مدیران مجازی ( مدیران و همکاران بخوانند )

تب‌های اولیه

14 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مدیران مجازی ( مدیران و همکاران بخوانند )

به نام خدا
سلام

مدیران و همکاران انجمن
بنظر شما نباید یک یوزر جداگانه برای مدیریت یا همکاری داشته باشید ؟ به طور مثال مدیر انجمن احکام 1 مدیر انجمن احکام 2 مدیر انجمن احکام 3 ....... همکار انجمن تاریخ 1 همکار انجمن تاریخ 2 همکار انجمن تاریخ 3

اللهم صل علی محمد و آل محمد

mnsy;214800 نوشت:
به نام خدا
سلام علیکم
ببخشید جای اصحاب سایت جواب میدم
مدیران رو مرکز ملی پاسخگویی دینی تعیین میکنه، همکاران اجرایی از اعضای خود سایت اند که حاضر به همکاری شدن

به نام خدا
نه منظورم اینه که بجز نام کاربری خودشون یک نام کاربری مثل همکار انجمن فرهنگی 1 یا مدیر انجمن فرهنگی 1 هم داشته باشن تا با اون مدیریت کنن نه یوزر اصلیشون .

اللهم صل علی محمد و آل محمد

به نام خدا

سلام
وقتی انجمن دارای یک تعداد یوزر باشه واسه مدیریت دیگه کسی هم از همکاران دلخور نمیشه چون اصلا کسی نمیدونه کی پستش رو ویرایش یا پاک کرده فقط میدونه یک یوزر با نام مثلا همکار اجرایی انجمن تاریخ 1 بخاطر خلاف قوانین بودن پستش رو پاک کرده . هزینه های فرسایشی رو کم میکنه .
مثلا مدیر اجرایی رو ببینید . کسی اصلا نمیدونه ایشون کی هستند ( منظورم کاربرهایی مثل خودم هست ). شاید یک یوزر هم دارن که به عنوان یک کاربر عادی پست میدن و کسی نمیشناستشون و آزادی عمل هم دارن .
یا حق

سلام:Gol:

بنده با این پیشنهاد کاملا مخالفم(جسارتا!)

دلیل هم زیاد دارم اما اصلی هاش همینه:

جو خشک میشه یه جوری انگار ربات داره کار میکنه نه یک آدم

یکی از دلایل آمار بالای بازدید اسک دین هم بخاطر همین نبود جو خشک و رسمیشه

الان اسک قرآن هم همینطوره و وقتی کاربر وارد میشه با این عنوان و القاب دچار سردرگمی میشه(خودم که اینطوری شدم بقیه رو نمیدونم!)

علی یارتان:Gol:

vahid_barvarz;215225 نوشت:
مثلا مدیر اجرایی رو ببینید . کسی اصلا نمیدونه ایشون کی هستند

سلام
دوست عزیز بالاخره یک شخصیت حقیقی پشت این آیدی هست که باید با کاربران ارتباط برقرار کنه نعوذ بالله ربات که نیستیم:ok: باید پاسخگوی اعمال خودمون در انجمن باشیم.

po0neh;215228 نوشت:

دلیل هم زیاد دارم اما اصلی هاش همینه:

با سلام و احترام

منم کاملا با نظر همکارم پونه موافقم.

و یکی از دلایلی که به هیچ عنوان نمیتونم تو اسک‌قرآن فعالیت کنم همین جو خشک و رسمیش هست. و اینکه کارشناسان و حتی همکاران اونجا شماره بندی و آی‌دی مخصوصی دارند.

دو روز پیش ثبت نام کردم ولی هرکار میکنم نمیتونم فعالیت داشته باشم. خصوصا که پاتوق جهت معرفی هم ندارند!

مدیر اجرایی;215229 نوشت:
سلام
دوست عزیز بالاخره یک شخصیت حقیقی پشت این آیدی هست که باید با کاربران ارتباط برقرار کنه نعوذ بالله ربات که نیستیم:ok: باید پاسخگوی اعمال خودمون در انجمن باشیم.

به نام خدا
سلام
اگه تایپیکی بی دلیل و سلیقه ای پاک یا ویرایش یا قفل بشه باید جوابگو باشد نه زمانی که خلاف قوانین هست .
مثلا اگر این طرح عملی بشه یوزر همکار انجمن مشاوره 1 را , شما که مدیر اجرایی هستید میدونید دست کی هست پس اگر خطایی هم کنن بهشون تذکر میدید .

پا فشاری زیادی روی این موضوع ندارم چون وضعیت کنونی راضی کننده و بدون نقص میباشد ولی بزر این پیشنهاد رو کاشتم تا رشد کنه و در آینده که هزینه های فرسایشی اینچنینی به چشم میاد این طرح مورد برسی قرار بگیرد .

po0neh;215228 نوشت:
سلام:Gol:

یکی از دلایل آمار بالای بازدید اسک دین هم بخاطر همین نبود جو خشک و رسمیشه

الان اسک قرآن هم همینطوره و وقتی کاربر وارد میشه با این عنوان و القاب دچار سردرگمی میشه(خودم که اینطوری شدم بقیه رو نمیدونم!)
علی یارتان:Gol:

همکار اجرایی کارش مثل پلیسی هست که جلوی خطا رو میگیره دیگه حالا چه با یوزر همكار اجرايي بخش ازدواج و بانوان 1 چه با یوزر po0neh . اسک قرآن هم کم بازدید نداره اختلاف بازدیدش با اسک دین خیلی نیست . شما تو سایت الکسا میتونید چک کنید . مطمئنا همکاران اجرایی در اسک قرآن کارشان راحت تر و کم استرس تر هست چون با یک یوزر جداگانه همانند یک کاربر عادی در تایپیک ها شرکت میکنن و نظرشون رو به عنوان یک کاربر عادی عنوان میکنن نه به عنوان همکار انجمن و از خطا های احتمالی در پست ها نیز چون یک کاربر عادی هستند میشه راحت چشم پوشی کرد .

آذر بانو;215238 نوشت:
با سلام و احترام

دو روز پیش ثبت نام کردم ولی هرکار میکنم نمیتونم فعالیت داشته باشم. خصوصا که پاتوق جهت معرفی هم ندارند!

خوب پیشنهاد میکنم خودتون تایپیکش رو ایجاد کنید . مزه ایجاد تایپیک به عنوان یک کاربر عادی رو دوباره تجربه کنید . شاید تصمیمتون عوض شد .

متشکرم از پاسخ هایتان

یا حق

وقتی انجمن دارای یک تعداد یوزر باشه واسه مدیریت دیگه کسی هم از همکاران دلخور نمیشه چون اصلا کسی نمیدونه کی پستش رو ویرایش یا پاک کرده فقط میدونه یک یوزر با نام مثلا همکار اجرایی انجمن تاریخ 1 بخاطر خلاف قوانین بودن پستش رو پاک کرده . هزینه های فرسایشی رو کم میکنه .

سلام
عرض ادب و احترام
تعجب می کنم که شما نقطه قوت اسک دین را مشکل می دانید
ما دو تا همکار با یه عنوان نداریم که بذاریم مثلا همکار اجرایی مشاوره 1 و 2 تمام عنوان ها تک است مثلا همکار اجرایی نرم افزار فقط یکی است تاریخ یکی است هیچ عنوانی دو تا نداره که مثلا بگوییم x ,y هر دو همکار اجرایی احکام هستند
وقتی پست کسی را ویرایش و حذف می کند کاملا مشخص است مثلا پست شما ایدی مهدی حذف کرده رو اسمش که بزنید راحت مشخص است که کی و با چه سمتی است
به نظرم عنوان گذاری اسک دین و سیستم اون از خیلی از فرم های دیگه بهتر است
با تشکر

آذر بانو;215238 نوشت:
و یکی از دلایلی که به هیچ عنوان نمیتونم تو اسک‌قرآن فعالیت کنم همین جو خشک و رسمیش هست. و اینکه کارشناسان و حتی همکاران اونجا شماره بندی و آی‌دی مخصوصی دارند. دو روز پیش ثبت نام کردم ولی هرکار میکنم نمیتونم فعالیت داشته باشم. خصوصا که پاتوق جهت معرفی هم ندارند!

سلام

من توی دوران تبعیدم

اونجا بودم یه سری طرح هایی داره که نگو!!

مثل خحفظ قران که اینجا نداره

قالبشم کسل کننده است

اینم روش!!

