صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: اشتباه 12 سال پیش گرفتاری الان

نوشته
    2
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17

اشتباه 12 سال پیش گرفتاری الان

سلام من 30 سالم هست حدود 12 سال پيش با دوستام احضار روح مي كرديم اصطلاحا من مديوم بودم و بيشتر جنها مي آمدند . اون موقع خيلي مغرور بودم و با جنها بد صحبت مي كردم كه يكيشون گفت من مي خوام تو رو با خودم ببرم كه من مي گفتم تو نمي توني تو از اتشي و غيره شب خوابيدم و صبح بيدار شدم ديدم روي مچ دستم نشانی حك شده ....... بعد از ترس و لرز زياد توبه كردم و ديگه دنبال اينكار نرفتم. الان تحصيلات عاليه دارم كار بسيار خوب دارم .بچه دارم اما سه چهار سالي است شديدا به خصوص براي صحبت در جمع مي ترسم دستهام و صدام مي لرزه ,تپش قلب می گیرم با اضطراب بسيار شديد , حالتهايی شبيه غش تا چند لحظه... به گونه ای سايرين تا حدودی متوجه تغيير حالت من می شوند. البته در تنهايي نمي ترسم يه وقتهايي عادي ترين چيزها يادم مي ره .عصبي هستم. فکرهای منفی خيلی به سراغم می ياد شبها خوابهاي وحشتناك مي بينم و از ترس مي پرم و صحبتها کاملا عصبی از خواب بيدار می شم .
    مدتي هست كه با همسرم درگيري شديد پيدا كردم و به فكر طلاق هستيم و وكيل گرفتيم براي جدايي اقدام كرديم. يکی از دوستان پيشنهاد کرد که با يکی از اين آدمهايی که اصطلاحا سرکتاب می گرند صحبت کنم اين کار رو کردم البته فقط در حد صحبت با سه نفر مختلف. هر سه نفر گفتند مشکل شما جنی است که شما را اذيت می کند و حالتهاي عصبي ، دلهره ، نگراني و و در حال حاضر اختلاف شديدم با همسرم را علتش اون جن عنوان کردند که ممکن هست به بچه ما هم آسيبی بزنه .
    هر کدوم از اون سه نفر توصيه هايی کردند , ختم ياسين تا 40 روز - آيه الکرسی شبی 14 مرتبه - سوره عبس شبی 41 بار, بعضی آيات سوره اعراف شبی 72 بار. بلند اذان گفتن در منزل- سوره توحيد شبی 14 بار- خواندن سوره جن همه اينکارها رو کردم فايده ای نداشت. به من گفتن اين جنی از شياطين هست و شديداد هم بد ذات هست و بايد از راههای ديگری وارد شويد مثل دعا, برگزاری جلسات احضار که ممکن هست در همان جلسه به من صدمه وارد کنند و بايد با حضور چند نفر اين اتفاق بيفتد..... واقعا مستاصلم و مشوش اين قضيه همه زندگی ,کار, بچه و شوهرم رو تحت تاثير قرار داده نمی دونم چيکار کنم اگر بتونيد راهنماييم کنيد واقعا تا آخر عمرم در نمازهام دعاتون می کنم ....

2. صلوات ها 10

3.  

علاقه
    ALLAH
    نوشته
    2,406
    حضور
    20 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    9
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    11066

خدمتشون بفرماييد به شدت به واجبات در اول وقت و ترک گناه همه جانبه ممارست کنند و صلوات بسيار زياد بفرستن
    حداقل روزي 1000 بار بعد ببينن که جد و اباد جن هم نمي تونه لطمه اي بهشون بزنه
    سراغ سرکتاب باز کنها هم نرن که 99/999999٪ از اونها کلاه بردار محضند
    ویرایش توسط **عبدالله** : ۱۳۸۹/۱۱/۰۹ در ساعت ۱۲:۵۲
    امام حسین علیه السلام

زنهار زنهار بپرهیز از ظلم به کسی که در مقابل تو یاوری جز خدا ندارد

5. صلوات ها 12

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    1,899
    حضور
    3 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    39
    صلوات
    13135

سلام
    همونطور که دوست بزرگوار جناب فقیر فرمودن سراغ سر کتاب به هیچ وجه نرید.خواندن آیه الکرسی مخصوصا پس از نمازهای یومیه هنگام خواب ودر هنگام احساس خطر تاثیر بسیار عجیبی دارد واز مجربات است.همچنین خواندن معوذتین وذکر شریف لا اله الا الله اثرات عجیبی دارد.
    یکی از اساتید بزگوار میفرمودن زمانی که در حوزه علمیه ای در شهرستان مشغول تحصیل بودند جماعتی از اجنه قصد مزاحمت داشتند که با ذکر یا علی و لا اله الا الله مانع ایشان می شدند.
    از غم هجر مکن ناله و فریاد که دوش
    زده ام فالی و فریاد رسی می آید . . .

7. صلوات ها 12

نوشته
    2
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17

مرسی از راهنمایی شما اینکه با اذکار جنها نمی توانند مزاحمت ایجاد کنند کاملا صحیح . کمااینکه همان 12 سال پیش که احضار جن کرده بودیم من شنیده بود که جنها از مثلا دعای نادعلی می ترسند من در زمانی که احضار کرده بودیم دعای نادعلی را خواندم من به اتفاق 2 نفر از دوستان حاضر هر دو به نوعی حالت رعشه به ما دست داده بود گویی چیزی از انگشتان ما خارج می شد ( چه کارها که نکرده بودم..) اما الان من تمام سعیم در انجام واجبات است در اکثر مواقع تسبیحات حضرت زهرا را فراموش نمی کنم اما الان هر کاری می کنم فایده ای ندارد .. یکی از همین سه نفر می گفت اذکار و آیات قران برای مواقعی است که جن بخواهد کسی را اذیت کند صد در صد جواب می دهد اما در زمانی که انسان خود در های وجودیش را به روی اجنه باز می کند قضیه فرق می کند .. کاری که من چندین سال پیش کردم . من بازهم تمام تلاشم رو می کنم و همه امیدم به خداست . اما مثلا من واقعا آیه الکرسی را دوست دارم وقتی می خونم از ته فلبم احساس آرامش و ایمن بودن می کنم و لی وقتی یه همچین حملات و ترسهایی به من دست می دهد دیگر فایده ای ندارد

9. صلوات ها 7

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    1,899
    حضور
    3 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    39
    صلوات
    13135

به نظر میاد بقیه مشکلاتی که برای شما پیش می آید ناشی از همان ترسی است که از آن واقعه به یاد دارید که علاوه بر مداومت بر اذکار عمومی باید به یک مشاور ویا روانشناس مجرب مراجعه تا اثرات آن واقعه را با روشهای مخصوص از ذهن شما پاک کند.درگیری با این افکار وحالات ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی گردد که بهتر است هرچه زودتر درمان گردد.
    از غم هجر مکن ناله و فریاد که دوش
    زده ام فالی و فریاد رسی می آید . . .

11. صلوات ها 8

علاقه
    ALLAH
    نوشته
    2,406
    حضور
    20 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    9
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    11066

يکي از روشهاي اجنه ايجاد القا است
    اونها نمي تونن مستقيما اثر بذارن بلکه القا مي کنن
    مثلا تو مي ترسي تو نمي توني تو از خدا دوري
    و اينها همه توهم هستن نه واقعيت
    امام حسین علیه السلام

زنهار زنهار بپرهیز از ظلم به کسی که در مقابل تو یاوری جز خدا ندارد

13. صلوات ها 10

نوشته
    781
    حضور
    1 روز 9 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2698

با سلام و عرض ادب

لاحول و لا قوة الا بالله

در روایات داریم که خداوند بنده مؤمن را به هر سو بگرداند برایش خیر است.

به نظرم بهتر است روی این مطلب تمرکز کنید و ترس و هراس از غیر خدا (جن) را از خود دور کنید. هر آنچه در اطراف خود می بینید، و صد البته وجود خودتان تجلیات حضرت حق هستند، و بی اذن خداوند برگی از درختی نمی افتد. بر خداوند توکل کنید، و از دید ضعف به مشکلی که برایتان پیش آمده ننگرید.

بهتر است از مسائلی که پیش می آید پند بگیریم، که همه اتفاقات وسایلی برای هدایت ما می باشند.

قرائت قرآن (همراه با معنی آن) و نماز شب را توصیه می کنم. لحضات پیش از طلوع و پیش از غروب آفتاب، و ساعات پس از نیمه شب شرعی زمانهای خاصی هستند که عبادت در آنها (از جمله قرائت قرآن) تأثیرات خاصی بر روح انسان می گذارد.

برای حل مشکلات پیش آمده با همسرتان، توصیه می کنم با ایشان صحبت کرده مسئله را با او در میان بگذارید، و از او بخواهید که به شما فرصت دهد تا آزمون الهی را پشت سر بگذارید.

چه بسا خیر کثیری در این رویدادها باشد. انشاءالله

با آرزوی توفیق و سربلندی
    یا حق
    امام صادق (ع) می فرمایند:

قَوْمٌ یَزْعَمونَ أنّی إمامُهُمْ، وَاللّهِ ما أنَا لَهُمْ بِإمامٍ لَعَنَهُم اللّهُ کُلّ ما سَتَرْتُ سِتْرا هَتَکوهُ، أقولُ: کذا وکذا، فَیَقولون: اِنّما یَعْنی کذا وکذا. اِنَّما أَنَا إمامُ مَنْ أطاعَنی.
    گروهی خیال می کنند که من امام آنها هستم، به خدا قسم من امام آنها نیستم، نفرین خدا بر آنها باد. [زیرا] هر گاه رازی را پنهان می کنم آنها آشکار می کنند، من می گویم: چنین و چنین است و آنها می گویند چنین و چنان اراده کرده است. همانا من امام کسی هستم که از من پیروی کند.

15. صلوات ها 7

علاقه
    حقیقت/ راستی/
    نوشته
    149
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1149

هدفتون از احضار جن چه بود؟

به این هدف رسیدید؟

استاد و راهنمای شما برای این کار که بود؟

چرا این کار را کنار گذاشتید؟
    برای سلامتی اقا و تعجیل درظهورش و هدیه به روح پدر مرحومم یک صلوات

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

17. صلوات ها 4

علاقه
    مهدی موعود(عج)
    نوشته
    503
    حضور
    10 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    9
    گالری
    23
    صلوات
    2852

سلام
    به نظر من اولین کاری که بهتره انجام بدید بنشینید و فکر کنید و ببینید چقدر از مشکلات زندگیتان که شما را با همسرتان دچار مشکل کرده به اعمال خودتان بستگی دارد و شما میتوانید آنها را حل کنید.پس از شناخت کامل سعی در برطرف کردن آنها کنید..
    به یک راونپزشک هم مراجعه کنید تا هم از نظر فیزیکی شما را ویزیت کنند و هم روحی...
    فکر میکنم با این کار بخش اعظمی از مشکلاتتان حل خواهد شد و چه بسی همه ی انها...انشاءالله...
    ویرایش توسط نان شب : ۱۳۸۹/۱۱/۰۹ در ساعت ۲۰:۵۲
    رود شو روان شو پناه بی کسان شو
    گندم کشتزاران چاره درد نان شو
    ----------------------------------------

19. صلوات ها 4

نوشته
    234
    حضور
    54 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    3
    گالری
    67
    صلوات
    1750

سلامممممممم
    دوست عزیر منم به شما پیشنهاد میکنم اصلا به خودت تلقین نکنی چون تلقین خیلی تاثیر داره خیلیییییی،من فک میکنم حرفای سرکتابها ودیگران رو اینکه جن رو شما تاثیر گذاشته به این تلقین ها کمک کرده
    به یاد داشته باشید:لا حول و لا قوه الا بالله (هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست)این رو باور کن و بهش ایمان بیار،این ذکرو زیاد بگویید و به خدا توکل کنید
    باز هم میگم تلقین منفی به خودتون نکنید(به قول دوست عزیزمون بشینید ببینید ریشه مشکلاتتون کجاست؟مطمئنا تو بیشترش خودتون مقصر بودید نه نیروی ماورایی)

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است:
    السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه

21. صلوات ها 4

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری