خواهشا درباره این طرح گرافیکی وبسایتی که ساخته ام نظر بدهید. انتقاد ، پیشنهاد!

تب‌های اولیه

32 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
خواهشا درباره این طرح گرافیکی وبسایتی که ساخته ام نظر بدهید. انتقاد ، پیشنهاد!

دوستان سلام
لطفا درباره این طرح گرافیکی که ساخته ام نظر بدهید. نقاط قوت و ضعفش، انتقاد،پیشنهاد و ایده. مرسی از همکاریتون. :Gol:

به قول خارجكيا WOOOOOOW :Kaf: :Kaf: :Kaf:

من كه خيلي خوشم اومد ، جزء بهترين طراحي هاييه كه تا حالا ديدم (سايت دانشگاه ها بيان ياد بگيرن با اون طراحي هاشون)

ايرادي كه نديدم ، ولي فكر ميكنم ، اگر پيشنهادي به ذهنم رسيد عرض ميكنم

به نام خداوند بخشایشگر و مهربان

سلام

خیلی قشنگ هست خصوصا بخش پایینی سایت .

فقط یک انتقادی بکنم. عکسی که در هدر گذاشتی ، یکم از نظر رنگی به نسبت با رنگ مثلا عکس بک گراند ، یکم زیادی نارنجی هست. هرچند که ترکیب سفید و نارنجی قشنگه . اما یه ایراد داخل همون عکس هدر که بگم ، اون متنی که نوشته شده "سایت جامع آزادگان دفاع مقدس" ، کمی داخل هدر گم شده یعنی مثلا من اولین بار که دیدم به خاطر ترکیب رنگ تیره ای که داره ، باعث شد نبینمش اصلا و نظرم به سمت و سو های دیگه ی تصویر جلب شد .

یکم روی رنگ بندی عکس هدر بیشتر کار کنی مثلا رنگ اون نوشته رو عوض کنی. فکر کنم بهتر در بیاد.

موفق باشین

كامران خيلي سختگيرانه بودا
خب هر رنگي بذاره ، معلومه به نسبت يه عكس سياه و سفيد كنتراست زيادي ايجاد ميكنه
درمورد اسم سايت هم بر خلاف شما من تا عكس رو ديدم اول از همه اسم سايت به چشمم خورد
به نظرم اسم سايت بجاي اينكه رنگش عوض بشه بهتره كمي بزرگتر بشه
البته نظرات شما هم محترمه داداش جسارت نباشه

RezaDodangeh;597638 نوشت:
كامران خيلي سختگيرانه بودا
خب هر رنگي بذاره ، معلومه به نسبت يه عكس سياه و سفيد كنتراست زيادي ايجاد ميكنه
درمورد اسم سايت هم بر خلاف شما من تا عكس رو ديدم اول از همه اسم سايت به چشمم خورد
به نظرم اسم سايت بجاي اينكه رنگش عوض بشه بهتره كمي بزرگتر بشه
البته نظرات شما هم محترمه داداش جسارت نباشه

خواهش میکنم .

والا ، حالا این نظر شخصیم بود ولی خب من اسم سایت رو کاملا نمیگم ...اون که زرده اوکیه ... اما قبلش که نوشته "سایت جامع ازادگان دفاع مقدس" به خاطر رنگ قرمزش و برامدگی زیاد یکم به بقیه نمیخوره . یکم دستکاری کنه شاید بهتر بشه . یعنی نمیگم بد شده ... قشنگه اما دستکاری بکنه شاید بهتر هم بشه.

رضا جان سلام:
هرسایتی بسته به موقعتش طراحی میشه

نظر منم اینه که خیلی قشنگه ولی اون رنگ هدر بالاش و مات بودنش با توجه به وضوح بقیه قسمتا میزنه تو ذوق

این گفته هایی که عرض کردی بعد زیرش نوشتی 59=9+5 منظورت چیه متوجه نشدم

سلام عزیزم من طراحیه سایتتو دیدم به نظرم خوبه فقط یه ایراد داره اونم اینه که اسم سایت برای بیننده ها واضح نیست

خیلی کارتون عالیه
ولی منم با نوشته سایت جامع آزادگان... مشکل دارم

به نظرم هم اندازه هم فونتش هم نوع طراحیش باید عوض بشه، چون حیفه بقیه کارتون شیکه و متناسب ولی این هم اولش پیدا نیست هم بعدش تو ذوق می زنه

اگه خودتون می تونید که هیچی اگرم نه بدید یکی براتون تایپوگرافی کنه چون می ارزه

سلام به همگی :Gol:
الان ایرادی که می شه با توجه به گفته ی شما بزرگواران گرفت اینه که جمله ی "سایت جامع آزادگان دفاع مقدس" رنگش و فونتش بده. البته اشاره به سایزش هم کردید که بزرگتر بشه بهتره. اما اگر سایزش رو تغییر بدم اندازش به لوگو نزدیک می شه و دیگه اینکه یخورده چینش اجزای هدر به هم می ریزه. اما الان می خوام بدونم به نظر شما چه فونتی خوبه بذارم که زیبا بشه؟ چیزی مدنظر دارین؟ زیبا و مدرن باشه؟

yaHosseinDS;597594 نوشت:
دوستان سلام
لطفا درباره این طرح گرافیکی که ساخته ام نظر بدهید. نقاط قوت و ضعفش، انتقاد،پیشنهاد و ایده. مرسی از همکاریتون. :Gol:

با سلام
خیلی خوب شده فقط اون لوگویی که وسط وبسایت در بالا هست جای کار داره

موفق باشید

yaHosseinDS;597710 نوشت:
سلام به همگی :Gol:
الان ایرادی که می شه با توجه به گفته ی شما بزرگواران گرفت اینه که جمله ی "سایت جامع آزادگان دفاع مقدس" رنگش و فونتش بده. البته اشاره به سایزش هم کردید که بزرگتر بشه بهتره. اما اگر سایزش رو تغییر بدم اندازش به لوگو نزدیک می شه و دیگه اینکه یخورده چینش اجزای هدر به هم می ریزه. اما الان می خوام بدونم به نظر شما چه فونتی خوبه بذارم که زیبا بشه؟ چیزی مدنظر دارین؟ زیبا و مدرن باشه؟

سلام
به نظرم فونت Davat -A Hamase-mitraبرای جمله ای که اشاره کردید خوبه

*Reza.Star*;597692 نوشت:
این گفته هایی که عرض کردی بعد زیرش نوشتی 59=9+5 منظورت چیه متوجه نشدم

ماها معمولاً ادعا ميكنيم كه اگه تو كربلا بوديم جانمون رو فداي امام حسين(ع) ميكرديم
ولي كارهاي خيلي كوچيك رو براي امام حاضر انجام نميديم

يك كلام: اگر ادعاي جانفشاني ما (همه) براي امام حسين(ع) واقعي بود ، امام زمان(عج) الان در غيبت و غربت نبودن

اما اعداد

5 = پنج تن آل عبا(ع)

9 = نُه امام كه فرزندان امام حسين(ع) هستن

جمع ايشان ميشه 14

ابجد نام مبارك مهدي(عج) ميشه 59 يعني هم 5 درونش هست هم 9
ضمن اينكه جمعش هم ميشه 14

yaHosseinDS;597710 نوشت:
اما الان می خوام بدونم به نظر شما چه فونتی خوبه بذارم که زیبا بشه؟ چیزی مدنظر دارین؟ زیبا و مدرن باشه؟

1-IranNastaliq
2-Moalla
3-Mj_Abasan
4-Mj_Cordoba
5-Mj_Granada
6-Mj_Moshfegh
7-Mj_Sayeh-2

سلام
رنگ عنوان سایت رو سفید یا خیلی روشن کنید تا جلوه بشتری داشته باشه.

RezaDodangeh;597728 نوشت:
ماها معمولاً ادعا ميكنيم كه اگه تو كربلا بوديم جانمون رو فداي امام حسين(ع) ميكرديم
يك كلام: اگر ادعاي جانفشاني ما (همه) براي امام حسين(ع) واقعي بود ، امام زمان(عج) الان در غيبت و غربت نبودن

سلام ببخشید جای بحثش اینجا نیست امام زمان فقط افراد جان فشان نمیخوان که بگیم 313 نفر پیدا نمیشن من خیلی تخصصی تو این زمینه ها ندارم اما با نظر شما موافق نیستم دلیلم اینه که ما فقط توی جنگمون 300 هزار تا شهید دادیم اگه امام زمان فقط و فقط 313 نفر فدایی میخواستن اون موقع باید ظهور میکردن اما 313 تا هسته مرکزیه نه اینکه امام منتظر 313 تا فدایی باشن و خیلیا هم که برا امام حسین ادعای جان فشانی میکنن جاش برسه جونشونم میدن

arash68;597752 نوشت:
سلام ببخشید جای بحثش اینجا نیست امام زمان فقط افراد جان فشان نمیخوان که بگیم 313 نفر پیدا نمیشن من خیلی تخصصی تو این زمینه ها ندارم اما با نظر شما موافق نیستم دلیلم اینه که ما فقط توی جنگمون 300 هزار تا شهید دادیم اگه امام زمان فقط و فقط 313 نفر فدایی میخواستن اون موقع باید ظهور میکردن اما 313 تا هسته مرکزیه نه اینکه امام منتظر 313 تا فدایی باشن و خیلیا هم که برا امام حسین ادعای جان فشانی میکنن جاش برسه جونشونم میدن

سلام برادر
دقيقاً كجاي حرف من 313 بود؟!
كجا من گفتم جانفشاني براي امام زمان(عج)؟!
كجا من گفتم هيچكس كه صحبت از شهدا رو فرمودي؟!

داداشم لطفاً متن رو درست بخون بعد نتيجه گيري كن

ولي كارهاي خيلي كوچيك رو براي امام حاضر انجام نميديم
يك كلام: اگر ادعاي جانفشاني ما
(همه) براي امام حسين(ع) واقعي بود ، امام زمان(عج) الان در غيبت و غربت نبودن

1 - من از ضمير جمع استفاده ميكنم كه هم كسي ناراحت نشه ، هم اينكه همه خودشون رو در صحبت من تصور كنن

2 - خط دوم مخاطبين من كاملاً مشخص هستن. كسي كه به نمازش بي توجهه ، خانمي كه به حجابش بي توجهه و....... در حاليكه ميدونن امام زمان(عج) حاضر هستنند و ميبينند
ادعاي بدون عمل فايده اي نداره

3 - من گفتم اگر ادعاي جانفشاني ما براي امام حسين(ع) واقعي بود اون وقت......
حرف از ادعاست نه شهدايي كه عمل كردن
درضمن كساني رو ميگم كه اين ادعا رو براي امام حسين(ع) دارن ولي براي امام حاضر كم كاري ميكنن (كه نمونه هاش رو گفتم)

4 - از قيد همه توي پرانتز استفاده كردم. گفتم اگر ادعاي همه واقعي بود ، اون وقت.....
يعني عده اي ادعاشون واقعيه. مثل شهدا كه شما فرمودي ، ولي اگر همه ،
نه فقط تعدادي ادعاشون واقعي بود ببين چي ميشد

اميدوارم سوء تفاهم از حرفهاي من رفع شده باشه

arash68;597752 نوشت:

ببخشید کجا سیر می کنید؟! تاپیک رفت به سمت و سوی دیگه!
-----------------------------------------------------------------------------
.
.
.
از دوستانی که فونت نشون دادن ممنونم اما "مرضیه خانم" اسم فونتات رو بنویس چطوری پیداشون کنم؟ از کاربر خانم رها هم ممنونم خیلی اسم فونتاش کمکم می کنه. اما خیلی زود تا دوستان گفتن رنگ و فونت ایراد داره رفتم درستش کردم یعنی قبل از اینکه شما این فونت ها رو ارائه بدید. ببینید خوب شده:

از بين فونت هايي كه خانم "مرضيه" فرمودن من نظرم روي ايناست: 1 - 2 - 7
نظر شخصي

اسم فونت ها به ترتیب
1-IranNastaliq
2-Moalla
3-Mj_Abasan
4-Mj_Cordoba
5-Mj_Granada
6-Mj_Moshfegh
7-Mj_Sayeh-2

تو اینترنت هست، مورد اول و دوم رو احتمال جدا سرچ کنید بهتر باشه بقیه رو کلا سرچ کنید فونت سری mj

yaHosseinDS;597781 نوشت:
ببینید خوب شده:

برای فونتتون bevel قرار ندید، اینجا برآمدگی زیبا نمیشه، با inner shadow خیلی زیباتر میشه اگه از رنگا درست استفاده کنید

خیلی عالی فقط اون برادر سمت راستیه حالت صورتشون یکم اصلاح کنید

دوستان اینم خروجی :

yaHosseinDS;598114 نوشت:
دوستان اینم خروجی :

http://s5.picofile.com/file/8152601768/layout2.png

خیلی زیبا بود من از پس زمینه طرح خیلی خوشم اومد ولی من حالت اولیه سیاهش رو پسند کردم اما در کل با ویرایشی که صورت گرفت نسبت به طرح قبلیش زیباتر شده
نمیدونستیم از این کارها هم بلدید :khaneh::Gol: واقعا بچه های انجمن ما چشم نخورن هر کدوم یه پا مهندس هستند

yaHosseinDS;598114 نوشت:
دوستان اینم خروجی :

خیلی خوب شد
یه نظر دیگه هم میشه بدم؟

اون سجاد هست درسته؟

به نظرم یکم روش کار کنید خیلی بهتر میشه حس می کنم خیلی وسطه، سیم خارداراییم که دورش هست به نظرم اگه امتداد سیمای بالاش باشه یا یهجوری به یه جا وصل باشه بهتر هست

می تونید یه سایه بهش بدید که انگار افتاده رو خاک

Ṃᾄʀẓἷἔ;598211 نوشت:
خیلی خوب شد
یه نظر دیگه هم میشه بدم؟

اون سجاد هست درسته؟

به نظرم یکم روش کار کنید خیلی بهتر میشه حس می کنم خیلی وسطه، سیم خارداراییم که دورش هست به نظرم اگه امتداد سیمای بالاش باشه یا یهجوری به یه جا وصل باشه بهتر هست

می تونید یه سایه بهش بدید که انگار افتاده رو خاک

با تغییر مکان کلمهء "سجاد" منم موافقم. چون مخفف اسم سایت هم هست اگه کمی بره سمت راست هم زیر اسم سایت قرار میگیره (با هم مرتبط میشن) هم وسط عکس باز تر میشه

راستی من اول خوندمش سبحاد!!! :khaneh:

عالیه[emoji173]

[="Black"]سلام.داداشم بنظرم روی هدر کلمه سجاد و کامل حذف کن.اینطور سنگین تره![/]

بسیار عالی بود یا حق

منم نظری بدم با اجازتون:khandeh!:
اولا که طرح بالای صفحه سایت خیلی شلوغه
و ایراد دوم که خیلی به چشم میاد کلمه سجاد که نه فونتش خوبه نه رنگش نه جایی که قرار دادین.
تصویر امام رو که گوشه سمت چپ میان ابراها گذاشتین خیلی غیر حرفه ای پایین کادرش محو کردین حتی جای استمپ فتوشاپ هم معلومه:khandeh!:
اصلا خوب مچ نشده با زمینه حتی اون دکل که نمای دوره عمق رو نشون نمیده چون جاش اونجا نبوده معلومه بزور جاش کردین:ok:
در کل اگه یه خورده عناصر توی کادر حرفه ای تر کنار هم چیده میشدن خیلی بهتر بود.
ببخشید این همه ایراد گرفتم:khandeh!:

عالـــــــــــــــــــــــــــــــی بود:khaneh::khaneh: