دیدن ماه در شب اول ماه

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دیدن ماه در شب اول ماه

با سلام...
[="tahoma"]این عقیده که مردم زمان های قدیم می گن ماه شب اول ماه رو تو صورت فلانی دیدم این واسه چی انجام میشه؟... دلیل خاصی داره؟ چه اتفاقی می افته؟[/]

او می آید;119797 نوشت:
با سلام...
این عقیده که مردم زمان های قدیم می گن ماه شب اول ماه رو تو صورت فلانی دیدم این واسه چی انجام میشه؟... دلیل خاصی داره؟ چه اتفاقی می افته؟

دوست عزیز "او می آید"

با سلام و تشکر:Gol:

این عقیده را از چه منبعی نقل قول می کنید و یا اصولاً در زمانهای قدیم، عقیده مردم کدام منطقه بوده است؟ زیرا در این رابطه نه چیزی شنیده ایم و نه در منبعی خوانده ایم.

اگر لطف بفرمایید منبع این سخن را هم ذکر کنید و یا توضیح بیشتری پیرامون آن بدهید سپاسگذار خواهیم شد.

در ضمن اگر دوستان در این خصوص مطلبی شنیده و یا در منبعی مطالعه کرده اند از ما دریغ نکنند.

موفق باشید ...:Gol:

با سلام ...
خیلی ممنونم از مدیر عزیز...
این عقیده نزد مادر بزرگ و پدر بزرگ من خیلی رواج داره...
ماه اول ماه قمری رو می بینن و به چهره کسی نگاه می کنن حالا عقیدشون چیه نمی دونم...
تا حالا هم وقت نشده از خودشون بپرسم...
گفتم شاید آیه یا روایتی باشه که این عقیده رو تایید کنه...

او می آید;121138 نوشت:
خیلی ممنونم از مدیر عزیز... این عقیده نزد مادر بزرگ و پدر بزرگ من خیلی رواج داره... ماه اول ماه قمری رو می بینن و به چهره کسی نگاه می کنن حالا عقیدشون چیه نمی دونم... تا حالا هم وقت نشده از خودشون بپرسم... گفتم شاید آیه یا روایتی باشه که این عقیده رو تایید کنه...

با سلام

خب بزرگوار ان شاء الله که منابع -- پدر و مادر بزرگوار حضرتعالی - در قید حیات اند و به راحتی می توانید از ایشان جواب سوال خودتان را بپرسید؟؟

دسترسی به منابع برای شما سهل الوصول تراند تا کارشناسان سایت

مگر این که والدین کارشناس های محترم هم از این عقاید داشته باشند که در صورت وجود حتما پاسخ گو خواهند بود

اگر جوابی حاصل شد ما را هم بی نصیب نگذارید

موضوع قفل شده است