كدام يكي است كه دو نيست ...

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
كدام يكي است كه دو نيست ...

يه سوال : كدام يكي است كه دو نيست ؟ كدام دوي است كه سه نيست ؟‌كدام سه است كه چهار نيست ؟‌تا دوازده ... جوابش را مي خواهم
خيلي ممنون

هیوا;33105 نوشت:
كدام يكي است كه دو نيست ؟ كدام دوي است كه سه نيست ؟‌كدام سه است كه چهار نيست ؟‌تا دوازده ... جوابش را مي خواهم

با سلام

بزرگوار معما مي پرسي؟؟؟

اين سايت ديني است و پاسخ كويي به سوالات ديني نه معمايي

البته براي افزايش اطلاعات عمومي بد نيست

خواستم بگم كه از سايت انتظار چنين جوابي را نداشته باشيد

دوستان و كاربران اگر مي دانند بفرمايند

هیوا;33105 نوشت:
يه سوال : كدام يكي است كه دو نيست ؟ كدام دوي است كه سه نيست ؟‌كدام سه است كه چهار نيست ؟‌تا دوازده ... جوابش را مي خواهم
خيلي ممنون

هر یکی از این جهت که یکه دو نیست، هر دویی از این جهت که دویه سه نیست، هر سه ای از این جهت که سه است چهار نیست، تا دوازده! ...

طاها;33152 نوشت:

با سلام

بزرگوار معما مي پرسي؟؟؟

اين سايت ديني است و پاسخ كويي به سوالات ديني نه معمايي

البته براي افزايش اطلاعات عمومي بد نيست

خواستم بگم كه از سايت انتظار چنين جوابي را نداشته باشيد

دوستان و كاربران اگر مي دانند بفرمايند

جناب طاها این یک معمای دینی است که بعضی از جواب هایش را می دانم مثلا یکی که دو نیست خداست و فکر کنم این معما در کتاب تذکره الاولیا آورده شده است

عقیل;33194 نوشت:
جناب طاها این یک معمای دینی است که بعضی از جواب هایش را می دانم مثلا یکی که دو نیست خداست و فکر کنم این معما در کتاب تذکره الاولیا آورده شده است

سلام
درسته یه معمای دینیه
یکی دو سال پیش توی اتوبوس از یه جوونی شنیدم. جوابشو دقیق یاد نیست.:khandeh!: یکی که دو نیست خداست قسمتی از جواب هم فکر میکنم پیامبر و ائمه بودند و فکر می کنم عدد هفت هم به آسمان اشاره داشت.

آنچه پرسیدم سوالم بود و معما طرح نکردم. یکی از من پرسیده بود . این را در جایی قبلنا خوانده بودم که یادم می آید از حضرت علی ( کرم الله وجهه) بود و د رپاسخ به یکی از یهودیان گفته بود. اگه ممکنه پاسخشو برام بگذارید. ممنون

عقیل;33194 نوشت:

با سلام
جناب عقیل بنده در کتابی که فرمودید چنین مطلبی پیدا نکردم اگر شما پیدا کردید بگذارید!!!
یا حق

جوابم را آخر نداديد!!!
اين در كتب شيعه آمده است چرا جوابم را نداديد؟

با سلام به ترتیب خدا.ادم وحوا.سومین دروغ است چون خدا فرزند ندارد.قران و زبور وتورات وانجیل.نمازهای پنجگانه.شش روزی که خدا در ان اسمان و زمین را افرید.هفت در دوزخ.هشت در بهشت.نه دودمان صالح.......................(خصال ج2 ص221)

موضوع قفل شده است