کليپهاي توليدي کاربران --------- كليپ اولين مسلمان

تب‌های اولیه

23 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
کليپهاي توليدي کاربران --------- كليپ اولين مسلمان

سلام
کلیپی از بیانات مقام معظم رهبری:Gol: پیرامون فقر، و ظلم ظالمان:Sham:
این کلیپ رو دانلود کنید (چی؟دانلود نمیکنی؟باید دانلود کنی.جون تو اصلا نمیشه:Nishkhand:)
بعد هم نظر بدید که اگه ندید مدیون نان شب میشید.میدونید که نون گرون شده ...به قیمت خون شده.:Nishkhand::Ghamgin:
این کلیپ رو خودم ساختم پس خیلی واسم مهمه نظر محترمتون رو بدونم.
----------------------------------------------------------------------
به هر حال دانلود نکنی از دستتون میره

:parvaneh:دانلود با حجم 1.58:parvaneh:

عالي و زيبا بود
ايشالله نون شبتون پر برکت
بازم کاراي قشنگ ببينيم ازتون
آرم اسک دين فراموش نشه:Cheshmak:
يا علي
:Gol:

گل ليلا;77551 نوشت:

آرم اسک دين فراموش نشه:Cheshmak:

سلام
ممنون
راست گفتید:khandan: ... ایشالله کار بعدی ...(به زودی)

با سلام

جناب نان شب

ممنون

خيلي زيبا بود

ادامه بدي بهتر هم مي شه

يا علي

[="DarkGreen"]به نام خدا
سعیکم مشکورا
انشاءالله از اینگونه ها کارها بشتر شاهد باشیم
کار زیبا و به جایی بود
علی الخصوص این ایام که فرار شاه ملعون هم بود به تصویر می کشید
التماس دعا:Gol:
[/]

دانلود شود...

کلیپ بدون شرح است...
....................................................................................................
این کلیپ ساخته ی نان شبه...پس پیشنهاد و انتقاد فراموش نشه...حتما هم دانلود کنید..:Gol:

کلیپ زیبایی بود دستتون درد نکنه فقط چند مورد اصلاح نیاز دارد
1- عسکهای سیاسی رو از کلیپ حذف کنید.
2- از گرسنگان کشورهای و قاره های گوناگون استفاده کنید.
3- از عکسهایی که فقیر و غنی یا به عبارتی اسراف گر را یکجا نشان می دهد استفاده کنید.
4- از تصاویر سرمایه داران بزرگ و امپریالیسم هایی که گاها باعث ایجاد فقر در کشورها می شوند استفاده نمایید.
5- تصاویری از آرم سازمانهای بین المللی مانند یونیسف که تلاش می کنند فقر و شکاف بیش از حد بین فقیر و غنی رو با آموزش و بهداشت و ... از بین ببرند استفاده کنید .

سلام
سرکار نیایش سبز بسیار بسیار متشکرم از اینکه لطف کردید و نظرات بسیار مفید خودتان را فرمودید...حتما استفاده میکنم.
1-ببخشید دقیقا کدامیک سیاسی است؟چشم سعی میکنم کمتر این اتفاق بیفتد...اما این حق را به من بدهید که اگر سیاستمداران موجب این تضاد ها شده باشند در کلیپ قرار دهم.
2-چشم حتما سعی میکنم از همه ی قاره ها استفاده کنم...
3-ببخشید منظورتان را خوب متوجه نشدم که چطور هر دو را با هم نشان دهد؟
4-حتما.
5-حتما.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
بسیار متشکرم.

سلام
کلیپ خوبی است ولی کامل نیست
اگر یک غیر مسلمان آنرا ببیند فقط اعراب مرفه را انسانهای بی درد این عالم تصور می کند در حالیکه اساسا اعراب در ایجاد این فقر نقش ایجابی ندارند . خوب است صحنه لذت پرستی های ثروتمندان سایر ملل و اقوام و ادیان را هم نشان دهید
موفق

حامد;78788 نوشت:
سلام
کلیپ خوبی است ولی کامل نیست
اگر یک غیر مسلمان آنرا ببیند فقط اعراب مرفه را انسانهای بی درد این عالم تصور می کند در حالیکه اساسا اعراب در ایجاد این فقر نقش ایجابی ندارند . خوب است صحنه لذت پرستی های ثروتمندان سایر ملل و اقوام و ادیان را هم نشان دهید
موفق

سلام و درود
با شما برادر عزیز موافقم.
گرچه اعراب را نیز در ایجاد همچین فقری سهیم میدانم...اما این که اینها در کنار هم آمدهاند الزاما این معنی را نمیدهد که اعراب مقصرند بلکه به اختلاف طبقاتی در جهان اشاره میکند..ولی با تظر شما موافقم که باید سایر اقوام و ملل را نیز پوشش میداد.
متشکرم...حتما در کار های بعدی از نظرات ارزشمند شما دوست عزیز استفاده میکنم.
پیروز باشید
یا علی ع

نان شب;78776 نوشت:
سلام
سرکار نیایش سبز بسیار بسیار متشکرم از اینکه لطف کردید و نظرات بسیار مفید خودتان را فرمودید...حتما استفاده میکنم.
1-ببخشید دقیقا کدامیک سیاسی است؟چشم سعی میکنم کمتر این اتفاق بیفتد...اما این حق را به من بدهید که اگر سیاستمداران موجب این تضاد ها شده باشند در کلیپ قرار دهم.
2-چشم حتما سعی میکنم از همه ی قاره ها استفاده کنم...
3-ببخشید منظورتان را خوب متوجه نشدم که چطور هر دو را با هم نشان دهد؟
4-حتما.
5-حتما.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
بسیار متشکرم.

سلام ، خواهش می کنم دوست عزیز

قسمت سیاسی جلسات و نشستهای اعراب هست. با این مورد هم موافقم که سیاستمداران موجب تضاد می شوند. خب اگر می خواهید از سیاستمدارانی که موجب تضاد در جامعه هستند استفاده کنید از سیاستمداران تمام کشورها و نه فقط اعراب استفاده کنید. البته باید در این امر دقت کنید که حتما درجریان باشید که این سیاستمداران باعث تضاد شده اند همینطوری نمی شه از تصاویر استفاده کرد.
در مورد نشان دادند دو تصویر منظورم این بود که هم فقیر و هم غنی که نمی شه گفت ،اسراف گر رو در چارچوب یک عکس مونتاژ کنید.

شرکتهای بزرگ سرمایه داری نیز باعث ایجاد تضاد در جامعه می شوند، گاهی اوقات دسترسی نابرابر به امکانات آموزشی نیز باعث ایجاد تضاد در جامعه می شود.

نیایش سبز;78976 نوشت:
سلام ، خواهش می کنم دوست عزیز

قسمت سیاسی جلسات و نشستهای اعراب هست. با این مورد هم موافقم که سیاستمداران موجب تضاد می شوند. خب اگر می خواهید از سیاستمدارانی که موجب تضاد در جامعه هستند استفاده کنید از سیاستمداران تمام کشورها و نه فقط اعراب استفاده کنید. البته باید در این امر دقت کنید که حتما درجریان باشید که این سیاستمداران باعث تضاد شده اند همینطوری نمی شه از تصاویر استفاده کرد.
در مورد نشان دادند دو تصویر منظورم این بود که هم فقیر و هم غنی که نمی شه گفت ،اسراف گر رو در چارچوب یک عکس مونتاژ کنید.

شرکتهای بزرگ سرمایه داری نیز باعث ایجاد تضاد در جامعه می شوند، گاهی اوقات دسترسی نابرابر به امکانات آموزشی نیز باعث ایجاد تضاد در جامعه می شود.

سلام
متوجه شدم...موافقم.
متشکرم از لطفتان
التماس دعا
یا علی ع

اگر توانستید نابرابریهای قومی و نژادی رو هم در کلیپ نشان دهید.

به نام خدا
سلام
این کلیپ کمی و یا شاید خیلی با تاخیر در سایت آپلود میشه به علت مشکلات فنی نتونستم به موقع یعنی در عید آپلود کنم پس از این جهت عذر میخواهم.البته از آپلود کردن منصرف شده بودم که مدیر محترم فرهنگی فرمودند آپلود کن و بنده هم اطاعت کردم/
به علت محدودیت حجم در سایت مجبور شدم بخشی از آن را حذف کنم به همین دلیل کمی ناپیوستگی در اون دیده میشه.عذر بنده رو بپذیرید.
منتظر انتقادات شما هستم.

[="Blue"]به نام خدا
با تشکر از زحمات نان شب گرامی
باز هم کارهای زیبای خودتون شما و سایر بزرگوارانی که دستی بر آتش دارید برامون بفرستید
خداوند به شما جزای خیر عنایت فرماید
متشکرم:Gol:
اینها تا قبل از دیدن کلیپ

[="Red"]بعد از دیدن کلیپ[/]
کلیپ زیبای اسراف با آیات زیبای قرآن شروع شده و با آیات زیبای قرآن ختم پیدا می کند
این وسط هم گوشه هایی است که باید مقایسه شود
تقسیم لبخند پسته ای هم تشبیه زیبایی بود
انشاءالله با دیدن صحنه ها اهل دقت باشیم[/]

