╰✿╮ کلبه فیروزه اﮮ ஜ محفلی پر از عطر حضور اسک دینی ها

تب‌های اولیه

18145 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

نورالزهراء;1008491 نوشت:
از استاد امید و همسر محترمشان هم چهره بگشایم..

من هنوز لباس روحانی ها را نپوشیده ام و به اصطلاح، معمّم نیستم.

ترگل;1008496 نوشت:
از بس آدم دلرحمی م من

واقعاااااااااااااااااااااا

بر منکرش رحمت، ببخشید اشتباه لفظی شد، ... لعنت

سلام
لطفا چند تا سوال از اونایی که می ترسیدین اگه ازتون بپرسن به آینده حرفه ای و وظیفه پاسخگوییتون لطمه بزنه بنویسید. جواب هم نمیخواد بدید

امید;1008493 نوشت:
این بخشی از لُگوی «فدراسیون کونگ فوی جمهوری اسلامی ایران» است.

این تصویر نشانه احترام است که در این ورزش هنگام شروع رقابت به رقیب و نیز برای احترام به استاد انگشت های دست راست روی انگشت های دست چپ قرار می گیرد.

احسنت..

حالا که تمام عناوین بالا تقصیر شماست من به نمایندگی از کل بچه های اسکدین شما رو به مبارزه دعوت میکنم:bale:
بلکم دلمون خنک بشه :khandeh:

[SPOILER]

امید;1008497 نوشت:
[/SPOILER]
میگم چرا با بقیه روانشناس ها فرق دارید:Nishkhand:

[="Teal"]

امید;1008497 نوشت:

سوال 21تا 25 رو میتونید اشانتیون جواب ندین
[SPOILER] در نمره کل هم تاثیر نداره :>[/SPOILER]
به جاش علت همین معمم نبودنتون رو بگید چرا؟!
تا جایی که یادمه در پاسخ ها سن تون رو تقریبا 40 گفته بودید چطور تااین سن هنوز معمم نشدید؟!!
خانمتون چطور مشکلی ندارن با معمم شدن شما؟!![/]

ترگل;1008505 نوشت:
به جاش علت همین معمم نبودنتون رو بگید چرا؟!
تا جایی که یادمه در پاسخ ها سن تون رو تقریبا 40 گفته بودید چطور تااین سن هنوز معمم نشدید؟!!
خانمتون چطور مشکلی ندارن با معمم شدن شما؟!!

به جای پاسخ به این سؤال به همان 20 تا سؤال جواب بدهم بهتر است. شد حکایتِ جوکِ زیر:

[h=3]از آسمان ندا رسید به مؤمنی که یک آرزویت را بگو تا برآورده کنیم .[/h][h=3]گفت : عرض اقیانوس آرام را جاده بکشید . . .[/h][h=3]ندا آمد : کاریست بس دشوار ! مصالح زیاد خواهد و کارگر فراوان ! آرزویی دیگر کن .[/h][h=3]گفت : قدرتی خواهم تا زنها را بشناسم ![/h][h=3]ندا رسید : جاده ای که خواستی دو بانده باشد یا چهار بانده ؟؟!![/h]
داش ابوالفضل
این هم جوکی که می خواستید.

ابوالفضل;1008428 نوشت:
یه جوک بگید با طعم ربّ حلال .

الرحیل;1008500 نوشت:
سلام
لطفا چند تا سوال از اونایی که می ترسیدین اگه ازتون بپرسن به آینده حرفه ای و وظیفه پاسخگوییتون لطمه بزنه بنویسید. جواب هم نمیخواد بدید

شرمنده. بنا به عِلَلی نمی گویم.

نورالزهراء;1008501 نوشت:
تمام عناوین بالا تقسیر شماست

کدام عناوین؟؟؟!!!

نورالزهراء;1008501 نوشت:
شما رو به مبارزه دعوت میکنم

شرمندهههههههههههه
یک مرد مذهبی با یک خانم نامحرم مبارزه نمی کند.
یک رزمی کار با غیر رزمی کار مبارزه نمی کند.

[="Tahoma"][="Blue"]

امید;1008509 نوشت:
کدام عناوین؟؟؟!!!

همان 25 موردی که مقصرش شما هستید..
http://www.askdin.com/showthread.php?t=22146&p=1008488&viewfull=1#post1008488

امید;1008509 نوشت:
یک رزمی کار با غیر رزمی کار مبارزه نمی کند.

من رزمی کار نیستم یا شما؟؟؟؟8->[/]

امید;1008512 نوشت:
شماااااااااا

:khaneh:

همون بهانه ی مرد مذهبی و خانم نامحرم رو قبول میکنم..

نورالزهراء;1008501 نوشت:
حالا که تمام عناوین بالا تقصیر شماست من به نمایندگی از کل بچه های اسکدین شما رو به مبارزه دعوت میکنم

:makhfi::moteajeb::tajob:>:/:-t:-w[-x:)]b-)

[="Tahoma"][="Blue"]

اللیل والنهار;1008514 نوشت:
:makhfi::moteajeb::tajob:>:/:-t:-w[-x:)]b-)

:Nishkhand::hamdel::Rose::Rose::Rose::chakeretim:[/]

[="Times New Roman"][="Black"]

امید;1008457 نوشت:

پارسال به مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در قم رفتم و درباره امکان همکاری سؤالاتی پرسیدم. شرایطِ جذب کارشناس را به من گفتند. در امتحان کتبی و مصاحبه شرکت کردم و پذیرفته شدم.

بله من کاملا خاطرم هست که یه مدت هم دیر به سایت اضافه شدید

چون من مرخصی بودم و کارتون لنگ امضای من بود و تا وقتی که من از مرخصی برگشتم پشت درب سایت مونده بودیدb-)

[SPOILER]
الکی مثلا من یکی از مدیران ارشد مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی هستم :khandeh!:
[/SPOILER]

امید;1008508 نوشت:
شرمنده. بنا به عِلَلی نمی گویم.

آفرین. به اینا نگو

بیا در گوش خودم بگو

بچه ها هیس ببینم چی میگه

چی ؟

چهار تا زن گرفتی ؟

یه دونه visible و سه تا hidden ؟

ای وای ای وای

من دیگه حرفی ندارم :khandeh!:[/]

[="Teal"]

امید;1008507 نوشت:
به جای پاسخ به این سؤال به همان 20 تا سؤال جواب بدهم بهتر است. شد حکایتِ جوکِ زیر:

[h=3]از آسمان ندا رسید به مؤمنی که یک آرزویت را بگو تا برآورده کنیم .[/h][h=3]گفت : عرض اقیانوس آرام را جاده بکشید . . .[/h][h=3]ندا آمد : کاریست بس دشوار ! مصالح زیاد خواهد و کارگر فراوان ! آرزویی دیگر کن .[/h][h=3]گفت : قدرتی خواهم تا زنها را بشناسم ![/h][h=3]ندا رسید : جاده ای که خواستی دو بانده باشد یا چهار بانده ؟؟!![/h]
داش ابوالفضل
این هم جوکی که می خواستید.

اتفاقا خانم ها که کاری نداره شناختنشون اگر آقایون سیاست و محبت و صداقت رو باهم داشته باشن در مقابل هر رفتاری میتونن واکنش صحیح نشون بدن
ما خانوما چی باید بگیم که هرچقد محبت کنیمم دستمون بی نمکه
هرچقد با سیاست رفتار کنیمم باز زیرآبی میرن
هرچقد صداقت داشته باشیمم کار خودشونو میکنن
[SPOILER] در این حالت مجبور به تعویض سلاح میشیم دیگه::samt: [/SPOILER][/]
خوب سوالاتم رو با بهونه پیچوندین و جواب ندادین
اینا به بهونه اونا،اونا به بهونه اینا :/
بعد میگین خانما ناشناخته ن
منتظر 200 تای بعدی باشید:)))

[="Teal"]سری دوم سوالات Smile
[SPOILER] جواب ندین دوبرابر میشه:)[/SPOILER]

مادر خانمتون در قید حیاتن؟!رابطه تون باایشون چطوره؟!

رابطه خانمتون با مادرتون چطور هست؟!تا به حال شده اختلافی پیش بیاد که با توسل به دانش روانشناسی حلش کنید؟!

از این آقایونی هستین که بعد ازدواج میچسبن به خانواده همسرشون و خانواده خودشونو فراموش میکنن یا از اونایی که فقط خانواده خودشونو تحویل میگیرن یا جزو گروهی هستین که این رابطه رو مدیریت میکنن و تعدادشون انگشت شماره؟!

یکی از سوالاتم این بود که وقتی دانشجوها میدین همکلاسی روحانی دارن واکنششون چی بود که تصوراتمو ریختید بهم و گفتید معمم نیستین
به جای اون سوال بگید محیط دانشگاه براتون چطور بود معذب بودین یاخیر؟! پشیمون نشدین از رفتن؟!

مهریه همسرتون چقدره؟!(اگر مایل نیستید دقیق بگید بفرمایید در حد عرفه یا بالاتر)

اگر قرار بود برای ادامه زندگی یکی از این چند شهر رو انتخاب کنید کدوم رو انتخاب میکردین مشهد،کربلا،نجف یا همین قم؟!

تست های روانشناسی،شخصیت شناسی و... که در نت به وفور ریخته تا چه حد قابل اعتمادن؟!!

به نطرتون ویژگی هایی که درباره متولدین ماه های سال و یا سال ها(مثلا سال مار) نوشته شده صحیحه؟!اگر اشتباهه چرا گاهی شباهت های زیادی با ویژگی های فرد داره؟! خودتون موقع ازدواج یاد این چیزا افتادین؟!(البته محض خنده و کنجکاوی نه مبنای تصمیم گیری)
که مثلا ببینید همسرتون متولد کدوم ماهن و ویژگی هاش رو بخونید؟!

برخورد پدر خانمتون موقع خواستگاری و بعدش چطور بود؟!از این پدرایی که با اکراه دختر میدن و یا از اینایی که دامادو عین پسر میدونن؟! از بین پدر زن مادر زنتون کدومو بیشتر دوس دارین؟!

اگر خانمتون همین الان بهتون بگن من با شما مشکلی دارم ولی شما خودتون روانشناسید و میخوام توسط فرد دیگه ای (روانشناس) قضاوت بشیم و بریم پیش یه همکار برای حلش، قبول میکنید؟!

دخترتون چند سالشونه که گفتید هنررررمند؟!:)
و چرا تک فرزند؟!!

به نظرتون فرزند دختر داشتن موهبت بالاتریه و خدا درای رحمتو باز کرده و یا پسری که اخرش میره سی خودش؛)

دخترای الان بهترن یا دخترای زمان قدیم (از نطرحیا،نجابت،صداقت و...)
پسرای الان بهترن یا قدیم(از نظر،ایمان،اخلاق،اهل کارو تلاش،مردونگی،غیرت و...)

شما مرز بین جدید و قدیمین خودتون رو جزو کدوم دسته میدونید؟!! افکارتون به نسل جوان شبیه تره یا قدیم:)

جایی گفتید برادرتونم حوزوی ن،حوزه رفتنتون تقلیدی بود یا یک رسم و یا یک علاقه؟!!

هیچ وقت تلاشی م کردین (غیر از اون منوی بازی که گفتید بلدین) اشپزی کنید؟!!به نطرتون چرا بااین حال همه اقایون مدعی ن بهترین اشپزای دنیا اقایونن؟!!

به نظرتون چرا اقایون تا ازدواج نکردن هی اه و ناله و دنبال دختر خوب و ... ولی همینکه ازدواج میکنن میگن خونه روکه جاروبرقی تمیز میکنه،لباسام ماشین لباس شویی،ظرفام ظرفشویی،غذام فر و ... دیگه زن چرا:/

یک ویژگی مخصوص به اقایون بگید که در خانوما نیس و بالعکس یک ویژگی مخصوص خانوما بگید که در اقایون نیس

اعتیاد به فضای مجازی دارید؟!

و به عنوان آخرین سوال(بالحن مهران مدیری بخونید) عمیقا احساس خوشبختی میکنید؟!!

[SPOILER] لینک کلیپ رو ندارم، به سبک اون بچه ای که تا 40 میشمرد یهو میرفت200
سوالات منم همون 200 تاس الان Lol [/SPOILER][/]

ترگل;1008535 نوشت:
اتفاقا خانم ها که کاری نداره شناختنشون اگر آقایون سیاست و محبت و صداقت رو باهم داشته باشن در مقابل هر رفتاری میتونن واکنش صحیح نشون بدن

پول را فراموش فرمودید. مردی که پول نداشته باشد، به درد لای جرز می خورد.
آقایان خوش تیپ هم که باید باشند.
مهربان هم که نباشند، اصلا مرد نیستند.

چند تا ویژگی دیگه هم هست که وقتی بحث ازدواج واقعا جدّی شد، به ذهن خانم ها می آید. من به ذکر همین موارد بسنده می کنم.

happy

ترگل;1008535 نوشت:
تعویض سلاح

سلاح دوم: اجرای مهریه Sad

[="Tahoma"][="Blue"]

ترگل;1008535 نوشت:
اگر آقایون سیاست و محبت و صداقت رو باهم داشته باشن

خسته میشن که اینجری آقایون.. این همه کار با هم؟ :-"
هر چی کاره سخته میدید به اقایون..

Im_Masoud.Freeman;1008534 نوشت:
چون من مرخصی بودم و کارتون لنگ امضای من بود و تا وقتی که من از مرخصی برگشتم پشت درب سایت مونده بودید

چه مدیر بی مسئولیتی.. کار ارباب رجوع رو ول کردید رفتید مرخصی؟ (حتما سازمان دولتیه اسکدین..:-")

[SPOILER]

ای وای ای وای

من دیگه حرفی ندارم

عالی بود..[/SPOILER]

ترگل;1008536 نوشت:
سری دوم سوالات :)

قشنگ نقره داغ کردید استاد رو..
صندلی داغ تموم شده نشده استاد فرار میکنه..[/]

[="Teal"]

امید;1008539 نوشت:

چند تا ویژگی دیگه هم هست که وقتی بحث ازدواج واقعا جدّی شد، به ذهن خانم ها می آید. من به ذکر همین موارد بسنده می کنم.

happy

سلاح دوم: اجرای مهریه :(

خوبه شما سلبریتی نشدین چون معلومه خیلی به حواشی علاقه مندین Smile
خیلی ممنون از تکمیل پاسخ ها ولی من سوالای اصلی رو یادم نمیره:>
اگر وقت هم ندارید ما صبر ایوب داریم،هر زمان که وقتتون اجازه داد جواب بدین :-bd

;;;;) این مواردی م که فرمودین که جزو ملزوماته که اکثر آقایون ندارن ولی خانم ها اکثرا انقدر بزرگواران که یا نادیده میگیرن و چشم پوشی میکنن یا گذشت میکنن و میسازن ...
ولی آقایون چی؟؟! یه خانم هرچقدرم همه چی تمام باشه باز چشم آقایون دنبال یکی دیگس
اون سلاح م خیلی وقته از کار افتاده الان دیگه سلاح های پیشرفته تری جایگزین شده b-)[/]

[="Teal"]

امید;1008539 نوشت:

happy

سلاح دوم: اجرای مهریه :(

خوبه شما سلبریتی نشدین چون معلومه خیلی به حواشی علاقه مندین Smile
خیلی ممنون از تکمیل پاسخ ها ولی من سوالای اصلی رو یادم نمیره:>
اگر وقت هم ندارید ما صبر ایوب داریم،هر زمان که وقتتون اجازه داد جواب بدین :-bd

;;;;) این مواردی م که فرمودین که جزو ملزوماته که اکثر آقایون ندارن ولی خانم ها اکثرا انقدر بزرگواران که یا نادیده میگیرن و چشم پوشی میکنن یا گذشت میکنن و میسازن ...
اون سلاح م خیلی وقته از کار افتاده الان دیگه سلاح های پیشرفته تری جایگزین شده b-)[/]

[SPOILER]

ترگل;1008547 نوشت:
خوبه شما سلبریتی نشدین چون معلومه خیلی به حواشی علاقه مندین :)

یکی دیگه از بهترین جمله هایی که شنیدم تو کلبه..[/SPOILER]

ترگل;1008547 نوشت:
اگر وقت هم ندارید ما صبر ایوب داریم،هر زمان که وقتتون اجازه داد جواب بدین

از اتاق فرمان دستور دادن که صندلی داغ رو متوقف کنید، استاد متواری شدن..b-(

ترگل;1008548 نوشت:
اون سلاح م خیلی وقته از کار افتاده الان دیگه سلاح های پیشرفته تری جایگزین شده

به ما هم یاد بده خواهر:-s

ترگل;1008548 نوشت:
خوبه شما سلبریتی نشدین چون معلومه خیلی به حواشی علاقه مندین :)

سلام برای من هم سواله سلبریتی چیه؟:)]#:-s

اکبرعبدی یه چیزایی می گفت واسم افت داره سلبریتی ام فقط یه زن گرفتم!!(شوخی) معلوم نشد منظورش چی بود؟!!b-)

ممنون:-h@};-

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 4 مهمان ها)

کاکو بزار بنویسم بعدبرس!!x_x:-h@};-

چهار تا زن گرفتی ؟

:-??:-ss#-o^#(^#:-s:-w[-(8->:dlaughing[-x

ترگل;1008547 نوشت:
این مواردی م که فرمودین که جزو ملزوماته[واقعااااا] که اکثر آقایون ندارن ولی خانم ها اکثرا انقدر بزرگواران[بر منکرش رحمت، ببخشید اشتباه تایپی شد.نمی دونم چرا این قدر اشتباه تایپی ام زیاد شده~x(...برمنکرش لعنت] که یا نادیده میگیرن و چشم پوشی میکنن یا گذشت میکنن و میسازن ...

