@ این دخترها هستن که باعث انحراف پسرا میشن@

تب‌های اولیه

10 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
@ این دخترها هستن که باعث انحراف پسرا میشن@

سلام من دباره اومدم.:Ealam:

با بعضي پسرا وقتي حرف از عوامل انحراف شون ميزني زودي ميگن :

این دخترها هستن که باعث انحراف پسرا میشن.

شما نظرتون چيه؟ شما با اين حرف موافقيد؟!:Sham:

اگه موافق نيستين دليل مخالفتتون چيه ؟ ميشه لطف كنيد بگين همه پسراي گفتگوي ديني بدونن. :Mohabbat:

منتظر نظرات شما هستم.:Sokhan:

سلام
من موافق نیستم. درسته که یه دختر می تونه عامل انحراف باشه ولی پسر باید بتونه خودش رو کنترل کنه.
پسری که توانایی کنترل خودش رو نداره نمی تونه دختر ها رو عامل انحرافش بدونه

من موافق نیستم. درسته که یه دختر می تونه عامل انحراف باشه ولی پسر باید بتونه خودش رو کنترل کنه.

سلام وقتتون بخير

اينكه گفتين مي تونه عامل انحراف باشه ،يعني قبول دارين كه يكي از عوامل دخترا هستن. پس چرا ميگيد موافق نيستم .:Gig:
واينهم گه پسرا بايد خودشون كنترل كن رو همه قبول دارن .مهم اينه كه ما تو شناسايي عوامل بتونيم درصد بندي كنيم .

نظر شما چيه ؟ :Sokhan:

انحراف دیگه دختر و پسر نداره!!! کسی که ساده باشه و زود گول بخوره به راحتی از راه به در میشه. فرقی نمی کنه دختر باشه یا پسر!!!
فقط باید حواست جمع باشه که گرگ به گله ات نزنه که اگه حمله کنه بد می بینی:khandeh!:

محب المهدي;45831 نوشت:

سلام وقتتون بخير

اينكه گفتين مي تونه عامل انحراف باشه ،يعني قبول دارين كه يكي از عوامل دخترا هستن. پس چرا ميگيد موافق نيستم .:gig:
واينهم گه پسرا بايد خودشون كنترل كن رو همه قبول دارن .مهم اينه كه ما تو شناسايي عوامل بتونيم درصد بندي كنيم .

نظر شما چيه ؟ :sokhan:

سلام
شما گفتید که بعضی پسر ها زود میگن:
این دختر ها هستند که باعث انحراف ما میشن
من این رو قبول دارم که دختر ها می تونن عامل انحراف باشند ولی با این موافق نیستم که یه پسر این موضوع رو تنها دلیل انحرافش بدونه.
در مورد درصد بندی عوامل انحراف (هم پسرها و هم دخترها) این خود دختر و پسر هستند که بیشترین سهم رو دارند. عوامل دیگری هم دخیل هستند ولی این آقا پسر و دختر خانم هستند که باید با این عوامل مقابله کنند در غیر این صورت ضعف خودشون دلیل اصلی انحرافشونه

[="teal"]اين كاملا قطعيه كه خانم ها با رعايت نكردن اصول اسلامي و خودنمايي يكي از عوامل مهم انحراف هستند.[/][="teal"]ولي اين نبايد بهانه و توجيهي باشه براي انحراف مردا اقايون حضرت يوسفو جلوي چشمشون بيارن و الگوي خودشون قرار بدن مهم تقواست كه بايد تو جامعه بيشتر بشه .[/]

اگه دخترا را عامل انحراف بدونین که برگشتین سر تفسیر نادرست آیه ای که آدم (ع) و حوا از بهشت بیرون شدن. همه اینو خوب میدونیم که بسته به هر دو طرفه. خیلی دخترا هستن که همه چیزو رعایت میکنن اما باز کسی که اساسا مشکل داره در هر صورت باید یه چیزی بگه به اونا هم رحم نمیکنه.

[=Arial Black]با سلام

خب مسلماً @ این دخترها هستن که باعث انحراف پسرا میشن@
و دقيقا ً @ این پسرها هستن که باعث انحراف دخترا میشن@
شايدم
@ این دخترها هستن که باعث انحراف دخترا میشن@
ويا
@ این پسرها هستن که باعث انحراف پسرا میشن@

حالت ديگه اي وجود نداره...
به نظر من هر کسي مي تونه باعث انحراف و هدايت ديگران بشه.
منتها وقتي بحث جنس مخالف پيش مياد
چون خداوند عامل زيبايي و فريبندگي رو در جنس مونث قرار داده پس اگه يه دختر ميزان و حدودي که خدا و دين براش تعيين کرده رعايت نکنه ، مي تونه باعث انحراف پسرهاي سست ايمان بشه

علي يارتون:hamdel:

محب المهدي;45827 نوشت:
سلام من دباره اومدم.:ealam:

با بعضي پسرا وقتي حرف از عوامل انحراف شون ميزني زودي ميگن :

این دخترها هستن که باعث انحراف پسرا میشن.

شما نظرتون چيه؟ شما با اين حرف موافقيد؟!:sham:

اگه موافق نيستين دليل مخالفتتون چيه ؟ ميشه لطف كنيد بگين همه پسراي گفتگوي ديني بدونن. :mohabbat:

منتظر نظرات شما هستم.:sokhan:

بنده با این فرمایش شما مخالفم البته تا بخشی
همه ی دختران نه بلکه اونایی که با وضع فجیعی به خیابونا میانو خودشونو به نمایش میذارن و باعث توجه پسرا به خودشون میشن
اون دخترایی هم که با حجاب کامل بدون هیچ جلب توجهی میان هیچ پسری به خودش جرات تیکه انداختن یا کار دیگه ای نمیده اگرم اینطور نباشه و پسری به دختر محجبه ای متلک انداخت اون دیگه کسر شان خود پسره است
پس به نظر من بستگی به اینطور عوامل داره گاهی وقتا دخترا باعث انحراف پسرا و حتی خودشون هستن گاهیم پسرا واقعا بعضی موقعا نمیتونن جلوی خودشونو بگیرن و باعث گناه خودشون میشن و اگر تو این جامعه ی ما اصلا چنین کاری باب نمیشد چقدر جامعه ی سالمی داشتیم.

پیام قاصدک;45868 نوشت:
بنده با این فرمایش شما مخالفم البته تا بخشی
همه ی دختران نه بلکه اونایی که با وضع فجیعی به خیابونا میانو خودشونو به نمایش میذارن و باعث توجه پسرا به خودشون میشن
اون دخترایی هم که با حجاب کامل بدون هیچ جلب توجهی میان هیچ پسری به خودش جرات تیکه انداختن یا کار دیگه ای نمیده اگرم اینطور نباشه و پسری به دختر محجبه ای متلک انداخت اون دیگه کسر شان خود پسره است
پس به نظر من بستگی به اینطور عوامل داره گاهی وقتا دخترا باعث انحراف پسرا و حتی خودشون هستن گاهیم پسرا واقعا بعضی موقعا نمیتونن جلوی خودشونو بگیرن و باعث گناه خودشون میشن و اگر تو این جامعه ی ما اصلا چنین کاری باب نمیشد چقدر جامعه ی سالمی داشتیم.

سلام دوستاي خوبم وفت همگي بخير:Labkhand:

من با اين حرف كه انحراف عوامل مختلفي داره كاملا موافقم ولي بحث اينه كه چند درصد اين عوامل به دختر خانوم ها بر مي گرده ؟

واگه واقعا دخترا عامل انحراف نيستن پس اين فكر كه دخترا مقصرند از كجا تو ذهن پسرا اومده؟!

منتظر جوابهاي خوب شما هستم.:Mohabbat:

موضوع قفل شده است