"آقا زنت ماشین نیست خوشگلش کنی بیای بیرون باهاش پز بدی"

تب‌های اولیه

14 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
"آقا زنت ماشین نیست خوشگلش کنی بیای بیرون باهاش پز بدی"

سلام.نمیدونم این سخنرانی از قبل تو سایت بوده یا نه ولی من میذارمش.
گوش کنید ببینید.دیگه چطور باید بگن اقا راه اینه چاه اینه؟؟
سخنرانش اقای رائفی پور هستن که شاید بشناسیدشون.

امیدوارم استقبال بشه چون شاید چشم خیلی هارو باز کنه.

""دوستان بدلیل اینکه لینک مستقیم نذاشتم شرمنده.کافیه رو لینک کلیک کنید و گزینه د انلود رایگان با سرعت پایین رو انتخاب کنید ( البته فکر نکنم سرعتش پایین باشه )
بعد تو صفحه جدید روی ایجاد لینک بزنید بعد لینک بهتون میده و دانلود کنید""

با تشکر از جناب اقای Amiromidvar

سلام.
من گوش نکردم، ولی براتون توی همین سایت آپلود کردم. (ضمیمه پست شد) - البته کیفیتش رو یه مقدار پایین اوردم تا حجمش کم بشه.
تقریبا 75 دقیقه هستش که من کیفیت را روی 32 کیلوبیت بر ثانیه گذاشتم، حجم نزدیک به 18 مگابایت شده.

ان شاء الله در فرصت مناسب گوش میکنم.

از تیتر تاپیک خیلی خوشم اومد... متأسفانه بی غیرتی در جامعه خیلی زیاد شده.

ممنون و موفق باشید.

سلام. بهتره اوّل روشن بشه که مردهای غیرمذهبی، چرا اجازه می دن زنانشون با آرایش بیرون بیان، بعد راجع بهش نقد صورت بگیره!

مسلماً اینکه اونها زنشونو خوشگل می کنن و میان بیرون باهاش پز می دن، یک تهمت ناروا به قشر غیرمذهبی محسوب میشه، و نه تنها باعث جذب اونها به دین نمیشه، بلکه برعکس، باعث دوری بیشتر اونها از مذهب هم میشه و باعث میشه اونها بیشتر بر متعصب و خشک مقدس بودنِ ما تأکید کنن. پس لطفاً ملاحظه داشته باشید.

اما این افراد عموماً به این دلیل اساسی میذارن زنانشون آرایش کرده و بزک کرده بیرون بیان که هنجارهای مذهبیها رو ندارن و براشون مهم نیست دیگران زنشونو با آرایش ببینن، خب من و شما ممکنه دیگ غیرتمون به جوش بیاد، ولی اونها اینو موضوعی برای غیرتی شدن نمی دونن(دقت کنید که بیغیرت نیستن ولی این رو از مواردی که باعث برافروخته شدنِ غیرت باشه نمی دونن) اونها اکثراً تحت ناتوی فرهنگی غرب، مدل زندگی آمریکایی رو قبول کرده اند و هنجارهای اونو پذیرفتن، پس ایرادی هم نمی بینن که زنشون با آرایش بیرون بیاد، دقت کنید: ایرادی نمی بینن که اینطوری باشه، ولی برای پز دادن این بهش نمیگن آرایش کنه! در واقع به رخ کشیدن زن خود به دیگران، مسلماً احمقانه است، و در مدل زندگی آمریکایی هم جا نداره، چون باعث میشه دیگران به طرف زن آدم جلب بشن، ولی ترجیح می دن زنشون ظاهری داشته باشه که توی هم صنفهای خودشون، ظاهری زیبا محسوب بشه.

حالا این نگرش رو اگر می تونید نقد کنید، نه اینکه یک نگرش توی ذهن خودتون بسازید و بعد بیایید اون نگرش خیالی خودتونو زیر سؤال ببرید.

.

مسلمان ایرانی;566491 نوشت:
سلام. بهتره اوّل روشن بشه که مردهای غیرمذهبی، چرا اجازه می دن زنانشون با آرایش بیرون بیان، بعد راجع بهش نقد صورت بگیره!