ترگل;1008547 نوشت:

چون دلشون دریااااااااااست

ترگل;1008547 نوشت:
اون سلاح م خیلی وقته از کار افتاده الان دیگه سلاح های پیشرفته تری جایگزین شده

میشه بفرمایید چه سلاحی تا یک چیزی یاد بگیرم؟؟:-/

نورالزهراء;1008552 نوشت:
از اتاق فرمان دستور دادن که صندلی داغ رو متوقف کنید، استاد متواری شدن

بیدی نیستم که از این بادها بلرزم.
:>8->

باسلام بر کلبه نشینان

بد نگذره عجب گرامایی تو این وسط زمستون کلبه رو فرا گرفته :-";))

به به

مهمان راضی پرسشگر راضی :d

جناب استاد امید مهمان محترم بفرمایید

دلتون میخواد دخترتون وارد محیط نت بشه؟
یک توصیه اخلاقی به خانم های سایت
یه توصیه اخلاقی به آقایون سایت
بین موبایل و کامیپوتر کدوم رو انتخاب میکنید؟چرا؟
جاهای خالی را پر کنید:
1.انجمن فرهنگی .......... اسک دین است.
a) قلب و عروق
b) مغز و اعصاب
c) غدد لنفاوی
d) زنگ تفریح

2.انجمن مشاوره ..... انجمن اسک دین است.
a) فعال ترین
b) بهترین
c) قوی ترین
d) همه ی موارد صحیح است!

3. نظرتون درباره ی کلمات و جملات زیر چیه؟؟؟

1.تعدد زوجه!

2.مرد سالاری یا زن سالاری

3.مهریه

4.کوشاترین همکار اجرایی

5.رنگ مورد علاقتون

امید;1008568 نوشت:
..:-??:-ss#-o^#(^#:-s:-w[-(8->:dlaughing[-x..

پشت هر شکلکی یه جریانی خوابیده.. مخصوصا این 8->

امید;1008571 نوشت:

اولش دریاست بعد که زیاد شدن، جز و مد میاد توش..

ولی از همین تریبون دوست دارم یه مساله ای رو بگم:
از صمیم قلب دلم برای زنان و مردان سرزمینم که از سمت همسرشون محبتی نمیبینند (بدون دلیل) میسوزه..
از خدا میخوام روابط زوج ها اینقدر خوب بشه که هیچ وقت توجه همسری به شخص دیگه نباشه...

امید;1008572 نوشت:

بُتنی هستید واسه خودتون فقط با استهلاک قطعات سایشی از بین میرید پس..8->:khandidan:

[SPOILER]

اللیل والنهار;1008573 نوشت:

دستت درد نکنه سوال خوبیه..

فریال;1008558 نوشت:
کاکو بزار بنویسم بعدبرس!!

خیلی از اوقات کاربرا اسمشون هست ولی خودشون نیستند..
مثلا در لپ تاپو میبندن میرن، ولی اسمشون از انجمن خارج نمیشه..استاد امیدم از اوناس
[/SPOILER]

[="Teal"]

امید;1008571 نوشت:

میشه بفرمایید چه سلاحی تا یک چیزی یاد بگیرم؟؟:-/

دریا یا فرودگاه؟!!/:)
اگر بکیم که لو میریم اینم دیگه عمل نمیکنه :-w[/]

اللیل والنهار;1008573 نوشت:
دلتون میخواد دخترتون وارد محیط نت بشه؟
یه توصیه اخلاقی به آقایون سایت
بین موبایل و کامیپوتر کدوم رو انتخاب میکنید؟چرا؟
جاهای خالی را پر کنید:
a) قلب و عروق
b) مغز و اعصاب
c) غدد لنفاوی
d) زنگ تفریح

a) فعال ترین
b) بهترین
c) قوی ترین
d) همه ی موارد صحیح است!

1.تعدد زوجه!

2.مرد سالاری یا زن سالاری

3.مهریه

4.کوشاترین همکار اجرایی

5.رنگ مورد علاقتون

- دلتون میخواد دخترتون وارد محیط نت بشه؟
کنترل شده، بد نیست. اما بدون کنترل، خیرررررر.

- یک توصیه اخلاقی[برادرانه نه اخلاقی] به خانم های سایت:
توصیه های برادرانه من به خانم ها چند تاست:
الف) حتماااااااااااااااااااا کتاب های «مهارت های زناشویی» نوشته «متیو مک کِی» و کتاب «مهارت گفتگو برای همسران» نوشته خانم «زهره شیری» را بخوانید؛ مهارت های این دو کتاب را خوب یاد بگیرید و تمرین کنید.
ب) صبر و تحمل خود را بالا ببرید.
ج) پس از ازدواج، فرقی نمی کند که چند سال همسرتان را می شناسید. نباید تنها به این دلیل که با او احساس راحتی می کنید، خودتان را رها کرده و دیگر مثل سابق به ظاهرتان نرسید. شما باید «همیشه» بیشترین تلاش خود را کنید تا زیباتر از همیشه به نظر آیید. همیشه به این فکر کنید که دیدار اول تان است. سعی کنید دل شوهرتان را هر روز بیشتر به دست آورید. اگر شما برای ظاهر و زیبایی تان ارزش قائل شوید، از نظر دیگران نیز زیبا خواهید بود. باید در خانه خود را آراسته نگاه دارید و به ظاهر خود بیشتر اهمیت دهید و از نظر روحی فردی پرانرژی باشید. همه این کارها نه تنها به دوام زندگی زناشویی شما کمک می کند، بلکه سبب اعتماد به نفس بالای شما می شود. لازم نیست ساعت ها به آرایش کردن و لباس خوب خریدن و پوشیدن اختصاص دهید. همین که پیش از آمدن همسرتان، آرایش مختصری نمایید و خود را خوشبو کنید و لباس مرتّبی بپوشید، کافی است. این را جُزء اصلی برنامه روزانه خود قرار دهید و هیچ وقت از آن غافل نشوید.
د) روش‌های صحیحِ تشویق، تشکرکردن، انتقاد و پیشنهاد صحیح را یادبگیرید و آن‌ها را تمرین کنید.
ه) مطلب مذکور در این تاپیک را خوب بخوانید و تمرین کنید(البته این مطالب از همان کتاب های «مهارت های زناشویی» و «مهارت گفتگو برای همسران» گرفته شده است):

http://www.askdin.com/showthread.php?t=64242

- یه توصیه اخلاقی به آقایون سایت؟
توصیه های برادرانه من به آقایان سایت هم یکی نیست:
الف) حتماااااااااااااااااااا کتاب های «مهارت های زناشویی» نوشته «متیو مک کِی» و کتاب «مهارت گفتگو برای همسران» نوشته خانم «زهره شیری» را بخوانید؛ مهارت های این دو کتاب را خوب یاد بگیرید و تمرین کنید.
ج) پس از ازدواج، چشم تان را بر روی خانم های دیگر ببندید و همیشه با خود بگویید:«همسر من زیباترین زن دنیاست».
د) روش‌های صحیحِ تشویق، تشکرکردن، انتقاد و پیشنهاد صحیح را یادبگیرید و آن‌ها را تمرین کنید.
ه) با اینکه ازدواج دوم و سوم و چهارم و صیغه کردن حلال است؛ ولی تا می توانید سمت این کارها نروید.

- بین موبایل و کامیپوتر کدوم رو انتخاب میکنید؟چرا؟
از موبایل برای تماس و حفظ برخی اطلاعات و از کامپیوتر برای جستجو در مقالات و پاسخگویی استفاده می کنم. بنابراین هر دو را دوست دارم و از هر دو استفاده می کنم.

جاهای خالی را پر کنید:
a) قلب و عروق

a) فعال ترین

1.تعدد زوجه: حلال؛ اما در جامعه ایران و با دلارِ 11000 تومان، خ ر ی ی ت [بووووووووووووووووووووووق]

2.مرد سالاری یا زن سالاری: هر دو اشتباه

3.مهریه: نه کم باشد و نه زیاد. در وضعیت کنونی، بین 50 تا 114 سکه خوب است.

4.کوشاترین همکار اجرایی: مدیر اجرایی_ فرهنگی؛ مدیر اجرایی انجمن مدیریت؛ مدیر اجرایی انجمن تاریخ[دومی و سومی اشتباه تایپ شد:d]

5.رنگ مورد علاقتون: سفید و سبز

[="Teal"]

امید;1008572 نوشت:
:>8->

چه جمله وسوسه انگیزی
تو فکر سری سومم:> :-"[/]

[="Teal"]

امید;1008586 نوشت:
- دلتون میخواد دخترتون وارد محیط نت بشه؟
کنترل شده، بد نیست. اما بدون کنترل، خیرررررر.

- یک توصیه اخلاقی[برادرانه نه اخلاقی] به خانم های سایت:
توصیه های برادرانه من به خانم ها چند تاست:
ج) پس از ازدواج،

فرقی نمی کند که چند سال همسرتان را می شناسید. نباید تنها به این دلیل که با او احساس راحتی می کنید، خودتان را رها کرده و دیگر مثل سابق به ظاهرتان نرسید. شما باید «همیشه» بیشترین تلاش خود را کنید تا زیباتر از همیشه به نظر آیید. همیشه به این فکر کنید که دیدار اول تان است. سعی کنید دل شوهرتان را هر روز بیشتر به دست آورید. اگر شما برای ظاهر و زیبایی تان ارزش قائل شوید، از نظر دیگران نیز زیبا خواهید بود. باید در خانه خود را آراسته نگاه دارید و به ظاهر خود بیشتر اهمیت دهید و از نظر روحی فردی پرانرژی باشید. همه این کارها نه تنها به دوام زندگی زناشویی شما کمک می کند، بلکه سبب اعتماد به نفس بالای شما می شود. لازم نیست ساعت ها به آرایش کردن و لباس خوب خریدن و پوشیدن اختصاص دهید. همین که پیش از آمدن همسرتان، آرایش مختصری نمایید و خود را خوشبو کنید و لباس مرتّبی بپوشید، کافی است. این را جُزء اصلی برنامه روزانه خود قرار دهید و هیچ وقت از آن غافل نشوید.
ه) مطلب مذکور در این تاپیک را خوب بخوانید و تمرین کنید(البته این مطالب از همان کتاب های «مهارت های زناشویی» و «مهارت گفتگو برای همسران» گرفته شده است):

http://www.askdin.com/showthread.php?t=64242

- یه توصیه اخلاقی به آقایون سایت؟
توصیه های برادرانه من به آقایان سایت هم یکی نیست:
ج) پس از ازدواج، چشم تان را بر روی خانم های دیگر ببندید و همیشه با خود بگویید:«همسر من زیباترین زن دنیاست».
ه) با اینکه ازدواج دوم و سوم و چهارم و صیغه کردن حلال است؛ ولی تا می توانید سمت این کارها نروید.

- بین موبایل و کامیپوتر کدوم رو انتخاب میکنید؟چرا؟
از موبایل برای تماس و حفظ برخی اطلاعات استفاده می کنم و از کامپیوتر برای جستجو در مقالات و پاسخگویی استفاده می کنم. بنابراین هر دو را دوست دارم و از هر دو استفاده می کنم.

جاهای خالی را پر کنید:
a) قلب و عروق

a) فعال ترین

1.تعدد زوجه: حلال؛ اما در جامعه ایران و با دلارِ 11000 تومان، خ ر ی ی ت [بووووووووووووووووووووووق]

2.مرد سالاری یا زن سالاری: هر دو اشتباه

3.مهریه: نه کم باشد و نه زیاد. در وضعیت کنونی، بین 50 تا 114 سکه خوب است.

4.کوشاترین همکار اجرایی: مدیر اجرایی_ فرهنگی؛ مدیر اجرایی انجمن مدیریت؛ مدیر اجرایی انجمن تاریخ[دومی و سومی اشتباه تایپ شد

:d]

5.رنگ مورد علاقتون: سفید و سبز

:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
چرا سوالات منو جواب ندادین :/[/]

ترگل;1008588 نوشت:
چرا سوالات منو جواب ندادین :

به بعضی از آنها پاسخ خواهم داد.

[="Teal"]::[QUOTEامید;1008586]

4.کوشاترین همکار اجرایی: مدیر اجرایی_ فرهنگی؛ مدیر اجرایی انجمن مدیریت؛ مدیر اجرایی انجمن تاریخ[دومی و سومی اشتباه تایپ شد:d]

جدیدا اشتباهات تایپی تون زیاد شده استاد امید :fekr:

ترگل;1008536 نوشت:
سوال

- از این آقایونی هستین که بعد ازدواج میچسبن به خانواده همسرشون و خانواده خودشونو فراموش میکنن یا از اونایی که فقط خانواده خودشونو تحویل میگیرن یا جزو گروهی هستین که این رابطه رو مدیریت میکنن و تعدادشون انگشت شماره؟!
پس از ازدواج باید به یک چشم به خانواده خود و خانواده همسر نگاه کرد و باید سعی کرد در مورد هر دو خانواده به صورت مساوی و عادلانه رفتار نمود.

- به جای اون سوال بگید محیط دانشگاه براتون چطور بود معذب بودین یاخیر؟! پشیمون نشدین از رفتن؟!

محیط دانشگاه برایم خیلی جذاب بود و هست. دوست دارم ان شاء الله در دوره دکتری هم در دانشگاه تحصیل کنم. من در دانشگاه علامه تهران اصلا مشکلی نداشتم. با دانشجوهای هم دوره ای خیلی خوب بودم و الان هم با چند نفر از آنها هنوز رابطه دارم. متأسفانه یا خوشبختانه فقط یک نفر از همکلاسی ها قمی بود. بقیه از شهرهای دیگر هستند. یک گروه چند نفره تلگرامی داریم و هر چند وقت یک بار با هم گپ می زنیم و سعی می کنیم به همدیگر کمک کنیم و از نظرات یکدیگر استفاده کنیم. دوست داشتم با دوستان همکلاسی ام یک کار مشترک انجام دهم و همه با هم در یک مرکز مشاوره _مثلا_ کار کنیم.

- اگر قرار بود برای ادامه زندگی یکی از این چند شهر رو انتخاب کنید کدوم رو انتخاب میکردین مشهد،کربلا،نجف یا همین قم؟!
هر چهار شهر را خیلییییییییی زیاد دست دارم. یک زمانی دوست داشتم برای زندگی به نجف اشرف بروم؛ اما زمینه پیشرفت برای من در ایران مهیّا است؛ نه در کشوری دیگر.
- تست های روانشناسی،شخصیت شناسی و... که در نت به وفور ریخته تا چه حد قابل اعتمادن؟!!
همه تست ها قابل اعتماد نیست. فقط تست ها و آزمون هایی که در کتاب های معتبر آزمون های روانشناختی _ مانند: کتاب آزمون های روانشناختی نوشته دکتر فتحی آشتیانی_ ذکر شده معتبر و قابل اعتماد هستند.
- به نطرتون ویژگی هایی که درباره متولدین ماه های سال و یا سال ها(مثلا سال مار) نوشته شده صحیحه؟!اگر اشتباهه چرا گاهی شباهت های زیادی با ویژگی های فرد داره؟!
ویژگی هایی که درباره متولدین ماه های سال یا سال ها ذکر شده، از نظر علمی اعتباری ندارند. برای فهم بیشتر این موضوع، ویژگی های ماه های دیگر و سال های دیگر را بخوانید. اگر دقت کنید، می بینید آن ویژگی ها هم در مورد شما صادق است. این شباهت از این ناشی می شود که هر فردی مجموعه ای از ویژگی ها را دارا است. هر فردی در برخی مواقع، صادق و در برخی مواقع مهربان و در برخی مواقع خوش برخورد است. افراد در داشتنِ ویژگی ها، صفر و یکی و سیاه و سفید نیستند. یعنی این طور نیست که یک نفر اصلا یک ویژگی را نداشته باشد و یک نفر همه ویژگی را تماما داشته باشد. بلکه افراد در ویژگی های شخصیّتی، خاکستری هستند و از نظر میزان ویژگی، در یک طیف قرار دارند.

- دخترتون چند سالشونه که گفتید هنررررمند؟!:)
دختر دلبندم، 12 ساله است. به هنر خیلی علاقه دارد. نقاشی های زیبایی می کشد. معلم کلاس طراحی اش می گفت:«مطالبی در مورد تناسب میان اعضای صورت را در چند جلسه به دخترهای هنرستان تدریس می کنم؛ اما دخترتان خیلی زود مطالب را فهمید و انجام داد». فعلا دوست دارد در آینده کارتون ساز شود. نمی دانم در آینده نظرش عوض می شود یا بر همین نظر باقی می ماند. من به دخترم در رسیدن به آرزوهایش کمک می کنم و اصلا خواستم را در انتخاب شغل آینده اش بر او تحمیل نمی کنم.
- به نظرتون فرزند دختر داشتن موهبت بالاتریه و خدا درای رحمتو باز کرده و یا پسری که اخرش میره سی خودش؛)
دختر مونس پدر و مادر و پسر هم کمک و یار پدر و مادر است. هر دو خوب هستند. دختران حسنه و پسران نعمت‌اند. «عَنْ أَبِی عَبْدِ اللَّهِ (صلوات الله و سلامه علیه) قَالَ: الْبَنَاتُ حَسَنَاتٌ وَ الْبَنُونَ نِعْمَةٌ فَإِنَّمَا یُثَابُ عَلَى الْحَسَنَاتِ وَ یُسْأَلُ عَنِ النِّعْمَةِ»؛از امام صادق(صلوات الله و سلامه علیه) نقل شده است: «دختران، حسنه‏‌اند و پسران نعمت و (روز قیامت) براى حسنه پاداش داده می‌شود و از نعمت سؤال خواهد شد»[کلینی‌، محمد بن یعقوب، کافی، محقق، مصحح، غفاری، علی اکبر، آخوندی، محمد، ج ‏6، ص 6، دار الکتب الإسلامیة، تهران، چاپ چهارم، 1407ق] . هر دو آخر می روند سیِ خودشان. دختر خانه شوهر می رود و پسر به خانه عروس.

- دخترای الان بهترن یا دخترای زمان قدیم (از نطرحیا،نجابت،صداقت و...)
دخترهای امروز ویژگی های خوب خود را دارا هستند و دختران دیروز هم ویژگی های خوب خود را دارا می باشند.
- پسرای الان بهترن یا قدیم(از نظر،ایمان،اخلاق،اهل کارو تلاش،مردونگی،غیرت و...)
پسرهای امروز ویژگی های خوب خود را دارا هستند و دختران دیروز هم ویژگی های خوب خود را دارا می باشند.
- شما مرز بین جدید و قدیمین خودتون رو جزو کدوم دسته میدونید؟!! افکارتون به نسل جوان شبیه تره یا قدیم:)
من نه قدیمی هستم و نه خیلی جدید. سعی می کنم بین مزیت ها و خوبی های سنّت و مدرنیته جمع کنم.
- جایی گفتید برادرتونم حوزوی ن،حوزه رفتنتون تقلیدی بود یا یک رسم و یا یک علاقه؟!!
پدرم من و برادرانم را به انتخاب یک راه اجبار نکرد. ما با میل خودمان حوزه و دانشگاه را انتخاب کردیم.
- هیچ وقت تلاشی م کردین (غیر از اون منوی بازی که گفتید بلدین) اشپزی کنید؟!!
دوست دارم آشپزی کنم؛ ولی فعلا وقت ندارم و باید به سؤالات دوستان و جمع بندیِ پاسخ های سؤالات و پاسخ در کلبه فیروزه ای برسم:d.
- به نطرتون چرا بااین حال همه اقایون مدعی ن بهترین اشپزای دنیا اقایونن؟!!
چون واقعا بهترین آشپزهای دنیا مرد هستند.
- به نظرتون چرا اقایون تا ازدواج نکردن هی اه و ناله و دنبال دختر خوب و ... ولی همینکه ازدواج میکنن میگن خونه روکه جاروبرقی تمیز میکنه،لباسام ماشین لباس شویی،ظرفام ظرفشویی،غذام فر و ... دیگه زن چرا:/
من این حرف ها (خونه روکه جاروبرقی تمیز میکنه،لباسام ماشین لباس شویی،ظرفام ظرفشویی،غذام فر و ..) را نمی زنم. خانه داری کار سخت و شریفی است. خانه داری از هر شغل دیگری سخت تر است. امیدوارم روزی برسد که دولت و حکومت زنان خانه دار را تشویق کند و به آنها حقوق و تسهیلات پرداخت نماید.
- یک ویژگی مخصوص به اقایون بگید که در خانوما نیس و بالعکس یک ویژگی مخصوص خانوما بگید که در اقایون نیس
همه ویژگی ها _ چه خوب و چه بد _ در خانم و آقایان هست؛ به جز اینکه آشپزی آقایان از آشپزیِ خانم ها بهتر است:d.
- اعتیاد به فضای مجازی دارید؟!
سعی می کنم نداشته باشم.
- و به عنوان آخرین سوال(بالحن مهران مدیری بخونید) عمیقا احساس خوشبختی میکنید؟!!
چون هنوز به برخی آرزوها و جایگاه ها که دوست داشتم، نرسیدم خود را در میانه راهِ خوشبختی می دانم.

[="Teal"]نمیتونم نقل قول بگیرم
ممنون از پاسخ تون
ولی واقعا اعتماد به نفس آقایون در اشپزی دیگه داره میره رو اعصاب من:-w
اتفاقا یه بنده خدایی همین چند روز پیش داشت میگفت انقدر اشپزی م خوبه خانواده مهمون میاد به من میگن غذا درست کن
این اعتماد به نفس آقایون رو اگه ما خانوما داشتیم ...[/]

ترگل;1008599 نوشت:
اتفاقا یه بنده خدایی همین چند روز پیش داشت میگفت انقدر اشپزی م خوبه خانواده مهمون میاد به من میگن غذا درست کن

من نمی گم:«آشپزی ام خیلییییی خوبه». نه.
من آشپزی ام برای خودم خوبه. یعنی برای اینکه زنده و سالم بمانم، می دانم چطور آشپزی کنم.
در مورد آشپزی مردها پرسیدید. من هم گفتم:«آشپزی مردها بهتر از آشپزی زن هاست»؛ یعنی «آشپزهای مرد از آشپزهای زن بهترند». من آشپز نیستم. فقط بلدم به اندازه ای که زنده و سالم بمانم، آشپزی کنم.

[="Tahoma"][="Blue"]

ترگل;1008599 نوشت:
نمیتونم نقل قول بگیرم
ممنون از پاسخ تون
ولی واقعا اعتماد به نفس آقایون در اشپزی دیگه داره میره رو اعصاب من
این اعتماد به نفس آقایون رو اگه ما خانوما داشتیم ...

یک استاد عزیز دلی داشتیم (اقا)، سره یکی از کلاس ها درباره آشپزی صحبت شد.
چگونگی درست کردن تخم مرغ.. یعنی فاجعه شد، همه کم اوردیم پیش ایشون..
برای درست کردن تخم مرغ خیلی ارزش قایل بودن..
هر کاری رو با عشق انجام بدی خوب از آب در میاد (چه مرد چه زن)..[/]

[="Tahoma"][="Blue"]

امید;1008602 نوشت:
فقط بلدم به اندازه ای که زنده و سالم بمانم

یکی از غذا هایی که بلدید با دستور پختش بزارید اینجا.. عکس ندارید از غذاهاتون؟
تو اینستا نمیزارید خواهر؟:Khandidan!:

اجالتا بفرمایید نام غذای زیر چیست؟ و چه طور درست میشود؟

[/]

[="Teal"]

امید;1008602 نوشت:
من نمی گم:«آشپزی ام خیلییییی خوبه». نه.
من آشپزی ام برای خودم خوبه. یعنی برای اینکه زنده و سالم بمانم، می دانم چطور آشپزی کنم.
در مورد آشپزی مردها پرسیدید. من هم گفتم:«آشپزی مردها بهتر از آشپزی زن هاست»؛ یعنی «آشپزهای مرد از آشپزهای زن بهترند». من آشپز نیستم. فقط بلدم به اندازه ای که زنده و سالم بمانم، آشپزی کنم.

قصدم کل کل نیست ولی واقعا سند همین حرفتون چیه؟!!
اینکه اشپزهای مرد از اشپزهای خانم بهتر اشپزی میکنن؟!!
اماری در دست دارین؟!!
اصلا بر فرض صحیحم باشه مطمئن باشید همون هام اشپزی مادرانشونو به دست پخت خودشون ترجیح میدن

عیر از این حالا دونفرم آقا هستن که اشپزی شون خوبه در مقابل خیل عظیم خانومایی که دست پختشون فوق العاده س اصن به چشم میان؟!!!
یا در مقابل 99 درصد اقایونی که حتی نمیدونن نیمرو رو چطور درست کنن...[/]

نورالزهراء;1008604 نوشت:
نام غذای زیر چیست؟

یک نوع پاستا است. پاستا با سس آلفردو [با عرض پوزش، حال نوشتنِ دستور پختش را ندارم].

:dlaughing=))

لطفا تشویق بفرماااااااااااااااااایید.
=d>

ترگل;1008605 نوشت:
اشپزی مادرانشونو به دست پخت خودشون ترجیح میدن

آشپزی مادر یک چیززززززززززز دیگه است.
فدای مادرررررررررررررر

با ادای احترام ^:)^به همه خانم های زحمتکشِ خانه دار که انصافا اگر تلاش های آنها نباشد، هیچ مرد متأهلی به موفقیت نمی رسد.

سقراط حکیم: «ازدواج کنید،اگر زن خوبی نصیبتان شد خوشبخت می‌شوید و اگر زن بد‌اخلاقی نصیبتان شد فیلسوف می‌شوید».

[="Tahoma"][="Blue"]

امید;1008606 نوشت:
لطفا تشویق بفرماااااااااااااااااایید .

:khandeh!:از این خنده ها معلومه 7 روز هفته رو 8 روزشو پنه الفردو میخورید
به به :Khandidan!::Khandidan!:[/]

نورالزهراء;1008612 نوشت:
از این خنده ها معلومه 7 روز هفته رو 8 روزشو پنه الفردو میخورید
به به

اصلاااااااااااااااا

باور بفرمایید تا به حال این غذا را نخورده ام.

ترگل;1008605 نوشت:
عیر از این حالا دونفرم آقا هستن که اشپزی شون خوبه در مقابل خیل عظیم خانومایی که دست پختشون فوق العاده س اصن به چشم میان؟!!!
یا در مقابل 99 درصد اقایونی که حتی نمیدونن نیمرو رو چطور درست کنن...

نقل قول:
وقتتون بخیر خسته نباشید
اگر چیزی بهتون میگم لطفا چند ثانیه فکر بکنید
و خارج کنید از ذهنتون
قطعا اگر سطل زباله داشتم غذاتونو منتقل میکردم به سطل زباله
شما این غذا رو قبلا درست کرده بودید؟
-نه
لطفا از این به بعدم درست نکنید این غذا رو چون واقعا بد بود
دوست ندارم این جمله رو بگم
اما اگر قراره من بد بشم و شما پیشرفت کنید
هیچ ایرادی نداره افتضاح افتضاح افتضاح و افتضاح

اینا رو به این سرآشپز اقا بگو:Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!:

[="Tahoma"][="Blue"]

امید;1008613 نوشت:
اصلاااااااااااااااا

باور بفرمایید تا به حال این غذا را نخورده ام.

پس قدرت سرچ بالایی دارید، یادم باشه رفتم مسابقه "برنده باش" شماره شما رو بدم برای قسمت کمک تلفنی:khaneh::Nishkhand:[/]

نورالزهراء;1008615 نوشت:
س قدرت سرچ بالایی دارید، یادم باشه رفتم مسابقه "برنده باش" شماره شما رو بدم برای قسمت کمک تلفنی

:>:dhappy

...........................

[="Tahoma"][="Blue"]

امید;1008617 نوشت:
........:>:dhappy...................

8->L-):-bd:>b-);));)):bz[/]

[="Teal"]

نورالزهراء;1008614 نوشت:

اینا رو به این سرآشپز اقا بگو:Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!:

مدعیان زیادن:)
تصمیم گرفتم دیگه مقابله به مثل نکنم و قضاوت رو به خود آقایون بسپارم که انقدر به این غذا خوردنه وابسته ن که حتی یکی از راههای ورودی قلبشونم حتی همینه ;))
نگران اونام نباش چون همینا جلوی خانمشون و دست پختش حتی اگه بد باشه هم جرات کنایه زدنم ندارن چه برسه به ادعا کردن ;))[/]

[="Tahoma"][="Blue"]

ترگل;1008621 نوشت:
یکی از راههای ورودی قلبشونم حتی همینه

:Khandidan!::khandeh!: از این موردم یه خاطره دارم...
فقط اینکه تو محیط کاری که مرد هست، دمنوش درست نکنید و البته تعارفم نکنید
چون هزار باز سرتکون میدن که چرا زن ما اینجوری نیست..@-)
خدایا توبه..[/]
موضوع قفل شده است