40 روز در خدمت شهدا باش....

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
40 روز در خدمت شهدا باش....

سلام همسنگریها

یه مطلبی توی یه وبلاگ نظرم رو جلب کرد؛گفتم واسه شماهم بذارم!

چهل روز در خدمت شهدا باش
می پرسی چه جوری؟؟؟؟؟؟

هر روز را به نام یکی از شهدا آغاز کن
چند روزی را به استخدام شهدا در بیا
و بگو که اعمال مستحب امروز را از طرف این شهید انجام می دهم

و به خانوم حضرت زهرا و آقا امام زمان تقدیم می کنم

و ای شهید....که تو زنده ای و ما مرده ایم

تو هم هر طور می خواهی ... برایم آستین هایت را بالا بزن و برایم کاری کن
ما بوی خاک گرفته ایم

و مرا برای رسیدن یاری بده

جواب می دهند
چون زنده اند

برچسب: 

سلام به نظر من وقتی هر انسانی یه شهید رو الگوی خودش قرار بده، خیلی به خدا میتونه نزدیک بشه تجربه ای که خود من کسب کردم و اثراتش رو تو زندگیم می بینم.

• من سال گذشته عید با کاروان راهیان نور رهسپار شدم و همونجا بود که اجازه نامه رفتن به کربلا امضا شد و سعادت شد شبای قدر در جوار امام حسین(ع) باشم.
  • من هر وقت دلم میگیره میرم مزار شهدا اونقدر آرام میشم به خصوص شهدای گمنام

با سلام

من با جناب شهید ابراهیم هادی موافقم من در زندگی شخصی خودم امتحان کردم و به نتایج خیلی خوبی رسیدم واقعا شهدا خیلی به من کمک کردند مخصوصا شهید محمد ابراهیم همت که من هم خیلی مدیون ایشان و هم تمامی شهدای گرانقدر هستم انشاالله که همیشه ادامه دهنده راه شهدا باشیم به حق مادر پهلو شکسته حضرت زهرا(س):Doaa:

سلام
قبلا کار برا شهدا انجام نمیدادم مثلا صلواتی ، فاتحه ای یا... چون میگفتم اونها الان جاشون خوبه. اما با شنیدن این مطلب که قبلا هم گفتم و چون مهمه دوباره هم میگم، نظرم تغییر کرد

تو دوره های بسیج برامون گفتن ، یه خانم عالمه رو که فوت کرده بود بعد از فوتش خواب دیدن که اگه به دنیا برگردی چه کار انجام میدی ، گفته بود بر شهدا صلوات میفرستم

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

فهمیدم کار برا شهدا در اصل کار برا خودمون هست:Gol::Gol::Gol:

[="blue"][="darkorchid"]سلام دوستان
من زمانی بود که مزار شهدا مخصوصا شهید پلارک و یک شهید گمنام که برای خودم نشون کرده بودم خیلی میرفتم.یه حاجت داشتم که برای اون حاجتم این عزیزان رو واسطه قرار دادم.
الحق و الانصاف حاجتم رو دادن.الان که فکرشو میکنم میبینم من براشون کاری نکردم و لیاقت اینکه اونها حاجتمو بدن نداشتم.اما این عزیزان به من نگاه نکردن...وقتی حاجتمو دادن با خدا معامله کردن...
واقعا شهدا مظلوم اند.
سرکار افلاکیان خدا خیرتون بده که برای شهدا کار میکنید و ما را به یاد این بزرگواران می اندازید...[/]
انشاالله با شهدا محشور شوید.[/]