لطفاحتما این کلیپ را ببینید!!!سایه شیطان بر خانه خدا..خیانت ال سعود

تب‌های اولیه

42 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
لطفاحتما این کلیپ را ببینید!!!سایه شیطان بر خانه خدا..خیانت ال سعود

سلام
این روزگار شیطان به شدت به دنبال نماد سازی است
و ما بسیاری از نماد های شیطانی رو به صورت علنی
داریم میبینیم ..این بار نمادی از شیطان قرار است سایه
اش بر خانه توحید بی افتد...و ما خوابیم..

حتما این کلیپ تصویری را دانلود کنید .......

[=Arial Black]این ساعت که دارای چهار وجه بوده و با ابعاد 43 در 33 متر ، در نوع خود، از عجایب است روی برجی در حال ساخت می‏باشد که ارتفاع آن 600 متر است. این برج در کنار 6 برج دیگر، بر مسجد الحرام مشرف هستند و به علت همین اشراف، ساخت آنها که از 5 سال پیش آغاز شده است با اعتراضاتی روبرو شد. معترضان معتقدند که ساخت این آسمانخراش‏ها که بر خانه خدا اشراف دارند خلاف شرع است.
[=Arial Black]در سال 2012، که از دیدگاه فرقه‌های شیطانی شروع «نظم نوین دنیوی» است، ساختمان "ابراج البیت" به پایان می‌رسد و کعبه چنین در سایه نمادهای شیطانی قرار خواهد گرفت. برج رفیعی که در میان دو بال قرار گرفته، در نوع خود بزرگترین ستون اُبلیسک (نماد شیطان) جهان است که از عهد مصر باستان تاکنون ساخته شده است.
برج‌های تجاری مکه (ابراج البیت)، که در واقع باید «شا‌خ‌های شیطان» خوانده شود، سرشار از نمادهای ماسونی، بنای کعبه را به محاصره گرفته‌اند. گفته می‌شود این 2 برج به نام‌های «کار لرد فاستر» معمار و ماسون نامدار و «مجتمع بن لادن» موسوم هستند. به واسطه ناآگاهی غالب بر جوامع مسلمین، سبکهای هنری و معماری ماسونی و پاگانیسم، نفوذ فوق‌العاده‌ای طی سال‌های گذشته یافته‌اند

[=Arial Black]برای اطلاعات بیشتر کلیپ بالا را دانلود کنید

[="Blue"]نمادهای فراماسونری احاطه بر خانه خدا[/]
سخنرانی آقای اسماعیل شفیعی سروستانی-مصاحبه با تاجمعه ظهور
http://www.askdin.com/showthread.php?t=9162

تنهاترین سردار;70944 نوشت:
سلام
این روزگار شیطان به شدت به دنبال نماد سازی است
و ما بسیاری از نماد های شیطانی رو به صورت علنی
داریم میبینیم ..این بار نمادی از شیطان قرار است سایه
اش بر خانه توحید بی افتد...و ما خوابیم..

حتما این کلیپ تصویری را دانلود کنید .......

سلام:Gol:
با سپاس فراوان از مطالب جالب و تاسف بارتون

در این کیلیپ گفته میشه برج میلاد هم مشکل داره ....
میشه بفرمایید چه مشکلی

:Gol:ممنون:Gol:

با سلام
در شیطنت آل سعود در این طراحی که شکی نیست، ولی با این توصیفات نه تنها برج میلاد مشکل داره بلکه برج آزادی و قله دماوند و هرچیزی که تو آسمون سیخ شده مشکل داره!!!
ولی خودمونیم این آل سعود چه درآمدی از اجاره اتاقهای این هتل ها به دست می آره!!!! فرض کنید هر اتاق شبی 10 دلار (حداقل)!!! از درآمد اجداد بت پرستشون خیلی بیشتره!!!!!!!

po0neh;71116 نوشت:
سلام با سپاس فراوان از مطالب جالب و تاسف بارتون در این کیلیپ گفته میشه برج میلاد هم مشکل داره .... میشه بفرمایید چه مشکلی

سلام
بنده سواد چندانی ندارم اما تا اونجا که میدونم:
هنوز کسی قاطع نگفته برج میلاد نماد خاصی است
و ایرادی که خیلی ها گرفتن نزدیک بودن نوع معماری اون به
ساختمان های فراماسونری ها است...

abcdefg;71121 نوشت:
با سلام در شیطنت آل سعود در این طراحی که شکی نیست، ولی با این توصیفات نه تنها برج میلاد مشکل داره بلکه برج آزادی و قله دماوند و هرچیزی که تو آسمون سیخ شده مشکل داره!!! ولی خودمونیم این آل سعود چه درآمدی از اجاره اتاقهای این هتل ها به دست می آره!!!! فرض کنید هر اتاق شبی 10 دلار (حداقل)!!! از درآمد اجداد بت پرستشون خیلی بیشتره!!!!!!!

سلام
از روی کدوم توضیفات شما فکر کردید که هر سازه بلندی ایراد داره؟؟؟!!!!!!
بزرگوار بنده پیشنهاد میکنم دوباره کلیپ را با دقت ببینید و حتما در این زمینه اگر مثل بنده کم
مطالعه کردید مطالعه کنید اصلا به این شکل نیست که هر سازه بلندی مشکل داشته باشه
بلکه از نشانه های سازه تشخیص میدهند که ایراد دارد یا نه...

[=Century Gothic]با سلام
و تشکر ازدوستان
دیدن این تاپیکها هم خالی از لطف نیست !

نماد کابالیستی x و مفاهیم آن!!!!!!!!!

مأموریت وهابیون تا سال 2012 چيست؟

ماسونيسم چیست؟

هشدار!!!!!علایم شیطان پرستان را بشناسیم

سلام علیکم جمیعا

با سپاس از تنهاترین سردار گرامی

قبلا هم اساتیدی همچون رضا و سید ضیاء در مورد ابراج البیت و دیگر برجها و نمادهای ماسونی مطالب بسیط و بسیار مفیدی را در همین سایت درج کرده اند.

همینطور در مورد شیطان پرستی شاید نزدیک به 100 تصویر از نمادهای مختلف شیطان پرستی هم درج شده.

نماد ماسونری هرمی است که اهرام ثلاثه با آن شکل ساخته شده اند.

این هرم میتواند بر نوک یک ستون قرار گیرد یا بر روی زمین بنا شود.

دلیل انتخاب هرم برای این فرقه دلایل بسیاری مطرح شده ولی یک دلیل را که بنده اخیرا با آن مواجه شدم تمرکز اهرام ثلاثه در نقطه ثقل مرکزی و شکل سازمانی ماسونری است.

اگر جسمی را داخل هرم قرار دهید و درست در نقطه ثقلش قرار گیرد آن جسم از بین نمیرود.

و حتی اگر تیغ اصلاح زنگ زده ای را در نقطه ثقل هرمی قرار دهید آن تیغ زنگ زده تیز میشود و زنگارش از بین میرود.

مصریها این مطلب را میدانستند ولی از آن تنها برای نگاهداری از اجساد فراعنه استفاده کردند.

و ماسونری از آن برای شکل سازمانی خود استفاده کرده است.

لذا هر کجا هرمی را مشاهده کردید با شرایط مذکور وجود ماسونری را در آن شهر و مملکت حتمی بدانید.

و بدانید تعدادی از اعضای هر ضلع ماسونری آنرا بنا کرده اند.

البته امیدوارم در مورد ایران چنین چیزی تنها یک مدل ساختمانی معمولی باشد

یاحق

سلام
یه نکته دیگه این که این برج 72 طبقه داره با توجه به حرکت های نمادین فراماسونرها انتخاب عدد 72 که به عنوان عدد قدرت نزد کابالیست ها شناخته می شود
از نظر آنها 72 تعداد شیاطینی هستند که (نیروهای جنی) حضرت سلیمان (ع) آنان را برای ساختن معبد بزرگ در خدمت آورده بود. جز این افتتاح برج در 21 دسامبر 2012 نیر قابل توجه است. زیرا از نظر فراماسونرها و گردانندگان سازمان های مخفی در این روز که معروف به روز شیطان است از طریق ابراج البیت سایه این بنای شیطانی بر روی کعبه خواهد افتاد.
در ادبیّات مسیحی، شیطان در شمایل حیوانی با بال‌های خفّاش، پاهای شیر و سری چون سر قوچ به تصویر کشیده می‌شود مثل فیلم های هالیوودی حتما دیدید..

ساختمان طوری دیده میشه که انگار بال های شیطان مسجدالحرام را در بر خودش گرفته در واقع، رمی و سنگباران معکوس از بلندای مسجد آغاز شده است. سنگ‌های پنهانی نیروهای اهریمنی بر سر و روی حجّاج طواف کننده و عمره گزاران. امواج منفی شیطانی که جان مسلمانان را هدف تیرهای زهراگین می‌سازد
شیطا ن داره علنی میشه و ما در جاهای مختلف داریم این وضوع رو میبینیم...

سلامی مجدد :Gol:
وسپاس فراوان

اینا خیلی وحشتناکه :Narahat:

یه سوال عرب ها چه سنی چه شیعه واکنشی نشان ندادن؟؟؟؟

یعنی میدونن و سکوت کردن؟؟!!!!

po0neh;71282 نوشت:
سلامی مجدد وسپاس فراوان اینا خیلی وحشتناکه یه سوال عرب ها چه سنی چه شیعه واکنشی نشان ندادن؟؟؟؟ یعنی میدونن و سکوت کردن؟؟!!!!

سلام
افسوس که این مزرعه را آب گرفته...دهقان مصیبت زده را خواب را گرفته
چرا حجاج خیلی اعتراض کردند ولی نه به خاطر نماد بلکه به خاطر این که
تمرکزشون به هنگام زیارت به هم میخوره
ولی کی حریف آل سعود میشه طایفه ای که بر یک کشور حکومت میکنند...
اون وهابیونی که این همه ادعای خدا خدا میکنن و ما رو مشرک میدونن حرمت
خدا رو هم نگه نداشتن..اینا سربازان شیطان هستند
متاسفانه دولت ها هیچ اقدامی نکردند
خیلی ها هم از اصل ماجرا خبر ندارند و فقط به ظاهر قضیه نگاه میکنن
به فرمایش مقام معظم رهبری غیرت دینی باید داشته باشیم....که متاسفانه
هر چی میره این غیرت کمتر و کمتر میشه ...

po0neh;71116 نوشت:
سلام:Gol:
با سپاس فراوان از مطالب جالب و تاسف بارتون

در این کیلیپ گفته میشه برج میلاد هم مشکل داره ....
میشه بفرمایید چه مشکلی

:Gol:ممنون:Gol:

[=Times New Roman]با سلام
برج میلاد نماد ابلیسک نیست متفاوته باهاش ! ساختار ابلیسک مانند راس هرمی دارن:
[=Times New Roman]ستون سنگی با نوک هرمی (Obelisk):
[=Times New Roman]این نماد که نماد زایندگی و باروری در مصر باستان بوده است، در بناهای ماسونی متعددی به کار رفته است . توجه کنید که Obelisk ها دقیقاً به شکل فوق می باشند و به صورت ستون سنگی منشوری شکل هستند که سطح مقطع مربعی دارند و در انتهای آن ها نیز همیشه هرم وجود دارد. بنابراین بناهایی که ویژگی های فوق را نداشته باشند، Obelisk محسوب نمی شوند.
[=Times New Roman]
[=Times New Roman]
[=Times New Roman]شکل استفاده در معماری :
[=Times New Roman]هموانطور که ذکر شد ، ابلیسک ستونی است با سطح مقطع مربعی شکل (و نه مستطیل یا دایره) و یک هرم در رأس آن .
[=Times New Roman]هر بنایی با این مشخصات یک ابلیسک محسوب میشود . با جستجوی کلمه Obelisk در اینترنت به ابلیسک هایی با کاربرهای مختلف مواجه خواهید شد ، مثل ساختمان یادبودی در واشنگتن آمریکا (تصویر اول) و یا برج ساعت یکی از شعب یونایتد بانک.
[=Times New Roman]

[=Times New Roman]خوب میبینین که برج میلاد این ویژگی ها رو نداره و بخصوص راس هرمی شکل رو.

[=Times New Roman]موفق باشین

abcdefg;71121 نوشت:
با سلام
در شیطنت آل سعود در این طراحی که شکی نیست، ولی با این توصیفات نه تنها برج میلاد مشکل داره بلکه برج آزادی و قله دماوند و هرچیزی که تو آسمون سیخ شده مشکل داره!!!
ولی خودمونیم این آل سعود چه درآمدی از اجاره اتاقهای این هتل ها به دست می آره!!!! فرض کنید هر اتاق شبی 10 دلار (حداقل)!!! از درآمد اجداد بت پرستشون خیلی بیشتره!!!!!!!

سلام وعرض ادب
اگر به جنوب فارس سفر کنید و به آب انبارهای باقی مانده از اجداد نه خیلی دورمان دقت کنیم متاسفانه بر سر گنبد بعضی از آب انبارها نمادی از این شیطان پرستها دیده میشود شاید به همین خاطر است که در جنوب بیشتر اوقات خشکسالی است
تصاویرش را نمیگذارم و نه لینک میدهم چون بعضی هاش زیادی قبیجه اگر علاقه دارید خودتان سفر کنید وببینید
متشکرم

متحیر;72079 نوشت:
سلام وعرض ادب اگر به جنوب فارس سفر کنید و به آب انبارهای باقی مانده از اجداد نه خیلی دورمان دقت کنیم متاسفانه بر سر گنبد بعضی از آب انبارها نمادی از این شیطان پرستها دیده میشود شاید به همین خاطر است که در جنوب بیشتر اوقات خشکسالی است تصاویرش را نمیگذارم و نه لینک میدهم چون بعضی هاش زیادی قبیجه اگر علاقه دارید خودتان سفر کنید وببینید

سلام
جناب متحیر بنده مناطق جنوب آب انبار ها رو دیدم اگر اون چیزایی باشه که من دیدم
باید بگم خیر اون ها نماد شیطان نیستن..اتفاقا گنبد دارای خاصیت مثبت است:Gol:

مسجدی با معماری فراماسونری!!!!!مسجد قدس تهران!!!!!

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از موعود ، در نگاه اول به همه چيز شبيه است الا مسجد . بعضي ها مي‌گويند قبل از اتمام كار گمان مي‌كرديم كليسا مي‌سازند. عده‌اي هم فكر مي‌كردند اين بنا سر در مترو است. هرچند برايشان سوال بوده كه چرا اينقدر بي‌سر و صدا دارند اينجا مترو مي‌زنند. بعضي‌هاي ديگر هم ...
خلاصه هيچ‌كس فكرش را نمي‌كرد روزي صداي اذان از اين ساختمان مثلثي به گوش برسد كه رسيد. درباره مسجدي واقع در سعادت آباد صحبت مي‌كنم؛ مسجدي به نام مسجد قدس.

با ديدن مسجد قدس اولين سوالي كه تمام ذهنم را پر كرد اين بود كه چرا اين مسجد گنبد ندارند؟ نمي‌دانم شايد مشكل از من بود كه نام مسجد، گنبد را در ذهنم تداعي ميكرد؟
خودم را قانع كردم كه به قول معروف دنيا را نبايد سخت گرفت. اين هم براي خودش ابتكاري است. حتما كلي فكر بكر،نيرو و هزينه به كار رفته تا اين بنا با اين عظمت و زيبايي (!) اين‌جا قد علم كند.
حالا كه هر روز كليساهايي با فرم‌ها و اشكال مختلف ساخته مي شود ما مسلمين و بخصوص شيعيان چرا از قافله عقب بمانيم.
اما قضيه به همين‌جا ختم نشد.
نمي‌توانستم از اين حقيقت بگذرم كه " اولين چيزي كه نماي اين مسجد به ذهن تداعي مي‌كند، هرم‌هاي فراماسونري است."

قبلا شنيده بودم كه: فراماسونرها فوق‌العاده نمادگرا هستند و نمادهايشان در همه جاي دنيا ديده مي شود. فرقي نمي كند كجا هستي، در كشوري غربي يا كشوري مسلمان در خاورميانه، اگر كمي به اطرافت دقيق شوي ردپايي از نمادهاي ماسوني را مي‌بيني؛ از ابليسك و هرم گرفته تا پرگار و گونيا.
شنيده بودم كه هرم‌هاي فراماسونري در بازار مشهد صف كشيده‌اند!

شنيده بودم كه ورودي شهر شيراز ابليسك‌‌هاي سه‌گانه است. شنيده بودم كه ساختمان موسسه قوامين فراماسونري است.

شنيده بودم كه چشم شيطان در لوگوي شبكه خبر خودنمايي مي‌كند. شنيده بودم كه...آري! من همه اينها را شنيده بودم. عكسهاي‌شان را هم ديده بودم. حتي از هرم‌هاي اطراف حرم امام هم خبر داشتم.
اما اعتراف مي كنم كه ديدن مسجدي تا به اين حد فراماسونري برجا ميخكوبم كرد؛ نفوذ فراماسونري – اين جريان شيطاني – تا قلب خانه خدا آن هم در شيعه خانه اهل بيت!

سري به اينترنت زدم. كافي بود عبارت مساجد فراماسونري را در گوگل تايپ كنم تا كلي عكس و مطلب از مساجدي اينچنيني در جاي جاي كشورهاي اسلامي در برابرم ظاهر شود.
اتفاقا يكي از همين مساجد بسيار شبيه مسجد قدس بود: مسجد شاه فيصل در پاکستان که توسط شاه فیصل عربستان ساخته شده!
خلاصه هرچه بيشتر جستجو مي كردم متاسف‌تر و خجالت‌زده‌تر مي‌شدم.
مانده بودم قسم حضرت عباس(ع) را باور كنم يا دم خروس را، مسجد بودن بنا را ببينم يا فراماسونري بودنش را!
مانده بودم اين مساجد بيشتر آسماني اند يا شيطاني؟!
خدا بهتر مي‌داند!
خدا بهتر مي‌داند كه اين همه نشانه راسخ بودن آنها بر "باطل" خود است يا تشتت ما در "حق" خويش!
خدا بهتر مي‌داند تلاش شيطاني آنها بيشتر است يا ركود و واماندگي ما!
خدا بهتر مي‌داند علم شدن اينچنين بناهايي بوي خيانت مي دهد يا غفلت!
خدا بهتر مي‌داند...

تنهاترین سردار;71152 نوشت:
از روی کدوم توضیفات شما فکر کردید که هر سازه بلندی ایراد داره؟؟؟!!!!!! بزرگوار بنده پیشنهاد میکنم دوباره کلیپ را با دقت ببینید و حتما در این زمینه اگر مثل بنده کم مطالعه کردید مطالعه کنید اصلا به این شکل نیست که هر سازه بلندی مشکل داشته باشه بلکه از نشانه های سازه تشخیص میدهند که ایراد دارد یا نه..

پس آیه شریفه : " اتبنون بکل ریع آیة تعبثون" به چه معناست؟
حتما مراجعه به تفسیر کنید و ببینید آیا ساختمان بلند اشکال داره یا خیر؟

المهلکةالعبریةیهودیة;110289 نوشت:
پس آیه شریفه : " اتبنون بکل ریع آیة تعبثون" به چه معناست؟ حتما مراجعه به تفسیر کنید و ببینید آیا ساختمان بلند اشکال داره یا خیر؟

سلام
حق باشماست ،اما منظور بنده از مشکل،موضوع کلیپ بود..یعنی ساختمان های با معماری مشابه ابلیسک و علایم شیطان پرستان..

تنهاترین سردار;71263 نوشت:
یه نکته دیگه این که این برج 72 طبقه داره با توجه به حرکت های نمادین فراماسونرها انتخاب عدد 72 که به عنوان عدد قدرت نزد کابالیست ها شناخته می شود از نظر آنها 72 تعداد شیاطینی هستند

72 تعداد اسماء شیطان ( اسم اعظم ) است.

همان اسم اعظمی که یهود در روایات مسلمانان ذکر کرده اند و میگویند که آسف ابن برخیا یکی از این اسماء را بلد بود سلیمان 2 عدد و مابقی نزد ائمه و بزرگان است و این اسماء عبری هستند و اتفاقا روایتی داریم که از همین یهود وارد اسلام شده و آن این است که هرگاه امام زمان دعائی را به زبان عبری بخواند آن دعا مستجاب میشود....(اگر دوستان لازم بدانند این 72 اسم را معرفی کنم)

شاید بواسطه تعصب نپذیرید . این نکته برای پذیرفتن ذکر نشد . صرفا جهت اطلاع است.

یاحق

bina88;140342 نوشت:

[=Times New Roman]
امروزه اگر از یک یهودی یا کابالائیست بپرسید اسم یک کابالائیست را ببر میگوید لایتمن.

لایتمن علی الظاهر مسئولیت آموزش فرقه کابالا را بر اساس متدی تغئیر یافته نسبت به قبل حدود 6 سال است که شروع کرده.

تفاوت این متد آموزشیی این است که اگر کسی یهودی باشد میتواند کابالا را بر اساس دسته بندی کلاسها و اطلاعات در کلاسهای موسوم به کابالا بیاوزد ولی اگر یهودی نبود همین کابالا را در کلاسهایی با نام دیگر و البته با زمینه چینی اعتقادی بر اساس عقاید شیطان پرستان یهودی طی میکند.

لایتمن ابداع کننده این سیستم آموزشی است . ( در حالیکه مع الاسف سیستم آموزشی کشور ما همانطور مانده و حتی حاضر نیستند یک همه پرسی یا مسابقه یا هر چیز دیگری بگذارند شاید پیشنهادی باعث بهبود این وضعیت گردد و آن پیشنهاد را یک معلم و یا حتی یک شاگرد بدهد نه وزیر )

اولا کابالا را علم می نامند و میگویند علم کابالا و نه مکتب و مذهب کابالا.
دوما برای این علم خدا تعریف میکنند با 72 اسم .
..
این کلیپ بحث لایتمن در این باره است که البته به زبان انگلیسی ولی قابل فهم است چراکه الان وبسایت این آدم به 16 زبان دیگر ترجمه میشود.

یاحق

بسم الله الرحمن الرحیم

bina88;140495 نوشت:
لایتمن ابداع کننده این سیستم آموزشی است .

البته کابالائیستها میگویند کابالایئستی بنام بعل هسولام کابالا را متناسب با قرن بیستم تبدیل و تحلیل کرده
ولی این به روز کردن ها حذف و یا جایگزین کردنها یک کار گروهی بوده در زمانی طولانی این امر اتفاق افتاده.
بگذریم این مطلب را هم بگویم
هر وقت که مطالب این کابالائیستها را ورق میزنم هری پاتر در ذهنم می آید چراکه هیچ شکی ندارم که هری پاتر مصنوع یک تفکر کابالائیستی است و مدرسه ای که هری پاتر هرگز از آن خارج نمیشود در حقیقت همین مکتب کابالاست و آنرا بصورت مدرسه برای بیننده تداعی کرده اند.
و
خلیفه احمق و شیطان پرستی که امروز بر عربستان حکم میراند نیز یکی از شاگردان این مدرسه است.

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

یاحق

bina88;140614 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم

البته کابالائیستها میگویند کابالایئستی بنام بعل هسولام کابالا را متناسب با قرن بیستم تبدیل و تحلیل کرده

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

یاحق

[=century gothic]با سلام
و تشکر از بینای گرامی یک توضیح کوچک بدهم اسم این ملعون
[=Century Gothic]راو یهودا لایب لوی اشلگ[=century gothic]، ملقب به (بعل هسولام)

[=Century Gothic]کتاب "تلمود عسر سفیروت" بنا بر نوشته های "اری مقدس"، و تفسیر کتاب "هسولام" (نردبان) از کتاب زوهر، دو اثر مهم و اصلی اوست[=century gothic]

[=century gothic]
[=Century Gothic]اگر بخواهیم سران آنها را بترتیب نام ببریم میتوانیم بگویم

۱-قرن سوم – ربی شمعون بريوخای
۲-قرن شانزدهم – دوره اری مقدس (اری هاکادوش) است
۳-دوره کنونی، از آغاز قرن بيستم است.راو یهودا لایب لوی اشلگ ملقب به بعل هسولام(صاحب نردبان)
.

سلام
ممنون از داداش بینا و رضای عزیزم از اطلاعات خوبی که دادند:Gol:

bina88;140342 نوشت:
شاید بواسطه تعصب نپذیرید . این نکته برای پذیرفتن ذکر نشد . صرفا جهت اطلاع است.

حق رو باید پذیرفت،انشالله خدا به همه ما بصیرت درک حقیقت و جنبه پذیرفتن حق رو عطا کنه

رضا;140617 نوشت:
-دوره کنونی، از آغاز قرن بيستم است.راو یهودا لایب لوی اشلگ ملقب به بعل هسولام(صاحب نردبان)

سلام
میشه بگیدازاین صاحب نردبان که توپارانتزنوشتیدمنظورتون چیه؟
آیالقب همان بعل هسولام می باشد؟
آیاکلمه ی انگلیسی شو می دونید؟
این برام خیلی مهمه
لطفاً بگید

morteza313;195253 نوشت:
سلام
میشه بگیدازاین صاحب نردبان که توپارانتزنوشتیدمنظورتون چیه؟
آیالقب همان بعل هسولام می باشد؟
آیاکلمه ی انگلیسی شو می دونید؟
این برام خیلی مهمه
لطفاً بگید

با سلام
راو یهودا لایب لوی اشلگ (1884-1954) ملقب به "بعل هسولام ("هسولام" یا نردبان، نام تفسیری است که او از کتاب زوهر نموده است).

در مقدمه کتاب زوهر، بعل هسولام چنین می نویسد:
"این تفسیر را به نام " سولام " (نردبان) خواندم زیرا وظیفۀ تفسیر من، به مانند وظیفۀ هر نردبانی است، که اگر مکان والایی سرشار از تمام نیکی ها در مقابلتان باشد، در راه پیشرفت، هیچ کمبودی نخواهید داشت بجز داشتن "نردبان" که از آن بالا روید، و آنگاه تمام نعمت های دنیا در دست شما قرار خواهند گرفت".

بله حدسم درست بود،باتشکر
یادمه شما،آقارضاگفتیدنقشه ی بعل هسولام(صاحب نردبان) برای دوره ی کنونی می باشد
آری، این هم تصاویرنقشه ی بزرگ شیطان برای اواخرسال2012

http://askdin.com/sites/default/files/gallery/images//8607/1_IMAG0156.jpg" title="[URL]http://askdin.com/sites/default/files/gallery/images//8607/1_IMAG0156.jpg">[/URL]

«نردبانی برای نزول خدایان باستان(اجنه) ،آن زمانی که خورشیدازبین دوشاخ شیطان طلوع کند(روزآغازحکومت شیطان)»
این ادغام عالم انس و دُخّان درطلوع روز21دسامبرامسال انجام خواهدشدآن هم درمقدس ترین نقطه ی تاریخ بشریت، مسجدالحرام

سلام
یعنی اون ماه که بالای ابرج البیت هست رو شما میفرمایید همون شاخ هست؟

ببخشید این شاخی که می گویید ، من تا جایی که می دانم این است که ربطی به شاخ ندارد و علامت ماه است و علامتی که مسلمانان حتی در زمان جنگ های صلیبی برای نشان دادن مسلمان بودنشان از آن استفاده می کردند ! یک چیز سنتی که فکر نکنم ربطی به شیطان پرستی داشته باشد !

Kamran;197110 نوشت:
ببخشید این شاخی که می گویید ، من تا جایی که می دانم این است که ربطی به شاخ ندارد و علامت ماه است و علامتی که مسلمانان حتی در زمان جنگ های صلیبی برای نشان دادن مسلمان بودنشان از آن استفاده می کردند ! یک چیز سنتی که فکر نکنم ربطی به شیطان پرستی داشته باشد !

سلام علیکم جمیعا

البته هر ماه هلالی معنی ندارد مگر اینکه بقول شما با ستاره باشد که خب
متاسفانه این نماد مشترکی بین طیفی از مسلمین با آنهائیکه نامشان را بردیم.

ولی اینکه این منمادها در اسلام محل اعرابی داشته باشد و ریشه اش از کجاست حقیر هنوز سندی ندیده ام و فعلا در روایات اهل سنت بهمراه دوستان بدنبال این مساله هستیم اگر اساتید اطلاعی دارند ممنون میشوم دلیل این ماه و ستاره را مشخص کنند.

ستاره 5 پر که وضعیتش مشخص است که به چه معنائی است
هلال خودش به تنهائی از دیدگاه شیطان پرستانی همچون آنهائیکه در صفحه قبل اسمشان را بردیم به معنای جهل و اگر در یک جا بهمراه آن هلال - هلال معکوسی هم باشد احتمالا بمعنای نیاز است.

بوفومت

در دو سمت بوفومت این دو هلال را می بینیم و ستاره ای 5 پر که بر پیشانی اوست.

در مورد ابراج البیت که خود سازه ساختمان یک طرح الهام گرفته از ابلیسک است بهمراه دو بال بوفومت که در این طراحی بصورت ساختمانهائی در دو طرف ساختمان اصلی قرار میگیرد ساخته میشود.

و متاسفانه تمام
اینها را در برابر مسجدالحرام ساخته اند.

یاحق

Kamran;197110 نوشت:

تنهاترین سردار;197095 نوشت:
سلام یعنی اون ماه که بالای ابرج البیت هست رو شما میفرمایید همون شاخ هست؟

سلام
مثل اینکه این اولین بارتان است که این حرف رامی شنوید
اول ازهمه یه عکسی ازهلال ماه می گذارم تاخودتان مقایسه کنید
درضمن این تقریباًباریک ترین وکمانی ترین هلال ماه است

واین هم هلال عثمانی هادرجنگ های صلیبی می باشدکه به صورت افقی بود

وحتی اگربه هلال ماه درگلدسته های مسجدالنبی مدینه هم اشاره کنید
خوب خواهیددیدکه نیم هلالی تقریباً افقی است

ودرضمن یه سوال ،آیاپیامبرنمادهلال ماه رامقدس کرده است یابعدهاآمده است؟
درهرحال مانمادهلال عمودی نداریم واگرهم داشته باشیم شبیه هلال ماه است که دربالا گذاشتم

نعوذبالله ،انگاربرنام مقدس خداشاخ گذاشتند
بهتربودنام الله بالاترین نقطه آن ساختمان باشد

واین هم آنتن عظیم ساختمان ابراج البیت مکه که قراراست خورشید در21دسامبر2012(امسال)ازبین آن برحاجیان مسجدالحرام طلوع کندوسایه ی دوشاخ شیطان برروی کعبه بیافتدوصحنه ای بسیاروحشتناک ایجادشودتاحواس همه ی حاجیان ازکعبه پرت شودولحظه ای وحشت بردلشان بیافتدکه به خداهمین یک لحظه کافیست که مؤمنان ازشیطان بترسنددرحالی که دلشان ازکعبه جداشودوانرژی طواف خنثی شودوآن ارتباطی که شیاطین ازقرن هاپیش انتظارشان راداشتندایجادشودوبه خیال خام خودووعده ی دروغ شیطان دروازه ی خدایان بازشودواجنه نزول کنندوبه دست دجال حکومت شیطان آغازشوداین همان 21دسامبری است که هزاران سال پیش آن روزراآغازحکومت جهانی شیطان می نامیدند

http://askdin.com/sites/default/files/gallery/images//8607/1_framason2.jpg" title="http://[URL]http://askdin.com/sites/default/files/gallery/images//8607/1_framason2.jpg">

واین هم عکس ایسیس الهه ی بزرگ ومقدس مصرباستان وفراماسونری جهانی
به دوشاخ وخورشیدوسط توجه فرمایید

http://askdin.com/sites/default/files/gallery/images//8607/1_4-papesse-480-e1296930858162.gif" title="http://[URL]http://askdin.com/sites/default/files/gallery/images//8607/1_4-papesse-480-e1296930858162.gif">

آیافیلم ارباب حلقه هایادتان است؟
آری درآن فیلم انسان هاواجنه متحدشدند(عوامل نظم نوین جهانی)وباکمک جادوگری ها(تعالیم کابالا وتسخیرمغزها)حلقه ی وسوسه برانگیز شیطان (نماداسلام)رادرشهری که ابتدادرآن ساخته شده بود(مکه)کناربرج خودشیطان(ساختمان ابراج البیت)ودیگرشیاطین(نعوذبالله ،مسلمانان)نابودکردند

حال همان برج بزرگ شیطان درکنارمسجدالحرام قدکشیده است
آنهاهیچ گاه نتوانستندبراسلام غلبه کنندحال می خواهندبدست خودشیطان ،اسلام رادرهمان جایی که ساخته شده است نابودکنند

درآخربگذاریداین پیام راباحدیثی ازپیامبرصلی الله وعلیه وآله وسلم نورانی کنم

«آن زمانی که خورشیدازبین دوشاخ شیطان طلوع کند،مژده بادکه قائم ماظهورخواهدکرد»
«...وبدانیدکه خدای شماتک چشمی نیست»

سلام
ممنون از شما جناب منتظر مطالب خوبی گذاشتید..اونم توی پست 33 عدد مقدس یاران شیطان:Kaf:

morteza313;197155 نوشت:
آنهاهیچ گاه نتوانستندبراسلام غلبه کنندحال می خواهندبدست خودشیطان ،اسلام رادرهمان جایی که ساخته شده است نابودکنند

تبر وقتی میخواد درختی رو قطع کنه،باید دسته ای همراهش باشه از جنس خود درخت...
برای نابودی اسلام دینی از جنس خود اسلام آوردند

برای سنی وهابیت را آوردند وبرای شیعه بهاییت..
برای نابودی حجاب ،حجابی از جنس خود چادر آوردند و به چادر ها و روسری ها مدل دادند..
باید مواظب باشیم مثل وهابیت و آل سعود دسته تبر شیطان نشیم..

مسائل مهمتر از این ها هم هست
اینقدر این تصاویر رو تبلیغ نکنید که خودتون هم یکی از مبلغین شیطان پرستی میشید
شاید هدفتان آشنایی دیگران باشد ولی به ترویج این عقاید کمک میکنید

سلام
و تشکر از مطالب مفیدی که گذاشتین
من که واقعا وحشت کردم:Ghamgin:یعنی چی اینا؟
یعنی کلا شیطان دست ما رو بسته؟
الان که این شاخ رو گذاشتن رو برج کنار مسجد الحرام،مگه خورشید تا روز افتتاح برج، طلوع نمیکنه؟؟؟؟؟
پس خدا چی؟دینمون اعتقاداتمون،اینکه خدا قدرت مطلقه...
هرچی اعتقاد داریم که اینجوری کشک شد :Ghamgin::Gig:
ما که امام زمان داریم؟
من واقعا از حرفاتون گیج شدم:Ghamgin::please:

mahdiya;197505 نوشت:
من واقعا از حرفاتون گیج شدم

به نام خدا
عرض سلام ودرود
و خداقوت
وعده حق پروردگارحتمی است
«وَ نُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ
الْوارِثِينَ»
انشاءالله

sunstar;197490 نوشت:
اینقدر این تصاویر رو تبلیغ نکنید که خودتون هم یکی از مبلغین شیطان پرستی میشید شاید هدفتان آشنایی دیگران باشد ولی به ترویج این عقاید کمک میکنید

ای بابا
یکی سؤال می پرسه که اون شاخ های ساختمان ابراج البیت چیست؟آیاشبیه همان هلال ماه نیست؟
من هم برای اثبات این قضیه که این نمادهاازمکاتب کفرآمیزگرفته شده است مجبورم یه سری عکس بذارم
تابه دوستان ثابت کنم این اون چیزی نیست که فکرمی کنندتاانشاالله اگه یه وقت کسی رفت حج ،همینطوربه خاطراُبُهت ساختمان بهش زُل نزنه وبدونه که این کارخودشیطانه تابه عظمت یک ساختمان دست سازبشر(آن هم شیطانی)هیجان زده بشه وازانرژی کعبه محروم بمونه
که این اتفاق(حواس پرت شدن ازکعبه) بسیارزیاد،ازحاجیان که ازسفرمقدسشان برگشتندگزارش شده

وبعدیکی دیگه می گه که این حرف هارونزنیدکه باعث تبلیغ شیطان پرستی می شه
خیلی جالبه

mahdiya;197505 نوشت:
پس خدا چی؟دینمون اعتقاداتمون،اینکه خدا قدرت مطلقه... هرچی اعتقاد داریم که اینجوری کشک شد ما که امام زمان داریم؟ من واقعا از حرفاتون گیج شدم

mahdiya;197505 نوشت:
یعنی کلا شیطان دست ما رو بسته؟

نه عزیز
شیطان رابربندگان خدا هیچ تسلطی نیست(آیه ی قرآن)
درسته که آنهادرتمام تقاطع خطوط دنیاساختمان شیطانی (Oblisk)برای ترویج امواج شیطانی ساخته اندوبوسیله ی گناهان بسیارزیادبشروبدعت های ادیان الهی به قول خودشان امواج پلیدشیطانی تمام دنیارا مانندتارعنکبوت(web)پوشانده است
ولی شیاطین بانهایت قدرتشان و باهروسیله ای که به کاربندندهیچ گاه نخواهندتوانست بردل اهل ایمان(مؤمنان واقعی)نفوذکنندوخودشیطان به این مسئله درهمان روزآغازین اقرار کرده است
البته دقت کنیدکه چی گفتم
گفتم اهل ایمان واقعی کسانی که دل هایشان مانندپاره ی آهن است ،نه ما(البته کسانی مثل من)
پس مابایدمراقب باشیم وبسیارهم مراقب باشیم
وبدانیم که ازاین دوران بسیارخطرناک آخرالزمان هرکسی سالم بیرون نمی آید
برخلاف حرف بعضی هابه نظرمن این مطالب بسیارهم مهم می باشد(حداقل برای بحث مهدویت)

دوستان من فقط کافیه کمی فکرکنیدکه این روزگاربدچرانصیب ماشد
ازماست که برماست
کسانی که اولین منجی خودرایاری کردند(بنی اسرائیل)ودنیایشان رابرای موعودشان برزمین کوبیدندحال قدرت دنیارابدست گرفتند(که این عدالت خداست)
وکسانی چون ماکه آن طور12منجیمان رایاری کردیم:Labkhand:
آن هم امام نه پیامبر
آن وقت پس همین است عاقبتمان
ناچاربه تقیه وخون دل خوردن هستیم

که این واقعیتی انکارناپذیراست
چه بخواهیدوچه نخواهید

mahdiya;197505 نوشت:
الان که این شاخ رو گذاشتن رو برج کنار مسجد الحرام،مگه خورشید تا روز افتتاح برج، طلوع نمیکنه؟؟؟؟؟

من منظورتان رانفهمیدم
قراره خورشیدازوسط آن دوشاخ طلوع کند

morteza313;197627 نوشت:
قراره خورشیدازوسط آن دوشاخ طلوع کند

حالا اينكه خورشيد 21دسامبر 2012 از وسط دوشاخ طلوع ميكند يه پيشبيني است يا با قوانين خاصي به اين نتيجه رسيدن؟؟

سلام علیکم

واقعا بابت مطالب مفید دوستان در اینجا و در تاپیک جایزه اسکار ممنون.باید این تاپیک ها رو جزو تاپیک های مهم سایت کرد تا همه بخونند و به راحتی به هرچیزی افتخار نکنند و راحت از کنار همه چیز نگذرند.

در یک مورد هنوز قانع نشدم.جناب بینا فرمودید:

bina88;140342 نوشت:

خوب ما شیعیان هم عدد 72 بینمون عدد مبارکی ست و نیازی به بیان علتش نیست . میشه کمی در این باره توضیح بدید.وقتی یک سری مسایل مشترک میشه بین دو تفکر و فرقه کمی شبه ایجاد میشه

راز گل سرخ;197636 نوشت:
حالا اينكه خورشيد 21دسامبر 2012 از وسط دوشاخ طلوع ميكند يه پيشبيني است يا با قوانين خاصي به اين نتيجه رسيدن؟؟

سلام
اگه یکی ازشمابه من یادبدیدکه چطوریه کلیپ روآپلودکنم ولینک دانلودش رادرتاپیک بگذارم بسیارممنون می شوم
اونطورمی تونم اون کلیپ هایی که توسط بردارانمان بوسیله ی برنامه ی starry nightهمین روثابت کردندرابرایتان بگذارم
باتشکر

maryam;197688 نوشت:
خوب ما شیعیان هم عدد 72 بینمون عدد مبارکی ست و نیازی به بیان علتش نیست . میشه کمی در این باره توضیح بدید.وقتی یک سری مسایل مشترک میشه بین دو تفکر و فرقه کمی شبه ایجاد میشه

فقط می بخشیددوستان اشتباه نکنن اسم شیطان 72 تانیست این 72نفرازاجنه ها از بزرگان شیاطین هستند(به روایتی فرزندان ابلیس)
که به خاطرهمین است که عددقدرت یهود72می باشد
خداونداینهارا،یعنی بزرگان شیاطین رابراحتی مسخرسلیمان کرد
طوری که آنهادرقل وزنجیربرای سلیمان ساختمان می ساختند
عهدسلیمان دوران ذلت شیاطین بود
به اصطلاح به این شیاطین بنا(Mason)می گفتند که تمام کفروفتنه های عالم به خاطراین ملعونین بود
که حال آنهاوطرفدارانشان هم چون عقده ی آزادی دارندمی گویند
نه ماهمیشه آزادبودیم وهمیشه هم آزاد هستیم ،یعنی آزادانه برای سلیمان ساختمان می ساختند
آنهاخودرابنای آزاد(Free Mason)نامیدند

واین راهم بگویم قرارنیست که هرچی برای اونامقدس باشه برای مابایدنحس باشه
اصلاً همه ی اعدادراخداخودش برای ما گذاشته است ونحس بودن یک عددمعنی ندارد
حالااونااینقدرنمادگراهستندبه ما هیچ ربطی نداره

چندهزارسال قبل ازمیلادمسیح کافران اجنه هایی که ادعای خدایی می کردندرامی پرستیدند
دربین این خدایان خدایی بزرگتردرسرزمین های مصر وبابل و...به عنوان خدای خورشید پرستیده می شد
این خدای خورشیدیک مادربودبه نام ایسیس که یه پسری به نام اُبیلیسک داشت که بدون هیچ پدری به دنیاآمده بود
که همه ی آنهاازالهه های بزرگ آن دوران بودند
این فقط افسانه ای بودکه شیاطین بین مردم بی سوادآن دوران رایج کرده بودند
پس خدامشتی محکم بردهان آنهازدوواقعاً جلوی چشم تمام خلایق پسری ازیک مادربدون هیچ پدربه نام عیسی را به دنیاآورد

و این 72شیطان بزرگ که قدمتش بسیاربسیارزیاداست وحتی درروایات ماهم آمده است
خوب شایدصحنه ی بزرگ وتأثیرگذارکربلا باآن 72انسان الهی مشتی بسیاربزرگ بردهان آنهابود

morteza313;197707 نوشت:
اگه یکی ازشمابه من یادبدیدکه چطوریه کلیپ روآپلودکنم ولینک دانلودش رادرتاپیک بگذارم بسیارممنون می شوم

زير متني كه ميخواهي نوشته ايي را ارسال كنيد نوشته صفحه پيشرفته !!! كليك كنيد !!! بعدش مديريت فايلهاي پيوست را كليك كنيد !!! بعد فايل را از كامپيوتر اپلود كنيد بقيه كارها خودش انجام ميشه

مثل وقتي كه ميخواهي يه عكس اپلود كنيد !!! هيچ فرقي نداره !!! احيانا اگر حجم فايل شما بيشتر از اندازه ايي بود كه پيغام خطا داد از سايتهاي ديگر اپلود كنيد بعد لينكش را بزاريد همانطور كه عكس اپلود ميكنيد

از اين سايتها ميتونيد استفاده كنيد براي اپلود
http://www.persiangig.com/

http://www.picofile.com/

موضوع قفل شده است