من صاحب اين عصروزمانه هستم!!!!!!!!!!!

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
من صاحب اين عصروزمانه هستم!!!!!!!!!!!

سلام
امروز داشتم ایمیلم رو چک می کردم که با ایمیلی مواجه شدم که متنش رو اینجا قرار میدم(شاید برای شما هم ارسال شده باشد).
متن ایمیل:

بنام خدايي که انسان را جانشين خود قرار داد.حديثي از پيامبر اکرم :کره زمين هيچ وقت بدون خليفه نيست حتي اگردونفر روي اين کره زمين باشند يک از آن دونفر خليفته الله (صاحب زمان) است.خداوند در هرزمانه يک نفر را به جانشيني خود انتخاب ميکندکه مابه اوصاحب زمان ميگويم صاحب زمان کسي است که وجودش با اين جهان هستي وکليه موجودات زنده در ارتباط است.يعني هر حادثه طبيعي که در اين جهان رخ ميدهد به وجود صاحب زمان مرتبط ميباشد.آيا مسبب آين حوادث طبيعي حضرت مهدي(ع) است؟مسلما خير
علت اين حوادث طبيعي اين است که صاحب اين عصر وزمانه تکامل خودرا از دست داده است.به اميد آنروز که اوتکامل خود را بدست آوردتا با تکامل او اين جهان هستي وکليه موجودات زنده به سوي تکامل هدايت شوندواين کره خاکي به همان بهشت اوليه تبديل شود.آياشماواقعابه باران نياز داديد من قادر هستم به لطف خداوتکامل خودمشکل کمبود باران رابر طرف کنم.من صاحب اين عصروزمانه هستم آيا اين ادعاي به اين مهمي ارزش يک تماس را ندارد.
احمد خوشدل تلفن تماس**********

متن ایمیل رو اینجا قرار دادم تا نظرات کارشناسان و دوستان رو بدونم.
شماره تماس رو نگذاشتم ولی می تونم شماره رو در اختیار کارشناسان قرار بدم فکر می کنم بد نیست که یکی از کارشناسان محترم سایت تماسی با ایشون داشته باشند.

بسم الله الرحمن الرحیم
سوال اول:
نگارنده ی مطلب فوق چگونه حوادث طبیعی را به عدم تکامل صاحب ربط داده؟!
فعلا تا بعد...

خوب به نظرم اين جناب خوشدل! هم با گفتن اين مهملات دلشان خوش است !!!

ظهر الفساد فی البر و البحر بما کسبت ایدی الناس.

صاحب عصر تکاملش رو از دست داده یعنی چی.

persianboy;78818 نوشت:
علت اين حوادث طبيعي اين است که صاحب اين عصر وزمانه تکامل خودرا از دست داده است.

با سلام

مطالب اشفته و به هم ريخته است و بنده مطلب درستي از اين جملات متوجه نشدم

در يك جا حديث را نقل ميكند و به يكباره برخلاف حديث سخن مي گويد

از صاحب عصرسخن مي گويد كه انسان است

و دوباره ان را نفي كرده و معلوم نيست از انسان يا موجود ديگري سخن ميگويد كه تكامل خود را از دست داده است

persianboy;78818 نوشت:
به اميد آنروز که اوتکامل خود را بدست آوردتا با تکامل او اين جهان هستي وکليه موجودات زنده به سوي تکامل هدايت شوندواين کره خاکي به همان بهشت اوليه تبديل شود.آياشماواقعابه باران نياز داديد من قادر هستم به لطف خداوتکامل خودمشکل کمبود باران رابر طرف کنم.من صاحب اين عصروزمانه هستم آيا اين ادعاي به اين مهمي ارزش يک تماس را ندارد.

اين جملات اخر هم به نظر مطالبي نيست كه بتوان روي انها وقت گذاشت و به بحث نشست

مطالبي از هم گسيخته، كه از اضطراب و به هم ريختگي مطالب رنج مي برد

موضوع قفل شده است