجیهتون کنند

بنا نیست هرچیزی که با عقاید شما جور در نیاید صحیح نباشد و به اشون تهمت افسانه پرداز بزنید

ایشون یک محقق علمی هست
با علم اثبات می کند و..تازه روایت و ایات قران رو هم می گوید

یعنی در واقع ماها خوابیم که نمی بینیم ...اما و قتی که ایشون بررسی می کند و حاصل تلاش های خودش رو به ما می گوید تازه می فهمیم معنای این کلام خداونددر قرآن و معصوم(ع) چه بوده است

به قولی

قران رو یتفکرون بخوانید

یتقلقلون نخوانید

sayedali;251243 نوشت:
باز هم تاکید می کنم به نظر من برای مبارزه باید آگاه از نیرنگ دشمن باشیم

برادر تمام حرف من اینه.
sayedali;251243 نوشت:
تیکه به اهل بیت (ع) شود

اصلاحش میکنم: تکیه به کلام الله و اهل بیت
sayedali;251243 نوشت:
از امام حسین(ع) چه کسانی دفاع کردند: حضرت علی اکبر(ع) و حضرت علی اصغر(ع)

صحیح. کسانی که اون حضرت رو شناختند کسانی که یا لثارات رو درک کردند.

برادر
من جلوی شما که خواهان حقیقتید جبهه نگرفتم. من گلومو پاره میکنم که آقا این نماد بازیام جز نقشه هاو حیله هاشونو. اتحاد اتحاد مسلمین تنها راهکار مقابله با اینهاست

درد من اینه جوون دنبال شیطان میگرده. اگه یه بار قرآن رو بافهم قرائت کرده بودید میفهمیدید که هرچیز غیر الهی اهریمن میشود نه نمادها وشماره ها

قدس شریف;251248 نوشت:

اصلاحش میکنم: تکیه به کلام الله و اهل بیت

منم اصلاح کنم

حدیث ثقلین رو که میدانید؟

قرآن و اهل بیت(ع) از هم جدایی ناپذیر اند

باز هم تشکر
به نکته خوبی اشاره کردید

قدس شریف;251248 نوشت:

برادر
من جلوی شما که خواهان حقیقتید جبهه نگرفتم. من گلومو پاره میکنم که آقا این نماد بازیام جز نقشه هاو حیله هاشونو. اتحاد اتحاد مسلمین تنها راهکار مقابله با اینهاست

دوست خوب من جناب قدس شریف

بله
منم همین رو می گم

سگ اگر به دریا دهن بزند دریا که نجس نمی شود

حالا عدد مثلا 11عدد ماسون ها هست

خوب اولا نباید ما یازده رو دیگه دورش رو خط بکشیم

ثانیه در کتاب خدا کلمه ابلیس11بار تکرار شده است
در ماسون ها هم 11را عدد شیطان می دانند

اصلی ترین عددشون هست

خوب وقتی خدا دارد می گوید یتفکرون...یعنی این

پس قرآن این ها رو به ما گفته
ما خوابیم
ما یتقلقلون قرآن رو می خونیم

باید یتفکرون بخوانیم

دوتا سوال مثه یه مرد مسلمون جواب بده:
1 مردونه. چنتا عدد شیطانی داریم؟ 13 و11و 66و666و999 شما اینارو میدونی؟ مسخره نیس؟
2 دونستن یا ندونستنش چه فرقی داره؟ ما الان باید بفکر بازپس گیری عراضی از دست رفته مسلمین تو فلسطین باشیم و سروسامان دادن به بی پناهان میانمار. چه فرقی میکنه چه عددی اینطوریه یا اونطوری؟

استاد رائفي پور براي تمام مفاهيمي كه ارائه ميكند به كتاب خدا و روايات استناد ميكند و براي اثبات كلامش را از آيات و روايات استفاده می کند
آيا آيات و روايات هم افسانه است ؟شما به ایشان افسانه پرداز می گویید؟
براي اثبات اين امر

من چند تا سخنرانی رو به شما پیشنهاد می دهم
از اونجا که شما همیشه نسبت به بنده محبت داشتید این ها رو هم لطف کنید دنبال کنید

1.سخنرانی استاد در همایش فتنه شیطان در دانشگاه علامه طباطبائی
2.سخنرانی استاد در دانشگاه خواجه نصیر طوسی
3.همایش شیطان شناسی یا جن شناسی مدرن ایشان
4.سخرانی ایشون در مورد 14مکر دشمن که در مشهد بیان شده است
5. سخنرانی استاد رائفی پور در موسسه موعود
6.سخنرانی علائم ظهور استاد

اين استاد رائفی پور یک ادمی است که سرش درد می کند برای چرت و پرت حرف های بی اساسی که می زند هیچ دلیل و مدرکی ندارد ....

قنبر حیدر;251289 نوشت:
اين استاد رائفی پور یک ادمی است که سرش درد می کند برای چرت و پرت حرف های بی اساسی که می زند هیچ دلیل و مدرکی ندارد ....

[=Times New Roman]سلام عليكم

استناد ايشان به آيات و روايات است. مصاديقي كه ايشان به آن استناد ميكند بنوعي تبئين موضوعاتي است كه در قرآن كريم با نام يهود سامري آمده

[=Times New Roman]

1- في المثل

حضرت موسي عليه السلام پ از نجات قوم بني اسرائيل از دست دژخيمي همچون فرعون كه جوانانشان را ذبح ميكرد و زنانشان را برده جنسي كرده بود براي آوردن 10 فرمان 10 روز دير كرد

اين قوم در اين مدت 10 روز گوساله اي زرين بر اساس اعتقادات قاتلشان و دزد ناموسشان - فرعون ساختند و شروع به پرستشش كردند

اين موضوع چگونه قابل پذيرش است كه قومي انواع معجزات الهي و برتري خداوند بر ظالمين را ببينند ولي عقيده اشان به خداوند 10 روز هم دوام نياورد ؟

بريا فهم دليلش ما نياز داريم عقايد عرفان يهودي ( فرعوني ) را بشناسيم . بدانيم اين مكتب شطان پرستي است و از طريق اين مكتب شياطين با انسان ارتباط برقرار ميكنند.

كساني كه به اين مكتب روي مي آورند دست به دشمني با خدا زده اند و از دايره رحمتالهي دور شده و به هلاكت مي افتند.

آيا دانستن اين ها خرافات است ؟

[=Times New Roman]
2- آيا ميدانيد كه اگر بخواهيد زبان عبري بياموزيد همراه زبان عبري بايد حروف ابجد ياد بگيريد ؟
[=Times New Roman]

برويد در اين آدرس ( سايت كليميان ايران)

http://www.iranjewish.com/Amoozesh.htm

در اينجا براي آموزش زبان عبري 39 درس گذاشته اند در قالب فايلهاي پي دي اف

يك درس ( چهلمين درس ) هم آموزش ابجد است

[=Times New Roman]حروف ابجد

دانلود كنيد و بخوانيد آنگاه معناي 11 - 13- 666و ... را ميدانيد

وقتي تحقيق نكرده ايد و لزوم دانستن مشخصات دشمن را حس نكرده ايد مشخصا سخنان رائفي پور پوچ به نظر مي آيد.

ياحق

فقط یکی از مشکلاتی که این نوع نگاهها ایجاد میکنه، تناقض در تحلیلهای تاریخیه. اینجوری که اینا میگن اسرائیل و آمریکا و شوروی و بریتانیا و شوالیه های معبد و یهود و فراماسونری و ... همه به هم از طریق یه شبکه ای مرتبط میشن و برای یه هدف کار میکنن. حتی دیدم که مسائل صدر اسلام رو هم تحت تأثیر دست پنهان یهود و... میبینن. در حالی که حق واحده و باطل متکثر ؛ هرکس قدری اطلاعات تاریخی داشته باشه میفهمه اینطوری نمیشه به قضایا نگاه کرد. همینطور خیلی از حوادث رو برنامه ریزی شده توسط فراماسونری و ... میدونن، که انگار اینا دنیا رو میچرخونن: اسم یه کتابو گذاشتن دنیا بازیچه یهود.
کجای روایات امامای ما اینطور تحلیل میکردن؟
درگیری امیرالمؤمنین علیه السلام با معاویه و عمروعاص و خوارج سر چی بود؟ سر شیطان پرستی و فراماسونری؟!؟!
تا حالا کدوم علما همچین حرفایی زدن؟ نگاه امام خمینی به اسرائیل و آمریکا و استکبار جهانی و چه جوری بود؟؟؟ الان رهبری انقلاب چطور مسائل جهانی رو میبینن؟
شهدای ما دنبال این چیزا رفتن که تونستن راه درستو پیدا کنن؟؟؟ درک توطئه دشمن یعنی این؟!؟
این حرفا از کجا اومده؟ غیر اینه که این کتابایی که درمورد فراماسونری هست خود ماسونها نوشتن؟

mohammadali;251412 نوشت:
تا حالا کدوم علما همچین حرفایی زدن؟ نگاه امام خمینی به اسرائیل و آمریکا و استکبار جهانی و چه جوری بود؟؟؟ الان رهبری انقلاب چطور مسائل جهانی رو میبینن؟ شهدای ما دنبال این چیزا رفتن که تونستن راه درستو پیدا کنن؟؟؟ درک توطئه دشمن یعنی این؟!؟

ینی بی ایمانی محضه کسی جمله بالا رو نادیده بگیره. بابا شما عقل ندارید؟ خمینی کبیر دنبال ماسونا بود؟ خمینی ریشه ی شیطانو زد با سخنرانیهاش علیه کفر وصهیونیسم(قاتلهم الله) با حکم تکفیر بهائیت و راندنشون از حکومت مقدس جمهوری اسلامی... کجا دنبال شیاطین هستید تو کتب خودشون؟

افلا تعقلون

bina88;251397 نوشت:

سلام عليكم

استناد ايشان به آيات و روايات است. مصاديقي كه ايشان به آن استناد ميكند بنوعي تبئين موضوعاتي است كه در قرآن كريم با نام يهود سامري آمده

1- في المثل

حضرت موسي عليه السلام پ از نجات قوم بني اسرائيل از دست دژخيمي همچون فرعون كه جوانانشان را ذبح ميكرد و زنانشان را برده جنسي كرده بود براي آوردن 10 فرمان 10 روز دير كرد

اين قوم در اين مدت 10 روز گوساله اي زرين بر اساس اعتقادات قاتلشان و دزد ناموسشان - فرعون ساختند و شروع به پرستشش كردند

اين موضوع چگونه قابل پذيرش است كه قومي انواع معجزات الهي و برتري خداوند بر ظالمين را ببينند ولي عقيده اشان به خداوند 10 روز هم دوام نياورد ؟

بريا فهم دليلش ما نياز داريم عقايد عرفان يهودي ( فرعوني ) را بشناسيم . بدانيم اين مكتب شطان پرستي است و از طريق اين مكتب شياطين با انسان ارتباط برقرار ميكنند.

كساني كه به اين مكتب روي مي آورند دست به دشمني با خدا زده اند و از دايره رحمتالهي دور شده و به هلاكت مي افتند.

آيا دانستن اين ها خرافات است ؟

2- آيا ميدانيد كه اگر بخواهيد زبان عبري بياموزيد همراه زبان عبري بايد حروف ابجد ياد بگيريد ؟

برويد در اين آدرس ( سايت كليميان ايران)

http://www.iranjewish.com/amoozesh.htm

در اينجا براي آموزش زبان عبري 39 درس گذاشته اند در قالب فايلهاي پي دي اف

يك درس ( چهلمين درس ) هم آموزش ابجد است

حروف ابجد

دانلود كنيد و بخوانيد آنگاه معناي 11 - 13- 666و ... را ميدانيد

وقتي تحقيق نكرده ايد و لزوم دانستن مشخصات دشمن را حس نكرده ايد مشخصا سخنان رائفي پور پوچ به نظر مي آيد.

ياحق

مباحثی که اینجا مطرحه مختلف و زیاده. امکان خلط شدنشون کم نیست و باید تفکیک بشن.

1. کابالا یا عرفان یهودی رو - مثل عرفانهای هندی و سرخپوستی و آیینهای کفرکیش - به عنوان یه فرقه انحرافی بشناسیم. برای یه فرد معمولی همین کافیه. ریز شدن تو اعتقادات ادیان و مذاهب غیر اسلامی به این شکل، دیگه به درد کی میخوره؟؟؟؟ این کار یه متخصصه، محققی که اصلا رشته ی علمی و کارش همینه.
ما اولویت داریم.
ما اولویت داریم.
من که از عرفان حقیقی - عرفان اسلامی - درست چیزی نمیدونم برم دنبال یاد گرفتن اعتقادات شیطونپرستا و کابالا که چی بشه؟!
من شیعه ی علی (ع) وظیفم اینه که برم امام خودمو بشناسم یا اینا رو؟
وقتی راه حق مشخص شد، خود به خود غیر اون نفی میشه. دیگه لازم نیست که ما برای هرکسی بیایم نقد فلان فرقه و... بذاریم که.

2. بحث جایگاه جن، شیطان و سحر و جادوگری و علوم غریبه و... مطلب دیگه ایه. بله، اینا همه جای دنیا بوده و هست. هرجای عالم به شکلی کهنه و سحره بودن و طبیعتا اشتراکات هم زیاده. این که سحر چیه و اجنه و شیاطین چه جوری روی آدم تأثیر میذارن و... ، که با استناد به قرآن و کلام معصوم میشه بحث کرد، و در علوم غریبه و علم اعداد و حروف منابعی داریم...
خب این یه موضوعیه که اختصاصی به کابالا و فراماسونری و این حرفا نداره که. بعدشم هرکسی لازم نیست جزییاتشو بدونه. بازم توجه کنیم که اولویت داریم.

خواهشا مطلب پست 16 رو یه بار با دقت بخونین. خداییش دلایلش کافی نیست؟

MohammadAli;251442 نوشت:
1. کابالا یا عرفان یهودی رو - مثل عرفانهای هندی و سرخپوستی و آیینهای کفرکیش - به عنوان یه فرقه انحرافی بشناسیم. برای یه فرد معمولی همین کافیه.

اين سخن از روي نا آگاهي است.
شيطان پرستي و پرستش جن توسط يهود در قرآن كريم توصيف شده . درست است كه نياز است كه در آن زياد وارد شويم ولي نياز به داشتن اطلاعات مورد نياز از دشمن به همان اندازه نياز است.

MohammadAli;251442 نوشت:
ما اولویت داریم.

شما ميفرمائيد چون اولويت داريم دشمن شناسي نكنيم .
خب اين تز شماست.

MohammadAli;251442 نوشت:
بحث جایگاه جن، شیطان و سحر و جادوگری و علوم غریبه و... مطلب دیگه ایه

اين موضوع در كشورهاي اسلامي اي همچون ايران كاملا و منحصرا مربوط به كابالاست و ما هيچ اطلاعي نداريم كه دشمنمان كيست

الان انواع جادوگر و دعا نويس در ايران فعالند. كيفيت كارشان و ماهيت كارشان از همان جنس كابالاست .

اين به كنار

گرايش مسلمين به ورد و جادو هم كه فراگير شده و هيچ عكس العمل جدي اي در برابرش صورت نميگيرد كه هيچ ميگويند حضرت علي بازوبندي داشت كه در آن اورادي بود و در جنگها به بازو مي بست.

دعای آن حضرت برای در مان ماندن از دشمن
نوشته شده و بر دست راست بسته مى شود:
بنام خداوند بخشنده مهربان، اى كنوش اى كنوش أره شش عططبيطسفنج، يا مططرون، قريالسيون، ما و ما سوما، سوماطيطسالوس، حيطوس، مسفقيس، سامعوش، افرطيعوش، لطيفكش لطيفوش هذا.
...

البته بنده سند مربوط به اين ورد را آوردم در اين سايت ولي متاسفانه حذف شده.
مشابه اين ورد را در كتاب اسرار قاسمي كه تمام جن پرستان اين كتاب را ميشناسند فراوان است

باز شما نيازي نميبينيد كه كمي اطلاعات داشته باشيد تا سرتان كلاه نرود و حداقل مسلمان از دنيا برويد ؟

ياحق

bina88;251456 نوشت:

اين سخن از روي نا آگاهي است.
شيطان پرستي و پرستش جن توسط يهود در قرآن كريم توصيف شده . درست است كه نياز است كه در آن زياد وارد شويم ولي نياز به داشتن اطلاعات مورد نياز از دشمن به همان اندازه نياز است.

شما ميفرمائيد چون اولويت داريم دشمن شناسي نكنيم .
خب اين تز شماست.

اين موضوع در كشورهاي اسلامي اي همچون ايران كاملا و منحصرا مربوط به كابالاست و ما هيچ اطلاعي نداريم كه دشمنمان كيست

الان انواع جادوگر و دعا نويس در ايران فعالند. كيفيت كارشان و ماهيت كارشان از همان جنس كابالاست .

اين به كنار

گرايش مسلمين به ورد و جادو هم كه فراگير شده و هيچ عكس العمل جدي اي در برابرش صورت نميگيرد كه هيچ ميگويند حضرت علي بازوبندي داشت كه در آن اورادي بود و در جنگها به بازو مي بست.

دعای آن حضرت برای در مان ماندن از دشمن
نوشته شده و بر دست راست بسته مى شود:
بنام خداوند بخشنده مهربان، اى كنوش اى كنوش أره شش عططبيطسفنج، يا مططرون، قريالسيون، ما و ما سوما، سوماطيطسالوس، حيطوس، مسفقيس، سامعوش، افرطيعوش، لطيفكش لطيفوش هذا.
...

البته بنده سند مربوط به اين ورد را آوردم در اين سايت ولي متاسفانه حذف شده.
مشابه اين ورد را در كتاب اسرار قاسمي كه تمام جن پرستان اين كتاب را ميشناسند فراوان است

باز شما نيازي نميبينيد كه كمي اطلاعات داشته باشيد تا سرتان كلاه نرود و حداقل مسلمان از دنيا برويد ؟

ياحق

به نام خدا.

من با شما موافقم که شناسایی دشمن لازمه. ولی وقتی این شناسایی منجر به عمل نمیشه چه فایده؟

سی دی ها و کلیپ های شناسایی فراماسون ها در ایران پخش شدن مثل چی. با این حال یهو میبینیم ساختمون ساختن تو تهران شکل ابلیسک. یا مجلس ساختن شکل پرگار و گونیا. خوب چه فایده ای داره بیشتر دونستن؟

با تشکر ، ستایشگر :Gol:

ستايشگر;251459 نوشت:
با این حال یهو میبینیم ساختمون ساختن تو تهران شکل ابلیسک. یا مجلس ساختن شکل پرگار و گونیا. خوب چه فایده ای داره بیشتر دونستن؟

همين كلام شما يعني آگاهي و اعتراض

اين كلام صد برابر بهتر از ندانستن و اعتراض نكردن و فريب خوردن است.

همين مجلس رو وقتي ساختند و بعد دوباره چهارميليارد خرج دوباره سازي اش كردند وقتي مردم ميپرسيدند چرا اين ساختمان اين طوريه .
جواب مي شنيدند
كه براي اين اين ساختمان اين شكلي است كه سصدا وارد مجلس نشود !
بعد گفتند صدا وارد ميشود و نياز به بازسازي دارد و گفتند يك مهندس كانادائي خرج بازسازي آنرا 4 ميليارد تخمين زده

كه نميدانم بازسازي شد يا نشد.

ولي در هر حال خيلي ها نميدانستند اين اهرام نماد شيطان پرستي است. و هركسي ميگفت براي اكوستيك صداست كسي شك نميكرد

و اين داستان ميتوانست ادامه يابد البته در متروها و اماكن عمومي بوفور وجود داشت. البته مهم سازه نيست. مهم تفكري است كه اجازه داده اين نماد براي مجلس ايران با دكترين اسلامي اجرا شود.

فراماسون(free masion)
ماسون (masion) در لغت به معنای بنّا است و فری(free) به معنای آزاد و فراماسون یعنی بنّای آزاد .
فراماسون به کسانی گفته می شد که معماری خلقت و معماری تفکر را (از دیدگاه خود) می دانستند . البته لازم به ذکر است که بنّاهای توانمندی بودند.
به عنوان نمونه اهرام ثلاثۀ مصر (که از عجائب هفتگانه به شمار می رود) ساختۀ دست فراماسون هاست .
فراماسون ها فعالیت های خود را در سطح اروپا ادامه دادند تا زمانی که «کریستف کلمپ» امریکا را کشف کرد . در این زمان فراماسون ها به این قاره کوچ کردند و سنگ بنای امریکا را آن گونه که خود می خواستند ساختند . لذا نیویورک (که در همین مقاله به آن اشاره می شود) ساختار هندسی ماسونی دارد و بسیاری از نمادهای فراماسون ها در این شهر که پایتخت اقتصادی ایالات متحده امریکا است وجود دارد.

من كاري به خود كلمه و مفهوم فراماسونري ها ندارم
ولي به تاثير عميق تصاوير در ضمير ناخودآگاه خيلي معتقدم
و به اينكه دشمنان اسلام و مسلمين خيلي خيلي حرفه اي كار مي كنند . تو قران گفته شده كه شيطان مي خواد شمارو از فقر و نداري بترسونه ،‌ هر گونه احساس بد و انرژي منفي از جانب شيطان هست . هر چيزي كه باعث استرس و ناراحتي و مشكل باشه .
نوع معماري بسيار در فضاي اطراف اون محل تاثير مي ذاره
ساختمانهاي مساجد سرشار از انرژي ++++ و معنويت هستند و به خاطر نوع خاص معماري اين انرژي به اطراف ساطع مي شه

و برعكس ساختمانهاي با معماري ماسوني هم تاثير منفي بر روان و افكار و احساسات ما داره
اين تصاويرو تاثيرات خيلي ظريف عمل مي كنند

فراماسون ها برای اینکه تفکر دینداران جهان را به ابتذال بکشانند شیطان پرستی را ابداع کرده و به شدت به تبلیغ و گسترش آن می پردازند .

از زمان حضرت نوح (ع) هر پیامبری که به رسالت مبعوث شد مردم قوم خود را از فتنه دجّال ترساند.
دجّال یکی از علائم حتمیۀ آخرالزمان و قبل از ظهور حضرت صاحب الزمان(عج) است ، که در روایات و تفاسیر توضیحاتی پیرامون آن داده شده است.
دجّال طبق روایات مردی است که یک چشم دارد - وسط پیشانی – که مثل نور میدرخشد ، همه را به خود دعوت می کند، میگوید منم خدای شما ، از آسمان باران نازل می کند ، از زمین گیاه می رویاند ، الاغی دارد که هر گام آن کیلومترهاست ، دریاها را می پیماید ، از آسمان عبور می کند ، از هر موی این الاغ نواهایی بیرون می آید و توصیفاتی از این قبیل . گفته شده که دجّال از زمان حضرت نوح بوده است بر خلاف سایر علائم آخرالزمان مثل خروج سفیانی ، سید یمانی ، سید خراسانی ، سید حسنی و ... که آخرالزمان به وجود می آیند .
روایتی از پیامبر اکرم (ص) نقل شده که روزی حضرت با اصحاب از مکانی عبور میکردند مردی را به اصحاب نشان دادند به نام صاعد بن صید و فرمودند که این دجّال است اما آن دجّالی که آخرالزمان می آید این مرد نیست.
با این توصیفات مسلماً دجّال نمی تواند یک فرد باشد احتمالاً یک جریان باشد ، یک تفکر، که آن همین تفکر فراماسونری است.

