اموزش قرار دادن متن روی عکس با پاورپوینت (آموزش ویدئویی)

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
اموزش قرار دادن متن روی عکس با پاورپوینت (آموزش ویدئویی)

با نام خدا

با توجه به اینکه برخی طرح در سایت هست و نیاز به عکس نوشته داره . بنده این اموزش رو تهیه کردم تا کاربرانی که اشنایی کافی با فتوشاپ ندارن

بتونن در عرض چند دقیقه با پاورپوینت ( ساده ترین راه) یه عکس نوشته درست کنن مثلا برا شرکت در این طرح :

طرح لبیک یا امام نقی علیه السلام ( ویژه مدیران و کاربران سایت اسک دین)

من اموزش رو با پاورپوینت 2013 تهیه کردم اما گزینه ها نباید زیاد متفاوت باشن . اگر ورژن پایین تر دارید بگردید گزینه هارو پیدا کنید

[FLV]http://www.askdin.com/attachments/3006467475d1400744269-askdin.com.mp4[/FLV]

فایل: 

ابوالفضل;519464 نوشت:
من اموزش رو با پاورپوینت 2013 تهیه کردم اما گزینه ها نباید زیاد متفاوت باشن . اگر ورژن پایین تر دارید بگردید گزینه هارو پیدا کنید

سلام علیکم

دست شما درد نکنه .ماجور باشید ان شاالله .

اگه لطف کنید طریقه ذخیره کردن عکس رو در ورژن پایین تر(2007) هم توضیح بدید ممنون میشم .

گویا بعضی کاربران نمیدونن چجوری باید عکس رو ذخیره کنن .

باغ بهشت;519514 نوشت:
سلام علیکم

دست شما درد نکنه .ماجور باشید ان شاالله .

اگه لطف کنید طریقه ذخیره کردن عکس رو در ورژن پایین تر(2007) هم توضیح بدید ممنون میشم .

گویا بعضی کاربران نمیدونن چجوری باید عکس رو ذخیره کنن .

سلام علیکم

سپاسگذار

اگر 2007 یا 2010 بود اموزش ویدئویی میذاشتم .

خیلی وقته که من از 2013 استفاده میکنم کلا 2010 و 7 یادم نیست چه شکلی بودن :Gig:

به دنبال این گزینه ها باشید :

موقع save as منوی کشویی رو باز کنید و فرمت jpg رو انتخاب کنید .
اگر گزینه export بود بازش کنید و در انجا هم بدنبال فرمت jpg باشید .
گزینه publish هم میتونه باشه و خروجی فرمت مختلف بده .

به هرحال اگر اموزش تصویری 2010 و 2007 هم پیدا کردم قرار میدم .

سلام و عرض ادب
در آفيس 2007 كه خروجي با فرمت عكس نداره ميتونيد به روش زير عمل كنيد:

1- تصویر مورد نظرتون رو که میخواهید روش بنویسید در اسلاید پاورپوینت کپی و پیست کنید.

2- از سربرگ Insert گزینه text box رو انتخاب کنید و روی تصویر خط تایپ رو قرار داده و متن مورد نظر رو تایپ یا کپی پیست کنید.

3- تنظیمات متن ها رو از جمله نوع فونت و رنگ و اندازه رو انجام بدید.
4- حالا دستتون روی کلید ctrl باشه تا تمام متن ها و تصویر زمینه رو با کلیک کردن روشون انتخاب کنید.
5- حالا بدون اینکه کاری بکنید دستتون رو از کلید ctrl بردارید و روی تصویر و متن ها که به صورت انتخاب شده هستند راست کلیک کنید و گزینه group رو بزنید. حالا متن ها جزیی از تصویر شده.

6- حالا میتونید با راست کلیک کردن روی تصویر و انتخاب save picture تصویرتون رو ذخیره کنید.

براي ديدن تصاوير در سايز اصلي روي اونها كليك كنيد.

با سلام خدمت بزرگواران
ممنون و سپاسگزار بخاطر اموزش های مفیدتون :hamdel: