وسواس و دعانويس سايبري

تب‌های اولیه

20 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
وسواس و دعانويس سايبري

باسمه تعالی

با سلام ، به دلیل بیماری وسواس شدید مدتی در بیمارستان بستری بودم و چون از دارو درمانی نتیجه نگرفتم به ناچار چندین بار پیش دعانویس رفتم و در این مدت خودم هم از طریق کتاب هایی از اینترنت با دعانویسی آشنایی پیدا کردم. اما موضوع اصلی از این قرار است : حدود 3 ماه پیش از یکی از سایت های عربی دعایی را برای هلاکت یک شخص ظالم پیدا کردم و انجام دادم. به این صورت که دعای زیر را روی یک کاغذ سفید نوشتم و سوزاندم. البته کاملا حواسم بود که نام مبارک الله را به حروف ابجد بنویسم.

الم تری الی الذین خرجوا من دیارهم و هم الوف حذر الموت فقال لهم 66 موتوا (7 مرتبه) فلان بن فلانة اهیا شراهیا ادونای اصباؤت آل شدای الوحا 2 العجل 2 الساعة 2

ولی این دعا هیچ اثری نکرد و آن شخص کاملا صحیح و سالم هست. حالا بعد از چند ماه ، وسواس من خیلی خیلی شدید شده و من همش فکر میکنم به خاطر نوشتن این دعا تحت تاثیر و تسخیر و غضب موکلین این اسماء هستم و کوچک ترین اتفاقی که برای آن شخص می افتد حتی مثلا سرما خوردگی ، به خاطر تاثیر دعای من بوده است من به خاطر نوشتن این دعا واقعا از ته قلبم و با همه ی وجودم از خدا توبه و استغفار کردم ولی از شما عاجزانه التماس میکنم برای این که خیالم راحت بشه به من بگید که اولا این دعا همان طور که تا الان هیچ اثری نداشته هیچ وقت اثر نمیکند چون مرگ و زندگی دست خداست و ثانیا این فکرهای آزار دهنده که مثلا الان موکلین علوی و سفلی من رو تسخیر کردن و دارند اذیتم میکنند واقعیت نداره و همه ی این ها بخاطر وسواس من هست. خیلی دارم عذاب میکشم خواهشا درکم کنید. مرسی

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد حامی

سلام بر شما و تشكر مي كنم از اعتمادتان
لطف كنيد خوب خوب به سخنان دقت كنيد و پيوسته اين سخنان را با خود در روزهاي مختلف مرور كنيد:
وقتي درخت مو يا گل پيچك روزي زمين مي افتد باغبان چه مي كند تا گياهان ديگر را از بين نبرد و خودش هم بهتر رشد كند و گل و ميوه بدهد؟
از چوب و يا آهن استفاده مي كند داربست درست مي كند تا به اينها تكيه بدهند و بالا بروند
وقتي ما چشممان خيلي كم سو است چه مي كنيم؟
از عينك استفاده مي كنيم و از راهنمايي ديگر.
وقتي ما پايمان به شدت آسيب ديده و شكسته چه مي كنيم؟
از اتل بندي، گچ، و عصا و ويلچير و...استفاده مي كنيم.
وقتي ما به علت كم خوني سرمان گيج مي رود چه مي كنيم؟
از دارو استفاده مي كنيم و دستمان را موقع ايستادن به جايي مي گيريم تا زمين نخوريم.
.....
وسواس با اضطرابي كه در دل خود دارد بر شناخت ما اثر مي گذارد يعني واقعيات را تحريف مي كند بنابراين ما توهم و غيرواقع را واقعيت تلقي مي كنيم بنابراين بايد به بينش خودمان تكيه نكنيم بنابراين بايد به بينش خودمان تكيه نكنيم بنابراين بايد به بينش خودمان تكيه نكنيم
هرچه فكرمان به ما گفت بگوييم الان من به دليل بيماري نمي توانم راه را از چاه تشخيص بدهم ببينم نظر اطرافيان كه اين بيماري را ندارند چيست؟ همين طور كه اگر چشممان خيلي كم سو بود از ديگران مدد مي گرفتيم.
بنابراين ميان برترين راه اين است كه براي بلند شدن، براي راه رفتن براي زمين نخوردن از عصاي متعارف و مشورت ديگران كمك بگيريد
كسي كه عينكش را همراه نياورده از ديگري كمك مي گيرد كه ببخشيد من عينكم همراهم نيست ميشه اين متن يا اين آدرس را برايم بخوانيد. شما نيز به اطرافيان بگوييد ببخشد من الان نمي توانم به افكارم اعتماد كنم چون رهزن هستند و مرا به بيراهه مي برند مي شود راه را به من نشان دهيد؟

فردي كه از تاريكي مي ترسد بر مشكل تمركز مي كند نه راه حل.
تمركز بر مشكل، آن را مانند بادكنك بزرگ پر باد مي كند، ولي تو خالي است. بنابراين اين فرد به جاي اين كه بر راه حل تمركز كند و بگويد تاريكي يعني نبود نور و با روشن كردن چراغ يا آمدن خورشيد مي بيينم كه هيچ چيزي نيست
به جاي اين كه با خود بگويد هزار با در تاريكي از حركتي ترسيدم بعدا ديدم باد پرده را مي جنباند پرنده اي پشت شيشه بود سايه ام روي ديوار افتاده بود و.....تمركز مي شود روي مشكل و بدتر اند بدتر مي شود
بنابراين بر راه حل تمركز كنيد نه مشكل.
قبول دارم گفتنش آسان است
ولي راه همين است بايد تلاش كنيد. اراده خودتان را از پس هيجانات منفي بيابيد اراده مانند گنج است كه در خرابه ها قرار گرفته. اين گنج را بيابيد خيلي به شما كمك مي كند.

دعانويس
متأسفانه بيماران اضطرابي به خصوص وسواسي از مشتريان پر و پا قرص دعانويسان شياد هستند و اين افراد خون درشيشه مي كنند يعني از آب گل آلود ماهي مي گيرند از انسانيت بي خبر هستند وگرنه چه طور مي توانستند از راه فريب ديگران به خصوص افرادي كه حال و روز خوبي ندارند ارتزاق كنند.
خانم شهيد چمران نوشته بود وقتي كنار جاده كودكي را در حال گريه مي ديد ترمز مي كرد و مي رفتد اشك هايش را پاك مي كرد و همدلي مي كرد با او مي بوسيدش. از او مي پرسيدم او را مي شناختيد؟
مي گفت شيعه است عمري بيش از هزار سال مظلوميت بر دوشش است. اين منش يك انسان است.
دوست بزرگوار دعا يعني درخواست يك فرد كوچك از يك بزرگ يك بنده از خدا.
رابط ما و خداوند ائمه عليهم السلام هستند و ايشان پيك هاي خوشبخي هستند اگر قرار بود دعايي بتواند كمك ما باشد ايشان به ما مي فرمودند چرا بايد دنبال كلمات قلنبه سلمبه بگرديم؟
چرا فكر نمي كنيم بسم الله الرحمن الرحيم و صلوات بر محمد و آل محمد اگر با حضور قلب گفته شود عالي ترين اثر معنوي را مي گذارد
مراجع اسلام شناس هستند و كلام ائمه و قران را مي شناسند 50-60 سال زحمت در اين راه مي كشند چرا سراغ ايشان نرويم و از ايشان كمك نخواهيم
ايشان فرموده اند براي دعا به كتاب مفاتيح الجنان و صحيفه سجاديه و عده الداعي كمك بگيريم
سوزاندن دعا خلاف دستورات شرع است.

بنابراين درباره اثر آن دعا نيز نگران نباشيد و به جاي نگراني تمركز بر اين داشته باشيد كه بيماري شما احساس گناه افراطي توليد مي كند
بله وسواس يك كارخانه بزرگ توليد احساس گناه است
اگر اين را با خود بگوييد كمك تان مي كند كه بي خيال اين افكار مزاحم شويد

چند نكته كاربردي
دارو درماني را دقيقا براساس نظر پزشكان حاذق ادامه دهيد. از پزشكان نرنجيد آنها هم فعلا براي درمان شما چيزي به جز اين شيوه هاي رائج در دنيا ندارند و اين شيوه ها نسبت به قبل خيلي كمك كننده است به قول يكي از روان پزشكان بزرگ كشور الان ما داريم نسبت قبل با اين داروها معجزه مي كنيم. يعني قبلا همين بيماري ها به مراتب عوارضش غيرقابل كنترل بود.
درمان دارويي جزيي از درمان شما است با قطع داروها مانع اثر گذاري انها نشويد و به خانه اول باز نگرديد
بله داروها عوارض دارند مانند همه داروها ولي چاره اي نيست و دركل سود خوردن آن بر نخوردن مي چربد.
تمرين هاي خوياري مانند ورزش، رفتن به اماكن آرام بخش مذهبي، ديدار دوستان معنوي، انصراف توجه با مشغول شدن به فعاليت هاي لذت بخش، اجتناب ازبي كاري و خيالپردازي و تنهايي، نوشتن افكار ناراحت كننده روي كاغذ، خواندن قرآن، نماز و... بسيار كمك كننده هستند انها را با جديت در زندگي به كار بگيريد.
براي ترميم روحيه خشك و شكننده خود حتما از لطيفه و شوخ طبعي و فيلم هاي كمدي و طنز و نقاشي، و...كمك بگيريد.
تكنيك نوح درماني، معشوق درماني و عشقم ميكشه مگه فضولي را از كتاب بي خيال درماني بخوانيد و اجرا كنيد
براي شفاي شما و بيماران، همراه همه كاربران اين سايت معنوي دعا مي كنم

[="Tahoma"][="DarkGreen"]

حامی;650356 نوشت:
تكنيك نوح درماني، معشوق درماني و عشقم ميكشه مگه فضولي را از كتاب بي خيال درماني بخوانيد و اجرا كنيد

[/]

[/]

دعا در فرهنگ اسلامي
دعا در فرهنگ اسلام جايگاه ويژه‌اي دارد. در روايات از دعا به عنوان مغز عبادت، سپر مؤمن، برترين عبادت و دفع و رفع كننده بلاهاي حتمي ياد شده است.[1] بزرگان اخلاق و عرفان درباره دعا كتاب‌هايي نوشته‌اند كه برگرفته از قرآن و سخنان ائمه معصومين( عليهم السلام) است. همين طور كه در زندگي براي كارهاي مختلف از متخصص و استادان فن رجوع مي‌كنيم. براي دعادرماني و قرآن‌درماني و ذكر درماني و حرزدرماني نيز عاقلانه اين است كه سراغ كلام خدا، سخنان ائمه (ع) و بزرگان دين و كتب ايشان برويم، نه رمالان و دعانويساني كه از با ادبيات دين آشنايي ندارند!
آيت‌الله صافي نيز مي‌فرمايند:
شما در برنامه‌هاى دعائى به كتاب‌هاى معتبر مثل مصباح شيخ طوسى(عليه الرحمه) و كتاب­ هاى سيد بن طاوس و خصوصاً صحائف سجاديه (صحيفۀ كامله و صحيفۀ ثانيه و ثالثه و رابعه) و كتاب دعاء بحار و مفاتيح الجنان مراجعه نمائيد.[2]

نيز به كتاب مصابيح الجنان، اثر آيت‌الله سيدعباس كاشاني و دو كتاب نهج الدّعا، ج1و2، نهج الذكر، ج1-4، زير رجوع كنيد.[3]

[/HR] [1] . محمد محمدي ري شهري، نهج‌الدعا،ج1، ص46.

[2] . صافى جامع الأحكام ، ج‌1، ص 287.
[3] . نهج الدّعا، ج1و2، حمیدرضا شیخی و همكاران، چاپ اوّل، ناشر: سازمان چاپ و نشر دارالحدیث، قم،1385؛نهج الذكر، ج1-4، محمد محمدی ری شهری ، چاپ اوّل، ناشر: سازمان چاپ و نشر دارالحدیث، قم، 1385

منبع: مشاوره زير گنبد فيروزه اي 2، سيدمحمدتقي علوي، مركز مشاوره موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني ( در دست چاپ)

به اهل بيت عليهم السلام توجه كنيم

فلاح السائل و نجاح المسائل فی عمل الیوم و اللیل، کتابی از سید بن طاووس در ادعیه.

این کتاب، مشتمل بر دو جزء و شامل ۴۳ فصل است. اولین جزء مشتمل بر سی فصل و شامل ادعیه‌ای است که باید میان ظهر و شب خوانده شود؛ جزء دوم مشتمل بر ادعیه‌ای است که از وقت بیدار شدن برای نماز شب تا قبل از ظهر باید خوانده شود.

جمال الأسبوع بکمال العمل المشروع، کتابی در ادعیه از سید بن طاووس.

این کتاب سید بن طاووس، در ۴۹ باب گردآوری شده، و درباره نمازها، اذکار و ادعیه‌ای است که شیعیان باید در روزها و شب‌های هفته، ماه و سال بخوانند. ۹ باب نخست کتاب درباره دعاهای روزهای هفته‌است. بیشتر مطالبی که در پی نه باب نخست می‌آید درباره روز جمعه و دعاهایی است که در این روز باید خواند.

مُهَجَ الدَّعوات و مَنهَجُ العبادات، کتابی در زمینه ادعیه نوشته سید بن طاووس.

این کتاب حزر، مربوط به امور طلسمات بوده و در آنها از تعویذات و ادعیه بهره گرفته شده و مشتمل بر انواع حرزهای چهارده معصوم، قنوت‌های ائمه معصومین و ادعیه‌های مأثور است و پایان بخش کتاب را ادعیه متفرقه است.

نيز مطالعه كنيد
http://www.askdin.com/thread47362.html
[/]

صلوات زیاد بفرستید و ذکر "لا حول و لا قوه الا بالله " را هم زیاد بگویید قرائت قرآن و گریه بر سید الشهدا هم باعث شادی شما و نشاط روح میشود

melanie;648345 نوشت:
باسمه تعالی
با سلام ، به دلیل بیماری وسواس شدید مدتی در بیمارستان بستری بودم و چون از دارو درمانی نتیجه نگرفتم
حالا بعد از چند ماه ، وسواس من خیلی خیلی شدید شده
این دعا همان طور که تا الان هیچ اثری نداشته هیچ وقت اثر نمیکند

باسلام

علوم غریبه، ساده نیست که هر کس یه دستوری دید و انجامش داد تاثیر کند! وگرنه همه استاد شده بودند!

حالات شما ربطی به انجام این دستور ندارد اما اگر دستور دیگری بود شاید دچار مشکل بدتر و شدیدتری مثل فقر، نحسی شدید، امراض و... میشدید!

البته هر کس دنبال علوم غریبه و مطالعه کتب و حتی سایتهای آن رود به نوعی از عوارض دچار میشود! پس دیگر دنبال آن نباشید آن دستورات تنها برای کسانی است که استاد دارند!

در این سایت در مورد سایتهای دعانویسی و خودآموز این امور و.... چند بار مطالبی نوشتم که صاحبان این سایتها، افراد شیاد و کلاهبردار و سودجو هستند و خودشان تنها مطالبی از روی چند کتاب بلدند و نه استاد دارند و نه علو غریبه میدانند وگرنه در دسترس عموم این علوم را نمیگذاشتند! چون خطراتی دارد که عموم از آن بی اطلاعند!

این امور را انجام دهید تا مشکلتان حل شود:

حذف کتب ومطالب علوم غریبه از کامپیوتر و ترک مطالعه آن و...
همیشه صبح، مغرب و قبل خواب سه یا هفت بار سوره فلق و ناس را برای حفظ خود و خانواده تان بخوانید و بعد نماز صبح و عصر هم صدبار استغفار و صلوات بگویید!
در برخی شهرها، بخور استاد حافظیان فروخته میشود که میتوانید آنرا تهیه کرده و خود و منزلتان (غیر از توالت و حمام و جاهای نجس) را دود دهید تا مشکلتان تا حدودی حل شود. بخور شامل سه لوح(نقش) و اسفند، کندر و... هست که آنرا باید
شب یا موقع غروب بسوزانید! قیمتش بعضی جاها 650 یا 1200 تومان هست.

میتوانید بعد از استفاده از بخور، حرز زیر را بنویسید و حمل کنید تا دیگر نیازی به قرائت سوره ناس و فلق برای حفظ نباشد! برای حفظ یا باید حرز حمل کنید یا فلق و ناس که گفتم بخوانید! از الان تا زمان نوشتن حرز، خواندن سوره ها قطع نشود!

حرز حفظ شما و خانواده تان
در اتاقی تنها و با وضو باشید!
قبل نوشتن حرز زیر صد بار استغفرالله و صلوات و بعد سه بار سوره جن و یک بار فاتحه بخوانید بعد شروع به دعانویسی کنید
دعای زیر را روی کاغذ بی خط و با خودکار قرمز یا با استفاده از خودنویس و محلول گلاب و زعفران (با این یکی تاثیرش بهتر میشه) بنویسید و بعد از اتمام نوشتن، سه بار این دعا را بر برگه دعا بخوانید و در آخر بر آن بدمید!
بعد از نوشتن، به قسمتهای سفید برگه کمی گلاب بمالید و بعد با پلاستیک جلدش کنید و همیشه حمل کنید. موقعی که حمام میروید داخل جیب یکی از لباسهایتان باشد. موقع خواب هم کنار بالشت!
بهداشت و نظافت و احکام اسلام را رعایت کنید!
زمان نوشتن در موقع طلوع آفتاب روز یکشنبه یا چهارشنبه پنجشنبه یا جمعه باشد.
چشم حروف چشم دار مانند ه م و ط را تو پر نکنید!
بجای فلان بن فلان اسم شخص و مادرش را به عربی مینویسید مثلا "ژیلا دختر پری" که به عربی میشه : "زیلا بنت بری"
یا "پرهام پسر فاطمه" که به عربی میشه : "برهام بن فاطمه"

اعوذ بالله السمیع العلیم من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحيم اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُم وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. بسم الله الرحمن الرحيم قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ مِن شَرِّ مَا خَلَقَ وَمِن شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ وَمِن شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ وَمِن شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. بسم الله الرحمن الرحيم قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ النَّاسِ مَلِكِ النَّاسِ إِلَهِ النَّاسِ مِن شَرِّ الْوَسْوَاسِ الْخَنَّاسِ الَّذِي يُوَسْوِسُ فِي صُدُورِ النَّاسِ مِنَ الْجِنَّةِ وَ النَّاسِ. يَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَن تَنفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانفُذُوا لَا تَنفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ . فَبِأَيِّ آلَاء رَبِّكُمَا تُكَذِّبَانِ. يُرْسَلُ عَلَيْكُمَا شُوَاظٌ مِّن نَّارٍ وَنُحَاسٌ فَلَا تَنتَصِرَانِ. وَجَعَلْنَا مِن بَيْنِ أَيْدِيهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَيْنَاهُمْ فَهُمْ لاَ يُبْصِرُونَ.
اللهم یا حفیظ اِحْفِظْ فلان بنت فلان و اَهْلَها و مالَها ( و اگر مرد بود بنویسد فلان بن فلان و اهلَهُ و مالَهُ) من شَرَّ کُلَّ ذی شَر و مِنْ شَرِّ ما خَلَقَ وَ صَلَّى اللَّهُ عَلَى سیدنا و مولانا مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِينَ‏

هر کس این دستوراتی که به این کاربر را دادم دید، فورا نرود انجام دهد!!! هر مشکلی درمان خاصی دارد! بپرسید بعد عمل کنید!

وَمَن يَتَّقِ اللَّهَ يَجعَل لَهُ مَخرَجًا وَيَرزُقهُ مِن حَيثُ لا يَحتَسِبُ وَمَن يَتَوَكَّل عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسبُهُ ۚ إِنَّ اللَّهَ بالِغُ أَمرِهِ قَد جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيءٍ قَدرًا

و هر کس تقوای الهی پیشه کند، خداوند راه نجاتی برای او فراهم می‌کند و او را از جایی که گمان ندارد روزی می‌دهد؛ و هر کس بر خدا توکّل کند، کفایت امرش را می‌کند؛ خداوند فرمان خود را به انجام می‌رساند؛ و خدا برای هر چیزی اندازه‌ای قرار داده است!

امام على عليه السلام : همانا تقوا و پروای از خدا، داروى درد قلوب شماست و بينا كننده كورى دلهايتان و شفا بخش بيمارى جسمهايتان و درست كننده تباهى سينه هايتان و پاك كننده آلودگى جانهايتان و زداينده كورى [پرده] ديدگانتان.

نقل قول:
چندین سال خواستگار نداشتم بعدش خواستگاریام سرانجامی توشون نبود یا من نمی خواستم یا خانواده طرف مقابل یام اینکه میگفتن تماس میگیریم ولی خبری نمی شد یا حرفی می اومد توش همین جوری موقعیتهام رو از دست میدادم بدون اینکه سرانجامی درشون باشه..
تا اینکه یه نفر بدون اینکه به مشکلم اشاره کنم بهم گفت انرژی منفیت خیلی زیاده خواستگارات ازت دور میشن باید بری دعانویس...
قبل از اینکه برم دعانویس فقط خود خدا میدونه چقدر نذر و نیاز فقط و فقط برای آرامشم انجام دادم ختم صلواتی برداشتم که 6 ماه طول کشید تا بتونم تمومش کنم چقدر سوره های مختلف رو چله برمیداشتم چقدر نمازهای سفارش شده ....
تلفنی یه دعانویس در شهر دیگه برام سرکتاب باز کرد که مشخصات ظاهری زنی رو داد که برام طلسم گرفته و گفت بختت رو بسته و اشاره کرد به یه شکستی که در زندگیم داشتم رها کردن درسم تنها شکست زندگیمه گفت این طلسم پشتته هر جا بری پشتته ... تنم یخ کرد خیلی ترسیدم بهم گفت هر جا هستی برو برات باطلش کنن شنیده بودم طلسم رو تنها از طریق خودش باید باطل کرد یک ماه بود از اون روزی که سرکتاب باز کردم گذشت کسی رو نداشتم ازش کمک بگیرم تماس گرفتم از خود دعا نویس خواستم بهم دعا بده دیگه بماند سر انجام دادن دعاهاش چقدر مصیبت کشیدم از بس زیاد بود کاراش هر دعایی روز و نحوه ی انجامش روش نوشته شده بود چند تایی غسل بعضیا با اسپند و ریشه بابا آدم سوزوندم بعضیا دیگه هم شستم و جلو درب خونه ریختم دریغ از یه ذره تغییر در اوضاع و احوالاتم
بازم مث سابق(قبل از اینکه دعا بگیرم) سرانجامی تو خواستگاریام نیست خیلی نگرانم میترسم بدتر به مشکل بربخورم و دعاها برام سنگینی داشته باشه واقعاً اثری برام نداشت اون کاغذها رو سوزوندم بقیه رو پیشم دارم با اونا چیکار کنم؟؟؟ راستش گول خوردم یه نفر گفت دعاهاش ردخور نداره من تضمینش میکنم ولی با این وجود اون حس آرامش رو که دنبالش بودم ندارم.
ازتون ملتمسانه خواهش میکنم هر جوری میدونین راهنماییم کنین که چه کنم؟

با سلام خدمت شما

بنده نفهمیدم شما پیش دعانویس واقعی رفتید یا ساحر و رمال (دعانویس قلابی)؟!

بعضی سحرها به همین راحتی از بین نمیروند! و برخی مواقع باید خود دعانویس دستوری را بصورت حضوری یا از راه دور انجام دهد یا دعایی را خود دعانویس برایتان بفرستد و... چون خود شما دچار عوارضِ سحر هستید، در برخی موارد دستوری که انجام میدهید تاثیر کمی دارد یا هیچ تاثیری ندارد!

همون راه حلی رو که به کاربر قبلی melanie دادم رو هم شما مو بمو انجام دهید. همچنین بعد از باطل کردن سحر، بنده توصیه میکنم که حتما حرز بالا که گفتم را بنویسید و همراه داشته باشید تا دیگر به سحر و... مبتلا نشوید!

بخور استاد حافظیان هم ارزان هست و هم بسیار قوی! و برای باطل کردن سحر هم کاربرد دارد! البته برای شما توصیه میکنم دو بسته از آن را خریداری و مصرف کنید!

و نیز در سه روز استفاده از بخور مذکور، توصیه میکنم اول بخور را استفاده کرده و خود و منزل را دود داده و بعد جوز هندی باینصورت مصرف کنید: جوز هندی را بصورت پودر در يک ليوان آب جوش ريخته، پس از مدت 15 دقيقه آنرا ميل مينماييد. صبح و شب مصرف کنید! یک جوز هندی برای سه روز کافیست و بعد از پودرکردن برای مصرف سه روز تقسیمش کنید! (اگر داروی خاصی مصرف میکنید بهتر است این جوز هندی را با مشورت پزشک یا مشاور گیاه درمانی مصرف کنید تا تداخلی پیش نیاید!)

ممکن است بعد بخور و مصرف جوز، احساس سردرد یا سنگینی سر یا استفراغ هم داشته باشید که طبیعی است و نشانه تطهیر از عوارض و ابطال سحر میباشد!

در ضمن در مورد مرحوم استاد حافظیان هم بگویم که ایشان استاد معروف علوم غریبه بودند و این بخور از دستورات ایشان هستند که توسط دعانویسی که احتمالا از شاگردان ایشان هست تهیه میشود!

بعد از باطل کردن سحر و نوشتن حرز، میتوانید نمازها و اهدای صلوات به ائمه نازنین را جهت گشایش در امر ازدواج بکار بندید!

وَمَن يَتَّقِ اللَّهَ يَجعَل لَهُ مَخرَجًا وَيَرزُقهُ مِن حَيثُ لا يَحتَسِبُ وَمَن يَتَوَكَّل عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسبُهُ ۚ إِنَّ اللَّهَ بالِغُ أَمرِهِ قَد جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيءٍ قَدرًا

و هر کس تقوای الهی پیشه کند، خداوند راه نجاتی برای او فراهم می‌کند و او را از جایی که گمان ندارد روزی می‌دهد؛ و هر کس بر خدا توکّل کند، کفایت امرش را می‌کند؛ خداوند فرمان خود را به انجام می‌رساند؛ و خدا برای هر چیزی اندازه‌ای قرار داده است!

!

با سلام و عرض ادب

از کجا بفهمیم کسی جادو شده ؟ و باطلش چگونه هست؟

بنده در خواب دیدم برای یکی از اعضای خانواده جادوی محبت نوشته شده ........ که البته رفتار اعضای خانواده ی ما هم گاهی عوض میشه میگم شاید جادو کردن؟

همچنین در خواب میدیدم که برای جادو یک وفق 20 در 20 که وسطش خالی بود هم نوشته شده !!

البته سابقه داشته که قبلا خانواده ی ما رو جادو کنن طرف خودش میگفت که امپولی رو وارد قلب گوسفند کردن و در قبرستان دفن کردن !!!!!!!! البته این قضیه مال 10-15 سال پیشه

*شیوا*;658373 نوشت:
با سلام و عرض ادب

از کجا بفهمیم کسی جادو شده ؟ و باطلش چگونه هست؟
بنده در خواب دیدم برای یکی از اعضای خانواده جادوی محبت نوشته شده ........ که البته رفتار اعضای خانواده ی ما هم گاهی عوض میشه میگم شاید جادو کردن؟
همچنین در خواب میدیدم که برای جادو یک وفق 20 در 20 که وسطش خالی بود هم نوشته شده !!
البته سابقه داشته که قبلا خانواده ی ما رو جادو کنن طرف خودش میگفت که امپولی رو وارد قلب گوسفند کردن و در قبرستان دفن کردن !!!!!!!! البته این قضیه مال 10-15 سال پیشه

با سلام

اگر اهل یک منزل را سحر کرده باشند اهل خانه در خواب میترسند یا در همان منزل دچار نحسی و گره خوردن امور میشوند و... بستگی به نوع سحر دارد اما ترس در خواب علامت رایجی است. اگر شخصی را سحر کرده باشند هم وی در خواب میترسد و حیواناتی ممکن است ببیند.

تا شخص توسط دعانویس چکاپ نشود نوع سحر معلوم نمیشود اما بخور استاد حافظیان برای باطل کردن عموم سحرها هست چه خود شخص سحر شده باشد چه منزل و اهلش.

اما توصیه میکنم از دعانویس هم کمک بگیرید

کسانی که مورد سحر قرار گرفته اند توصیه کرده ام و میکنم که حتما حرزی همراه داشته باشند تا اگر دوباره ساحر اقدام کرد به سحر مبتلا نشوند.

اگر شخصی را سحر کردند باید وی را با آن بخور، دود دهید و اگر منزل و اهلش را سحر کردند باید منزل را دود دهید و بهتر است اهل منزل هم در معرض دود باشند.

melanie;648345 نوشت:
باسمه تعالی

با سلام ، به دلیل بیماری وسواس شدید مدتی در بیمارستان بستری بودم و چون از دارو درمانی نتیجه نگرفتم به ناچار چندین بار پیش دعانویس رفتم و در این مدت خودم هم از طریق کتاب هایی از اینترنت با دعانویسی آشنایی پیدا کردم. اما موضوع اصلی از این قرار است : حدود 3 ماه پیش از یکی از سایت های عربی دعایی را برای هلاکت یک شخص ظالم پیدا کردم و انجام دادم. به این صورت که دعای زیر را روی یک کاغذ سفید نوشتم و سوزاندم. البته کاملا حواسم بود که نام مبارک الله را به حروف ابجد بنویسم.

الم تری الی الذین خرجوا من دیارهم و هم الوف حذر الموت فقال لهم 66 موتوا (7 مرتبه) فلان بن فلانة اهیا شراهیا ادونای اصباؤت آل شدای الوحا 2 العجل 2 الساعة 2

ولی این دعا هیچ اثری نکرد و آن شخص کاملا صحیح و سالم هست. حالا بعد از چند ماه ، وسواس من خیلی خیلی شدید شده و من همش فکر میکنم به خاطر نوشتن این دعا تحت تاثیر و تسخیر و غضب موکلین این اسماء هستم و کوچک ترین اتفاقی که برای آن شخص می افتد حتی مثلا سرما خوردگی ، به خاطر تاثیر دعای من بوده است من به خاطر نوشتن این دعا واقعا از ته قلبم و با همه ی وجودم از خدا توبه و استغفار کردم ولی از شما عاجزانه التماس میکنم برای این که خیالم راحت بشه به من بگید که اولا این دعا همان طور که تا الان هیچ اثری نداشته هیچ وقت اثر نمیکند چون مرگ و زندگی دست خداست و ثانیا این فکرهای آزار دهنده که مثلا الان موکلین علوی و سفلی من رو تسخیر کردن و دارند اذیتم میکنند واقعیت نداره و همه ی این ها بخاطر وسواس من هست. خیلی دارم عذاب میکشم خواهشا درکم کنید. مرسی

سلام امام علی ع فرمدند هر کس دنبال دعا نویسی برود، چه کم چه زیاد، به خدا کافر شده است
اینم آیه قرآنیش
وَ اتَّبَعُوا ما تَتْلُوا الشَّياطينُ عَلى مُلْكِ سُلَيْمانَ وَ ما كَفَرَ سُلَيْمانُ وَ لكِنَّ الشَّياطينَ كَفَرُوا يُعَلِّمُونَ النّاسَ السِّحْرَ وَ ما أُنْزِلَ عَلَى الْمَلَكَيْنِ بِبابِلَ هارُوتَ وَ مارُوتَ وَ ما يُعَلِّمانِ مِنْ أَحَدٍ حَتّى يَقُولا إِنَّما نَحْنُ فِتْنَةٌ فَلاتَكْفُرْ فَيَتَعَلَّمُونَ مِنْهُما ما يُفَرِّقُونَ بِهِ بَيْنَ الْمَرْءِ وَ زَوْجِهِ وَ ما هُمْ بِضارِّينَ بِهِ مِنْ أَحَدٍ إِلّا بِإِذْنِ اللهِ وَ يَتَعَلَّمُونَ ما يَضُرُّهُمْ وَ لا يَنْفَعُهُمْ وَ لَقَدْ عَلِمُوا لَمَنِ اشْتَراهُ ما لَهُ فِي الْآخِرَةِ مِنْ خَلاقٍ وَ لَبِئْسَ ما شَرَوْا بِهِ أَنْفُسَهُمْ لَوْ كانُوا يَعْلَمُونَ (002 | البقرة - 102)
و (يهود) از آنچه شياطين در عصر سليمان بر مردم مى خواندند پيروى كردند. و سليمان كافر نشد (و هرگز دست به سحر نيالود); ولى شياطين كفر ورزيدند; و به مردم سحر آموختند. و (نيز يهود) از آنچه بر دو فرشته بابل «هاروت» و «ماروت»، نازل شد پيروى كردند. حال آنكه آن دو به هيچ كس چيزى (از سحر) ياد نمى دادند، مگر اين كه (از پيش به او) مى گفتند: «ما وسيله آزمايشيم، كافر نشو (و سوء استفاده نكن.)» ولى آنها از آن دو فرشته، مطالبى را مى آموختند كه بتوانند بوسيله آن، ميان مرد و همسرش جدايى بيفكنند; در حالى كه هيچ گاه نمى توانند بدون اجازه خداوند، به كسى زيان برسانند. آنها مطالبى را فرا مى گرفتند كه به آنان زيان مى رسانيد و نفعى نمى داد. به يقين مى دانستند هر كسى خريدار اين گونه متاع باشد، در آخرت بهره اى نخواهد داشت. و چه بد و ناپسند بود آنچه خود را به آن فروختند، اگر مى دانستند!

و سلیمان چی نشد؟
یعنی اگر سلیمان دنبال سحر و دعا می رفت او هم کافر میشد.

توبه و استغفار کنید و برای اون شخص هم استغفار کنید و دیگه هم دنبال دعا نویسی نروید

ضمناً در حالى كه هيچ گاه نمى توانند بدون اجازه خداوند، به كسى زيان برسانند.
یعنی اگر شخص ایمانش به خدا قوی باشه هزاران هزار دعانویس و شیطان نمیتونن روش اثر بزارن
کافیه همیشه بگی بسم الله الرحمن الرحیم (مخصوصاً هنگام خوردن و آشامیدن)

به به چینیشم که اومده تو بازار.خواهش میکنم قول همچین چیزاییو نخورید.

mousavi928;658636 نوشت:
سلام

امام علی ع فرمدند هر کس دنبال دعا نویسی برود، چه کم چه زیاد، به خدا کافر شده است

وَ اتَّبَعُوا ما تَتْلُوا الشَّياطينُ عَلى مُلْكِ سُلَيْمانَ وَ ما كَفَرَ سُلَيْمانُ وَ لكِنَّ الشَّياطينَ كَفَرُوا يُعَلِّمُونَ النّاسَ السِّحْرَ

توبه و استغفار کنید و برای اون شخص هم استغفار کنید و دیگه هم دنبال دعا نویسی نروید

ضمناً در حالى كه هيچ گاه نمى توانند بدون اجازه خداوند، به كسى زيان برسانند.
یعنی اگر شخص ایمانش به خدا قوی باشه هزاران هزار دعانویس و شیطان نمیتونن روش اثر بزارن
کافیه همیشه بگی بسم الله الرحمن الرحیم (مخصوصاً هنگام خوردن و آشامیدن)

حضرت على علیه السلام: کسى که سحر بیاموزد، کم یا زیاد، کافر شده است، و رابطه او با خداوند به کلى قطع مى‏ شود

کجا فرمودند دعانویسی = کفر؟! اگر دعانویسی کفر است پس دعاخوانی هم کفر است!

علوم غریبه و دعانویسی از ساحری جداست! ساحران طبق سخن مولا علی حتی باید به قتل برسند! و برای اینکه کسی به آنها کاری نداشته باشند خود را دعانویس معرفی میکنند و متاسفانه نیروی انتظامی و ... بجای عنوان ساحر برای این شیادان، از عنوان دعانویس استفاده میکنند!

پيامبر خدا صلى الله عليه و آله فرمود : هرگاه جادوگرى را گرفتيد، او را بكشيد. سپس اين آيه را تلاوت كرد : «و جادوگر هر جا باشد نجات نمى يابد». آن گاه فرمود : هر جا يافت شد در امان نيست .

امام على عليه السلام : اگر دو مرد عادل شهادت دهند كه مرد مسلمانى جادو كرده است، بايد كشته شود .

پیامبر و ائمه نازنین ما هم دعانویس و عالم به علوم غریبه بودند! هر کس میخواهد دعانویسی کند و علوم غریبه بیاموزد باید زیر نظر استاد صاحب اذن و مهذّب، تعلیم ببیند و سر خود کاری نکند!

hasan2014;658665 نوشت:

استاد حافظیان در هند هم زندگی کرده اند و بخور ایشان به آنجا هم احتمالا برای فروش صادر میشود. به همین دلیل به چند زبان روی بسته بخور نوشته شده!

شوخ;658752 نوشت:
حضرت على علیه السلام: کسى که سحر بیاموزد، کم یا زیاد، کافر شده است، و رابطه او با خداوند به کلى قطع مى‏ شود

کجا فرمودند دعانویسی = کفر؟! اگر دعانویسی کفر است پس دعاخوانی هم کفر است!

علوم غریبه و دعانویسی از ساحری جداست! ساحران طبق سخن مولا علی حتی باید به قتل برسند! و برای اینکه کسی به آنها کاری نداشته باشند خود را دعانویس معرفی میکنند و متاسفانه نیروی انتظامی و ... بجای عنوان ساحر برای این شیادان، از عنوان دعانویس استفاده میکنند!

پيامبر خدا صلى الله عليه و آله فرمود : هرگاه جادوگرى را گرفتيد، او را بكشيد. سپس اين آيه را تلاوت كرد : «و جادوگر هر جا باشد نجات نمى يابد». آن گاه فرمود : هر جا يافت شد در امان نيست .

امام على عليه السلام : اگر دو مرد عادل شهادت دهند كه مرد مسلمانى جادو كرده است، بايد كشته شود .

پیامبر و ائمه نازنین ما هم دعانویس و عالم به علوم غریبه بودند! هر کس میخواهد دعانویسی کند و علوم غریبه بیاموزد باید زیر نظر استاد صاحب اذن و مهذّب، تعلیم ببیند و سر خود کاری نکند!

سلام
بله منظور منم از فرمایش امیرالمومینن امام علی ع سحر و جادوگری بوده
وگرنه اینکه فرضاً آیته الکرسی را نوشته و به همراه خود داشته باشی که چیز بدی نیست تازه خیلی هم خوبه

hasan2014;658665 نوشت:

دوست خوبم این زبان هندیه نه چینی

جمع بندي
پرسش
وسواس و دعانويس سايبري

باسمه تعالی با سلام ، به دلیل بیماری وسواس شدید مدتی در بیمارستان بستری بودم و چون از دارو درمانی نتیجه نگرفتم به ناچار چندین بار پیش دعانویس رفتم و در این مدت خودم هم از طریق کتاب هایی از اینترنت با دعانویسی آشنایی پیدا کردم. اما موضوع اصلی از این قرار است : حدود 3 ماه پیش از یکی از سایت های عربی دعایی را برای هلاکت یک شخص ظالم پیدا کردم و انجام دادم. به این صورت که دعای زیر را روی یک کاغذ سفید نوشتم و سوزاندم. البته کاملا حواسم بود که نام مبارک الله را به حروف ابجد بنویسم. الم تری الی الذین خرجوا من دیارهم و هم الوف حذر الموت فقال لهم 66 موتوا (7 مرتبه) فلان بن فلانة اهیا شراهیا ادونای اصباؤت آل شدای الوحا 2 العجل 2 الساعة 2

پاسخ
سلام بر شما و تشكر مي كنم از اعتمادتان
لطف كنيد خوب خوب به سخنان دقت كنيد و پيوسته اين سخنان را با خود در روزهاي مختلف مرور كنيد:
وقتي درخت مو يا گل پيچك روزي زمين مي افتد باغبان چه مي كند تا گياهان ديگر را از بين نبرد و خودش هم بهتر رشد كند و گل و ميوه بدهد؟
از چوب و يا آهن استفاده مي كند داربست درست مي كند تا به اينها تكيه بدهند و بالا بروند
وقتي ما چشممان خيلي كم سو است چه مي كنيم؟
از عينك استفاده مي كنيم و از راهنمايي ديگر.
وقتي ما پايمان به شدت آسيب ديده و شكسته چه مي كنيم؟
از اتل بندي، گچ، و عصا و ويلچير و...استفاده مي كنيم.
وقتي ما به علت كم خوني سرمان گيج مي رود چه مي كنيم؟
از دارو استفاده مي كنيم و دستمان را موقع ايستادن به جايي مي گيريم تا زمين نخوريم.
.....
وسواس با اضطرابي كه در دل خود دارد بر شناخت ما اثر مي گذارد يعني واقعيات را تحريف مي كند بنابراين ما توهم و غيرواقع را واقعيت تلقي مي كنيم بنابراين بايد به بينش خودمان تكيه نكنيم بنابراين بايد به بينش خودمان تكيه نكنيم بنابراين بايد به بينش خودمان تكيه نكنيم
هرچه فكرمان به ما گفت بگوييم الان من به دليل بيماري نمي توانم راه را از چاه تشخيص بدهم ببينم نظر اطرافيان كه اين بيماري را ندارند چيست؟ همين طور كه اگر چشممان خيلي كم سو بود از ديگران مدد مي گرفتيم.
بنابراين ميان برترين راه اين است كه براي بلند شدن، براي راه رفتن براي زمين نخوردن از عصاي متعارف و مشورت ديگران كمك بگيريد
كسي كه عينكش را همراه نياورده از ديگري كمك مي گيرد كه ببخشيد من عينكم همراهم نيست ميشه اين متن يا اين آدرس را برايم بخوانيد. شما نيز به اطرافيان بگوييد ببخشد من الان نمي توانم به افكارم اعتماد كنم چون رهزن هستند و مرا به بيراهه مي برند مي شود راه را به من نشان دهيد؟

فردي كه از تاريكي مي ترسد بر مشكل تمركز مي كند نه راه حل.
تمركز بر مشكل، آن را مانند بادكنك بزرگ پر باد مي كند، ولي تو خالي است. بنابراين اين فرد به جاي اين كه بر راه حل تمركز كند و بگويد تاريكي يعني نبود نور و با روشن كردن چراغ يا آمدن خورشيد مي بيينم كه هيچ چيزي نيست
به جاي اين كه با خود بگويد هزار با در تاريكي از حركتي ترسيدم بعدا ديدم باد پرده را مي جنباند پرنده اي پشت شيشه بود سايه ام روي ديوار افتاده بود و.....تمركز مي شود روي مشكل و بدتر اند بدتر مي شود
بنابراين بر راه حل تمركز كنيد نه مشكل.
قبول دارم گفتنش آسان است
ولي راه همين است بايد تلاش كنيد. اراده خودتان را از پس هيجانات منفي بيابيد اراده مانند گنج است كه در خرابه ها قرار گرفته. اين گنج را بيابيد خيلي به شما كمك مي كند.

دعانويس
متأسفانه بيماران اضطرابي به خصوص وسواسي از مشتريان پر و پا قرص دعانويسان شياد هستند و اين افراد خون درشيشه مي كنند يعني از آب گل آلود ماهي مي گيرند از انسانيت بي خبر هستند وگرنه چه طور مي توانستند از راه فريب ديگران به خصوص افرادي كه حال و روز خوبي ندارند ارتزاق كنند.
خانم شهيد چمران نوشته بود وقتي كنار جاده كودكي را در حال گريه مي ديد ترمز مي كرد و مي رفتد اشك هايش را پاك مي كرد و همدلي مي كرد با او مي بوسيدش. از او مي پرسيدم او را مي شناختيد؟
مي گفت شيعه است عمري بيش از هزار سال مظلوميت بر دوشش است. اين منش يك انسان است.
دوست بزرگوار دعا يعني درخواست يك فرد كوچك از يك بزرگ يك بنده از خدا.
رابط ما و خداوند ائمه عليهم السلام هستند و ايشان پيك هاي خوشبخي هستند اگر قرار بود دعايي بتواند كمك ما باشد ايشان به ما مي فرمودند چرا بايد دنبال كلمات قلنبه سلمبه بگرديم؟
چرا فكر نمي كنيم بسم الله الرحمن الرحيم و صلوات بر محمد و آل محمد اگر با حضور قلب گفته شود عالي ترين اثر معنوي را مي گذارد
مراجع اسلام شناس هستند و كلام ائمه و قران را مي شناسند 50-60 سال زحمت در اين راه مي كشند چرا سراغ ايشان نرويم و از ايشان كمك نخواهيم
ايشان فرموده اند براي دعا به كتاب مفاتيح الجنان و صحيفه سجاديه و عده الداعي كمك بگيريم
سوزاندن دعا خلاف دستورات شرع است.

بنابراين درباره اثر آن دعا نيز نگران نباشيد و به جاي نگراني تمركز بر اين داشته باشيد كه بيماري شما احساس گناه افراطي توليد مي كند
بله وسواس يك كارخانه بزرگ توليد احساس گناه است
اگر اين را با خود بگوييد كمك تان مي كند كه بي خيال اين افكار مزاحم شويد

چند نكته كاربردي
دارو درماني را دقيقا براساس نظر پزشكان حاذق ادامه دهيد. از پزشكان نرنجيد آنها هم فعلا براي درمان شما چيزي به جز اين شيوه هاي رائج در دنيا ندارند و اين شيوه ها نسبت به قبل خيلي كمك كننده است به قول يكي از روان پزشكان بزرگ كشور الان ما داريم نسبت قبل با اين داروها معجزه مي كنيم. يعني قبلا همين بيماري ها به مراتب عوارضش غيرقابل كنترل بود.
درمان دارويي جزيي از درمان شما است با قطع داروها مانع اثر گذاري انها نشويد و به خانه اول باز نگرديد
بله داروها عوارض دارند مانند همه داروها ولي چاره اي نيست و دركل سود خوردن آن بر نخوردن مي چربد.
تمرين هاي خوياري مانند ورزش، رفتن به اماكن آرام بخش مذهبي، ديدار دوستان معنوي، انصراف توجه با مشغول شدن به فعاليت هاي لذت بخش، اجتناب ازبي كاري و خيالپردازي و تنهايي، نوشتن افكار ناراحت كننده روي كاغذ، خواندن قرآن، نماز و... بسيار كمك كننده هستند انها را با جديت در زندگي به كار بگيريد.
براي ترميم روحيه خشك و شكننده خود حتما از لطيفه و شوخ طبعي و فيلم هاي كمدي و طنز و نقاشي، و...كمك بگيريد.
براي شفاي شما و بيماران، همراه همه كاربران اين سايت معنوي دعا مي كنم

تمرين: برنامه شوك را بشنويد
http://www.askdin.com/thread43216.html

دعا در فرهنگ اسلامي
دعا در فرهنگ اسلام جايگاه ويژه‌اي دارد. در روايات از دعا به عنوان مغز عبادت، سپر مؤمن، برترين عبادت و دفع و رفع كننده بلاهاي حتمي ياد شده است.[1] بزرگان اخلاق و عرفان درباره دعا كتاب‌هايي نوشته‌اند كه برگرفته از قرآن و سخنان ائمه معصومين( عليهم السلام) است. همين طور كه در زندگي براي كارهاي مختلف از متخصص و استادان فن رجوع مي‌كنيم. براي دعادرماني و قرآن‌درماني و ذكر درماني و حرزدرماني نيز عاقلانه اين است كه سراغ كلام خدا، سخنان ائمه (ع) و بزرگان دين و كتب ايشان برويم، نه رمالان و دعانويساني كه از با ادبيات دين آشنايي ندارند!
آيت‌الله صافي نيز مي‌فرمايند:
شما در برنامه‌هاى دعائى به كتاب‌هاى معتبر مثل مصباح شيخ طوسى(عليه الرحمه) و كتاب­ هاى سيد بن طاوس و خصوصاً صحائف سجاديه (صحيفۀ كامله و صحيفۀ ثانيه و ثالثه و رابعه) و كتاب دعاء بحار و مفاتيح الجنان مراجعه نمائيد.[2]

نيز به كتاب مصابيح الجنان، اثر آيت‌الله سيدعباس كاشاني و دو كتاب نهج الدّعا، ج1و2، نهج الذكر، ج1-4، زير رجوع كنيد.[3]

معرفي كتاب
فلاح السائل و نجاح المسائل فی عمل الیوم و اللیل، کتابی از سید بن طاووس در ادعیه. این کتاب، مشتمل بر دو جزء و شامل ۴۳ فصل است. اولین جزء مشتمل بر سی فصل و شامل ادعیه‌ای است که باید میان ظهر و شب خوانده شود؛ جزء دوم مشتمل بر ادعیه‌ای است که از وقت بیدار شدن برای نماز شب تا قبل از ظهر باید خوانده شود.

جمال الأسبوع بکمال العمل المشروع، کتابی در ادعیه از سید بن طاووس.این کتاب سید بن طاووس، در ۴۹ باب گردآوری شده، و درباره نمازها، اذکار و ادعیه‌ای است که شیعیان باید در روزها و شب‌های هفته، ماه و سال بخوانند. ۹ باب نخست کتاب درباره دعاهای روزهای هفته‌است. بیشتر مطالبی که در پی نه باب نخست می‌آید درباره روز جمعه و دعاهایی است که در این روز باید خواند.
مُهَجَ الدَّعوات و مَنهَجُ العبادات، کتابی در زمینه ادعیه نوشته سید بن طاووس.این کتاب حزر، مربوط به امور طلسمات بوده و در آنها از تعویذات و ادعیه بهره گرفته شده و مشتمل بر انواع حرزهای چهارده معصوم، قنوت‌های ائمه معصومین و ادعیه‌های مأثور است و پایان بخش کتاب را ادعیه متفرقه است.

[/HR] [1] . محمد محمدي ري شهري، نهج‌الدعا،ج1، ص46.

[2] . صافى جامع الأحكام ، ج‌1، ص 287.
[3] . نهج الدّعا، ج1و2، حمیدرضا شیخی و همكاران، چاپ اوّل، ناشر: سازمان چاپ و نشر دارالحدیث، قم،1385؛نهج الذكر، ج1-4، محمد محمدی ری شهری ، چاپ اوّل، ناشر: سازمان چاپ و نشر دارالحدیث، قم، 1385

منبع: مشاوره زير گنبد فيروزه اي 2، سيدمحمدتقي علوي، مركز مشاوره موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني ( در دست چاپ)

موضوع قفل شده است