* موفقيـــــــــــــــت جديــــــــــد اســـــــــک ديــــــــــــن *

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
* موفقيـــــــــــــــت جديــــــــــد اســـــــــک ديــــــــــــن *

سلام

موفقيت جديد اسک دين رو به همه اسک دينينان تبريک ميگم:Kaf:
اميدوارم با قرار گرفتن اسک دين بر روي اينترانت شاهد جذب دوستان بيشتري باشيم.:Mohabbat:

:Gol:

مي بينـــــــــــــــــــــــم که اسک دين هر روز بهتر از ديروز:Kaf:

فقط کاش تبیان سرعت اینترانت رو هم بالاتر ببره. من هر وقت با اینترانت تبیان اومدم نت برای باز شدن هر صفحه دست کم یک ربع گاهی اوقات بیشتر معطل شدم ولی با کارت اینترنت اینطوری نیست و حداقل کمتر طول میکشه، واسه همین خیلی کم از اینترانت استفاده میکنم. ولی اگه سرعتش رو بالا ببرند واقعا عالی میشه.

رضوان;17920 نوشت:
فقط کاش تبیان سرعت اینترانت رو هم بالاتر ببره. من هر وقت با اینترانت تبیان اومدم نت برای باز شدن هر صفحه دست کم یک ربع گاهی اوقات بیشتر معطل شدم ولی با کارت اینترنت اینطوری نیست و حداقل کمتر طول میکشه، واسه همین خیلی کم از اینترانت استفاده میکنم. ولی اگه سرعتش رو بالا ببرند واقعا عالی میشه.

سرکار رضوان چرا adsl رو امتحان نمی کنید ،یه اشتراک 128ماهانه حدودا ده هزار تومن میشه (صرف نظر از اینکه چند ساعت استفاده کنید)، فرض کنیم روزی یه ساعت با نت سروکار داشته باشید، انگار ساعتی حدودا 300 تومن میشه، یعنی تقریبا همون قیمت دایل آپی ، بگذریم که در حالت دایل آپی تا یه صفحه باز بشه چقدر طول می کشه و چقدر کلافگی داره ، و adsl چقدر سریعتره و... (فک کنم بد نباشه دوستان واردتر یه تاپیک راجع به این مطلب بزنن)

سلام
خدا رو شکر:Sham:
آقا ما که حسابی‌ تبلیغ می‌کنیم، خیلی‌ از دوستان دارن استفاده می‌کنن از مطالب جالبتان
واقعا جائی‌ تشکر داره ،
[=Traditional Arabic][=comic sans ms]إنشاءالله روز بروز تعداد دوستان بیشتر می‌شه
موفق باشید

seyedziya;17926 نوشت:
سرکار رضوان چرا adsl رو امتحان نمی کنید ،یه اشتراک 128ماهانه حدودا ده هزار تومن میشه (صرف نظر از اینکه چند ساعت استفاده کنید)، فرض کنیم روزی یه ساعت با نت سروکار داشته باشید، انگار ساعتی حدودا 300 تومن میشه، یعنی تقریبا همون قیمت دایل آپی ، بگذریم که در حالت دایل آپی تا یه صفحه باز بشه چقدر طول می کشه و چقدر کلافگی داره ، و adsl چقدر سریعتره و... (فک کنم بد نباشه دوستان واردتر یه تاپیک راجع به این مطلب بزنن)

ممنون از راهنمایی تون :Gol:

متاسفانه به دلایلی فعلا امکانش برام فراهم نیست.:Ghamgin:

به تجربه عرض می کنم که سالم ترین و مفید ترین مطالب را از این سایت می توان جستجو و بهرمند شد پیشاپیش از مجموعه مدیران محترم - کارشناسان عزیز و کاربران فهیم سپاسگزاری و خدا قوت عرض می کنم

REZA;17935 نوشت:
سلام خدا رو شکر آقا ما که حسابی‌ تبلیغ می‌کنیم

ضمن تشکر از همه دوستاني که در تبليغ فعاليتهاي سايت کوشا هستن
بهتره که همه مون در اين امر مشارکت داشته باشيم
مثلا دوستاني که در مسنجرها يد طولاني دارند و ماشالله اد ليستشون سرشار از آي دي هست
مي تونن با ارسال يه پيام گروهي هر چند وقت يکبار خود سايت و يا تاپيکهاي مفيد رو به ديگران معرفي کنن

به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا س و حضرت امام خميني ره

سايت اسك دين از طريق شبكه اينترانت سراسري تبيان قابل دست رسي شد

كاربران عزيز از طريق تبيان مي توانند به سايت گفتگوي ديني ( اسك دين )

متصل شوند .

از مديران و مسئوالان محترم شبكه اينترنتي پايگاه تبيان تشكر و قدر داني

مي نماييم.