مایکل جکسون زنده است استاد رائفی پور !!!

تب‌های اولیه

29 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مایکل جکسون زنده است استاد رائفی پور !!!

یه ویدئوی جالب از استاد رائفی پور
مایکل جکسون زنده است !!!!!!!!!!!
سناریوی مرگ ساختگی مایکل جکسون رو از زبان رائفی پور بشنوید خییییلیییییی جالبه !!!!!!!
سناریوی مرگ ساختگی مایکل جکسون و ظهور حضرت عیسی مسیح دروغین و دروغ زنده کردن مایکل جکسون به عنوان معجزه رسالت حتما ببینید .!!!!!!!!!
اینم لینکشه سناریوی مرگ ساختگی مایکل جکسون !!!!!!

نظر خود من رو نیز بعد از خوندن نظرات ببینید لطفا... پیج 3

ای آقا ملت را احمق فرض کرده...خواهش دارم...این تاپیک به یکی از کارشناسان (پیشنهاد من استاد مسلم :ok:) ارجاع داده شود..تا کارشناس هم نظر خود را در این باره مطرح کنند.

این کلیپ در حقیقت یک کلیپ نیست
دو تا کلیپه که به هم چسبوندنش . محل استناد جناب رائفی پور کلیپ اول نیست . به این دلیل میگویم که بنده قبلا مصاحبه کامل ایشون رو شنیده بودم و یادم نمی آید در جائی اشاره ای یا استنادی به محتویات این کلیپ کرده باشند.

متاسفانه به نظر میاد اینهم از اون موج های تخریب شخصیت افراده .

فاتح;804539 نوشت:
این کلیپ در حقیقت یک کلیپ نیست
دو تا کلیپه که به هم چسبوندنش . محل استناد جناب رائفی پور کلیپ اول نیست . به این دلیل میگویم که بنده قبلا مصاحبه کامل ایشون رو شنیده بودم و یادم نمی آید در جائی اشاره ای یا استنادی به محتویات این کلیپ کرده باشند.

سلام...یعنی شما می فرمایید که استاد شما نگفته اند که مایکل جسکون زنده است؟ و هدف دارند که فردا پس فردا زنده اش کنند؟آنوقت می شه بپرسم..مردم را چه فرض کرده اند؟و یک سوال مهم...آیا شما حرف های ایشان را باور می کنید؟

سلام علیکم

آنچه بنده گفتم در پست قبلی هست . عرض کردم بخش اول کلیپ که آمبولانس نشان میدهد و ... ارتباطی به بخش دوم ندارد که از صحبت هایجناب رائفی پور بریده و تقطیع شده .

استنباط ایشان این بود که مایکل جکسون زنده است ولی به این کلیپ آمبولانس و این حرفها استناد نکرده بودند .

منظورم رو واضح گفتم یا نه هنوز مبهمه

فاتح;804541 نوشت:
آنچه بنده گفتم در پست قبلی هست . عرض کردم بخش اول کلیپ که آمبولانس نشان میدهد و ... ارتباطی به بخش دوم ندارد که از صحبت هایجناب رائفی پور بریده و تقطیع شده .

استنباط ایشان این بود که مایکل جکسون زنده است ولی به این کلیپ آمبولانس و این حرفها استناد نکرده بودند .

منظورم رو واضح گفتم یا نه هنوز مبهمه

خوب شما فرمودی که

بنده هم گفم که چه تخریب شخصیتی....مهم حرف ایشونه که می گفتن که مایکل جکسون زندست و اینا...اگر هم چیزی مایه تخریب شخصیتشون بشه...همین حرفشونه که من از شما پرسیدم که این رو رائفی پور گفتن یا نه...حالا یعنی اون کلیپا رو حذف کنیم..دیگه تخریب شخصیت از کلیپ برداشته می شه؟؟!!

پارسا مهر;804529 نوشت:
ای آقا ملت را احمق فرض کرده
سلام
البته ايشان هم انسان هستند و اشتباه هم مي كنند (بطور كلي)
خود من هم كه مدت هاست سخنراني هاي ايشان را دنبال ميكنم ؛ انتقادهايي به ايشان دارم

اما قضاوت منصفانه درمورد افراد اين است كه تمام ابعاد آنها را بررسي كنيم و بعد حكم صادر كنيم. جناب استاد رائفي پور و دكتر حسن عباسي (دليل دارد كه اسم اين دو نفر را كنار هم آوردم) آنقدر نكات مثبت و تاثيرگذار بر جوانان داشته اند كه تخريب آنها وسائلي بسيار بزرگتر از چند كليپِ تقطيع شده ميطلبد. شايد بتوان گفت استاد رائفي جزء معدود افرادي هستند كه پا منبري هاي ايشان صرفاً جوانان بسيجي و مذهبي نيستند كه اگر اينطور بود هنري نبود. بلكه ايشان توانسته اند كساني را با دين آشتي دهند كه ظاهر و اعتقاداتشان فاصلهء زيادي از اسلام داشت. امروز ديگر حتي برخي جوان هاي نه چندان مذهبي هم به راحتي گول تبليغات غرب را نميخورند و در بسياري از موارد دليل اين مطلع شدن را سخنراني هاي روشنگر استاد رائفي پور بيان ميكنند

اما درمورد كليپ
الان جايي هستم و نميتوانم آن را ببينم. اجازه بدهيد تا عصر آن را ببينم و نظر شخصي خودم را عرض كنم
بعيد نيست اين كليپ هم مثل خيلي از كليپ هايي كه عليه ايشان ساخته ميشود دچار تحريف شده باشد

پارسا مهر;804542 نوشت:
حالا یعنی اون کلیپا رو حذف کنیم..دیگه تخریب شخصیت از کلیپ برداشته می شه؟؟
من هم سوالي از شما دارم
اگر كسي كه اين كليپ را ساخته هدفش روشن كردن جوانان و آگاه سازي آنها بوده چرا فقط بخش سخنراني را قرار نداده؟
و اگر كليپ خودش گويا بوده ديگر چه نيازي به دادن رنگ و لعاب بوده؟!

سلام. اگر دقت کنید، این استارتر، تازه ثبت نام کرده و این پست، پست اولش بود. ایشون خواسته یه لینک رو تبلیغ کنه، بعد چون دیده سایت مذهبیه، اومده اون مطلب از آقای رائفی پور رو اول گذاشته بعد لینک خودشو گذاشته که اون لینک هم برداشته شده و سیاستش بی اثر مونده!! فکر کرده خیلی زرنگه!!

راجع به فرمایشات جناب آقای رائفی پور، من هیچی نگم بهتره.

Reza-D;804543 نوشت:
لبته ايشان هم انسان هستند و اشتباه هم مي كنند (بطور كلي)
خود من هم كه مدت هاست سخنراني هاي ايشان را دنبال ميكنم ؛ انتقادهايي به ايشان دارم

دوست عزیز سلام...فکر نکنم بنده در این تاپیک کل شخصیت ایشان را نقد کردم....من انتقادم به همین کلیپ و گفته هاشان در مورد همین کلیپ بود... از ثانی پیوند زدن جوانان با اسلام به چه قیمتی؟؟؟به قیمیت اینکه کلی اراجیف هم در میان کلاممان قاطی کنیم؟؟؟این آشتی پایدار نخواهد بود...مطمئن باشید که بیست سی سال بعد...ضربه ای که ایشان به جوانان زده، به دانشجوها زده، خودش را نشان خواهد داد...ایشان هر چه از دهنش در می آید می گوید..حالا گیرم ده ها نفر و صد ها نفر را هم با اسلام آشتی داد...دلیل می شود که برای شخصیتش احترام قائل باشیم...قربانش بروم..خودش که به عالم و آدم هم بد و بیراه می گوید و احترام کسی را نگاه نمی دارد...
در ضمن...من احساس می کنم که شما که کلیپ را ندیده اید هنوز..نبایستی از کاربر فاتح به خاطر پست اولیشان تشکر می کردید...تشکر شما از کاربر فاتح وابسته به این بود که شما کلیپ را دیده باشید...

Reza-D;804544 نوشت:
من هم سوالي از شما دارم
اگر كسي كه اين كليپ را ساخته هدفش روشن كردن جوانان و آگاه سازي آنها بوده چرا فقط بخش سخنراني را قرار نداده؟
و اگر كليپ خودش گويا بوده ديگر چه نيازي به دادن رنگ و لعاب بوده؟!

دوست گرامی...بهتر است ابتدا کلیپ را ببینید...بعد سوال کنید :ok:
ایشان در کلیپ می گویند که در قتا مایکل جلسون در مورد به خاک سپاری و نحوه ی قتلش و اینها ابهامات و تردید های بسیار وجود دارد.بعد ابتدای کلیپ یک صحنه نمایش می دهد که می تواند مصداق حرف های رائفی پور باشد...کسی به خاطر آن کلیپ به رائفی پور بدیین نمی شود...سازنده کلیپ خواسته که حرف های غیر مستند رائفی پور را مستند تر جلوه دهد...به هر حال شما کلیپ را حذف کن چه فرقی می کند....بهتر است کلیپ را نگاه کنید ابتدا...

پارسا مهر;804542 نوشت:
خوب شما فرمودی که

بنده هم گفم که چه تخریب شخصیتی....مهم حرف ایشونه که می گفتن که مایکل جکسون زندست و اینا...اگر هم چیزی مایه تخریب شخصیتشون بشه...همین حرفشونه که من از شما پرسیدم که این رو رائفی پور گفتن یا نه...حالا یعنی اون کلیپا رو حذف کنیم..دیگه تخریب شخصیت از کلیپ برداشته می شه؟؟!!

بله استنباط و برداشت شخصی ایشون این هست که مایکل جکسون زنده است . مثل کسی بنا بر دلایلی باور نداشته باشد که بن لادن در آن حمله امریکائیها کشته شده باشد.

یا بنا به دلیلی کسی باور نداشته باشد که صدام را اعدام کرده اند . ایشان هم بنا به دلایلی معتقد نیست مایکل جکسون مرده است

ولی دلیل ایشان از اینکه چرا مایکل جکسون زنده است آن کلیپ آمبولانس نیست . آن کلیپ ساخت یک شبکه تلویزیونی آلمانی است و ارتباطی به صحبتهای جناب رائفی پور ندارد .

پس منبع و محل استناد ایشان این کلیپ نیست .

اما سوال : چرا این کلیپ را به این صحبت ها چسبانده اند ؟

پاسخ : برای تخریب شخصت . میخواهند به بیننده این را القاء نند که رائفی پور آنقدر سطحی است که به این کلیپ استناد کرده و این حرف را زده .

در حالیکه این دروغ است . بنده سخنران ایشان را شنیدم . هرگز ایشان به این کلیپ یا محتوی اینچنینی استناد نکرده بودند.

فاتح;804551 نوشت:
اما سوال : چرا این کلیپ را به این صحبت ها چسبانده اند ؟

پاسخ : برای تخریب شخصت . میخواهند به بیننده این را القاء نند که رائفی پور آنقدر سطحی است که به این کلیپ استناد کرده و این حرف را زده .

در حالیکه این دروغ است . بنده سخنران ایشان را شنیدم . هرگز ایشان به این کلیپ یا محتوی اینچنینی استناد نکرده بودند.

نمی دانم
به هر حال دوست عزیز... اگر چیزی هم برای جوانان و متفکران تخریب شخصیت پیش می آورد...همان اصل کلام ایشان است که مایکل جکسون زنده است و بعد قرار است مسیح بیاید و مایکل را زنده کند...مردم هم بلا نسبت نفهم فریب عیسی را می خورند...اگر چیزی مایه ی تخریب شخصیت ایشان است همان اصل کلام ایشان است...همان بخش سخنرانی ایشان است...من تعجب می کنم...دوباره تکرار می کنم، شما اصلا این کلیپ را بردار...چه می شود؟؟یعنی همه مایه تخریب شخصیت در آن مستند این است که خواننده متوجه شود که منظور رائفی پور و استناد رائفی پور به آن کلیپ است؟؟؟یعنی شما به اصل کلام ایشان توجه نداری و آن کلیپ را مایه تخریب می دانی؟؟
از ثانی استناد آقای رائفی پور پس به چیست...به همین شایعه هاست دیگر...
اگر کسی می خواهد حرفی بزند.مستند و با دلیل بیان می کند.می توانم بپرسم استناد ایشان به چی هست؟اینکه ایشان می گویند بیشترین ابهام در موردش مرگش،نحوه ی مرگش، به زندان رفتن پزشکی که در مرگش مقصر بوده،محل دفنش هست با چه سندی مطرح می کنند؟آیا لازم نیست که یک شخص وقتی ادعایی را در سطح کلان و مردم بیان می کند با سند سخن بگوید؟حالا مثلا ایشان سطحی نیست به کلیپ و آن صحنه سازی ها اعتماد نمی کند، به اسناد سطح بالا استناد می کند؟؟به خدا خنده دار است...شما از کسی که می آید به یک شایعه و خبر مزحک و مایه خنده در بلاگ ها که کتیبه ای در کشی نوح پیدا شده که در آن به نام پنج تن اشاره شده، استناد می کند...دفاع می کنید که ایشان سطحی نیست و مثلا به هر چیزی استناد نمی کند؟؟بله ایشان به سازمان سیا متصل است و از سازمان سیا اطلاعات دست اول می گیرد. و به آنها استناد می کند.
حالا از آن طرف شخصی معروف به مثل حجت الله نیکویی چند کتاب و سخنرانی در نقد سخنان متکلمان و قرآن نوشته..خیلی محترمانه و منطقی..می اندازنش زندان...حالا این اقا هرچی دلش می خواهد می گویدآزاد هم برای خودش می چرخد و رکورد سخنرانی در کشور را از آن خود می کند.

پارسا مهر;804547 نوشت:
فکر نکنم بنده در این تاپیک کل شخصیت ایشان را نقد کردم.... من انتقادم به همین کلیپ و گفته هاشان در مورد همین کلیپ بود

.
.
.
پارسا مهر;804547 نوشت:
کلی اراجیف

پارسا مهر;804547 نوشت:
ضربه ای که ایشان به جوانان زده، به دانشجوها زده،

پارسا مهر;804547 نوشت:
هر چه از دهنش در می آید می گوید

پارسا مهر;804547 نوشت:
به عالم و آدم هم بد و بیراه می گوید و احترام کسی را نگاه نمی دارد...
فرموديد من انتقادم فقط به همين كليپ بود و شخصيت ايشان را نقد نكردم
ولي در ادامه از هر دري سخني گفتيد! كه البته تمام نكات شما كلي گويي بود. .جالب تر اينكه دقيقاً شخصيت ايشان را نقد كرديد!
ضمن اينكه بنده هم خطابم به شما نبود. كلاً گفتم كه بايد تمام ابعاد شخصيتيِ افراد را ديد

پارسا مهر;804547 نوشت:
من احساس می کنم که شما که کلیپ را ندیده اید هنوز..نبایستی از کاربر فاتح به خاطر پست اولیشان تشکر می کردید...تشکر شما از کاربر فاتح وابسته به این بود که شما کلیپ را دیده باشید...
بله اين كليپ كه در اين تاپيك قرار گرفته را نديده ام اما اصل صحبت ايشان را ديده ام و شنيده ام و به همين دليل حرف جناب فاتح را تاييد كردم. اما چون تك تك كلمات يادم نيست گفتم كه بعداً آن را مي بينم و نظرم را عرض ميكنم

حالا چرا بايد تك تك كلمات را شنيد؟
چون بارها و بارها از اين شيطنت ها در حق ايشان انجام شده است. مثلاً ايشان صحبتي ميكند و در صحبتشان مثالي مياورند به اين شكل: "
مثل اين است كه من بگويم خدا وجود ندارد"
بعد ميايند و ابتداي صحبت را قطع ميكنند و ميگويند رائفي پور كافر شده چون گفته: "خدا وجود ندارد"
و سند هم ميدهند. اما سند بريده شده كه بخش "مثال ميزنم" از آن حذف شده است

Reza-D;804558 نوشت:
فرموديد من انتقادم فقط به همين كليپ بود و شخصيت ايشان را نقد نكردم
ولي در ادامه از هر دري سخني گفتيد! كه البته تمام نكات شما كلي گويي بود. .جالب تر اينكه دقيقاً شخصيت ايشان را نقد كرديد!
ضمن اينكه بنده هم خطابم به شما نبود. كلاً گفتم كه بايد تمام ابعاد شخصيتيِ افراد را ديد
خوب دوست گرامی شما باب سخن را باز کردید.من هم شخصیت ایشان را نقد کردم.من گفتم در پست های پیشین شخصیت ایشان را نقد نکردم.ولی در ادامه لازم دیدم نقدکی بکنم:ok:

پارسا مهر;804548 نوشت:
بهتر است ابتدا کلیپ را ببینید...بعد سوال کنید
سوال من ارتباطي به اين صحبت هاي شما ندارد و نيازي هم به ديدن يك كليپ نيست
من درمورد اصل نيت سازنده سوال پرسيدم

پارسا مهر;804548 نوشت:
به هر حال شما کلیپ را حذف کن چه فرقی می کند
فرقش اين است كه مشخص ميشود نيت سازندهء كليپ دلسوزي بوده يا عناد
كسي كه با هدف اصلاح انتقاد كند نظرش روي چشم من جا دارد اما كسي كه با هدف تخريب انتقاد كند نظرش به اندازهء كاهي هم براي من ارزش ندارد

پارسا مهر;804548 نوشت:
بهتر است کلیپ را نگاه کنید ابتدا...
اين هم به روي چشم :Gol:

پارسا مهر;804559 نوشت:
ولی در ادامه لازم دیدم نقدکی بکنم
ايرادي ندارد
اما نقد به اين شكل كه شما گفتيد ميشود همان تخريب! گر چه شايد منظورتان تخريب نبوده

جملاتي مثل:

فلاني سواد ندارد - چرت و پرت ميگويد - به اسلام ضربه زده است - دروغ ميگويد - آدم بدي است - و........
صرفاً كلي گوييِ بي مدرك است. نقد درست اين است كه مثلاً بفرمائيد ايشان مطلبي گفته كه به فلان دلايل مطلب ايشان اشتباه است
بعد هم مطلب آن شخص بدون تحريف آورده شود ؛ اشكال آن بيان شود و دلايل بر ردِ آن نيز ارائه شود
و تازه بعد هم بايد ايشان يا كساني كه نظر ايشان را قبول كرده اند فرصت پاسخگويي داشته باشند تا نهايتاً از بين اين گفت و شنودها حقيقت مشخص بشود

سلام

قبل از اینکه ایشون این موضوع رو مطرح کنن ، چند تا کلیپ تو یوتیوب دیدم که خود خارجی ها این موضوع رو دنبال میکردن و بهش اعتقاد دارن !!

حتی اعتقاد دارن که یکسری از اشخاص معروف مثل اپرا وینفری از دنیا رفتن و اینها انسانهای کلون شده هستن ..

حالا اینکه دلیل ایشون چیه که رو مطالب اونها مهر تایید زده رو نمیدونم!! گذر زمان خیلی چیزا رو ثابت میکنه..

Reza-D;804562 نوشت:
جملاتي مثل:
فلاني سواد ندارد - چرت و پرت ميگويد - به اسلام ضربه زده است - دروغ ميگويد - آدم بدي است - و........
صرفاً كلي گوييِ بي مدرك است. نقد درست اين است كه مثلاً بفرمائيد ايشان مطلبي گفته كه به فلان دلايل مطلب ايشان اشتباه است

گرامی بنده اگر هم به نحوی که شما اشاره داشتید سخن گفتم.بدانید که ایشان هم بسیار به همان نحو سخن گفته اند.:Nishkhand:
به هر حال گرامی حرف اصلی بنده این بود که می خواستم بگویم به صرف اینکه حالا ده ها جوان را هم با اسلام آشتی داده باشیم(حالا هرکسی که باشیم.)، چیزی را دلیل نمی شود که بگوییم آدم چنان و چنینی هستیم.و برای فهماندن این بیان مجبور شدم اینگونه سخن بگویم.شاید بهتر بود که از شکل و شمایل بهتری استفاده کنم....گاهی وقتها مسئله به قدری اعصاب خورد کن است که این مسائل را پیش می آورد.

پارسا مهر;804554 نوشت:
به هر حال دوست عزیز... اگر چیزی هم برای جوانان و متفکران تخریب شخصیت پیش می آورد...همان اصل کلام ایشان است که مایکل جکسون زنده است و بعد قرار است مسیح بیاید و مایکل را زنده کند...مردم هم بلا نسبت نفهم فیب عیسی را می خورند..اگر چیزی مایه ی تخریب شخصیت ایشان است همان اصل کلام ایشان است...من تعجب می کنم...دوباره تکرار می کنم، شما اصلا این کلیپ را بردار...چه می شود؟؟یعنی همه مایه تخریب شخصیت در آن مستند این است که خواننده متوجه شود که منظور رائفی پور و استناد رائفی پور به آن کلیپ است؟؟؟یعنی شما به اصل کلام ایشان توجه نداری و آن کلیپ را مایه تخریب می دانی؟؟

شما صحبت های ایشون رو نشنیدید . این کلیپ را هم که , بخشی از صحبت را قطع و برش میکند را هم درست گوش ندادید .

ایشون در این گفتگو در مورد مسیح سازی و امام سازی در آخرالزمان صحبت میکردند . افرادی مثل همین مدعی دروغین یمانی معروف به دجال بصره .

حتی در این برش و تقطیع هم نمیگوید خود مسیح می اید مایکل جکسون را زنده میکند . میگوید سناریو سازی میکنند . مسیح جعلی می سازند امثال همن دجال بصره که عرض شد بعد از او معجزه میخواهند و ...

من این گفتگو را در نصر تی وی قبلا دیده بودم ولی متاسفانه هنوز نتوانستم پیدایش کنم . کامل شو گوش کنید منظور بهتر دستتان می اید تا اصلا گوش نکنید بعد انتقاد کنید .

ایشون می گن که عیسی اومد...چی کار می کنه که مردم حرفشو باور کنن............کور شفا بده؟؟؟(بعد پاسخ می ده)دکترا که کور شفا می دن همین حالاشم!!!!!!آخه مرد حسابی کور شفا دادن دکترا کجا، کور شفا دادن یک معجزه گونه و آنی کجا؟آخه آدم حرصش نگیره؟؟؟می خواد مایکل جکسون رو زنده کنه.مردم هم احمق حرفاشو باور می کنن.
در ضمن این کلیپ هم دیدنش خالی از لطف نیست:
http://www.namasha.com/v/Cl2qFHVd

فاتح;804570 نوشت:
ایشون در این گفتگو در مورد مسیح سازی و امام سازی در آخرالزمان صحبت میکردند . افرادی مثل همین مدعی دروغین یمانی معروف به دجال بصره .

گرامی نمی دانم چرا می گویید من سخنان ایشان را درست گوش نداده ام.بنده درست فهمیده ام که ایشان از چه سخن می گویند.بنده از پنج شش سال پیش سخنان این آقا را گوش می دهم.از همان چهار پنج سال پیش این حرفا را می زد.مثلا بن لادن را مثال زد که امام زمان دروغین جلوه اش دادند.و از چند سال پیش در مورد مسیح سازی سخن می گفت...نمی دانم از نظر شما من کجای حرف های ایشان را نفهمیده ام.از چند سال پیش در جریان حرف های ایشان هستم.

فاتح;804570 نوشت:
حتی در این برش و تقطیع هم نمیگوید خود مسیح می اید مایکل جکسون را زنده میکند . میگوید سناریو سازی میکنند . مسیح جعلی می سازند امثال همن دجال بصره که عرض شد بعد از او معجزه میخواهند و ...

سلام
من صحبت هاتون رو خوندم متوجه نشدم بحث سر چی بود
منظورتون اینه اقای رافعی پور میگن الان مایکل جکسون رو مرده معرفی میکنن بعد یه مسیح جعلی میاد ایشان رو زنده میکنه ؟ منظورتون اینه؟

تا به حال هیچگاه بشر را ، ملت ها را ، اقوام را این چنین یک صدا ندیده بودم .
من تا قبل از تماشای همین کلیپ؛ مایکل جکسون را آدمی همجنس باز و دارای هر صفت منفی دیگر می دانستم اما بعد از تماشای کلیپ متوجه شدم انجمن طرفداران مایکل جکسون در ایران هم نقدی برای این کلیپ ساخته . از روی کنجکاوی به تماشای آن هم نشستم که در آن قسمتی از آهنگ های م.ج را نیز پخش میکرد . بعد از تماشای آن فهمیدم ما و مایکل در یک جبهه ایم !

برادرا ، خواهرا ؛ باور کنید درد ما مردم شیعه ایران ؛ درد یمن ؛ درد مردم کوبا ؛ درد تظاهر کنندگان جنبش 99% ؛ درد نوآم چامسکی ؛ درد مارکس ؛ در چگوارا ؛ درد مایکل جکسون ؛ درد آن فقیری که نمی داند امشب نانی برای خوردن دارد یا نه ؛ درد ما یکیست و آن درد تمام مستضعفین جهان است .
دشمن ما هم یکیست فقط نام هایش فرق دارد . اگر در سیاست باشد آمریکاست ؛ در اقتصاد سرمایه داری ؛ در سخنان رائفی پور فراماسونری ؛ در سخنان عباسی سبک زندگی آمریکایی ؛ در نظر طرفداران مایکل جکسون ایلومیناتی ؛ در نظر مردم کوبا امپریالیست است. عده ای به اشتباه می نامندش غرب و گروهی دیگر باز هم به اشتباه مدرنیته .

اما من چیزی نمی بینم جز یک درد و یک دشمن مشترک .
برای مداوای این درد هر کس راه های متفاوتی می رود ؛ چامسکی آنارشیست شد ، مارکس مارکسیست ، کوبا انقلاب کرد ، ایران جمهوری اسلامی به وجود آورد ، آمریکایی ها جنبش راه انداختند و قص علی هذا .

برادرا ، خواهرا ، خیلی مهم است که متوجه شویم کسانی که با آن ها در این " درد " اشتراک داریم بسیارند . امروز من این را فهمیدم که اتفاقا آن کسانی که فکرش را هم نمی کنیم با ما هم دردند . متال باز ها ، رپر ها ، افرادی که قیافه هایشان را عجیب و غریب میکنند .

اما ما و آن ها همدیگر را نمی فهمیم . ما آن ها را شیطان پرست می نامیم و آن ها ما را تروریست . وقتی ما آن ها را نمی فهمیم ؛ وقتی امو ها را نمی فهمیم ؛ وقتی متال باز ها ؛ رپر ها را نمی فهمیم نه می توانیم آن ها را هدایت کنیم _ همان طور که بد حجاب ها را نمی فهمیم و از هدایت آن ها عاجزیم و به زور متوسل می شویم _ و نه اینکه علیه دشمن مشترکمان متحد شویم .

اگر مستضعفین جهان ؛ اگر تمام کسانی که بر علیه دشمن مشترکمان فعالیت می کنند ؛ هم جبهه ای های خود را بشناسند ؛ بدانند که زیادند ؛ آن وقت این اتحاد به مستضعفین قدرت می دهد و لرزه بر اندام مستکبرین عالم می اندازد و قدرت پوشالی شان را به سخره خواهد گرفت .

تا به حال هیچگاه ملل جهان را این چنین یک صدا ندیده بودم ؛ تنها نیاز دارند که متحد شوند ؛ تنها نیاز دارند که بدانند آنکسانی که پیش از دشمن خود می پنداشتند در حقیت همرزمشانند ؛ آنموقع است که :

وَ نُريدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَي الَّذينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثينَ
ما می خواهیم بر مستضعفان زمین منّت نهیم و آنان را پیشوایان و وارثان روی زمین قرار دهیم!

مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید ...

پارسا مهر;804569 نوشت:
ایشان هم بسیار به همان نحو سخن گفته اند
در مواردي حرف شما را قبول دارم بخصوص در صحبت هاي سال هاي ابتدايي ورود ايشان
اما شما هم به اين مسئله توجه بفرمائيد كه قرار نيست يك سحنران

گاهي نياز است كه مخاطب خودش به دنبال سند بگردد
گاهي در يك سحنراني ديگر سند بيان شده لذا تكرار نميشود
گاهي زمان اجازه ارائه سند نميدهد و ميشود با پرسش يا جستجو در سايت سخنران يا سايت هاي مرتبط اسناد را پيدا كرد

اين موضوع مختص به استاد رائفي پور نيست بلكه درمورد تمام سخنران ها اينچنين است

پارسا مهر;804569 نوشت:
گاهی وقتها مسئله به قدری اعصاب خورد کن است که این مسائل را پیش می آورد
چند وقت پيش دكتر حسن عباسي درمورد مدرك خودشان صحبتي كردند و در بين آن گفتند كه روزنامه آمريكايي هر هفته از من مطلب چاپ ميكند و جلوي آن مينويسد "the kissinger of islam" و اين حرف ايشان مدت ها مورد تمسخر واقع شد و همچنان هم تمسخر ميشود. من كنجكار شدم و جستجو كردم و به نتيجه رسيدم كه ايشان كاملاً درست گفته اند. اما دو نكته هست. اول اينكه ظاهراً اسم روزنامه را اشتباهي گفته اند و دوم اينكه جملهء ((هر هفته)) به منظور زياد بودن مطلب بيان شده است مثل اينكه من بگويم شب و روز فيلم مي بينم كه مشص است منظورم زياد بودن است

البته حرف من درمورد جناب عباسي بود اما فكر ميكنم درمورد استاد رائفي پور هم اگر با دقت و كنكاش بيشتري جستجو كنيد خيلي از آن مواردي كه اعصابتان را خورد كرده پاسخ خواهيد گرفت. ضمن اينكه اگر موارد را بفرمائيد و در توانم باشد حاضرم در پيدا كردن منبع به شما كمك كنم

ضمناً درمورد صحبت دكتر عباسي اگر خواستيد بفرمائيد تا منابعش را تقديم كنم

سلام علیکم

خب فایل کامل رو میتونید از این صفحه دانلود کنید خودتان گوش کنید .در بخش دوم این بحث را مطرح میکنند .

http://www.jc313.ir/3227-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF%20%D8%B3%D9%84%D8%B3%D9%84%D9%87%20%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%AD%D8%AB%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%20%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%81%DB%8C%20%D9%BE%D9%88%D8%B1%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87%20%D9%86%D8%B5%D8%B1%20%D8%AA%DB%8C%20%D9%88%DB%8C%20%D8%A8%D8%A7%20%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9%20%D8%A2%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D9%84%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86%20.html

بنده آن بخش از بحث را جدا کرده ام در این پست گذاشته ام که موضوع بحث شان را اول بدانیم چیست و بعد ببینیم اصلا به آن کلیپ آمبولانس استناد کرده اند یا اینکه اصلا به چنین چیزی اشاره و یا استنادی داشته اند یا نه

بحث بنده این دروغ سازی است

کاری ندارم جناب رائفی پور آدم خوب یا بد , استاد یا شاگرد دانا یا نادان بحث بنده این نیست . موضوع اعتراض بنده این است که کسانی که ادعا میکنند او یا هر کسی مشکل دارد اگر خودشان مشکل ندارند راست بگویند . آخر این چه مرضی است که دارید ؟

پارسا مهر;804571 نوشت:
ایشون می گن که عیسی اومد...چی کار می کنه که مردم حرفشو باور کنن............کور شفا بده؟؟؟(بعد پاسخ می ده)دکترا که کور شفا می دن همین حالاشم!!!!!!آخه مرد حسابی کور شفا دادن دکترا کجا، کور شفا دادن یک معجزه گونه و آنی کجا؟آخه آدم حرصش نگیره؟؟؟می خواد مایکل جکسون رو زنده کنه.مردم هم احمق حرفاشو باور می کنن.
در ضمن این کلیپ هم دیدنش خالی از لطف نیست:
http://www.namasha.com/v/Cl2qFHVd

آقای رائفی پور بعضی وقتا حرفای قابل تاملی میزنه ولی بعضی وقتا واقعا حرص آدمو در میاره، مثلا کلیپ بازی clash of clans جزو این موارد بود.

سخنران خوبی هستن ولی متاسفانه در سخنرانی ها از الفاظ زشت زیاد استفاده میکنن

سلام به همه من ارسال کننده پست هستم و سلام مخصوص خدمت اقای پارسا مهر
من ادم خیلی مذهبی هم نیستم ولی این طرز فکر رائفی پور حتی اگر هم که غرب عملیش نکنه باید بدونید که خیلی خیلی بیشتر از این ها دارن برنامه ریزی میکنن،کار میکنن، یه نمونه کوچیکش داعش هست که با تغییر طرز فکر و شست و شوی مغزی مسلمون ها رو به جون هم می ندازن و داعش با طرز فکری که به بهشت می روند به میدان جنگ می روند... این یعنی کار کردن این یعنی برنامه ریزی و این مایکل جکسون ک سهله یه چیزایی ازشون خواهیم دید که این جور چیزا پیششون سهله .
اگر هم دیده باشید جدیدا اسرائیل مرکزی دایر کرده که افرادی رو دارده تربیت می کنه که افرادی هستند به زبون کامل ایرانی حرف می زنن لباس نیرو انتظامی دارن و به کل افرادی هستند که شاید از ایرانی ها هم و از نظامی های ایرانی هم ایرانی تر باشند (انقدر شباهت زیاده) این دید کوتاهیه که بگیم از غرب فلان کار بعیده ...پس بدونید که مردم احمق در دنیا زیاده خیلی زیاد تر از اون ک بهش فکر کنید که حرف منجی دروغینی رو باور کنن اون هم با رو کردن احتمالی فردی با نام مایکل جکسون معروف... پس ادعای منجی دروغین نیازمند زمینه سازی ای اینجوری است ...
وقتی نیرو قرار میدهند در خانه کعبه که بعد از ظهور حضرت مهدی فاطمه (عج) ایشان رو بلافاصله به شهادت برسونند و هم اکنون هم هستند پس سخن استاد رائفی پور به هیچ وجه دور از انتظار نیس...
پس رو کردن منجی دروغین قبل از منجی موعود ما حضرت مهدی (عج) کاری فریبانه و به عقل کثیف و منفور غرب کاری عاقلانه به نظر می رسه
در ضمن یکی از دوستان فیلمی از ساختگی بودن فیلم نشون دادن که فیلم ساختگی بوده (قضیه آمبولانس)
آیا نمی توان برعکس اون رو فکر کرد ایا واقعی بودن ساختن فیلم ساختگی اون قضیه ساده نگری نیست.؟یعنی چی این حرف؟
یعنی وقتی فیلم واقعی پخش شده و دستشون رو شده که فیلم اومدن بیرون از امبولانس لو رفته حال بیان فیلمی دوباره بسازن و ساختگی بودن فیلم رو باز سازی کنن که این فیلم ساختگیه ...!
یعنی فیلم پخش شده واقعی بوه و دوباره اومدن فیلم واقعی رو ساختگی ساختن و ساختگی جلوه دادن!!! این جور هم میشه فکر کرد که البته درست در میاد اگر فکر رو کردن منجی دروغین داشته باشن

بعد فردی مثه مایکل میشه گفت یکی از مهمترین بیشترین و برجسته ترین افرادیه که نماد های فراماسونری رو خیلی خوب جا انداخت ایا با این حرف هم مخالف هستید ؟(کسانی که با این کلیپ مخالفن)
پس هیچ چیز از غرب و هیچ چیز از مردم دنیا بعید نیست

موضوع قفل شده است