مشاوره

تب‌های اولیه

12 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مشاوره

سلام،
لطفا تو کرج یک مشاور خوب معرفی کنید. یک مشاور تربیتی، خانوادگی ، اخلاقی، حتی ازدواج که همه چیز رو از جنبه اسلامی تحلیل کند و راه حل بدهد.
یک مشاوری که خدا ترس باشد و با وجدان و با تجربه وثابت که بتوام مرتب به او مراجعه کنم و زندگی ام را به عرضه کنم و رابطه نزدیک با برقرار کنم که هر سری نیاز نباشد از اول خودم را برایش معرفی کنم و شرح حال بگویم.
یا کارشناس دینی که حتی در مسائل اجتماعی روزانه از او راهنمایی بگیرم. من در زندگی ام چنین خلایی دارم. جواب خیلی سوالاتم را در اینترنت پیدا میکنم اما اینترنت کار مشاور را نمی کند و شخص پشت اینترنت مرا کامل نمی شناسد.
با سپاس از محبت های شما

متاسفانه در کرج چنین فردی را من سراغ ندارم
باید پرس و جو کنید تا فرد مطمئن را پیدا کنید

ذوالفقار;31116 نوشت:
سلام،
لطفا تو کرج یک مشاور خوب معرفی کنید. یک مشاور تربیتی، خانوادگی ، اخلاقی، حتی ازدواج که همه چیز رو از جنبه اسلامی تحلیل کند و راه حل بدهد.
یک مشاوری که خدا ترس باشد و با وجدان و با تجربه وثابت که بتوام مرتب به او مراجعه کنم و زندگی ام را به عرضه کنم و رابطه نزدیک با برقرار کنم که هر سری نیاز نباشد از اول خودم را برایش معرفی کنم و شرح حال بگویم.
یا کارشناس دینی که حتی در مسائل اجتماعی روزانه از او راهنمایی بگیرم. من در زندگی ام چنین خلایی دارم. جواب خیلی سوالاتم را در اینترنت پیدا میکنم اما اینترنت کار مشاور را نمی کند و شخص پشت اینترنت مرا کامل نمی شناسد.
با سپاس از محبت های شما

سلام شاید مراجعه به سازمان بهزیستی و درخواست مشاوره از اونجا داشتن بهتون کمک کنه .من برای یکی از دوستان شهرستانی این کار رو کردم و خدا رو شکر راضی بود
حالا شما یه تماسی با اونجا بگیرید انشالله که جواب بگیرید

سلام
گشتیم نبود نگرد نیست ادرست اشتباهه
مشاور به این خوبی رو کسی ول میکنه میره سراغ این مشاورای پولکی توصیه میکنم بری مسجد محل دو رکعت نماز حاجت بخون از ته دل از گناهات توبه کن بعد قران رو باز کن با دقت بخون که بهترین مشاوره اگه جوابت رو نگرفتی بعد بیا هر چی خواستی به این کمترین بگو
ده هنوز که نرفتی چرا نشستی ده پاشو تا دیر نشده واسه ما هم دعا کن

مهربانی;31299 نوشت:
سلام
گشتیم نبود نگرد نیست ادرست اشتباهه
اخه مشاور به این خوبی رو کسی ول میکنه میره سراغ این مشاورای پولکی توصیه میکنم بری مسجد محل دو رکعت نماز حاجت بخون از ته دل از گناهات توبه کن بعد قران رو باز کن با دقت بخون که بهترین مشاوره اگه جوابت رو نگرفتی بعد بیا هر چی خواستی به این کمترین بگو
ده هنوز که نرفتی چرا نشستی ده پاشو تا دیر نشده واسه ما هم دعا کن

:Gol:
تجربه اش را دارم. خیلی وقت ها این کار را می کنم قرآن باز می کنم و خدا مشورت می کنم و جواب هم می گیرم. و خدا خود سفارش به مشورت می کند و می فرماید از آنها که می دانند بپرسیم. من هم از این باب مشاوره می خواهم. و اگر آن دنیا خدا مرا توبیخ کرد عذرم پذیرفته نیست که بگویم نمی دانستم خدا خواهد گفت چرا نپرسیدی؟ چرا تحقیق نکردی؟ چرا از عقلت استفاده نکردی؟ و.. پس می پرسم تا راه حل را پیدا کنم.

سلام
افرین به بچه شیعه حاظر جواب
حرف حساب جواب نداره احسنت
ولی یه خاطره از استاد عرفان بهجت فومنی برات میگم بدرد همه می خوره فکر میکنم بهترین مشاوره باشه
از ایشون سوال شما رو پرسیدیم جواب دادن اول شما به اون چیزهایی که می دونید عمل کنید خدا اون چیزایی رو که بلد نیستید رو بهتون یاد میده.
بنظر حقیر هم اول خدا از ما در مورد چیزهایی که می دونیم سوال میکنه یعنی شما تا وقتی اون استاد صاحب نفس پیدا نکردی به اونچیزهایی که میدونی عمل کن بدون شک موفق میشی این کمترین به مشاور هایی که دکون بازار باز کردن جسارت نباشه به بعضی از اساتید نازنینم اعتقاد ندارم می دونی چرا چون هنوز نتونستن با این علمشون گلیم خودشون رو در بیارن اونی هم که در اورده دیگه دکون بازار نداره ادرس بدیم بری سراغش اونا مثل در نایاب و کمیابن اما از گشتن ناامید نباش روایت داریم اگه دنبال استاد که استاد باشه نیمی از عمرت رو بگردی ضرر نکردی ولی بشرط اونکه ادرس اشتباه نباشه گرفتی چی عرض کردم البته بقیه دوستان از حقیر واردترند اینجا ما جسارت میکنیم به بزرگی ببخشیدمون

سلام
مهربانی جان حرفات به دلم نشست ، نوکرتم .

ذوالفقار جان حرفای شما هم خوب بود ، بابا برا خودت یه پا مشاوری شما

البته بهت حق میدم ، ما گاهی خیلی چیزها را می دونیم ولی نیاز داریم یکی دیگه اونا را بهمون یادآوری کنه ، یکی که واقعا قبولش داریم.

ولی به نظر این حقیر سراپا تقصیر نباید خودمون را وابسته به یه مشاور کنیم ؛ چرا که اینطور ی گاهی که دسترسی به ایشون نداریم سردرگم میشیم.

باید یاد بگیریم گاهی خودمون مشاور خودمون باشیم.

مهرباني کاملا درست مي فرماييد. مهم همون عمل کردن است به آنچه که مي دانيم
رهگذر نت رو حرف های شما هم فکر میکنم.
خيلي جالب چند باري در شرايط مختلف، قرآن باز کردم يعني يک بار که مثلا خيلي زياد ناراحت بودم، يک بار خيلي سردرگم بودم، يک بار خوشحال بودم در همه حالات هم قرآن هاي مختلف بود نه از يک کتاب قرآن، اين آيه آمد
ان الذين امنو و عملوالصالحات سيجعل لهم الرحمن ودا
96 مريم
حالا يعني چي؟

سلام
یعنی انگور و عنب

مهربانی;31360 نوشت:
سلام
یعنی انگور و عنب

با این توضیح کامل و جامع خوبه شما مفسر قرآن نشدی :Kaf:

با سلام
دوستان عزيز سعي كنند موضوع تاپيك را از مسير اصلي كه مباحث مشاوره اي است منحرف ننمايند و در اين راستا نيز از نظرات مشاوران خوب جناب حامي و اميدوار عزيز بهره ببرند و يا در صورت نياز با شماره 09640 مركز پاسخگويي تلفني از ساعت 9 صبح تا 13 و از ساعت 16 تا 20 عصر روزهاي اداري تماس حاصل فرمايند .

با تشكر از همه دوستان گرامي

سلام
یا حسین:Narahat::Narahat::Narahat: شرمنده مولی شدم خواهر اخه این اسم که مردونس وای وای چه غلطی کردم خدا ببخش سرکار ذولفقار جسارت بنده رو ببخشید الان فهمیدم البته دست مدیر درد نکنه نمیدونم چرا اینجا این دو روز کسی تذکر نداد این رسمشه:Narahat:

موضوع قفل شده است