جمع بندی استفاده از اینترنت دیگران

تب‌های اولیه

13 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
استفاده از اینترنت دیگران

سلام و عرض ادب

بنده یه روز که میخواستم وارد اینترنت شوم ندانسته و نخواسته وارد اکانت دیگری شدم (نمیدونم چه طور شد اینطور شد) و بدون اینکه خودم خبر داشته باشم از اینترنت دیگری(که نمیدونم و معلوم نیست برای چه کسی بود ) چند ساعتی را استفاده کردم و بعدها توسط یکی از دوستان بزرگوارم متوجه شدم که به اینترنت خودم وصل نیستم و دارم از اینترنت دیگری استفاده می کنم .
با توجه به این موضوع،وظیفه بنده که از اینترنت دیگران استفاده کردم چیست؟
مرجع:آیت الله خامنه ای (حفظه تعالی):Gol:

برچسب: 

با نام الله

کارشناس بحث: استاد نور

باغ بهشت;474139 نوشت:
سلام و عرض ادب

بنده یه روز که میخواستم وارد اینترنت شوم ندانسته و نخواسته وارد اکانت دیگری شدم (نمیدونم چه طور شد اینطور شد) و بدون اینکه خودم خبر داشته باشم از اینترنت دیگری(که نمیدونم و معلوم نیست برای چه کسی بود ) چند ساعتی را استفاده کردم و بعدها توسط یکی از دوستان بزرگوارم متوجه شدم که به اینترنت خودم وصل نیستم و دارم از اینترنت دیگری استفاده می کنم .
مرجع:آیت الله خامنه ای (حفظه تعالی)

با سلام و عرض ادب

اگر صاحبش را می شناسید با ایشان مصالحه یا محاسبه نمایید واگر دسترسی به او ندارید به مقدار استفاده شده ازطرف صاحبش با اجازه دفتر مرجع تقلیدتان به فقیر صدقه دهید.

استفتا از دفتر مقام معظم رهبری در قم

یک سوال
اینترنت مرکزی فرهنگی که زیر نظر اموزش و پرورش است به صورت نا محدود است یعنی هر چی دانلود کنی تمام نمی شود خوب ان کسی که کاره ای در ان جا هست می گوید بیا دانلود کن و مشکلی ندارد ایا این اشکال دارد ؟؟ایا حتما باید به ان کسی که هزینه را پرداخت کرده یعنی اموزش و پرورش اجازه اجازه گرفت ؟؟
با تشکر
مرجع امام خامنه ای س

نور;475580 نوشت:
به مقدار استفاده شده ازطرف صاحبش با اجازه دفتر مرجع تقلیدتان به فقیر صدقه دهید.

سلام علیکم

خوب من از کجا تعرفه اینترنت رو بدونم ؟! مثلا من 3-4 ساعت استفاده کردم باید چقدر صدقه بدم؟
بعدش من فقیر از کجا بیارم؟
ای وای چقد سخت شد :Ghamgin:

باغ بهشت;475614 نوشت:
سلام علیکم

خوب من از کجا تعرفه اینترنت رو بدونم ؟! مثلا من 3-4 ساعت استفاده کردم باید چقدر صدقه بدم؟
ای وای چقد سخت شد :Ghamgin:

سلام
وب گردی کردین یا چیزی دانلود کردین؟
می شه تقریبی حجم و حساب کرد

GameMaster;475649 نوشت:
سلام
وب گردی کردین یا چیزی دانلود کردین؟
می شه تقریبی حجم و حساب کرد

هم دانلود کردم ، هم به سایتهای دیگه رفتم

باغ بهشت;475820 نوشت:
هم دانلود کردم ، هم به سایتهای دیگه رفتم

تعرفه حجم هر گیگ بستگی به شرکت داره بین ۴۰۰۰-۵۰۰۰ هزار تومنه
دان حجیم که مطمئنا نداشتین
برای اینکه حجم مصرفی رو حساب کنید ازnetworx برنامه استفاده کنید
http://soft98.ir/internet/512-networx.html

و برای اطمینان خاطر میتونید شبیه سازی کنید که میزان مصرفو بدست بیارید

باغ بهشت;475614 نوشت:
سلام علیکم

ای وای چقد سخت شد

با سلام و تشکر از کاربر بزرگوارGameMaster

تقریبی و باپرس و جو می توانید اطلاع بیابید و به مقداری که یقین کنید بری الذمه شده اید باید بپردازید.

همواره به سلامت باشید

سوال:

مرجع:آیت الله خامنه ای (حفظه تعالی)

پاسخ:

اگر صاحبش را می شناسید با ایشان مصالحه یا محاسبه نمایید واگر دسترسی به او ندارید به مقدار استفاده شده ازطرف صاحبش با اجازه دفتر مرجع تقلیدتان به فقیر صدقه دهید.

استفتا از دفتر مقام معظم رهبری در قم

ببخشید حتما باید فقیر باشه؟

باغ بهشت;479887 نوشت:

پ ن پ ، پولدار باشه !! خب نوشته فقیر دیگه :Narahat az:

باغ بهشت;479887 نوشت:

با سلام و عرض ادب

بله فقیر باشند.

موفق باشید

موضوع قفل شده است