البته این طوری خشک خشکم نیست ها

شاید چون ما اینجا آشنا پیدا کردیم و آشنا شدیم حس می کنیم اونجا رسمیه:ok:

ولی جو اش با اینجا خیلی فرق داره:Gol:

به نام علی اعلی

به نام خدا

سلام
مثلا مدیر اجرایی رو ببینید . کسی اصلا نمیدونه ایشون کی هستند ( منظورم کاربرهایی مثل خودم هست ). شاید یک یوزر هم دارن که به عنوان یک کاربر عادی پست میدن و کسی نمیشناستشون و آزادی عمل هم دارن .
یا حق

با تمام احترامی که برای برادر عزیزم جناب وحید قائلم ، اما با این پیشنهاد ایشون مخالفم

مگه همکاران اجرائی و علمی می خواهند توی پست هاشون چی بنویسند که با آیدی مدیریتی خودشون نمی تونند بنویسند؟

اتفاقا این نقطه قوت اسک دین هست

آذر بانو;215238 نوشت:
با سلام و احترام

منم کاملا با نظر همکارم پونه موافقم.

و یکی از دلایلی که به هیچ عنوان نمیتونم تو اسک‌قرآن فعالیت کنم همین جو خشک و رسمیش هست. و اینکه کارشناسان و حتی همکاران اونجا شماره بندی و آی‌دی مخصوصی دارند.

مـهـدی;215351 نوشت:

سلام
عرض ادب و احترام
ما دو تا همکار با یه عنوان نداریم که بذاریم مثلا همکار اجرایی مشاوره 1 و 2 تمام عنوان ها تک است مثلا همکار اجرایی نرم افزار فقط یکی است تاریخ یکی است هیچ عنوانی دو تا نداره که مثلا بگوییم x ,y هر دو همکار اجرایی احکام هستند
وقتی پست کسی را ویرایش و حذف می کند کاملا مشخص است مثلا پست شما ایدی مهدی حذف کرده رو اسمش که بزنید راحت مشخص است که کی و با چه سمتی است
به نظرم عنوان گذاری اسک دین و سیستم اون از خیلی از فرم های دیگه بهتر است
با تشکر

منم با جناب مهدی کاملا موافقم

مگه آیدی های رنگی نمی توانند تایپ بزنند؟

هیچ مشکلی برای ایجاد تاپیک ندارند اتفاقا این بهترین روش هستش

زنده باد اسکدین

:ask1:

عبد الحجج;215353 نوشت:
سلام

من توی دوران تبعیدم

اونجا بودم یه سری طرح هایی داره که نگو!!

مثل خحفظ قران که اینجا نداره

قالبشم کسل کننده است

اینم روش!!

البته این طوری خشک خشکم نیست ها

شاید چون ما اینجا آشنا پیدا کردیم و آشنا شدیم حس می کنیم اونجا رسمیه:ok:

ولی جو اش با اینجا خیلی فرق داره:gol:

آقا از سایتی که ما توش حق آب و گل داریم اینقدرم بد نگید:ok::Narahat az:
جناب معصومی یه تحولاتی داده که بیاید و ببینید
اونجا کمی قوانینش سخت تره و تاپیک راحت تایید نمیشه
و مراقبت زیاده
ولی اینجا هم زیادی پخش و پلا هست
یه موضوع شاید 5 تا تاپیک مثل هم داشته باشه ولی در کل من از دیروز واسه تنوع هم که شده اومدم اینور

مـهـدی;215351 نوشت:

سلام
عرض ادب و احترام

به نام خدا
سلام

نه به هیچ عنوان مشکلی نمیبینم . نگفتم اسک دین مشکل داره .
نوشتم چی ؟ :

vahid_barvarz;215243 نوشت:

پا فشاری زیادی روی این موضوع ندارم چون وضعیت کنونی راضی کننده و بدون نقص میباشد ولی بزر این پیشنهاد رو کاشتم تا رشد کنه و در آینده که هزینه های فرسایشی اینچنینی به چشم میاد این طرح مورد برسی قرار بگیرد .
یا حق

-----------------------------------------------------------

مـهـدی;215351 نوشت:

همان طور که فرمودید مثال زدم . اگر چند تا همکار انجمن ندارم که چه بهتر این نشون میده که همکاران اجرایی این انجمن بسیار خوب عمل میکنن . پس بهتره بگم مثلا همکار انجمن فرهنگی دیگه به قول شما 1 و 2 هم نمیخواد . البته اگه همکار زیاد بشه به طبع 1 و 2 هم میخواد .

حاج علی;215356 نوشت:
به نام علی اعلی

با تمام احترامی که برای برادر عزیزم جناب وحید قائلم ، اما با این پیشنهاد ایشون مخالفم

مگه همکاران اجرائی و علمی می خواهند توی پست هاشون چی بنویسند که با آیدی مدیریتی خودشون نمی تونند بنویسند؟

اتفاقا این نقطه قوت اسک دین هست

:ask1:

شما تاج سری برادر . :Gol:

علی جان قضیه هزینه پستاشون هست که پایین بیشتر توضیح دادم .

-----------------------------------

در مورد اسک دین من با شما هم نظر هستم که بهترین انجمن , انجمن اسک دین هست ولی از نظر مدیریتی فرقی با انجمن های غیر دینی نداره و الگو برداری از انجمن های دیگس . کمتر جایی مثل اسک قرآن یوزر های جدا گانه برای مدیریت دارن که قابل توجه هست . البته من نمیدونم توی اسک قرآن کسی با یوزر مدیریتی هم پست میده یا نه ولی اصولا نباید پست بده . این انجمن رو مثل یک جامعه تصور کن . فرض کن تو جامعه یکی قاضی باشه آیا دلیل میشه چون قاضی هست تو صف نانوایی نمونه و بدون نوبت نون بگیره ؟
یا یک پلیس با لباس فرم بشینه سر کوچشون خارج از قوانین عمل کنه . پلیس تو محل کارش پلیسه که باید طبق قوانین اجرایی عمل کنه دیگه تو کوچشون که پلیس نیست .

انجمن قوانینی داره که همه ملزم به اجرای اون هستن یک یوزر مدیر هم میخواد که طبق قوانین عمل کنه . حالا پشت این یوزر کی هست مهم نیست مهم اینه که طبق قوانین عمل کنه . کسی هم که یوزر مدیریتی دستشه خارج از ساعت مدیریتیش با یوزر کاربری هرچی که میخواد پست بزنه ( البته طبق قوانین ) .

در آخر هم باز به این اشاره کنم که هیچ مشکلی در انجمن وجود ندارد اما همیشه باید به دنبال پیشگیری از به وجود آمدن مشکلات بود . ( ممنون که دارید این پست رو میخونید:ok: ) مدیریت سایت رو ببینید به چه نحو عمل میکنن . تایپیک نوشته های مدیریت سایت رو قفل میکنن . چرا قفل میکنن ؟ واسه پیشگیری . واسه این که میدونن ممکنه در آینده یکی مثل من پیدا بشه تایپیک رو بریزه بهم .

یا حق

vahid_barvarz;215424 نوشت:
در آخر هم باز به این اشاره کنم که هیچ مشکلی در انجمن وجود ندارد اما همیشه باید به دنبال پیشگیری از به وجود آمدن مشکلات بود . ( ممنون که دارید این پست رو میخونید ) مدیریت سایت رو ببینید به چه نحو عمل میکنن . تایپیک نوشته های مدیریت سایت رو قفل میکنن . چرا قفل میکنن ؟ واسه پیشگیری . واسه این که میدونن ممکنه در آینده یکی مثل من پیدا بشه تایپیک رو بریزه بهم .

بسملة
سلام

خوب است

اما منجر به خشک شدن ایدی مدیریت می شود و فضای راحتی به ادم نمی دهد!!

اونجا یکم کارشناسان خشک اند

نمی دونم دوستان همنظرند یانه؟

ولی اینجا مثل دو دوستند(البته نه همشون)

یا حق

behrooz_313;215371 نوشت:
آقا از سایتی که ما توش حق آب و گل داریم اینقدرم بد نگید جناب معصومی یه تحولاتی داده که بیاید و ببینید اونجا کمی قوانینش سخت تره و تاپیک راحت تایید نمیشه و مراقبت زیاده ولی اینجا هم زیادی پخش و پلا هست یه موضوع شاید 5 تا تاپیک مثل هم داشته باشه ولی در کل من از دیروز واسه تنوع هم که شده اومدم اینور

سلام

منم اینجا حق عسلو و کره دارم

شما هم بد نگویید

آقای معصومی اینجا هم هستند

خیلی این رنگ قشنگ:ok:

تازگی ها هم که مدیر هردو سایت یکی شده

پس به زودی قوانین به طور احتمالی مثل انجا می شه

اولیشم دیدم
همکار مدیر سایتhttp://www.askdin.com/member4884.html