دارم از دست میرم ،تمایلات دوران جوانی

تب‌های اولیه

201 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دارم از دست میرم ،تمایلات دوران جوانی

سلام

پسر 19 ساله هستم

بسیار تنها هستم

و متاسفانه شهوتم زیاد است

خب حالا بگین بنده باید چیکار کنم

و متاسفانه در این چند سال خیلی اذیت شدم

با سلام و احترام

امیدوارم لینک زیر بتونه کمک تون کنه:

سئوالات افراد مجرد.....پاسخ از كارشناس مجرب (ازدواج موقت)

موفق باشید

با سلام
اتفاقا درس امروز ما توی کلاس راجع به همین مسئله بود .

استادمون می فرمودند کسانی که امکان ازدواج موقت یا دائم براشون فراهم نیست

باید تقوا پیشه کنند
به معصومین متوسل بشه
بعضی از غذا ها شهوت رو زیاد می کنه استفاده نکنند
بعضی از فیلم ها ، بعضی از روابط ، بعضی از صحبت ها یا کنترل نکردن چشم باعث میشه فرد اذیت بشه
پس بهتره خودش رو در معرض این موقعیت ها قرار نده . تا بعد بخواد کنترل کنه یا ندونه چی کار کنه .
و همچنین از عوارض خودارضایی هم مثالی طبق نظر یک پزشک می فرمودند که باعث نابینایی یا برخی عوارض دیگه میشه .

این خلاصه ای از درسمون بود که به فرد کمک می کنه در چنین مواردی
البته علاوه بر موارد فوق در چنین مواردی خانواده یا فرد مورد اطمینانی باید به شخص کمک کنند تا مشکلات ازدواج کمتر بشه . که بهتره علاوه بر رعایت موارد فوق از چنین کسانی کمک گرفته بشه و بهشون رجوع بشه .

با آرزوی حل شدن تمام مشکلات

دوست عزیز روشنا سلام و ممنون از جوابتون

ولی من به هیچ کدوم از چیزهایی که میگین اعتقاد ندارم
مثلا همین که میگین فیلم نبین
نیازی به فیلم نیست
دو دقیقه آدم بره تو کوچه وخیابون و قیافه ی بعضی دختر ها رو ببینه از همه ی اینها بدتره
مثال گربه ای میمونه که دستش به گوشت نمیرسه ...

به نام خدا
سلام علیکم

ببینید جناب روشنا، اینها بیشتر بدرد پیشگیری میخوره تا درمان!
نه اینکه خوب نباشه ها اما وقتی فرد به این ورطه افتاد بیرون اوردنش کار آسونی نیست
عملا مثل معتادی میمونه که ترکش میدی یه مدت غافل بشی میبینی دوباره همون آشو همون کاسه
بیشتر اینها هم به دلایل روانیش بر میگرده، اینکه فرد ترسش رو از گناه از دست داده و لذت گناه زیر زبونش مزه داده و از اونطرف اراده اش هم برای مقاومت از دست داده
:jangjoo:

Mnsy با نظر شما موافقم

کار بنده هم از این حرفا گذشته دیگه

تنها راه همونه که ازدواج موقت کنم

با سلام و احترام و تشکر از نظرات دوستان

Cilibins;156513 نوشت:
نیازی به فیلم نیست دو دقیقه آدم بره تو کوچه وخیابون و قیافه ی بعضی دختر ها رو ببینه از همه ی اینها بدتره مثال گربه ای میمونه که دستش به گوشت نمیرسه ...

روشنا;156510 نوشت:
کنترل نکردن چشم باعث میشه فرد اذیت بشه

اینو من نمیگم بزرگان فرمودند توی همون خیابون هم چشم کنترل بشه تا برای فرد مشکلی پیش نیاد

یکی از روحانیون می فرمودند ما اگه یه مو بیفته تو غذامون چقدر حالمون بد میشه
حالا چیزی به این منفوری چرا تو خیابونا چشممون دنبالش باشه .
عوضش خودمونو از حوری های خوشگل تر بهشتی محروم کردیم .
نقل هست پدر شهید مطهری می فرمودند من نمی دونم همسرم زیباست یا نه
چون چهره زن دیگری توی ذهنم نیست که بخوام مقایسه انجام بدم .و بعد فرزندشون شد چه کسی .

گرچه وضع حجاب خانم ها هم ایراد داره و باید اصلاح بشه و اونا مقصرن که روز قیامت باید جواب پس بدن بندگان خدا آقایون هم چقدر چشمشون رو ببندن . خوب می افتن توی چاله چوله .
اما ان شاءالله با تمرین و ممارست با توکل به خدا کنترل چشم شدنی هست . چون کسانی تونستن .

امیدوارم جسارتی نشده باشه . خدا وضع حجاب رو اصلاح کنه ان شاءالله .و بد حجابان رو آگاه

MNSY;156514 نوشت:
اینها بیشتر بدرد پیشگیری میخوره تا درمان! نه اینکه خوب نباشه ها اما وقتی فرد به این ورطه افتاد بیرون اوردنش کار آسونی نیست عملا مثل معتادی میمونه که ترکش میدی یه مدت غافل بشی میبینی دوباره همون آشو همون کاسه بیشتر اینها هم به دلایل روانیش بر میگرده، اینکه فرد ترسش رو از گناه از دست داده و لذت گناه زیر زبونش مزه داده و از اونطرف اراده اش هم برای مقاومت از دست داده

علاوه بر موارد پیشگیری درمان رو هم عرض کردم

روشنا;156510 نوشت:
علاوه بر موارد فوق در چنین مواردی خانواده یا فرد مورد اطمینانی باید به شخص کمک کنند تا مشکلات ازدواج کمتر بشه . که بهتره علاوه بر رعایت موارد فوق از چنین کسانی کمک گرفته بشه و بهشون رجوع بشه .

امیدوارم با توکل به خداوند متعال مشکل به زودی حل بشه و پیشگام باشید در زندگی شاد :ok:

روشنا حرفات منطقیه

اما تو مخ من نمیره

من زدم به در دیوونگی

درست بشو هم نیست

تا حالا چند بار تا مرز خودکشی هم رفتم

:Ghamgin::Cheshmak::Ghamgin:

سلام
این خیلی خوبه که شما دنبال یه راه حل شرعی برای مشکلتون هستید.واقعا تبریک میگم.
سعی کنید هیچ وقت از این موضع بیرون نیایید. نکنه خدایی ناکرده فکرای دیگه بکنید. از خدا کمک بخواهید اون به بهترین شکل میتونه کمکت کنه. مواظب شیطان باشید .معلوم نیست ما تاکی فرصت زندگی و بندگی داریم. خدا بیشتر از هر کس به شما مهربونه.نیازهای شما را میدونه و راه چاره داره.یکبار هم که شده از ته دل ازش بخواهید. ماهم بر اتون دعا میکنیم.
تورا به خدا مواظب باش توی دام شیطان نیفتی.معلوم نیست آدم فرصت توبه وجبران داشته باشه.
یه توصیه ی دوستانه: باخدا معامله کن .تویه کم نگاهت را کنترل کن تا اون هم شرایط مناسب برات فراهم کنه. سعی کن هر صحنه ای را نبینی.تازه مرور صحنه های شهوت انگیز در ذهن بدتر از دیدن اولیه اونه. چشم و ذهنت را کنترل کن. حداقل سعی کن کنترل کنی.
هیچ کس بیشتر از خودت نمیتونه کمکت کنه. مواظب خودت باش.

نقل قول:
این خیلی خوبه که شما دنبال یه راه حل شرعی برای مشکلتون هستید.واقعا تبریک میگم.[/B]

نه دادا این طورام نیست

بقیه ی راهها رو امتحان کردم به نتیجه نرسیدم:Ghamgin::Gig:

بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم:Ghamgin:

cilibins;156525 نوشت:
روشنا حرفات منطقیه اما تو مخ من نمیره من زدم به در دیوونگی درست بشو هم نیست تا حالا چند بار تا مرز خودکشی هم رفتم

ای بابا برید زن بگیرید خودش یه جور خودکشی کردنه

یه تیر و دو نشون شده

هم ثواب کردید چون ازدواج زیادی خیلی ثواب داره هم خودکشیتون انجام شده بدون اینکه گناه خودکشی گردنتون بیفته .

حالا شما چرا برای ازدواج اقدام نمی کنید .
مشکلاتی که سر راه ازدواجتون هست بنویسید روی کاغذ بعد یکی یکی تلاش کنید برای برطرف کردنش

مشکلتون که حل شد شیرینی ما رو هم فراموش نکنید .

نقل قول:
حالا شما چرا برای ازدواج اقدام نمی کنید .

به دلایل زیر:

18 سال بیشتر ندارم
مسایل اقتصادی
عرف جامعه
و ...

اما دلیل مهمتر : کی میاد زنِ منِِ بینوا بشه

این پست سرکار روشنا صلوات داره واقعا!!!

خوب دیگه

ما رفتیم

مشکل ما کاری تر از این حرفاست ، با مشاوره ی اینترنتی درست نمیشه

فقط اگه کسی دعاش میگیره در حق من بدبخت دعا کنید

که خیلی اوضاعم خرابه

شما برین به عشقتون ببرسین

منم دارم میرم بیرون قدم بزنم باران هم آمده و سیگار بکشم و بعد هم برم قیلون بکشم و بعد هم برم توی پارکا و روی یه نیمکت زانوی غم بغل بگیرم و گریه کنم:Ghamgin:

ساعتای 4 صبح دوباره برگردم به این خونه

نمیدونم این زندگی لعنتی کی تمام میشه

:Ghamgin::Cheshmak::Ghamgin::Gig::Ghamgin:

نقل قول:

باید تقوا پیشه کنند

مگر ازدواج تقوا نیست؟!

و اما جناب استارتر عزیز
شما بایستی جمیع جوانح و جوراحت رو مقید کنی(که چنان ثواب و مقاماتی! دارد...) و در کنارش با سربلندی تمام مرتکب این جیز فرهنگی هم بشوی. Smile - که این دو توامان می تواند راه سعادت را بگشاید.

اما اینکه چه جوری و...

اولا استعانت از خدا و اهل البیت علیهم السلام بگیر تا این مورد از جیز فرهنگی بودن در بیاد و همچنین تا اون موقع یک مورد مقبول نصیبتان بشود.
ثانیا یک سری سایتها هست که می تواند کمکتان کند در خصوص یافتن همسر و آموزش احکام خاص این مطلب....
ثالثا یک سری قواعد! رو هم در حین ازدواج باید باید باید رعایت کنی(از رعایت دقیق احکامش گرفته تا اصول بهداشتی و ایمنی)

رابعا مراقب باش از هول این مطلب در دام زنان ابلیسی(که چهره های مختلف مذهبی و معصومیت و مظلومیت و توحش و بی قید و بندی وووو...را دارند) نیفتی که بدبخت دنیا و آخرتت می کنند و روزی هزار بار به همین امروزت شکر خواهی کرد که ایکاش برگردی به همین حال!!!
تحقیق و دقت و احتیاط کامل و جامع ضرورترین مطلب است.
اگر کسی در هر امری کاملا محتاط نباشد و ضرر ببیند خودش بانی اصلی هست. یادت باشد.و البته ظلم سایرین نیز همیشه محتمل است نه صرفا برای شما بلکه برای تمام بندگان شریف همیشه هستند کسانی که ظلم می کنند و وعده گاه اصلی ما با اینان در پیشگاه خداست.

خامسا از خانم های همین جا اگر کسی طالب این امر(لذت ثواب و لذت همسرداری توامان) است با ایشان ارتباط برقرار کنند.

لعنت خدا بر کسانی که راه حرام و نابودی را برای خلق الله باز می کنند.

Cilibins;156535 نوشت:
به دلایل زیر: 18 سال بیشتر ندارم مسایل اقتصادی عرف جامعه و ...

این مشکل سنتون رو متوجه نمیشم که چی هست .
خوب ممکنه جاهایی توی این سن ازدواج نکنن ولی خیلی جاها هم توی این سن ازدواج کردن و می کنن .

شما اگه 25 یا 26 سالتون هم بشه بازم مشکل اقتصادی دارید . فکر نکنید این مشکل حل شدنی هست . یعنی اول باید حل بشه مشکل اقتصادیتون بعد ازدواج کنید .

البته مشکل اقتصادی رو نمی گم بهش بی توجه باشید . برای حلش اقدام کنید و به فکرش هم باشید .
اما بدونید و اعتقاد داشته باشید که خداوند قسم خورده که روزی بندگانش رو عطا می کنه .

مشکل اقتصادی مشکل خیلی ها هست . اما خودتون رو در حالتی تصور کنید که تونستید از عهده اش بربیایید و اقدام کنید برای حلش و از دیگران هم کمک و مشورت بخواید .

این راه راهی هست که حکم جهاد رو داره و قدم گذاشتن درش خیر و ثواب زیادی داره . که اگه درش قدم بذارید خدا هم خیرو برکت بهتون عطا می کنه .

عرف جامعه هم همه جا اینطور نیست . خیلی جاها چنین عرفی ندارن . بهتره خاله و عمه و ... رو بفرستید بگردن کسی که با موقعیت شما کنار میاد پیدا کنن .

Cilibins;156535 نوشت:
کی میاد زنِ منِِ بینوا بشه

منم پیشاپیش برای خانمتون آرزوی صبر دارم .:Nishkhand:

البته من هنوز منتظر شیرینی هستم .

خدا حافظ / ممنون از وقتی که گذاشتید

خدا عاقبت ما رو به خیر کنه که روزی 13 ساعت پای اینترنتیم و هر چی سایت و فرومی هست توش عضو شدیم امروز هم اینجا عضو شدم و دیدم حرفای شما توی مخ من نمیره البته 90 درصد حق با شماست قصد جسارت ندارم

اینشالله که موفق باشید

این جمله ی زیبا هم تقدیم به شما

اسمش را می گذارم ، دوست مجازی . . . امـــا . . . آن سو یک آدم حقیقی نشسته . . . !

seglayn;156540 نوشت:

لعنت خدا بر کسانی که راه حرام و نابودی را برای خلق الله باز می کنند.

اول باید لعنت بر اونهایی فرستاد که راه رو بر حلال خدا بستند! وگرنه وقتی حلال بود کی میرفت سراغ حرام؟؟

خدا مارو آورده تو این دنیا که حرف تو مخمون کنه.اگه با زبون خوش نرفت به زور میکنه.
ما که جوون بودیم تو مخمون نرفت حالا به زور داره تو مخمون میکنه.

cilibins;156539 نوشت:
منم دارم میرم بیرون قدم بزنم باران هم آمده و سیگار بکشم و بعد هم برم قیلون بکشم و بعد هم برم توی پارکا و روی یه نیمکت زانوی غم بغل بگیرم و گریه کنم ساعتای 4 صبح دوباره برگردم به این خونه نمیدونم این زندگی لعنتی کی تمام میشه

چقدر زود زود پست می زنید .
به هر حال اگه می خواید از این حالت راحت بشید باید برای حل مشکلاتتون مشاوره و کمک بگیرید و خودتون اقدام کنید به حل مشکل
تا از شر این ناراحتی و افسردگیتون راحت بشید و هدفمند بشید .
اگه خدا قبول کنه ما هم دعاگو هستیم .

mnsy;156545 نوشت:
اول باید لعنت بر اونهایی فرستاد که راه رو بر حلال خدا بستند! وگرنه وقتی حلال بود کی میرفت سراغ حرام؟؟

درسته منتها فکر می کنم هر دو یک مطلب را گفتیم...

سلام .

من پسری 15 ساله هستم ، من تا 2 - 3 ماه پیشه که به سن تکلیف نرسیده بودم ، متاسفانه خود ارضایی می کردم ، ولی خوشبختانه الان که به سن تکلیف رسیدم ، به تمام قوانین الهی پایبندم ، ولی بد جور غریضه جنسی منو اذیت می کنه ، گاهی وقت ها به فکرم می زنه که باز خود ارضایی رو شروع کنم ولی بعدا منصرف میشم ، احساس می کنم که به یه جنس مخالف نیاز دارم ، البته نه برای روابط جنسی ، بلکه برای صحبت کردن و رفع نیازهام ، پدر و مادرم هم خیلی به این جور چیزا حساسن ، مثلا اگه ببینن من با یکی از دخترای فامیلمون یکم صمیمی شدم ، زمانی به خونه اونا میرن یا اونارو به خونمون دعوت می کنن که من خونه نباشم ، حالا می خواستم بدونم چه پیشنهادی برای مشکل من دارین ؟

cilibins;156498 نوشت:
سلام

پسر 19 ساله هستم

بسیار تنها هستم

چه جالب تو همچين سايتي هم از اين درخواست ها هم داده ميشه!

و چه راهكار احمقانه اي:

آذر بانو;156509 نوشت:

با سلام و احترام

امیدوارم لینک زیر بتونه کمک تون کنه:

سئوالات افراد مجرد.....پاسخ از كارشناس مجرب (ازدواج موقت)

موفق باشید

اخه امثال اين جوان اگه اونقدر تقوايي بودند كه ديگه نيازي به همچين سوالي براشون نبود
وقتي جوون چشم و گوش بسته تو همچين جامعه ايي به اندازه همه تجربيات پدران و مادرشان چشم و گوش باز مي كنند.
واقعا گفتن تقوي پيشه كن و گرسنگي بكش و ... خنده داره!
اينكه عالم و يا زاهد نيست كه به او همچين پيشنهادي مي كنيد.
به جاي اين پيشنهادات خنده دار كاري كنيد به خواسته اش برسه!
امكانات ازدواج جوونها رو فراهم كنيد.
عقد موقت براي يك جوون يعمي انداختن يك نهال نو رس تو منجلاب و گل...

[=arial narrow]
[=arial narrow]
[=Arial Narrow]

cilibins;156498 نوشت:

سلام

پسر 19 ساله هستم

بسیار تنها هستم

[=arial narrow]
[=arial narrow]
[=arial narrow]
[=arial narrow]سلام..

[=arial narrow]تامرز خودكشي؟؟؟

[=arial narrow]به خاطر مسائل جسمي!!

[=arial narrow]داداش من خواهش ميكنم كمي دقت كنيد...درگفته هايتان...

[=arial narrow]اول بايد ببينيد كه نياز جسمي شما چرا تااين اندازه زياد شده؟مشكل هورموني...عاطفي..مسائل تربيتي سهيمه..

[=arial narrow]

[=arial narrow]بعد از ريشه يابي درمان بشيد

آره درمان!

چون خودتان فرموديد قصد خودكشي هم كرديد..اين ميل جنون آميز جسميه كه بخاطر عقده هاي روحي وگاها جهش يا اختلال هورموني شكل ميگيره..

براي چنين فردي ازدواج موقت هم فايده نداره..حتي دائمي..

چون اول بايد درمان بشه وسالم بشه..وقتي به ميل طبيعي رسيد وازروي اون ميل ازدواج كنه..

ونه بااين حسي كه شما داريد...چون خود ازدواج نبايد ميل جسميش برروحيش ارجحيت پيداكنه وگرنه فردبيماره وبايد درمان بشه..

خواهش ميكنم تادير نشده اين سوالات روپاسخ بديد:

:1:تعدادخانواده شماچندنفره وشماچندمين هستيد؟

:2:ازنظر مذهبي آزدايد يا نه؟..پدرومادرشما محدوديت ايجاد ميكنند؟وآيا فردمذهبي درخانه شماهست؟

:3:ازنظر تحصيلات چطورپيش ميريد؟اوقات فراغتتون چطور پيش ميره؟

:4:وقتي بچه بوديد مادرشما به تميزي ونظافت شما اهميت ميداد؟الان چطور؟

:5:ترتيب اين غذاها رو نام ببريد ازنظر دوست داشتن:غذاي تند...شور....شيرين..ترش...

:6:سرمايي هستيد ويا گرمايي؟

:6:بدن شما درطول روز چندبار گرمش ميشه؟تاحالا شده در خواب خوابهاي زشت وبد وزننده ببينيد؟اگرآره چندبار درطول هفته ياروز ياماه؟

:7:تاحالا شده ناگهان به شدت بدون دليل عرق كنيد؟وبه شدت احساس كنيد گرماي بسيارازبدن شماخارج ميشه؟اگر آره درطول ماه ياهفته چندبارميشه

به تيپ خودتان ميرسيد؟

:8:اطرافيان شما رو معمولا چطورمعرفي ميكنند:شوخ طبع....جدي...اخمو...مستبد..مهربان...؟؟

:9:ازچندسالگي صداي شما بم شد؟و يا احساس كرديد مثل پدرتان ريش درمياريد؟سن رودقيق بگيد..

:0::1:دربچگي دراين مورد مسائل جسمي جايي شنيده ويا ديده ايد؟

:1::1:آيا درنوجواني شكست عاطفي داشتيد؟

فعلا به اين سوالات پاسخ بديد...چون بايد حتما ريشه يابي بشه كه چرا قصد به خودكشي ميكنيد به خاطر مسائل جسمي!!سوالات زيادشدند..

بزرگوارانه عذر مرا بپذيريد..

چند ماه پيش منم حال و هواي تو رو داشتم شهوتم زياد بود و دنبال يك نفر ميگشتم.من از اون آدمايي بودم كه به حرف هاي بعضي بچه ها كه ميگفتند برو مسجد نماز بخون،قرآن بخون، بهش فكر نكن و.... اعتقاد نداشتم .تا اين كه بعد از ظهر همون روز رفتم تو اينترنت و به طور اتفاقي يه متني الان خاطرم نيست سرچ كردم و رفتم تو يه وبلاگ يه متني بودخوندم و راهكار هاشو بهم گفته بود و همچنين اينكه گناه كبيره است و اينكه لذتش زود گذره ولي گناهش خرتو ميگيره و اون دنيا بايد جواب پس بدي.اگه خدا توفيقت بده كه حتما ميده و شايد هم تا حالا نجاتت داده اينه كه صبر داشته باش و در مقابل وسوسه هاي شيطان تحمل داشته باش اگه نهج البلاغه دم دست داري خطبه ي 109 رو بخون،تا يه حدودي كمكت ميكنه. موفق باشي

سلام
بنده خودم هم شرایط اقا پسر 19 ساله برام پیش اومده بود.
شرایط زندگی تو چند وقت خیلی برام سخت شده بود بخاطر بعضی مشکلات.البته برام اسم مشکلات رو داشت و برای خداوند یه امتحان الهی.
خلاصه حالم خیلی بد بود.
ریشه یابی کردم .دیدم چون قوه ی تخیلم قویه در نتیجه رمان های عاشقانه باعث شده بود تا خودم رو تو داستان های رمان فرض کنم.درنتیجه حس می کردم چیزی می خوام که تا حالا نداشتم و باید داشته باشم.این حق منه.
اما بعد چند وقت مبتلا به اون مرض ... شدم.خودش هم نآگاهانه در این کار و نتایجش.
خلاصه به لطف خدا الان یه مدتیه که خداوند دستم رو محکم گرفتن تا از این منجلابی که خودم برا خودم درست کردم ، بیرون بیام.
فکر کنم اولین و اصلی ترین عاملی که کمکم کرد نماز اول وقت و واقعی بود.دومین مسله ای هم که انجام دادم این بود که ریشه یابی کردم که این از کجا شروع شده درنتیجه رمان رو قطع و کتاب های مفید رو مخصوصا زندگی شهدا خوندم تا به اینجا رسیدم و درمانش کردم.
دوستان اینارو گفتم تا هرکس فکر می کنه اخره خطه و زندگی اش رو به افوله ،بدونه که خیلی ها تونستن از چنین زندگی ، بل بدتر از اینها هم به یاری دادار بی همتا بیرون بیان.فقط خودشون خواستن و به خودشون هم تلقین نکردن که نمی تونن و این سرنوشت اون هاست.به کسایی که الان سرگذشتی مثل من دارن توصیه می کنم تا زندگی پاک و سلااامت و زیبا و با نشاط رو از دست ندن.
ببخشید که طولانی شد.
علی یارتون

شهداء رفتند تا به ما بياموزند كه در مقابل دشمن ايستادگي كن حتي اگه كشته بشي.
اگه اهل مطالعه ي تاريخ باشيد مي بينيد كه كشور اسپانيا(آندلس)تا چند قرن پيش يكي از سرزمين هاي اسلامي در اروپا بوده است كه دشمنان اسلام به فكر چاره براي غربي كردن و ازبين بردن هر گونه حركتي كه بوي اسلام بده بودند.آنان با استخدام عده اي از زنان فاسد و فاحشه در طي نيم قرن اسپانيا رو از اسلام جدا كردند و رنگ و بوي غربي و به ظاهر درست به اون دادن كه متاسفانه به فاسد ترين كشور در اروپا تبديل شده كه در اون كشور آزادي جنسي رواج داره.الان دشمنان اسلام و ايران در تلاش اند كه همين كار رو در كشورمان انجام دهند. ديگه جنگ رو در رو 23 ساله كه تموم شده و دشمن جنگ فرهنگي و جنگ نرم رو شروع كرده.متاسفانه بيشتر قربانيان در اين زمينه نوجوانان و به خصوص جوانان عزيزاند.شماها فكر كرديد دشمنان به فكر جوانان ما هستند كه چند صد كانال مبتذل در ماهواره راه اندازي كردند ميدونيد چند ميليون دلار خرج اين شبكه ها كردنند كه سودش براشون بيش از اينه كه تو تصورشا بكني.بخدا نميتوني حدس بزني خدا ميدونه.الحمدالله خيلي وضع ازدواج در كشور ما خوبه!!!!!!!جوان ايراني وقتي كه شرايط فراهم نشه نميتونه ازدواج كنه و يكي اين كه خانوادها آگاهي لازم رو ندارند كه كمكشون كنند كه بايد فرهنگ سازي بشه.حالا ميگيريم در يك خانواده اي هستي كه ماهواره نداري دشمن فكر اينجاشم كرده با تهيه ي سي دي هاي مبتذل و غير اسلامي اين طرز فكر رو داره به جوان ايراني تحميل ميكنه و جوان ايراني با تهيه ي اين سي دي ها كم كم از اسلام فاصله ميگيره و كم كم نسبت به وطنش،دينش،خانوادش،مادرش،خواهرش،دختر همسايش و...بي غيرت ميشه و همين بهترين فرصت براي دشمنان اسلامه .وقتي كه كسي معتاد به اين عمل شد رهاييش و تركش خيلي خيلي سخته و شايد بگم از هر10-15نفر يك نفر يا دو نفر بيشتر نميتونند تركش كنند.خدايا جوانان ما رو از اين عذاب نجات ده.بخدا خيلي خيلي سخته وقتي بهترين دوست آدم اين عمل رو انجام بده و نتوني براش كاري انجام بدي
آرزوي مرگ ميكني.شهداء شرمنده ايم.

[="indigo"]سلام
واقعا در عجبم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا هیچ کس به این جوون 19 ساله ازدواج موقت رو پیشنهاد نداد؟؟؟
دوستان عزیز بازم دارید حلال الهی رو حرام می کنید؟؟؟
مگر خداوند متعال این حلال رو برای کی گذاشته؟؟؟
یه جوون که تا مرز خودکشی پیش میره میدونید یعنی چی؟ فکر نکنم بدونید...
بهر حال اینجور که معلومه این بنده خدا رفت ولی تو همون شرایط خودش موند...
دوستان عزیز حرام کردن حلال الهی با حلال کردن حرام الهی هیچ فرقی نداره.
هنوزم متعجبم که چرا کسی ازدواج موقت رو پیشنهاد نداده؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/]

[="darkolivegreen"]سلام
کاش دوستان بیان و در این باره نظر بدن...
[/]

به نام خدا.

راهی که نمی شه رو پیشنهاد باید داد؟

با تشکر ، ستایشگر :Gol:

اخه تا کی تقوا؟
تا کی نگاه نکردن؟
تا کی خفه کردن چیزی که خود خدا اون رو آفریده؟
1 سال؟
2 سال؟
3 سال؟
چندسال باید تحمل کرد؟

ekramfar;309996 نوشت:
اخه تا کی تقوا؟
تا کی نگاه نکردن؟
تا کی خفه کردن چیزی که خود خدا اون رو آفریده؟
1 سال؟
2 سال؟
3 سال؟
چندسال باید تحمل کرد؟

حدودا یکی دو ماه به اون چیزایی که خدا گفته نگاه نکنید،نگاه نکنی و تا دیدی فکرای ناجور داره میاد به سمتت شروع کنی به ذکر خدا گفتن و خودت رو متوجه خدا کنی و سعی کنی به نمازت اهمیت بدی و با توجه بخونی لذت های دیگه ای رو خدا بهت میچشونه که کلا به اینطور چیزا بی میل و بی رغبت میشی،اصل تویی خودت باید بخوای:Gol:

۩۞۩ محمد ۩۞۩;309997 نوشت:
حدودا یکی دو ماه به اون چیزایی که خدا گفته نگاه نکنید،نگاه نکنی و تا دیدی فکرای ناجور داره میاد به سمتت شروع کنی به ذکر خدا گفتن و خودت رو متوجه خدا کنی و سعی کنی به نمازت اهمیت بدی و با توجه بخونی لذت های دیگه ای رو خدا بهت میچشونه که کلا به اینطور چیزا بی میل و بی رغبت میشی،اصل تویی خودت باید بخوای:Gol:

به نام خدا.

این راه رو جز حضرت یوسف (ع) کسی نمیتونه تا آخر بره. حقیقت اینه که من جوان 22 ساله از اینکه 7 ساله به حکم اجتماع باید نیاز هام رو انکار کنم خسته شده ام. بابا کسی نمیخواد صدای ما رو بشنوه؟

ستايشگر;310011 نوشت:
به نام خدا.

این راه رو جز حضرت یوسف (ع) کسی نمیتونه تا آخر بره. حقیقت اینه که من جوان 22 ساله از اینکه 7 ساله به حکم اجتماع باید نیاز هام رو انکار کنم خسته شده ام. بابا کسی نمیخواد صدای ما رو بشنوه؟

اگر کسی جز حضرت یوسف نمیتونه این راه رو بره پس چرا خدا داستان یوسف رو تو قرآن آورده؟
کسی نگفته که نیاز هات رو انکار کنی ما میگیم اینقدر به این نیاز توجه نکن!
بجای اینکه از شهوت یه غول بسازیم و همیشه مغلوبش بشیم بهتره یه بارم مثل مرد با توکل به خدا مقابلش بایستیم
اول باید از خود خدا کمک بگیریم،دستامون رو ببریم بالا و بگیم خدایا ما عاجزیم تو کمکمون کن
بعد حواسمون رو جمع این کنیم که هر عکس و فیلم ناجوری رو نبینیم تو کوچه و خیابون سرمون رو بندازیم پایین و این طرف و اونطرف رو نگاه نکنیم تو خلوتم هر وقت افکار پریشون اومد سراغمون ذکر خدا بگیم
جوون میخواد هرکار دلش میخواد بکنه،هر فیلم و عکسی رو ببینه بعد بر شهوتش غالبم بشه!
گفتم که اصل اینه که خود آدم بخواد،اینطور که معلومه شما خودت نمیخوای!
من خودم نوزده سالمه خواستم و شد!:Gol:

۩۞۩ محمد ۩۞۩;310019 نوشت:
اگر کسی جز حضرت یوسف نمیتونه این راه رو بره پس چرا خدا داستان یوسف رو تو قرآن آورده؟
بجای اینکه از شهوت یه غول بسازیم و همیشه مغلوبش بشیم بهتره یه بارم مثل مرد با توکل به خدا مقابلش بایستیم
اول باید از خود خدا کمک بگیریم،دستامون رو ببریم بالا و بگیم خدایا ما عاجزیم تو کمکمون کن
بعد حواسمون رو جمع این کنیم که هر عکس و فیلم ناجوری رو نبینیم تو کوچه و خیابون سرمون رو بندازیم پایین و این طرف و اونطرف رو نگاه نکنیم تو خلوتم هر وقت افکار پریشون اومد سراغمون ذکر خدا بگیم
جوون میخواد هرکار دلش میخواد بکنه،هر فیلم و عکسی رو ببینه بعد بر شهوتش غالبم بشه!
من خودم نوزده سالمه خواستم و شد!:Gol:

به نام خدا.

[SPOILER]

نقل قول:

شما لطف داری به بنده برادر من.

[/SPOILER]

شما 19 سالته خواستی و چی شد؟ کلا منکر احساسات جنسیت شدی؟ نه دیگه. شما هم داری صبر میکنی مثل خیلی های دیگه. ولی مسئله اینه که این وضعیت تا کی بالاخره باید ادامه داشته باشه؟ واقعا سخته که بگی تا مثلا 30 سالگی یعنی به مدت 15 سال صبر کن. از اون ور عوامل تحریک مثل چی ریخته. 15 سال باید آرتوروز گردن بگیره تا دینش حفظ بشه. می ارزه. ولی راه حل نیست. خدا هم این رو نگفته. را ه حل پایین آوردن سن ازدواجه. این ها حکم مسکن رو داره که زیادش به مرگ منجر میشه.

بنظرم اهمیت دادن به نماز و سعی وافر و حقیقی برای ایجاد حضور قلب درنماز خیلی موثره! داشتن دوستان خوب و ورزش و فعالیت زیاد بیرون از خونه مسجد هیئت دوستان با تقوی خیلی موثره! چاره دیگه ای که نداریم داریم؟:khaneh::Khandidan!:

ستايشگر;310024 نوشت:
به نام خدا.

[SPOILER]

شما لطف داری به بنده برادر من.

[/SPOILER]

شما 19 سالته خواستی و چی شد؟ کلا منکر احساسات جنسیت شدی؟ نه دیگه. شما هم داری صبر میکنی مثل خیلی های دیگه. ولی مسئله اینه که این وضعیت تا کی بالاخره باید ادامه داشته باشه؟ واقعا سخته که بگی تا مثلا 30 سالگی یعنی به مدت 15 سال صبر کن. از اون ور عوامل تحریک مثل چی ریخته. 15 سال باید آرتوروز گردن بگیره تا دینش حفظ بشه. می ارزه. ولی راه حل نیست. خدا هم این رو نگفته. را ه حل پایین آوردن سن ازدواجه. این ها حکم مسکن رو داره که زیادش به مرگ منجر میشه.

فقط کافیه یه دو سه ماهی صبر کنی بعدش دیگه نیاز نیست صبر کنی!
شما یه دو ماهی کارایی که من گفتم رو خالصانه انجام بده بعدشو خودت متوجه میشی!:Gol:

۩۞۩ محمد ۩۞۩;310019 نوشت:
بعد حواسمون رو جمع این کنیم که هر عکس و فیلم ناجوری رو نبینیم تو کوچه و خیابون سرمون رو بندازیم پایین و این طرف و اونطرف رو نگاه نکنیم تو خلوتم هر وقت افکار پریشون اومد سراغمون ذکر خدا بگیl
من خودم نوزده سالمه خواستم و شد!:gol:

عزیزم مطنئنم شما مجرد نیستی.این حرفا بوی کسی که مشکل داره نمیده!
غول کدومه! حقیقت.ی نفر غولش کرد
دو نفر غولش کرد. کل دنیا که نمیتونن غولش کنن! چرا فکر میکنید ما مشکل خود کم بینی داریم؟ما هم اراده داریم.شخصیت داریم.میفهمیم.تشخیص میدیم.ولی مشکل جایی دیگس

یارو خودش تو قم صیغه میکنه بعدش میاد اینجا دم از اراده قوی و صبر و تحمل میزنه بابا دیگه این فیلمها قدیمی شده همه هم اینو میدونند که باید شهوت تخلیه بشه اگر تخلیه نشه میشه مشکلات روحی و روانی و اختلالات خلقی و ناراحتی های اعصاب و روان که با توجه به این بازار کار خوب و درآمدهای عالی که مردم و جو.انان دارند و ازدواج نمیکنند خوب معلومه که چی میخواد بشه ما که میگیم مشکل هست میگید نه هیچ خبری نیست گل بلبله و همه چی آرومه

shahram1363;310116 نوشت:
یارو خودش تو قم صیغه میکنه بعدش میاد اینجا دم از اراده قوی و صبر و تحمل میزنه بابا دیگه این فیلمها قدیمی شده همه هم اینو میدونند که باید شهوت تخلیه بشه اگر تخلیه نشه میشه مشکلات روحی و روانی و اختلالات خلقی و ناراحتی های اعصاب و روان که با توجه به این بازار کار خوب و درآمدهای عالی که مردم و جو.انان دارند و ازدواج نمیکنند خوب معلومه که چی میخواد بشه ما که میگیم مشکل هست میگید نه هیچ خبری نیست گل بلبله و همه چی آرومه

جان برادر!من اصلا ساکن شهر قم نیستم تا حالا هم صیغه نکردم،منکر اینم نیستم که شهوت باید تخلیه بشه فقط میگم حالا که جوان توان ازدواج نداره بیاد و یکبار هم که شده به حرف خدا گوش بده و مدتی تقوا پیشه کنه بعد اگر خداوند بی نیازش نکرد هرکار دلش خواست بکنه:Gol:

من فکر میکنم مشکل اینه که کمتر کسی به احکام اسلام عمل میکنه!(عمل چیه اصلا ازش خبر داره)
اینکه وضع جامعه خرابه و دوبار بری تو کوچه خیابون ال میشه و بل و نمیشه تواین شرایط ازدواج کردو....
اینا همه قبول!
ولی اخه اگر اون کاریو که اسلام گفته بکنی چه مشکلی پیش میاد؟!
اسلام گفته به غیر دست و صورت زن مسلمان چه پوشانده بود و چه نه چه با قصد لذت چه بدون اون نگاه نکنی!با قصد لذت به همون دست و صورت هم نباید نگاه کنی!
خب شما نگاه نکنی استرلیزه میشی!!!حالا هر کی هر جوری بیاد بیرون؟!؟نمیتونه اسیبی به شما بزنه!!
[spoiler]خب ادم میره تو خیابون (البته توهین نشه ها!من فقط میخوام یه کم رک باشم!)میبینه کله ی طرف 360 درجه(!!!!!!)میچرخه!!!جاده بپیچه این ادم نمیپیچه میره تو دیوار!!!!!بعد میگه مشکل پیدا کردم!!!خب سرتو بنداز پایین زندگیتو بکن تا شرایط ازدواج برات جور شه!!!خواهشا هم نگین نمیشه!!من ادم اینجوری زیاد دیدم!جوون،دانشجو و کاملا هم امروزی!حتی بین مجری هام یکی رواین طوری دیدم!علی ضیا!تو ویتامین سه!!این بار که مهمون زن داشتن دقتی کنید به رفتارش!وقتی نزدیک نشستن یه نگاه کوچیک زوری میندازه!بعد کلا نگاش تو در و دیوار است!!(با اینکه حجاب مهمونای برنامش هم کامله!)....دیگه وقتی یه مجری رعایت میکنه شما نمیتونید؟!؟[/spoiler]
مگه میشه کسی نگاهشو کنترل کنه،فیلم ناجور نگا نکنه،تو سایتای ناجور نره(خلاصه هر چی اسلام گفته عمل کنه)بعد دچار مشکلم بشه؟؟!!

ببینید شهوت حتی اگر در نگاه هم نباشد با فکر که هست فکر را چه میشه کرد؟ حسی است که وجود دارد درون انسان و فوران میکند و باید یه جوری تخلیه بشود حالا شما میین نمیشه یا میشه این آماری که در دست هیچ کسی هم نیست

[="navy"]سلام
بنده کسی بودم که گفتم چرا هیچ کس به این بنده خدا ازدواج موقت رو پیشنهاد نداد. اما فکر می کنم بعضی دوستان یا از این ور افتادن یا از اون ور!!!
این بنده خدا واقعا توانایی مدیریت شهوت و غرایض جنسی خودشو نداشت. یعنی به شکلی بیمار گونه احتیاج به رفع نیازهای جنسی خودش داشت. اما چند تا از دوستان باز می گن باید صبر می کرده در صورتیکه برای بیمار حرجی نیست و بسیاری از مواردی که برای دیگران صدق می کنه برای بیمار صدق نمی کنه.
و در این بین برخی از دوستان هم میکن نه ایشان بلکه همه باید یه جوری نیازهای جنسی خودشونو به هر شکل ممکن!!! رفع کنن. خوب اینکه میشه زندگی بی قید و بند. فرد باید نگاه خودشو کنترل کنه، از رفتارهای محرک پرهیز کنه و تا اونجا که ممکنه تقوا پیشه کنه.
ولی جایی که نمیتونه حالا به هر علت(مثلا ایمانش ضعیفه یا اراده نداره یا مثل این بنده خدا بیماره) در اسلام بن بستی نیست و باید ازدواج کنه حالا یا دائم یا موقت. اگر شرایط ازدواج دائم نداره خوب باید ازدواج موقت کنه. این بهترین و خداپسندانه ترین راهه و تحت هر شرایطی باید از گناه پرهیز کرد.
کسانی هم که میگن نباید ازدواج موقت کرد توجه کنن که حلال الهی نباید حرام اعلام بشه هرچند که آخرین راهه. یعنی طرف باید تقوا پیشه کنه اگر نتوانست ازدواج دائم و اگر نشد ازدواج موقت.

باز هم منتظر نظرات دوستان عزیز هستم...
[/]

shahram1363;310374 نوشت:
ببینید شهوت حتی اگر در نگاه هم نباشد با فکر که هست فکر را چه میشه کرد؟ حسی است که وجود دارد درون انسان و فوران میکند و باید یه جوری تخلیه بشود حالا شما میین نمیشه یا میشه این آماری که در دست هیچ کسی هم نیست

خب این فکر از کجا میاد؟از فیلمی که دیدی، نگاهت، تو خیابون از کتابی که خوندی سایتی که رفتی، رپی که گوش کردی و......خب هر چیزی رو بهش گیر بدی معلومه اونم بهت گیر میده دیگه!!!
مگه میشه جلو همه رو بگیری بعد بازم......
اینا همه حرفه!اراده میخواد!نمیخوای جلوی چیزایی که خودت، خودت رو بهش وابسه کردی بگیری لا اقل نگو نمیشه!!!بگو نمیخوام!همین جوری دارم حال میکنم!!

بعدم این چیزا واسه ادم بیکار زیاد پیش میاد!وقتی کسی واسه زندگیش برنامه داشته باشه و زندگیش رو حساب کتاب باشه وقت فکر کردن به این چرندیاتو نداره!
واقعا چیز دیگه نیست خودتو باهاش سرگرم کنی؟!

به نظر من انسان خیلی قوی تر از این حرفاس!مگه میشه ادم زورش به خودش نرسه!!!؟؟؟!
(نمونه اش اینکه جلو دیگران چنان پر اراده میشه که....!ولی همین که تنها شد نمیونم چرا ارادش تضعیف میشه و هر کاریو....!!!!!)

بله اولاش سخته ولی بیخیالش شی و رعایتم کنی (مخصوصا چشماتو و البته فکرتو که قبلا کلی با دیدن چیزایی که نباید میدید داغونش کردی) بعد خودت از این حرفت (که خودتو انقد ضعیف میدیدی) خجالت میکشی!

اقا جون منم مثل استارتر این تاپیک هستم
یه جوون 18 ساله
من 6 ساله که خود ارضایی میکنم
هیچ کس دوران راهنمایی نبود بهم بگه که اقا این کار ضرر داره
من 2 سال بدون اینکه بدونم چیه اینکار رو کردم
وقتی هم که فهمیدم دیگه نتونستم ترکش کنم
اقا میگید نگاه نکن خب چجوری ؟
من تا الان 1000 تا فیلم و عکس دیدم
چطوری میتونم وقتی مورد جدیدی میاد و همه وجودم میگه نگاهش کن نبینمش
ببخشیدا ولی خیلی از شما بچه مثبتا حرف مفت میزنید
اقا وقتی شهوت من زده بالا و به در و دیوار نگاه میکنم عکس و فیلم و زنا و امثال اون میاد جلو چشم چجوری خودمو کنترل کنم ؟
حتما میگید با توکل به خدا
همون خدا بارها شاهد هست که در هنگام اینکار به خودم گفتم الان فاطمه زهرا ، امام زمان دارن بهتو میبیننا اما تاثیری نداشت
خیلی روزا شده خوابیدم ساعت 3 شب یهو بیدار شدم و انواع فکر سِکسی اومده تو کلم و تا استمنا نکردم ولم نمیکنه وقتی هم که انجام میدم یهو خوابم میبره
اقا نیاز جنسیه
خودمون داریم میگیم نیاز
وقتی اسمش نیازه چجطوری میشه بی پاسخش گذاشت
حرف شما مثل اینه که بگی اهای آدم گرسنه هیچی نخور
نمیشه که
اگه نخوره میمیره
من خودم کسی هستم که تا الان با دلایلی که عقل خودم بهش رسیده سمت دختر بازی و دوست دختر نرفتم اما وقتی دختره خودش زنگ میزنه با اون صدا قشنگش با آدم حرف میزنه و ناز میکنه آدم چجوری جلو خودشو بگیره
الان 2 روزه که حسابی بهم ریختم
صد تا تاپیک زدم اما هیچ کدوم تایید نشده تا الان
خب من به خاطر زندگی آینده ام نمیخوام سمت دوست دختر برم اما الان که دیدم تو این امتحان کوچولو باختم ترسیدم
دو روز دیگه رفتم دانشگاه چی کنم ؟
من الان فهمیدم که با این وضعیت نمیتونم دووم بیارم و احتمال 80 درصد مثل بقیه میوفتم تو این کار

ازدواج موقت راهشه ؟
مگه نمیگید آدمی کع قبل از ادواج دائمش رابطه جنسی داشته باشه بعد از اون به زنش قانع نمیشه ؟
پس چرا ازدواج موقت رو پیشنهاد میدید ؟
بالاخره من جوون چه خاکی تو سر کچلم بریزم ؟
با کی ازدواج موقت کنم ؟
از کجا بیارم ؟
از مریخ ؟

samansami;310449 نوشت:
خب این فکر از کجا میاد؟از فیلمی که دیدی، نگاهت، تو خیابون از کتابی که خوندی سایتی که رفتی، رپی که گوش کردی و......خب هر چیزی رو بهش گیر بدی معلومه اونم بهت گیر میده دیگه!!!
مگه میشه جلو همه رو بگیری بعد بازم......
اینا همه حرفه!اراده میخواد!نمیخوای جلوی چیزایی که خودت، خودت رو بهش وابسه کردی بگیری لا اقل نگو نمیشه!!!بگو نمیخوام!همین جوری دارم حال میکنم!!

بعدم این چیزا واسه ادم بیکار زیاد پیش میاد!وقتی کسی واسه زندگیش برنامه داشته باشه و زندگیش رو حساب کتاب باشه وقت فکر کردن به این چرندیاتو نداره!
واقعا چیز دیگه نیست خودتو باهاش سرگرم کنی؟!

به نظر من انسان خیلی قوی تر از این حرفاس!مگه میشه ادم زورش به خودش نرسه!!!؟؟؟!
(نمونه اش اینکه جلو دیگران چنان پر اراده میشه که....!ولی همین که تنها شد نمیونم چرا ارادش تضعیف میشه و هر کاریو....!!!!!)

بله اولاش سخته ولی بیخیالش شی و رعایتم کنی (مخصوصا چشماتو و البته فکرتو که قبلا کلی با دیدن چیزایی که نباید میدید داغونش کردی) بعد خودت از این حرفت (که خودتو انقد ضعیف میدیدی) خجالت میکشی!

ببخشیدا ولی
همه شماها دارید مذخرفات میگید
اقا من آدمی بودم که همیشه نماز جماعت میخوندم
24 ساعته تو مسجد بودم
اما الان ایمانم ضعیف شده
حتی نماز فردی هم حوصله ام نمیاد بخونم
اراده ندارم
سکس رو هم دوست دارم مثل همه
اقا نمیگم نمیشه من نمیتونم چشامو کنترل کنم و نگاه نکنم
منم دوست دارم
منم میخوام
تو یه کلمه میگی رعایت کن اما نمیدونی برا آدمایی مثل من چقدر همین این یه کلمه سنگینه
برا تو رعایت کردن راحته چون زن داری
منم یه زمانی قرار بود با یه دختری ازدواج کنم که نشد
اون خدایی که اون بالاس خودش شاهد که من زمانی که با اون خانم در ارتباط بودم حتی تو خیابون به یه دختر هم نگاه نمیکردم چون میگفتم خودم دارم براچی مال دیگران رو ببینم ؟
اما حالا که ندارم میبینم
چی کنم ؟
نمیتونم

آقا تقوا پيشه كن شعاره

بهترين كار ازدواج موقته فوق فوقش با تقوا پيشه كردن 2 ماه خودتو حفظ ميكني بعدش چي؟

آقا من كلي سعي كردم آخرش همون 2 تا 3 ماه خودم رو نگه داشتم ديگه نتونستم برو ازدواج موقت كن( البته اگه سراغ آوردي )

من خودم نتونستم كسي رو پيدا كنم البته كم كاري كردما

فعلا يا علي

۩۞۩ محمد ۩۞۩;310236 نوشت:
جان برادر!من اصلا ساکن شهر قم نیستم تا حالا هم صیغه نکردم،منکر اینم نیستم که شهوت باید تخلیه بشه فقط میگم حالا که جوان توان ازدواج نداره بیاد و یکبار هم که شده به حرف خدا گوش بده و مدتی تقوا پیشه کنه بعد اگر خداوند بی نیازش نکرد هرکار دلش خواست بکنه:gol:

reza1001;310501 نوشت:
آقا تقوا پيشه كن شعاره

بهترين كار ازدواج موقته فوق فوقش با تقوا پيشه كردن 2 ماه خودتو حفظ ميكني بعدش چي؟

آقا من كلي سعي كردم آخرش همون 2 تا 3 ماه خودم رو نگه داشتم ديگه نتونستم برو ازدواج موقت كن( البته اگه سراغ آوردي )

من خودم نتونستم كسي رو پيدا كنم البته كم كاري كردما

فعلا يا علي

کاملا موافقم
چیزی نیست که بشه با یکی دو ماه ترک کرد
چند سال کشیده به اینجا رسیده حالا با تقوا پیشه کردن اونم 2 ماه ترک بشه !!!!
من موندم این دوستانی که این حرفا رو میزنن اصلا عقل تو کله شون هست ؟

[="navy"]سلام علی جان
خوشحالم برگشتی چون گفته بودی دیگه نمیای...
نگاه کن من متاهلم ولی زود ازدواج کردم. البته یه بار 19 سالگی ازدواج کردم و بعد جدا شدم و دوباره ازدواج کردم.
کاملا شرایطت رو درک می کنم و متوجه هستم چی میگی. به نظرم ازدواج دائم تو این سن زیاد مناسب نیست همینطور که برای من نبود ولی بهترین و پاک ترین راه ازدواج موقته. البته باید خودتم یه کم همت کنی تا شرایط بهتری پیدا کنی. یکم بگردی مطمئنا یکی رو که اونم دنبال یه راه حلال برای تخلیه خودشه پیدا می کنی.
فقط نباید دنبال این آشغالای خیابونی باشی و تا فرد مطمئنی رو پیدا نکردی به اینکار اقدام نکن.
به نظر بنده حقیر راه درمانت اینه البته بعلاوه کمک خودت که باید یهکم خودت رو جمع و جور کنی.
موفق باشی...[/]

majid-torabi;310503 نوشت:
[="navy"]سلام علی جان
خوشحالم برگشتی چون گفته بودی دیگه نمیای...
نگاه کن من متاهلم ولی زود ازدواج کردم. البته یه بار 19 سالگی ازدواج کردم و بعد جدا شدم و دوباره ازدواج کردم.
کاملا شرایطت رو درک می کنم و متوجه هستم چی میگی. به نظرم ازدواج دائم تو این سن زیاد مناسب نیست همینطور که برای من نبود ولی بهترین و پاک ترین راه ازدواج موقته. البته باید خودتم یه کم همت کنی تا شرایط بهتری پیدا کنی. یکم بگردی مطمئنا یکی رو که اونم دنبال یه راه حلال برای تخلیه خودشه پیدا می کنی.
فقط نباید دنبال این آشغالای خیابونی باشی و تا فرد مطمئنی رو پیدا نکردی به اینکار اقدام نکن.
به نظر بنده حقیر راه درمانت اینه البته بعلاوه کمک خودت که باید یهکم خودت رو جمع و جور کنی.
موفق باشی...[/]

من عضو تازه هستم که
ممنونم ازت ولی منظورت از اینکه میگی خودتو جمع و جور کن چیه ؟

موضوع قفل شده است