نظرت در باره این عکس چیه؟ ◄◄ فاتحه فراموش نشود►►

تب‌های اولیه

78 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نظرت در باره این عکس چیه؟ ◄◄ فاتحه فراموش نشود►►

آخر مظلومیت رو ندیدی؟ ببین!:geristan:
بر دشمنان علی و ال علی لعنت

علی(ع) و فرزندانش تا آخرالزمان مظلوم باقی میمانند تا انتقام مظلومیتشان را به حق امام زمان(عج) بگیرند

امان ازدل زینب س

[="DarkGreen"]این عکس مظلومیت آل علی را نشون میده و ظلمت آخرالزمان را گوش زد می کنه . میگه ای امام زمانی ها ، آماده بشید که ظهور نزدیک است .
یا علی (ع)
[/]

داغون شدم خدا

سلام
آها من تازه فهمیدم حضرت زینب هست؟؟...نَععععع..؟؟
من نمی دونستم پس چرا ایران هیچ کاری نمیکنه!؟؟؟
من اگه فرمانده ای چیزی بودم خداقل صد هزار تا تک تیر انداز می بردم که روزی هر کدوم یکی رو می کشتن اینطوری نمیشد که ...ای بابا!

سوریه هم که بیشتر اموی هستن دشمن خضرت زینب هستن چندان بهشون اعتباری نیست واقعا ایران باید بره سورییه رو فتح کنه مثل عراق اصلا قضیه شوحی بردار نیست!

باید تموم کسانی که این کار رو کرددن و اورد در ازمایشکاه های بیو شیمی انواع دارو های مرض های نا علاج رو روی اونها امتحان کرد هر کاری عیر این انجام بشه مشمول اون جمله بزرگان میشیم که میگن :
وقتی به شما ظلم شد و شما ساکت ماندید هیچ کاری نکردید (در خالی که می تونستید کاری کنید) پس همون بهتر که بهت ظلم شد! (یعنی بی عرضه بودید و مستحق ظلم بودید!)

خدایا انتقام آل علی(ع) رو زودتر از ظالما بگیر
اللهم عجل لولیک الفرج:Ghamgin:

یا الله..
با سلام به همگی وعرض تسلیت به مناسبت دهه محرم..:Graphic (61):
حقیر فقط لعنت بهشون میگم..اینا از خدا بی خبرن..چون اگه ازخدا میترسیدن اینجوری نمیکردن..آیا مگر نمیدانید که خدا می بیند
:Graphic (59):

بنام مهربانترین

ای واااااااااای
خیلی ناراحت شدم...اصلا نمیدونستم وضع این شکلیه:Ghamgin:

[="#008000"]اينها به شكلي عينيت واقعه كربلاست و نشان از جاودان شدن بهترين ها
و نفرين شدن نفرت آورترين موجودات روي زمين كه بيل به گور خود ميزنند ...

خوشا به حال اونهايي كه دفاع كردن و
بدا به حال اونايي كه حمله كننده اند يا پيمان شكن ![/]

من یه بار احساسم و گفتم ولی این هم به ذهنم اومد که میگم
هر چند مدت یه بار این تکفیری ها همچین کارهایی میکنن و به نظر من بعد از 1400 سال فقط دوباره اون خاکستر و باد میزنن و آتش زیرش تندتر میشه
ان شاءالله همه تو اون آتیش میسوزن(به زودی)

اضراییل;421919 نوشت:
سلام
آها من تازه فهمیدم حضرت زینب هست؟؟...نَععععع..؟؟
علیک
بعید می بینم بفهمی
چون
اصل قضیه چگونه تروریست ها رو امریکا با دیکتاتور های منطقه به جان مردم سوریه انداختند رو بعدا توضیح می دهم
وقتی توضیح می دهم که، این بمب های متحرک، دیگر جایی در سوریه نداشته باشند و برگردند به خانه های خود
ای حال میده:Nishkhand:
مثلا تروریستی که از امریکا یا اروپا و یا ترکیه سوریه امده برگرده کشورش

نمونه اش هنوز تموم نشده ترکیه ریخته بهم
منتظر بهم ریختن اروپا توسط این بمب های متحرک امریکایی باشید
لعنت خدا بر قوم ظالم

[="Tahoma"]سلام
یزید زنده شده و به میدان اومده
منتظر قیام حسین ع باشید
اما این بار پیروز هر دو میدان حسین ع خواهد بود
والله المجیب

شهید علی اصغر پازوکی;421820 نوشت:

زینب جان با تو پیمان می بندیم که همه گونه علمدارت بمانیم

با سلام
آدم فکر میکنه خدایا در مقابل این همه ظلم چه کاری از دستم بر میاد؟
خدایا تا به کی شاهد باشیم و بسوزیم؟
اللهم عجل لولیک الفرج
ان شاالله به زودی

شلیک 4 خمپاره به حرم حضرت زینب (س)

به گزارش پیشرفت پرس به نقل از منابع خبری، اخبار رسیده از منطقه سیده زینب (س) در جنوب دمشق پایتخت سوریه حاکی از آن است که عصر امروز بر اثر یک حمله تروریستی به حرح مطهر عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری سلام الله علیها، دو فروند خمپاره به سمت این مکان مقدس پرتاب شد.

گفته می شود یکی از این دو خمپاره درون صحن زنانه و دیگر به دیوار سمت صحن مردان برخورد کرد.

اصابت این دو خمپاره آسیب زیادی به این حرم وارد نکرده و فقط تعدادی از کاشی های از جا کنده شده اند.

بر اساس اخبار دریافتی ما، بر اثر این حمله تروریستی 15 زائر شیعه زخمی شدند و فورا برای درمان به بیمارستان انتقال داده شده اند.

این عکــــــــــــــس

خدایا شیعه تا کی مظلوم باشه؟

اَللَّهُمَّ إِنّا نَشْکُو إِلَيْکَ فَقْدَ نَبِيِّنا وَغَيْبَةَ وَلِيِّنا وَشِدَّةَ الزَّمانِ عَلَيْنا وَوُقُوعَ الفِتَنِ بِنا وَتَظاهُرَ الأَعْدآءِ عَلَيْنا وَکَثْرَةَ عَدُوِّنا وَقِلَّةَ عَدَدِنا.

اَللَّهُمَّ فَافَرُجْ ذلِکَ بِفَتْح مِنْکَ تُعَجِّلُهُ وَنَصْرٍ مِنْکَ تُعِزُّهُ وَإِمامِ عَدْلٍ تُظْهِرُهُ إِلهَ الحَقِّ رَبِّ العالَمِينَ.

حرم حضرت سکینه س در داریا ریف دمشق - داریا تا به حال چندین بار بین طرفین دست به دست شده و کمتر از یک روز دست تروریست ها بوده .

این تصویر و حماسه های مدافعان حرم/................

از این مدرسه چی می خواد بیرون بیاد.

خدا لعنتشون کنه.

[="Times New Roman"][="Black"]تیمارستان غیر انتفاعی . میگن به پشه رو میدی ، فرودگاه میخواد . حکایت همیناست..:Moteajeb!:

:geryeh:و آن قبری که غریب است وپنهان.........

[="DarkSlateBlue"]بنام او

باسلام..

نظرت در باره این عکس چیه؟

حرم حضزت زینب سلام الله علیها

http://media.afsaran.ir/siCooC_225.jpgکلیک

قبل از آنکه وقت نمایم و بقیه نظرات را مطالعه نمایم ابتدا سوال شمارا پاسخی میدهم تا بعد اگر وقتی حاصل گردید ..؟؟ نظرات سایر دوستان رانیزمطالعه نمایم ..

اما نظر خواسته بودید درمورد این عکس ..

نظر من درمورد این عکس ..

این عکس دارد بنوعی با من حرف میزند ..

این عکس {والبته عکسهایی ازاین دست و نمونه} انگار دارد با من سخن میگوید ..بله انگار خودش دارد با من سخن میگوید ..

فعلا بگذریم که چه گفت یا چه میگوید اما اجمال این سخنان یا تاثیر این سخنان شاید ..؟؟

{ادامه دارد .. انشاا...فردا} {البته اگر مانند سایرتاپیکها و بدلیل عدم توجه کافی خود ما نظردهندگان محترم به موضوع تاپیکها ، مسدود هم نگردد که انشاا... مسدودهم نگردد}

{باسپاس}[/]

خدا نابودشون کنه

[="Tahoma"][="Black"]اللهم العن جمیع ظالم بحق محمد و آله ... :Sham::Ghamgin::Sham:[/]

دست پخت خودمونه . اگر مسلمان بجای گشتن به دنبال تفاوتهای و بزرگنمایی اونها به دنبال وجوه اشتراک و تکیه بر اونا برای اتحاد بود این اتفاقات نمی افتاد و ثمره این اتحاد استقلال و پیشرفت بود . همه ما تو این اتفاقات سهم داریم اگر شیعه و سنی در برخورد با فرعیات دین نرمش بیشتری بخرج میدادند فرق نو ظهور دیگه بخودشون اجازه ایجاد آشوب نمیدادن

[="Tahoma"][="DarkSlateBlue"]سلام
درمورد دوعکس حرم حضرت زینب و حضرت سکینه:
با این عکس ها اتفاقاً آدم می فهمه چقدر بر حق هستند این شیرزن های عاشورایی
اونقد حقانیت دارن که حتی سال ها بعد از وفاتشون، حرم هاشون، خوف در دل دشمنا میندازه و اقدام به تخریب و هتک حرمت حرم ها می کنن

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک

نقل قول:
دست پخت خودمونه . اگر مسلمان بجای گشتن به دنبال تفاوتهای و بزرگنمایی اونها به دنبال وجوه اشتراک و تکیه بر اونا برای اتحاد بود این اتفاقات نمی افتاد و ثمره این اتحاد استقلال و پیشرفت بود . همه ما تو این اتفاقات سهم داریم اگر شیعه و سنی در برخورد با فرعیات دین نرمش بیشتری بخرج میدادند فرق نو ظهور دیگه بخودشون اجازه ایجاد آشوب نمیدادن

به طور رسمی ما از کدوم فرعی قابل گذشت، چشم پوشی نکردیم؟
به طور رسمی از کدوم فرقه تند و متعصب شیعه که به اهل سنت فحاشی می کنه حمایت کردیم؟
چه سندی دارین که این جنایت ها رو به پای ما بنویسین؟

....
و درمورد عکس مدرسه:
متاسفم برای کسایی که در برابر نوری که از صحرای کربلا به تموم عالم تابید چشماشونو بستن و قاتل خوب ترین بنده ی خدا رو هنوز احترام می کنن
خدا به همه ی ما بصیرت عنایت کنه[/]

eslamic110;426484 نوشت:
سلام

به طور رسمی ما از کدوم فرعی قابل گذشت، چشم پوشی نکردیم؟
به طور رسمی از کدوم فرقه تند و متعصب شیعه که به اهل سنت فحاشی می کنه حمایت کردیم؟
چه سندی دارین که این جنایت ها رو به پای ما بنویسین؟

....

اگر بدون تعصب و با روشن بینی نوشتم رو میخوندی انقدر از کوره در نمیرفتی
شاید شیعیان دو آتیشه علنا حمایت نکردیم ولی عملا مخالفتی ام با اقداماتشون نشون ندادیم مثال: این جشن عمر کشون که خیلی راحت تو مملکتمون برگزار میشه شاید ماها طرفدارش نباشیم ولی تا بحال هیچ اقدامی ام برا برچیدنش نکردیم یا یک سری کتاب مثل شبهای پیشاور که تا حالا چندین بار تجدید چاپ شده که البته فکر نمیکنم شما نویسنده این کتابو قبول نداشته باشی و اونو شیعه دوآتیشه بدونی
لطفا وقتی عصبانیتت فرو کش کرد جواب پست منو بده چون هر وقت تو شرایط مشابه این قرار گرفتم بغیر از توهین شنیدن و وصله بی دینی شنیدن از طرف مقابلم چیزی نشنیدم

