صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ضوابط پوشش در برخی از دانشگاه های جهان

 1. #1

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۹
  علاقه
  دین و موضوعات دینی
  نوشته
  5,930
  حضور
  80 روز 7 ساعت نامشخص
  دریافت
  131
  آپلود
  0
  گالری
  1505
  صلوات
  54101

  ضوابط پوشش در برخی از دانشگاه های جهان
  سلام دوستان
  عزیزان در این قسمت سعی داریم شما را با ضوابط و قوانین پوشش در دانشگاه های مختلف جهان آشنا کنیم همراه ما باشید.

  علت و ضرورت ضوابط‌مندي اين محيط نه تنها بر باورمندي بر اصول ارزشي که حاکي از جهان‌بيني آنهاست مي‌باشد، بلکه اکثريت آنها بر اساس نوع ضرورت‌هاي محيطي و ايمني و آرامش روحي و رواني متناسب با پيشرفت کار پايبندي به ضوابط خاص پوشش را الزام مي‌دارند و چگونگي وضعيت ظاهري را برخاسته از شأن محيط علم و فرهنگ خاص محيط آموزشي و جلب رضايت عواملي که در محيط مشغول تعليم و تربيت مي‌باشند، مي‌دانند و از همه مهم‌تر اينکه در هر جامعه انساني، رعايت نظم، ضابطه، قوانين بومي و خاص هر مجموعه در اولويت امور جهت دستيابي به اهداف خاص و کارويژه مجموعه ضروري است و بالعکس قانون‌گريزي مشخصه انسانهايي است که هويت و شخصيت آنان به دلايل مختلف ثبات نداشته و عواقب زشت و ناپسند سلب آسايش و امنيت فکري و جسمي که عدم دستيابي به اهداف را به دنبال دارد را براي خود امتياز و تفاخري محسوب مي‌کند و توسط اينگونه اشخاص رعايت حقوق جمعي که از جمله آنها عدم سلب آسايش از محيط است به فراموشي سپرده شده است که طرد شدن از محيط عاقبت امور اينگونه افراد است و دقيقاً يکي از علت‌هاي ضوابط موجود اعم از ضوابط آموزشي، پژوهشي و فرهنگي در دانشگاهها به دليل مشخص بودن چگونگي و کيفيت برخورد با اينگونه افراد مي‌باشد که در عدم رعايت حقوق جمعي و عواملي که موجبات دستيابي به اهداف جمعي را موجب مي‌شوند براي آنها امري عادي تلقي مي‌شود و فقط قانون و ضوابط موجود است که راه صحيح را براي آنان نمايانگر است.


  http://www.askdin.com/gallery/images...iniPlayer3.gif

  3000 مداحی محرم +5000 صوت مذهبی
  دریایی از امکانات پیش روی شماست


 2. صلوات ها 8


 3. #2

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۹
  علاقه
  دین و موضوعات دینی
  نوشته
  5,930
  حضور
  80 روز 7 ساعت نامشخص
  دریافت
  131
  آپلود
  0
  گالری
  1505
  صلوات
  54101  دانشگاه ايالتي فلوريدا: براي دانشجويان فاقد پوشش مناسب نمره "صفر " لحاظ مي‌شود
  دانشگاه ايالتي فلوريدا آمريكا ضوابط و مقررات خاصي را براي پوشش دانشجويان پسر و دختر در نظر گرفته و دانشجويان نسبت به رعايت اين ضوابط ملزم هستند.
  ضوابط پوشش در برخی از دانشگاه های جهان
  دانشگاه ايالتي فلوريدا آمريكا (Florida State University) دستورالعمل‌هاي ذيل را براي پوشش دانشجويان دختر و پسر اين دانشگاه در نظر گرفته است:

  ضوابط پوشش از ساعت 7:30 صبح تا 15:30 بعدازظهر در محوطه دانشكده "دانشگاه ايالت فلوريدا " اجرا مي‌شود.
  آرايش و پوشش دانشجويي مناسب از ابتدايي‌ترين مسئوليت‌ها و تعهدات دانشجويان و خانواده‌هاي آنان است و هرگونه تغييري در پوشش، فراتر از خط مشي كلي دستورالعمل پوشش مجاز نخواهد بود.
  ممكن است به دلايلي امنيتي و حفظ سلامت، پوشش خاصي در برنامه‌هاي معين و ويژه ورزشي، كلاس‌هاي تربيت بدني، اقتصاد خانگي، آموزش تكنولوژي، علوم پايه و آموزش حرفه‌اي نياز باشد.

  * ضوابط پوشش
  - تمام شلوارها و دامن‌هايي كه پوشيده مي‌شوند نبايد بيش از حد كوتاه باشند. شلوارها، شلوارك‌ها و دامن‌هايي كه حلقه كمربند دارند بايد همراه با كمربند استفاده شوند. شلوارهاي كشي به استثناي يونيفرم PE دانشكده‌ها يا يونيفرم ورزشي دانشگاه ايالت فلوريدا قابل قبول نمي‌باشد.
  - شلوارها و شلوارك‌هاي خاكي رنگ، دامن‌ها، و پيراهن‌هاي زنانه بايد از رنگي يكدست و يكسان برخوردار باشند. اندازه شلوارك‌ها، دامن‌ها و پيراهن‌هاي زنانه نبايد كوتاهتر از سر زانو باشند.
  - جين‌هاي آبي رنگ بايد يك رنگ، يكدست، يكسان و بدون سوراخ و شكافتگي باشند.
  - پيراهن زنانه (polo) تي‌شرت آستين‌دار با رنگ يكدست مجاز مي‌باشد.
  - پيراهن‌هاي زيپ‌دار يا بدون زيپ يكرنگي كه بيش از 3 اينچ بلندتر از خط كمربند نباشند، قابل قبولند. اين امر شامل گرمكن‌ها نيز مي‌شود.
  - كفش‌هاي شكيل و ساده يا بدون مدل قابل قبول مي‌باشند. تردد با پاي برهنه، پوشيدن دمپايي و كفش‌هاي راحتي، كفش‌هاي پاشنه ميخي يا پاشنه بلند (بلندتر از 3 اينچ)، يا كفش چرخدار و گيره‌دار مجاز نمي‌باشد.

  * روزهاي معنوي و روحاني
  در روزهاي معين شده به عنوان "مناسبت‌هاي مذهبي " دانشجويان مي‌توانند تي‌شرت‌ها يا پيراهن‌هايي كه حاوي عبارات و لغات شرم‌آور و زننده نباشند؛ به تن كنند.
  برخي اوقات ممكن است گروهي پيراهن‌هايي كه آرم دانشگاه ايالت فلوريدا را دارند بفروشند. اين پيراهن‌ها با رعايت ضوابط پوشش قابل قبول هستند.

  * موارد ذيل قابل قبول نمي‌باشند:
  - هر نوع پوششي كه در بردارنده عبارات زشت يا توهين‌آميز به مقدسات، وسوسه‌انگيز و ناشايست يا مرتبط با دسته‌ها، احزاب و گرايشاتي كه شخص را ترغيب به استفاده از موارد مخدر، مشروبات الكلي و يا خشونت كند.
  - هر نوع پيراهن كلاه‌‌دار، كت و ژاكت يا بادگير
  - هرگونه پوشش سر
  - هرگونه لباس و پوششي با پارگي، لكه، سوراخ و وصله
  - پيراهن‌هاي زيانه و مردانه پشت باز
  - بلوز يا پيراهن‌هاي يقه باز
  - هرگونه پوشش بدن نما
  - شلوارهاي افتاده و آويزان
  - دامن‌هاي كوتاه يا زير شلواري
  - شلوارها و دامن‌هاي بدون كمربند (كمربند پاره)
  - بازوبند، مچ‌بند، كمربند يا ديگر اقلام با قطات سنگين آهني و زنجير
  - هرنوع كفش چرخدار يا گيره‌دار، دمپايي و يا كفش‌هاي سرپايي يا پاشنه بلند (بلندتر از 2 اينچ)
  عينك آفتابي (روي چشم يا بالاي سر)

  * نتايج تخلفات ضوابط پوشش:
  مرتبه اول: شامل تذكر شفاهي به دانشجو مي‌باشد. در اين شرايط از طرف جامه‌دان دانشگاه "ولي يا پشتيبان " انتخاب مي‌شود و طي نامه‌اي مورد تخلف به دانشجو اخطار داده مي‌شود.
  مرتبه دوم: مكالمه (مشاوره) تلفني بين استاد و ولي دانشجو يا پشتيبان وي را مشتمل مي‌شود. يك سند كتبي و جوابيه از سوي ولي يا پشتيبان دانشجو ارائه مي‌شود و پوشش مناسبي از سوي جامه‌دان دانشگاه يا ولي يا پشتيبان وي براي دانشجو معين خواهد شد.
  سومين مرتبه: جلسه‌اي با حضور مدير و ولي يا پشتيبان دانشجو برگزار مي‌شود كه به يك تعهد كتبي و امضاء ولي يا پشتيبان منجر مي‌شود، دانشجو نزول درجه و امتياز شهروندي دريافت خواهد كرد و يا روش تادبي ديگري از سوي دانشكده تعيين مي‌شود.
  مرتبه‌هاي 12-6: همه جزئيات ضابطه پوشش روي معرفي‌نامه ثبت خواهد شد و دانشجو نزد مسئول سطوح رتبه فرستاده شده و از وي خواسته مي‌شود كه فورا تخلف پوششي خود را اصلاح كند. اگر دانشجو نتواند خود را اصلاح كند يا ولي يا سرپرست وي تماس گرفته مي‌شود تا لباس مناسبي براي او بياورند تا آن زمان دانشجو بيرون از كلاس خواهد ماند و براي هر غيبت، نمره صفر دريافت خواهد كرد تا زماني كه بتوان تخلف پوششي را اصلاح كند.
  ویرایش توسط مهدی : ۱۳۸۹/۱۰/۲۹ در ساعت ۱۲:۳۷
  http://www.askdin.com/gallery/images...iniPlayer3.gif

  3000 مداحی محرم +5000 صوت مذهبی
  دریایی از امکانات پیش روی شماست


 4. صلوات ها 10


 5. #3

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۹
  علاقه
  دین و موضوعات دینی
  نوشته
  5,930
  حضور
  80 روز 7 ساعت نامشخص
  دریافت
  131
  آپلود
  0
  گالری
  1505
  صلوات
  54101  دانشكده آلن آمريكا: جويدن آدامس و پوشيدن "تي‌شرت " مجاز نيست
  دانشكده آلن آمريكا ضوابط و مقررات خاصي را براي پوشش دانشجويان پسر و دختر در نظر گرفته و دانشجويان نسبت به رعايت اين ضوابط ملزم هستند.
  ضوابط پوشش در برخی از دانشگاه های جهان

  دانشگاه آلن آمريكا (Allen College) دستورالعمل‌هاي ذيل را براي پوشش دانشجويان دختر و پسر اين دانشگاه در نظر گرفته است:

  * ضوابط پوشش حرفه‌اي
  از دانشجويان انتظار مي‌رود به ضوابط عمومي پوشش كه توسط كالج آلن پايه‌گذاري شده پايبند باشند. تمام دانشجويان بايد لباسي كه مناسب، حرفه‌اي و متناسب با ضوابط «دانشكده آلن» و نمايندگي‌هاي مربوط به آن مي‌باشد را بپوشند.
  اگر زماني ضوابط و قوانين موسسات وابسته با ضوابط و قوانين دانشكده در تضاد باشند، دانشجويان موظفند با قوانين دانشكده آلن هماهنگ باشند.

  * لباس متحدالشكل
  - ضوابط لباس دانشجويي براي خانم‌ها و آقايان يكسان است. اين لباس‌ها، شامل شلوارهاي سفيد و تاپ‌هايي به رنگ بنفش مي‌باشند. - پوشيدن شلوارك با پيراهن سفيد آستين بلند مجاز است.
  -علامت دانشكده آلن بايد بالاي آستين دست چپ گلدوزي شود.
  - برنامه دانشكده بايد روي يك تكه پارچه بر روي آستين چپ كت سفيد بطوري كه در تمام لحظات قابل رويت باشد، دوخته شود.
  - كت سفيد رنگ آزمايشگاه با نشان دانشكده جهت گرم شدن روي يونيفرم و تنها در محوطه كلينيك و كلاس پوشيده مي‌شود. اين كت را نمي‌توان به عنوان كت عادي در خيابان پوشيد.
  - كت معمولي را بايد بيرون از بيمارستان پوشيد مگر اين كه با اجازه مخصوص از رئيس بيمارستان باشد.
  - لباس متحدالشكل بايد در تمام مدت از ظاهر خوبي برخوردار باشد.
  - اندازه پوشش بايد به گونه‌اي باشد كه موقع حركت، فرد راحت باشد (بدون وجود كشيدگي و چين و چروك).
  - بلندي و سبك لباس بايد متناسب با اندازه شلوار و فيزيك هر شخص باشد. هيچ يك از انواع لباس‌هاي جين، شلوار سفيد، سوئيت شرت، شلوارك، دامن‌هاي چاك‌دار و تي‌شرت مجاز شمرده نمي‌شوند.
  - همچنين آرايه‌ها و زينت‌هاي رنگي و زيورآلات روي يونيفرم سفيد نبايد به عنوان جزئي از يونيفرم دانشجو قابل رويت باشد.
  - كفش و كتاني بايد 90% سفيد، واكس زده و تميز باشد كفش‌هاي كرباسي مناسب نمي‌باشند. امنيت، راحتي، كنترل صدا و ظاهر، موارد اصلي و قابل ملاحظه در نوع انتخاب كفش مي‌باشد.
  - كارت دانشجويي در تمام اوقات هنگام تردد در محوطه‌ بيمارستان، كلنيك و ... بايد بر روي لباس دانشجو بطور مشخص قابل رويت باشد به محض گم شدن و تغيير نام بايد تعويض گردد.

  * زيورآلات
  زيورآلات قابل قبول شامل موارد ذيل است:
  - ساعت با عقربه ثانيه‌شمار.
  - حلقه‌هايي كه در سوراخ‌هاي ايجاد شده در ابرو و زبان، يا مناطق قابل مشاهده ديگر نصب شده، مجاز نمي‌باشد. در هر گوش حداكثر دو گوشواره مجاز مي‌باشد. جهت حفظ ايمني اجازه استفاده گوش‌هاي آويز وجود ندارد.
  - بيش از دو حلقه در هر دست مجاز نمي‌باشد. در محيط‌هايي كه سياست و خط‌مشي دانشكده استفاده از انگشتر را ممنوع مي‌داند، انگشترها بايد برداشته شود. از آنجا كه انگشترها پناهگاه مناسبي براي باكتري‌هايي كه به غذا، ذخاير استريل، زخم‌هاي بيماران و غيره سرايت مي‌كنند، مي‌باشد؛ شستن مكرر دست‌ها تاكيد مي‌شود.
  - يك گردنبند زنجيري كه در دسترس و بيرون از لباس نباشد، مجاز است.
  - دستبندها و گردنبدهاي طبي هشدار دهنده را مي‌توان استفاده كرد.
  - خالكوبي‌هاي قابل رويت مجاز نيست.

  * مدل مو
  - مدل مو بايد ساده باشد. اگر اندازه موها زير شانه است، بايد جمع شود و به طور مطمئن و ايمن كنترل شود تا با مراقبت و نگهداري بيمار در تضاد و تزاحم نباشد؛ يا ايجاد مخاطره نكند. سنجاق سرها بايد از نظر طرح، ساده و همرنگ مو باشند.
  - ريش و سبيل‌ها و خط ريش‌ها، بايد تميز، مرتب و آراسته باشند و درحال انجام امور ويژه و مكان‌هايي كه نياز به رعايت ايمني بيشتري وجود دارد پوشيده شوند.

  * آرايش
  - آرايش بايد در حد اعتدال باشد. استفاده از عطرهاي قوي و آرايش تند هنگام مراقبت و درمان بيماران مجاز نمي‌باشد. زيرا بيماران نسبت به بوها بسيار حساس هستند.
  - ناخن انگشتان بايد كوتاه و تميز نگه داشته شوند. دانشجويان بايد از لاك زدن خودداري كنند، زيرا تراشه‌هاي لاك ناخن مأمن رشد باكتري‌ها مي‌باشند (به ويژه هنگامي كه در حال كار با وسايل استريل، پارچه زير و رخت‌شويي يا پخت غذا هستند.) استفاده از ناخن‌هاي مصنوعي در هيچ مكاني مجاز نيست.

  * جويدن آدامس
  - جويدن آدامس براي دانشجويان هنگامي كه لباس فرم بر تن دارند يا در تماس با بيماران و عموم مردم هستند، ممنوع مي‌باشد.
  از دانشجويان انتظار مي‌رود به ضوابط عمومي پوشش كه توسط كالج‌ آلن پايه‌گذاري شده پايبند باشند تمام دانشجويان بايد لباسي كه مناسب،‌حرفه‌اي و متناسب با ضوابط، «دانشكده آلن» ‌و نمايندگي‌هاي مربوط به آن مي‌باشد را بپوشند.


  http://www.askdin.com/gallery/images...iniPlayer3.gif

  3000 مداحی محرم +5000 صوت مذهبی
  دریایی از امکانات پیش روی شماست


 6. صلوات ها 7


 7. #4

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۹۰
  علاقه
  نویسندگی، مطالعه و تحقیق
  نوشته
  1,368
  حضور
  1 روز 7 ساعت 2 دقیقه
  دریافت
  245
  آپلود
  28
  گالری
  423
  صلوات
  11301  به نام علی اعلی

  ضمن تشکر از جناب مهدی در ایجاد این تاپیک، با کسب اجازه از ایشان من قوانین چند دانشگاه دیگر را هم در اینجا قرار می دهم


  می خـواسـتــم ز آدمیــان دلـبـری کنـم

  گفتـم که «یـا عـلـی» دل پروردگار رفت


 8. صلوات ها 3


 9. #5

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۹۰
  علاقه
  نویسندگی، مطالعه و تحقیق
  نوشته
  1,368
  حضور
  1 روز 7 ساعت 2 دقیقه
  دریافت
  245
  آپلود
  28
  گالری
  423
  صلوات
  11301

  قوانین دانشگاه لانگ‌وود آمريكا
  دانشگاه لانگ‌وود آمريكا: هرگونه لباس بدن‌نما، "لي " و كفش‌هاي "صندل " ممنوع است
  دانشگاه لانگ‌وود آمريكا (Longwood University) دستورالعمل‌هاي ذيل را براي پوشش دانشجويان دختر و پسر اين دانشگاه در نظر گرفته است:
  كاركنان حرفه‌اي، كاركنان آكادميك و پشتيباني اداري:
  اين گروه از كارمندان در برگيرنده اكثريت كاركنان دفتري از قبيل كاركنان غيرآموزشي و كارمندان متصدي مشاغلي كه آموزش‌هاي فني پيشرفته براي تصدي آنها ضروري است، مي‌باشد، كارمندان پشتيباني اداري، دبيران و كارمندان پشتيباني برنامه نيز جز اين گروه هستند.


  براي تحقق اهداف اين خط مشي تعريف لباس كار شامل شلوار يا دامن همراه با پيراهن يا بلوز مي‌باشد
  به عنوان يك قاعده كلي هرچه سمت فرد بالاتر باشد و با هرچه تماس وي با افراد بيرون از دانشگاه بيشتر باشد معيارهاي پوششي بالاتري مورد نياز خواهد بود.

  - كاركنان بخش‌هاي تجهيزات غيرتخصصي:
  اين گروه از كاركنان در برگيرنده بخش بازرگاني، تجهيزات گرمايشي، سرايداران، نگهبانان و كاركنان تسهيلات تابستانه مي‌باشند. لباس يك شكل (يونيفرم) و كفش‌هاي ايمني ممكن است توسط اين بخش‌ها مورد نياز باشند. در صورت عدم ضرورت رعايت مقررات پوشش، افراد بايستي تميز و آراسته باشند. به عنوان يك قاعده كلي پوشيدن لباس‌هاي لي، عرق‌گير، شلوارهاي آويزان و خمره‌اي و پوشيدن صندل قابل قبول نمي‌باشند.

  دانشجويان كارآموز:
  اين دانشجويان غالبا براي حمايت از كاركنان عادي قسمت‌ها كار مي‌كنند و در مقابل از يارانه‌هاي اقتصادي ايالتي يا فدرال، استفاده مي‌كنند. لباس اين دانشجويان غير رسمي است ولي نبايد ناهنجار باشد. اين نكته بايد مدنظر قرار گيرد كه دانشجويان از امكانات محدودي برخوردارند و اغلب در بين ساعات كلاسي خود، كار مي‌كنند.

  بنابراين اگر لباس يا تجهيزات غير ايمني خاصي مورد نياز باشد اين وسايل و تجهيزات از طريق اداره تامين خواهد شد. دانشجويان از پوشيدن تي‌شرت‌هايي كه واژه‌ها يا آثار احتمالاً‌ توهين‌آميز نسبت به ديگران روي آن نقش بسته، لباس‌هاي بدن‌نمايي كه قسمت‌هايي از بدن را نمايان مي‌سازد، بايد اجتناب ورزند.
  ویرایش توسط حاج علی : ۱۳۹۱/۰۴/۲۴ در ساعت ۲۰:۵۹ دلیل: اصلاح غلط نگارشی

  می خـواسـتــم ز آدمیــان دلـبـری کنـم

  گفتـم که «یـا عـلـی» دل پروردگار رفت


 10. صلوات ها 4


 11. #6

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۹۰
  علاقه
  نویسندگی، مطالعه و تحقیق
  نوشته
  1,368
  حضور
  1 روز 7 ساعت 2 دقیقه
  دریافت
  245
  آپلود
  28
  گالری
  423
  صلوات
  11301

  قوانین مؤسسه فناوري جورجيا آمريكا


  مؤسسه فناوري جورجيا آمريكا:پوشيدن "تي‌شرت " و لباس‌هاي وسوسه‌انگيز ممنوع است
  مؤسسه فناوري جورجيا آمريكا (Georgia Institute of Technology) دستورالعمل‌هاي ذيل را براي پوشش دانشجويان دختر و پسر اين دانشگاه در نظر گرفته است:

  * مقررات پوشش

  در اين جا، نكات و مطالبي براي روشن ساختن برخي از موارد مبهم دستورالعمل‌هاي پوشش آورده شده است. از آنجا كه اين سياست و خط مشي‌ها در مورد كليه كاركنان و فارغ‌التحصيلان موسسه فناوري جورجيا موضوعيت دارد، تمامي فارغ‌التحصيلاني هم كه به عنوان دانشجويان پژوهشگر در آن خدمت مي‌كنند، بايد از اين مقررات تبعيت كنند.