مسلماً اینکه اونها زنشونو خوشگل می کنن و میان بیرون باهاش پز می دن، یک تهمت ناروا به قشر غیرمذهبی محسوب میشه، و نه تنها باعث جذب اونها به دین نمیشه، بلکه برعکس، باعث دوری بیشتر اونها از مذهب هم میشه و باعث میشه اونها بیشتر بر متعصب و خشک مقدس بودنِ ما تأکید کنن. پس لطفاً ملاحظه داشته باشید.

اما این افراد عموماً به این دلیل اساسی میذارن زنانشون آرایش کرده و بزک کرده بیرون بیان که هنجارهای مذهبیها رو ندارن و براشون مهم نیست دیگران زنشونو با آرایش ببینن، خب من و شما ممکنه دیگ غیرتمون به جوش بیاد، ولی اونها اینو موضوعی برای غیرتی شدن نمی دونن(دقت کنید که بیغیرت نیستن ولی این رو از مواردی که باعث برافروخته شدنِ غیرت باشه نمی دونن) اونها اکثراً تحت ناتوی فرهنگی غرب، مدل زندگی آمریکایی رو قبول کرده اند و هنجارهای اونو پذیرفتن، پس ایرادی هم نمی بینن که زنشون با آرایش بیرون بیاد، دقت کنید: ایرادی نمی بینن که اینطوری باشه، ولی برای پز دادن این بهش نمیگن آرایش کنه! در واقع به رخ کشیدن زن خود به دیگران، مسلماً احمقانه است، و در مدل زندگی آمریکایی هم جا نداره، چون باعث میشه دیگران به طرف زن آدم جلب بشن، ولی ترجیح می دن زنشون ظاهری داشته باشه که توی هم صنفهای خودشون، ظاهری زیبا محسوب بشه.

حالا این نگرش رو اگر می تونید نقد کنید، نه اینکه یک نگرش توی ذهن خودتون بسازید و بعد بیایید اون نگرش خیالی خودتونو زیر سؤال ببرید.

.

سلام.

1- مخاطب مذهبی ها هستند، چون غیر از آنها که اهل گوش کردن سخنرانی مذهبی نیستند!. که متأسفانه این موضوع کمی تا قسمتی مبتلا به قشر مذهبی نمای جامعه ما نیز شده

2- بهتره اول سخنرانی را گوش کنیم بعد نقدش کنیم! خود من هم هنوز موفق نشدم گوش کنم

3- کسی که مذهبی هم نباشد، وقتی با زنش که آرایش کرده در جامعه ایران بیرون می آید قطعا متوجه نگاه های مسموم دیگران میشود، لذا اگر باز تکرار کند این مصداق بی غیرتی است

4- چیزی که در ایران (تهران) مشاهده میکنیم، حتی در آمریکا و جوامع غربی هم وجود ندارد، اینجا زنها برای جلب توجه لباسها و آرایشهای خاص میکنند (کلیپس! و ...) که در آمریکا و غرب نیز چنین چیزی وجود ندارد (غیر از کسانی که شغلشان این است، یعنی روسپی ها)، در غرب بی حجاب هستند اما جلب توجه نمیکنند، یعنی برای جلب توجه لباس خاص و یا آرایش خاص انجام نمیدهند، بصورت معمولی (بی حجاب) بیرون می آیند و غیر عادی نیستند... اما اینجا لباسها و آرایشهای خاص و غیرعادی جهت جلب توجه انجام میدهند.

5- طوری که در ایران (تهران) بعضی از زنان آرایش میکنند و لباس می پوشند، اگر همین زنها در آمریکا یا کشورهای غربی دیگر بروند، آرایش و پوشش ایشان، بیانگر این است که برای عرضه خود رفته اند! یعنی شغلشان این است. و کسانی که مشتری باشند سراغشان می روند.

6- اینکه شوهری حاضر شود زنش آرایش کند و با لباس خاص که جلب توجه می نماید بیرون بی آید و نگاه های مسموم دیگران را هم ببیند و به آن بی توجه باشد، این بی غیرتی نیست؟

موفق باشید.

من فقط یه حرف میزنم کسی که میذاره از همسرش دیگران لذت ببرند مرد نیست بلکه ماییه ننگ جامعه است

[="Black"]

AmirOmidvar;566489 نوشت:
سلام.
من گوش نکردم، ولی براتون توی همین سایت آپلود کردم. (ضمیمه پست شد) - البته کیفیتش رو یه مقدار پایین اوردم تا حجمش کم بشه.
تقریبا 75 دقیقه هستش که من کیفیت را روی 32 کیلوبیت بر ثانیه گذاشتم، حجم نزدیک به 18 مگابایت شده.

ان شاء الله در فرصت مناسب گوش میکنم.

از تیتر تاپیک خیلی خوشم اومد... متأسفانه بی غیرتی در جامعه خیلی زیاد شده.

ممنون و موفق باشید.

سلام.ممنون دوست عزیز دست گلتون درد نکنه.خدا خیرت بده.

مسلمان ایرانی;566491 نوشت:

سلام.شما به همین سخنرانی گوش بدید شاید نظرتون عوض شه
پس غیرت به چیه؟؟
نگران نباشید از کجا معلوم که توی غرب بین بعضی ها صفت خوکی رواج پیدا نکنه؟
خوک اول میذاره یکی با جفتش جفتگیری کنه بعد خودش جفتگیری میکنه.

AmirOmidvar;566499 نوشت:
سلام.

1- مخاطب مذهبی ها هستند، چون غیر از آنها که اهل گوش کردن سخنرانی مذهبی نیستند!. که متأسفانه این موضوع کمی تا قسمتی مبتلا به قشر مذهبی نمای جامعه ما نیز شده

2- بهتره اول سخنرانی را گوش کنیم بعد نقدش کنیم! خود من هم هنوز موفق نشدم گوش کنم

3- کسی که مذهبی هم نباشد، وقتی با زنش که آرایش کرده در جامعه ایران بیرون می آید قطعا متوجه نگاه های مسموم دیگران میشود، لذا اگر باز تکرار کند این مصداق بی غیرتی است

4- چیزی که در ایران (تهران) مشاهده میکنیم، حتی در آمریکا و جوامع غربی هم وجود ندارد، اینجا زنها برای جلب توجه لباسها و آرایشهای خاص میکنند (کلیپس! و ...) که در آمریکا و غرب نیز چنین چیزی وجود ندارد (غیر از کسانی که شغلشان این است، یعنی روسپی ها)، در غرب بی حجاب هستند اما جلب توجه نمیکنند، یعنی برای جلب توجه لباس خاص و یا آرایش خاص انجام نمیدهند، بصورت معمولی (بی حجاب) بیرون می آیند و غیر عادی نیستند... اما اینجا لباسها و آرایشهای خاص و غیرعادی جهت جلب توجه انجام میدهند.

5- طوری که در ایران (تهران) بعضی از زنان آرایش میکنند و لباس می پوشند، اگر همین زنها در آمریکا یا کشورهای غربی دیگر بروند، آرایش و پوشش ایشان، بیانگر این است که برای عرضه خود رفته اند! یعنی شغلشان این است. و کسانی که مشتری باشند سراغشان می روند.

6- اینکه شوهری حاضر شود زنش آرایش کند و با لباس خاص که جلب توجه می نماید بیرون بی آید و نگاه های مسموم دیگران را هم ببیند و به آن بی توجه باشد، این بی غیرتی نیست؟

موفق باشید.

سلام.داداش گلم ممنون.بهت پیشنهاد میکنم که این سخنرانی و گوش کنی.شاید بدردت بخوره.

[/]

البته نمیشه تو این زمینه نسخه ی بی غیرتی را برای همه ی اقایون پیچید بعضی مواقع غفلت از بعضی امور و یا عدم توجه باعث میشه شاهد این اوضاع و احوال در جامعه باشیم.یه موردی که امروزه پر رنگ هست همین زن ذلیلی(نابجا) بعضی آقایون هست به این معنا که اینقدر اجازه ی همه ی امور زندگی را دست همسرانشون دادند که دیگه حتی جرات نمی کنند در مورد تیپ وظاهر اونها نظر بدهند در واقع گاهی مواقع حتی ممکن هست خودشون از این وضعیت ناراضی باشند اما خوب به دلیل این که از اول نتونستند مدیریت لازم را تو این امور داشته باشند اختیار کار از دستشون در رفته و به اینجا رسیدند شاید فکر می کنند اگر بخواهند در مقابل همسرشون بایستند خوب باید خودشون را برای یه جنگ اعصاب اماده کنند وطبیعتا خیلی ها وجود ارامش کاذب را تو این جریان ترجیح می دهند.

سینا;566566 نوشت:
البته نمیشه تو این زمینه نسخه ی بی غیرتی را برای همه ی اقایون پیچید بعضی مواقع غفلت از بعضی امور و یا عدم توجه باعث میشه شاهد این اوضاع و احوال در جامعه باشیم.یه موردی که امروزه پر رنگ هست همین زن ذلیلی(نابجا) بعضی آقایون هست به این معنا که اینقدر اجازه ی همه ی امور زندگی را دست همسرانشون دادند که دیگه حتی جرات نمی کنند در مورد تیپ وظاهر اونها نظر بدهند در واقع گاهی مواقع حتی ممکن هست خودشون از این وضعیت ناراضی باشند اما خوب به دلیل این که از اول نتونستند مدیریت لازم را تو این امور داشته باشند اختیار کار از دستشون در رفته و به اینجا رسیدند شاید فکر می کنند اگر بخواهند در مقابل همسرشون بایستند خوب باید خودشون را برای یه جنگ اعصاب اماده کنند وطبیعتا خیلی ها وجود ارامش کاذب را تو این جریان ترجیح می دهند.

سلام.

لا یکلف الله نفسا الا وسعها!!!!

این هم مسئله عجیبی است که شما به آن اشاره کردید.

یعنی طرف راضی نیست، ولی جرأت بیان ندارد. حداقل شاید بتواند دوستانه نارضایتی خود را ابراز کند!!

اگر متوجه نباشد، و یا به قول شما جرأت بیان نداشته باشد و ... نمیدانم تکلیف چیست؟! آیا این عذر بدتر از گناه نیست؟ شاید هم نباشد...

بهرحال، مثل این سخنرانی ها و این هشدارها برای همان جماعتی است که شما میگویید، که یا متوجه نیستند، یا جرأت بیان ندارند و ...

وگرنه کسی که در قید و بند نباشد، سخنرانی تأثیری در وی نخواهد داشت.

موفق باشید.

AmirOmidvar;566570 نوشت:
سلام.

لا یکلف الله نفسا الا وسعها!!!!

این هم مسئله عجیبی است که شما به آن اشاره کردید.

یعنی طرف راضی نیست، ولی جرأت بیان ندارد. حداقل شاید بتواند دوستانه نارضایتی خود را ابراز کند!!

بهرحال، اگر متوجه نباشد، و یا به قول شما جرأت بیان نداشته باشد و ... نمیدانم تکلیف چیست؟! آیا این عذر بدتر از گناه نیست؟ شاید هم نباشد...

موفق باشید.

بله بزرگوار البته اینجا ما گناه این دسته از افراد را توجیه نکردیم اتفاقا اینها به قول شما بزرگوار، عذر بدتر از گناه هست. بنده فقط خواستم به بعضی از دلایل این امر اشاره کنم به این دلیل که واقعا روح غیرت و انحصار طلبی هم در این افراد هست اما خوب متاسفانه به دلایل مختلف گرد وغبار غفلت بر روی ان نشسته و همین امر باعث بی توجهی شده است وگرنه اگر کمی مردان ما در زندگی مردانه تر عمل کنند و نسبت به این امور بی تفاوت نباشند شاهد چنین اوضاعی نخواهیم بود. عدم واکنش لازم مردان در این شرایط نسبت به کم حجابی همسرانشان به هیچ وجه گناه انها را توجیه نمی کند و از این طریق نمی توانند از مسئولیت الهی خویش شانه خالی کنند.

دوستان سلام

تفکرات فمینیستی فقط مختص به بانوان نمی شود. یعنی فقط افکار عمومی بانوان جامعه را مورد هدف قرار نمی دهد،بلکه افکار عمومی آقایان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.
وجود غیرت در بانوان و وجود غیرت بیجا در آقایان از نشانه های تاثیر همین موضوع است.

علی علی

متاسفانه به دلیل وجود جریان های فکری کاملا انحرافی این اتفاق ناپسند نمایش زن در بیرون از خانه بیشتر به حالت یک فرهنگ در بین عده ای ایجاد شده در واقع تنها نباید مردها و یا زن ها رو عامل این مشکل داست بلکه هر دو مقصر هستند

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد صابر

[=Times New Roman] [="2 Koodak"]با سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیزم
[=Times New Roman] [="2 Koodak"] بنده تمام سخنرانی را تا آخر گوش کردم و بسیار قابل استفاده بود.
[=Times New Roman] [="2 Koodak"]آنچه دین از مرد خواسته همان غیور بودن است چون نیاز او به نگاه و نظر بازی است و آنچه از زن خواسته حفظ خودش از نشان دادن بدن است چون نیاز اصلی زن خودنمایی است. شاهد بر این مطلب سوره مبارکه نور است که خداوند به مردان می فرماید چشم خود را از نامحرمان بپوشانید و به زنان می فرماید حجاب خود را حفظ نمایید.[=Times New Roman] [="2 Koodak"]مشکل بد حجابی و نوع پوشش غربی امروز جامعه ما شاید بتوان گفت 30 درصد، کمبودهای عاطفی و تاثیر مسائل فرهنگی است. به نظر حقیر بیشترین تاثیر بر این بدحجابی به دلیل نداشتن غیرت در مردان است. بله زنان بد حجاب شده اند اما مردان بیشتر بی غیرت شده اند و اهمیتی به حجاب همسر و فرزندانشان نمی دهد. [=Times New Roman] [="2 Koodak"] عموم این مردان با باور غلط خود در مورد حجاب زندگی می کنند که این عقاید می تواند عبارت از کم نیاوردن جلوی دوستان دیگر یا افراد فامیل، کسب احترام و آبرو از این طریق یا اعتقاد به فرهنگ برتر در این بد حجابی و... باشد.[=Times New Roman] [="2 Koodak"]به هر صورت فعالیت های فرهنگی را نمی توانیم بر زنان و فشار بر روی آنها متمرکز کنیم. بله وظیفه نهی از منکر به هیچ وجه ساقط نیست ولی باید مردان را نیز آموزش داد از که اجازه ندهند همسران و فرزندانشان با تجمل از خانه خارج و همه جامعه را به فحشا بکشند. واقعا بحث رعایت حجاب، فردی یا شخصی نیست که افراد بگوسند دلم می خواهد اینطوری باشم. بلکه رعایت حقوق دیگران در جامعه است. بدحجابان نمی توانند ادعا کنند که ما یک قسمت از کشتی که در آن مال خودمان است سوراخ می کنیم بلکه آنها با این کار نه تنها خود بلکه همه جامعه را در این بلای خانمان سوز غرق میکنند.[=Times New Roman] [="2 Koodak"]موفق و در پناه حق باشید.[=Times New Roman] [="2 Koodak"] [=Times New Roman] [="2 Koodak"][=Calibri] [=Times New Roman] [="2 Koodak"][=Calibri]
[=Times New Roman]

سلام استاد پناهیان تویه سخنرانی شون میگفتن اگه پدر با دختراشون ب محبت برخورد کنن ما تویه جامعه بی حجابی نداریم و اگه مادرا با پسراشون هم کلام باشن چشم چرانی هم نداریم ... موفق باشین

موضوع قفل شده است