✿✿درخواست های گرافیکی شما✿✿آواتار، کارت تبریک ، حدیث تصویری✿✿

تب‌های اولیه

401 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
دوستان من یه کار تبریک برای میلاد امام رضا (ع) از طرف گروه کی میخواد یار مهدی (عج) بشه؟؟
سایز 400*600
متن: میلاد امام ارضا (ع) مبارک باد*** از طرف گروه کی میخواد یار مهدی (عج) بشه؟؟
با تشکر

مـهـدی;149555 نوشت:
سلام دوستان
عرض ادب و احترام
دوستان من یه کار تبریک برای میلاد امام رضا (ع) از طرف گروه کی میخواد یار مهدی (عج) بشه؟؟
سایز 400*600
متن: میلاد امام ارضا (ع) مبارک باد*** از طرف گروه کی میخواد یار مهدی (عج) بشه؟؟
با تشکر

سلام.بفرمایید.

[/CENTER]

سلام
عرض ادب و احترام
دوستان یک سری تصویر با موضوع کتاب و کتابخوانی لازم دارم
اگر کسی داره برام بفرسته
با تشکر

[="Blue"]سلام
بفرمایید
[/]

آهسته بوسیدم بازوی تورا
از بغض ترکیدم مظلومی تورا
تو ای لب بسته ی با حیا
ندیده بودم پهلوی تورا

شوق یار;204291 نوشت:
آهسته بوسیدم بازوی تورا از بغض ترکیدم مظلومی تورا تو ای لب بسته ی با حیا ندیده بودم پهلوی تورا

سلام

خسته نباشید
اگر میشه یک عکس با محتوایی بر گرفته از اسک دین طراحی کنید که بعدن بشه یک متن هم روش نوشت .
متن رو بعدا اعلام میکنم آخه باید با کاربر های دیگه مشورت کنم .
این عکس رو میخوام از طرف همه کاربرا به مدیریت سایت آقای علی امیر خانی که میخوان از اینجا برن تقدیم کنم
اگه میشه ابعادش مناسب چاپ کردن ( پرینت ) باشه .
اگر سوالی دارید بفرمایید .
هر کسی هر طرحی میتونه ارائه بده .
خدا خیرتون بده
متشکرم

سلام
چند ماه قبل در حرم حضرت معصومه (ع)، دعاهایی کرذم. آخر سر از خانم خواستم که مشکل مسکن مرا حل کند. حتی وقت هم تعیین کردم و گفتم: دفعه بعد که به زیارتتان می آیم (مشخص بود که چهار ماه دیگر مجدداً شریفیاب میشوم) مسأله مسکن حل شده باشد ها!

حالا هنوز یک ماه و نیم به زیارت بعدی مانده، که من صاحبخانه شده ام.

به همین دلیل میخواهم در راهروی خانه، قاب عکسی از حرم مطهر حضرت معصومه (س) نصب کنم با جملاتی که از زیارتنامه ایشان انتخاب کرده ام و حدیثی درباره مقام ایشان.

اگر کسی از دوستان سایت در زمینه گرافیک مهارت دارد، لطفاً در مورد طراحی این تصویر به بنده کمک کند.

اول از همه،
یک عکس مناسب از ضریح مطهر یا گنبد منور خانم، لازم است.
من سرچ کردم ولی تصاویر مورد رضایتم نبودند. دوستان اگر تصویر مناسبی دارند اینجا قرار بدهند.

سلام

طوفان خورشیدی;212892 نوشت:
یک عکس مناسب از ضریح مطهر یا گنبد منور خانم، لازم است.

منتظرم.

سلام:Gol:
این فایل حاوی 5 عکس با کیفیت برای چاپ از گنبد بارگاه حضرت معصومه(س) هست که به صورت فایل زیپ آپلود کردم.

حرم رفتید مارو فراموش نکنید. التماس دعا[/SIZE]
راستی اون قسمت از زیارتنامه حضرت و حدیثی که فرمودید رو بزارید. شاید من بتونم کمکتون کنم.

الحمد لله رب العالمین.
از لطف شما بسیار ممنونم.

السلام علیک یا بنت رسول الله، السلام علیک یا بنت فاطمة و خدیجه، السلام علیک یا بنت امیر المومنین، السلام علیک یا بنت الحسن و الحسین، السلام علیک یا بنت ولی الله، السلام علیک یا اخت ولی الله، السلام علیک یا عمة ولی الله، السلام علیک یا بنت موسی بن جعفر و رحمة الله و برکاته.

حدیث:
امام جواد(علیه السلام) فرمود: «هر کس قبر عمه ام معصومه را در قم زیارت کند بهشت بر او واجب می شود».
(متن عربی و فارسی هر دو حدیث زده شود- اگر سند حدیث را همین ذیل آن ذکر کنیم بهتر است. که تعیین آدرس سند، کار دوستان روحانی سایت است).

تصویر 175qom08 خیلی زیباست. روی همین تصویر انشاء الله کار کنیم. فقط کاش مقدار بیشتری از ارتفاع گنبد مطهر را نشان می داد.

طوفان خورشیدی;213539 نوشت:

سلام
ممنون. :Gol:من کار گرافیکم خیلی خوب نیست ولی ایشالله به عشق حضرت معصومه (س) سعی می کنم خوب کار کنم.
حالا بازم می گردم اگه عکس بهتر پیدا کردم [="Blue"][/]میزارم.
التماس دعا

سلام:Gol:
این یه پوستر رو روی تصویر زیر کار کردم. فک کنم گنبد کامل تر و بهتر بود تو این تصویر. بازم رو تصویر قبل هم که فرمودید کار می کنم.

به خاطر حجم زیاد تو فایل زیپ قرار دادم.
این پوستر با کیفیت بالا , رزولوشن 200 ذخیره شده.
امیدوارم دوست داشته باشید.:fekr:

پست بعدی

[="blue"]بالاخره اپلود شد...
دوباره سلام
حجمش زیاد بود مجبور شدم کمترش کنم.
بفرمایید[/]

سیده رقیه;213927 نوشت:
بالاخره اپلود شد...
دوباره سلام
حجمش زیاد بود مجبور شدم کمترش کنم.
بفرمایید

سلام علیکم
خدا خیرت بدهد علویه.
بسیار عالی است. دستتان درد نکند.
همین عکس عالی است. دل مرا برد....
فقط اگر متن بالا و پائین، (چون در برخی جاها با تصویر همرنگ است) یک حاشیه ای کوچکی با رنگ روشن (توی فوتوشاپ چی بهش میگفتن؟ یادم رفته) بخورد تا کاملاً بین آن و تصویر تمایز ایجاد شود، مناسبتر خواهد بود.
البته اگر شما از نظر حرفه ای، چنین کاری را درست بدانید.

باز هم بسیار تشکر می کنم.

[="Blue"]

طوفان خورشیدی;213934 نوشت:
بسیار عالی است. دستتان درد نکند.
همین عکس عالی است. دل مرا برد....
فقط اگر متن بالا و پائین، (چون در برخی جاها با تصویر همرنگ است) یک حاشیه ای کوچکی با رنگ روشن (توی فوتوشاپ چی بهش میگفتن؟ یادم رفته) بخورد تا کاملاً بین آن و تصویر تمایز ایجاد شود، مناسبتر خواهد بود.

سلام
خواهش می کنم. کاری نکردم. :Gol:خوشحالم پسندیدید:ok:
نمی شد رو فونتی که زیارتنامه رو نوشت حاشیه زد! یعنی میشد ولی خیلی شلوغ می شدکه نمیشه متن و خوند. یه طیف رنگی دیگه استفاده کردم.فایل 122
همون طرح رو با فونت نستعلیق هم زدم که بد نشده. :Gig: اونم ببینید شاید خوشتون اومد.
یا علی
[/]

سلام علیکم
این فایل a بسیار زیباست.
خیلی خیلی متشکرم.
حالا یادم آمد. منظورم از حاشیه، stroke بود یا همان "خط دور متن" که توی فوتوشاپ امکانش هست.
اگه یه خط دور خیلی نازک میشد کنار متن ها زد، به طوریکه متن از تصویر تمایز پیدا کند، بسیار عالی می شد.

من الان فوتوشاپ ندارم اما میرم نصب میکنم. اگه میشه لطفا فایل ویرایشی فوتوشاپ تصویر a را برام بزارید. انشاء الله نتیجه نهایی را جهت اظهار نظر شما اینجا قرار میدم.

سلام
تو متن زیارت نامه تمام ضمایر مخاطب (ک) باید حرکتشون تبدیل به کسره بشه.
السّلامُ علیکِ...
متن آماده زیارت نامه با اعراب گذاری تو نت هست می تونید سرچ کنید.

طوفان خورشیدی;213539 نوشت:
السلام علیک یا بنت رسول الله، السلام علیک یا بنت فاطمة و خدیجه، السلام علیک یا بنت امیر المومنین، السلام علیک یا بنت الحسن و الحسین، السلام علیک یا بنت ولی الله، السلام علیک یا اخت ولی الله، السلام علیک یا عمة ولی الله، السلام علیک یا بنت موسی بن جعفر و رحمة الله و برکاته.

مدیر اجرایی;214571 نوشت:
تو متن زیارت نامه تمام ضمایر مخاطب (ک) باید حرکتشون تبدیل به کسره بشه.[=verdana]السّلامُ علیکِ...
متن آماده زیارت نامه با اعراب گذاری تو نت هست می تونید سرچ کنید.

بفرمایید
السلام عليكِ يا بنتَ رسول الله؛ السلام عليكِ يا بنتَ فاطمةَ و خديجةَ؛ السلام عليكِ يا بنتَ أميرالمؤمنين؛ السلام عليكِ يا بنت الحسن و الحسينِ؛ السلام عليكِ يا بنتَ وليِّ اللهِ؛ السلام عليكِ يا أختَ وليِّ اللهِ؛ السلام عليكِ يا عَمَّةَ وليِّ اللهِ؛ السلام عليكِ يا بنتَ موسي بن جعفرٍ؛ و رحمةُ اللهِ و بركاته.

منبع

سلام

توی کارت تبریک من هم اگر لطف کنید بنویسید

سلام ای بانوی ماه و اییه
سلام ای کوثر تقوا

میلاد مبارک و خجسته بانوی دو عالم و سرور ما مادر سادات مبارک

مادر روزت مبارک!:ok:

سلام
با اجازه گرافیست های محترم و البته سرکار سیده رقیه
اگر پسندیدید بفرمایید تا فایل اصلی رو براتون بفرستم

سایز اصلی 50در 35 سانتیمتر هست با امکان چاپ شدن.

سلام
ممنون جناب مدیر اجرائی.
خیلی زیباست. دستتان درد نکند
اگر اصلش را هم بفرستید چه بهتر.

انتخاب سختی است...
اما عکسی که جناب سیده رقیه زحمتش را کشیدند (تصویر a) به نظرم زیباتر است. فقط بحث خط دور متنها حل بشود دیگر نقصی ندارد.

منتظر اصل فایل پوستر جناب مدیر اجرایی هستم.

عبد الحجج;214599 نوشت:
سلام

سلام ای بانوی ماه و اییه
سلام ای کوثر تقوا

مادر روزت مبارک!:ok:

به نام خدا
انشاءالله سیده رقیه زحمت مدیریت این تاپیک رو قبول بفرمایند
و خواسته های گرافیکی دوستان رو در حد توانشون انجام دهند
پیشاپیش از سیده بزرگوار تشکر می کنم
التماس دعای فرج

[="Blue"]

طوفان خورشیدی;214561 نوشت:
این فایل a بسیار زیباست.
خیلی خیلی متشکرم.

سلام
ممنون از لطفتون. من فایل اصلی a رو میزارم خودتون فکر کنم وارد تر باشید. یا شایدم فتوشاپ من نداره؟! نمی دونم. میزارم زحمتش و خودتون بکشید خوشحال میشم نتیجه ی کارو ببینم.

مدیر فرهنگی;214577 نوشت:
بفرمایید
السلام عليكِ يا بنتَ رسول الله؛ السلام عليكِ يا بنتَ فاطمةَ و خديجةَ؛ السلام عليكِ يا بنتَ أميرالمؤمنين؛ السلام عليكِ يا بنت الحسن و الحسينِ؛ السلام عليكِ يا بنتَ وليِّ اللهِ؛ السلام عليكِ يا أختَ وليِّ اللهِ؛ السلام عليكِ يا عَمَّةَ وليِّ اللهِ؛ السلام عليكِ يا بنتَ موسي بن جعفرٍ؛ و رحمةُ اللهِ و بركاته.

ممنون. درستش می کنم.

مدیر اجرایی;214620 نوشت:
با اجازه گرافیست های محترم و البته سرکار سیده رقیه

خواهش میکنم. اختیار دارید.من گرافیست نیستم معمارم.:Cheshmak: طرح زیباییه. سپاس:Gol:

مدیر فرهنگی;214630 نوشت:
انشاءالله سیده رقیه زحمت مدیریت این تاپیک رو قبول بفرمایند
و خواسته های گرافیکی دوستان رو در حد توانشون انجام دهند
پیشاپیش از سیده بزرگوار تشکر می کنم
التماس دعای فرج

به روی چشم. در حد و اندازه توانم درخدمتم.

عبد الحجج;214599 نوشت:
سلام

سلام ای بانوی ماه و اییه
سلام ای کوثر تقوا

مادر روزت مبارک!

دارم فکر می کنم:Gig:

التماس دعا همگی[/]

[="black"]سلام

به چی فکر میکنید?[/][="black"][/]

[="Blue"]

عبد الحجج;214650 نوشت:

به چی فکر میکنید?

علیکم السلام
به طرحی که قراره با این جملات شما طراحی کنم. خیلی فکر می کنم. یهو طرح میزنم:Cheshmak:[/]

سیده رقیه;214646 نوشت:
سلام ممنون از لطفتون. من فایل اصلی a رو میزارم خودتون فکر کنم وارد تر باشید. یا شایدم فتوشاپ من نداره؟! نمی دونم. میزارم زحمتش و خودتون بکشید خوشحال میشم نتیجه ی کارو ببینم.

سلام
ممنونم. وارد که نیستم. فقط با الفبای کار کمی آشنام.
منتظر فایل ویرایشی پوستر a هستم.

[="Blue"]سلام دوباره
فایل a رو گذاشتم.در ضمن متنشو با متنی که جناب مدیر فرهنگی زحمتشو کشیده بودن عوض کردم. متن و تصویر تزئینی بالا و پایین به صورت لایه هست که می تونید تغییرش بدید.
یا علی[/]

سلام من یه سایت دارم که مذهبیه و برای اون یه هیدر میخام نمیدونم میدونید چیه ولی مثل همینای بالاست با همین اندازه و مشخصات یکی برام درس کنید در مورد امام زمان(عج) خیلی زیبا باشه ممنون التماس دعا:Kaf::Kaf:

جانم ابوالفضل(ع);214729 نوشت:
سلام من یه سایت دارم که مذهبیه و برای اون یه هیدر میخام نمیدونم میدونید چیه ولی مثل همینای بالاست با همین اندازه و مشخصات یکی برام درس کنید در مورد امام زمان(عج) خیلی زیبا باشه ممنون التماس دعا

سلام
خوش اومدید به اسک دین:Gol:
مشخصات سایت و بنویسید. اسمش چیه؟ چه شکلی می خواید باشه؟
یا علی

سیده رقیه;214646 نوشت:
میزارم زحمتش و خودتون بکشید خوشحال میشم نتیجه ی کارو ببینم

سلام
تغییراتی کمی انجام دادم. زحمت اصلی را سرکار سیده رقیه کشیده بودند:
- استروک متون زده شد؛
- تصویر حرم مقداری بزرگتر شد؛
- تصویر حرم و نوشته ها، نسبت به حاشیه دو طرف، دقیقاً در وسط قرار گرفت؛
- رنگ تصویر نهایی کمی متعادل شد.

خواهشمندم اگر دوستان (خصوصاً جناب سرکار سیده رقیّه) نظر اصلاحی دارند، بفرمایند.
http://img4up.com/up2/56748607978431299181.jpg

سلام . بنظر من فونت یه سری اشکالات داره (همون نستعلیق معروف) ؛ یعنی نقطه ها و سرکش های خط بالا و پایین با هم قاطی میشه و .. که بنظر من فونت "نبی" مناسب تر بود .

پارسا73;215674 نوشت:
سلام . بنظر من فونت یه سری اشکالات داره (همون نستعلیق معروف) ؛ یعنی نقطه ها و سرکش های خط بالا و پایین با هم قاطی میشه و .. که بنظر من فونت "نبی" مناسب تر بود .

سلام
می توان فاصله بین خطوط را زیاد کرد که این اتفاق نیفتد.

طوفان خورشیدی;215525 نوشت:
خواهشمندم اگر دوستان (خصوصاً جناب سرکار سیده رقیّه) نظر اصلاحی دارند، بفرمایند.
http://img4up.com/up2/56748607978431299181.jpg

سلام

حرکه گذاری ها درست هست؟

عربیم صفره ولی به نظر مَن یعنی هرکس, ادامه جمله هم یکجوریه, از مطلعین بپرسید.

تو سایت ها اینجوری دیدم:

مَن زارَ قَبرَ عَمَّتي بِقُمَّ ، فَلَهُ الجَنَّةُ

مَنْ زارَ قَبْرَ عَمَّتی بِقُمَّ فَلَهُ الْجَنَّةُ

التماس دعا

رحیمی;215801 نوشت:
سلام

حرکه گذاری ها درست هست؟

عربیم صفره ولی به نظر

رحیمی;215801 نوشت:
مَن یعنی هرکس, ادامه جمله هم یکجوریه, از مطلعین بپرسید.

تو سایت ها اینجوری دیدم:

التماس دعا

به نام خدا
عرض سلام ودرود
هر وقت کارتون برا اعراب گذاری، گیر افتاد
اینجا رو معرفی کنید
پست 23
http://www.askdin.com/post110752-23.html
التماس دعا

[="red"]به نام خدا[/]
[="seagreen"]سلام علیکم[/]

رحیمی;215801 نوشت:

حرکه گذاری ها درست هست؟

تو سایت ها اینجوری دیدم:

التماس دعا

[="purple"]همونطور که جناب رحیمی فرمودن اعراب همه جمله مخصوصا جمله بالای صفحه مشکل داره !
همه کلماتی که بعد از «یا» اومده اعم از بنت و اخت و عمة باید حرکت آخرشون فتحه بشه و همینطور حرکت آخر «فاطمة» و«خدیجه» رو هم به فتحه تغییر بدید
و اعراب کلمه«الله » و «جعفر» باید به کسره تغییر کنه !
زیبا بود
همسایه سایه ات بر سرم مستدام باد!
یا علی ![/]

[="Blue"]سلام علیکم
ما دو روز رفتیم گردش چه خبر شد ماشالله؟!

TAHOOR;216354 نوشت:
همونطور که جناب رحیمی فرمودن اعراب همه جمله مخصوصا جمله بالای صفحه مشکل داره !

باتشکر از همه ی دوستانی که توجه کردن به طرح.:Gol: باید به اطلاع دوستان برسونم من متن بالای صفحه رو مطابق با متنی که جناب مدیر فرهنگی تصحیح کرده بودن گذاشتم.

رحیمی;215801 نوشت:

تو سایت ها اینجوری دیدم:

طبق لینکی که جناب مدیر فرهنگی زحمتش رو کشیده بودن من اعراب صحیح رو از سایت گرفتم و کاملا مطابق با تصویری بود که در پستی که فایلی با نام 122 آپلود شده بود گذاشته شده. احتمالا با تغییر فونت نستعلیق حرکات تغییر کرده است همچنین فکر می کنم [="Red"]هرکسی[/] با [="red"]کسی [/]معنای یکسانی داشته باشه. از جناب طوفان خورشیدی خواهشمندم تغییرات لازم را انجام دهند.
اعراب صحیح کاملا کپی شده از لینک اعراب گذاری:
[="Red"] مَنْ زَارَ قَبْرَ عمتی بِقُمَّ فَلَهُ الجنه [/]
[/]
تصویر 122

[="Blue"]از کارشناسان قرآن و حدیث خواهشمندم اگر اشتباهی در متن ها وجود دارد گوشزد فرمایند. پیشاپیش سپاسگذارم.
یا علی
[/]

[=Century Gothic]با سلام

از دوستان عزیز اگر[=Book Antiqua] [=Book Antiqua]لطف [=Century Gothic] کنند و کسی یک کارت و یا gif مناسب برای این حدیث قرار دهند ممنون میشوم
[=Century Gothic]قبلا از قبول زحمات تشکر میکنم
[=Century Gothic]البته این را بگم که شاید کمک کند برای باز کردن یک صفحه در فیس بوک میخواهم

[=times new roman][=times new roman (arabic)]امام باقر (ع) به جابر جعفی فرمود :
[=times new roman][=times new roman (arabic)] ای جابر آگاه باش ، زمانی از دوستان ما به حساب می آیی که اگر تمام اهل یک شهر بگویند که تو مرد بدی هستی (یا انتقادت گویند ) سخن آنان غمگین و متاثرت نکند ،
[=times new roman][=times new roman (arabic)]و اگر همه آنان گفتند تو مرد شایسته و خوبی هستی مسرور و خوشحالت ننماید (خوشحال نشوی ) بلکه اعمال و رفتارت را به کتاب خدا عرضه کن ،

[=times new roman][=times new roman (arabic)]اگر دیدی کردار و گفتارت مانند قرآن است و در راه قرآن قدم بر می داری حرامهایش را ترک می کنی و خواسته های آن کتاب مقدس را با علاقه و میل انجام می دهی و از کیفر هایی که در راه آن آمده خائف و ترسانی در روش خود پابرجا و شادمان باش و بدان که گفته های مردم به تو زیانی نمی رساند ( خوشحال باش که پشت سرت حرف می زنند ، زیرا گناهان تو را به حساب آنها می نویسند و ثوابهایش را به حساب تو ) ولی اگر کارها و رفتارت مخالف قرآن بود و بر خلاف کتاب خدا قدم بر می داری ، چه چیز تو را از خودت غافل و بی خبر ساخته است .
[=times new roman][=times new roman (arabic)]الحدیث جلد 2 صفحه

سلام دوستان همنطور که گفتم من یه سایت مذهبی درس کردم و براش یه هیدر میخام با این مشخصات

تصویر زمینش تصویرحضرت ابوالفضل(ع) باشه
تصویر سمت راست امام خمینی و سمت چپ امام خامنه ای
بالا وسط بسم اله داشته باشه پایینش نوشته شده باشهwww. mohsenabad.ir و زیر اون نوشته شده باشه به سایت محسن اباد خوش امدید
خلاصه رسمی و شیک باشه و انداز شم اخرین سایز باشه

[="Blue"]سلام
این طرح و برای میلاد حضرت فاطمه (س) آماده کردم. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی از تصاویر گالری استفاده کنید.
یا علی

[/]

تقدیم به شما:Gol:

سلام
بفرمایید سرکار افلاکیان

[="Blue"]

جانم ابوالفضل(ع);216482 نوشت:
تصویر زمینش تصویرحضرت ابوالفضل(ع) باشه
تصویر سمت راست امام خمینی و سمت چپ امام خامنه ای
بالا وسط بسم اله داشته باشه پایینش نوشته شده باشهwww. mohsenabad.ir و زیر اون نوشته شده باشه به سایت محسن اباد خوش امدید
خلاصه رسمی و شیک باشه و انداز شم اخرین سایز باشه

سلام
این فوتر آماده شده در اندازه 900*200 پیکسل هست. امیدوارم تا جایی که فرموده بودید طرح به طرح مدنظر شما نزدیک باشه.
فایل فشرده ی پیوست شامل سه طرح می باشد که به نظر من این یکی از همه بهتر شده. :Cheshmak:
فایل اصلی رو هم اگه خواستید بگید بزارم .
یا علی

[/]

رضا;216403 نوشت:
امام باقر (ع) به جابر جعفی فرمود :
ای جابر آگاه باش ، زمانی از دوستان ما به حساب می آیی که اگر تمام اهل یک شهر بگویند که تو مرد بدی هستی (یا انتقادت گویند ) سخن آنان غمگین و متاثرت نکند ،
و اگر همه آنان گفتند تو مرد شایسته و خوبی هستی مسرور و خوشحالت ننماید (خوشحال نشوی ) بلکه اعمال و رفتارت را به کتاب خدا عرضه کن ،
اگر دیدی کردار و گفتارت مانند قرآن است و در راه قرآن قدم بر می داری حرامهایش را ترک می کنی و خواسته های آن کتاب مقدس را با علاقه و میل انجام می دهی و از کیفر هایی که در راه آن آمده خائف و ترسانی در روش خود پابرجا و شادمان باش و بدان که گفته های مردم به تو زیانی نمی رساند ( خوشحال باش که پشت سرت حرف می زنند ، زیرا گناهان تو را به حساب آنها می نویسند و ثوابهایش را به حساب تو ) ولی اگر کارها و رفتارت مخالف قرآن بود و بر خلاف کتاب خدا قدم بر می داری ، چه چیز تو را از خودت غافل و بی خبر ساخته است .

[="blue"]سلام
راستش من دقیقا نمی دونم سایز عکس و خصوصیات لازم برای فیسبوک چی باید باشه! ولی این چند تا طرح و آماده کردم. ببینید و دقیقا اگه طرحی مدنظرتون هست بفرمایید تا طرح بهتری ارائه بشه.
یا علی[/]

سیده رقیه;218690 نوشت:
سلام
راستش من دقیقا نمی دونم سایز عکس و خصوصیات لازم برای فیسبوک چی باید باشه! ولی این چند تا طرح و آماده کردم. ببینید و دقیقا اگه طرحی مدنظرتون هست بفرمایید تا طرح بهتری ارائه بشه.
یا علی

با سلام
متشکرم اما چیزی مشاهده نمیکنم دانلود کردم اما تصویری نبود

سلام
فایل درسته. من همین الان دانلود کردم یه فایل که 4 تا تصویر داره. احتمالا کامل دانلود نشده. دوباره امتحان کنید.

سیده رقیه;218698 نوشت:
سلام
فایل درسته. من همین الان دانلود کردم یه فایل که 4 تا تصویر داره. احتمالا کامل دانلود نشده. دوباره امتحان کنید.

با سلام
دانلود میشه اما باز نمیشه با چه برنامه ای بازش کنم

سلام
عرض ادب و احترام
اقا رضا من دان کردم مشکلی نداره
برنامه رار است برنامه اش تو سایت داریم سرچ کنید هست
اتفاقا چقدر زیبا کار شده است
کار خودتان است سرکار سیده رقیه؟
تو سایز کوچیک هم بزنید برای نت
ارم و اسم سایت یادتون نره
با تشکر

[="Blue"]

رضا;218704 نوشت:
دانلود میشه اما باز نمیشه با چه برنامه ای بازش کنم

با برنامه winRAR باید باز بشه.از این لینک دانلود کنید.
http://www.askdin.com/post127971-24.html

مـهـدی;218705 نوشت:
اتفاقا چقدر زیبا کار شده است
کار خودتان است سرکار سیده رقیه؟

سلام
تقریبا دوتا از پس زمینه ها کار خودمه . دوتاش رو طرح آماده ست.
ایشالله که خوب بوده باشه.
چشم برا سایت هم میزارم.
یا علی[/]