  * سياست و خط مشي
  - خط مشي موسسه فناوري جورجيا آن است كه شيوه پوشش و آرايش ظاهري كاركنان مناسب با محيط كار باشد.

  - مقررات پوشش عادي در طي فصل تابستان،‌ اندكي سهل‌‌تر خواهد شد؛ تا بدين ترتيب امكان ارائه پوشش راحت‌تر و با قابليت اجراي بهتر فراهم شود.

  - لباس تا هنگامي كه انتخاب آن با حسن سليقه همراه باشد، مي‌تواند غير رسمي و راحت‌تر باشد.
  - پوشش رنگارنگ فقط زماني مجاز تلقي مي‌شود كه رنگ آن بيشتر از 23/1 درصد سطح لباس را نپوشاند.

  * موارد عمومي
  - حفظ ظاهر مناسب و قابل پذيرش از وظايف هميشگي هر كارمند است.
  - عقل سليم، اساسي‌ترين دستورالعمل پوششي براي هر كارمند است و كارمندان نبايد از شلوارك ، تي‌شرت، دگمه‌هاي نامتعارف، كلاه بيس‌بال، لباس‌هاي ورزشي و لباس‌هاي وسوسه‌انگيز و غير رسمي استفاده كنند.

  می خـواسـتــم ز آدمیــان دلـبـری کنـم

  گفتـم که «یـا عـلـی» دل پروردگار رفت


 12. صلوات ها 4


 13. #7

  عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۹۱
  نوشته
  72
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  137  اونها اگه تو محیطهای آموزشیشون این محدودیتها رو دارن که البته باز هم آزادی هاشون خیلی بیشتر از ما هست در عوض در محیط زندگی و جامعه آنقدر راحت هستند که اصلا عقده ای نیستند مثل ما که تا چشممون به یه جنس مخالف میفته نمیدونیم چی کار بکنیم

 14. صلوات ها 3


 15. #8

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۹۰
  علاقه
  نویسندگی، مطالعه و تحقیق
  نوشته
  1,368
  حضور
  1 روز 7 ساعت 2 دقیقه
  دریافت
  245
  آپلود
  28
  گالری
  423
  صلوات
  11301  به نام علی اعلی


  سلام


  مدتی بود این تاپیک به روز نشده بود


  با تشکر از جناب مهدی به ادامه مطالب می پردازیم:  نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsaeedi نمایش پست ها
  اونها اگه تو محیطهای آموزشیشون این محدودیتها رو دارن که البته باز هم آزادی هاشون خیلی بیشتر از ما هست در عوض در محیط زندگی و جامعه آنقدر راحت هستند که اصلا عقده ای نیستند مثل ما که تا چشممون به یه جنس مخالف میفته نمیدونیم چی کار بکنیم  آیدی محترم saeedsaeedi
  هدف این تاپیک همانطور که استارتر محترم بیان کردند اینه که :  نقل قول نوشته اصلی توسط مـهـدی نمایش پست ها

  در هر جامعه انساني، رعايت نظم، ضابطه، قوانين بومي و خاص هر مجموعه در اولويت امور جهت دستيابي به اهداف خاص و کارويژه مجموعه ضروري است و بالعکس قانون‌گريزي مشخصه انسانهايي است که هويت و شخصيت آنان به دلايل مختلف ثبات نداشته و عواقب زشت و ناپسند سلب آسايش و امنيت فکري و جسمي که عدم دستيابي به اهداف را به دنبال دارد را براي خود امتياز و تفاخري محسوب مي‌کند.
  هر جامعه ای برای خودش یک سری قوانینی دارد که هر کسی وارد آن اجتماع و جامعه می شود باید ملزم به آن قوانین باشد.


  ضمنا این نکته رو قبول ندارم که بیان کردید:

  نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsaeedi نمایش پست ها
  ما که تا چشممون به یه جنس مخالف میفته نمیدونیم چی کار بکنیم

  کی گفته؟
  البته یکم شرم و حیا هم بد نیست


  به پست بعدی توجه کنید
  می خـواسـتــم ز آدمیــان دلـبـری کنـم

  گفتـم که «یـا عـلـی» دل پروردگار رفت


 16. صلوات ها 3


 17. #9

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۹۰
  علاقه
  نویسندگی، مطالعه و تحقیق
  نوشته
  1,368
  حضور
  1 روز 7 ساعت 2 دقیقه
  دریافت
  245
  آپلود
  28
  گالری
  423
  صلوات
  11301

  دانشگاه ايالتي جنوب غربي ميسوري آمريكا: آرايش نامناسب مو غيرقابل قبول است


  دانشگاه ايالتي جنوب غربي ميسوري آمريكا ضوابط و مقررات خاصي را براي پوشش دانشجويان پسر و دختر در نظر گرفته و دانشجويان نسبت به رعايت اين ضوابط ملزم هستند.

  دانشگاه ايالتي جنوب غربي ميسوري آمريكا (Southwest Missouri State University) دستورالعمل‌هاي ذيل را براي پوشش دانشجويان دختر و پسر اين دانشگاه در نظر گرفته است:

  مقررات پوشش (راهنماي دانشجويان و كارمندان)

  وضع ظاهري:
  دانشجويان بايد همواره از وضعيت بهداشتي مناسب و ظاهري آراسته برخوردار باشند. مقررات پوشش، استفاده از شلوارك‌هاي كوتاه، پيراهن‌هاي ركابي، لباس‌هاي جين (لي) پاره و چاك‌دار، تردد با دمپايي و يا پاي برهنه بودن را مجاز نمي‌داند و استفاده از زيورآراتي كه نيازمند سوراخ كردن اعضاي بدن باشد را مجاز نمي‌داند. اين عمل فقط منحصر به نرمه گوش است. همچنين روي هرگونه خالكوبي بايد پوشانده شود.

  لازم به ذكر است مدير قسمت "موفقيت دانشجويي " اين اختيار را دارد كه شيوه‌هاي آرايش مو، صورت و پوشش غير عادي را رد و غيرقابل قبول اعلام نمايد.  می خـواسـتــم ز آدمیــان دلـبـری کنـم

  گفتـم که «یـا عـلـی» دل پروردگار رفت


 18. صلوات ها 2


 19. #10

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۸۹
  علاقه
  ریاضی
  نوشته
  1,548
  حضور
  249 روز 17 ساعت 5 دقیقه
  دریافت
  4
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  8044  به نام خدا.

  مشخصا جامعه فرهیخته آمریکا یا انگلیس یا هرجای دیگه ، یعنی اون قسمتی از جامعه که باعث پیشرفت میشه ، نمیتونه بدون ضوابط اخلاقی پیش بره. ولی این نامردا برای اینکه ما پیشرفت نکنیم ، همزمان دوتا چیز نشون ما میدن : 1- پیشرفت علمی و تکنولوژیکی قشر فرهیحته بدون نشون دادن ظاهر اون افراد 2 - فساد و بی بند و باری قشر عادی و عقب مونده شون بدون نشون دادن جنبه حقیقی عملکرد اونها.

  با تشکر ، ستایشگر
  اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا، صلواتک علیه و اله، و غیبه ولینا، و کثره عدونا، و قله عددنا و شده الفتن بنا، و تظاهر الزمان علینا، فصل علی محمد و اله و اعنا علی ذلک بفتح منک تعجله و بضر تکشفه و نصر تعزه و سلطان حق تظهره، و رحمه منک تجللناها و عافیه منک تلبسناها، برحمتک یا ارحم الراحمین.

  اللهم اجعل محیای محیا محمّد و آل محمّد و مماتی ممات محمّد و آل محمّد

 20. صلوات ها 2


صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود