جمع بندی اهمیت معیار "قد" در ازدواج

تب‌های اولیه

91 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
اهمیت معیار "قد" در ازدواج

سلام خدمت دوستان
خواستگاری دارم که برای ازدواج به توافق رسیدیم (بعد از یک سال آشنایی و ارتباط - فامیل درجه یک هستیم و به خاطر شرایط کار و تحصیل، خانواده ها ترجیح دادن که فعلا قضیه رسمیت پیدا نکنه)
ملاک اصلیم هم اخلاق و ایمان بود که ایشون داشتن این موارد رو. از نظر ایشون هم بنده کاملا با معیارهاشون جور هستم و همه چی مقبوله. از اونجایی که من ظاهر و قد و هیکل برام اولویتی نداره اصلا درموردش هیچوقت فکر هم نکرده بودم و طبیعتا بحثی هم نشده بود. من قدم 170 و ایشون 169 هستن. البته از نظر ظاهری نامتناسب نیستیم (هردو لاغریم و من با اینکه قدم بلنده به نسبت، اما هیکلی و درشت نیستم) .
حالا بعد از این همه مدت خیلی اتفاقی بحث سر قد و اختلاف قد شد، و ایشون این جمله رو گفت : "دوس داشتم قدم ازت بلندتر باشه که دیگه نشد." ، گفتم پشیمونی؟ ناراحت شد و گفت: نه پشیمون چرا!
حالا به نظر شما:
1- این ملاک چقدر مهمه اصلا؟
2- با در نظر گرفتن علاقه و احترام زیادی که ایشون بهم داره، این موضوع میتونه بعدها روشون تاثیر بذاره؟ یا حتی روی من؟ چراکه این چند روز حرفشون فکرمو مشغول کرده.

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امین

سلام

این مسئله به طور کلی اهمیت چندانی ندارد؛ به خصوص که فقط اختلاف یک سانت است مگر اینکه شما یا نامزدتان روی آن زیادی حساس شوید. با این حال اگر ایشان روی این مسئله حساس است، این راهکارها می تواند در ایجاد رضایت خاطر ایشان راهگشا باشد:

1- از اطرافیان نظر سنجی کنید و نظر آنها را در مورد تناسب قدتان جویا شوید.

2- معمولا چنین ازدواج هایی کم نیست. لذا می توانید نظر افرادی که زن شوهر هم قد هستند یا حتی قد مرد کوتاهتر است را جویا شوید. بنده به شخصه تا به حال موردی ندیدم که بعد از ازدواج مرد یا زن از بزرگتر بودن قد همسر خود شکایت کند و بگوید این مسئله برای ما مشکل ساز شده مگر اینکه اختلاف قد آنها خیلی زیاد باشد که آن هم صرفا برای اوایل ازدواجشان بوده و بعد از مدتی عادی شده. بله در بعضی موارد زن به این مسئله توجه نداشته و کوتاه بودن قد همسرش را دستمایه ای برای سرنزش کردن او قرار داده که این مسئله کاملا به اخلاق و رفتار شما بستگی دارد.

3- تا حد امکان وقتی با هم بیرون می روید شما از کفش های پاشنه بلند استفاده نکنید و ایشان هم اگر برایش سخت نبود کفش هایی بپوشد که مقداری پاشنه دارد.

4- نوع رفتار شما در مقابل این مسئله خیلی مهم است لذا شما باید طوری رفتار کنید که این مسئله را خیلی بی اهمیت جلوه دهید و به هیچ وجه روی آن مانور ندهید. لذا اگر دیدید همسرتان دیگر در این باره چیزی نگفت حتی راهکارهای بالا را هم عملی نکنید.

4- توجه هر یک از شما به نقاط مثبت طرف مقابلتان کاری می کند که اصلا این مسئله را نبینید؛ چنانچه شما تا الان اینگونه بوده اید. بنابراین خوب دیدن و خوب بودن شما از هر جهت به این مسئله کمک خواهد کرد.

پیروز و سربلند

[=Times New Roman]هم قد منی..:Nishkhand:
.
شنیدم که بهتر اینه که پسر بلند تر باشه تا نقش تکیه گاه رو برای دختر بهتر بازی کنه..
.
ولی شما تقریبا هم قد هستین..نگران این چیزا نباش ، اصلا به چشم نمیاد..:ok:

از پاسختون ممنون.
خدا رو شکر من اصلا حساسیتی رو این موضوع ندارم و برام جالب بوده که تا الان حتی توجه خاصی بهش نکرده بودم.
بعد از اون روز هم که این بحث شد دیگه ایشونم در موردش حرف نزدن و کلا بحث سر این موضوع همون یه بار بود (البته تا الان).
دو مورد آخر رو واقعا قبول دارم و همیشه سعی ام همین بوده. (حساسین نشون ندادن رو چنین چیزایی و همیشه توجه و تمرکز روی نقاط مثبت همدیگه)
ممنون.

Im_Masoud.Freeman;606820 نوشت:
[=Times New Roman]هم قد منی..:Nishkhand:
.
شنیدم که بهتر اینه که پسر بلند تر باشه تا نقش تکیه گاه رو برای دختر بهتر بازی کنه..
.
ولی شما تقریبا هم قد هستین..نگران این چیزا نباش ، اصلا به چشم نمیاد..:ok:

خودم مشکلی ندارم اصلا، فقط نگرانیم به خاطر اینه که رو روحیه ایشون به عنوان یه مرد و داشتن روحیه تکیه گاه بودن تاثیر بذاره و فکرشونو مشغول کنه.

تقصیر ما نیس

پسرا خیلی قد کوتاه شدن Fool

من خودم قدم 168 با احتساب پاشنه کفش اکثرا 172 اینام :khandeh!:

بعد جامعه رو نگا میکنم آقایون همه ضایع قد کوتاه یا هم قدن Fool

شیر نمیخورن دیگه:Khandidan!:

venous;606825 نوشت:
خودم مشکلی ندارم اصلا، فقط نگرانیم به خاطر اینه که رو روحیه ایشون به عنوان یه مرد و داشتن روحیه تکیه گاه بودن تاثیر بذاره و فکرشونو مشغول کنه.

چقد مهربونیییییییییییییییییی:hamdel:

دوست خوبم اشکال نداره

کفش عروسیتو پاشنه تخت انتخاب کن

اصلا دیگه کفش پاشنه بلندو ( خیلی سخته خدایی من عاشق کفش پاشنه بلندم خودم ) ببوس بزار کنار

بعد مهم اینه که از نظر ظاهری و هیکل متناسبید

ایشالا خوشبخت بشی

[="Times New Roman"][="Black"]

venous;606825 نوشت:

عجب سوتی دادم.. :ghash:
.
من فکر کردم شما آقا هستین.. :ghash:
.
اینا اثرات خواب آلودگیه.. :shad:
.
تفاوت یک سانت اصلا به چشم نمیاد..شما اگر میخواین روحیشون حفظ بشه سعی کنید کمکش کنید اقتدار و هیبتش حفظ بشه..[/]

Miss Chadoriii;606829 نوشت:
چقد مهربونیییییییییییییییییی:hamdel:

دوست خوبم اشکال نداره

کفش عروسیتو پاشنه تخت انتخاب کن

اصلا دیگه کفش پاشنه بلندو ( خیلی سخته خدایی من عاشق کفش پاشنه بلندم خودم ) ببوس بزار کنار

بعد مهم اینه که از نظر ظاهری و هیکل متناسبید

ایشالا خوشبخت بشی

مرسی miss chadori عزیز :Gol:

سلام ...
بدبختی همینه دیگه ...

آقایون زور میزنن قدشون رو بلند نشون بدن ...
خانوما زور میزنن قدشون رو کوتاه نشون بدن ...

تا بگن این دو متناسب هستند ...

Im_Masoud.Freeman;606832 نوشت:
[=Times New Roman]
عجب سوتی دادم.. :ghash:
.
من فکر کردم شما آقا هستین.. :ghash:
.
اینا اثرات خواب آلودگیه.. :shad:
.
تفاوت یک سانت اصلا به چشم نمیاد..شما اگر میخواین روحیشون حفظ بشه سعی کنید کمکش کنید اقتدار و هیبتش حفظ بشه..

:khandeh!:
(عیب نداره، کسی ندید. شوخی )

چیکار کنم اقتدار و هیبتش حفظ بشه؟ بگم یه سیبیل خفن بذاره؟ :Nishkhand:

venous;606824 نوشت:
ایشونم ديگه در موردش حرف نزدن

يك عرض برادرانه

اگر مردي درمورد موضوعي حرف نميزند ، دليل بر اين نيست كه به آن فكر نميكند

البته الزامي هم نيست كه حتماً فكر كند ، اما شما جانب احتياط را رعايت كنيد

venous;606825 نوشت:
خودم مشکلی ندارم اصلا

بعدها ممكن است مسائلي پيش بيايد كه شما را هم درگير كند. مثلاً حرفهاي ديگران ، مقايسه شدن هم از طرف شما و هم همسر محترم و.....

قصد بنده نگران كردن شما نيست. فقط توجه دادن است. نكات كارشناس محترم عالي بود. بخصوص شمارهء 4
انشاالله موفق باشيد و براي بچه هاي اسك دين هم شيريني بفرستيد :Nishkhand:

مورد بوده یه آقایی که باهاشون صحبت میکردم قدشون 160 بوده ... و خیلی نااحت بودن ... بهشون پیشنهاد دادم شیر زرافه بخوردن ... در عرض 3 سه ماه اومده در درون همین سایت و گفته قدم شده 170 ...

ولی چه میکنه این شیره زرافه ...

venous;606836 نوشت:

مدل دامن لباس عروستم حتمن اسکارلتی بگیر

پفی باشه قشنگ

سرچ کن تو گوگل دامن اسکارلتی:khandeh!:

قدو کوتاهتر نشون مییده + واسه دخترای قد بلند بی نهایت برازنده و قشنگ میشه:ok:

Reza-D;606838 نوشت:
يك عرض برادرانه

اگر مردي درمورد موضوعي حرف نميزند ، دليل بر اين نيست كه به آن فكر نميكند

البته الزامي هم نيست كه حتماً فكر كند ، اما شما جانب احتياط را رعايت كنيد

بعدها ممكن است مسائلي پيش بيايد كه شما را هم درگير كند. مثلاً حرفهاي ديگران ، مقايسه شدن هم از طرف شما و هم همسر محترم و.....

قصد بنده نگران كردن شما نيست. فقط توجه دادن است. نكات كارشناس محترم عالي بود. بخصوص شمارهء 4
انشاالله موفق باشيد و براي بچه هاي اسك دين هم شيريني بفرستيد :Nishkhand:

با نظرتون موافقم. به خاطر همین مسایل این سوالو مطرح کردم و راهنمایی خواستم.
تو تاپیک اول دو سوالی که پرسیدم منظورم دقیقا همین نکات شما بود که کارشناس گرامی لطف کردن و راهنمایی کردن.

ممنون، شیرینی هم چشم. Smile

Miss Chadoriii;606843 نوشت:
مدل دامن لباس عروستم حتمن اسکارلتی بگیر

پفی باشه قشنگ

سرچ کن تو گوگل دامن اسکارلتی:khandeh!:

قدو کوتاهتر نشون مییده + واسه دخترای قد بلند بی نهایت برازنده و قشنگ میشه:ok:

چشم، مرسی از راهنمایی کاربردیتون :Cheshmak::Gol:

الهه خشم;606839 نوشت:
مورد بوده یه آقایی که باهاشون صحبت میکردم قدشون 160 بوده ... و خیلی نااحت بودن ... بهشون پیشنهاد دادم شیر زرافه بخوردن ... در عرض 3 سه ماه اومده در درون همین سایت و گفته قدم شده 170 ...

ولی چه میکنه این شیره زرافه ...

بسم الله! :Moteajeb!::Moteajeb!::Moteajeb!:

venous;606836 نوشت:

:Nishkhand:

با حالت نیاز و خواهش و تمنا ازش چیزی بخواید..جوری که حس کنه بهش نیاز دارید و نیازتون فقط به وسیله ی اون برطرف میشه..
.
بزارید حس کنه که برای شما یه مرد توانمند و مقتدر و با جذبه هست..این احساس رو با رفتارهاتون بهش القا کنید..[/]

Im_Masoud.Freeman;606851 نوشت:
[=Times New Roman]

با حالت نیاز و خواهش و تمنا ازش چیزی بخواید..جوری که حس کنه بهش نیاز دارید و نیازتون فقط به وسیله ی اون برطرف میشه..
.
بزارید حس کنه که برای شما یه مرد توانمند و مقتدر و با جذبه هست..این احساس رو با رفتارهاتون بهش القا کنید..

آره، واقعا اینجوری احساس خوشایندی بهش دست میده.
همین که میدونه من چقدر پاکی روح و درک و فهم بالاش و اخلاق و منشش رو قبول دارم، بهم آرامش میده و خیالمو راحت میکنه که به مسائل کم اهمیت توجهی نکنه.

Im_Masoud.Freeman;606851 نوشت:
[=Times New Roman]

.
بزارید حس کنه که برای شما یه مرد توانمند و مقتدر و با جذبه هست..این احساس رو با رفتارهاتون بهش القا کنید..

واقعا این سایت اطلاعات خوب و مفیدی در اختیارمون قرار میده ...
همین که میفهمیم آقایونی که قدشون کوتاه هستند چجوری فکر میکنند ...
و دوست دارند چگونه باهاشون رفتار بشه ... تا ناراحت نشن ... واقعا یک نعمتی هست که هر جایی نمیتونیم بدست بیاریم ...

ممنون ...

venous;606853 نوشت:
آره، واقعا اینجوری احساس خوشایندی بهش دست میده.
همین که میدونه من چقدر پاکی روح و درک و فهم بالاش و اخلاق و منشش رو قبول دارم، بهم آرامش میده و خیالمو راحت میکنه که به مسائل کم اهمیت توجهی نکنه.

من نمی دونم ایشون چجور روحیه ای دارند..
.
اگر از ضعف اعتماد به نفس رنج می برند و روحیشون شکننده هست همون راهکارهایی که گفتم صد در صد جواب میده..
.
ولی اگر اعتماد به نفس خوبی دارند نیازی نیست کار خاصی بکنید چون واسشون اهمیت زیادی نداره..[/]

Im_Masoud.Freeman;606867 نوشت:
[=Times New Roman]

من نمی دونم ایشون چجور روحیه ای دارند..
.
اگر از ضعف اعتماد به نفس رنج می برند و روحیشون شکننده هست همون راهکارهایی که گفتم صد در صد جواب میده..
.
ولی اگر اعتماد به نفس خوبی دارند نیازی نیست کار خاصی بکنید چون واسشون اهمیت زیادی نداره..

اعتماد به نفس بالایی دارند (تا حالا تو عمرتون آقا پسری رو دیدین که اعتماد به نفسش پایین باشه؟ :nishkand: ) و بسیار هم منطقی هستن.
امیدوارم.

venous;606873 نوشت:
اعتماد به نفس بالایی دارند (تا حالا تو عمرتون آقا پسری رو دیدین که اعتماد به نفسش پایین باشه؟ :nishkand: ) و بسیار هم منطقی هستن.
امیدوارم.

خوب پس حله..
.
اگر خدای نکرده حل نشد بفرستش خودم واسش کلاس خصوصی میزارم راهش میندازم..:ok:
.
فقط هزینتون یه مقدار زیاد میشه.. :Nishkhand:[/]

Im_Masoud.Freeman;606877 نوشت:
[=Times New Roman]
خوب پس حله..
.
اگر خدای نکرده حل نشد بفرستش خودم واسش کلاس خصوصی میزارم راهش میندازم..:ok:
.
فقط هزینتون یه مقدار زیاد میشه.. :Nishkhand:

تشکر ! :Nishkhand:

venous;606873 نوشت:
امیدوارم.

واقعا اعتماد به نفس چیزه خیلی مهمی برای یک آقا هست ...
برخی از آقایون حتی اونقدر اعتماد به نفس ندارن که یه عکس تمام قدی بگیرن ...
یا تو پروفایلشون بزارن ...

سلام . به نظر من اگه قد برای جفتتون یک فاکتور اساسی نیست فکر نکنم این هم قدی مشکل بیاره .
برخی ویژگی های فیزیکی اگه به دست نیاد تا سالها اعصاب خوردی میاره .
مثلا من خودم برام رنگ پوست یک فاکتور حیاتیه و اگه جور نشه سرخورده میشم ولی مثلا قد زیاد تاثیری روم نداره.
شما ببینید اگه شوهرتون روی قد حساسیت زیادی دارن یه کمی بیشتر مشاوره بگیرید چون ممکنه تا آخر عمر درگیر این فاکتور بشن.
راستی چند سال پیش یه جایی خوندم زوج هایی که اختلاف قد دارند توی رابطه لذت جنسی بیشتری میبرند...

Miss Chadoriii;606843 نوشت:
دامن اسکارلتی

بلدیا!

ما میریم تو مزون میگیم: ازینا میخوایم!!!! اسم نمیگیم!این قرتی بازیا چیه؟!:khandeh!:

الهه خشم;606861 نوشت:
واقعا این سایت اطلاعات خوب و مفیدی در اختیارمون قرار میده ...

تیکه بود؟!:Gig:

Im_Masoud.Freeman;606861 نوشت:
با حالت نیاز و خواهش و تمنا ازش چیزی بخواید.

بابا با خواهش و نیاز و تمنا(نشد با گریه ،التماس،من بمیرم،....) هم نخواستین اشکال نداره....فقط تو همه کاری نظرشونو بخواین تا همچین حسی پیدا کنند!

mohamad313;606893 نوشت:
سلام . به نظر من اگه قد برای جفتتون یک فاکتور اساسی نیست فکر نکنم این هم قدی مشکل بیاره .
برخی ویژگی های فیزیکی اگه به دست نیاد تا سالها اعصاب خوردی میاره .
مثلا من خودم برام رنگ پوست یک فاکتور حیاتیه و اگه جور نشه سرخورده میشم ولی مثلا قد زیاد تاثیری روم نداره.
شما ببینید اگه شوهرتون روی قد حساسیت زیادی دارن یه کمی بیشتر مشاوره بگیرید چون ممکنه تا آخر عمر درگیر این فاکتور بشن.
راستی چند سال پیش یه جایی خوندم زوج هایی که اختلاف قد دارند توی رابطه لذت جنسی بیشتری میبرند...

سلام، ممنون از نظرتون.
درسته، طبیعتا هر چیزی که حساسیت باشه روش، فکر آدمو بیشتر درگیر خودش میکنه.
با توجه به کنار هم گذاشتن نظر دوستان فک کنم مشاوره حضوری بریم بد نباشه.

یاس...;606899 نوشت:
بلدیا!

ما میریم تو مزون میگیم: ازینا میخوایم!!!! اسم نمیگیم!این قرتی بازیا چیه؟!:khandeh!:

مثل باباها بود جملتون. Lol

یاس...;606899 نوشت:
بلدیا!

علایق دخترونمو که نمیتونم سرکوب کنم خب:khandeh!:

ولی واقعا شب عروسیش فقط مهمه

هم اون شب میخوان اینا رو ببین کنار هم مقایسه کنن

مدل لباسش و آرایشش یه جوری باشه که با قد همسرش تناسب داشته باشه

دیگه به چشم هیچکس قدشون نا متناسب نمیاد

الهه خشم;606882 نوشت:

خوبه که

مرد باید زشت باشه اصلا

به قیافشم اعتماد به نفس نداشته باشه

وگرنه فک میکنه باید بره از حق و حقوقش ( همون 4 تا زن گرفتن ) استفاده کنه

[="Arial"]بسم رب الحیدر

سلام و ادب
قد اگه واسه خودتون مهم نیست و بعد از صحبتهایی که میکنید به این نتیجه میرسید که اهمیتی نداره مهم نیست حرف مردمم که علف هرزه
حس تکیه گاه بودن فقط به قد و هیکلو سیبیل نیست میتونه موقیت اجتماعی و حمایت و پشتی بانی کردن در همه جا و با فکر و اخلاق و زبان هم باشه

خودم تا یکی دو سال پیش دوست نداشتم زیاد قدم بلند بشه با اینکه اصلا ورزش نمیکنم و تغذیه چندان مقوی هم ندارم قدم ۱۷۶ هست ولی الان پشیمونم دوست داشتم بلندتر بودم
بنظرتون قدم خوبه نسبت به عموم جامعه و همسنای خودم که قدها بلندتر شده؟؟؟؟
لطف میکنید تو خصوصی یا پروفایلمنظرتونو بگید ممنون

اللهم عجل لولیک الفرج
یاعلی مدد

اخه خواهر عزیز ...چی بگم بهت...قد هم شد معیار؟؟؟؟؟؟؟ لا اله الی الله...تورو خدا ول کن این جنگولک بازیارو...ببین اخلاقش خوبه یا نه...اگه خوب بود بگیرش که شوهر قحطیه...
مزاح کردم.عذر میخوام

[="Olive"]

Miss Chadoriii;606908 نوشت:
خوبه که

مرد باید زشت باشه اصلا

به قیافشم اعتماد به نفس نداشته باشه

وگرنه فک میکنه باید بره از حق و حقوقش ( همون 4 تا زن گرفتن ) استفاده کنه

مرد کلا باید از زن زشت تر باشه... پسر خاله ی من خیلی خیلی خوشگله و تازگیا نامزد کرده هرجا میرن همه میگن سعید از عاطفه خوشگل تره....
راستی به نظر من مرد قد بلند باشه بهتره من خودم به شخصه دوس ندارم از بالا به شوهرم نگاه کنم..[/]

Miss Chadoriii;606908 نوشت:

من گذاشتم...
الان من اعتماد به نفس دارم یعنی؟
این حرفا چیه.
یه مرد غیرت داره! شاید دلش نخواد به عزیزش خیانت کنه...دوست نداره عکسشو هر دختری ببینه...افرین به مردایی که برای نشکوندن دل عزیزشون حتی تو محیط مجازی هم مراقبه میکنن.افرین!

[="Olive"]

40tobe;606928 نوشت:
اخه خواهر عزیز ...چی بگم بهت...قد هم شد معیار؟؟؟؟؟؟؟ لا اله الی الله...تورو خدا ول کن این جنگولک بازیارو...ببین اخلاقش خوبه یا نه...اگه خوب بود بگیرش که شوهر قحطیه...
مزاح کردم.عذر میخوام

برادر عزیز شما دوس داری وقتی با زنت داری صحبت میکنی بالا رو نگاه کنی یا وقتی تو اغوشش میگیری جاتون برعکس شه؟؟؟ قد مهمه همینطوری نظر ندید[/]

itak;606932 نوشت:
برادر عزیز شما دوس داری وقتی با زنت داری صحبت میکنی بالا رو نگاه کنی یا وقتی تو اغوشش میگیری جاتون برعکس شه؟؟؟ قد مهمه همینطوری نظر ندید

خیلی تفکرتون بچه گونست البته عذر میخوام...اگه این چیزا معیار باشه واویلا...چه ربطی داره اخه...خنده داره!! متاسفم برای تفکرات بچه گونتون...

[="Olive"]

40tobe;606935 نوشت:
خیلی تفکرتون بچه گونست البته عذر میخوام...اگه این چیزا معیار باشه واویلا...چه ربطی داره اخه...خنده داره!! متاسفم برای تفکرات بچه گونتون...

شما فک کن بچگونه اس.... .. اما من به شخصه نظرم اینه واسه من مهمه.... هرکی یچی رو دوس داره.... من دوس دارم به شوهرم از هر لحاظ تکیه کنم... چه از لحاظ معنوی جه از لحاظ قدی... دوس ندارم ملت مسخرم کنن بخاطر قد شوهرم....درسته حرف مردم واسم مهم نیس اما طاقت مسخره کردن رو ندارم[/]

itak;606938 نوشت:
شما فک کن بچگونه اس.... .. اما من به شخصه نظرم اینه واسه من مهمه.... هرکی یچی رو دوس داره.... من دوس دارم به شوهرم از هر لحاظ تکیه کنم... چه از لحاظ معنوی جه از لحاظ قدی... دوس ندارم ملت مسخرم کنن بخاطر قد شوهرم....درسته حرف مردم واسم مهم نیس اما طاقت مسخره کردن رو ندارم

امیدوارم در کنار همسرتون محشور بشین...
ارزوم اینه که خواهر و برادرای کشورم همه خوشبخت بشن.بحث من چیز دیگه ایه خواهرم.
موفق باشی

40tobe;606931 نوشت:

من گذاشتم...
الان من اعتماد به نفس دارم یعنی؟
این حرفا چیه.
یه مرد غیرت داره! شاید دلش نخواد به عزیزش خیانت کنه...دوست نداره عکسشو هر دختری ببینه...افرین به مردایی که برای نشکوندن دل عزیزشون حتی تو محیط مجازی هم مراقبه میکنن.افرین!

اینی که نقل قول کردینو من ننوشتم که:khandeh!:

Miss Chadoriii;606942 نوشت:
اینی که نقل قول کردینو من ننوشتم که

بابا تازه اومدم اسک دین وارد نیستم...الان دو باره که ضایع میشم:khaneh:

itak;606929 نوشت:

مرد کلا باید از زن زشت تر باشه... پسر خاله ی من خیلی خیلی خوشگله و تازگیا نامزد کرده هرجا میرن همه میگن سعید از عاطفه خوشگل تره....
راستی به نظر من مرد قد بلند باشه بهتره من خودم به شخصه دوس ندارم از بالا به شوهرم نگاه کنم..

دقیقن

آقایون توی این مسائل جنبه کافی رو ندارن

تا یه نفر بهشون 1 ثانیه گذری چشمش میوفته نگاه میکنه توهم جرج کلونی بودن برشون میداره:Khandidan!:

در مورد قد هم کاملا باهات موافقم

اصلا بچگونه نیس

خیلی مهمه خیلیییییییییییییییییی:ok:

[="Olive"]

Miss Chadoriii;606946 نوشت:

تا یه نفر بهشون 1 ثانیه گذری چشمش میوفته نگاه میکنه توهم جرج کلونی بودن برشون میداره

لایک داری گلی:hamdel::Gol:[/]

Miss Chadoriii;606828 نوشت:
تقصیر ما نیس

پسرا خیلی قد کوتاه شدن :|

پسرا قد کوتاه شدن؟!!!!
بر چه اساسی این حرفو میزنید..؟!
من خودم 184 رم, دوستانم تقریبا از
180 شروع میشن تا 205سانت...!
نسل امروز میانگین قدش راحت 10سانت بلندتره از نسل قبل...

دقیقن

تا یه نفر بهشون 1 ثانیه گذری چشمش میوفته نگاه میکنه توهم جرج کلونی بودن برشون میداره

درگیر این آقایونی شدم که مد نظر شمان...نسل اینا منقرش نشده هنوز..؟!

[=Times New Roman]

در مورد قد هم کاملا باهات موافقم

اصلا بچگونه نیس

خیلی مهمه خیلیییییییییییییییییی

به نظر من قد مرد باید بلندتر از زن باشه...البته 1 سانت که اصلا مهم نیست , حداثل 15-20 سانت باید بلدتر باشه که خانوم کفش پاشنه بلند پوشید هم قدش نرسه..!!!
زن هم نباید کوتاه باشه...بالای 170...

techies;606970 نوشت:
پسرا قد کوتاه شدن؟!!!!
بر چه اساسی این حرفو میزنید..؟!
من خودم 184 رم, دوستانم تقریبا از
180 شروع میشن تا 205سانت...!
نسل امروز میانگین قدش راحت 10سانت بلندتره از نسل قبل...

بر اساس آقایون جامعه Fool

ما هم خانوادگی بلند قدیم

من خودم 168 ام

برادرم از پدرمم بلندتره بزنم به تخته:khandeh!: 192 ماشالا :ok:

ولی به غیر آقایون خانوادمون

هر کیو من تو دانشگاه و خیابون و اینا دیدم

اکثرا متوسط رو به پایین بودن

خیلی کوتاهن همه Fool

Miss Chadoriii;606973 نوشت:
بر اساس آقایون جامعه Fool

ما هم خانوادگی بلند قدیم

من خودم 168 ام

برادرم از پدرمم بلندتره بزنم به تخته 192 ماشالا

ولی به غیر آقایون خانوادمون

هر کیو من تو دانشگاه و خیابون و اینا دیدم

اکثرا متوسط رو به پایین بودن

خیلی کوتاهن همه :|

دختر عمه من 175جه قدش...یعنی عالی, بهترین قد برا یه دختر...ازین بالاتر دیگه میشه نردبون...
بهترین قد برا پسر 188ته...بالاتر ازون میشه نردبون...پسری که دختر دستشو بلند کنه, دستش به صورتش نرسه رو باید به عنوان تیر چراغ برق ازش استفاده کرد...
حالا من نمیدونم شما تو کدوم شهر زندگی میکنی ولی الان قد پسرا اکثرا بالای 178ته...

[="Olive"]

techies;606971 نوشت:
به نظر من قد مرد باید بلندتر از زن باشه...البته 1 سانت که اصلا مهم نیست , حداثل 15-20 سانت باید بلدتر باشه که خانوم کفش پاشنه بلند پوشید هم قدش نرسه..!!!
زن هم نباید کوتاه باشه...بالای 170...

دقیقا مرد کمش باید از ادم 15،20 سانت بلندتر باشه....زنم زیادی کوتاه نباشه از 165 تاا 170 خوبه[/]

techies;606976 نوشت:
دختر عمه من 175جه قدش...یعنی عالی, بهترین قد برا یه دختر...ازین بالاتر دیگه میشه نردبون...
بهترین قد برا پسر 188ته...بالاتر ازون میشه نردبون...پسری که دختر دستشو بلند کنه, دستش به صورتش نرسه رو باید به عنوان تیر چراغ برق ازش استفاده کرد...
حالا من نمیدونم شما تو کدوم شهر زندگی میکنی ولی الان قد پسرا اکثرا بالای 178ته...

نچ

175 خیلی بلنده

5 سانت پاشنه کفش حداقل میشه 180

خیلی بلنده :Khandidan!:

موضوع قفل شده است