ویژگی دوره آخرالزمان

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ویژگی دوره آخرالزمان

ویژگی دوره آخرالزمان

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]
[/]

[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]روزگاری میاد که مردم شکمشون خداشون میشه"بطونهم آلهتهم"[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]حواسشون فقط به شکمه موقع نماز مردمو میبینی که جلو نونوایی بربری و سنگکی ایستادن.[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]به جای اینکه بیان نماز بخونن دنبال شکمشون هستن ولی قدیم اینجور نبود.[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]روایت داریم که: "اینا ،نماز نفرینشون می کنه کسانی که اول وقت نماز نخونن نماز میگه "خدا ضایعت کنه همونطور که منو ضایع کردی(خراب)."[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]استاد ما مرحوم برهان می گفت:"اگر کسی نماز مغربش رو اینقدر دیر بخونه که ستاره پر بشه تو آسمون ملعونه.[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]و صبح هم اگر نماز صبحش رو اینقدر دیر بخونه که آسمون دیگه ستاره نداشته باشه و نزدیک آفتابه اون هم ملعونه.[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]یعنی از رحمت خدا به دوره .[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]هنوز غذا امروزشو نخورده میگه فردا ناهار چی بخوریم؟قدیم اینطور نبود دوسیر گوشت می خریدیم غذا می پختیم کی 5 کیلو گوشت بود کی مرغ بود اصلا زمان بچگی ما مرغ نبود اونم اگر کسی بچش حصبه می گرفت دکتر می گفت یه جوجه خروس بخربرای درمان بچه. اون موقع مرغ نبود گوشت می خریدن 150 گرم گوشت می خریدیم شب می خوردیم مثل حالا نبود همش شکم شکم...[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]روایت داریم که این شکمتون رو قبرستون حیوونا نکنین اینقدر گوشت نخورین .[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]"ونساءهم قبلتهم"[/]

زن قبله میشه «هر چی حاج خانوم بگن»
[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif] [/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]زن قبله میشه «هر چی حاج خانوم بگن»[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]حتی اگر امر به خلاف شرع بکند اینقدر محو او هست .دختر خانواده با هر وضعی میره بیرون پدر که مخالفت می کنه میگه تو قدیمی تو نمی ذاری دخترم آزاد باشه تازه یکی که گفته بود دختر من خیلی خوبه خیلی نجیبه چون فقط با یه پسر میره کوه![/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]یه بنده خدایی حریف زنش نشده بود زمان طاغوت زنه اصرار که دخترم باید بره دانشگاه ؛بی حجاب هم بودن اون موقع چادر و روسری نبود حالا به اصرار زن دختره میره دانشگاه اما پدرآدم مقید و نمازخون.[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]اما حریف زنش نشد بچه چهارمش رو گفت من دیگه این یکی رو نمی ذارم بره دانشگاه گفت این یه دونه رو تو خونه نگه می دارم[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]شب خواب دید سه تا قرآن بزرگ تو خونش آتیش گرفته یه قرآن کوچیک هم در حال آتیش گرفتنه که اونو خاموش کرده بود ولی دور و ورش سیاه شده اما قرآن کوچیکه نسوخته میره پیش آقای بروجردی می پرسه من همچین خوابی رو دیدم تعبیرش چیه فرمودند:برو تهران پیش حاج آقای احمد قمی برو از ایشون بپرس.[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]حاج آقای قمی هم اطلاعی نداشته که ایشون سه تا دختر بی حجاب دارن می گن اون سه قرآنی که سوخت ماله اون سه دختر بی حجابی که داشتی اون یکی هم که نسوخته ماله اون دختریه که تو خونه نگه داشتی در صورتی که اصلا اطلاع نداشت از این قضایا[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]ولی اینطوری براش تعبیر می کنن.[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]"ودناریرهم دینهم"
[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]دینشون پول میشه همش حرف پوله به فکر حروم و حلال دیگه نیست به فکر خمس نیست ربا می خوره دزدی می کنه.[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]قال امیر علیه السلام:معاشر الناس اتقوا الله[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]تقوا اختیار کنید ،مال حرام نخورید، غیبت نکنید ،دروغ نگید؛ چراغ قرمز دین رو مراعات کنید[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]چراغ قرمز نرو آقا جون! جریمت می کنن دین هم چراغ قرمز داره، چراغ سبز داره.[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]چراغ قرمز دین چیه؟؟حرام چراغ سبز چیه؟؟حلال خدا[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]اگر کسی چراغ قرمز دین رو مراعات کنه چراغ سبز دین رو مراعات کنه اینو میگن فرد باتقواییه...[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]"وشرفهم متاعهم"[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]شرافتشون به متاعشونه مبل و صندلی و ماشین بنز و استخر تو خونه و...اگر نداشته باشه کسی تحویلش نمی گیره شرافت ماله ،پوله داراییه.اگر وضعیت مالی خوبی نداره کسی تحویلش نمی گیره.[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]قدیم اینطور نبود قدیم هر کی متدین بود مورد احترام بود اما حالا شرفهم متاعهم.[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]در صورتی روایت داریم که"آنها که نماز شب خونن اشراف امت من هستن "نه اونا که پول دارن.[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]و روز گاری میشه که از اسلام چیزی باقی نمونه مگر اسمش.[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]الان خانواده مسلمان از یهودی از مسیحی از زرتشتی قابل شناسایی نیست.[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]من وقتی بچه بودم تو بازرا وقتی یه ارمنی میومد همه می فهمیدند الان شما اینو می فهمی نه همه یه تیپ یه شکل.[/]

[=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]ولی قدیم ماها عبا پالتو و تاجرها و لی اونها کت شلواری بودن. زنای ما چادر و پوشیه ولی اونا بی حجاب بودن ولی الان همه یه شکلن.[/]

بحث جالبی را مطرح کرده اند خداوند به شما توفیق بدهد و همچنین روح حضرت آیت الله مجتهدی را با محمد و آل محمد(ص) محشور گرداند انشاء الله

قال رسول الله(ص):

ویلٌ لاولاد آخرالزّمان من آبائهم فقیل یا رسو ل الله من آبائهم

المشرکین ؟ فقال : لا ؛ من آبائهم المومنین .......

وای بر اولاد آخر الزمان از دست پدرانشان ! سئوال شد یا رسول الله : آیا از پدران مشرکِ آنان ؟ فرمود : خیر ،از دست پدران مومن آنها ،چون واجبات دین را به فرزندانشان نمی آموزند و اگر اولاد آنها بخواهند ، بیاموزند ، آنان را منع می کنند. و با متاع ناچیزی از دنیا از آنان راضی می شوند . من از آنها بیزارم وآنها هم از من بیزارند.(الحکم الزاهره -ج1ص ٢٢۵)

موضوع قفل شده است