︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!!

تب‌های اولیه

438 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

یارب

[=Times New Roman]

[="Arial"]با عرض سلام و خدا قوت

[=Times New Roman]

[="Arial"]ببخشید جناب گل لیلا چه خبر از تقویم دسکتاپی 93؟

[=Times New Roman]

[="Arial"]آیا بخش هایی به اون اضافه شده یا خیر؟

[=Times New Roman]

[="Arial"]و یه پیشنهاد: آیا امکانش هست یک نسخه از این تقویم رو هم برای موبایل درست کنید؟البته هم برای جاوا و هم اندروید

[=Times New Roman]

اوقات شرعی نجف آباد اصفهان را میخواستم:Gol:

ممنون واقعاً سیستم و برنامه جالبی هست خدا به شما خیر دنیا و آخرت را بدهد من در کابل زنده گی میکنم اگر لطف کنید اوقات شرعی شهر ما را هم قرار دهید ممنون میشود همچنان طریقه راه اندازی آن را با سپاس از تمامی شما خدا کند هدیه این برنامه و هر روز شما لبخند آقا امام زمانمان باشد:hamdel::Gol:

مشتی خاک;469512 نوشت:
یارب

با عرض سلام و خدا قوت

ببخشید جناب گل لیلا چه خبر از تقویم دسکتاپی 93؟

آیا بخش هایی به اون اضافه شده یا خیر؟

و یه پیشنهاد: آیا امکانش هست یک نسخه از این تقویم رو هم برای موبایل درست کنید؟البته هم برای جاوا و هم اندروید

سلام علیکم
تقویم در دست تهیه است و امیدواریم امسال روز 27 اسفند برای دانلود بذاریمش
بله تغییراتی در جهت رفع برخی مشکلات جزیی انجام شده و همچنین امکانات جدیدی بهش اضافه شده
اجازه بدین نگم تا وقتی اومد سورپرایز بشین
اگر خدا بخواهد از مهمترین امکاناتش پوشش اوقات شرعی و اذان تمام 1200 شهر ایران و شهرهای مهم خارجی خواهد بود.
ان شاء الله خدا توفیقش رو بده اندرویدش هم بسازیم
دعا بفرمایید

moka;469525 نوشت:
اوقات شرعی نجف آباد اصفهان را میخواستم

در نسخه سال آتی میدیم خدمتتون

hamedshirzad22;469844 نوشت:
ممنون واقعاً سیستم و برنامه جالبی هست خدا به شما خیر دنیا و آخرت را بدهد من در کابل زنده گی میکنم اگر لطف کنید اوقات شرعی شهر ما را هم قرار دهید ممنون میشود همچنان طریقه راه اندازی آن را با سپاس از تمامی شما خدا کند هدیه این برنامه و هر روز شما لبخند آقا امام زمانمان باشد

امسال که در حال تموم شدن هست
در نسخه سال آتی براتون فراهم خواهیم کرد

یا علی:Gol:

گل ليلا;469980 نوشت:
تقویم در دست تهیه است و امیدواریم امسال روز 27 اسفند برای دانلود بذاریمش

خیلی ممنون:Kaf:البته امیدوارم که حرفتون حرف باشه.چون سایت مستند شفاعت یا شکایت قرار بود اربعین قسمت دو رو بگذاره ولی تا الآن سایت بسته است.:chakeretim:

خدا خیر بده عوامل تهیه این تقویم رو

امیدوارم تقویم 93 با امکانات جالبتر و بیشتری عرضه بشه.

گل ليلا;469980 نوشت:
ان شاء الله خدا توفیقش رو بده اندرویدش هم بسازیم
دعا بفرمایید

یا رب

یه فکری هم برای فقیر فقرا داشته باشید ما جاوا هستیم

راستی یک در خواست از جناب گل لیلا . لطفا متن رویدادهای قمری رو از رنگ سبز کمرنگ به رنگ های تیره تر تغییر بدید.

سلام.نرم افزار خیلی زیبا و متفاوت از بقیه ی نرم افزار هاست اجرتان با خدا واقعا خیلی خیلی تشکر میتونم پندهای زیادی ازش یاد بگیرم:Kaf::Gol:

[=arial]چه خبر از تقویم شمیم یار 93؟
آقا بجنب دیر شد همه تقویم 93 رو بیرون دادن شما موندیدااااااااااااا
راستی تقویم 93 تقویم نجومی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورم تو تقویم امسال مشخص کردین چه روزهایی قمر در عقربه یا نه؟؟؟

بهشت برین;472361 نوشت:
چه خبر از تقویم شمیم یار 93؟
آقا بجنب دیر شد همه تقویم 93 رو بیرون دادن شما موندیدااااااااااااا
راستی تقویم 93 تقویم نجومی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورم تو تقویم امسال مشخص کردین چه روزهایی قمر در عقربه یا نه؟؟؟

سلام عليکم
تقويم 93 براي سال 93 تهيه شده و حيفه که با زودتر ارائه کردن اون محتواهايي که هنوز در تقويم 92 باقيمونده و استفاده نشده هدر بره
اونهايي که تقويم زودتر از موعد ميدن معمولا برنامه و محتوايي براش ندارن
اوقات نجومي هم اميدواريم به تقويم امسال برسه.
براي دريافت شميم 93 ، 27 اسفند مراجعه بفرماييد
با تشکر
يا علي
:Gol:

یه پیشنهاد برای دادن تقویم متمایز به الناس:

تا حالا تو هیچ تقویمی من ندیدم که اوقات مباشرت رو نوشته باشه .با توجه به اینکه دین باید در اجزاء زندگی ما پیاده شه و تقویم شما هم

تقویم دینی است خوبه که علاوه بر اینکه قراره روزهای ورود برج عقرب در ماه را مشخص کنید ایام نهی شده مباشرت و مجامعت هم نگاشته بشه .

امیدوارم متوجه منظورم شده باشد .اگر نه بفرمایید در خصوصی توضیح دهم .

یا حق:hamdel:

سلام آخرش نفهمیدم برای دریافت اوقات شرعی شهرستان بشرویه -خراسان جنوبی چه طوری بگیرم ای گاش کمی ساده تر راهنمایی می کردید.

[="Tahoma"][="Indigo"]

ghreza59;477736 نوشت:
سلام آخرش نفهمیدم برای دریافت اوقات شرعی شهرستان بشرویه -خراسان جنوبی چه طوری بگیرم ای گاش کمی ساده تر راهنمایی می کردید.

این جواب قبلی ما

در صورت امکان تا اخر امسال از یکی از شهر های نزدیکتون استفاده کنید تا در نسخه سال اینده شهر شما هم اضافه بشود

[/]

جناب مهدی
سلام علیکم
با توجه به علاقه کاربران به مطالب مختلف در تقویم، برای جلوگیری از صدمات مطالب بزرگسال به نوجوانان موارد زیر را در تقویم 93 اجرا کنید:

1- گذاشتن پسورد تنظیمات برای نرم افزار( مخصوص مسئول کامپیوتر) در بخش تنظیمات
2- اضافه کردن قابلیت حذف و اضافه کلی برای منوها یا صفحات مختلف تقویم( مثلا بخش مشاوره، احکام و تازه‌ها) در بخش تنظیمات
3- اضافه کردن قابلیت حذف جزئی مطالب مخصوص بزرگسال و نمایش بقیه مطالب بی ضرر برای نوجوانان در یک بخش( مثل مشاوره، احکام، و تازه‌ها)، در بخش تنظیمات

ضمنا برای پیش گیری از ایرادات نرم افزار موارد زیر اکیداً توصیه می شود:

1- اجرای نرم افزار بر روی سیتم‌های رومیزی و لپ تاپ با ویندوزهای xp ، 7 ،8
2- اجرای نرم افزار در اکانتهای مسئول و محدود
3- اضافه کردن قابلیت حذف فعالیت زیر برنامه‌هایی نظیر downloader.exe یا همان پیک

موفق باشید

سلام.. خدا یا همه را سالم وسلامت بدار
دشمن مارا نابود کن
...دشمن بداند ما ملتی هستیم وابسته؟
وابسته به مکتب توحید:Gol:
وشعار لاالله الاله /محمد رسول الله/ علی ولی الله /وخمینی روح الله دژ محکم واستوار ماست:ok:

متعلم;477892 نوشت:
جناب مهدی
سلام علیکم
با توجه به علاقه کاربران به مطالب مختلف در تقویم، برای جلوگیری از صدمات مطالب بزرگسال به نوجوانان موارد زیر را در تقویم 93 اجرا کنید:

1- گذاشتن پسورد تنظیمات برای نرم افزار( مخصوص مسئول کامپیوتر) در بخش تنظیمات
2- اضافه کردن قابلیت حذف و اضافه کلی برای منوها یا صفحات مختلف تقویم( مثلا بخش مشاوره، احکام و تازه‌ها) در بخش تنظیمات
3- اضافه کردن قابلیت حذف جزئی مطالب مخصوص بزرگسال و نمایش بقیه مطالب بی ضرر برای نوجوانان در یک بخش( مثل مشاوره، احکام، و تازه‌ها)، در بخش تنظیمات

سلام
ضمن تشکر
تقویم تقریبا آماده شده و مراحل تستش رو داره میگذرونه.

البته بعضی امکانات نیاز به صرف ساعت زیادی کد نویسی دارند و با توجه به اینکه وقت بنده هم برا کد نویسی محدود هست باید دید این وقت محدود چطور تقسیم بندی بشه که به همه امکانات لازم برسیم.
خود بنده طی فرمایش شما و برخی دوستان دیگه درخواست کردم مطالب بخش مشاوره صرفا جنبه عمومی داشته باشه ولی محتوایی که اکنون به دست ما رسیده باز همون مشکلی که فرمودین رو داره.

متعلم;477892 نوشت:
ضمنا برای پیش گیری از ایرادات نرم افزار موارد زیر اکیداً توصیه می شود:

1- اجرای نرم افزار بر روی سیتم‌های رومیزی و لپ تاپ با ویندوزهای xp ، 7 ،8
2- اجرای نرم افزار در اکانتهای مسئول و محدود
3- اضافه کردن قابلیت حذف فعالیت زیر برنامه‌هایی نظیر downloader.exe یا همان پیک

شمیم یار بر روی همه انواع سیستم عاملهای ویندوزی چه بر روی پی سی یا لپ تاپ بدون مشکل کار می کند
برنامه نیاز به دسترسی به پروگرم فایل و رجیستری داره پس حتما باید یوزر ادمین باشه
شما اگر راهکاری برای اینکه برنامه خودش رو در استارت آپ ویندوز با یوزر محدود معرفی کنه بفرمایید بررسی کنم
در نسخه امسال مشکل دانلودر حل شده و برنامه بدون نیاز به اون از خبرنامه ها مطلع میشه

ممنونم
یا علی:Gol:

گل ليلا;481747 نوشت:
خود بنده طی فرمایش شما و برخی دوستان دیگه درخواست کردم مطالب بخش مشاوره صرفا جنبه عمومی داشته باشه ولی محتوایی که اکنون به دست ما رسیده باز همون مشکلی که فرمودین رو داره.

سلام
از پاسخگویی شما ممنونم. ولی مسئولیت از شما برداشته نمی‌شود!!

بنابراین هشدار لازم را در راهنمای آن، به استفاده کنندگان بدهید تا بتوانند صفحه مشاوره را با مدیریت خود فعال و غیر فعال کنند و از دسترس کودکان بردارد

گل ليلا;481747 نوشت:
برنامه نیاز به دسترسی به پروگرم فایل و رجیستری داره پس حتما باید یوزر ادمین باشه
شما اگر راهکاری برای اینکه برنامه خودش رو در استارت آپ ویندوز با یوزر محدود معرفی کنه بفرمایید بررسی کنم
در نسخه امسال مشکل دانلودر حل شده و برنامه بدون نیاز به اون از خبرنامه ها مطلع میشه

بنده تخصص ندارم ولی برنامه‌های حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای دیگر مشکل شمیم یار را ندارند!

برنامه هنگام نصب رمز ادمین را بپرسد ولی بعد از نصب مشکلی در اجرا و نمایش نداشته باشد

شاید یک تماس با گروه نرم افزاری فرهنگی همکار دیگر بگیرید راهکارشان را به شما بگویند

موفق باشید

متعلم;481891 نوشت:
بنده تخصص ندارم ولی برنامه‌های حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای دیگر مشکل شمیم یار را ندارند!

برنامه هنگام نصب رمز ادمین را بپرسد ولی بعد از نصب مشکلی در اجرا و نمایش نداشته باشد

شاید یک تماس با گروه نرم افزاری فرهنگی همکار دیگر بگیرید راهکارشان را به شما بگویند

سلام
در مورد محتوا باید دوستان تهیه محتوا پاسخگو باشند و بنده فعلا کمکی نمی تونم بکنم.

ببینید دوست عزیز ،هر محیط برنامه نویسی تواناییها و محدودیتهای خاص خودش رو داره
محیطی که ما از اون استفاده می کنیم کم حجم ترین برنامه ها رو می سازه که مناسب برای دانلود هستند.در حالیکه اگر از محیطهای ویژوال دات نت بهره می بردیم کاربر باید حداقل 40 مگا بایت فقط دات نت فریم ورک دانلود می کرد.
ولی خب از طرفی با محدودیتهای برنامه نویسی در این محیط خودمون مواجه هستیم.
به هر حال چون عمده مردم از یوزرهای ادمین استفاده می کنند ، نباید حجم برنامه و سرعت اجرای اون رو فدای برخی مشکلات افراد خاص کنیم.
ممنونم
یا علی

گل ليلا;482060 نوشت:
در مورد محتوا باید دوستان تهیه محتوا پاسخگو باشند و بنده فعلا کمکی نمی تونم بکنم.

سلام
مشکل مملکت ما اینست که هیچ کس به کلکم راع و کلکم مسئول توجه نمی‌کند... همه هم مدعی کار فرهنگی هستند.. بعدش هم به وزارت ارشاد ایراد می گیرند:pir:
شما یک تک پا به اتاق مدیر بروید و مسئله را مطرح کنید و از آثار زیانبار بعضی مشاوره ها در مقابل چشم کودکان معصوم روضه‌ای بخوانید لعلکم یتفکرون:Gig:

با این فشلی که در امور اداری ما وجود دارد می‌خواهیم خدا عاقبت همه را ختم به خیر کند... زهی خیال باطل:Ghamgin::Narahat::read::spam::offlow::Motehayer::pir::kill::ajab::god::no:

متعلم;482223 نوشت:
شما یک تک پا به اتاق مدیر بروید و مسئله را مطرح کنید و از آثار زیانبار بعضی مشاوره ها در مقابل چشم کودکان معصوم روضه‌ای بخوانید لعلهم یتفکرون

سلام
اين يک تک پا يعني مسير تهران به قم
البته بنده امروز صبح چک کردم و اکثر مطالب جنبه عمومي دارند و تماما از مطالب اسک دين استخراج شده اند
در حال حاضر تمام سنيني که شما مي فرماييد دسترسي به اينترنت دارند و مي توانند اين مطالب را در نت ببينند
ولي از جناب حامي در خواست مي کنم در اين مورد توضيحاتي خدمتتون ارائه کنند
يا علي

متعلم;482223 نوشت:
سلام
مشکل مملکت ما اینست که هیچ کس به کلکم راع و کلکم مسئول توجه نمی‌کند... همه هم مدعی کار فرهنگی هستند.. بعدش هم به وزارت ارشاد ایراد می گیرند:pir:
شما یک تک پا به اتاق مدیر بروید و مسئله را مطرح کنید و از آثار زیانبار بعضی مشاوره ها در مقابل چشم کودکان معصوم روضه‌ای بخوانید لعلکم یتفکرون:Gig:

با این فشلی که در امور اداری ما وجود دارد می‌خواهیم خدا عاقبت همه را ختم به خیر کند... زهی خیال باطل:Ghamgin::Narahat::read::spam::offlow::Motehayer::pir::kill::ajab::god::no:

سلام و عرض ادب
از تذکرات و یاد آوری ها و دقت نظر شما تشکر میکنم
مجموعه کار عظیمی که صورت می گیرد به طور طبیعی برخی نقایص و اشتباهات ممکن است وجود داشته باشد

لطفا موارد را برای جناب حامی ذکر کنید و یا بفرستید تا بررسی کنند و در صورت لزوم اصلاحات را اعمال نمایند .

البته توضیحات کلی و مورد نیاز را جناب حامی بزرگوار به زودی خواهند داد .
با تشکر

[="Tahoma"][="Black"]سلام
این مشکل رو در ویندوز 8 چطوری میشه برطرف کرد؟
[/]

علی ;485360 نوشت:
سلام
این مشکل رو در ویندوز 8 چطوری میشه برطرف کرد؟

سلام

Win XP: Control Panel-->Language, and Regional Options

[=B Mitra]سپس زبان Farsi[=B Mitra] را انتخاب نمایید.

Win 7 : Control Panel-->Clock,Language & Region --> Regional and Language

[=B Mitra]زبان Persian[=B Mitra] را انتخاب نمایید.

[=B Mitra]سپس به برگه آخر یعنی Administrative[=B Mitra] رفته و با زدن دکمه Change System Locale[=B Mitra] گزینه Persian[=B Mitra] را انتخاب کنید.

[=arial]سلام تقویم دسکتابی93 را آماده نمی کنید؟ با تشکر از شما

mah;487936 نوشت:
سلام تقویم دسکتابی93 را آماده نمی کنید؟ با تشکر از شما

سلام علیکم
این تقویم به زودی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت
.
یاعلی :Gol:

باسلام وخسته نیباشید-من خیلی مدت است ازنرم افزار زیبای شمیم استفاده میکنم چندروزپیش کامپیوترراروشن کردم نرم افزار{شمیم}کامل نشده برق رفت حال هرکاری میکنم کامل نصب نمشود=خواهش میکنم کمک کنیدباتشکر

hosen;487978 نوشت:
باسلام وخسته نیباشید-من خیلی مدت است ازنرم افزار زیبای شمیم استفاده میکنم چندروزپیش کامپیوترراروشن کردم نرم افزار{شمیم}کامل نشده برق رفت حال هرکاری میکنم کامل نصب نمشود=خواهش میکنم کمک کنیدباتشکر

سلام
اگر system restore روشن باشد می توانید ویندوز را به لحظه یا روز قبل از حادثه عقب ببرید تا اثرات وارد شده در رجیستری به حالت قبل برگردد

All program--->Accessories--->system tools---> System restore

سلام کربلایی ها
شمیم 3 کی اماده میشه؟؟

کربلایی امیرعلی;488266 نوشت:
سلام کربلایی ها
شمیم 3 کی اماده میشه؟؟

سلام
به زودی ان شاالله

سلام وقت بخیر
درمورد تقویم شمیم یار 92 بسیار بی نظیر که جای هیچگونه ایرادی نیست من فقط میتوانم بگویم صلوات :Gol:
من بجای 14صلوات هرروزچند بار صلوات فرستاده ام

به چه دلیل در شمیم یار 93 بخش شمیم یار حذف شده است؟

[="Tahoma"][="Indigo"]

حسن یاوری;490246 نوشت:
به چه دلیل در شمیم یار 93 بخش شمیم یار حذف شده است؟

حذف نشده
روی اون قسمت بالا که نوشته الهم عجل... کلیک کنید تا مطالب را مشاهد کنید[/]

مگه اصلا تقویم شمیم یار 93 اومده؟؟!

باسلام
عید شما مبارک
در ابتدا تشکر کنم از سرعت عملتون برای رسوندن سروقت تقویم و خداقوت
من ازسال 91 همیشه این تقویم توی فلش مموریم وتوی جیبم همرامه وهر جایی که میرسم نصبش میکنم.خدا میدونه تا الان چندتا صلوات فرستاده شده.خدانگهداروشب بخیر

[="Tahoma"][="Navy"]

موضوع قفل شده است