هر انساني دو دريچه روحي دارد :‌مثبت و منفي

اگر انسان زياد گناه كندو دائم انرژي منفي از خود ساطع كند به مرور دريچه منفي باز مي شه و اونوقت هست كه ديگه شيطان مستقيما به اون ديكته مي كنه و از اون مي خواد كاري كه شيطان مي خواد انجام بده و به مرور حتي بدون اينكه خودش بدونه ايادي شيطان بشه

اينجوري نيست كه مثلا يه نماد تو ايران توسط يه معمار ساخته بشه و اون معمار قطعا قصد داشته تبليغ فراماسونري و شيطان پرستي بكنه .
بلكه چون فرد منفي هست ديگه به سليقه شيطان كار مي كنه و به نظرش اينجوري قشنگتره !!!
تو يكي از فلكه هاي شهر ما دقيقا يه ابليسك ساخته شد كه البته بعد از يك ماه خرابش كردند .
هر علم و پرچمي نماد يه كشور و حكومت هست . اين كه شيطان هر جا رسيد علم بزنه چيزي جز تبليغ شيطان نيست .
پس بايد نمادها را شناخت .

اسلام و یهودیان
در زمان پیش از ولادت حضرت محمد (ص) یهودیان و کابالیست ها که ویژگی های پیامبر را در تورات و انجیل مشاهده کرده بودند به جزیره العرب کوچ کردن تا پیامبر آخرالزمان را شناسایی کرده و او را از بین ببرند . لذا پدر حضرت محمد (ص) عبدالله را شناسایی کردند و پیش از ولادت حضرت او را به قتل رساندند . و خود حضرت نیز مدت پنج سال در بیابان به دایۀ خود حلیمه خاتون سپرده شد . و پس از این مدت که پیامبر را شناسایی کردند به دلیل حمایت پدر بزرگ و عموی ایشان نتوانستند آسیبی به ایشان برسانند.
ایشان نمی خواستند اجازه دهند که بیت المقدس توسط اسلام فتح شود به همین منظور با پیامبر اسلام مخالفت می کردند.

نماد X و مفاهيم آن

متاسفانه چند وقتي است که شاهد گسترش و اشاعه نماد هاي شيطاني و صهيونيستي در ميهن عزيزمان هستيم ، نوع و گستردگي اين نمادها و افزايش ضريب نفوذ آنها همزمان با گسترش پديده شيطان پرستي و عرفان هاي نو ظهور ديگر، خبر از فتنه اي بزرگ مي دهد که موازين و چهار چوب ديني و اعتقادي ما را هدف گرفته است.

يکي از اين نشانه ها حرف X سفيد رنگ در زمينه ي سياه است که شما حتما آن را تحت عنوان بوگير در زير آينه خودروها مشاهده کرده ايد.
در ابتداي رواج اين نماد شيطاني شفاف سازي هاي اندک و بعضاً به لحاظ اپستمولوژيستي نادرست از سوي برخي از جرايد صورت گرفت و حقير نيز تذکر لساني در برخي از سخنراني هايم در جمع دانشگاهيان قلمداد نمودم.
ليکن گسترش بيش از حد اين نشانه و با توجه به اهميت و مفهوم خاص آن در کشور امام زمان (عج) حقير را به نوشتن اين جستار واداشت:

پيش از ظهور ، بروز و گسترش اديان آسماني و حتي هم زمان با آنها بنا به مستندات قطعي و محکم ديني ، تاريخي و حتي يافته هاي باستان شناسي متاسفانه انسان هايي ارتباط با اجنه به عنوان موجودي هوشمند را تجربه نمودند .
عموماً اين افراد را جادوگران ، کاهنان و روحانيون مذهبي تشکيل مي دادند که البته گفتني است اين نوع ارتباط کماکان نيز وجود دارد. چنان که در قرآن کريم نيز به آن اشاره شده است :
" منزهى تو اى پروردگار از اين نسبت هاى ناروا ، ما (ملائکه) به هيچ وجه با اين گروه ارتباط نداشته ايم ، تنها تو ولى ما هستى آنها ما را پرستش نمي کردند، بلکه جن را مى پرستيدند و اکثرشان به جنيان ايمان داشتند . "(آيه 41 سوره سبأ)
اين مسئله در عموم تمدن هاي بشري ازجمله هند و چين، يونان ، ايران ، رم ، مصر ، ماياها و.. به وضوح قابل شهود و رد يابي است تا جايي که بسياري از الهه ها و خدايان الحادي باستان در واقع شياطيني از جنس جن بودند (ايشتر ،ناگا ، مردوک و...)
يکي از اين تمدن ها مصر باستان است و يهودياني که در اين سرزمين زندگي مي کردند هنگام هجرت عظيمشان از مصر در زمان حضرت موسي(ع) تمام اين سنت هاي کفر آميز و جادو گونه را که "کابالا" نام داشت به تدريج وارد دين جديد خود نموده و به مرور زمان چنان تحريفي در يهوديت ايجاد نمودند که زبان از بيان آن شرم دارد.
اين شبکه و جريان سرطاني به رشد مخفي و زير زميني خود ادامه داد تا جايي که امروز با استفاده از نهاد ها و سازمان هاي خود ساخته اش مانند فراماسونري ، ايلوميناتي ، باشگاه رم و... سيطره کامل برجهان پيدا کرده است .
گفتني است در ميان تمدن هاي بشري کمتر تمدني همچون مصر نماد گرا و سمبوليک است و فراماسونري از اين حيث وامدار مصريان باستان است.

برگرفته از وبلاگ http://bidarshid.blogfa.com/post-4.aspx

شاهزاده خانم;251625 نوشت:
اسلام و یهودیان در زمان پیش از ولادت حضرت محمد (ص) یهودیان و کابالیست ها که ویژگی های پیامبر را در تورات و انجیل مشاهده کرده بودند به جزیره العرب کوچ کردن تا پیامبر آخرالزمان را شناسایی کرده و او را از بین ببرند . لذا پدر حضرت محمد (ص) عبدالله را شناسایی کردند و پیش از ولادت حضرت او را به قتل رساندند . و خود حضرت نیز مدت پنج سال در بیابان به دایۀ خود حلیمه خاتون سپرده شد . و پس از این مدت که پیامبر را شناسایی کردند به دلیل حمایت پدر بزرگ و عموی ایشان نتوانستند آسیبی به ایشان برسانند. ایشان نمی خواستند اجازه دهند که بیت المقدس توسط اسلام فتح شود به همین منظور با پیامبر اسلام مخالفت می کردند.

توصیه میکنم یه بار تاریخ اسلام و تاریخ فلسطین رو بخونید.

تاریخچه فراماسونری

فراماسون يا فراماسونري: (واژه فرانسوی فراماسون به معنای بنّای آزاد ) آموزش ها و آداب فرقه پنهانی برادران « بنايان آزاد » كه بر اساس همياری گرد آمده اند. كار فراماسونی نهانی است و اعضای انجمنهای فراماسونی نبايد آيين و رسوم آن را بازگو كنند، ولی مانعی ندارد كه عضويت خود را در انجمن اشكار كنند. فراماسونری گسترده ترين و جهانگيرترين انجمن پنهان است و با پيشرفت امپراتوری بريتانيا در جهان گسترش يافت و به همين جهت در جزاير بريتانيا و كشورهای وابسته به امپراتوری و کشور ها زير نفوذ آن از همه جا گسترده تر است. شمار فراماسون ها حدود 6 مليون نفر تخمين زده می شود كه از اين عده چهار ميليون در ايالات متحده آمريكا و يك ميليون در جزاير بريتانيا هستند و بقيه در ديگر كشورها. گفته می شود در فراماسونری رسم و سنت بر هر قاعده و قانونی غلبه دارد .
آيين فراماسونری شامل مقرراتي است كه انجمن های محلي موسوم به لژ ( به انگليسي “لاج “ )با آنها با يكديگر در ارتباطند. عضويت در فراماسونری در كشورهای كمونيست و همچنين در اسپانيا و پرتغال و اندونزی و مصر ممنوع است. در آلمان هيتلری و ايتاليای فاشيست دستگاه فراماسونری از اين دو كشور برچيده شد. پيروان كليسای كاتوليك نيز از عضويت در اين دستگاه منع شده اند . ريشه فراماسون از سده های ميانه اروپاست . در آن دوران بناهای روزمزدِ دورگرد اتحاديه ای داشتند كه امور صنفي را در ميان مي گذاشتند و در هر شهر با هم گرد می آمدند و مسائل خود را مطرح مي كردند و تصميم های برای پيشرفت كار خود مي گرفتند و برای پرهيز از گرفتاری ها، انجمن ها و بحث های آنان پنهاني بود. در سده های شانزدهم و هفدهم سازمان اين بناهای آزاد رونق بسيار داشت و تنها بنايان می توانستند در آن عضو شوند. فراماسونری با آداب و نمادهای صنف های قرون وسطايي آغاز كرد، اما سرانجام بويژه در سده های هفدهم و هجدهم آيين ها و دم و دستگاه فرقه های دينی و برادريي شهسواران را برای خود برگزيد. در 1717 م. نخستين لژ بزرگ كه اتحاديه اي از لژها بود، در انگلستان پايگذاری شد. سپس در كشورهای ديگر لژهای بزرگ برپا شد. در قرن هجدهم گروهي از كساني كه هيچگونه وابستگي با صنف بنا نداشتند ولي سازمان پنهاني آنها را پسنديده بود، به دستگاه فراماسونری وارد شده و رسوم و آيين های آنرا پذيرفتند و چندی نگذشت كه دستگاه جمعيت بناها به دستگاه فراماسونری امروز بدل شد و كمي بعد شاخه های آن در اغلب كشورهای اروپا برپا شد. اعضای اين دستگاه بيشتر اعيان و اشراف و بازرگانان و ثروتمندان بودند، كه هر يك به منظور خاصی عضو دستگاه می شدند تا با ياری همديگر به مقصود خود برسند. پنهانی بودن سازمان و همچنين شعارهای اخلاقی و خيرخواهانه آن و اصل همياری در سازمان نيز گروهی را جذب مي كرد. اعضا يكديگر را با نشانه های ويژه می شناختند و می بايست يكديگر را ياری كنند . در سده هجدهم و نوزدهم دستگاه فراماسوني رونق فراوان يافت وبين اعضاي آن پادشاهان و سياستمداران وصاحبان نفوذ يافت مي شدند، ازجمله جورج واشنگتن (نخستين رئيس جمهور آمريكا) گوته (شاعر آلماني) ، ادوارد هفتم (پادشاه انگلستان) وعده ي ديگري از افراد سرشناس ديگر كشورها عضويت اين دستگاه را داشتند.
اگرچه فراماسونري را اغلب يك نهاد مسيحي انگاشته اند، اما چنين نيست ولي بسياري از عناصر ديني را در اصول عقايد خود دارد. آموزه هاي آن اخلاق، و نيكوكاري و پيروي از قانونِ سرزمين را با هم جمع مي كند. درخواست كننده ي عضويت مي يابد بالغ و «مؤمن» به «وجود باري تعالي» و جاودانگي روح باشد. برخي از لژها به داشتن پيشداوريهاي ضد يهود، ضد كاتوليك و ضد سياه متهم شده اند. اكثر لژها در اكثر كشورها به سه درجه عمده تقسيم شده اند: شاگرد‏‏‏، يار (رفيق)حرفه اي ، استاد . در بسياري از لژها درجه ها بسيار است، يعني هر يك از سه درجه ي اصلي به چندين درجه تقسيم مي شود.
در اواخر قرن نوزدهم و اوايل قرن بيستم شعبه هاي دستگاه فراماسونري در كشورهاي خاورميانه (مانند تركيه ومصر و ايران ) هم برپا شد، ولي لژها و انجمنهاي فراماسوني در اين كشورها بزودي وسيله اي براي پيشرفت سياستهاي استعمار اروپائي، بويژه استعمار بريتايا واقع شد. در زمان ناصرالدين شاه ميرزا ملكُم خان دستگاه فراماسونري را در ايران بر پا كرد و قصد او اين بود كه عده اي از مخالفان رژيم استبداد را گرد آورد و استفاده سياسي از آن جمعيت بكند. مردم اين انجمن پنهاني را «فراموشخانه» ناميدند، زيرا كساني كه عضو آن مي شدند پيمان بسته بودند كه هر چه مي بينند و مي شنوند فراموش كنند و باز نگويند. دستگاه فراماسونري ميرزا ملكم خان به دليل مخالفت حكومت وقت چندان دوام نيافت و ناصرالدين شاه دستور سركوبي آن را داد؛ ولي پس از آن شعبه اي از فراماسونري انگليسي و فرانسوي در ايران تشكيل شد و بعدها با گرد آمدن گروه بزرگي از صاحبان قدرت و نفوذ در تشكيلات فراماسونري ، اين دستگاه در گرداندن كارها و برآوردن مقاصد سياستهاي استعماري نقش بزرگي يافت.
دانشنامه سياسي. ص241

حقيقت آن است كه شالوده «فراماسونري جديد» در قرن هيجدهم ميلادي توسط صهيونيست ها نهاده شد و به اعتراف خود آنان، سازمانهاي فراماسونري را براي تضعيف ملت ها و سلطه بر ايشان ايجاد كردند. در پروتكل يهود در باره « سازمان مخفي يهود » يا « فراماسونري» آمده است.
« ما در مقابل خود نقشه اي داريم كه روي آن مسير خطرناكي تعيين شده و با طي اين مسير خطرناك بايستي آثار چند قرن ديگران را منهدم سازيم. براي تهيه وسايلي كه ما را به مقصود نايل سازند، بايد از بي غيرتي و بي ثباتي افراد اجتماع و عدم اطلاع افراد به شرايط زندگي راحت و آسوده استفاده كرد... چه كسي ميتواند يك قدرت مخفي را از بين ببرد ؟ اين قدرت مخفي، قدرت ماست.فراماسونري خارجي فقط به منظور مخفي نگاه داشتن نقشه هاي ماست و شعاع و طرز اجراي اين قدرت مخفي و محل اجراء آن براي هميشه بر ملت ها پوشيده است.»
دليل ديگر كه ماهيت صهيونيستي سازمان فراماسونري جهاني را آشكار مي كند، سرودهاي رسمي ماسون هاست كه در مراسم افتتاح لژها وساير تشريفات مخصوص، همراه با موزيك خوانده مي شود. اين سرود ها همگي از تورات اخذ شده كه طي بارها «يهوه صبايوت» را خداوند آدميان شناخته و همه مردم را «گوسفندان مرتع او» لقب داده است:
اي تمامي روي زمين
خداوند را باشادي عبادت نمائيد
و به حضور او با ترنم بيائيد
بدانيد كه يهوه خداست
او ما را آفريد
ما قوم او هستيم و گوسفندان مرتع او.
در مراسم تنصيب، خطيب تنصيب كننده، قسمت 123 از مزاميز داوود را مي خواند:
اينك چه خوش و دلپسند است كه برادران به يكدلي باهم ساكن شوند. مثل روغن نيكوبر است كه به ريش فرود مي آيد. يعني به ريش هارون كه به دامن ردايش فرو مي آيد. و مثل شبنم حرمون است كه بر كوههاي صهيون فرو مي آيد. زيرا در آنجا يهوه بركت خودرا فرموده است. يعني حيات را تا ابدالآباد.
اعضاي فراماسونري نيز در در كشورهاي اسلامي با صهيونيست ها هم آواز شده و با شادي و شعف اين گونه سرودها را ميخوانند.
مرحوم محيط طباطبائي در اين باره مي نويسد: « به فرض اينكه سوگند به خداي اسرائيل و توسل به يهوه و ايلويهيم براي مسيحيان به اعتبار اينكه تورات كتاب ديني معتبر ايشان است و هنوز بيش از عهد جديد رفع نيازمنديهاي ايشان را مي كند، اثري مأنوس و إنشاء مزامير داوود در كليسا همچون كنيسه معمول باشد‍؛ براي مسلمانان كه تورات و زبور و انجيل را پس از نزول قرآن منسوخ و غير قابل پيروي مي دانند و به خداي يگانه و عادلي اعتقاد دارند كه پروردگار جهانيان يا رب العالمين است و در ميان بني اسرائيل و بني اسماعيل و يا اسرائيل و اردن با مصر و سوريه تفاوتي نمي گذارد، توسل به يهوه صبايوت خداي اختصاصي اسرائيل كه با هيچ قوم و ملت و خلق ديگري نظر عنايت بلكه حق توجه ندارد، مخالف اساس اعتقاد ديني ايشان است.
علاوه بر اين اشكال عقيده اي كه در اين توسل تشبث به خداي خاص بني اسرائيل وجود دارد، مشكل تازه قضيه در دلالت لفظ اسرائيل بر مفهوم جديدي غير از مصداق ديرين معهود از اين كلمه است و آن كشوري و دولتي جديد متشكل از يهوديان آلماني و روسي مهاجر در سرزمين فلسطين است كه اينك به نام اسرائيل معروف شده است.
كثرت اتصال و اختصاص اين مفهوم سياسي و اعتباري جديد به لفظ اسرائيل، ديگر براي خداي اسرائيل در ذهن مردم عصر ما جز خداي دولت اسرائيل مفهومي ندارد كه آن هم مانند ستاره شش پر ديگر مهر و محبت و طلسم نيكبختي دعا نويسي نيست، بلكه نشان رسمي اين كشور نوزاد شمرده مي شود. در اين صورت توسل به خداي اسرائيل در روزي كه ديگر مردم روي زمين از اين كلمه مفهوم قوم مظلوم و آواره اي را در نميابند كه از ستم مسيحيان در رنج و عذاب باشد، بلكه دلالت بر مفهوم حكومتي نو ظهور دارد كه به سعي انگليس و آمريكا در قلب عالم به اسلام پديد آمده و با جنك و تصرف اراضي مسلمانان، اثبات وجود مي كند...»
اصل اساسي پروتكل يهود كه عامل تدوين آن « سازمان فراماسونري » است، زدودن دين از جوامع بشري مي باشد. صهيونيسم سرٍٍٍّ موفقيت خود را در اين مسأله مي داند و مي كوشد كه اين مهم را به انجام رساند. آنان مي گويند:
«از همين نظر لازم است كه ما ايمان به مذهب را ريشه كن نمائيم... و به جاي آن ارقام محاسبات و موضوعات مادي را جايگزين سازيم... تا تمام ملل در صدد منافع خصوصي خود بر آمده و براي اغراض شخصي مبارزه نموده و توجه اي به دشمن مشترك خود نداشته باشند» .
شعار آزادي، برابري و برادري كه تكيه كلام فراماسونرهاست در حقيقت سخن صهيونيسم است كه آن را براي فريب ملل در دهان «بادران ماسوني » نهاده و تا كنون سود فراواني از آن برده و خواهند برد. « زماني كه نوبت حكومت ما فرا رسد تكيه كلام خود يعني عبارت آزادي، مساوات و برادري را عوض نخواهيم كرد بلكه مقصود خودمان را با الفاظي از قبيل «حق آزادي» و «وظيفه مساوات» و «هدف برادري» ادا خواهيم كرد و در نتيجه تمام حكومتها را به استثناي حكومت خودمان از بين خواهيم برد ... ما جاه طلبي ها و حرص و آز انتقام بي رحمانه و كينه را منحصر به خود مي كنيم. ما هستيم كه با ترور همه جا را احاطه مي كنيم ...»
در واقع سرّمگويي كه فراماسونري جهاني سعي در كتمان آن دارد، همان «زورگويي» است كه خود آن را «مكر و تزوير» معني كرده اند و در به كار گيري آن صبر و حوصله به خرج مي دهند و مي گويند:« با اين وسيله ما به مقاصدي نا ئل مي شويم كه مستقيماً وصول به آنها امكان پذير نيست و اين سياست اساس فراماسونري ما را كه ديگران به اصول آن پي نبرده اند، تشكيل مي دهد.»
بنا براين فقط زور مي تواند در سياست موفق باشد، به ويژه اگر توأم با استعداد فطري و رهبري قوم بني اسرائيل باشد و به همين جهت شدت و خشونت اصل مسلم فريب و تزوير، بنيان فراماسونري را تشكيل مي دهد. مهمترين راه براي پيشرفت«سياست تزوير» سرّ نگهداريست و هرگز گفتار يك سياست مدار نبايد با عمل او مطابق باشد! ماسونهاي صهيونيست بايد بكوشند كه هر چه بيشتر نفاق را درمزرعه دلهاي ملل بپاشند و در عين حال آنان را به آزادي، مساوات و برادري مژده دهند :
«كلمات آزادي و مساوات و برادري كلماتي هستند كه به وسيله آنها مأمورين ما ـ فراماسونرها ـ عده بسياري را با شوق و شعف به زير بيرق ما فرا خواندهاند و در عين حال اين كلمات در حكم كرمهايي هستند كه ريشه راحتي و آسايش كليه ملل غير يهودي را خورده و فاسد كرده است... خواهيد ديد كه همين كلمات، فتح و پيروزي ما را فراهم خواهد نمود...»
امروز بدون هيچ شك و شبه ای هر توطئه استعمارگرانه و هر دسيسه استثماري توسط سازمانهاي فراماسونري ـاين دست پروردگان صهيونيسم ـ طراحي شده و به اجرا در مي آيد، اما اين امور چنان ماهرانه و مخفيانه انجام مي گيرند كه ملتها از آنها بوئي نمي برند. صهيونيسم خود اقرار دارد كه:«اگر اغتشاشي روي دهد معناي آن اين است كه ما احتياج به مشوب نمودن امنيت عمومي داريم تا در نتيجه قدرت بيشتري به دست آوريم و اگر توطئه اي ظهور كند، رئيس اين توطئه قطعاَ يكي از خادمين وفادار ما خواهد بود. بديهي است كه هيچ كس جز ما در تعقيب كارهاي فراماسونري نيست و ما هستيم كه هدف نهايي خود را مي دانيم...»
