محل کارم اکثرا فیلم های مستهجن نگاه می کنند، من چطور خودمو کنترل کنم؟

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
محل کارم اکثرا فیلم های مستهجن نگاه می کنند، من چطور خودمو کنترل کنم؟

سلام
خسته نباشید

من جای کار میکنم که نفرات زیادی هستن اونجا اینترنت پرسرعت رایگان در اختیار کارمندان قرار دادن تعداد بیشترشون متاهل و 15 درصدشون مجرد منم که مجردم
با این متاهل هستن با راحت میشن فیلم های چیز کنار هم نگاه میکنن

من به زور خودمو 20 روز نگاه میدارم اونجا نگاه فیلم یا عکس نمی کنم البته عکس بازیگران ایرانی نگاه میکنم ولی خودمو کنترل میکنم عکس های چیز نگاه نمی کنم تو این چند روز

قبلا هم بهتون گفتم من همه شرایطم جور ولی هر بار به طریقی نمی تونم ازدواج کنم اکثرا از اقوام کسی میمیره خانواده ما قبول نمی کنن بریم خواستگاری تا این چهلمش تموم میشه یکی دیگه میمیره
پدر و مادرم خیلی متوجه نیستن منم نیاز جنسی دارم که داره منو میکشه مادرم که اصلا نمی فهمه اگر من بگم زن نمی خوام میگه باشه 35 سالگی برات میگیرم

خلاصه بعد که از محل کار برمیگردم روز شماری میکنم بیام فیلم های چیز نگاه کنم مثل همین الان داشتم عکس چیز نگاه میکردم پشیمان شدم توبه کردم ولی الان دارم باز نیاز جنسی ام سراغم میاد که دوباره برم نگاه کنم

این سری داشتم میمردم تا 20 روزم تموم شد فقط روز شماری میکردم پام برسه خونه شروع کنم اوضاعم خیلی خراب بود تا رسیدم شروع کردم

من حال خودمو می فهمم میدونم اگر ازدواج کنم نمیگم 100 درصد ولی 90 درصد برمیگردم من اگر نیاز عاطفی ام برطرف بشه تسکین پیدا میکنم
اونجا ادم هست زن بچه داره ولی اگر در روز چند تا فیلم نگاه نکنه حالش خراب میشه خیلی هم راحت میشینه اونطرف میگه دارم فیلم چیز میبینم

میدونم راه حلی نداره میخواستم درد دل کنم چون خوندم تو اینترنت راه حلهای که گفته بودن سخته تحملش من دیگه خدایش بریدم از بس مادرم اذیتم میکنه همش میگه نمی رم خواستگاری به زور یه مورد خوب پیدا میشه تق یکی میفته میمیره دیگه میگه بحثش نکن تا چهلم روزهای اخر چهل من که سرکارم زنگ میزنه میگه قرار خواستگاری نذاری ما هیچ جا نمی ریرم یکی از اقوام مریضه امروز فرداست بمیره مردم عیب میکنن میگن تو این اوضاع رفتن خواستگاری یا کسی میمیره

ای خدا اگر خونمون شهرهای بالا بود هر چند روز صیغه میکردم راحت میشدم چون میدونم با این اوضاع خانواده ما حالا حالا معطلیم راستی من 27 سالمه

ممنونم

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد راهنما

iraniran;716827 نوشت:
حل کارم اکثرا فیلم های مستهجن نگاه می کنند، من چطور خودمو کنترل کنم؟

سلام
خسته نباشید

من جای کار میکنم که نفرات زیادی هستن اونجا اینترنت پرسرعت رایگان در اختیار کارمندان قرار دادن تعداد بیشترشون متاهل و 15 درصدشون مجرد منم که مجردم

من به زور خودمو 20 روز نگاه میدارم اونجا نگاه فیلم یا عکس نمی کنم البته عکس بازیگران ایرانی نگاه میکنم ولی خودمو کنترل میکنم عکس های چیز نگاه نمی کنم تو این چند روز

قبلا هم بهتون گفتم من همه شرایطم جور ولی هر بار به طریقی نمی تونم ازدواج کنم اکثرا از اقوام کسی میمیره خانواده ما قبول نمی کنن بریم خواستگاری تا این چهلمش تموم میشه یکی دیگه میمیره
پدر و مادرم خیلی متوجه نیستن منم نیاز جنسی دارم که داره منو میکشه مادرم که اصلا نمی فهمه اگر من بگم زن نمی خوام میگه باشه 35 سالگی برات میگیرم

خلاصه بعد که از محل کار برمیگردم روز شماری میکنم بیام فیلم های چیز نگاه کنم مثل همین الان داشتم عکس چیز نگاه میکردم پشیمان شدم توبه کردم ولی الان دارم باز نیاز جنسی ام سراغم میاد که دوباره برم نگاه کنم

این سری داشتم میمردم تا 20 روزم تموم شد فقط روز شماری میکردم پام برسه خونه شروع کنم اوضاعم خیلی خراب بود تا رسیدم شروع کردم

من حال خودمو می فهمم میدونم اگر ازدواج کنم نمیگم 100 درصد ولی 90 درصد برمیگردم من اگر نیاز عاطفی ام برطرف بشه تسکین پیدا میکنم
اونجا ادم هست زن بچه داره ولی اگر در روز چند تا فیلم نگاه نکنه حالش خراب میشه خیلی هم راحت میشینه اونطرف میگه دارم فیلم چیز میبینم

میدونم راه حلی نداره میخواستم درد دل کنم چون خوندم تو اینترنت راه حلهای که گفته بودن سخته تحملش من دیگه خدایش بریدم از بس مادرم اذیتم میکنه همش میگه نمی رم خواستگاری به زور یه مورد خوب پیدا میشه تق یکی میفته میمیره دیگه میگه بحثش نکن تا چهلم روزهای اخر چهل من که سرکارم زنگ میزنه میگه قرار خواستگاری نذاری ما هیچ جا نمی ریرم یکی از اقوام مریضه امروز فرداست بمیره مردم عیب میکنن میگن تو این اوضاع رفتن خواستگاری یا کسی میمیره

ای خدا اگر خونمون شهرهای بالا بود هر چند روز صیغه میکردم راحت میشدم چون میدونم با این اوضاع خانواده ما حالا حالا معطلیم راستی من 27 سالمه

ممنونم

با عرض سلام و ادب خدمت شما برادر گرامی
از مشکلی که برای شما در سر کار و همچنین موانعی که برای ازدواجتون درست میشه متاسفم و بسیار خوشحالم که برای گناه نکردن و ترک گناه مطلبتون را نوشتید و با ما در میان گذاشتید مطمئن باشید بنده و بسیاری از اسک دینی های عزیز که پیام شما را می خونند برای شما دعا می کنند امیدوارم با همت والای شما و توجه به نکات زیر بتونید بر وسوسه های شیطان و نفستون غلبه پیدا کنید.
برای جلوگیری و دوری از گناهان شهوانی بهترین راه این است که کاری که سبب شود غریزه جنسی تحریک شود صورت نگیرد لذا شما باید برای این امر به نکات توجه نمایید:

1. به نامحرمان و تصاویر تحریک کننده نگاه نکنید.(مهم)
  2. از پوشیدن لباسهای محرک و چسبان خودداری نمایید.
  3. از گوش دادن به موسیقی های حرام خودداری نمایید.
  4. از خوردن غذاهایی که طبیعت آنها گرم می باشد مثل چربیها و شیرینی ها و غذاهای تند و...خودداری نمایید.
  5. غذاهای خود در صورت امکان کم نمایید.
  6. شبها و هنگام خوابیدن و زمانهایی که وسوسه گناه زیاد است از تنها ماندن خودداری نمایید.
کارهایی که باید انجام دهید:

1. دعا و توسل به اهل بیت را هرگز فراموش نکنید
  2. تا حد امکان و توان روزه بگیرید
  3. غذاهایی که طبیعت آنها سرد است استفاده نمایید
  4. از ذکرهای صلوات و استغفار و لاحول و لا قوه الا بالله و همچنین دعای زیارت عاشورا و زیارت ال یاسین با توسل به امام حسین (ع)و امام زمان (عج)و نماز شب و نماز اول وقت غافل نشوید.

نکته مهم:در صورتی که بارفتن به این کار به گناه میافتید و یا ترس این را دارید که به گناه بیافتید و راه دیگری برای فرار از گناه دارید واجب است از این کار صرفنظر نمایید(برای اطلاع بیشتر از بخش احکام سوال نمایید).

در مورد مادتون میتوانید از واسطه ایکه روی مادرتون نفوذ دارند و تاثیر گذار هستند بخواهید که شما را کمک نماید.و یا تظاهر به ناراحتی شدید و گوشه گیری و یا کارهایی که موجب برانگیخته شدن احساسات مادر و رضایت ایشان می شود انجام دهید.
در صورت عدم موفقیت می توانید با لحاظ دشواریها و مشکلات ازدواج موقت و شرایط خود این نوع از ازدواج را هم مد نظر قرار دهید.

در پناه قرآن و عترت موفق باشید
یا علی

iraniran;716827 نوشت:
سلام
خسته نباشید

ممنونم

خلاصه دلیل زود راه نیفتادن کار مردم تو اداره ها رو فهمیدیم:Khandidan!:
کارمندا بجای را ه انداختن کار مردم از اینترنت بیت المال استفاده میکنن فیلم پورن میبینن! ایا اون حقوق حلاله!!!
اقا باید گفت دم شما گرم که این کارو نمیکنی همش نکات منفیه خودتو نببین ببین چطور با این که مجردی شما این کارو نمیکنی و به حقوق مردم احترام میذاری پس اول باید گفت افرین به شما:hamdel:
در مورد اون قضیه هم باید بگم همه ی این چیزهایی که کارشناس عزیز گفتن رو رعایت باید بکنی اما این ممکن نیست بجز با یه اراده قوی
حالا برای اینکه اراده قوی ای داشته باشید تو گوگل سرچ کنید کتاب های تقویت اراده و اعتماد به نفس رو بگیرید و بخونید روی من تاثیر مثبتی گذاشت

iraniran;716827 نوشت:
سلام

سلام

راهنما;719585 نوشت:
از گوش دادن به موسیقی های حرام خودداری نمایید.

راهنما;719585 نوشت:
و یا تظاهر به ناراحتی شدید و گوشه گیری و یا کارهایی که موجب برانگیخته شدن احساسات مادر و رضایت ایشان می شود انجام دهید

چه عجب ما استادی رو هم تو این سایت دیدیم که مدام نگه: گلم برو صبر پیشه کن!!! :Gig:
و راهکار عملی هم ارائه میشه برای بحث شهوت :ok:

استارتر عزیز ، جای شما بودم استاد "راهنما" رو به این راحتی از دست نمیدادم :ok:
موسیقی که ایشون گفتن بسیار بسیار بسیار تاثیر داره. ایشون گفتن موسیقی حرام ، اما اگر از من میشنوید کلاً موسیقی گوش نکنید! هیچ نوعش رو

کلاً راهکارهای ایشون همشون عالی بودن

دو نکته هم من خدمت شما استارتر عزیز عرض کنم

1 - خطرناک ترین قسمت در گناه ، قدم اوله

تو حالا بیا یه صحنه ببین....
همین یه تیکه....
اگر بد بود بعد دیگه نگاه نکن....

از این حرفها زیاد ممکنه به گوش شما بخوره. این کلمات دقیقاً از دهان شیطان بیرون میاد برادر
محل به هیچکدوم نذارید و مراقب باشید که اگر قدم اول رو کنترل نکنید ، کنترل بقیش دیگه به این راحتی ها نیست

2 - ممکنه به شما برچسب بزنن

بچه ننه
سوسول
کم ظرفیت
و......

به این ها هم اهمیت ندید. اولاً که اینها حرفهای بی خود و بی اساسه و مردانگی انسان با دیدن فیلم غیراخلاقی سنجیده نمیشه
ثانیاً ، به فرض محال که اصلاً درست بگن (مثلاً). آدم بچه ننه و سوسول باشه ، خیلی بهتر از اینه که ناپاک باشه

Reza-D;719604 نوشت:
سلام

چه عجب ما استادی رو هم تو این سایت دیدیم که مدام نگه: گلم برو صبر پیشه کن!!! :Gig:
و راهکار عملی هم ارائه میشه برای بحث شهوت :ok:

استارتر عزیز ، جای شما بودم استاد "راهنما" رو به این راحتی از دست نمیدادم :ok:
موسیقی که ایشون گفتن بسیار بسیار بسیار تاثیر داره. ایشون گفتن موسیقی حرام ، اما اگر از من میشنوید کلاً موسیقی گوش نکنید! هیچ نوعش رو

کلاً راهکارهای ایشون همشون عالی بودن

دو نکته هم من خدمت شما استارتر عزیز عرض کنم

1 - خطرناک ترین قسمت در گناه ، قدم اوله
تو حالا بیا یه صحنه ببین....
همین یه تیکه....
اگر بد بود بعد دیگه نگاه نکن....

از این حرفها زیاد ممکنه به گوش شما بخوره. این کلمات دقیقاً از دهان شیطان بیرون میاد برادر
محل به هیچکدوم نذارید و مراقب باشید که اگر قدم اول رو کنترل نکنید ، کنترل بقیش دیگه به این راحتی ها نیست

2 - ممکنه به شما برچسب بزنن
بچه ننه
سوسول
کم ظرفیت
و......

به این ها هم اهمیت ندید. اولاً که اینها حرفهای بی خود و بی اساسه و مردانگی انسان با دیدن فیلم غیراخلاقی سنجیده نمیشه
ثانیاً ، به فرض محال که اصلاً درست بگن (مثلاً). آدم بچه ننه و سوسول باشه ، خیلی بهتر از اینه که ناپاک باشه

شما با موسیقی هم شهوتی میشید دیگه باید از شماها ترسید
نمیدونم چه مشکلی دارن همه با موسیقی شماها گوشتون مریضه اهنگ های خوب رو نمیشناسید که گوش بدید
البته تقصر شما نیست ایران موسیقی قوی ای نداره

piano;719605 نوشت:
شما با موسیقی هم شهوتی میشید دیگه باید از شماها ترسید
نمیدونم چه مشکلی دارن همه با موسیقی شماها گوشتون مریضه اهنگ های خوب رو نمیشناسید که گوش بدید
البته تقصر شما نیست ایران موسیقی قوی ای نداره

سلام داداش
مطمئن هستی دلیل صحبت من همین هایی بود که شما فرمودید؟
یه بار دیگه متن صحبت جناب "راهنما" و بنده بخونید برادر
ایشون درمورد غذا هم گفتن.... خطاب به کسی گفتن که مجرده....

اگر باز هم قانع نشدید بگید تا کامل توضیح بدم

بنام خدا
اینکه شما درباره محیط کار نوشتی مشتی از خروار واقعیت جامعه است . متاسفانه یکی از بزرگترین قسمتهای ضد فرهنگی جامعه ما محیط های کار است و متاسفانه هیچ کس هم صداش در نمیاد
آخه بالای منبر ها نباید این حرفها رو بزنن ؟ چرا هیچ کس صداش در نمیاد . چرا کارشناسان این سایت در این باره مطلب رو باز نمیکنن ؟
از من بپرسن در تهاجم فرهنگی نقش ماهواره بیشتره یا محیط کار میگم نمودونم شاید نقش محیط های کاری در تهاجم فرهنگی بیشتر باشد .

جناب ایران ایران
1- تمام تلاشت رو بکن محیط کارتو عوض کنی و سر یک کار با محیط خوب بری . اگر متاهل باشی بازهم چنین محیطی اذیتت میکنه . ضمن اینکه با چنین ادم هایی سر و کار داری
2- از اینکه میشینن فیلم نگاه میکنن نتیجه میشود بهره وری در محیط کارت پایینه و در چنین محیطی فسیل میشی و البته معمولا در محیطهای کار دولتی چنین اتفاقی رخ میدهد . بنابراین سعی کن یک جایی بری سر کار که بهره وری بالا باشه و مفت خور بی خاصیت نشوی
3- فیلم مستهجن دیدن خیلی بده اما سر کار ، کار نکردن و فیلم دیدن ( مستهجن یا غیر مستهجن ) کلا بده . متاسفانه فرهنگ کار نداریم و بهره وری نیست
4- در انتخاب کار توکلت به خدا باشه
و من یتق الله یجعل له مخرجا و یرزقه من حیث لا یحتسب و من ینوکل علی الله فهو حسبه

[="DarkSlateBlue"]

iraniran;716827 نوشت:
سلام
خسته نباشید

ممنونم

سلام چیز جان. :Cheshmak:

آقا مشکلت فقط یک راه داره...
هرچی تبلت مبلت و اینترنت مینترنت و گوشی موشی داری یا لبتاب مبتاب و کامپیوتر مامپیوتر و ماهواره پاهواره ... نابود کن.
موقعی نابودشون کن که شهوتی نیستی و قصد توبه داری و پشیمونی و حالت از هرچی فیلمو عکسه به هم میخوره...
منظورم هم از نابود این نیست که بزنی بشکنی
یا بفروش یا راه های دسترسی رو قطع کن
اینترنتو تمدید نکن. یه مدت بدون اینترنت باش
یا اگه از ماهواره میبینی بزن شبکه هارو پاک کن
اگر اینهارو نابود کنی موقعی که شهوتی میشی دیگه هیچ چیز نداری که باهاش فیلم ببینی . بعد همینجور تو کف میمونی و ترک میکنی وتموم میشه میره پی کارش...:ok:[/]

موضوع قفل شده است