مدیر فرهنگی;102487 نوشت:
به نام خدا
با تشکر از زحمات نان شب گرامی
باز هم کارهای زیبای خودتون شما و سایر بزرگوارانی که دستی بر آتش دارید برامون بفرستید
خداوند به شما جزای خیر عنایت فرماید
متشکرم:gol:
اینها تا قبل از دیدن کلیپ

بعد از دیدن کلیپ
کلیپ زیبای اسراف با آیات زیبای قرآن شروع شده و با آیات زیبای قرآن ختم پیدا می کند
این وسط هم گوشه هایی است که باید مقایسه شود
انشاءالله با دیدن صحنه ها اهل دقت باشیم

سلام علیکم
متشکرم از لطفی که همیشه به بنده داشته اید/
با نظرتان بعد از دیدن کلیپ واقعا خوشحال شدم.
بسیار ممنون
یا علی ع

سلام
دوستان عزیز کلیپ بسازند و در تاپیک قرار دهند تا همه استفاده کنیم.
اگر کلیپ های بنده رو لایق دانستید مورد نقد خود قرار دهید
یا علی ع

نان شب;102489 نوشت:

با سلام و تشکر
ايده زيبايي بود

بازهم منتظر کارهاي زيبا از شما و ساير دوستان هستيم
يا علي:Gol:

با سلام
اين كليپ ضبط شده از شبكه شيطاني وصال هست كه به تازگي جنايات خودش رو شروع كرده .
من هم جواب يكي از حرف هاش رو به صورت كليپ ساختم .
به سبك مستند ظهور.
ببينيد و نظر بديد .
[="Arial"]لينك دانلود

salmanizadeh;106267 نوشت:
كليپ اولين مسلمان با سلام اين كليپ ضبط شده از شبكه شيطاني وصال هست كه به تازگي جنايات خودش رو شروع كرده . من هم جواب يكي از حرف هاش رو به صورت كليپ ساختم . به سبك مستند ظهور. ببينيد و نظر بديد . لينك دانلود

سلام علیکم

متاسفانه نتوانستم این کلیپ را دانلود کنم جناب سلمانی زاده.

نمیدانم مشکل از سرور بنده است یا چیز دیگری است.

اگر ممکن است در جائی دیگر همچون پارس اسپیس نیز آپلود کنید .

کمی هم در مورد اظهارات این شبکه صحبت کنید.

یاحق

بفرماييد لينك از يه سرور ديگه گذاشتم .
http://www.uploadpersian.com/do.php?id=1879

salmanizadeh;106360 نوشت:
بفرماييد لينك از يه سرور ديگه گذاشتم . http://www.uploadpersian.com/do.php?id=1879

سلام علیکم

استدلال زیبا و کلیپ زیبائی بود.

نقل است که پیامبر اکرم فرمودند که اختلاف عقیده در امت من رحمت است.

خب این روایت عقلانی هم هست چراکه هرکسی مدعی است که اسلام را او بهتر فهمیده و توصیف میکند رفتار گفتار و پندارش بیانگر ایمان و عقیده اوست لذا این رقابت باعث بهتر شدن این دو دسته خواهد شد.

ولی متاسفانه اکثر اختلافات - اختلافاتی نیستند که بر پایه دین داری و دین مداری باشد.

بلکه این امراض درونی هستند که در شخصی که صاحب اعتبار هست باعث اختلافات میشود.

یک فتوای غلط نشات گرفته از این امراض قومی را به انحطاط میکشاند.

در چند تاپیکی که الان شما در اسکرول شما میبینید که با عنوان برقعی است نمونه ای است از همین امراض که عرض شد.

ملائی آمده مطالبی را مطرح کرده و زندگینامه ای دارد. من نمونه ای را مطرح میکنم برای کسانیکه مثل من هستند ودر مفاهیم دینی تبحر ندارند ولی حداقل از روانشناسی یک آدم میتوانند سر در بیاورند.

شما تنها اگر تنها کمی با روانشناسی آشنا باشید و نقل او را از زندگی خودش را یکبار بخوانید متوجه شخصیتش میشوید.

در این صفحه زندگینامه اش روایت شده.

من باب نمونه زندگینامه علامه جعفری رضوان الله تعالی علیه که خودشان نقل کرده اند را بگذارید مقابل زندگینامه ایشان.
ببینید بعنوان یک طلبه به چه نکاتی در زندگی اشاره میکند و از چه چیزهائی رنج میبرد که عین یا بسیار سخت تر از آنرا علامه یا دیگر طلبه ها داشته اند ولی هرگز در مسیر دین لب به اعتراض با این شکل منزجر کننده نگشوده اند.
....
و من الله التوفیق

یاحق