[="Tahoma"][="DarkSlateBlue"]

dialectician;426493 نوشت:
اگر بدون تعصب و با روشن بینی نوشتم رو میخوندی انقدر از کوره در نمیرفتی
شاید شیعیان دو آتیشه علنا حمایت نکردیم ولی عملا مخالفتی ام با اقداماتشون نشون ندادیم مثال: این جشن عمر کشون که خیلی راحت تو مملکتمون برگزار میشه شاید ماها طرفدارش نباشیم ولی تا بحال هیچ اقدامی ام برا برچیدنش نکردیم یا یک سری کتاب مثل شبهای پیشاور که تا حالا چندین بار تجدید چاپ شده که البته فکر نمیکنم شما نویسنده این کتابو قبول نداشته باشی و اونو شیعه دوآتیشه بدونی
لطفا وقتی عصبانیتت فرو کش کرد جواب پست منو بده چون هر وقت تو شرایط مشابه این قرار گرفتم بغیر از توهین شنیدن و وصله بی دینی شنیدن از طرف مقابلم چیزی نشنیدم

عصبانیت چیه بزرگوار؟
بنده فقط لحن نوشتم در بحث ها جدیه.
جالبه خیلی وقتا با لبخند تایپ میکنم اما طرف مقابل حس می کنه دارم بهش هجوم میبرم!! این ایراد از قلم بنده اس و عذرخواه تمام دوستان هستم...

اون کتاب رو که نخوندم و بالتبع نظری هم نمیتونم بدم
عمرکشون هم یه مراسم رسمی نیس. مهم اینه. یعنی دشمن در ارزیابیاش قشنگ میاد جدا می کنه اقدامات رسمی حکومت رو از اقدامات سلیقه ای چند قشر محدود...
اما چطور میشه برچیدش؟ الان این همه راهکار برای برچیده شدن قاچاق، یا برای برچیده شدن ماهواره ها، یا برای برچیده شدن خیلی مسائل دیگه مگه جواب داده؟ کلاً برخورد های انتظامی بدون حرکت های فرهنگی چاره ساز نیس.

عمرکشون هم امثال من و شمای مخالف با اون باید با فرهنگ سازیای خودمون لااقل در اطرافیانمون باهاش مبارزه کنیم
الحمدلله با رهنمودهای حضرت آقا، خیلی روشنگری های فرهنگی شده و ان شاء الله وسعت این بیداری بیشتر و بیشتر هم میشه تاجایی که کلاً بساطش برچیده بشه

اما اینو مطمئن باشین تا وقتی حکومت رسماً از یه اقدامی حمایت نکنه و بلکه برعکس، انتقاد کنه به رفتارهای متعصبانه، دشمن در مقابله با ما نمیتونه اونو دستاویز قرار بده و اینکه می بینیم برای بهانه جویی به اینها چنگ میزنن، دقیقاً بخاطر همینه که کمتر از خود حکومت سوتی گرفتن و فقط مث بچه ها بهانه جویی می کنن[/]

چهارده قرن پیش، 30 هزار مسلمان نما، در حالی که به رسالت پیامبر اسلام شهادت می دادند و نماز می خواندند و خود را خیل الله و سپاهیان خدا می نامیدند، فرزند پاک همان پیامبر را به فجیع ترین و ناجوانمردانه ترین شکل ممکن، محاصره کردند، و هم خودش و هم بچه هایش را کشتند و بقیه اهل بیتش را هم به اسارت بردند! کسی که پیامبر او را بر شانه هایش سوار می کرد، را زیر سُم ستوران، له کردند! لبانی که بوسه گاه رسول خدا بود را با چوب خیزران نوازش دادند! به قصد قربت و برای رسیدن به بهشت، سرور جوانان اهل بهشت را سنگ باران کردند و تیرها زدند و از قفا سر بریدند، و شد آنچه شد!

باورش سخت است!

بگذارید از شاهد ماجرا بگویم؛

امام سجاد (علیه السلام) فرمود: «... هیچ روزی مانند روز حسین نیست که سی هزار نفر که گمان می کردند از این امت اند [و می پنداشتند مسلمانند]، علیه او جمع شدند، و تمام آنها می خواستند با ریختن خونش، به سوی خدا تقرب جویند! و حسین آنان را با یاد خدا موعظه نمود اما پند نگرفتند و او را از روی ظلم و ستم و دشمنی کشتند ...»! (الأمالی ‏للصدوق، ص 462، ح10)

تا دیروز باور این مصایب برایم سخت بود و با خود می گفتم: مگر چنین انسان نماهای حیوانی هم پیدا می شوند؟! این بشر دو پا، هر چقدر هم ظالم و سنگدل و ستمگر باشد، بالاخره قلب که دارد! دل که دارد! بچه دارد و معنای مهر و عاطفه سرش می شود! این بشر دو پا، چطور می تواند با تیر سه شعبه، گلوی شیرخواره ای را "من الاذن الی الاذن" (گوش تا گوش) ببُرد و خم به ابرو نیاورد؟! یک شیرخواره بی گناه چه خطری برای او می تواند داشته باشد؟! مگر می شود شبیه ترین خلایق به پیامبرشان را "إربا إربا" و تکه تکه کنند و هیچ احساس گناه هم نکنند؟! مگر می شود "سید شباب اهل الجنة" و سرور جوانان اهل بهشت را بکشند و سر ببُرند، و با ریختن ظالمانه خون پاک او، بهشت را از خدا طلب کنند! و هزار کبیره دیگری که انجام دادند و خم به ابرو نیاوردند؟!

مگر می شود؟! باورش سخت است!

این اشارت گذشت، تا اینکه خدای متعال نوادگان همان حرامیان را به ما نشان داد!
ستمکاران و غاصبان وهابی سعودی و قطری، تا توانستند چاه های نفت را به حلق اربابان غربی شان ریختند و برق دلارهای این بیع باطل را به یک مشت دنیاطلب فریفته ی از خدا بی خبر وهابی نشان دادند!
که چه کنند؟!
از در و دیوار شام قدیم و سوریه کنونی، سر ریز شوند و تا می توانند پیروان و شیعیان علی را از دم تیغ بگذرانند!
همین؟!
نه!
کوردلان ناپاک، دور هم جمع می شوند و خردسال و نوجوان و جوان و میانسال و کهنسال شیعی را _به جرم علوی بودن_ ، دست بسته، یکی یکی شکنجه می کنند و سر می بُرند و یا زنده زنده می سوزانند، و ناموسشان را هتک حرمت می کنند و تکبیرها می گویند و تصویر ثابت و متحرک این جنایات هولناک را در فضای مجازی پخش می کنند و مستانه فریاد فتح و پیروزی سر می دهند!

اسلاف همین حرامیان، حسین و اولاد حسین را با چنان وضع غیرانسانی و هولناکی تکه پاره کردند، امروز خلف ناصالح و نوادگان پلید همان اسلاف گمراه، مشابه همان جنایت ها را با پیروان و دلدادگان آن امام مظلوم می کنند!

باورم شد که کربلا راست است!
عاشورا راست است!
شیب خضیب و تن عریان، راست است!
اسب تاختن بر بدن های سر بریده، راست است!
دزدیدن پیراهن کهنه، راست است!
پاره کردن گوش ها و غارت گوشواره ها، راست است!
.
.
.
وامحمدا! وا علیا!
صلی الله علیک یا اباعبد الله
و سیعلم الذین ظلموا أیّ منقلب ینقلبون.

زیر غرش موشک های تکفیری
و بمب گذاری ها....
راهپیمایی به سوی حَرَمت
مدافعان حرم حضرت زینب را هم به وجد در می آورد

نظرتون در باره عکس بالا چیه؟[SPOILER]

بسم رب اربعین

سلام بر شما راهیان معنوی اربعین

این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست
او کیست که مردم در سرما شدید برای زیارتش در حرکتند
و از غرش هیچ موشک یا انفجار هیچ بمبی هراس ندارند

فردا در تهران هم راهپیمایی(کلیک) می باشد
آری راپیمایان در حقیقت
مدافعان قرآن و اهل بیت(ع) می باشند
برای سلامتیشون صلوات

وقتی این جمعیت رو می بینی *نظرتون چیه؟*
گفتم *سرما*

گفتم بمب گذاری راستی ما این تکفیری ها رو چقدر می شناسیم
همان هایی که امروز نیز سر مردم را بجرم علی و علوی بودن می برند

براستی اینانی که در شام
باز سر بلندکردهاند و شیعیان را محاصرهکرده
و مردم رامی کشند و سر می برند، کی هستند؟
18+[SPOILER]

[/SPOILER]
و با هم بخوانیم
اثبات امامت در یک دقیقه
شهیدی که در بین ماستܓ✿

تکفیری ها دسمنان مشترک شیعیان و اهل سنت
روی سربند بالایی چی می نویسی؟

آیا از دیـن باید دفـــاع کـرد؟

وهابی ، سلفی و تکفیری ها ، همان خوارج هستند و غرق در شرک

روز پنجشنبه است ارواح مومنین صلوات و فاتحه
از همه التماس دعا داریم[/SPOILER]

مرکز عشق است...

عرض سلام و احترام

معمولش این هست که آدم دلتنگ چیزی میشه که قبلا داشتتش ، جایی که قبلا رفته، کسی که قبلا دیده
اما وقتی میگند عشق حسین و غم حسین جنسش فرق میکنه همینجاست دیگه
من نه کربلا رفتم ، نه شش گوشه دیدم ، و نه عطر سیب به مشامم رسیده
اما از وقتی یادمه حسرت سرگردونی توی بین الحرمینو داشتم
حسین جان من که لیاقت ندارم بگم عاشقتونم
من ..
من روسیاه دلم بین الحرمین میخواد ... هروقت عکسشو دیدم از خود بیخود شدم .. نمیدونم اسم این حالت من چیه
فقط میدونم دلم بین الحرمین میخواد... همین

اسک دینی های عزیز اگه لایق بودم دعام کنید حسرت به دل نمونم

اکسیر حیات

شهید علی اصغر پازوکی;446382 نوشت:
نظرتون در باره عکس بالا چیه؟

[=arial]آرزوی منه .......خدایاااااااااااااااااااا

[=Moalla]یه خدا و یه جهان و یه خیابون که بین الحرمینه[=Moalla]
[=Moalla] دو تاگنبد دو تا مرقد که برای
[=Moalla]ابالفضل [=Moalla]و [=Moalla]حسینه[=Moalla]...

بد شد که!:Narahat:

واسه هممون بد شد!

واسه همه ی ماهایی که تو هیئتامون نعره می زنیم ... زینب جان... دیگر نمی گذاریم به ساحت شما توهین شود!

آبرومون رفت که!:Ghamgin:

width: 98% align: center

[TD="class: news_title align: center"]مرکب یک عروس و داماد سوریه ای[/TD]
[TD="align: center"][/TD]
[TD="class: news_body align: center"][/TD]

ღღ پریـا ღღ;450220 نوشت:
خب؟ که چی؟

یعنی با حداقل امکانات به زندگی ادامه دادن و به ریش سران استکبار خندیدن . ایا ارزش دارد نوکری در اتومبیل روزرویس

[="Blue"]سلام.
یعنی یه ماشین نبود که اینها سوارش بشن؟! درست نیست آدم همسرشو اینطوری در انظار عمومی قرار بده... سادگی خوبه اما نه تا این حد.[/]

در جستجوی عمار;450248 نوشت:
سلام.
یعنی یه ماشین نبود که اینها سوارش بشن؟! درست نیست آدم همسرشو اینطوری در انظار عمومی قرار بده... سادگی خوبه اما نه تا این حد.

یه اصطلاح انگلیسی هست که میگه :
more catholic than pope
یعنی کاسه ی داغ تر از آش شدن.
به نظرم اصطلاح خوبیه:ok:

[="Blue"]

odise;450260 نوشت:
more catholic than pope

منظورتون از پاپ هم کاتولیک تر شدنه؟ خب این که فارسیش هم رایجه! چرا به خودتون زحمت اضافی می دید؟!!!

odise;450260 نوشت:
به نظرم اصطلاح خوبیه

شما هر جور راحتید می تونید فکر کنید. ما خیلی وقته نسبت به این حرفا واکسینه شدیم :ok:[/]

odise;450260 نوشت:
more catholic than pope
به نظرم اصطلاح خوبیه
تظاهراتی بوده روبروی کاخ پادشاهی انگلیس
می دانید
که انگلیس پادشاهی است( یعنی دیکتاتوری:ok:)
ملکه می پرسه چه خبره
میگن مردم نون می خواهند
میگه اینکه چیزی نیست نان نسیت، بهشون کیک بدهید:ok:

خوب منم نظرم رو در مورده این عکس بگم ...

این آقا پسر که سواره این موتور شده و دسته همسرش رو گرفته و میخواد بره خونه بخت ...
در حقیقت خیلی سیاستمدار و زرنگ هست ... یه حرکتی زده و عکس گرفته و انداخته اینور و اونطرف ...
تا تبدیل به پرچمی بشه و از هر جایی بهش کمکی بشه ... معروف بشه ... بتونه مازاراتی بخره ...

واقعا پسره باهوشی هست خوشم اومد ازش ... جوونهای ایرانی هم باید یاد بگیرن ...

[="Black"]

FT_Mohammadi;450416 نوشت:
خوب منم نظرم رو در مورده این عکس بگم ...

این آقا پسر که سواره این موتور شده و دسته همسرش رو گرفته و میخواد بره خونه بخت ...
در حقیقت خیلی سیاستمدار و زرنگ هست ... یه حرکتی زده و عکس گرفته و انداخته اینور و اونطرف ...
تا تبدیل به پرچمی بشه و از هر جایی بهش کمکی بشه ... معروف بشه ... بتونه مازاراتی بخره ...

واقعا پسره باهوشی هست خوشم اومد ازش ... جوونهای ایرانی هم باید یاد بگیرن ...

بده مگه اول زندگی خرج الکی نمیکنه.:Gig:

درضمن سوریه الان جنگه ، کی میخواد کمکش کنه.......:Gig::Moteajeb!:

ظاهرا شما مازراتی خیلی دوست دارید.....:Gig:[/]

سلام و عرض ادب
ضمن تشکر از کاربران گرامی که در این تاپیک حضور و اظهار نظر میفرمایند
این تاپیک ، تاپیکیست مرجع مثل بسیاری از تاپیکهای مرجع دیگر انجمن که هر از گاهی عکسی قرار میگیره( که مرتب با مباحث انجمن ولایت و فرهنگ پایداریست ) و سایر دوستان نظرشون را در خصوص عکس اخیر میدند .
با عرض پوزش... این تاپیک محل چت یا گفتگوی دو نفره دوستان و اظهار نظرهای غیر از موضوع اصلی تاپیک نیست .
بزرگواران رعایت بفرمایند که برخورد جدی تری خواهد شد

موفق و پایدار باشید :Gol:

در یکی از انجیل‌ها (انجیل یعنی سرگذشت حضرت مسیح) آمده که خداوند او را در آخرزمان به زمین می‌فرستد تا عجایبی از ما مسلمانان ببیند
یا در روایتی از امیرالمومنین علی بن ابی طالب (ص) هست که در آخرزمان کار به جایی می رسد که شیعه بر شیعه آب دهان می‌اندارد
تا اصحاب او بر این فجایع گریه می‌کنند و می‌گویند در آن زمان هیچ خیری نیست
اما, مظهر العجایب دهان گشوده و در ظاهر می‌کند که اتفاقا همه خیر در آن زمان هست!
این از اون خیر هاست!
مسیح هنوز به زمین نیومده چون باید اول دجال (اوباما) خروج کنه و نظم کیهانی به هم بخوره تا طبق ساعت خداوند یکتا مادر هستی, اجازه پایین آمدن به او را بدهد
به این اتفاقات به این شکل نگاه کنید
اعصابتون رو به خاطر دشمن به هم نریزید بلکه همنطور که حضرت زینب (ص) از جنایت عاشورا چیزی جز زیبایی ندیدند ما زینبی‌ها هم جز زیبایی چیزی نبینیم!
خداوندا روح این دو شهید رو بپذیر

شهید علی اصغر پازوکی;450213 نوشت:
width: 98% align: center

[TD="class: news_title align: center"]مرکب یک عروس و داماد سوریه ای[/TD]
[TD="align: center"][/TD]
[/TD]
[TD="class: news_body align: center"]

تواین وانفسای کشورشون الهی خوشبخت بشن