یک شبهه ی وهابی

تب‌های اولیه

35 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
یک شبهه ی وهابی

به نام او

با سلام خدمت عزیزان :

من در این پست می خواهم یک شبهه ی وهابی را طرح کنم ( که جوابش را خودم می دانم ) و بعد هر کسی که جواب کامل را داد 50 صلوات برای او در نظر دیده شده .
ولی اگر پیشنهاد خوبی برای رفع این شبهه داد 20 صلوات برای او در نظر دیده شده و در آخر می توانیم به نتایجی برسیم و بعد که دوستان جواب را دادند می رویم سراغ یک شبهه ی دیگر و بعد می توانیم خیلی از شبهه ها را از بین ببریم و ریشه ی اعتقاداتمان را قوی کنیم.

با تشکر از شما که با ما به تفکر پرداخته می شوید.

به نام او

سلام به شما عزیزان :

این هم قولی که به شما داده بودم :
شبهه : یک وهابی می گوید Sad شما که در نماز بر مهر سجده می کنید پس بت پرستید چون بر خاک سجده می کنید .))

لطفا با هم هم فکری کنید .

منبع : سخنرانی استاد دانشمند :Narahat az:

بنام او
بادرود و سلام و صلوات برمحمد{ص} وخاندان او.
موضوع جالبي را مطرح نموديد..چون من تابحال نميدانستم كه غيرشيعه برمهرسجده نميكنند..بنابراين سوالم اين است كه مگر اين عزيزان برچه سجده ميكنند ؟ واقعا برايم جالب است بدانم..حداقل ما برروي يك چيزسجده ميكنيم بنام مهر..ولي آنان ؟؟
باتشكر.

به نام او

آرينه بابا;240258 نوشت:
بنام او
موضوع جالبي را مطرح نموديد..چون من تابحال نميدانستم كه غيرشيعه برمهرسجده نميكنند..بنابراين سوالم اين است كه مگر اين عزيزان برچه سجده ميكنند ؟ واقعا برايم جالب است بدانم..حداقل ما برروي يك چيزسجده ميكنيم بنام مهر..ولي آنان ؟؟
باتشكر.

بله مشکل ما هم همین است که آن ها خودشان را خوب می دانند و مثلا آن ها فتوا دادند که اگر جا نبود سجده کنی می توانی بر روی کمر نماز گذار جلویت سجده کنی.

به نام او

آرينه بابا;240258 نوشت:
بنام او
باتشكر.

20 صلوات برای شما جواب کامل را ندادید ولی خوب با سوال به سوال آن ها پاسخ دادید
:Hedye::Hedye::Hedye::Hedye::Hedye::Hedye:

باید گفت که یکی از واجبات نماز ، سجده بر خاک مطهر و پاک است...
و باید اضافه کنم که چون همه جا و به راحتی خاک طیب و طاهر پیدا نمی شود ، ما پیروان مذهب حق شیعه تکه ای از خاک خشک شده ی پاک رو با خودمون حمل میکنیم یا نگه میداریم تا موقع نماز ازش استفاده کنیم و سجده هامون بر خاک طاهر باشه...
وگر نه در غیر اینصورت اگر در جاهای دیگر به خاک پاکی دسترسی داشته باشیم ، مجازیم که از مهر استفاده نکنیم...
در پناه مهدی عج...

به نام او

monjigraphic;240364 نوشت:
باید گفت که یکی از واجبات نماز ، سجده بر خاک مطهر و پاک است...
و باید اضافه کنم که چون همه جا و به راحتی خاک طیب و طاهر پیدا نمی شود ، ما پیروان مذهب حق شیعه تکه ای از خاک خشک شده ی پاک رو با خودمون حمل میکنیم یا نگه میداریم تا موقع نماز ازش استفاده کنیم و سجده هامون بر خاک طاهر باشه...
وگر نه در غیر اینصورت اگر در جاهای دیگر به خاک پاکی دسترسی داشته باشیم ، مجازیم که از مهر استفاده نکنیم...
در پناه مهدی عج...

بله حرف شما بسیار درست است ولی مشکل ما این است که آن ها این ها را هم قبول ندارند و کلا دینی هستند که دیگر محققان فراماسونری به این نتیجه رسیده اند که این فرقه از طرف غربی ها به راه انداخته شده

به نام او

monjigraphic;240364 نوشت:
[=arial]باید گفت که یکی از واجبات نماز ، سجده بر خاک مطهر و پاک است...
[=arial]و باید اضافه کنم که چون همه جا و به راحتی خاک طیب و طاهر پیدا نمی شود ، ما پیروان مذهب حق شیعه تکه ای از خاک خشک شده ی پاک رو با خودمون حمل میکنیم یا نگه میداریم تا موقع نماز ازش استفاده کنیم و سجده هامون بر خاک طاهر باشه...
[=arial]وگر نه در غیر اینصورت اگر در جاهای دیگر به خاک پاکی دسترسی داشته باشیم ، مجازیم که از مهر استفاده نکنیم...
[=arial]در پناه مهدی عج...

برای جواب بسیار قشنگ و فقهی تان 35 صلوات را تقدیم شما و عاشق امام خمینی ( ره ) می کنیم
ممنون که بحث ما را با دست نوشته تان زیبا کردید
:Hedye::Hedye::Hedye::Hedye::Hedye:

عصا;240191 نوشت:
به نام او

سلام به شما عزیزان :

شبهه : یک وهابی می گوید Sad شما که در نماز بر مهر سجده می کنید پس بت پرستید چون بر خاک سجده می کنید .))

منبع : سخنرانی استاد دانشمند :narahat az:

با سلام
در مورد سجده کردن باید توجه داشت که خود پیامبر ص بر هرچیزی سجده نمی کردند همانطور که براردان اهل سنت هم به این مسئله اذعان دارند و این که ما بر مهر سجده می کنیم برای خدا نه این که برای مهر سجده کرده باشیم.
و این مطلب را هم باید در نظر داشت که ما در نماز خواندن مختار نیستیم که هر طوری که خواستیم نماز بخوانیم بلکه باید همانطور که پیامبر ص و ائمه نماز می خواندند نماز بخوانیم همانطور که در حدیث نبوی ص این مطلب اینگونه وارد شده که « صلو کما رایتمونی اصلی»
پس الگوی اصلی ما در این مورد پیامبر ص است که حالا باید دید ایشان چگونه نماز می خواندند
پيامبر اكرم فرموده است: زمين براي من سجده گاه و ماية طهارت قرار داده شده است.
به نقل تاريخ و احاديث:
سجده گاه پيامبر از اشيائي كه سجده بر آنها صحيح است مفروش بوده و پيامبر هرگز مهري كه الان در ميان ما معمول است نداشته و در زمان رسول اكرم نيز سجده بر زمين و يا روي چيزي كه سجده بر آنها صحيح است انجام مي گرفته است. ولي در زمان بعضي از ائمه سجده بر تربت سيد الشهداء (ع) رواج يافت. لذا امام صادق ـ عليه السلام ـ سجده بر تربت حضرت سيد الشهداء را كه همواره همراه خود داشت، ترجيح مي داد. علامه اميني تمام روايات شش كتاب معتبر اهل سنت را جمع نموده و در سه گروه دسته بندي كرده است. از مجموع آنها چند نكته استفاده مي شود:
1. رسول خدا(ص) و اصحابش به خاك يا ريگ سجده مي كرده اند. 2. رسول خدا هرگز روي فرشهايي كه در زمان ما وجود دارد سجده نكرده است، و گرنه در تاريخ و احاديث منعكس مي شد. بيهقي، يكي از دانشمندان اهل سنت، نقل مي كند: رسول خدا حصيري داشتند كه روي آن نماز مي گزارد. در سفر و حضر آن را همراه خود داشت و مي فرمود چقدر نيكو است اين حصير! و عايشه مي گويد: پيامبر حصيري داشتند كه هنگام نماز و بر آن نماز مي خواندند و شبها آن را زير سر خود مي نهادند.

پس مهر هم چيزي، جز مقداري خاك تميز نيست كه در مكانهايي كه به خاك و چيزهايي كه سجده بر آنها صحيح است دست رسي ممكن، نباشد، بر آن سجده مي كنند. مراجع تقليد هرگز نگفته اند: بايد سجده بر مهر باشد. بلكه فرموده اند: بر زمين و تمام علفهائي كه از زمين مي رويد و خوراك و پوشاك انسان نيست سجده جايز است. و پيامبر(ص) در حال خواندن نماز، هرگز دستها را بر روي همديگر قرار نمي دادند و از مهري كه الآن در زمان ما رايج است، استفاده نكرده است. بلكه پيشاني را زمين و چيزهايي كه سجده بر آنها صحيح است، مي گذاشتند.

امام صادق ع در حدیثی می فرماید:
چون سجود عبارت از خضوع در برابر خدا ـ جل جلاله ـ مي باشد لذا سزاوار نيست كه اين خضوع در برابر خدا بر اموري واقع شود كه معبود دنيا پرستان مي باشند. دنيا پرستان، بنده و عبد خوردني ها، پوشيدني ها، جواهرات و امثال آن ها هستند و بر سجده كننده در برابر خدا سزاوار نيست كه بر معبود دنيا پرستان سجده كنند و پيشاني اش را بر آن ها بگذارد و سجده بر زمين رساتر در تواضع و خضوع در برابر خدا مي باشد.

به نام او

در قسمت اول جوابتان به جواب اصلی بسیار نزدیک شده بودید ولی در قسمت احادیث آن ها خدا را فقط قبول دارند و حتی می گویند قرآن کفر است

به نام او

برای جواب عالی تان 40 صلوات در نظر دیدم که به جسم و روح پاکتان تقدیم می کنم
:Hedye::Moteajeb!:

عصا;240191 نوشت:
به نام او

سلام به شما عزیزان :

:Narahat az:

با سلام و عرض ادب
البته اين اشكال تنها اشكال وهابيان نيست. البته محل اشکال نیز بر روي هر مهري نیست بلكه بر «مهر كربلا مخصوصا زمانی که اسم امام حسین علیه السلام بر آن نقش بسته باشد» که می گویند چنین امری شرک است.
بحث سجده بر خاک و خاک کربلادر این پست مورد بررسی قرار گرفته مطالعه بفرمائید سوالی بود بیان بفرمائید.

این این پست هم از زاویه ای دیگر به موضوع پرداخته شده.

موفق باشید.

میدانیم که هدف از سجده فروتنی در برابر خداست،پس سجده بر روی مهر شرک و بت پرستی نسیت،زیرا بر مهر به عنوان مهر بودن سجده نمیکنیم و اگر به فرض محال معتقد باشیم که مهر العیاذ بلله خداست ، میبایست برای آن سجده کنیم، و نه بر آن،چرا که پرستش کننده ، بر خدای خویش سجده نکرده،بلکه برای او سجده میکند...

به نام او

صدرا;240379 نوشت:
با سلام و عرض ادب
البته اين اشكال تنها اشكال وهابيان نيست. البته محل اشکال نیز بر روي هر مهري نیست بلكه بر «مهر كربلا مخصوصا زمانی که اسم امام حسین علیه السلام بر آن نقش بسته باشد» که می گویند چنین امری شرک است.
بحث سجده بر خاک و خاک کربلادر این پست مورد بررسی قرار گرفته مطالعه بفرمائید سوالی بود بیان بفرمائید.

این این پست هم از زاویه ای دیگر به موضوع پرداخته شده.

موفق باشید.

با تشکر از راهنمایی های بسیار زیاد شما 35 صلوات ناقابل برای پاسخ گویی دقیق شما

تمام مهر ها هم نوشته ندارند و البته بر بعضی از مهر ها نوشته ای است که نشان میدهد از خاک کربلا تهیه شده است ، آیا این کار شرک است؟؟؟یا اینکه این نوشته سبب عدم جواز سجده بر آن میشود؟؟؟اصلا چنین چیزی نیست!!!
حال اینکه چرا بر تربت سجده میکنیم اینست که ویژگی خاصی نسبت به دیگر خاک ها دارد:
امام صادق علیه السلام:سجده بر تربت حسین علیه السلام هفت حجاب (آسمان) را میشکافد
مصباح المتهجد،ص 734

به نام او

monjigraphic;240380 نوشت:
میدانیم که هدف از سجده فروتنی در برابر خداست،پس سجده بر روی مهر شرک و بت پرستی نسیت،زیرا بر مهر به عنوان مهر بودن سجده نمیکنیم و اگر به فرض محال معتقد باشیم که مهر العیاذ بلله خداست ، میبایست برای آن سجده کنیم، و نه بر آن،چرا که پرستش کننده ، بر خدای خویش سجده نکرده،بلکه برای او سجده میکند...

دقیقا جواب صحیح همین است ما بر مهر سجده می کنیم آن ها برای بت سجده می کنند
50 صلوات همانطور که قولش را داده بودم

عصا;240383 نوشت:

آقا یا علی ع
در پناه مهدی عج...:Gol:

به نام او

سلام به تمام عزیزان :

با این که جواب اصلی معلوم شد ولی باز هم نظر های خود را مطرح کنید تا راه کار های خوب برای رفع شبهه بدانیم

بدن انسان هم امواج مغناطيسي از خودش ساطع مي كنه و اين امواج بايد از يك طريق از بدن خارج بشن . يكي از دلايلي كه گفته مي شه كه استفاده از موبايل به بدن آسيب مي رسونه همين تداخل امواج مغناطيسي هست و اما خداي ما براي سلامتي ما در اين قسمت هم راهكاري داده
وقتي يه نصاب وسيله برقي يه وسيله رو نصب مي كنه حتما يه سيم ارت هم به اون نصب مي كنه و يك سرشو روي زمين و خاك مي ذاره كه بار اضافي از اين طريق خارج بشه و بهترين زميني كه رسانا نباشه همون خاك و سنگ و ... است
و به همين علت هم ما بر خاك سجده مي كنيم تا انرژي هاي منفي بدن ما از اين طريق خارج بشن . من خودم يه مدت كلاسهاي متافيزيك رفتم و استاد مي گفت اين كه سفارش شده طولاني سجده كنيد خيلي خيلي خيلي در خروج انرژي هاي منفي از بدن نقش اساسي داره و همچنين باعث باز شدن چشم سوم به مرور زمان مي شه و باعث تعادل چاكراها مي شه بخصوص در صورت خوندن يه ذكر
حتي براي تنظيم آهن بدن سفارش شده كه رو به قبله بخوابيم و همه اينها ثابت مي كنه كه ظريف تري احكام ما حتما فلسفه زيبايي در خودش پنهان داره

شاهزاده خانم;240425 نوشت:
بدن انسان هم امواج مغناطيسي از خودش ساطع مي كنه و اين امواج بايد از يك طريق از بدن خارج بشن . يكي از دلايلي كه گفته مي شه كه استفاده از موبايل به بدن آسيب مي رسونه همين تداخل امواج مغناطيسي هست و اما خداي ما براي سلامتي ما در اين قسمت هم راهكاري داده وقتي يه نصاب وسيله برقي يه وسيله رو نصب مي كنه حتما يه سيم ارت هم به اون نصب مي كنه و يك سرشو روي زمين و خاك مي ذاره كه بار اضافي از اين طريق خارج بشه و بهترين زميني كه رسانا نباشه همون خاك و سنگ و ... است و به همين علت هم ما بر خاك سجده مي كنيم تا انرژي هاي منفي بدن ما از اين طريق خارج بشن . من خودم يه مدت كلاسهاي متافيزيك رفتم و استاد مي گفت اين كه سفارش شده طولاني سجده كنيد خيلي خيلي خيلي در خروج انرژي هاي منفي از بدن نقش اساسي داره و همچنين باعث باز شدن چشم سوم به مرور زمان مي شه و باعث تعادل چاكراها مي شه بخصوص در صورت خوندن يه ذكر حتي براي تنظيم آهن بدن سفارش شده كه رو به قبله بخوابيم و همه اينها ثابت مي كنه كه ظريف تري احكام ما حتما فلسفه زيبايي در خودش پنهان داره

خانم اینکه بدتر شد که...
یعنی ما برای این رو خاک سجده میکنیم که امواج منفیمون بره بیرون؟؟!؟!؟؟!؟
نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه!!!!
قصد ما از سجده فقط باید برای خدا باشد،اینکه به وهابیت خبیث بگوییم به خاطر اینکه امواجمان دفع شود سجده میکنیم ، حکم کفر میدهند به ما!!!
این جوابش نیست!!!

با سلام

دور افتادن از حقیقت نتیجه اش همین است ! اگر وهابیون دقت کنند که ابلیس بر آدم خاکی سجده نکرد آنگاه فلسفه سجده بر خاک را میبابند ضمن اینکه در اخبار صحیح خودشان هم سجده بر خاک لازم دانسته شده اما در نظر بعضی فرق ایشان سجده بر مدفوع هم صحیح است !

sojood.doc بگفته رسول خدا (ص) سجده برزمين وخاك و آنچه از زمين است صحيح است

sojkarbala.doc شبهات مريوط به سجده بر تربت كربلاي معلي و جواب

sojbartorbat.doc سجده و خضوع بر آستان حضرت حق؛جلت عظمته ومسأله شر ك

من توجيه علميش رو نوشتم

شاهزاده خانم;240451 نوشت:

سلام
ببخشید
داریم جواب شبهه ی یه وهابی زبون نفهم رو میدیم
اینا حرف خدا حالیشون نمیشه،چه برسه مسائل علمی رو بفهمن!!!:ok:

این قیاس و استدلال باطل است و بنده به شما ثابت می کنم.

این که اگر شیعه به خاک یا سنگ (مهر) سر می گذارد و به خدا سجده می کند، مبنای استدلال وهابیت باشد بر شرک شیعه،
پس وهابیت که به خاکی عظیم تر و سنگی بزرگتر که همان کره زمین است سر می گذارد و سجده می کند، مشرک تر است!

پس وهابیت که شیعه را مشرک می داند بواسطه سر گذاشتن به خاک یا سنگ، چون کره زمین از مهر بزرگتر است، پس شرک وهابیت از شرک شیعه بزرگتر است!

این نتیجه باطل از قیاس باطل وهابیت به جا می ماند.

اگر این جماعت وهابی حرف خودشان را قبول داشته باشند بر اساس این استدلال فاسد، پس باید هنگام سجده سر را بر زمین نگذارند اصلاً!
یعنی سر بر هوا گذاشته و سجده کنند!
و چون هوا از گازهایی مثل اکسیژن و هیدروژن و نیتروژن و... تشکیل شده، پس اینبار این جماعت مشرک هستند و شرک ایشان از این است که سر بر « گاز » (هوا) گذاشته اند و بر هوا سجده می کنند.

از این نوع قیاس باطل نتیجه این می شود که کلاً اگر انسان سجده نماید، لاجرم ماده ای در مقابل پیشانی او قرار می گیرد، پس مبنای شرک آن انسان همان ماده ای می شود که هنگام سجده، پیشانی خود را بر روی آن قرار داده!
و این استدلال باطل است. زیرا خداوند متعال هم از این موضوع باخبر بوده است، که هنگام سجده پیشانی انسان به طور قطع با مواد تماس پیدا خواهد کرد، پس چرا امر به سجده فرموده است؟!
پس بوسیله این استدلال فاسد وهابیت، خداوند تبارک و تعالی نعوذبالله دعوت به شرک کرده است!

پس چون خداوند عزوجل انسان را به شرک دعوت نکرده، پس سجده بر خاک یا سنگ دلیل شرک نمی تواند باشد.

این جواب وهابیت نادان است.

یا علی

با سلام

اصلا به این جماعت نادان بگو که پس خدا هم مشرک است که فرمود : بیتی : یعنی خانه من ، مگر خدا خانه دارد که باید بطرف کعبه نماز بخوانیم .؟!

پس حج و طواف و سعی هم اعمالی شرک آمیز است چون کعبه و صفا و مروه هم غیر خدا هستند !!!!!!

درسته حق با شماست

شما مناسک عجیب این احمق هارو نگاه کنید به همه چیز پی حواهید برد...

دانلود مناسک عجیب وهابیت خبیث

آخر خنده است

:ghash::ghash::ghash::ghash::shad::shad::shad:
:Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!:
انگار گروهی دارند مثل سگ پارس میکنند
حتما ببینید

به نام او

شاهزاده خانم;240425 نوشت:
بدن انسان هم امواج مغناطيسي از خودش ساطع مي كنه و اين امواج بايد از يك طريق از بدن خارج بشن . يكي از دلايلي كه گفته مي شه كه استفاده از موبايل به بدن آسيب مي رسونه همين تداخل امواج مغناطيسي هست و اما خداي ما براي سلامتي ما در اين قسمت هم راهكاري داده
وقتي يه نصاب وسيله برقي يه وسيله رو نصب مي كنه حتما يه سيم ارت هم به اون نصب مي كنه و يك سرشو روي زمين و خاك مي ذاره كه بار اضافي از اين طريق خارج بشه و بهترين زميني كه رسانا نباشه همون خاك و سنگ و ... است
و به همين علت هم ما بر خاك سجده مي كنيم تا انرژي هاي منفي بدن ما از اين طريق خارج بشن . من خودم يه مدت كلاسهاي متافيزيك رفتم و استاد مي گفت اين كه سفارش شده طولاني سجده كنيد خيلي خيلي خيلي در خروج انرژي هاي منفي از بدن نقش اساسي داره و همچنين باعث باز شدن چشم سوم به مرور زمان مي شه و باعث تعادل چاكراها مي شه بخصوص در صورت خوندن يه ذكر
حتي براي تنظيم آهن بدن سفارش شده كه رو به قبله بخوابيم و همه اينها ثابت مي كنه كه ظريف تري احكام ما حتما فلسفه زيبايي در خودش پنهان داره

بچه ها لطفا از نظر علمی نگویید چون این ها تجربی هست بیایید از نظر عقل بررسی کنسم برای جواب قشنگتان 20 صلوات در نظر دیده شده.
:Hedye::Hedye::Hedye::Hedye::Hedye::Hedye::Hedye::Hedye::Hedye::Hedye:

به نام او

ناصر یوسف نژاد;240456 نوشت:
این قیاس و استدلال باطل است و بنده به شما ثابت می کنم.

این که اگر شیعه به خاک یا سنگ (مهر) سر می گذارد و به خدا سجده می کند، مبنای استدلال وهابیت باشد بر شرک شیعه،
پس وهابیت که به خاکی عظیم تر و سنگی بزرگتر که همان کره زمین است سر می گذارد و سجده می کند، مشرک تر است!

پس وهابیت که شیعه را مشرک می داند بواسطه سر گذاشتن به خاک یا سنگ، چون کره زمین از مهر بزرگتر است، پس شرک وهابیت از شرک شیعه بزرگتر است!

این نتیجه باطل از قیاس باطل وهابیت به جا می ماند.

اگر این جماعت وهابی حرف خودشان را قبول داشته باشند بر اساس این استدلال فاسد، پس باید هنگام سجده سر را بر زمین نگذارند اصلاً!
یعنی سر بر هوا گذاشته و سجده کنند!
و چون هوا از گازهایی مثل اکسیژن و هیدروژن و نیتروژن و... تشکیل شده، پس اینبار این جماعت مشرک هستند و شرک ایشان از این است که سر بر « گاز » (هوا) گذاشته اند و بر هوا سجده می کنند.

از این نوع قیاس باطل نتیجه این می شود که کلاً اگر انسان سجده نماید، لاجرم ماده ای در مقابل پیشانی او قرار می گیرد، پس مبنای شرک آن انسان همان ماده ای می شود که هنگام سجده، پیشانی خود را بر روی آن قرار داده!
و این استدلال باطل است. زیرا خداوند متعال هم از این موضوع باخبر بوده است، که هنگام سجده پیشانی انسان به طور قطع با مواد تماس پیدا خواهد کرد، پس چرا امر به سجده فرموده است؟!
پس بوسیله این استدلال فاسد وهابیت، خداوند تبارک و تعالی نعوذبالله دعوت به شرک کرده است!

پس چون خداوند عزوجل انسان را به شرک دعوت نکرده، پس سجده بر خاک یا سنگ دلیل شرک نمی تواند باشد.

این جواب وهابیت نادان است.

یا علی

واقعا جواب عالی بود و برای شما 50 صلوات در نظر دیده شده .
:Hedye::Hedye::Hedye::Hedye::Hedye::Hedye::Hedye:
این جوری دیگر نمی توانند بهانه بیاورند و با همان زبان خودشان با زبانشان با آن ها صحبت می کنید

به نام او

خیر البریه;240458 نوشت:
با سلام

اصلا به این جماعت نادان بگو که پس خدا هم مشرک است که فرمود : بیتی : یعنی خانه من ، مگر خدا خانه دارد که باید بطرف کعبه نماز بخوانیم .؟!

پس حج و طواف و سعی هم اعمالی شرک آمیز است چون کعبه و صفا و مروه هم غیر خدا هستند !!!!!!

مشکل ما هم همین است که آن ها قرآن و حرف های خدا را قبول ندارند می گوید خدا وجود دارد ولی چیزی نگفته است.

این هم کلیپ سجده ی وهابیون خبیث
دانلود

بنام او كه كاملترين است
باتشكرازشما {عصا}كه بموقع نتوانستم پاسخ دهم و تشكر ازحق گو بدليل روشنگري و راهنمايي..

آرينه بابا;244777 نوشت:
بنام او كه كاملترين است
باتشكرازشما {عصا}كه بموقع نتوانستم پاسخ دهم و تشكر ازحق گو بدليل روشنگري و راهنمايي..

ممنون ما وظیفه مان این است که برادرانمان را راهنمایی کنیم و به هم در راه کمال کمک کنیم

با سلام
باید به این دشمنان خدا گفت اگر سجده به مهر، بت پرستی هست، پس طواف کعبه هم طواف چند عدد سنگه اون هم بت پرستی می شه.
اگر گفتن طواف درست نیست، در جواب می گیم از کجا چنین حرفی می زنید؟ به پیامبری محمد(ص) معتقدید یا معتقد نیستید؟ اگر معتقدید که حضرت طواف رو انجام می داده، اگر معتقد نیستید،
پس نعوذ بالله کسی دینی ارائه نداده و پیامبری از طرف خدایی نیامده نگرانی برا بت پرستی هم نگرانیه کاذبیه، خوش باشید.

موضوع قفل شده است