سوال در مورد لباس روحانی های عزیز

تب‌های اولیه

12 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
سوال در مورد لباس روحانی های عزیز

با سلام بنده یه سوالی داشتم اسم لباسی که روحانی عزیز میپوشن چیه؟قیمتش چنده آیا تو قم جایی هست که مثلا بشه پول واریز کرد تا ارسال کنند و سایز بندی یا نه؟ البته میدونم جای این سوال اینجا نیست ولی دوست دارم یکی از این لباس ها از قم بخرم موقع خوندن نماز بپوشم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم با اشخاص معمولی میفروشن؟

iran masood;63947 نوشت:
با سلام بنده یه سوالی داشتم اسم لباسی که روحانی عزیز میپوشن چیه؟قیمتش چنده آیا تو قم جایی هست که مثلا بشه پول واریز کرد تا ارسال کنند و سایز بندی یا نه؟ البته میدونم جای این سوال اینجا نیست ولی دوست دارم یکی از این لباس ها از قم بخرم موقع خوندن نماز بپوشم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم با اشخاص معمولی میفروشن؟

با سلام و تبريك به مناسبت عيد غدير

عَمّامه :پارچه اي كه روي سر مي پيچند.

عَبا: لباسي كه روي دوش ها مي اندازند.

قَبا و لَبّاده : لباس بلندي كه زير عبا مي پوشند.

آنچه براي شما مناسب است و هنگام نماز بخاطر استحباب آن مي توانيد از آن استفاده نماييد ، عباست كه مي توانيد در قم ، مشهد ، شهر ري و شهر هاي مذهبي ديگر (معمولا اطراف حرم ها) تهيه بفرماييد اين هم عكس آن

قيمت يك عباي معمولي بين بيست تا سي هزار تومان است.

سايز بندي دارد ولي در عبا بيشتر اندازه قدتان مهم است.

اگر خواستار خريد هستيد ، بفرماييد تا تلفن فروشگاهي در قم را در پيام خصوصي برايتان بفرستم تا خودتان با آنها تماس بگيريد و از شرايط خريد پستي سئوال بفرماييد .

موفق باشيد

باتشکر از سجاد عزیز قیمت قبا چند است ؟برام پیغام خصوصی کنید سپاس

-لطفا در مورد دشداشه وعرقچین ونعلین هم کمی توضیح دهید برای تکمیل بیانات تان

سجاد;63983 نوشت:
قيمت يك عباي معمولي بين بيست تا سي هزار تومان است. سايز بندي دارد ولي در عبا بيشتر اندازه قدتان مهم است.

سلام
برای شما گرون حساب کرده اند شش تومان و هفت تومانی هم هست
پیشنهاد اقتصادی
دم حرم از یه حاج آقا اصفهانی کمک بگیرید تا آدرس ارزان ترین عبافروشی را به شما بدهد:Nishkhand:

سجاد;63983 نوشت:
عَمّامه :پارچه اي كه روي سر مي پيچند. عَبا: لباسي كه روي دوش ها مي اندازند. قَبا: لباس بلندي كه زير عبا مي پوشند.

سلام
اسمی از لباده های با کلاس نیاوردید؟

برای مطالعه بیشتر:
شصت و چهارم:Gol:
زندگی رفاهی روحانیون
سلام ممنون از لطف تان
یک روحانی چه قدر می تواند در رفاه زندگی کند به عنوان نمونه آیا روحانی که خانواده ی پدریش ملاّک و متمول است و در بهترین نقطه شهر خانه دارد و ماشین خوبی دارد که در ان منطقه همه این طور زندگی می کنند لازم و واجب است مانند روحانی ای زندگی کند که شرایط مالی خوبی ندارد در پایین شهر زندگی می کند و ماشین ندارد و اجاره نشین هست؟ یا باید مطابق شأن اجتماعی و خانوادگی خود زندگی کند؟
سئو ال بعدی:
لباس شهرت برای روحانی و طلبه چیه؟ آیا اختصاص به لباس دارد یا حکمش به ماشین و خانه و...تعلق می گیرد.

http://www.askdin.com/showthread.php?t=4893&p=64068

حامی;64072 نوشت:
سلام
برای شما گرون حساب کرده اند شش تومان و هفت تومانی هم هست
پیشنهاد اقتصادی
دم حرم از یه حاج آقا اصفهانی کمک بگیرید تا آدرس ارزان ترین عبافروشی را به شما بدهد:nishkhand:

سلام

آقا گرون نبوده فقط یارانه ها رو برداشتن.

حامی;64072 نوشت:
سلام برای شما گرون حساب کرده اند شش تومان و هفت تومانی هم هست پیشنهاد اقتصادی دم حرم از یه حاج آقا اصفهانی کمک بگیرید تا آدرس ارزان ترین عبافروشی را به شما بدهد

سلام من معمولي اش را عرض كردم ارزان ترين را هم كه سراغ دارم حدود ده هزار تومان است حالا شش هفت هزار توماني را چه عرض كنم حتما بايد از شما كمك بگيريم :Gol:

چشم لباده را هم اضافه مي كنم :Labkhand:

سلام و درود:Gol:
ابتدا فکر کردم تاپیک تکراری است ! آخه جناب عقیل هم یه مدت تاپیکی با این عنوان زده بود!

البته اون تاپیک بیشتر در مورد چرایی این پوشش و دلیل عدم تغییرش در طول زمان بود:Cheshmak:

ولی خوب اینجا بحث سر خرید است! و اینکه سرمون کلاه نره:khandeh!::Khandidan!:

بنده اجازه می خوام یه پیشنهادی بدم خدمت دوستان و اساتید محترم:Cheshmak:

ندیدم لباس روحانیت بصورت اینترنتی به فروش برسه !منظورم فروشگاه های اینترنتی است!

با جناب مدیر سایت هماهنگی کنید و یه همچین فروشگاهی راه بیاندازید :Cheshmak:

البته استاد حامی رو هم شریک کنید:khandeh!:

یا علی

با سلام مجدد یکی از دوستان برام یک عبا خرید هدیه ولی عرض شونه مگه سایز بندی نداره همه یک مدل هستند؟چون انگار گفتن عرض شونه یکی هست و قد بلند یا کوتاه داره درسته؟چون من لاغر هستم به این دلیل؟

حامی;64072 نوشت:
نقل نمایش پست ها نوشته اصلی توسط : سجاد قيمت يك عباي معمولي بين بيست تا سي هزار تومان است. سايز بندي دارد ولي در عبا بيشتر اندازه قدتان مهم است. سلام برای شما گرون حساب کرده اند شش تومان و هفت تومانی هم هست پیشنهاد اقتصادی دم حرم از یه حاج آقا اصفهانی کمک بگیرید تا آدرس ارزان ترین عبافروشی را به شما بدهد

یکی از کاربران سایت فرمودند درباره پست بالا:

[=&quot][QUOTE[=&quot]=......با سلام[=&quot]
[=&quot]
[=&quot]در مورد پست شما که در آدرس زیر ارسال کرده بودید، توجه شما را به آیه زیر جلب می کنم:[=&quot]
[=&quot]
[=&quot]آدرس پست شما: http://www.askdin.com/post64072-5.html[=&quot]
[=&quot]
[=&quot]آدرس آیه:[=&quot]
[=&quot]
[=&quot]يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا يَسْخَرْ‌ قَوْمٌ مِّن قَوْمٍ عَسَىٰ أَن يَكُونُوا خَيْرً‌ا مِّنْهُمْ وَلَا نِسَاءٌ مِّن نِّسَاءٍ عَسَىٰ أَن يَكُنَّ خَيْرً‌ا مِّنْهُنَّ ۖ وَلَا تَلْمِزُوا أَنفُسَكُمْ وَلَا تَنَابَزُوا بِالْأَلْقَابِ ۖ بِئْسَ الِاسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإِيمَانِ ۚ وَمَن لَّمْ يَتُبْ فَأُولَـٰئِكَ هُمُ الظَّالِمُونَ[=&quot]
[=&quot]
[=&quot]اى كسانى كه ايمان آورده‌ايد، نبايد قومى قوم ديگر را ريشخند كند، شايد آنها از اينها بهتر باشند، و نبايد زنانى زنان [ديگر] را [ريشخند كنند]، شايد آنها از اينها بهتر باشند، و از يكديگر عيب مگيريد، و به همديگر لقبهاى زشت مدهيد؛ چه ناپسنديده است نام زشت پس از ايمان. و هر كه توبه نكرد آنان خود ستمكارند.[/QUOTE[=&quot]]

[=&quot][=&quot]

[=&quot]سلام
[=&quot]ممنون از تذکرتون
[=&quot]از این که لایق دونستید نوشته هام را می خونید
[=&quot]قصد من توهین و مسخره کردن نیست اصفهانی ها زرنگ و اقتصادی هستند به همین دلیل کلاه سرشان نرود اگر خدا قبول کنه یه جورایی اصفهانی هستم
http://www.askdin.com/thread25447-11.html[=&quot]

موضوع قفل شده است