جالب آنكه صهيونيسم به اين «خادمين وفادار» هم رحم نمي كند و پيشاپيش تكليف آنها را نيز معين كرده است:
«در موقع ضرورت موجبات مرگ فراماسونرها را فراخم ميسازيم و اين طور وانمود مي كنيم كه آنها بر اثر بيماري معمولي جان سپرده اند!»
مفاسد فراماسونري و نقش آن در انحراف زن و نسل جوان
گرچه همواره سازمان فراماسونري سعي در پنهان كاري و انكار زشتي ها واعمال شنيع خود داشته اما كوشش آنان بي فايده بوده است زيرا از همان ابتدا – 1720 ميلادي – دست آنان رو شد و همه دانستند كه ماسونها اشخاصي كافر و ناپاكند كه از هيچ گونه فسق و فجور إبا نمی كنند و از سري بودن جمعيت استفاده مي كنند و گردهم جمع شده و ننگ آورترين اعمال را مرتكب مي شوند.
به همين جهت بسياري از مردم هميشه و در همه جا سعي كرده اند كه اسرار اين فرقه را افشا كرده و طشت رسوايي آنان را از بام بيندازند.
در عيد ميلاد مسيح (ع) به سال 1737 شاعري فرانسوي درباره فساد ماسونها سروده است:
از تمام نقاط كشور ما
اين جماعت سقراط مآب به طرز ننگيني بيرون آمدند
با شور و غوغا‏، طفلي فرياد زد:
اين دسته كيستند؟
به او جواب داده شد: اينها فراماسونرها هستند
كه اگر ما اينجا نبوديم ،
دستي به سر و گوش تو مي كشيدند!
در مهد فراماسونري يعني انگلستان هم مردم به ماسونها خوشبين نبودند زيرا جسته و گريخته شواهدي عليه اعمال غير انساني آنان در دست داشتند. از نظر بسياري، فراماسونها به «فرقه ژوزوئيت» شبيه بودند. در فاصله بين سالهاي 1723 و 1730 كتاب ساموئل پريچار به نام بطون ماسوني انتشار يافت و سه بار تجديد چاپ گرديد كه در آن پرده از روي بسياري از اعمال فراماسونها برداشت. كتاب كشف راز بزرگ فراماسونها نيز دست به افشاگري زد و نفرت عموم مردم را نسبت به ماسونها برانگيخت.مدح مستي دائم نام كتاب ديگري بود كه منتشر گرديد و چگونگي دائم الخمر بودن فراماسونرها و مقاصد ايشان را بيان داشت.
بسياري از مردم جهان هنوز در اين توهم به سر مي برند كه اعضاي فراماسونري افرادي پاكدامن و تحصيل كرده مي باشند، ولي مهمتر از همه اينكه در اين ادوار يك تغيير فاحش در انتخاب اعضاي فراماسونري و اسم نويسي آنها به عمل آمد، به اين معني كه تا تاريخ مزبور در لژها فقط صاحبان منصب و مقام و نجبا، آرتيست ها ، نويسندگان، خطباء و بورژواهاي بزرگ و كوچك راه داشتند و از اين پايه تنزل نمي كرد. ناگهان در سال 1787، نيز طبقه اراذل و اوباش كوچه گرد قاچاقچي و راهزن و قاتل و جاني كه همه از اين راه امرار معاش مي كردند، داخل فراماسونها شدند.
اسماعيل رائين مي نويسد:
موقعي كه نگارنده مشغول نگارش اين كتاب [فراموشخانه و فراماسونري در ايران] بودم، به اتفاق خان ملك ساساني به ديدن يكي از درباريان سابق كه جدش و پدرش و حتي اقوامش جزو فراماسونري و فراموشخانه بودند و خود اونيز از نويسندگان و سرمايه داران بنام است، رفتيم. وقتي از او درباره فراموشخانه و اعمال شنيع و زشتي كه آنجا انجام مي شد، پرسيديم با كمال صراحت گفت: در آنجا اعمال شنيع و زشتي صورت مي گرفت.
به هر حال فراماسونري در سراسر جهان به بدنامي مشهور بوده و هست. از همان ابتدا مردم شاهد بودند كه بزرگان فرقه ماسوني چگونه درفساد غوطه مي خوردند. مردم مي ديدند كه سرور بزرگ فراماسوني از سال 1747 تا 1752 لردبايرون است. او لقب «بايرون بيعار» داشت و مشهور بود كه از اوان جواني به عمل شنيع همجنس بازي مي پرداخت. او مدت هفت سال در رأس فراماسوني قرار داشت، در حالي كه مردم انگليس وي را از زشت كارترين افراد و رجال كشور مي دانستند. او در يكي از مجالس شرابخواري، بدمستي را به جايي رساند كه يكي از اقوام خود را كشت...
برخلاف آنچه كه ماسونها در قانون اساسي خود اظهار مي دارند و مي گويند كه زنان را در فرقه خود نمي پذيرند، عملاً از عنصر زن به عنوان وسيله اي موثر در پيشبرد مقاصد خويش بهره مي برند. آنان خود اعتراف كرده اند كه « ...در يك قسمت از امور عمال و شاگردان مكتب ما و در قسمت تفريحات زنهاي ما جواني – نسل جوان ملل – آنها را تباه مي كنند» .
فراماسونهاي اروپا مجامع لهو و لعب خود را در لژ تشكيل مي دهند و در اين گونه مراسم كه به نام مهماني سفيد مشهور است زنان نقش اساسي را به عهده دارند. با شواهدي كه نويسندگان كتب درباره فراماسونري ارائه مي دهند، معلوم مي گردد كه محافل ماسوني از زنان نيز ثبت نام و آزمايش به عمل مي آمده و از آنجا كه داوطلبين ورود به فراماسونري در حين آزمون مي بايست عريان باشند، مي توان به رذالت و پستي اخلاقي ماسونها پي برد.
«آلمراس مولف تاريخ جديد كاگيلوسترو – ژوزف بالسامو – نوشته است كه پيروان اناث از ميان آرتيست ها، رقاصه ها، دهاقين و ساير زناني كه كمتر پاي بند خرافات بودند، تركيب مي يافت و به طور خلاصه فراماسونري به صورت ظاهر عبارت بود از مجالس رقص و جشن ومهماني...»
زنها حتي به مقام رياست محافل هم رسيدند و وجود آنان كه از معروفه ها بودند به كار برادران ماسوني رونقي خاص بخشيد. جاذبه اين گونه محافل، زنان قدرتمندي چون ماري آنتوانت و دوشس دوبوربون را به سوي خود كشيد.چنانكه ماري آنتوانت به مادام دولامبال نوشت: من با كمال اشتياق آنچه در محافل ماسونها كه شما رئيس آن هستيد، واقع شده بود خواندم و بسيار برايم مشغول كننده بود. بر خلاف آنچه ملكه فرانسه مي پنداشت، در محافل ماسوني تفريحات سالم وجود نداشت بلكه ضيافت هايي برپا مي شد كه موجدين آن جز بدبختي براي زنان و مردان به بار نمي آوردند.
امروز نيز عضويت زنان در محافل ماسوني بيش از پيش گسترش يافته و طرح صهيونيستي براي فساد جوانان از جزيره پاتايا در تايلند تا سواحل ميامي در خاك آمريكا به سرعت اجرا مي شود و براداران ماسوني بر فاحشه خانه ها، قمارخانه ها، كلوپ ها وميكده ها نظارت دارند. آنان با كمال بي شرمي از تصاوير برهنه زنان در برانگيختن جوانان و توزيع فيلمهاي مبتذل ميان ايشان در سراسر عالم، استفاده مي كنند. حتي ديپلم هاي ماسوني نيز تصاوير عريان زن را به همراه دارند.
مصرف الكل كه امروزه در بين جوانان بيداد مي كند براي ماسونها همان اندازه اهميت دارد كه تخريب زراعت و كشاورزي كشوري مي تواند داشته باشد زيرا صهيونيست ها به نيروي كور توده ملت ها تكيه دارند و جسورانه آنان را به سوي فساد مي رانند.
ما قيمت لوازم اوليه مورد احتياج مردم را بالا مي بريم و سعي مي كنيم به كشاورزي و زراعت رغبت نشود و در نتيجه قيمت ها بالا رود. مخصوصا توجه داريم كه منابع مولده محصول كمتري بدهد و براي این كار كارگران را به هرج و مرج تشويق مي كنيم و با مشروبات مضر آنها را از پاي در مي آوريم...
ما نسل جوان را اصول تربيتي كه بر اساس فرضيه هاي غلط استوار نموده ايم فاسد مي كنيم و بدون اينكه در قوانين موجوده ظاهراً تغييري اساسي بدهيم در آنان تغييرات ضد و نقيض به وجود آورده و نتيجه هايي به ميل خود به دست مي آوريم....

bina88;251456 نوشت:
شما ميفرمائيد چون اولويت داريم دشمن شناسي نكنيم . خب اين تز شماست.

من کی گفتم دشمن شناسی نکنیم؟!؟!؟
من میگم این مدلی که بعضیا از دشمن شناسی دارن، مدل مستند Arrivals ، و سایرین از این قماش، این اشتباهه. اینجور نگاه به تحولات دنیا غلطه.
این حرفا رو چندوقته دارن میزنن؟ یعنی قبل از اون ما دشمن شناسی نداشتیم؟
ببینم، این همه مبارزین مسلمان در طول تاریخ، علمای بزرگ ما، شهدای دفاع مقدس، امام رضوان الله علیه، اینا دشمن شناسیشون ضعیف و ناقص بود؟

دشمن شناسی لازمه ؛ دشمن شناسی چیه؟

... أنکم لن تعرفوا الرشد حتی تعرفوا الذی ترکه
هرگز حق را نخواهید شناخت و به راه راست پی نخواهید برد مگر آن کس که راه راست را رها کرده بشناسید.
نهج البلاغه، خطبه 147

دشمن شناسی این نیست که من برم ته اعتقادات و مناسک فلان فرقه رو دربیارم. کدوم علمای ما همچین کاری میکردن؟ یه وقت بحث مناظره و گفتگو هست، اون موقع آدم میره دنبالش که حرفای اونا رو بفهمه تا بتونه مجادله کنه. این که آدم نمادهای کابالا و پاگانیسم و... رو حفظ باشه، بعدشم بره برا بقیه هم تعریف کنه و برن بگردن اینور اونور نماد شیطونپرستی پیدا کنن، این دشمن شناسی نیست.

دشمن شناسی یعنی شناختن فتنه و نفاق. یعنی تو فتنه ها بتونی دشمن و خودی رو تشخیص بدی و تو دام نیفتی. هیچ ربطی هم به نمادشناسی نداره!
دشمن شناسی یعنی هدف دشمن از توطئه ها رو بفهمی و تو زمین دشمن بازی نکنی.
مثلا در مورد ماجرای توهین به امام دهم علیه السلام، لینک زیر رو ببینین، این یعنی دشمن شناسی، یعنی حرف حساب:

http://www.fardanews.com/fa/news/203804/فقط-برای-اعدام-پول-می-دهیم

bina88;251456 نوشت:
اين موضوع در كشورهاي اسلامي اي همچون ايران كاملا و منحصرا مربوط به كابالاست و ما هيچ اطلاعي نداريم كه دشمنمان كيست الان انواع جادوگر و دعا نويس در ايران فعالند. كيفيت كارشان و ماهيت كارشان از همان جنس كابالاست . اين به كنار گرايش مسلمين به ورد و جادو هم كه فراگير شده و هيچ عكس العمل جدي اي در برابرش صورت نميگيرد كه هيچ ميگويند حضرت علي بازوبندي داشت كه در آن اورادي بود و در جنگها به بازو مي بست. دعای آن حضرت برای در مان ماندن از دشمن نوشته شده و بر دست راست بسته مى شود: بنام خداوند بخشنده مهربان، اى كنوش اى كنوش أره شش عططبيطسفنج، يا مططرون، قريالسيون، ما و ما سوما، سوماطيطسالوس، حيطوس، مسفقيس، سامعوش، افرطيعوش، لطيفكش لطيفوش هذا. ... البته بنده سند مربوط به اين ورد را آوردم در اين سايت ولي متاسفانه حذف شده. مشابه اين ورد را در كتاب اسرار قاسمي كه تمام جن پرستان اين كتاب را ميشناسند فراوان است باز شما نيازي نميبينيد كه كمي اطلاعات داشته باشيد تا سرتان كلاه نرود و حداقل مسلمان از دنيا برويد ؟

دقت میکردید من هم گفتم این موضوع باید کار بشه، حرف منم همینه، با این رواج رمالی و... و احضار روح و جن و... که تو جامعه زیاد شده. این باید جداگانه بررسی بشه. این که السحر ما هو؟ سحر چیست؟ این یه بحث تفسیری داره. منبع علمی ما قرآن و روایاته. منم آیات مربوط به پرستش جن و شیطان توسط مشرکین رو دیدم. اینها داخل در معارف اسلامیه و باید بهش پرداخت،
اما به جای خودش و درست:

1. اولا اینجوری ربطش ندیم به فراماسونری و گروههای مخفی توطئه گران جهانی که شیطون میاد مستقیما بهشون دستور میده و با نمادهاشون همه جا هستن و این چرت و پرتا. سحر و جادو همه ش بدبختی و نکبت میاره و ابدا قدرت اون چیزایی که این عده بهش نسبت میدن نداره.

قرآن چی میگه؟
و لا یفلح الساحر حیث اتی (طه69)
ساحر هیچ وقت نه رستگار میشود نه نتیجه میگیرد و نه نتیجه میدهد، هرجا که بیاید.

و یتعلمون ما یضرهم و لا ینفعهم (بقره102)
آنهایی که سحر یاد میگیرند، چیزی آموزش میبینند که ضرر میدهد ولی نفعی برایشان ندارد.

قرآن درمورد شراب و قمار میگوید گناه بزرگ و منافعی هم یرای مردم دارند، اما گناهشون بزرتره. ولی اینجا درمورد سحر میگه هیچ نفعی نداره.

از هزاران سال پیش از ساحران و کاهنان برای خبر گرفتن از حوادث و پیشگویی و... در دربار فراعنه و شاهان بابل و آشور و در یونان و... استفاده می شد. سیاستمداران از قدیم از این ابزار هم استفاده میکردند. امروز هم بعید نیست برای فعالیتهای جاسوسی و... از تسخیر جن استفاده کنند. تو مملکت خودمون که یه چیزایی هست...
اما اینها بسیار جزئی و ضعیفه و عمراً ظرفیت مدیریت جهانی نداره. فقط جنهای ضعیف به تسخیر ساحر درمیان. تا جایی که خوندم و پرسیدم و دیدم و شنیدم اینطوریه، حالا کارشناسهای محترم هم در این زمینه نظر بدن ممنون میشیم.
صهیونیسم و اسرائیل و آمریکا اصلا دخلی به سحر و جادو ندارن!

2. مطرح کردن زیاد این موضوع - خارج از بحث قرآنی و تفسیری - و دامن زدن بهش باعث گسترش بیشترش میشه و افراد ناآگاه و کنجکاو بیشتر سراغ این کارها و اوراد و طلسمات و... میرن و خودشونو بدبخت میکنن. بعضی از این مسائل نباید زیاد عمومی بشه.

درستِ مشکل مااین هست که دین خودمون رو واقعا نمی شناسیم !
ولی نکته دیگه اینه که نا آگاهانه داریم دنبال اونا می ریم . پس باید بشناسیمشون وبدونیم چه نقشه ای دارن و می خوان از ما چه استفادهای بکنن .

[="arial black"]فراماسونری چیزیه که بنیاد گراهای مذهبی میخوان همه شر های جهان را به آن نسبت دهند!

چرا شوروی و آلمان نازی با اونا بد بودن؟[/]

موضوع قفل شده است