︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!!

تب‌های اولیه

438 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

alit;335598 نوشت:
با سلام و تشکر از نرم افزار واقعا عالی تون اگه میشه برای اذان شهر فریدونشهر از توابع استان اصفهان را هم وارد کنید. خیلی ممنون

سلام
عرض ادب و احترام
شهر شما تو تقویم هست
قسمت اوقات شرعی برید
لبه انتخاب شهر
از لیست استان ها بزنید اصفهان
از لیست شهر ها برید صحفه دومش
شهر هفتم فیردونشهر است
با تشکر

سلام.عالی بود

یا سلام و خسته نباشید
ضمن تشکر از تمام زحمات شما من در ویندوز 8 مشکلی دارم ، بعدر از نصب تقویم شمیم یار 92 هر موقع که بر روی محیط Desktop کلیک میکنم تقویم غیر فعال میشه و مجبور هستم دوباره اون رو از کنار ساعت در Taskbar فعال کنم میشه راهنمایی کنید که مشکل از کجاست چون این مشکل رو با تقویم شمیم یار 91 در ویندوز 8 نداشتم.
با تشکر.

سلام واقغا این تقویم معرکه است:Kaf:فقط تنها مشکلی که من دارم اینه که اخطار ها به فارسی نیست؟! اخطار ها به صورت حروفی در هم نمایش داده می شود؟! لطفا راهنماییم کنید:Sham:

doosty;335867 نوشت:
سلام واقغا این تقویم معرکه استفقط تنها مشکلی که من دارم اینه که اخطار ها به فارسی نیست؟! اخطار ها به صورت حروفی در هم نمایش داده می شود؟! لطفا راهنماییم کنید

سلام
عرض ادب و احترام
تو قسمت راهنمای نرم افزار گذاشتیم اینجا هم تو سوالات متداول هست
به این ترتیب عمل کنید

[=B Mitra] )جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی نمایش حروف فارسی، تنظیمات صحیح فارسی ویندوزتان را به صورت زیر بررسی فرمایید:

[=B Mitra]Win XP[=B Mitra]:[=B Mitra] Control Panel-->Language, and Regional Options

[=B Mitra]سپس زبان [=B Mitra]Farsi[=B Mitra] را انتخاب نمایید.

[=B Mitra]Win 7 :[=B Mitra] Control Panel-->Clock,Language & Region --> Regional and Language

[=B Mitra]زبان [=B Mitra]Persian[=B Mitra] را انتخاب نمایید.

[=B Mitra]سپس به برگه آخر یعنی [=B Mitra]Administrative[=B Mitra] رفته و با زدن دکمه [=B Mitra]Change System Locale[=B Mitra] گزینه [=B Mitra]Persian[=B Mitra] را انتخاب کنید.

ddhalerworden;335790 نوشت:
یا سلام و خسته نباشید ضمن تشکر از تمام زحمات شما من در ویندوز 8 مشکلی دارم ، بعدر از نصب تقویم شمیم یار 92 هر موقع که بر روی محیط Desktop کلیک میکنم تقویم غیر فعال میشه و مجبور هستم دوباره اون رو از کنار ساعت در Taskbar فعال کنم میشه راهنمایی کنید که مشکل از کجاست چون این مشکل رو با تقویم شمیم یار 91 در ویندوز 8 نداشتم. با تشکر.

این مشکل زمانی درست میشه که روی شو دسکتاپ کلیک کنید و تقویم برود قسمت تری

کافیه هر موقع شو دسکتاپ را زدید بعدش یه بار تقویم را باز کنید و دوباره ببندید خودش درست میشود

با تشکر

سلام استاد
محاسبه سايت الهي در خصوص سلنگور ظاهرا براساس محاسبات اهل سنت هست و با زمان اونا اينم زمان داده فكر كنم اگه گجت پيوستي را براي محاسبات استفاده كنيد دقيقتر و شيعي است.

با تشكر فراوان

ariyomova;336146 نوشت:
سلام استاد محاسبه سايت الهي در خصوص سلنگور ظاهرا براساس محاسبات اهل سنت هست و با زمان اونا اينم زمان داده فكر كنم اگه گجت پيوستي را براي محاسبات استفاده كنيد دقيقتر و شيعي است. با تشكر فراوان

سلام
عرض ادب و احترام
از رو این گجت نمیشه فایل ساخت باید سایت یا فایلی باشه که اوقات کل سال را داشته باشد
حالا می گردم ببینم سایت بهتری پیدا می کنم
با تشکر

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

دلیل اینکه بنده این نرم افزار را نصب کردم:
مراقب تقویم های کاغذی سوراخدار رو میزی جدید باشید. برخی از چاپخانه ها امسال ساعات شرعی رو (کاملاً) اشتباه درج کردند. (حالا نمی دونم از قصد بوده یا غیر عمد... در مجموع هرجایی که در دولت مسئول این قضیه هست باید با جریمه جلوی خطاهای اینها رو بگیره) مراقب باشید وقتی تقویم رومیزی می خرید حتما روی جلد اون رو دقت کنید که مشخصات کامل چاپخانه و... روی اون درج شده باشه... اگر نبود نخرید.... تا تولید کننده ها یاد بگیرن از دفعات دیگه در درج ساعات شرعی دقت کنند...

تشکر از شما: بنده پس از اون قضیه بالا که خدمتتون عرض کردم. برای امتحان نرم افزار (شمیم یار 92) رو نصب کردم و پس از اون مشاهده کردم که این نرم افزار بسیار سودمند و مفید و دقیق هست... و به شخصه بسیار از طراحی زیبا... سرعت بالا... دقت بالا... و امکانات زیاد این نرم افزار لذت بردم... خداوند انشالله به حق محمد و آل محمد مشکلاتتون رو رفع کنه، همونطور که مشکل ما رو رفع کردید :Gol:

برخی کمبودهای این نرم افزار:

1) بنده دو مونیتور دارم که بصورت Dual View تنظیم شده (یعنی تصویر مونیتور دوم در سمت راست و تصویر مونیتور اول و اصلی در سمت چپ دیدگاه قرار میگیره) و مونیتور بزرگم رو بعنوان مونیتور اصلی سیستم عامل تعریف کردم. ولی وقتی نرم افزار رو باز می کنم، همیشه این نرم افزار در مونیتور دوم نمایش داده میشه که همیشه خاموش هست و مجبورم با سختی مونیتور دوم رو روشن کنم و پنجره برنامه شما رو از سمت راست بکشم به سمت چپ که بیاد توی مونیتور اول و دیده بشه. که خیلی سخته... اگر می شد این امکان رو تصحیح می کردید خیلی خوب بود... نکته عجیب اینجاست که وقتی تازه نرم افزار باز میشه اون نوار برنامه شما رو در مونیتور اصلی نمایش میده!!! ولی وقتی روی همون نوار کلیک میشه که برنامه اصلی باز بشه... برنامه اصلی در مونیتور 2 باز میشه!!! به حق چیزهای ندیده! :khandeh!:

2) در قسمت (ثبت یادآوری) و (یادداشت روزانه) اگر امکان import و export رو هم قرار بدید. اونهایی که می خواهند بدلیل مشکلاتی سیستم عاملشون رو پاک کرده و دوباره نصب کنند. می تونند بعد از نصب مجدد سیستم عامل دوباره تمام تنظیمات قبلی رو به نرم افزار شما وارد کنند. با اینکارتون باعث میشید که کاربران حرفه ای بیشتر به سمت نرم افزار شما رو بیارن. چون در غیر اینصورت می ترسند که اگر اطلاعات زیادی رو در نرم افزار شما وارد کنند بعد از پاک کردن سیستم عامل و نصب مجدد همه از بین بره و زحماتشون بی نتیجه باشه

3) در قسمت ثبت یاد آوری بهتره که یک چرخه ایجاد کنید. که مثلا 22 بهمن تمام سالها آلارم بده و یا اینکه 22 بهمن سال 93 آلارم بده... و در حالت اول وقتی آلارم داد دیگه تنظیمات پاک نشه و سال دیگه هم همون موقع آلارم بده... به این صورت کاربران دستشون بازتره و مشتری دائمی شما خواهند شد... و به نرم افزارتون عادت می کنند... مثلا بعضی ها هستند می خوان که روز تولد دیگران رو یادداشت کنند. نمی تونند هر سال اونو ثبت کنند و می خوان وقتی یکبار ثبت کردن دیگه در حافظه نرم افزار برای همیشه بمونه...

4) وقتی کاربر بر روی مثلا (قرآن) یا (حدیث) و... کلیک می کنه به نظر من بهتره که رنگ صورتی اونجایی که نوشته (قرآن) مثلا صورتی کمرگ بشه که کاربر بفهمه الان کجا هست... و گیج نشه

5) مستطیل (هجری قمری) رو هم در صفحه اصلی اگر یک کمی طولانی تر کنید ثواب داره :Nishkhand: که این جمادی الاول و جمادی الثانی... بنده خدا ها جا بشن :Nishkhand:

6) یک فایل میانبر هم اگر بعد از نصب در دسکتاپ می گذاشتید که اون بنده خداهایی که کلن می بندنش و دوباره می خوان باز کنند بتونند :Ghamgin:

باز هم اگر ایرادی بود بعدا می گم خدمتتون :ok:

ولی در مجموع بنده (بعنوان یک کاربر حرفه ای :Gig: و outlook باز :Nishkhand: و برنامه نویس:Narahat az: ) خیلی خوشحالم که این نرم افزار رو در کامپیوتر خودم دارم :hamdel: و انشالله اگر روال اینطور پیش بره بنده هرگز این نرم افزار رو از کامپیوتر خودم پاک نخواهم کرد و براتون (تبلیغ + دعا) هم خواهم کرد انشالله :hamdel:

:Hedye: خوانندگان عزیز در خاتمه برای تمام کسانی که در ساخت این نرم افزار تلاش کردند :Hedye:
یک صلوات محمدی بفرستید

یا حسین شهید (ع)

سلام
عرض ادب و احترام
با تشکر از عنایت و دقت شما
مورد یک را برسی می کنیم اگر راهی داشت خدمتون عرض می کنم

ماه نورد;336178 نوشت:
) در قسمت (ثبت یادآوری) و (یادداشت روزانه) اگر امکان import و export رو هم قرار بدید. اونهایی که می خواهند بدلیل مشکلاتی سیستم عاملشون رو پاک کرده و دوباره نصب کنند. می تونند بعد از نصب مجدد سیستم عامل دوباره تمام تنظیمات قبلی رو به نرم افزار شما وارد کنند. با اینکارتون باعث میشید که کاربران حرفه ای بیشتر به سمت نرم افزار شما رو بیارن. چون در غیر اینصورت می ترسند که اگر اطلاعات زیادی رو در نرم افزار شما وارد کنند بعد از پاک کردن سیستم عامل و نصب مجدد همه از بین بره و زحماتشون بی نتیجه باشه

انشالله در نسخه های بعدی این امکان را قرار میدیم ولی در حال حاضر هر موقع خواستید سیستم را عوض کنید به این آدرس برید و این فایل را کپی کنید و بعد از نصب سیستم جدید دوباره تو همون آدرس کپیش کنید

c:\program files\tagh92\yadavari.txt

ماه نورد;336178 نوشت:
در قسمت ثبت یاد آوری بهتره که یک چرخه ایجاد کنید. که مثلا 22 بهمن تمام سالها آلارم بده و یا اینکه 22 بهمن سال 93 آلارم بده... و در حالت اول وقتی آلارم داد دیگه تنظیمات پاک نشه و سال دیگه هم همون موقع آلارم بده... به این صورت کاربران دستشون بازتره و مشتری دائمی شما خواهند شد... و به نرم افزارتون عادت می کنند... مثلا بعضی ها هستند می خوان که روز تولد دیگران رو یادداشت کنند. نمی تونند هر سال اونو ثبت کنند و می خوان وقتی یکبار ثبت کردن دیگه در حافظه نرم افزار برای همیشه بمونه...

نرم افزار های شمیم فقط یکسال کار میکنند یعنی سال بعد دوباره باید نسجه جدید نصب کنید پس این امکان غیر قابل اجرا است
ماه نورد;336178 نوشت:
) وقتی کاربر بر روی مثلا (قرآن) یا (حدیث) و... کلیک می کنه به نظر من بهتره که رنگ صورتی اونجایی که نوشته (قرآن) مثلا صورتی کمرگ بشه که کاربر بفهمه الان کجا هست... و گیج نشه

اون پروانه برای همین هست دیگه رو هر مطلب بزنید این میاد کنار اون مطلب
ماه نورد;336178 نوشت:
) مستطیل (هجری قمری) رو هم در صفحه اصلی اگر یک کمی طولانی تر کنید ثواب داره که این جمادی الاول و جمادی الثانی... بنده خدا ها جا بشن

جاشون که میشه فقط یکم مهربونتر جا شدند:ok:
ماه نورد;336178 نوشت:
) یک فایل میانبر هم اگر بعد از نصب در دسکتاپ می گذاشتید که اون بنده خداهایی که کلن می بندنش و دوباره می خوان باز کنند بتونند باز هم اگر ایرادی بود بعدا می گم خدمتتون

همون فایل ستاپی که باش برنامه را نصب کردید این کار میکنه اون بذارید تو دسکتاپ یا هر جای دیگه باش هم میشه برنامه را اجرا کرد هم برنامه را حذف کرد

باز هم از عنایت و توجه شما تشکر می کنیم
یا علی

سلام و عرض ارادت مجدد
اين سايت ميتونه كمك كنه؟
http://www.rafed.net/calendar/azan.php

التماس دعا

سلام

خدمت شما عرض کنم برنامه را دانلود کردم ولی بعد ازهر خاموش و روشن برنامه حذف میشود

یارضا;336415 نوشت:
سلام خدمت شما عرض کنم برنامه را دانلود کردم ولی بعد ازهر خاموش و روشن برنامه حذف میشود

سلام
عرض ادب و احترام
حذف میشه یعنی چی؟
یعنی هر بار سیستم را خاموش روش کنید دیگه بالا نمیاد؟
اگر اینطور باشه برید قسمت تنظیمات برنامه همون قسمت اول بذارید با شروع ویندوز اجرا بشود
با تشکر

جناب مهدی به صفحه تنظیمات رفتم به همان ترتیب بود

با سلام و تشکر از همه شما عزیزان
فایل اوقات شرعی شهر مونیخ رو جهت استفاده در تقویم لطف بفرمایید.
با آرزوی عاقبت بخیری
یا علی

parishangard;336476 نوشت:
با سلام و تشکر از همه شما عزیزان فایل اوقات شرعی شهر مونیخ رو جهت استفاده در تقویم لطف بفرمایید. با آرزوی عاقبت بخیری یا علی

سلام
عرض ادب و احترام
از رو این بسازم خوبه
مونیخ

[="Tahoma"][="Navy"]

یارضا;336415 نوشت:
سلام خدمت شما عرض کنم برنامه را دانلود کردم ولی بعد ازهر خاموش و روشن برنامه حذف میشود

یارضا;336422 نوشت:
جناب مهدی به صفحه تنظیمات رفتم به همان ترتیب بود

با سلام
لطفا در صفحه تنظیمات یکبار دیگر حتما بر روی دکمه مورد نظر کلیک کنید.توجه کنید بعد از آن ممکن است ویندوز یک تاییدیه برای اجرای برنامه رجیستری ویندوز بخواهد که باید به آن اجازه اجرا بدهید.
می توانید برای اطمینان بیشتر به منوی استارت ویندوز رفته و گزینه regedit را تایپ کنید.
سپس با زدن کلید ctrl+F عبارت askdin2 را جستجو کنید.اگر آن را یافتید و در جلوی آن مسیر اجرای فایل tagh92.exe را دیدید ، مشکلی نباید داشته باشید.

یا علی:Gol:[/]

من اومدم مدت زمان هشدار اذان رو از 10 دقیقه به 5 دقیقه تغییر دادم و الان از همون روز دیگه اذان نمی گه برنامه موندم چکار کنم درست بشه

با سلام

با تشکر از این تقویم کامل و جامع
بنظر اینجانب مشکلات زیر وجود دارد
اول: نرم افزار تقویم باعث سنگینی بالا آمدن ویندوز می شود
دوم: موذن انتخاب شده برای پخش اصلا معلوم نیست بخش برای انتخاب ان باشد زیرا بخش انتخاب موذن بنظر من هنوز ناقص می باشد.

nazari_88;336626 نوشت:

اول: نرم افزار تقویم باعث سنگینی بالا آمدن ویندوز می شود

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

همین الان برنامه Firefox بنده 137 مگابایت از حافظه کامپیوتر بنده رو گرفته در حالی که 3 تا تب با محتویات معمولی بیشتر باز نکردم. ولی این نرم افزار در حال حاضر 29 مگابایت حافظه کامپیوتر بنده رو گرفته که در مقایسه با Firefox (که به نرم افزار کم مصرف حافظه معروفه) بسیار کم مصرف تر هست.

اگر این نرم افزار باعث سنگینی بالا آمدن ویندوز شما می شود به نظر بنده حقیر دلیل آن شاید این باشد که شما نرم افزارهای زیادی را روی کامپیوتر خود نصب کردید که وجود خیلی از آنها روی کامپیوتر شما ضروری نیست و اینچنین نرم افزاری با حجم کم در کامپیوتر شما بزرگ جلوه می کند

پیشنهاد می کنم کمی بگردید ببینید چه نرم افزارهای بدون استفاده ای در کامپیوتر خود نصب کردید و سپس سر فرصت در زمان بیکاری کامپیوتر خود را Defrag کنید

یا حسین شهید (ع)

[="Tahoma"][="Navy"]

gunmakers;336622 نوشت:
من اومدم مدت زمان هشدار اذان رو از 10 دقیقه به 5 دقیقه تغییر دادم و الان از همون روز دیگه اذان نمی گه برنامه موندم چکار کنم درست بشه

سلام
من همین الان دقیقا کار شما رو انجام دادم مشکلی ندیدم
لطفا یک بار دیگه به بخش تنظیمات اذان رفته و دقیقه را دوباره مشخص کرده و دکمه هشدار برای اذان فعال باشد را بزنید.
یا علی:Gol:[/]

گل ليلا;336652 نوشت:
[="tahoma"][="navy"]

سلام
من همین الان دقیقا کار شما رو انجام دادم مشکلی ندیدم
لطفا یک بار دیگه به بخش تنظیمات اذان رفته و دقیقه را دوباره مشخص کرده و دکمه هشدار برای اذان فعال باشد را بزنید.
یا علی:gol:

[/][/]

سلام
ممنونم امتحان می کنم اگه مشکلی داشتم اطلاع میدم
علی یار و یاور همه مون باشه ان شاءالله

ariyomova;336369 نوشت:
سلام و عرض ارادت مجدد اين سايت ميتونه كمك كنه؟ http://www.rafed.net/calendar/azan.php التماس دعا

سلام
عرض ادب و احترام
فایل پیوست را دانلود کنید
از حالت فشرده خارج کنید
تقویم را باز کنید به قسمت اوقات شرعی برید لبه انتخاب شهر با استفاده از دکمه وارد کردن شهر جدید این فایل را وارد نرم افزار کنید
به اخر لیست استان ها بروید مالزی را انتخاب کنید بعد از لیست شهر ها خود را انتخاب کنید

بیروت هم از رو همین سایت براتون بسازم؟

تذکر مهم: این سایت یا سایت های دیگر که برای اوقات شرعی شهر های خارجی استفاده می شود به هیچ وجه مورد تایید ما نیست و فقط به درخواست خود کاربر مورد استفاده قرار می گیرید و هر گونه اشتباه و ایرادی متوجه سایت اسک دین نیست
با تشکر

nazari_88;336626 نوشت:
با سلام با تشکر از این تقویم کامل و جامع بنظر اینجانب مشکلات زیر وجود دارد اول: نرم افزار تقویم باعث سنگینی بالا آمدن ویندوز می شود دوم: موذن انتخاب شده برای پخش اصلا معلوم نیست بخش برای انتخاب ان باشد زیرا بخش انتخاب موذن بنظر من هنوز ناقص می باشد.

سلام
عرض ادب و احترام
قسمت اول را که دوستم خدمتون توضیح داد اصلا مشکل سرعت به تقویم ربطی نداره حتی کمتر از فایر فاکس است
اما مورد دوم
قسمت انتخاب اذان یه امکان برای این است که شما با 18 اذان معرف آشنا شوید و ان را به طور انلاین گوش کنید و اذان مورد نظر را دانلود کنید بعد هر کدام را خواستید وارد نرم افزار کنید یا اصلا نه هر صوتی که دوست داشتید بذارید موقع اذان پخش شود با صدای هر موذن یا قاری دیگری که دارید
با تشکر

آقا دستت طلا. هميشه عمري پر بركت داشته باشيد.

استاد يه مورد ديگه هست كه خوبه در نرم افزار اضافه بشه و اونم بخش در نظر گرفتن يا نگرفتن تغيير ساعت. مثلا در كشورهايي كه تغيير ساعت انجام نميشه، نرم افزار برحسب سيستم ايران مياد اتومات اين تغيير رو ميده مثلا همين كشورهاي استوايي فكر كنم به دليل اين پيش فرض توي برنامه نويسي اتومات يكساعت تفاوت دارن. اگه بتونيد در كنار شهرهاي پيش فرض كه داريد بخش محاسبه اتومات براساس طول و عرض جغرافيايي مثل اون گجتي كه معرفي كردم يا مثل برنامه تقويم فارسي چندگانه به آدرس زير:
http://pmc.mohamnag.com/
در نرم افزار خودتون اعمال كنيد واقعا نور علي نوره چون نرم افزار شما الحق والانصاف يه افسانه است و روياي همه ماها بود و خوشحال ميشيم هر بار اين رويا شيرين تر بشه.

بازم ممنون و واقعا دست بوس همه تيم زحمت كش شما در انجام اين پروژه و حفظ و نشر آثار اسلامي هستم.:hamdel:

سلام مجدد
ظاهرا مشكل از نرم افزار شما نبود و سايت رافد يكساعت اشتباه خروجي ميداد كه من فايل ارسالي شما رو تغيير لازمش رو دادم كه پيوست كردم براي دوستاني كه حوالي ما هستن خواستن استفاده كنن.

التماس دعا

گل ليلا;331708 نوشت:
[=B Mitra]

تقويم شميم يار قبلي را چگونه غير فعال کنم؟

[SPOILER]برای حذف و غیر فعال سازی شمیم یار 91 مطابق شکل زیر عمل نمایید:
توجه نمایید که باید بر روی آیکون شمیم یار در کنار ساعت ویندوز راست کلیک کرده و دکمه خروج را بزنید.سپس می توانید به درایو C رفته و از پوشه Program Files ، پوشه tagh91 را یافته و حذف نمایید.

[/SPOILER]
چرا برخي حروف فارسی تقويم درست نمايش داده نمي شوند ؟
[SPOILER]جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی نمایش حروف فارسی، تنظیمات صحیح فارسی ویندوزتان را به صورت زیر بررسی فرمایید:
Win XP: Control Panel-->Language, and Regional Options
سپس زبان Farsi را انتخاب نمایید.
Win 7 : Control Panel-->Clock,Language & Region --> Regional and Language
زبان Persian را انتخاب نمایید.
سپس به برگه آخر یعنی Administrative رفته و با زدن دکمه Change System Locale گزینه Persian را انتخاب کنید.
[/SPOILER]
چرا تقويم تاريخ امروز را به درستي نشان نمي دهد؟
[SPOILER]با توجه به اینکه این تقویم از تاریخ و ساعت ویندوز شما جهت محاسبه روز استفاده می نماید، بايد نسبت به تنظیم دقیق آن اقدام نمایید. برای تنظیم دقیق مي توانيد از سایت http://www.time.ir استفاده کنید.[/SPOILER]
اوقات شرعي شهر خود را چگونه در تقويم فعال کنم؟
[SPOILER]به قسمت اوقات شرعی در پایین صفحه تقویم مراجعه و شهر خود (یا نزدیکترین شهر به خود از نظر اوقات شرعی) را انتخاب نمایید.درصورتی که در خارج از کشور سکونت دارید نام شهر و کشور خود و تاریخهای تغییر ساعت تابستانی در کشور خود را در همین تاپیک اعلام بفرمایید تا شهر مورد نظر برای شما آماده گردد.[/SPOILER]
چرا پس از دانلود برنامه اجرا نشده و خطا مي دهد؟
[SPOILER]اگر بعد از دانلود با خطاي corrupted stand -alone file روبرو شدید نرم افزار ناقص دانلود شده و باید دوباره دانلود کنید.
اگر پس از نصب هيچ اتفاقي نيفتاد ، لطفا يک بار ري استارت نماييد.
اگر در موقع نصب با پيام can't copy the file مواجه شديد سطح دسترسي يوزر خود را از طريق کنترل پنل طبق شکل زير تغيير دهيد.

[/SPOILER]

چرا در ویندوز سون ، گاها پیغام مجوز اجرای فایلی به نام downloader.exe ظاهر می شود؟
[SPOILER]تقویم برای اطلاع از آخرین به روز رسانیها و اخبار مهم سایت توسط برنامه ای اقدام به چک کردن به روز رسانی می کند.برای اینکه ویندوز شما دائما نسبت به اجرای این برنامه از شما تاییدیه نخواهد، طبق تصویر زیر هشدار ویندوز را در پایین ترین حالت خود قرار دهید.

[/SPOILER]

salam
نرم افزار رو دانلود كردم ولي برا نصب خطا ميده . چرا؟

mhd;336991 نوشت:
نرم افزار رو دانلود كردم ولي برا نصب خطا ميده . چرا؟

سلام
عرض ادب و احترام
چه خطایی میده
ایا به طور کامل دانلود شده
حجم فایلی که الان دارید 10.7 است
با تشکر

[=&quot]چند نکته در مورد شمیم : بسیار از زحمات شما تشکر میکنم که تقویم به این خوبی راه اندازی نمودید [/]
[=&quot]چند مطلب هست که برای بهتر شدن این تقویم لازم دانستم بنویسم [/]
[=&quot]1 . امکان تغییر و جابجایی آیکون روی دسکتاپ[/]
[=&quot]2 . امکان بالای همه پنجره ها قرار گرفتن هم برای آیکون هم برای خود تقویم به اصطلاح آن تاپ شدن[/]
[=&quot]3. قراردادن آیکونی برای اذان برای قطع کردن صدای آن هنگام پخش [/]
[=&quot]4. در همه برنامه ها علامت ضربدر به معنای بسته شدن و علامت مثلث به معنای قرار گرفتن در تسکبار و مخفی شدن آن است .[/]
[=&quot]5. وقتی تقویم روباز و بسته میکنیم آیکون از تسکبار حذف میشود. [/]
[=&quot]7.ثبت آدرس بعضی از مشاوره ها مثل مشاوره 26 فروردین یا 27 فروردین[/]
[=&quot]8 . امکان دوبار کلیک به روی آیکون تسکبار برای ظاهر شدن تقویم [/]
[=&quot]9 . امکان دوبار کلیک بر روی ایکون دسکتاپ بدون محو شدن ایکون و باز شدن تقویم [/]
[=&quot]10. جابجایی آیکون دسکتاپ بعد از انجام بازی های رایانه ای و عدم برگشت آن به جای اولیه که برای برگرداندن آن باید یک بار تقویم اصلی را باز و بسته کنیم.[/]

با سلام و تشکر از همه شما عزیزان
فایل اوقات شرعی شهر مونیخ رو جهت استفاده در تقویم لطف بفرمایید.
با آرزوی عاقبت بخیری
یا علی

سلام مممنون از لطفتون ظاهرا گزینه دیگه ای ندارم ممنون میشم همینو لطف کنید
یا علی

سلام

ممنون از راهنمایی فقط یک اشکال وجود دارد اول کار ارور میده بشرح زیر

error,connot create font resource

همراه با ادرس که ادرس فونت را پیدا نکردم

[=&quot]درپی نوشت مشکلات شمیم یار که واقعا تقویم خوب و جامعی است عرض میکنم :
1. امکان بزرگ نمایی دستی و تمام صفحه اتوماتیک یا همان مینیموم و ماکزیمم[/]
[=&quot]2. عددی و غیر عددی کردن ماههای تقویم در کنار حروفی آنها مثال : 1/1/1392 [/]
[=&quot]3. خواسته زیادی است اما کلیدی برای تغیر به عربی و انگلیسی[/]
[=&quot]4. در تقویم ماهانه دور چرخیدن تقویم برای راحتی کار ،به تب ماه اسفند که میرسی مجبوری برای فروردین 11 کلیک کنی[/]
[=&quot]5. تغییر رنگ تب ماه های انتخابی در تقویم ماهانه [/]
[=&quot]6. امکان لینک شدن روز در تقویم ماهانه با روز در تقویم روزانه و باز شدن تقویم روزانه
7. امکان نمایش تقویم روی مرورگر
[/]

[=B Mitra]کتابشناسي پيامبر اعظم IMAGE(file:///C:/Program%20Files/tagh92/doa(1).png)
[=B Mitra]ido.ir/a.aspx?a=1388112109
hawzah.net/fa/subject/subjects/78253
rasoolnoor.com/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=72
www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=170302

[=B Mitra]این یه خطا به معصوم شناسی در روز 31 فروردین هست .

در شمیم یار بخش پیامک پاسخگو فایلی که برای دانلود گذاشته شده فایل زیپ میباشد نه فایل جار و وقتی میخوای اکسترکت کنی فایلها از هم جدا هستنند و در واقع فایل جاری وجود ندارد.

با سلام و تشکر
من علیرغم اینکه تنطیمات فارسی سازی که در قسمت پرسشهای متداول اشاره شده بود را انجام دادم، ولی نمایش اعداد روی تقویم درست نشد. هم فونتش و هم محل نمایش عدد مشکل داره. عکسش را گرفتم که ضمیمه کنم ولی قسمت آپلود ارور میده :Gig: :Ghamgin:
ممنون

[SPOILER][/SPOILER]

[="Tahoma"][="Navy"]

yaghoob_1388;338015 نوشت:
در شمیم یار بخش پیامک پاسخگو فایلی که برای دانلود گذاشته شده فایل زیپ میباشد نه فایل جار و وقتی میخوای اکسترکت کنی فایلها از هم جدا هستنند و در واقع فایل جاری وجود ندارد.

سلام
حق با شماست
براي مسولين سايت پاسخگو فرستادم که اصلاح کنند
ولي شما کافيه فايل دريافتي رو به پسوند jar تغيير نام بدين تا درست بشه
ممنونم

yaghoob_1388;338014 نوشت:
کتابشناسي پيامبر اعظم IMAGE(file:///C:/Program%20Files/tagh92/doa(1).png) ido.ir/a.aspx?a=1388112109 hawzah.net/fa/subject/subjects/78253 http://www.rasoolnoor.com/modules.ph...howpage&pid=72 tebyan.net/newindex.aspx?pid=170302 این یه خطا به معصوم شناسی در روز 31 فروردین هست .

اين خطا نيست.بلکه در آخرين روز هر ماه کتابشناسي معصوم مورد نظر به صورت لينک ذکر شده است.
ممنونم

alim114;338034 نوشت:
با سلام و تشکر من علیرغم اینکه تنطیمات فارسی سازی که در قسمت پرسشهای متداول اشاره شده بود را انجام دادم، ولی نمایش اعداد روی تقویم درست نشد. هم فونتش و هم محل نمایش عدد مشکل داره. عکسش را گرفتم که ضمیمه کنم ولی قسمت آپلود ارور میده ممنون

عکس رو لطفا در سايت ديگه يا در گالري اسک دين آپلود کنيد.

يا علي:Gol:[/]

[="Tahoma"][="Black"]*بسم ألله...*
سلام بر مهندسین و زحمتکشان تولید این نرم افزار.
انشاءالله روزی در تقویم خواهند نوشت :
[="darkgreen"]
* تعطیل = روز فرج حضرت مهدی (سلام ألله علیه) *[/]
بعد در مدینه کنار ساختمان نیمه کاره ای تابلو بزنیم :

[="darkgreen"]* پروژه حرم مطهر حضرت فاطمه زهرا (سلام ألله علیها) *[/]
کار فرما : *قائم آل محمد (صلوات ألله علیه و آله و سلم)*

پیمان کار : *یاران حضرت*

مساحت : وسعت دل تمام منتظران
[="darkgreen"][spoiler]* جهت تعجیل در فرجش صلوات*[/spoiler][/][/]

سلام
این پنجره ای که موقع بالا آمدن ویندوز مبنی بر نمایش واقعیت های امروز هست رو چجوری غیر فعال کنم؟

muiacir;338224 نوشت:
سلام این پنجره ای که موقع بالا آمدن ویندوز مبنی بر نمایش واقعیت های امروز هست رو چجوری غیر فعال کنم؟

سلام
عرض ادب و احترام
ایکون تنظیمات برنامه را بزنید طبق شکل زیر عمل کنید

alim114;338034 نوشت:
با سلام و تشکر من علیرغم اینکه تنطیمات فارسی سازی که در قسمت پرسشهای متداول اشاره شده بود را انجام دادم، ولی نمایش اعداد روی تقویم درست نشد. هم فونتش و هم محل نمایش عدد مشکل داره. عکسش را گرفتم که ضمیمه کنم ولی قسمت آپلود ارور میده ممنون

تنظیم نمایش عدد در ویندوز شما روی حالت نشنال است این تنظیم فارق از هر فونتی عدد را به صورت زبان اصلی شما قرار میده باید این تنظیم را درست کنید
با تشکر

یارضا;337380 نوشت:
سلام ممنون از راهنمایی فقط یک اشکال وجود دارد اول کار ارور میده بشرح زیر error,connot create font resource همراه با ادرس که ادرس فونت را پیدا نکردم

تو این دو سال که تقویم را عرضه کردیم این بار اول این ارور را گزارش می کنند احتمالا مشکل شما مربوط به دانلود ناقص برنامه یا یه مشکلی از خود ویندوز باشد

کتابشناسي پيامبر اعظم IMAGE(file:///C:/Program%20Files/tagh92/doa(1).png) www.ido.ir/a.aspx?a=1388112109 www.hawzah.net/fa/subject/subjects/78253 http://www.rasoolnoor.com/modules.ph...howpage&pid=72 www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=170302 این یه خطا به معصوم شناسی در روز 31 فروردین هست .

ولی من 5 ماه آخر تقویم رو نگاه کردم هیچ کدوم اینگونه نبود . دوم اینکه اگه لینک هست باید با رفتن به روی اون علامت موس تغییر کنه که این اتفاق نمیافته

yaghoob_1388;338280 نوشت:
ولی من 5 ماه آخر تقویم رو نگاه کردم هیچ کدوم اینگونه نبود . دوم اینکه اگه لینک هست باید با رفتن به روی اون علامت موس تغییر کنه که این اتفاق نمیافته

تو این روز 4 کتاب در مورد پیامبر به کاربر معرفی شده به دلیل اینکه ما تو این قسمت مطلب لود میکنیم لینک ها هم همین حالت را گرفته است و گرنه مشکلی نداره باید اون ادرس را تو مرورگر کپی کنید
با تشکر

با سلام و درود ممنون از زحمات بسار خوبتان بابت طراحی تقویم شمیم یار انشاا... خداوند پاداش این کارتان را بدهد

[="Tahoma"][="Navy"]

با سلام و تشکر از همه شما عزیزان فایل اوقات شرعی شهر مونیخ رو جهت استفاده در تقویم لطف بفرمایید. با آرزوی عاقبت بخیری یا علی

سلام عليکم
فکر کنم فايل پيوست دقيق تر باشه
بررسي بفرماييد اگر درست هست بر مبناي همين بديم خدمتتون
يا علي:Gol:[/]

سلام
دست شما درد نكنه
فوق العاده بود
نسخه اندوريد چنين تقويمي براي موبايل مي خواستم

nomad;338499 نوشت:
سلام دست شما درد نكنه فوق العاده بود نسخه اندوريد چنين تقويمي براي موبايل مي خواستم

سلام
عرض ادب و احترام
متاسفانه شمیم نسخه اندروید نداره
ولی تقویم باد صبا تقربیا نرم افزار خوبیه اون هم نسخه اندروید فکر کنم کامل تر از این نداشته باشیم

دانلود

سلام
واقعا عالیه.
سعی می کنم به دوستان و آشنایان نیز معرفی کنم.
تشکر فراوان

بانام هستی بخش
باسلام به حضور سرور گرامی انشا الله اجر معنوی کار خود را از صاحب عصر بگیرید کار بسیار زیبای بود.
باتشکر

[="Navy"]

نقل قول:

با سلام
من در کشور اتریش و شهر وین زندگی می کنم. آیا ممکن است اوقات شرعی شهر وین را هم در این تقویم وارد کنید. تاریخ تغییر وقت تابستانی 11 فروردین و وقت زمستانی 5 آبان می باشد.
با تشکر و آرزوی موفقیت
احمدی پور
با سلام
فایل پیوست را دریافت کرده و از حالت زیپ خارج کنید
به بخش اوقات شرعی تقویم رفته و انتخاب شهر را بزنید
دکمه وارد کردن شهر جدید را بزنید و فایل زیر را وارد کنید
vieanna.ask
سپس به انتهای استانها رفته باید کشور اتریش مشخص باشد
پس از کلیک شهر وین ظاهر خواهد شد که می توانید انتخاب کنید
یا علی:Gol:

[/]

مهدی;338515 نوشت:
سلام
عرض ادب و احترام
متاسفانه شمیم نسخه اندروید نداره
ولی تقویم باد صبا تقربیا نرم افزار خوبیه اون هم نسخه اندروید فکر کنم کامل تر از این نداشته باشیم

دانلود

سلام من از نرم افزار apersian calendar استفاده میکنم که خیلی راضی ام.

سلام
خیلی خیلی ممنون از کار قشنگتون، پارسال من از این تقویم استفاده کردم و خیلی راضی بودم اما امسال خیلی باهاش مشکل دارم. یه بار نصب کردم اینقدر پیغام خطا داد که مجددا پاک کردم و دوباره نصب کردم اما اثری نداشت. با دانلود منجیر دانلود کردم
اینجا خطاهایی که میاد رو می نویسم شاید بتونید کمکم کنید

اول از همه روی فایلی که دانلود کردم کلیک می کنم این ارر رو میده
Uncompression failed (Embedded Sound)
بعد که پنجره فارسی برنامه میاد و باید بر روی دکمه بعدی کلیک کنیم و بعد یه پنجره دیگه و نهایتا وقتی تا وسط اون اسکرول پر شده یه پیغام خطای دیگه میده
File not decompressed
اکی که میزنم بعدش پنجره فارسی بسته میشه و این پیغام خطا ظاهر میشه
Error, Cannot create Font resource c:\ProgramFiles\tagh92\B Mitra.ttf
ضمنا تایتل این پنجره نوشته: Multimedia Player
بعدش یه پنجره سمتراست میادروی دسکتاپ که می نویسه صبر کنید و یهو این پیغام خطا ظاهر میشه:
Windows Cannot find ‘c:\ProgramFiles\tagh92\downloader.exe’. Make sure you typed the name correctly, and then try again.
این دو تا ارر آخر رو هم عکس گرفتم و ضمیمه کردم
وقتی هم که اکی می کنم این ارر میاد
The system cannot fine the file specified.
بعد مجددا این پیغام میاد:
Error, Cannot create Font resource c:\ProgramFiles\tagh92\B Mitra.ttf
و بعد هم این ارر:
Error, Cannot create Font resource c:\ProgramFiles\tagh92\BHOMA.TTF
آخر سر هم تقویم آمد اما ناقص. نمایی از تقویم رو هم ضمیمه کردم.
ضمنا تنظیمات مربوط به زبان رو همونطور که در سایت نوشته درست کردم و با تقویم پارسال هم هیچ مشکلی نداشتم، سیستمم هم عوض نشده از پارسال.
ممنون میشم کمک کنید تا من هم از این نرم افزار فوق العاده بتونم استفاده کنم

موضوع قفل شده است